סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 3:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 26, 2011 7:08 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
היום ברביעי עם 4 קבוצות מליגת העל ,רוב המשחקים מתחילים ב19:00(או 19:30)

http://www.safsal.co.il/article.aspx?id=18768

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2011 1:58 am 
Freshman

טוב, אני יודע שהיקסון מצטרף השבוע, מה שוודאי ישנה קצת את העניין, ובכל זאת, מטריד עד כמה בני השרון חלשים.
אם ביום בינוני ועם אינסוף טעויות לא מחוייבות המציאות, רמת גן היתה מאוד קרובה לסנסציה.
יותר מטריד אותי ששני המשחקים שלהם בליגת העל היו צמודים (ואחד עוד הסתיים בניצחון, אויה), כשאנחנו חוטפים בראש בלאומית. עד כמה חלשה ליגת העל השנה?

ומצחיק אותי שוואלה לא לומדים. אחרי שבראשון הם כתבו שעוזי עמד על הקווים, הערב הם כתבו שדני גוט עמד על הקווים. כמובן, ששני הדברים לא היו ולא נבראו. גוט לפחות באמת היה במגרש, ובאמת חתם על חוזה.
אותי אישית גם שעשע שגוט חוזר לרמת גן בדיוק בנקודה בה הוא סיים - משחק בית נגד בני השרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2011 2:40 am 
Freshman

איך היה לאוסון? שיחק סוף סוף בלו פוסט ולא זרק רק משלוש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2011 2:52 am 
Senior

לא הייתי לוקח את המשחקים האלה בכלל ברצינות, משחקים שמלאים בזילזול של קבוצות ליגת העל איך שלא הופכים אותם.

עוד דוגמא טובה היא ראשון לציון (קבוצה שהמון סימנו כאחת החזקות בליגה השנה) שהיום התקשתה מאד לנצח את יבנה (קבוצה דיי מפורקת בלאומית) ועוד עם זר אחד בלבד.

המשחקים האלה בדרך כלל הולכים לאחד מ2 כיוונים. הקבוצה מליגת העל עולה ליתרון גדול בהתחלה ואז משחקים בגגה כל המשחק או שהמשחק נשאר קרוב ואז ההתלהבות והרצון (והאמונה) של הקבוצה מהליגה הלאומית מול הרצון של הקבוצה הבכירה רק לעבור את המשחק בשלום גורמים למשחק יחסית צמוד. ככה היה היום ביבנה וכנראה שגם ברמת גן. מצד שני בנס ציונה שם הגיע עוד קבוצת לאומית דיי מפורקת עם זר אחד (חלש מאד) מול חולון, חולון גמרה את המשחק ברבע הראשון ומשם כאמור העבירו בעיקר את הזמן.

הקבוצות מליגת העל לא לוקחות את המשחקים האלה ברצינות לא משנה כמה המאמנים ידברו עם השחקנים שלהם על החשיבות של המשחק, מצד שני בסופו של דבר ואלא אם כן מדובר בהפועל ת"א בצד השני קבוצות הלאומית כמעט תמיד גם מפסידות.

בשנים עברו, עוד לפני ששינו את השיטה למשחק אחד והיה רק זר אחד בלאומית גם בשנים גדולות של ליגת העל לא אחת היו הפתעות של ליגה לאומית שהקשו ואפילו ניצחו קבוצות מליגת העל (לדעתי כל שנה היה לפחות ניצחון אחד במשחקי הבית של קבוצות הלאומית, אני זוכר ניצחונות של באר שבע על אשקלון ומגידו על הגליל). זה לא אומר כלום על הליגה הראשונה (שהיא חלשה השנה בלי קשר), זה פשוט אומר על חוסר הרצינות והמקצועיות של חלק גדול מהקבוצות שרואות במשחקי הגביע האלה משהו קטן שרק צריך לעבור ולא ממש לוקחות אותו ברצינות (ספק אם נערכת הכנה כלשהי למשחק).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 27, 2011 11:12 am 
Hall of Famer

קרטר בבני הרצליה מסתמן כרכז איכותי וממשיך לקלוע הרבה וגם למסור(אתמול 31 נ'ק,6 אס',6 רי'ב),היקסון ישחק את משחק הבכורה שלו מחזור הליגה הקרוב

חולון עם ניצחון ב36 הפרש על נס ציונה עם משחק מעולה של הרוש :טריפל דאבל(13 נ'ק,13 ריב',11 אס'),אם שמיר ימשיך לתת לו קרדיט גם בליגת העל יכול לצמוח כאן קומבו גארד ברמה גבוהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 30, 2011 1:23 am 
Hall of Famer

לא חושב שהקשיים של בני השרון מול רמת גן הם הפתעה גדולה . מבלי להכיר לעומק את רמת גן , בגזרת הישראלים קשה לי להאמין שהם נופלים מבני השרון , כאשר גם הזרים של בני השרון לא מרשימים אותי במיוחד . ברור שיתרון מספרי של 2 זרים אמור להכריע ובגדול , אבל אני מאוד שמחתי שהשרון צלחו את המשחק בסופו של דבר .

מה עם הגרלת השלבים הבאים ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 6 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 18 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה