סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' יולי 05, 2024 9:17 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 142 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 11:15 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אתמול יצא לי לראות את היומן האולימפי עם גינזבורג ופרי. זה התחיל בשורת תקלות טכניות כמיטב המסורת של ערוץ 1, ואז עברו לתקציר השידור מהקרב של שלזינגר נגד האוסטרית. רגע, אוסטרית אמרנו? אצל אורי לוי היא היתה אוסטרלית. הלאה, נגמר שידור הקרב, נותנים ראיון עם המאמן של שלזינגר, פאבל מוסין. אז אמנם אותו מוסין הוא בן זוגה של שלזינגר, אבל זו סיבה לכתוב בשקופית "פאבל שלזינגר"? נמשיך לשרון פרי, שהודיעה שהמשחק של הדרים טים בלילה יהיה נגד "תוניס", כי להגיד את שם המדינה המלא זה כנראה פאסה.

עבור לשידור המשחק בין ארה"ב לתוניסיה, ראיתי רק רבע ראשון, אבל זה הספיק כדי להבין שיורם ארבל הגיע לחלוטין לא מוכן (כמה מפתיע). זה שהוא לא מבין בכדורסל מילא, אבל הוא תמיד תוקף את כל העולם ומסביר כמה מקצועי ומנוסה הוא. אם כך, זו בושה גדולה למקצועיות שלו שהוא לא טרח להתכונן באופן בסיסי למשחק, כמו למשל לטרוח ללמוד את שמות המאמן והשחקנים התוניסאים, לדעת את העובדה הפשוטה שתוניסיה היא אלופת אפריקה (מה שלא מנע ממנו להגיד בפטרונות הבלתי נסבלת שלו "זה מצער אותי שאנחנו לא יודעים הרבה על הספורט במדינות ערב". רבאק, זה המקצוע שלך. מה מונע ממך לדעת?) או אפילו לבטא נכון איגואדלה, או לדעת מי הוא הרכז המחליף של הנבחרת האמריקאית (הוא הימר על הארדן, מה לעשות, היה כתוב לו "גארד" בכרטיסיות).

זה מקבץ שיצא לי לשמוע ולראות באיזה חצי שעה. מי שראה יותר-בטח נחשף לזוועות נוספות. עדיף כבר לה מרמור מאת פרלש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:00 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
משה גרטל:

מתוך שידורי אולימפיאדת לונדון (2012)

"כמו שאומרת חמותי על האורז שהיא מגישה: גרגר גרגר, כך כאן טיפה טיפה." ~ על שידורי HD בערוץ הראשון ביום הראשון למשחקים.
"רבותי, אם אתם יודעים את מספר הטלפון שלי אתם מוזמנים לסמס לי שאלות. אם תתקשרו, כמובן לא אוכל לענות" ~ במהלך השידורים.
"שוב שלום לכם מבריכת השחייה. אנחנו בלונדון, אתם בישראל" ~ פותח את יום השידורים
"וזהו המקצה הראשון בו הכובעים של כל השחיינים בצבע לבן. אבל מה זה חשוב עכשיו, טומרקין יעקב במסלול מספר אחד"
"שאלת אותי על רוח גבית, כנראה שהרוח המגיעה מסין חזקה יותר" ~ על השחיינית הסינית שיוואן יה, שניצחה במשחה גמר 400 מ' מעורב לנשים
"האם פה זה משחה טקטי או מקצה של 'תמות נפשי עם פלישתות'?" ~ גרטל לבוקי צ'יש, משחה גמר 400 מ' חופשי לנשים
"יש פה כבר פריצה של מופּה. זה מופע עד הסוף" ~ מתאר את השחיינית הצרפתית קמילה מופּה, גמר 400 מ' חופשי לנשים
"רבקה סוני מתחילה במפעל הציוני שלה... והיא עוברת למקום הראשון" ~
"אמרת גנבו לו את כל הבית, הוא אמר אני רוצה זהב" ~ על קמרון ואן דר בורח, גמר 100 מ' חזה לגברים
ציש: "השחיין שלנו כבר מחוץ לתחרות". גרטל: "עוד מעט נעדכן אתכם האם השחיין הישראלי הצליח להתברג".
"היי דפינישיין! רק עבורכם צופי הערוץ הראשון"
"הלך הפלא של פלגריני"
ציש: "וביניהם אפשר לראות...", גרטל פוצח בשיר: "וביניהם, וביניהם"
"האם יש הומוסקסואלים בקרב השחיינים והאם זה מפריע להם לשחות? ועונה: "ובכן אינני יודע שאול, לא ניסיתי" ~תשובה לשאלה מצופה
״שמידט עוקפת את מופה, בוקי זה נפלא״~גמר 400 מ׳ חופשי לנשים.
"אני מהמר על סיבון, למה להמר? אני יודע!!!" ~ רגע לפני שפרנקלין זוכה בזהב. גמר 100 מטר גב נשים.
"אני כמו פיל, חייב להרטיב את עצמי בכל בוקר״ . משיב לשאלה של צופה מהבית אם שחה היום.
"המתח- אפשר לחתוך אותו עם מה? עם סכין? עם מסור חשמלי"
"אפשר להבחין שרבות מהשחייניות שטוחות חזה"
מקריא שאלה מצופה: "האם הם (השחיינים) עושים את הצרכים במים?" ומשיב: "לפעמים, כאשר השלפוחית לוחצת, אז כן. ואז מקבלים המים טעם מוזר ושונה".
"מופע הארנבות לא יהיה כאן הערב"
"אתם יודעים למה הנבחרת הצרפתית זכתה?, כי הם שחו חזק יותר ומהר יותר" ~ בראיון רדיו יום לאחר זכיית הנבחרת הצרפתית ב100X4.

גמר 400 מ' מעורב לגברים

"ניסיתי להמר, להיות פיקח, לראות את הנולד - לומר שמייקל פלפס לא יזכה במדליה" ~ בתחילת משחה הגמר, שבו פלפס סיים במקום רביעי
"ראיין לוכטה - זאת ההזדמנות שלו להפוך מטוען לכתר למלך העולם, מלך הבריכה" ~ על לוכטה, במהלך משחה הגמר
"אין נביא בעירו, אבל יש מלך בלונדון!" ~ על ראיין לוכטה המוביל על יריביו בהפרש ניכר, לקראת סיום משחה הגמר
"הסתכל לו בלבן של העיניים ואמר לו: לא היום, לא עכשיו" ~ על לוכטה שסיים במקום הראשון, לאחר סיום המשחה
"המבט הזה אומר הכל: אמא איפה את, אמא. והחיוך הזה אומר יותר..." ~ על מייקל פלפס, אחרי שסיים במקום רביעי במשחה הגמר 400 מ' מעורב
"לא נעים לי לקבור את פלפס - ועל כן אטביע אותו" ~ לאחר הפסדו של מייקל פלפס לראיין לוכטה במשחה 400 מ' מעורב.

גמר 4X100 מ' חופשי לגברים

"אני חותם לכם שכאן יהיה מאבק אדיר, אני מבטיח לכם שתשבו מרותקים, עד הסיומת, המפתיעה - בלי ספק" ~ לפני תחילת המשחה
"וצרפת - לבו, לבוא הנה - לבוא פה" ~ מתאר את השחיין הצרפתי, אמורי לבו
דו-שיח בין הפרשן ד"ר ברוך (בוקי) צ'יש לשדרן משה גרטל:
צ'יש: "אף אחד לא ינצח את לוכטה - אף א-ח-ד לא ינצח את לוכטה" ~ לקראת סיום גמר 4X100 מ' חופשי
גרטל: "לפני ארבע שנים אני אכלתי את הכובע, היום תורך בוקי" ~ בסיום משחה הגמר 4X100 מ' חופשי, בו הצרפתים ניצחו את הנבחרת האמריקאית שכללה את ראיין לוכטה
צ'יש: "מה עשיתי..."

"אם הוא לא ינצח הוא יפסיד"
"זה לא גמור עד שזה לא ייגמר"
" מי גידלה ציפורניים לקראת המשחה?"
"וכעת תעלה ותבוא, תעלה ותבוא..." (שר את זה עוד מספר פעמים) ~ בעת כניסתה לאולם של השחיינית הישראלית עמית עברי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:13 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
יש כוונה נסתרת מאחורי הרשימה הזו?

רוב הציטוטים כאן בסדר גמור ואפילו חביבים להפליא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:24 pm 
Freshman

לדעתי נטפלים בהגזמה ובידיעה לשטויות שגרטל אומר, זה נהיה טרנד לצחוק על כל מה שיוצא לו מהפה ולחכות שיביא עוד איזה פנינה או משפט מפגר.
אני חושב שהבנאדם לוקח את כל הסיפור הזה בהומור, כמו שלדעתי צריך. אני גם די בטוח שהוא יודע שהפך להיות סוג של ליצן האולימפיאדה וטוב לו עם זה. אותנו זה מצחיק/מעצבן/מביך והוא פשוט נהנה מכל רגע עושה רושם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:27 pm 
Hall of Famer

כמו שכבר כתבתי, לי אין שום בעיה עם ההומור של גרטל או עם צורת ההתבטאות שלו. נהפוך הוא, שדרן ששר "תעלה ותבוא" ובאמת מתרגש ממה שהוא משדר זה כיף. הבעיה עם גרטל זה שהוא חסר אמינות לחלוטין לגבי מה שהוא משדר. הוא כל הזמן מתבלבל בין שחיינים, מכריז על מנצחים שלא היו ולא נבראו וכמדומני אתמול לפני גמר ה200 חתירה הוא הכריז שזה גמר 200 פרפר (אולי לא שמעתי טוב, אבל נדמה לי שכך היה). זה הגבול שבין לץ חביב לבין בזיון, וגרטל עובר אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 12:48 pm 
Junior

לא יודע מה איתכם , אני רואה את השחיה רק בערוץ הראשון עם גרטל ולא ביורוספורט.
הרבה יותר כיף השטויות שלו למי שלא באמת מבין בשחיה ומכיר את כל השחיינים.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 1:15 pm 
מנהל פורום

ורק עוד תוספת - הקונסקט של השאלות והתשובות הוא גאוני. הלוואי שגם בשידורי הכדורסל, במקום לפתות מאזינים לשלוח סמסים על העניין המאוס של "בחירת השחקן המצטיין" (החל מתחילת הרבע השני, ובלי שזה ישנה משהו למישהו), שיאמצו את העניין הזה, ויתנו תשובות באותה האיכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 1:19 pm 
Hall of Famer

אני בעבודה ורואה תוצאות בלי רמקולים, אבל חבריי מעדכנים אותי שגרטל עונה לאנשים העונים לשמות "אסף לוץ", "אולג נדודה" ו"רפי רפסודה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 1:22 pm 
מנהל פורום

עכשיו היה אלכס גרסיה (שגם שאל שאלה קצת טרולית אבל קיבל תשובה מקיפה). היה גם יגאל תומרקין, אבל עליו הם כן צחקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 1:32 pm 
Junior

קרלוס גרסיה, לא אלכס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 1:36 pm 
Sophomore

בדיוק באתי לציין את השאלות-תשובות בשידור עם גרטל, זה פשוט דבר ענק. יש שם המון שאלות מצחיקות או שמות מצחיקים כמו הרפי רפסודה הזה, אבל מצד שני יש גם הרבה שאלות ענייניות שבוקי צ'יש עונה עליהם בצורה מעניינת מאוד. אני כאדם שאוהב שחיה אבל לא מבין בזה ברמה גבוהה למדתי כמה דברים מהתשובות שלו.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 1:38 pm 
מנהל פורום

וזה גם משתלב מצוין בשידור. עונים על לסלו צ'ה, ואז מסבים את תשומת לב הצופים לעניין כשהוא שוחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 1:39 pm 
Sophomore

ומסכים לחלוטין לגבי הסיכום של שרון פרי ובוני גינצבורג. הייתי עד למופע האימים שלהם אתמול וזה היה פשוט מביך- גם האולפן עצמו נוראי, נראה כאילו הם משדרים מתוך חנות טלוויזיות בקניון מלחה. במשחק של הדרים טים נרדמתי בערך במחצית, השמועה אומרת שיורם ארבל קרא את שמו של אנתוני דיוויס כ"בארון דיוויס" והוסיף חטא על פשע כשכינה את קבוצתו "מינסוטה טימברלנד".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 1:56 pm 
מנהל פורום

לא יודע מה היה עם דייויס האמיתי, אבל זכור לי שהוא קרא לדרון ויליאמס דרון דייויס, ואכן הוא גם אמר מיניסוטה טימברלנד ואז ישר תיקן, אבל זה נראה לי כבר היה בהקשר לקווין לאב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 6:17 pm 
Junior

לא יודע לגבי יורם ארבל ושידורי הכדורסל. הזריקה של יורם ארבל(בלי קשר לענף מסוים), ידועה לכולם. מטעויות גסות בשמות או במה שנעשה על המגרש, הוא פשוט לא יושב לפני-כן לעבור על החומר בכדי להגיע מוכן. אבד עליו הכלח כבר לפני כמה שנים.
אני מאוד מאוד נהנה מהשחייה. גרטל הוא קוריוז, הוא יודע את זה. אבל הוא לא קוריוז שמוציא לך את החשק לחיות כמו דני נוימן למשל, אלא ציורי מאוד שנהנה ממה שהוא משדר ופה אין קסמים, אם השדר נהנה מהעבודה שלו, זה עובר אל הצופה. גם בוקי שעונה על שאלות תוך כדי המשחים(קונספט מצוין) הוא נחמד מאוד.
הפטריוטיות של יעל ארד קצת הורסת לה. זורקת המון מידע בקרבות של הישראלים שלעתים סותר האחד את השני. אבל היא בהחלט מוסיפה לשידור ואני נהנה לשמוע אותך בעיקר בקרבות של אלו הלא ישראלים. המון המון ידע וניסיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 6:28 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
הגעתי למסקנה שגרטל זה רדטי, רק בשחייה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 8:02 pm 
Junior

העניין הוא שגרטל בשלב מסוים בקריירה (די מאוחר אומנם) פיתח מודעות עצמית ומאז הוא הפך להרבה יותר קליל.

אני בשנים האחרונות מאוד נהנה ממנו (אחרי הרבה קיטורים). למעשה, השידור של גרטל ובוקי צ'יש מבחינת המבנה שלו הוא דוגמא מאוד טובה לאיך צריך להראות (להישמע) שידור ספורט. טריוויה, אבל ספונטנית יחסית ולא בסגנון הטרחני של "הקראה מכרטיסיות" שמוכר אצל חלק משדרינו, התייחסות לאספקטים הספורטיביים מקצועיים (סגנונות, מבנה גוף וכיו"ב), בידור, מודעות היסטורית, מידת מה של ירידה לרכילות ופרטים אישיים. הם לא מקבלים עשר בכל הקטגוריות, רחוק מכך, אבל בסך הכל הם מעבירים יופי של שידור בקלילות ובכיף ומאוד מהנה לשמוע אותם. אנחנו הולכים לקבל בשבוע הבא מופע טרחנות באתלטיקה ולמעשה אנחנו מקבלים כבר עכשיו דוגמא לשידור כזה בהתעמלות וגם השידור של הג'ודו לא היה תענוג גדול. הלוואי וכולם ברשות השידור היו לומדים מגרטל וצ'יש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 8:05 pm 
Hall of Famer

צביקה שרף - LaBaron ג'יימס.

בהחלט היה מביך. וכששומעים את ארבל, שבקושי מכיר חצי מהשחקנים מהדרים טים, מספר שלדעתו יכול להיות שהם היו מנצחים את הדרים טים המקורית, זה כבר באמת עלבון לאינטיליגנציה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 8:17 pm 
Hall of Famer

בוני גינצבורג הרגע הכתיר את פדרר כאלוף העולם בטניס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 8:27 pm 
Sophomore

התותח המפוברק כתב:

זה היה מביך ברמות אחרות. גם ברמת עיוות השמות של שרף (קימקי מוסקבה) זה היה כבר מוגזם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 8:40 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:

ככל שידוע לי, המאסטרס קאפ, הוא אליפות העולם הבלתי רשמית (או כן רשמית, אין לי מושג) בטניס, ואאל"ט פדרר זכה בו אשתקד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 8:53 pm 
Junior

מירי נבו צריכה להתחיל לראות פוקר. לפחות שם מבטאים את השם של הגרמני 'ווין' ולא 'אנגויין'. אבל מה אני יודע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 8:57 pm 
Hall of Famer

אחרי שראיתי את שרף קורא בצעירותו כפרשן מכבי בגביע אירופה לארל ויליאמס ארל Viliams אני מאמין הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:01 pm 
Hall of Famer

ABC כתב:
התותח המפוברק כתב:

זה היה מביך ברמות אחרות. גם ברמת עיוות השמות של שרף (קימקי מוסקבה) זה היה כבר מוגזם.

העניין הוא ששרף הוא פרשן מצוין. מעודכן, מקצועי, מתמצא. אפשר לסלוח לו על הטעויות בשמות כל עוד הוא יודע לנתח את היכולות של הסנטר הטוניסאי.מהליגה הבלגית. אצל ארבל אין סליחה על הדברים האלה, הוא זורק זין על עצם המקצוע שלו.

נורטון כתב:
nadav_hacohen כתב:

ככל שידוע לי, המאסטרס קאפ, הוא אליפות העולם הבלתי רשמית (או כן רשמית, אין לי מושג) בטניס, ואאל"ט פדרר זכה בו אשתקד.

קודם כל, אם היית רואה איך הוא אמר את זה, היית מבין מיד שהוא התבלבל. אבל גם בלי זה, אף אחד לא באמת קורא למישהו "אלוף העולם בטניס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:02 pm 
מנהל פורום

הviliams גם היה במלרע?

בכל אופן, בוני ממשיך בנסיונותיו לענג את נדב, ומכנה את הניצחון של אנדיוני "אולי הסנסציה הגדולה בעולם הטניס בשנים האחרונות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 142 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה