סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 2:50 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: רשימות ה-15..
הודעהפורסם: ה' אוקטובר 13, 2011 7:13 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
נו, שביתה. ESPN מריץ פרוייקט דירוג שחקנים משלו. הפורום כבר לא זורק ת'רדים לאבדון. יאללה עמוס לב, אודרוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: רשימות ה-15..
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 18, 2011 7:04 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
יצא די הזוי לטעמי.
ראשית, דירוג שחקנים במקומות 200-500 הוא די מיותר. לדרג כל מיני רוקיז ושחקני רוטציה שוליים לא באמת תורם למישהו משהו.

שנית, העשירייה... גריפין בטופ10 די מוגזם, גם אם נתן עונת רוקי מרשימה. כריס פול בטופ4 גם כן מוגזם לחלוטין ולו מסיבה אחת - ברור לכל בר-דעת שפול לא היה יכול להוביל קבוצה כמו שיקגו בולס לאן שדרק רוז הוביל אותה. באופן כללי, פול שחקן שנפצע לא מעט ובשנה האחרונה נתן עונה טובה אבל לא עונה של סופרסטאר. בפלייאוף הוא היה מצוין אבל זה לא הספיק.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 18, 2011 7:35 pm 
Junior

אם עושים 15 בכל עמדה אז לדעתי מגיע לנו 2 סמול פורוורדים, למארקוס אולדרידג', ריימונד פלטון בסימן שאלה וברנדון רוי וגרג אודן שמחמיצים את הרשימה בגלל פציעות. מרקוס קמבי תכל'ס יכול גם להיכנס ל- 15.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 18, 2011 7:36 pm 
Junior

וכמובן שהיה לנו עוד שחקן אלמלא שערוריית "איך פורטלנד ויתרו על רביב לימונד?"...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 18, 2011 7:37 pm 
Hall of Famer

אישית, אני לוקח את פול על פני רוז לכל קבוצה שבה יש לפחות שחקן או שניים שמסוגלים לקלוע. בקבוצה כמו שיקגו, שבה תכל'ס יש רק את בוזר אולי המצב קצת שונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 18, 2011 7:51 pm 
Senior

כל מעריצי קובי נרדמו בשמירה. איפה קריאות התדהמה על זה שקובי מדורג רק במקום השביעי? למען האמת לאור זה שהדירוג מבוסס על היכולת הנוכחית של השחקנים הדירוג הזה בהחלט הולם את קובי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 1:09 am 
Hall of Famer

מילא זה שקובי שביעי, לאור העונה האחרונה שלו עוד אפשר לתת קייס לעניין הזה, אבל דירק חמישי? הבנאדם פירפר ברצף את קובי, דוראנט, ווייד ולברון, מה עוד צריך בנאדם כדי להיות ראשון? כריס פול לפניו? דווייט הווארד שני? אצלי הוא בכלל איפשהו בין 4 ל-6, בטח שלא לפני דירק. לגבי לברון במקום הראשון, כבר כמעט אמרתי שאני חי עם זה בשלום, אבל אז נזכרתי בסדרת הגמר האחרונה שלו ופתאום זה כבר לא מתיישב לי כל כך טוב.

אם הייתי צריך לדרג כרגע:
1. דירק.
2. לברון.
3. דוראנט.
4-5. ווייד והווארד.
6. קובי.
7. פול.
8. דריק רוז.
9. בלייק גריפין.
10. דרון וויליאמס.

טוב, אני מניח שעניין הבלייק גריפין במקום התשיעי קצת דורש הסבר, בטח אחרי כל הגבות שהורמו כשהוא בכלל נכנס לעשיריה הראשונה בדירוג של קדמפ, אבל הדירוג שלי הוא די פשוט, אם היו מפרקים את הליגה לעונה אחת בלבד ועושים דראפט של כל השחקנים, על מי הייתי הולך לעונה הזו בלבד. גריפין, בניגוד לתדמית שלו של שחקן שרק מטביע הוא שחקן עם כישורי כדורסל פנטסטיים לשחקן בגילו, זו לא רק אתלטיות, זה גם כדרור, יד די רכה גם מחצי מרחק וגם מתחת לסל, יכולת מסירה טובה בהרבה ממה שנותנים לו קרדיט, חוש לריבאונד ואפילו הגנה לא נוראית בכלל (אני לא חסיד גדול של סטטיסטיקה כמשקפת של משחק הגנה, אבל עדיין, אם בודקים את הPER הממוצע של שחקנים שמשחקים מולו, הנתונים בהחלט טובים).

אם בעונת הרוקי שלו הוא נותן 22 נק' ו-12 ריב' עם 3.8 אס' (השני הכי טוב בין כל הפאוורים, גם כשמנרמלים ל-48 דקות), אני לא רואה שום סיבה שבעונה הבאה הוא לא יתן 25+ נק', 12-13 ריב' ו-4-5 אס', אלו מספרים של MVP לכל דבר ועניין, אם הוא ישפר את העונשין שלו אז בכלל אין על מה לדבר, הבנאדם יהיה בלתי עציר. שורה תחתונה, היום מרימים גבה כשמדרגים אותו עשירי כי זה גבוה מדי, עד סוף העונה, אם תהיה אחת, אני מניח שהוא כבר יתחיל לדגדג את החמישיה הפותחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 4:07 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
בלי לערער על הרשימה הזו (אם כי לדעתי קובי צריך להיות בה שלישי), היא מציגה מציאות מבאסת לחלוטין של הNBA. רשימה של עשרת הגדולים שיש בה בסה"כ שלושה אלופים (ולמעט קובי, שתי אליפויות), עוד בסה"כ שני פינאליסטים, רוקי אחד, ושני שחקנים (פול ודרון) שהקריירה שלהם עד עכשיו היא בעיקר בסימן כישלונות קבוצתיים. די עלוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 6:20 pm 
Hall of Famer

אני חושב שהסיבה לכך שהרשימה קצת חסרה באלופים היא שיש איזה סוג של "דור אבוד" ב-NBA, מצד אחד יש את דור הזקנים שהתחילו באמצע-סוף שנות ה-90 כמו קובי, נוביצקי, גארנט, דאנקן ובמידה פחותה גם פירס, אלן וג'ינובילי שכולם פחות או יותר כבר בירידה, מי יותר מי פחות, ומתחילים להיות פחות רלוונטיים לרשימת הטופ-10, אבל לכולם יש יד ורגל משמעותית לפחות באליפות אחת. מצד שני יש את הדור של תחילת שנות ה-2000, שהתחילו עם משהו כמו 3-4 דראפטים חלשים עד חלשים מאוד (1999-2001 או אפילו 2002) והמשיך עם הדראפטים של 2003-4-5 שהביאו כמה שמות גדולים לרשימה, לברון, וויד, פול, דרון, הווארד, רק שאף אחד מהם חוץ מוויד, וגם זה בערבון מוגבל, לא הצליח לתרגם את עצמו לאליפות. זה הדור שנמצא בשיאו עכשיו, הדור שכבר אמור להיות עם רשימה מתמלאת של אליפויות ברזומה, ובינתיים מכל מיני סיבות שונות ומשונות לא ממש מצליח להתרומם. מצד שלישי, יש את הדור הצעיר, דוראנט, בלייק גריפין, דריק רוז וכו', לחבר'ה האלו יש אולי את היכולת להתמודד על מקום בטופ-10, אבל עדיין לא הספיקו לצבור את הרזומה והתארים כדי לגרום למי שמסתכל על הרשימה להגיד וואו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 10:31 pm 
Senior

אני לא חושב שאפשר להאשים את רוז, פול ואפילו דרון(למרות שיש מצב שהוא השחקן הכי שנוא אחרי לברון כרגע) בכישלונות קבוצתיים כי הסגל שסביבם אף פעם לא היה מספיק חזק להגיע לאליפות. כנ''ל דוראנט ולדעתי גם האוורד(למרות שפה אפשר להתווכח).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 10:46 pm 
Hall of Famer

זו לא בהכרח אשמתם (או לכל הפחות-לא רק אשמתם), אבל העובדה הפשוטה היא שמכבל הכוכבים הגדולים שהגיעו לליגה מתחילת ועד אמצע העשור הקודם, רק אחד הצליח להביא אליפות ככוכב, כשגם זו אליפות אחת בודדת, וגם הוא נזקק לשאק כשהוא עדיין היה הסנטר הטוב בעולם כדי להגיע אליה. הנקודה של ראובן, שאני מאוד מסכים איתה, היא שמבחינת הישגים קבוצתיים, רשימת הטופ 10 בליגה כרגע היא די עניה, אם נוציא את קובי מהמשוואה, יש כאן בסה"כ שני שחקנים שהיו כוכבים של קבוצות אליפות, וגם הם הביאו בסך הכל אליפות אחת כל אחד. יותר מזה, בכל הרשימה הזו יש כרגע רק שחקן אחד שיש לו קייס לטופ 10 בהיסטוריה, כל האחרים? אני לא בטוח שיש כאן אפילו אחד נוסף שהוא יותר מטופ 20 היסטורית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 19, 2011 10:54 pm 
מנהל פורום

אני לא יודע אם הכישלונות המתמשכים של הקבוצות של פול ודרון הם באשמת הסופרסטאר או הסגל שסביבם (האם סגל מסייע כמו שהיה לפול נחות מזה שהיה השנה לדוראנט?). אבל אני חושב שבעולם הגיוני, שחקנים מצטיינים צריכים להיבחר מקבוצות מצטיינות. אם אי אפשר למצוא שחקנים טובים מהקבוצות שבאופן עקבי נמצאות למעלה, או לפחות לא נכשלות, זו אינדיקציה בעייתית מאוד לליגה.

ואני חייב גם להגיד שלדעתי בNBA, בין אם זה בESPN ובין אם זה כאן בפורום, נוטים יותר מדי לקדש את הסטטיסטיקה ולשכוח שסטטיסטיקה מעולה בקבוצה מחורבנת לא אומרת הרבה. וראה הלא-מעט אנשים שבחרו שחקן שנה שנייה שבאמת לא עשה כלום כמו טייריק אוונס לחמישיה הראשונה של הסקנדים בליגה בפעם האחרונה שעשו את הרשימות האלה, לפני הול אוף פיימר כמו ריי אלן. זה שאתה פותח את עמוד הבחירה של הNBA ורואה את הסטטיסטיקה של השחקן, ולא את ההישגים שאליהם הוא לקח את הקבוצה, זה בעיני אינדיקטיבי מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 4:11 am 
Hall of Famer

אבל ראובן, מה אתה בדיוק רוצה, שנפתח ESPN ונראה איזה אדם מוריסון עם תווית אלוף, לעומת דווין וויד שהוא לא? הרי גם זה לא יספר את כל המציאות.

מה שצריך לעשות, זה לבנות נוסחה סטטיסטית שמכניסה הישגים קבוצתיים. אם כבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 9:50 am 
מנהל פורום

למה בכלל להיכנס לסטטיסטיקה? יש איזו מין גישה הולינגרית כזו שכל שיפוט צריך להיתמך בסטטיסטיקה, אבל בעיני כשעושים דירוג כזה צריך לעשות אותו על פי מראה עיניים והסטטיסטיקה היא כלי עזר (ולאו דווקא החשוב שבהם).

אשר להערה הראשונה, אני כמובן לא חושב שרוברט הורי הוא השחקן הטוב בNBA בעת האחרונה. כשאני אומר ששייכות לקבוצה מצטיינת זה תנאי הכרחי, זה לא אומר שזה תנאי מספיק. ויכול להיות שבאמת דרון/פול ראויים לדירוג הזה כי אין מישהו יותר טוב (אני חושב אגב שלעשירייה לפחות היה צריך להיכנס מישהו מבוסטון, אם לא יותר מאחד), אבל אז זה אומר משהו רע מאוד על הNBA היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 11:08 am 
Hall of Famer

ראובן, אני ממש לא בטוח שזו ראיה נכונה של המצב, שים את קובי בריאנט, לברון ג'יימס או כל שחקן בכיר אחר בקבוצה עם סגל נוראי, אין שום ספק שההישגים הקבוצתיים שלו יפגעו משמעותית, האם זה הופך אותו לשחקן פחות טוב? ברור שסטטיסטיקות ריקות בלי הישגים קבוצתיים שוות הרבה פחות, אבל צריך לדעת להפריד בין חוסר הישגים שנובע מכך שהשחקן לא מספיק טוב לחוסר הישגים שנובע מהעובדה שהסגל המסייע שלו לא מספיק טוב, זה הבדל גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 12:40 pm 
מנהל פורום

א. אני חושב שעושים אביוז לקריטריון הזה של "שים אותו בקבוצה עם סגל נוראי". אני מעריך הרבה יותר את שתי האליפויות של קובי + הגמר הנוסף עם סגל מסייע מצוין מאשר את עונת המועמד לMVP שלו כשהוא היה לבד עם סגל מסייע נוראי. לא סתם השחקנים הגדולים בהיסטוריה נבחרים מתוך הקבוצות שעשו את הדברים הגדולים בהיסטוריה, ומה לעשות שאי אפשר לעשות דברים לבד.

ב. גם בקריטריון הזה אני חושב שחד משמעית לברון וקובי הוכיחו בדיוק מה נדרש. לברון יותר מקובי, אבל שניהם היו עם קבוצות לא מי יודע מה מוצלחות לידם והגיעו איתם למקומות לא רעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 1:15 pm 
Hall of Famer

אני אשאל את זה בצורה פשוטה, האם קובי שהגיע ל-3 אליפויות וגמר אחד ביחד עם שאק בתחילת העשור היה שחקן טוב יותר מקובי שקלע 35 נק' למשחק וחטף בראש בסיבוב הראשון באמצע העשור? לדעתי ממש לא, קובי השני היה, בסופו של דבר, שחקן טוב יותר (אם כי עדיין, פחות טוב מקובי השלישי של סוף העשור שהוביל את הלייקרס לגמר אחד ו-2 אליפויות).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 5:11 pm 
Junior

נו, מה הבעיה?

אז יש לנו כבר שלושה קובי-ים ברשימה. צריך למצוא דרך לפצל גם את הטבעת של וויד ונוביצקי, אולי להכניס פנימה את שאק (איזשהו חלק בו עדיין משחק כדורסל פעיל, לא?) ויש לנו כבר 80% מהרשימה עם טבעת אליפות.

אני, אגב עם ראובן פה. קטונתי מלהתווכח אם רוז צריך להיות לפני פול או לא (לדעתי כן) אבל הרשימה אכן מבאסת. שחקנים שעדיין לא ברור אם יזכרו בהיסטוריה כאנדראצ'יברים מובהקים, אף אחד כמעט עם קייס לטופ20 היסטורי כמו שאמרו כאן. אבל זה מה יש. לפחות הרשימה מאוד מאוד שוויונית ומאוזנת בניגוד לשנות ה90 או תחילת העשור שעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 9:23 pm 
Junior

טוב, כי ביקשתם כל-כך, מ- 10 ל-1 כמו קורטסייד קאונטדאון:

אט נאמבר 10, ריירלי טוקד אבאוט סווינגמן ווינר אוף לאסט ייר'ס צ'מפיונשיפ, דה ג'ט, גייסון טרי.

אט 9 איז אן בי איי'ס פיורסט סקורר אנד דה פלייר דה בלייזרס דידנ'ט טייק, קווין דוראנט.

אט נאמבר 8 איז דה פלייר קומפליטינג דוראנט'ס קומבו, דה אול מייטי וואט'ס היז ניים פרום או קיי סי

אט נאמבר 7 איז מיאמי היט'ס ביג טיים פלייר לברון ג'יימס.

אט נאמבר 6 איז דה אול אראונד גיים'ס בסט דיפנדר ניקולה באטום.

אט נאמבר 5 איז דה באטום קילר קובי בראיינט!!!!!

אט נאמבר 4 איז דה פנטסטיק צ'מפיון ג'רמן דיייייירק נוביצקי

אט נאמבר 3 איז דה נאגטס קומבו אוף ג'יי.אר סמית' אנד בירדמן כריס אנדרסן

אט נאמבר 2 איז דה וואן אנד אונלי, בטר ד'ן קובי, דווווווויייייןןןןן וווווייד.

אנד דה בסט, בסטסט פלייר אין דה אינטייר ליג איז דה פורמר יוטה ג'אז, מיי פרינד אט פייסבוק, דדדדדרררררוווווןןןן וווויייילייאמס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 9:27 pm 
מנהל פורום

Q אתה חייב לחזור לכדורים שלך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 20, 2011 11:17 pm 
Junior

רשימה מקושקשת לגמרי של ESPN, במיוחד הדירוג ההזוי של קובי ושפול מדורג לפני דירק. מצטרף לכל מה שרוני רשם, ואני אוסיף בעניין קובי: לא רואה איך אפשר להוציא מהטופ 5 שחקן שהוביל קבוצה לשלוש גמרים רצופים + ריפיט עד לפני שנה. גם בעונה האחרונה הוא לא ירד הרבה ביכולתו- רק בפלייאוף, כאשר רוב הסופרסטארים אחרים גם הם נכשלו בפלייאוף.
הרשימה שלהם מתבססת על PER, זו הסיבה לכך שמקומות 1 ו2 הם האוורד ולברון (הייתי מעיף את שניהם לאזור 4-6, שני שחקנים שנכשלו גם העונה, ונחנקו בכל גמר שהם הופיעו בו). זו הסיבה לכך שקובי ונוביצקי מדורגים נמוך, שגאסול מדורג 11, שפול רביעי.

הרשימה שלי:
1. קובי. אף אחד, חוץ מנוביצקי, לא עשה משהו העונה כדי לקחת את המקום הראשון מקובי, כאשר הוא לא נחלש מי יודע מה.
2. וויד.
3. נוביצקי.
4. לברון (יש מצב שמגיע לו לרדת עוד שני מקומות).
5. האוורד.
6. דוראנט.
7. רוז.
8. כרמלו אנטוני (כנראה עישנו משהו-שמו אותו מאחורי גאסול).
9. כריס פול.
10. סטיב נאש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 12:20 am 
Hall of Famer

סטיב נאש?? מקושקש בערך כמו קובי במקום הראשון. בעצם יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 12:41 am 
Senior

FLASH כתב:
רשימה מקושקשת לגמרי של ESPN, במיוחד הדירוג ההזוי של קובי ושפול מדורג לפני דירק. מצטרף לכל מה שרוני רשם, ואני אוסיף בעניין קובי: לא רואה איך אפשר להוציא מהטופ 5 שחקן שהוביל קבוצה לשלוש גמרים רצופים + ריפיט עד לפני שנה. גם בעונה האחרונה הוא לא ירד הרבה ביכולתו- רק בפלייאוף, כאשר רוב הסופרסטארים אחרים גם הם נכשלו בפלייאוף.
הרשימה שלהם מתבססת על PER, זו הסיבה לכך שמקומות 1 ו2 הם האוורד ולברון (הייתי מעיף את שניהם לאזור 4-6, שני שחקנים שנכשלו גם העונה, ונחנקו בכל גמר שהם הופיעו בו). זו הסיבה לכך שקובי ונוביצקי מדורגים נמוך, שגאסול מדורג 11, שפול רביעי.

הרשימה שלי:
1. קובי. אף אחד, חוץ מנוביצקי, לא עשה משהו העונה כדי לקחת את המקום הראשון מקובי, כאשר הוא לא נחלש מי יודע מה.
2. וויד.
3. נוביצקי.
4. לברון (יש מצב שמגיע לו לרדת עוד שני מקומות).
5. האוורד.
6. דוראנט.
7. רוז.
8. כרמלו אנטוני (כנראה עישנו משהו-שמו אותו מאחורי גאסול).
9. כריס פול.
10. סטיב נאש.

זה הדירוג של לפי שנתיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 1:10 pm 
Junior

אהה. מה הסגיר אותי, שנוביצקי שלישי לפני לברון, או שרוז בטופ 7?

נורטון, קובי בראינט ראשון אצלי בלי ספק. רק לנוביצקי ואולי לוויד יש קייס חזק מולו (אלא אם כן שופטים לפי הPER הדבילי ומתעלמים מהכשלון של לברון והאוורד בפלייאוף). אבל עדיין אני שם את קובי לפני וויד ודירק, גם אם קובי היה נותן פלייאוף ג'ורדני הלייקרס לא היו עוברים את המאבס עם ההחנקות של גאסול והאין הגנה שהלייקרס הציגו. בעונה הרגילה המספרים של קובי לא ירדו יחסית לדקות, בפלייאוף הוא היה פצוע בקרסול.

לגבי נאש. הפלייאוף שלו בעונה שעברה היה מרשים מאוד-מאוד, אם במשחק 5 מול הלייקרס ארטסט לא היה קולע את סל הנצחון ההוא, הסאנס היו מרחק נצחון ביתי אחד, מסדרת גמר עם יתרון ביתיות מול בוסטון. זה היה יכול להיגמר כמו האליפות העונה של נוביצקי. בקיץ סטודמאייר עזב והסיכויים של הסאנס עם ריצ'רדסון כסיידקיק להגיע לפלייאוף במערב שאפו ל0. נאש עדיין הגיע למאזן שמספיק לפלייאוף מזרח. הוא רשם העונה 11.4 אס' על 3.5 אב', וכמעט 15 נקודות באחוזים מצוינים מכל הטווחים, לדעתי הוא בהחלט מעל דרון וויליאמס שהיה חלש יותר בשנתיים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 21, 2011 3:21 pm 
Hall of Famer

פלאש, לא הצגת עדיין שום טיעון למה קובי יותר טוב משחקנים אחרים. מה זה פלייאוף ג'ורדני? זה לא שהם הפסידו במשחק 7. חטפו 4-0 בסוויפ הראשון והאחרון בקריירה של פיל ג'קסון ו-36 הפרש במשחק 4. נוביצקי, נתן פלייאוף מרשים מאוד, כולל יד לא אנושית מהקו (94%), יכולת אדירה במאני טיים של גמר האן בי איי (כולל 2 סלי נצחון) והדיח סופרסטארים אחד אחרי השני - קובי, דוראנט, לברון ודויין וייד.

קובי השנה ירד בכמות הנקודות למשחק, ירידה בסטט' ההגנתיות, והפלייאוף שלו היה סביר אבל הוא לא התעלה בו בשום צורה שהיא, כולל כמות הליכות קטנה מאוד לקו עבור כוכב בפלייאוף - 6.1 למשחק.

בגדול הדירוג גם בעייתי בהיבט שיש שחקנים שהם מעולים לעונה הסדירה ובפלייאוף פחות טובים ולהיפך.
הדירוג שלי:
1. לברון - למרות הצ'וקינג בסדרת הגמר, נתן פלייאוף מכובד מאוד, כולל סדרות טובות מול בוסטון ושיקגו.
2. וייד - שחקן פלייאוף/מאני טיים כנראה טוב יותר מג'יימס, אבל בכל הנוגע לסדירה, אני לא חושב שהוא טוב יותר.
3. נוביצקי - אנשים שוכחים שהוא מוביל את דאלאס לטופ4 של המערב כבר במשך שנים, והדגש הוא על המערב, שם צריך לפעמים 50 נצחונות רק כדי להשתחל לפלייאוף, ולא מאזן שלילי.
4. דוראנט - רוצח אותך מכל בלטה על המגרש. קלעי בחסד שמשתפר משנה לשנה ומעניין יהיה לראות מה עוד נקבל ממנו בעתיד.
5. דוייט הווארד - כן, הוא הסנטר הכי טוב בליגה. וכן, יש לו חיוך משעשע והוא לובש גלימה. אבל הווארד פשוט נהנה מהמצב הקיים שאין סנטרים בליגה הזאת. בכל שנה הוא משתפר אבל כולם רואים מה הפוטנציאל. הקרדיט להגעה לגמר האן בי איי לא היה שייך רק לו אלא גם להידו טורקוגלו. הווארד לבד שווה סיבוב ראשון או שני במזרח.
6-7. קובי ורוז - האמת שלא משנה מי לפני מי. קובי בחלק היורד של הקריירה וקשה לי לראות אותו לוקח אליפות. רוז עוד בחלק העולה ויצטרך להשתפשף ולצבור ניסיון כדי לא ליפול למלכודות כמו אלו שטמנו לו מיאמי בפלייאוף האחרון.
8. אמארה סטודמאייר - האיש שהפיח רוח במפרשים של אוהדי הניקס. לטעמי הגבוה הסקורר הכי טוב היום במשחק אחרי דירק.
9. כריס פול - כיום הוא קצת אחרי רוז. צריך למצוא קבוצה שתעזור לו למצות את הכשרון שלו יותר.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה