סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 2:43 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 386 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2011 3:15 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
חיפשתי ולא מצאתי ת'רד כזה. אם מישהו אחר רואה, מוזמן למחוק את זה.

בכל מקרה, כמה העברות מהזמן האחרון:
מילאנו מחתימה את סקריולו כמאמן, וכנראה את פריג'יוני (לא יודע אם זה סגור, אבל בחלק מהאתרים כבר מדברים על זה כאילו זה כן). עכשיו הם התחילו לחשוב גם על אלן אנדרסון.
בבולוניה מדברים על החתמה של טרל מקינטייר הדועך.
פנרולקר לוקחת אליפות וביום למחרת מודיעה שהיא החתימה את בויאן בוגדנוביץ' של ציבונה וג'יימס גיסט של פרטיזן.
ברצלונה משחררת את אנדרסון וכנראה גם טרנס מוריס, ומחתימה את פיט מיקאל לעוד שנתיים.

סיינה מחתימה את האסטוני של וארזה, כריסטיאן קנגור כמחליף עתידי לשון סטונרוק. כנראה ישאילו אותו בשנה הבאה. חוצמזה הם גם חולמים על החזרה של דיויד אנדרסן, שמחוזר גם ע"י אולימפיאקוס שמציעה לו הרבה כסף.
ולסיום, לא מלפפון, אבל ארווידאס מצ'יאוסקס חטף אתמול בלילה מכות משיכור ברחוב, שכעס עליו שהוא לא מסכים לשחק בנבחרת הלאומית...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2011 3:30 pm 
Freshman

רינאלדס סייבוטיס בריטאס וילנה.
נתן ג'אוואיי בקאזאן.
דושקו סבאנוביץ' באפס פילזן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2011 6:25 pm 
Sophomore

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?f ... 22&lang=HE

לפי ספורט 5 אנדונג עובר לפילזן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 20, 2011 7:36 pm 
Sophomore

גם ריקי עזב את ברצלונה - מה נשאר בעצם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 21, 2011 12:03 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
Mako Regever כתב:
גם ריקי עזב את ברצלונה - מה נשאר בעצם?

מכבי ת''א

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 21, 2011 12:34 pm 
Sophomore

http://www.eurobasket.com/Turkey/basket ... sID=229768

ויל סולומון לא לומד מנסיון העבר ועובר לטורק טלקום

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 21, 2011 12:43 pm 
Sophomore

מריו קאסון בדרך לסיינה
מונטגרנרו הציעה למקל 600 א' יורו לשנתיים
ולנסיה העבירה את סטפן מרקוביץ' אליה
וורוצ'ביץ' ושישקבב האריכו חוזיהם בצסק"א

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 21, 2011 12:50 pm 
Hall of Famer

itai כתב:
מונטגרנרו הציעה למקל 600 א' יורו לשנתיים

ערוץ הספורט כמובן דאג לידיעה שבה בכותרת מפורסם "יורו" ובגוף הכתבה "דולר". הסכום ביורו כמובן נשמע כמו הנפצה היסטרית, הדולר אולי נתפש איכשהו בהגיון אבל עדיין נראה לי מוגזם לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 21, 2011 1:11 pm 
Junior

כמו שמסתמן כרגע לפחות שתיים מהגדולות באירופה עוברות שינוי משמעותי בקיץ. אצל אולימפיאקוס כבר התרגלנו, זה פירוק והרכבה בערך כל עונה אבל אם תיאודוסיץ' באמת יעזוב לברצלונה (מקווה מאוד שלא) אז אפשר לדבר במונחים של קבוצה די חדשה. אצל צסק"א לעומת זאת זה סופו של עידן. הקבוצה שלקחה גביעים ב2006 ו2008 מתפרקת סופית. בשנים הקרובות זאת כבר תהיה קבוצה אחרת לגמרי.

אפס פילזן ובעיקר פנרבחצ'ה מתכוונות לשפוך כספים הקיץ בניסיון להגיע לפיינל-פור. פנרבחצ'ה למען האמת כבר עכשיו קבוצה רצינית מאוד. האסים הגדולים נשארים במועדון - אוקיץ' וגם פרדלזיץ' שסיים את העונה נהדר ויהפוך בקרוב מאוד לאחד ממספרי 3 הטובים והמבוקשים באירופה. בוגדנוביץ' וגם גיסט החתמות מעניינות. מה שחסר שם בעיקר זה סנטר במקום לברינוביץ' השביר.

אגב, מה הסיפור עם סטפן מרקוביץ' לולנסיה? עומאר קוק לא חתום שם לשנה נוספת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 21, 2011 4:44 pm 
Sophomore

ריאל מוותרת על יסמין רפשה ומחתימה את פבלו לאסו, המאמן של לאגון בעונה האחרונה. מוזר?
לא שהייתי הולך על רפשה, אבל הניסיון של לאסו קצת מזכיר את ההחתמה של חואן פלאסה.
בארסה משחררת את באזילה, אחרי 6 עונות.

פילזן מחזירה את ארמל קוקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 21, 2011 11:32 pm 
Junior

סמי מחייה בצסק''א.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 21, 2011 11:58 pm 
Hall of Famer

אפרורו פנר-אולקר , מה עם השאראס של המדינה ?

גם ברצלונה עוברת שינוי משמעותי ( בניגוד ליציבות של השנים האחרונות ) : רוביו , באסילה , אנדרסון , מוריס , ונ'דונג עוזבים - מהפכה לא קטנה .
כל השאר צפויים להישאר ? ( כוונתי בעיקר ללאקוביץ' , לורבק , וואסקס ופרוביץ' )

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2011 12:22 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לאן מוריס הולך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2011 11:41 am 
Freshman

shmueliki כתב:
כל השאר צפויים להישאר ? ( כוונתי בעיקר ללאקוביץ' , לורבק , וואסקס ופרוביץ' )

ואסקז האריך את החוזה בשנה נוספת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 22, 2011 1:19 pm 
Junior

חדשות חמות לוהטות- צ'אק אידסון רשמית בבארסה וננאד קרסטיץ' רשמית בצסק"א.

העזיבה של הולדן ולנגדון היא יותר תהליך טבעי מאשר מהפכה ולו בגלל ששניהם די נגמרו ולא סתם הבחירה שלהם היא לפרוש.
לדעתי מבחינתם בבק קורט זה או ללכת בגדול עם תאודסיץ' או להישאר ככה עם ג'אמונט גורדון, מחייה ואלכסיי שבד שאמור להיות שחקן העתיד.

אז ברור ששאלת תאודוסיץ' היא השאלה הכי גדולה בשוק ויכולה לשנות קבוצות. כל השאר גם אם הם תותחים יכולים להיבלע ברוטציות הארוכות שלא באשמתם.
אז מלבד זה השמות המעניינים הם גם דיויד אנדרסן שצריך לחזור ליבשת, וגם פרקינס כמובן.
דווקא רוב הקבוצות עושה רושם לא משנות המון.
אפילו בבארסה צריך לזכור שאנדרסון בסה"כ היה ממלא מקום של פיט מייקל ושבאסילה לא שיחק ממילא בגלל פציעה.
מוריס כנראה הולך בגלל שאידסון בא- עדיין רק 2 אמריקאים בכל קבוצה בספרד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 12:02 pm 
Junior

בכנות, מישהו כאן חושב שברצלונה עשתה בשכל כשהחתימה שחקן של פחות מ-10 נקודות למשחק, שכולנו ראינו במשך שנתיים ולא נפלנו מהכסא, על חוזה של שני מיליון דולר בעונה? בסדר, הוא די ורסטילי וחכם, אבל נתן עונה מאוד בינונית במכבי שכנראה נשכחה עם הפיינל פור המעולה שלו.

לגביי צסק''א. אני מאמין שהבאתו של קרסטיץ' טובה למועדון, מדובר בסנטר מצויין ליורוליג. אבל מחייה? מדובר בשחקן בן 28 שהציג את עונתו הטובה ביותר בשולה(עם כל הכבוד), שצריך להיכנס לנעליים של דרג'אן לנגדון הענק שפרש. בכל אופן גם גורדון ישאר במועדון, ואני לא בטוח עד כמה זה טוב לקבוצה.
חייבים שם בדחיפות רכז איכותי, אחרת כל העסק ילך לפח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 12:13 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

כן, זה אני חושב שבארסה עשתה בשכל. תתעלם מהמחיר. מה נשאר? היא צריכה את השחקן. היא מחתימה אותו. מה לא חכם פה? או שאתה חושב שקינג ג'ימס שווה את שכרו, ובכלל תמיד משלמים לשחקן בדיוק מה שהוא שווה?

לעומת זאת, צסק''א לא עשתה בשכל בכלל. קרסטיץ'? למה צריכים אותו? במקום להמשיך לפתח שחקנים מקומיים טובים כמו קאון וסוקולוב? אני פשוט יודע טוב מאוד מה שווה ההנהלה של צסק''א. הם - בדיחה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 12:21 pm 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
בכנות, מישהו כאן חושב שברצלונה עשתה בשכל כשהחתימה שחקן של פחות מ-10 נקודות למשחק, שכולנו ראינו במשך שנתיים ולא נפלנו מהכסא, על חוזה של שני מיליון דולר בעונה? בסדר, הוא די ורסטילי וחכם, אבל נתן עונה מאוד בינונית במכבי שכנראה נשכחה עם הפיינל פור המעולה שלו.

לגביי צסק''א. אני מאמין שהבאתו של קרסטיץ' טובה למועדון, מדובר בסנטר מצויין ליורוליג. אבל מחייה? מדובר בשחקן בן 28 שהציג את עונתו הטובה ביותר בשולה(עם כל הכבוד), שצריך להיכנס לנעליים של דרג'אן לנגדון הענק שפרש. בכל אופן גם גורדון ישאר במועדון, ואני לא בטוח עד כמה זה טוב לקבוצה.
חייבים שם בדחיפות רכז איכותי, אחרת כל העסק ילך לפח.

כן, אני חושב שברצלונה עשתה בשכל.

לגבי מחייה, לא שאנחנו מדברים על אותן רמות, אבל המשפט הזה הזכיר לי את קלי מקארת'י ש2004 היה שחקן בן 28 שהציג את תקופתו הטובה ביותר בראשון לציון (עם כל הכבוד). מאז הוא הספיק לעשות דבר או שניים בכדורסל האירופי, ובגיל 34 עוד היה שחקן יורוליג טוב. אא"כ ראית את מחייה משחק בפועל ולא התרשמת, לא הייתי בונה במיוחד על עניין הגיל והמקום בו שיחק. קבעון מחשבתי יכול למנוע הצלחות. אגב, "טרג'אן לנגדון הענק" נתן עונה ממש לא ענקית ואפילו די רעה בסטנדרטים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 1:07 pm 
Junior

פרודו, אני לא מדבר רק על המחיר, אלא על העובדה שבעיניי אידסון לא שחקן מספיק טוב בשביל ברצלונה(גם במכבי לא השתגעתי עליו), שאם הביאה אותו בסכום כזה, בונה עליו כאחד מעמודי התווך של הקבוצה לקראת העונה הבאה.
ובעיניין צסק''א - היא היתה צריכה להביא סנטר בגלל שבעונה האחרונה קאון, שהוא סנטר מעולה בעיניי, כמעט ולא שיחק, וסוקולוב לעולם לא יהיה סנטר פותח לגיטימי בקבוצה כמו צסק''א. אני חושב שההחתמה של קרסטיץ' די מתבקשת.

נדב, דווקא ראיתי את מחייה, אבל התרשמות לגביי שחקן בקבוצה קטנה לא תמיד מעידה על היכולת שלו לעשות את הקפיצה לקבוצה ברמה שאליה צסק''א שואפת. נכון שיש מקרים כמו קלי מקארתי(שאגב הוא אחד הפספוסים הכי גדולים בעשור האחרון בכדורסל האירופי, אשר בדיעבד אנו רואים שיכל לרכוש לעצמו מקום של כבוד כאחד הסמול פורוורדים הטובים ביבשת), אבל גם יש הרבה קליי טאקר, ג'רמייה מאסי וכו'.
לגביי לנגדון ועונתו האחרונה - צסק''א כולה נראתה פח אשפה ולא עברה אפילו את השלב הראשון ביורוליג, וברור לכולם שצסק''א בעונה הבאה תשאף להרבה יותר מזה, ולכן אני מעדיף להתייחס ללנגדון הטוב של לפני שנתיים ומעלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 2:11 pm 
Hall of Famer

זה כן אני כתב:
נדב, דווקא ראיתי את מחייה, אבל התרשמות לגביי שחקן בקבוצה קטנה לא תמיד מעידה על היכולת שלו לעשות את הקפיצה לקבוצה ברמה שאליה צסק''א שואפת. נכון שיש מקרים כמו קלי מקארתי(שאגב הוא אחד הפספוסים הכי גדולים בעשור האחרון בכדורסל האירופי, אשר בדיעבד אנו רואים שיכל לרכוש לעצמו מקום של כבוד כאחד הסמול פורוורדים הטובים ביבשת), אבל גם יש הרבה קליי טאקר, ג'רמייה מאסי וכו'.

זה תלוי בשחקן. לגבי קלי מקארתי, תלשתי את השיערות מהרגע הראשון שראיתי אותו משחית את זמנו וכשרונו על הליגה הישראלית, ולגבי קליי טאקר-כתבתי רגע אחרי ההחתמה שלו שהוא לא שחקן שמתאים לרמה של ריאל. אבל זה לא בגלל הגיל או איפה שהם שיחקו, אלא בגלל שראיתי אותם וחשבתי לעצמי מהי הרמה בה הם יכולים לשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 5:25 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

זה כן אני כתב:
פרודו, אני לא מדבר רק על המחיר, אלא על העובדה שבעיניי אידסון לא שחקן מספיק טוב בשביל ברצלונה(גם במכבי לא השתגעתי עליו), שאם הביאה אותו בסכום כזה, בונה עליו כאחד מעמודי התווך של הקבוצה לקראת העונה הבאה.
ובעיניין צסק''א - היא היתה צריכה להביא סנטר בגלל שבעונה האחרונה קאון, שהוא סנטר מעולה בעיניי, כמעט ולא שיחק, וסוקולוב לעולם לא יהיה סנטר פותח לגיטימי בקבוצה כמו צסק''א. אני חושב שההחתמה של קרסטיץ' די מתבקשת.

1. זכותך לחשוב כך, אבל נראה שאירופה כולה חולקת אליך. אני במקומך הייתי עושה בדק בית.

2. אין לי מושג כמה קרסטיץ' קיבל בליגה האמריקאית, אבל לא נראה לי שזה חוכמה גדולה לקחת כוכב מוכח, לשלם לו, לדעתי, יותר ממה שהוא שווה באמת. אבל מה חדש? ככה עשו עם שישקאוסקאס, סמודיש ואחרים. כל הכוכבים שלהם קיבלו משכורות מנופחות, שאף קבוצה אחרת באירופה לא תשלם. אפילו לא בארסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 5:53 pm 
Junior

צסק"א דווקא לא דוגמא טובה לעניין הזה. הם משלמים הרבה כסף, זה נכון - אבל אם יש לך את האפשרות הפיננסית, ואתה משתמש בה כדי למשוך את השחקנים הנכונים אין בזה שום דבר שלילי. אפשר להגיד על מעט מאוד שחקנים שם שהם אוברפייד בצורה מובהקת. את שישקאוסקאס למשל הם חטפו מפאו אחרי שהוא ניצח אותם בגמר. סמודיש היה הבייבי של מסינה וה4 הטוב באירופה בשיאו. את מוריס (שדווקא לא הבריק שם) הם לקחו אחרי שנבחר לחמישיית העונה ביורוליג. אפשר להמשיך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 5:58 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

דייבי, צסק''א לא סתם "משלמים הרבה כסף", הם משלמים הכי הרבה כסף מכולם. זו הנקודה שלי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 9:11 pm 
Sophomore

קזאן סיכמה תנאים עם מרקוס וויליאמס וסאברסנקו
סמודיש עוזב את צסק"א
ריאל מדריד פוזלת לכיוון רודי פרננדז
חימקי שיחררה את פאפאדופולוס
אלן אנדרסון בדרך לאיטליה ככה"נ
בורוסיס בדרך לעזוב ככה"נ את אולמפיקוס בשל איזשהו סקנדל(סמים ועוד) בספורט היווני(טוענים שלקח כדורים משמחים :lol: בגמר נגד פאנאתנייקוס ועוד) שהוא גם נקשר אליו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 23, 2011 9:30 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
זה כן אני כתב:

1. זכותך לחשוב כך, אבל נראה שאירופה כולה חולקת אליך. אני במקומך הייתי עושה בדק בית.

במה "כל אירופה" חולקת עליו? (והמושג "בדק בית" לא ממש שייך פה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 386 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: asaf16, Google [Bot], Lakic ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה