סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 7:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 358 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 12:40 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
פותח רשמית את ת'רד הסדרה שבדרך. לכאן נוכל לזרוק הרבה דברים. מדעות פרטיות על ההתמודדות ועד לפציעות\תוצאות האחרונות\שאר העדכונים...

בלי יתרון ביתיות, אחרי ההשפלה שספגה מבארסה, מכבי מגיעה להתמודדות מול אחת הקבוצות המפחידות ביבשת במצב לא טוב. אין ספק שפאו הם הפייבוריטים, אבל גם הם נראים הרבה פחות טוב משנה שעברה. האמת? כולם יודעים שיש 2 קבוצות הרבה רמות מעל כל השאר. מכבי ופאו? נראים לי די שווים.

על המאצ'-אפים אפשר להרחיב בהמשך, אני בדקתי את הסטטיסטיקות ומצאתי כמה נתונים מעניינים.

בעונה שעברה מכבי הייתה הקבוצה החוטפת בליגה. השנה כוח ההרתעה פחת: אוחיון וסמית' - החוטפים הטובים במכבי (כל אחד עם 1.5 חטיפות למשחק בשלב טופ 16, מקום 2 ו-3 בליגה כולה). לצורך העניין - המקבילים של פרקינס ואידסון מלפני שנה (אידסון - 2.33, פרקינס - 1.17). בפאו: לוגאן ו-DD - עם 1.33 למשחק.

קלעי 3 הטובים במכבי הם מאלט (43.75%), וסמית' - 41.18%. לצורך ההשוואה, דיאמנטידיס הוא הקלע הטוב בפאו - עם 40.74%. אגב, אנקדוטה מעניינת: מכבי כמו שכולם יודעים השתפרה קצת בתחום הזה בשלב האחרון ביחס לעונה הרגילה - עלתה מ-34.4% ל-35.3%. פאו? דווקא הפוך - ירדה מ-40.3% ל-32.1%.

הנדריקס הפך לשחקן חמישייה בזמן האחרון. מציג יכולת פנטסטית, שני רק לקירילנקו באינדקס (19.33), שלישי בכדורים חוזרים (8.17), ביחד עם פישר מוביל את החוסמים (2 חסימות למשחק לכ''א)... בנתון האחרון (בחסימות) למכבי יתרון ברור על היוונים. פאו אחת הקבוצות הגרועות בתחום. לא רק שהם חוסמים רק 1.7 למשחק (3.3 למכבי), הם גם חוטפים לא מעט גגות - 3 למשחק.

באטיסט הוא "הכוח העולה" בפאו. לפתיחת העונה הרגילה הוא הגיע בכושר ירוד, כבד בכמה קילוגרמים. אבל נכנס לכושר לטופ 16. הדקות שלו עלו מ-17 ל-24, קולע מעל 12 נקודות, לעומת פחות מ-9, מאבד פחות, ולוקח יותר כדורים חוזרים.

החולשה של מכבי בעמדת רכז ניתן לראות ביחס אססיסטים-איבודים. מכבי עם אחוז די מזעזע (שלילי) רק 86.8%! רק שתי קבוצות בשלב טופ 16 היו יותר גרועות: פנר ואוניקאחה. ומול פאו התחום הזה מזמין המון בעיות כי יש לירוקים הרבה שומרים טובים בגארדים.

לשתי הקבוצות סגלים רחבים עם הרבה אופציות בהתקפה ובהגנה. גם לבלאט וגם לאוברדוביץ' הרבה כוח בספסל, כי אם בלאט, למשל, יכול לפתוח עם סופו ואוחיון ואז לעבור להנדריקס ולנגפורד, אז אוברדוביץ' כבר פתח העונה עם קלאת'יס ומאריץ', והכניס את דיאמנטידיס ובאטיסט בהמשך. זה יוצר הרבה אפשרויות ויהיה מעניין לראות את משחקי המוחות בסדרה הזאת.

נערך לאחרונה על ידי frodoborg בתאריך ב' מרץ 05, 2012 11:09 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: הצלבה: פאו - מכבי
הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 12:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
איזו השפלה מכבי ספגה מבארסה?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 12:49 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

אני רואה את זה כהשפלה (אבל זו הדעה הפרטית שלי). אני מתכוון למשחק השני, כמובן. לא בושה להפסיד בפלאו בלאוגרנה. אבל לשחק ככה מול המחליפים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 12:50 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
יכול שהוא מתייחס להפסד בלי נבארו ואידסון ובלי לורבק במחצית השנייה כהשפלה? די טפשי אם כן..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 12:54 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כן, זה מה שהוא מתייחס מן הסתם.
יאללה יאללה. משחק שהיה בגדר משחק ידידות, עד הדקות האחרונות שבן ספורטאים באופן טבעי מנסים לנצח. כשמגיעים למשחק בטיסה 5-6 שעות לפניו ולא מתאמנים אליו, מראים מה בדיוק היחס אליו ובאיזו פרופורציה צריך לקחת אותו.

מכבי ופאו שוות, חוץ מאשר בקו האחורי, בקו הקדמי, במאמן, בנסיון, בביתיות, ובעומס המשחקים לפני הסדרה. אבל בכל השאר? שוות בנות שוות!

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 1:44 pm 
Junior

מכבי יכולה להסתדר עם פאו הגנתית השנה. זאת קבוצה שיש לה לא מעט חסרונות, ולמעט הדאבל אלבואו של דיאמנטידיס (עדיין המהלך ההתקפי היעיל באירופה) ראינו אותה מאבדת בהדרגה חלק גדול מהתנועות שאפיינו אותה בשנים קודמות. אין לה סקורר טוב מעמדה 2 שיכול להוביל את ההתקפה בזמן שדיאמנטידיס נח, למשל. הרבה מאוד יהיה תלוי בשאראס שמעניין איך יגיע לסדרה הזאת.

מצד שני, הבעיה של מכבי מול פאו תהיה בהתקפה ללא ספק. ראינו את זה גם בשנה שעברה (מול קבוצה התקפית טובה לאין ערוך של מכבי), ופאו כמעט ולא נחלשו באספקט הזה. צריך להתכונן לסדרה שבה שחקנים כמו בלו וסמית' לא יקבלו מבטים חופשיים בזריקה וייאלצו להוריד כדור. סדרה שבה לנגפורד לא יקבל את הכדרור שמאלה וייאלץ לזרוק מהמקום או ללכת ימינה. סדרה שבה יימנעו את הכדור מאוחיון בתחילת המהלך אבל יאפשרו לו לקבל את הכדור לזריקה בהמשך. סדרה שבה סופו יקבל את הכדור בצד ימין ולא שמאל, ויקבל דאבל-אפ גבוה אחרי שהוא מוריד את הכדור.

בקיצור, סדרה שבה כל השחקנים של מכבי יקבלו כדורים בעמדות הלא נוחות להם וייאלצו לצאת מהשטף והתבנית הרגילים שלהם. זה בדיוק מה שאוברדוביץ' עושה לך. איך מכבי תגיב לזה, זאת השאלה שעליה תקום ותיפול הסדרה הזאת בעיניי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 3:28 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
כן, זה מה שהוא מתייחס מן הסתם.
יאללה יאללה. משחק שהיה בגדר משחק ידידות, עד הדקות האחרונות שבן ספורטאים באופן טבעי מנסים לנצח. כשמגיעים למשחק בטיסה 5-6 שעות לפניו ולא מתאמנים אליו, מראים מה בדיוק היחס אליו ובאיזו פרופורציה צריך לקחת אותו.

מכבי ופאו שוות, חוץ מאשר בקו האחורי, בקו הקדמי, במאמן, בנסיון, בביתיות, ובעומס המשחקים לפני הסדרה. אבל בכל השאר? שוות בנות שוות!

שכחת גם: בתקציב, בתארים ובספסל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 3:43 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

דייבי ג'ונס כתב:
מכבי יכולה להסתדר עם פאו הגנתית השנה. זאת קבוצה שיש לה לא מעט חסרונות, ולמעט הדאבל אלבואו של דיאמנטידיס (עדיין המהלך ההתקפי היעיל באירופה) ראינו אותה מאבדת בהדרגה חלק גדול מהתנועות שאפיינו אותה בשנים קודמות. אין לה סקורר טוב מעמדה 2 שיכול להוביל את ההתקפה בזמן שדיאמנטידיס נח, למשל. הרבה מאוד יהיה תלוי בשאראס שמעניין איך יגיע לסדרה הזאת.

מצד שני, הבעיה של מכבי מול פאו תהיה בהתקפה ללא ספק. ראינו את זה גם בשנה שעברה (מול קבוצה התקפית טובה לאין ערוך של מכבי), ופאו כמעט ולא נחלשו באספקט הזה. צריך להתכונן לסדרה שבה שחקנים כמו בלו וסמית' לא יקבלו מבטים חופשיים בזריקה וייאלצו להוריד כדור. סדרה שבה לנגפורד לא יקבל את הכדרור שמאלה וייאלץ לזרוק מהמקום או ללכת ימינה. סדרה שבה יימנעו את הכדור מאוחיון בתחילת המהלך אבל יאפשרו לו לקבל את הכדור לזריקה בהמשך. סדרה שבה סופו יקבל את הכדור בצד ימין ולא שמאל, ויקבל דאבל-אפ גבוה אחרי שהוא מוריד את הכדור.

בקיצור, סדרה שבה כל השחקנים של מכבי יקבלו כדורים בעמדות הלא נוחות להם וייאלצו לצאת מהשטף והתבנית הרגילים שלהם. זה בדיוק מה שאוברדוביץ' עושה לך. איך מכבי תגיב לזה, זאת השאלה שעליה תקום ותיפול הסדרה הזאת בעיניי.

יפה אמרת. ז''א אתה נותן כבוד גדול להגנה של אוברדוביץ', כפי שמגיע לו, אין ספק.
אותי דווקא מעניין יותר מה פאו תעשה בהתקפה. כמו שאמרת, הם איבדו את ניקולאס, ועמדה 2 - אכן חלשה שם. למכבי יש זיכרונות טובים מלוגאן, מקווה שהוא ימשיך להסריח את הפרקט מול הצהובים.
בנוסף, גם אין להם את הקליעה האוטומטית של פוטסיס מ-3. כמו שכתבתי מקודם, הם ירדו מאוד בקליעה מ-3. אין לי ספק שבמאני טיים DD יקלע משם כמו גדול, אבל חוץ ממנו, פאו כמעט לא מאיימת משם. זה אומר שמכבי תוכל לצופף פנימה, מה שהיא לא יכלה לעשות למשל בגמר שנה שעברה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 3:55 pm 
Junior

פאו תעשה את הדברים הרגילים שלה בהתקפה, באותה מידת יעילות פחות או יותר. הם יהיו תלויים מאוד בכושר של השחקנים המשלימים כמו קלאת'ס שהיה זוועה בטופ16 ושאראס שדווקא התעורר בזמן האחרון. אולי מריח גביע חמישי בקריירה?

הסדרה בעיניי תוכרע דווקא על ההתאמות שמכבי תעשה בהתקפה. ראינו ניצנים כבר בברצלונה, עם שתי תנועות בהתקפה שלא היו אצל מכבי קודם. דיוויד יהיה חייב לשנות ולחדש כי את הדברים הרגילים שמכבי עושה, יהיה לה קשה לעשות בסדרה הזאת. אפשר לסמוך על אוברדוביץ' שהוא יבוא מוכן. צריך גם להתמודד עם סיטואציה שבה שחקנים שמייצרים לעצמם מצבים די בקלות בליגה ואפילו ביורוליג, כמו לנגפורד, נתקלים בשומרים אישיים ברמה מאוד גבוהה. מכבי טרם פגשה השנה טריו הגנתי ברמה של דיאמנטידיס-קלאת'ס-סאטו. גם בגודל ובפיזיות.

אחד הדברים שמכבי עושה בזמן האחרון ולדעתי יהיה נכון גם מול פאו זה הנדריקס בחמישייה. גם ההרכבים של סופו והנדריקס ביחד. מי שעוד יקבל דקות משמעותיות בסדרה הזאת לדעתי זה טל בורשטיין. את הניסיון והאורך שלו כגארד אי אפשר ללמד ולטל יש את היכולת לסיים מהלכים בטבעת וגם להתמודד הגנתית עם גארדים גדולים.

הכי חשוב, וזאת אולי עצה טריביאלית במקצת, היא לדעת להתאים את עצמך תוך כדי. אני בטוח שנראה הרבה מאוד דברים משתנים בין המשחקים וגם בתוך המשחקים. מי שיידע לעשות את הסוויץ' בצורה הטובה ביותר ולהגיב ינצח ולצערי, אם יש קבוצה שזה סימן ההיכר שלה בשנים האחרונות באירופה, זאת פאו של אוברדוביץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 4:29 pm 
Sophomore

היי... חדש ישן כאן עוד מתקופת סלניוז זצק"ל.

חשש גדול מהגודל והפיזיות של פאנא. קאימיקוגולו מפתח בעיני, יכול לחסל בשמירה יחד עם DD כל גארד/פורוורד שיש למכבי ולעשות נזק גדול בהתקפה.
למכבי אין גובה/מסה כדי להתמודד עם פאנא ועדיין, אם יש סיכוי הוא בידיים של בלו, של פניני, של מאלט. כל אותם שחקנים שיכולים לתפוס יום קליעות שלא קשור לכלום.

ההימור שלי לנגפורד וסופו לא רואים אור יום, ומכי מנצחת משחק אחד בזכות יום מפתיע של אליהו את פניני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 4:36 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

"פאו תעשה את הדברים הרגילים שלה"? טוב, אבל "הדברים הרגילים שלה" עובדים פחות טוב העונה. נראה איך זה יעבוד מול מכבי.
אני חושב שמכבי דווקא צריכה לפתוח עם סופו. כי עם הנדריקס לבדו היא לא תנצח את פאו. לפתוח עם סופו כי זה יכול לתת לו קצת בטחון עצמי, ולדחוף אותו קדימה. לערכתי, בלאט לא ישחק הרבה עם סופו והנדריקס ביחד, כי הרכב פאו לא מחייב, זה לא בארסה. עדיף לשלוף את הנדריקס מספסל, טרי ובלי עבירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 5:37 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אני דוקא חושב שעדיף להכניס את סופו מהספסל טרי ובלי עבירות, כי הנדריקס מצליח לשלוט בעבירות שלו (בתחילת העונה לא ידע כמה דקות הוא ישחק אז הרביץ בלי אלוהים - 3.5 עבירות למשחק (16 דקות בממוצע) בשלב הראשון, לעומת הטופ 16 שם התחיל להיות הגבוה המוביל והוריד את העבירות ל-2.2 ב-27 דקות משחק). סופו לעומתו לא יודע לשמור על הידיים שלו ויכול להרוס הכנה שלמה למשחק עם 2 עבירות תוך דקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 5:57 pm 
Sophomore

אני מניח ששון ג'יימס יהיה כשיר עד תחילת הסדרה, אבל אי אפשר להגיד שהוא לא יהווה פקטור חשוב בה, במיוחד כי אין סיכוי שסופו נותן 40 דקות טובות ביומיים, שבועיים ברצף, והנדריקס לבדו מתחת לסל זה מעט מידי.

למכבי יש סדרת משחקים רצינית עד ההצלבה, בעיקר "בזכות" האדריאטית, ואמנם מצד אחד אין זמן להתאמן כ"כ אבל מצד שני יש המון זמן לשמור על כושר משחק ולבצע ניסויים. השאלה מה מכבי תעשה בכל אותם המשחקים והאם הם יותר יסייעו לה מאשר יפגעו בה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 6:23 pm 
Sophomore

אגב סדרת המשחקים שנותרו למכבי עד ההצלבה, זה מה שהיא עשתה עד עכשיו לעומת שאר קבוצות הטופ 16:
http://www.in-the-game.org/wp-content/u ... /games.png

56 משחקים זה המון, וזה לא כולל את המשחק מול חולון הערב, ואת חמשת המשחקים שמצפים למכבי בשבעה ימים החל ממוצ"ש.
לשם השוואה, צסק"א שהיא שניה במספר המשחקים, שיחקה רק 40 משחקים עד עכשיו. פאו רק 37.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 7:41 pm 
Sophomore

חיזוק לצבע לקראת אוברדוביץ'?

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2514190

:)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 8:00 pm 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:
אני מניח ששון ג'יימס יהיה כשיר עד תחילת הסדרה, אבל אי אפשר להגיד שהוא לא יהווה פקטור חשוב בה, במיוחד כי אין סיכוי שסופו נותן 40 דקות טובות ביומיים, שבועיים ברצף, והנדריקס לבדו מתחת לסל זה מעט מידי.

מסכים. הכשירות של ג'יימס היא קריטית בעיני לסדרה מול פאו, גם אם הוא לא יקבל הרבה דקות בסדרה עצמה, מספיק שהוא ייתן מנוחה רצינית להנדריקס וסופו במשחקי הליגה והאדריאטית כדי שהם יבואו טריים יותר לסדרה. וגם בסדרה עצמה, אני מניח שאם הוא יהיה כשיר הוא עדיין שחקן שיכול לתת 5-10 דקות לערב, להקריב קצת עבירות ואולי להפריע לכמה זריקות בצבע. אם הוא לא יחזור לסדרה הסיכויים שנראה את סופו והנדריקס קורסים לגמרי מעייפות גדלים מאוד (ובעצם, אצל סופו זה כבר קרה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 9:19 pm 
Senior

דייבי ג'ונס כתב:
פאו תעשה את הדברים הרגילים שלה בהתקפה, באותה מידת יעילות פחות או יותר. הם יהיו תלויים מאוד בכושר של השחקנים המשלימים כמו קלאת'ס שהיה זוועה בטופ16 ושאראס שדווקא התעורר בזמן האחרון. אולי מריח גביע חמישי בקריירה?

הסדרה בעיניי תוכרע דווקא על ההתאמות שמכבי תעשה בהתקפה. ראינו ניצנים כבר בברצלונה, עם שתי תנועות בהתקפה שלא היו אצל מכבי קודם. דיוויד יהיה חייב לשנות ולחדש כי את הדברים הרגילים שמכבי עושה, יהיה לה קשה לעשות בסדרה הזאת. אפשר לסמוך על אוברדוביץ' שהוא יבוא מוכן. צריך גם להתמודד עם סיטואציה שבה שחקנים שמייצרים לעצמם מצבים די בקלות בליגה ואפילו ביורוליג, כמו לנגפורד, נתקלים בשומרים אישיים ברמה מאוד גבוהה. מכבי טרם פגשה השנה טריו הגנתי ברמה של דיאמנטידיס-קלאת'ס-סאטו. גם בגודל ובפיזיות.

אחד הדברים שמכבי עושה בזמן האחרון ולדעתי יהיה נכון גם מול פאו זה הנדריקס בחמישייה. גם ההרכבים של סופו והנדריקס ביחד. מי שעוד יקבל דקות משמעותיות בסדרה הזאת לדעתי זה טל בורשטיין. את הניסיון והאורך שלו כגארד אי אפשר ללמד ולטל יש את היכולת לסיים מהלכים בטבעת וגם להתמודד הגנתית עם גארדים גדולים.

הכי חשוב, וזאת אולי עצה טריביאלית במקצת, היא לדעת להתאים את עצמך תוך כדי. אני בטוח שנראה הרבה מאוד דברים משתנים בין המשחקים וגם בתוך המשחקים. מי שיידע לעשות את הסוויץ' בצורה הטובה ביותר ולהגיב ינצח ולצערי, אם יש קבוצה שזה סימן ההיכר שלה בשנים האחרונות באירופה, זאת פאו של אוברדוביץ'.

וואו, איזה פחד מהטריו קלאת'יס- סאטו-דיאמנטידיס. לאנגפורד ישתין במכנסיים לפני המשחקים. ממש הבד בויז של דטרויט בעשור הקודם. קצת יותר ברצינות, אף אחד מהם לא יכול לשמור עליו באחד על אחד, בטח אם מול הגנת הברזל של ברצלונה הוא הגיע גם במשחק לא טוב שלו ל-15 נקודות בחוץ. מצד שני, כנראה הסקור שלו לא יכריע את הסדרה. ולפני שמישהו יקפוץ עם "הם עצרו את נבארו, מי זה בכלל לאנגפורד"? רק נזכיר שאין לנבארו חצי מהמהירות, האתלטיות והכוח המתפרץ של לאנגפורד שהופכים אותו לסקורר מצויין ברמה האירופאית. היחיד שהפריע באמת ללאנגפורד השנה זה סוני ווימס עם אתלטיות NBA וסייז עדיף.

נערך לאחרונה על ידי shachaf78 בתאריך ב' מרץ 05, 2012 9:24 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 9:23 pm 
Hall of Famer

למה להסתפק בזה? גם באטייה+ארטסט+בוואן ביחד ובפורמה של שנת 2005, יראו אותו קולע עליהם בצרורות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 9:28 pm 
Senior

נו, כנראה שרק אני ראיתי את הנרי דומרקנט בן ה-32 מנחית על יחידת החיסול של פאו 21 ו-19 נקודות באחוזים מצויינים ואת ת'רל מקינטייר עושה סדרה של 25 נקודות למשחק מול דיאמנטידיס האיום. לא נורא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 9:36 pm 
Junior

אני נוטה לצד של שחף פה. יש נטייה תמיד להסתכל על הצד השני בתור משהו מפחיד ולזלזל במה שיש בצד שלך. לנגפורד הוא סקורר מוכח וקונסטיננטי ברמה האירופית וסביר להניח שאת הנקודות שלו הוא יעשה גם מול פאו. הסידרה מול פאו תוכרע במכלול של הרבה פרמטרים ובעיקר באיזה כושר קליעה קלעי החוץ יגיעו אליה, כי בלי איומים מבחוץ יהיה מאוד פשוט לפאו להתכווץ ולסגור את סופו ואת החדירות של לנגפורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 9:40 pm 
Hall of Famer

לא הבנת אותי נכון, גם אני חושב שלנגפורד יהיה טוב ויקלע הרבה. הוא שחקן שאני מאד אוהב וכתבתי זאת לא פעם. למרות זאת, אין לי ספק שאם פאו יקחו אותו כפרויקט (דיאמנטידיס כקבוע, ועזרה בדאבל טים), יהיה לו מאד מאד קשה. זה לא שאי אפשר לספור אותם, עם כל הכבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 10:00 pm 
Hall of Famer

לנגפורד בסופו של דבר ישים את הנק' שלו. השאלה היא באיזה אחוזים ולא פחות מכך כמה הוא ישעבד את ההתקפה של מכבי.

ואתה יודע שחף, בשביל לברר מה ההגנה של פאו מסוגלת לעשות אני מזמין אותך לביקור בקטלוניה אצל אחד ח.נבארו. יש לו איזה סיפור או שניים בנושא.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 10:52 pm 
Sophomore

עמוס לב כתב:
לנגפורד בסופו של דבר ישים את הנק' שלו. השאלה היא באיזה אחוזים ולא פחות מכך כמה הוא ישעבד את ההתקפה של מכבי.

ואתה יודע שחף, בשביל לברר מה ההגנה של פאו מסוגלת לעשות אני מזמין אותך לביקור בקטלוניה אצל אחד ח.נבארו. יש לו איזה סיפור או שניים בנושא.

זאת הנקודה - אז לנגפורד יעשה את ה16 נק' שלו, אבל מה מכבי תעשה? לנגפורד קולע את הנק' שלו כמעט תמיד, אבל אין לזה השפעה על ניצחון או הפסד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 10:59 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

זה לא מה שחשבנו לפני הגמר שנה שעברה? שפארגו וסופו יקלעו את הנקודות שלהם? אני עם דייבי כאן. אוברדוביץ כבר יודע איך עוצרים את לנגפורד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 05, 2012 11:22 pm 
Senior

מי דיבר פה על סופו? אני מת שבלאט יתקע בסדרה הזאת סיכה בבלון של אובראדוביץ'. הוא מאמן ענק,הטוב באירופה היום, אבל נהנה מתקציבי ענק(גם השנה אחרי מה שקורה ביוון הם עדיין עם תקציב שגדול בהרבה מהתקציב של מכבי) ומהרכז והסנטר שהם בטופ 5 של אירופה לאורך השנים(ולפעמים שני הסנטרים הטובים ביבשת) לאורך השנים. אין מאמן באירופה שהחזיק בכל אלה ביחד לאורך כ"כ הרבה זמן. ראינו איך פאו נראו בשנתיים שלאובראדוביץ' היה תקציב ממוצע ושחקנים בינוניים(לא משהו בכלל), או את החררה שהוא חטף בנבחרת סרביה כשהגיעו כמה חבר'ה מה-NBA שלא שמו עליו. הפולחן הזה כאילו האיש הוא האלוהים של הכדורסל האירופאי הוא מוגזם לחלוטין. עוד מעט יבואו אנשים שיספרו לנו שאם ישימו אותו בסרביה בקיץ הקרוב הם ידעו לעצור את לברון, קובי ודוראנט. די.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 358 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה