סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 11, 2024 8:25 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: nba לשישי
הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 8:34 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
רן כתב:
יואב: מה קשה להבין, זה לא משנה אם התייצבת בזמן , זה משנה אם השחקן יכל לשנות את כיוון התנועה שלו אחרי שהתייצבת.
קובי בכלל לא ראה ולא היה לו זמן לשנות כיוון.
לגבי מה שעודד אמר על הדגנרטיות אני מסכים, זה לא שקובי פתאום בחור טוב, עדיין חרא של בן אדם.

נזרום אתכם.
קבוצה קלעה סל, שחקן מוציא כדור בזריזות מתחת לסל אל הרכז שנמצא על החצי. הרכז תופס את הכדור ובאותה שניה מתמקם מאחורי גבו שחקן לסחיטת עבירת תוקף. כמובן שהרכז מסתובב בלי שום מושג שיש מאחוריו שחקן, מסתובב וסוחט עבירת תוקף.
מקרה קלאסי שקורה לא מעט. מקבל ברובו את השריקה - עבירת תוקף.
איך זה משתלב עם הטענה כי זה שקובי לא ראה אותו לא נתן לו אפשרות לברוח מהמגע...?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 8:44 pm 
Sophomore

אמירוטיץ' כתב:
אני חושב שסוף השנה הזו יהיה זמן טוב בשביל כספי לחזור לאירופה.
אפשר להגיד שאת ה"מכה" שלו הוא עשה, הגודל הטבעי שלו הוא שחקן מוביל באירופה הודות ליתרונות הפיזיים שלו בשתי עמדות הפורוורד (חזק וגדול ל3 ומהיר ל4), בנבא נראה שזה פשוט לא זה.

זה בעיקר עניין של האגו שלו, אבל באמת המספרים שלו העונה לא משכנעים כ"כ.
מצד שני - אם הוא מחליט לחזור לאירופה - הוא מן הסתם יחזור למכבי, וזו מן הסתם לא תעמוד בדרכו של דייויד בלו אם באמת ירצה לפרוש ממשחק, אבל עוד חזון למועד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 8:45 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי רואים בסביבות השנייה ה40 של הסרטון שרגל שמאל של רוביו פשוט נכנסת לתוך נתיב התנועה של קובי, או במלים אחרות, רוביו שם לו רגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 10:02 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שמישהו יכול לחשוד בי באהדה מוגזמת לקובי, אבל זו בהחלט הייתה עבירת מגן, רוביו פשוט איחר בחצי שנייה ולא התייצב בזמן. נכון שזה היה מאוד קרוב ואני בהחלט יכול לראות שופטים נותנים במצב הזה עבירת תוקף, אבל אחרי ההילוך החוזר זו נראית לי חד משמעית עבירת מגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 10:18 pm 
Hall of Famer

כספי לא עשה את ה"מכה" שלו, כי אני חושב שחוזה הרוקי שלו הוא פלוס מינוס מה שהוא קיבל במכבי. אני מאמין שאת המכה שלו הוא יעשה אחרי שהוא יחליט לחזור לאירופה. מישהו הולך לשים עליו מיליון דולר נטו פלוס והמישהו הזה כנראה הולכת להיות מכבי.

איגי מותק של שחקן, באמת. מאד אוהב אותו, אבל הוא מקבל 13 מיליון דולר לעונה, זה כסף של פרנצ'ייז פלייר. הוא לא פרנצ'ייז פלייר. פילי כרגע נמצאת במקום שאף קבוצה לא באמת רוצה להימצא. אין כסף מתחת לתקרה, יש כישרון צעיר שיכול לפרוץ, אבל גם יש שני שחקנים ותיקים שמרוויחים חוזים שלא תואמים את היכולת שלהם וכמובן שהתקרה שלהם היא סיבוב שני בפלייאוף גג. את אלטון ברנד פשוט אי אפשר להעביר, אז בכדי לא ליפול לבינוניות של שנים, פילי צריכה לעשות מהלך. הדרך הטובה ביותר היא לנסות להיפטר מהשחקן שנותן עלות מול תועלת נמוכה אבל יש לו ערך שוק תמורת כישרון צעיר, או זכויות דראפט או אפילו שחקנים מוכחים בעמדות הפנים, העמדות החלשות של פילי. כל זה כמובן בהנחה שטרנר יכול להיכנס לחמישיה ולהיות שחקן מוביל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 10:24 pm 
Hall of Famer

למה אי אפשר להעביר את בראנד? החוזה שלו עצום אבל הוא נגמר בסוף שנה הבאה, אם לא עכשיו אז בקיץ הקרוב הוא בהחלט יכול להיות נכס מבוקש לקבוצות שמחפשות לרדת מהתקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 10:34 pm 
Sophomore
סמל אישי של המשתמש

רוביו שחקן פציע.

זאת הבעייה שלו, כשאתה כלוא בגוף של ילד בר מצווה יהודי ומחוצ'קן, אין לך שום ביזנס לחפש בליגה שהשחקן הממוצע בה הוא בגובה 2.04 ושוקל 120 קילו. והוא גם נראה יותר מדי כמו יהודי עם האף הזה, לא אמרו לו שהרצועות והמפרקים שלנו חלשים מדי בשביל להיות בNBA החל מסוף שנות ה60?

We went from Princeton offense to Lower Merion offense.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 10:36 pm 
מנהל פורום

די סגור שרוביו קרע את ה-ACL, גמר את העונה ויפספס גם את האולימפיאדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 10:46 pm 
Hall of Famer

Iggy כתב:
רוביו שחקן פציע.

זאת הבעייה שלו, כשאתה כלוא בגוף של ילד בר מצווה יהודי ומחוצ'קן, אין לך שום ביזנס לחפש בליגה שהשחקן הממוצע בה הוא בגובה 2.04 ושוקל 120 קילו. והוא גם נראה יותר מדי כמו יהודי עם האף הזה, לא אמרו לו שהרצועות והמפרקים שלנו חלשים מדי בשביל להיות בNBA החל מסוף שנות ה60?

נו באמת, תגיד את זה לסטיב נאש. חוץ מזה, לגבי הקוסמטיקה של ההודעה, אתה רציני?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 10:49 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הוא טרול. מה זה משנה אם הוא רציני או לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 10:51 pm 
Hall of Famer

אי אפשר להעביר את ברנד העונה ועדיין איגי יסתום לך את התקרה. אם יש לך אפשרות טובה להעביר את איגי ולקבל עליו נכסים שווים, הייתי הולך על זה בלי לחשוב. ואז בקיץ הבא, או במהלך העונה הבאה אפשר יהיה לסגור את המהלכים עם טרייד על החוזה הנגמר של ברנד. בכל מקרה, אם טרנר יכול להתפתח לשחקן אן.בי.איי מוביל, מה שממש לא ברור, פילי צריכה להעביר את איגי, בגלל שהוא פשוט לא שווה את הכסף שהוא מקבל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 11:06 pm 
מנהל פורום

טוב יש לי קצת זכות לדבר על סקרמנטו שלי
ת'ורנטון, אוונס וקאזנס נראים כמו שלד לא רע להרבה שנים, עם כל הבוסריות שלהם, כבר מנצחים משחקים קשים, לא מכיר את המאמן הזה אבל נראה לי כמו מאמן לא "קפוא" זתומרת הבחירה שלו בתומאס כשחקן חמישיה וויתור על היקסון ואחר כך תומפסון בתור ארבע עם סייז אתמול הוא הלך עם דונטה גרין בתור ארבע ות'רונטון בתור שלוש חמישיה נמוכה אבל מהירה
נקודות האור
1 השילוב המוצלח בין טייריק, מרכוס וקאזנס
2 איזאה תומס
ככה לא לבלוע ולא להקיא
ג'ימר, או קיי הוא קולע ובאחוזים נחמדים אבל לא ממש משפיע על המשחק, לא מכניס אנרגיות בתור מחליף, לא מוסר גם כשצריך

חושך
סלמונס כבר עונה שניה ברציפות שקטלניות שלו נעלמה
היקסון? לא ברור מי מאכזב יותר הוא או כספי

עונה הבאה בהנחה שהסגל נשמר אפשר ביום טוב לראות פליי אוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 11:08 pm 
Hall of Famer

טרייד בסגנון פאו גאסול עבור איגי+נוצ'יוני אפשרי (מבחינת משכורות זה די מסתדר)? כי אם כן, זאת נראית לי אפשרות מעניינת. פילי עם הקו הקדמי הבעייתי שלה (מי אמר טוני באטי בחמישייה) מקבלת שדרוג, הלייקרס מקבלת את הסמול פורוורד ההגנתי והורסטילי שמטה וורלד פיס היה אמור להיות ועוד פילר שיכול לתת קצת בשר בהגנה כשצריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 11:16 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:
טרייד בסגנון פאו גאסול עבור איגי+נוצ'יוני אפשרי (מבחינת משכורות זה די מסתדר)? כי אם כן, זאת נראית לי אפשרות מעניינת. פילי עם הקו הקדמי הבעייתי שלה (מי אמר טוני באטי בחמישייה) מקבלת שדרוג, הלייקרס מקבלת את הסמול פורוורד ההגנתי והורסטילי שמטה וורלד פיס היה אמור להיות ועוד פילר שיכול לתת קצת בשר בהגנה כשצריך.

מצד שני, זה משאיר את הלייקרס עם קו קדמי של ביינום (שאמנם בריא העונה, אבל הוא פציעה שרק מחכה לקרות בד"כ) ו... נוצ'יוני? טרוי מרפי? מקרוברטס? זה סנטר אחד טוב מאוד ו-3 פאוורים בינוניים מינוס, אם לא למטה מזה. חוץ מזה, איגי סקורר פחות טוב מגאסול, ולקבוצה שכבר עכשיו יש לה רק 3 שחקנים שיכולים לשים את הכדור בסל בעקביות, זה בהחלט בעייתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 10, 2012 11:18 pm 
Junior

קצת יצאו מפורפורציות עם טרנר.
נכון, הוא נתן שני משחקים טובים ובכל זאת, אחד מהם היה נגד בוסטון שכבר באמצע הרבע השני ויתרה על המשחק ובצד השני - כל מטאטא ירה.
המשחק היה גם טוב של טרנר, אבל גם הוא היה בבית. אני לא יודע מה היה האמצ'אפ שלו רב הזמן, אבל כל הקו האחורי של פילי שיחק טוב נגד הג'אז.

אני מסתכל על הנתונים של טרנר וזה 2.01 עם נעליים. אני זוכר שדיברו על זה שהוא נופל בין עמדות, מישהו יכול להזכיר?
זה גובה סביר לגמרי לסמול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 12:31 am 
Hall of Famer

נוצ'יוני? סוס מת לגמרי. מה זה ייתן למישהו שהוא יעבור אליה? הבן אדם לא מקבל דקות של אמת כבר שנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 12:35 am 
Hall of Famer

זה לא ייתן כלום, רק פילר כדי שאפשר יהיה להשלים עסקה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 1:08 am 
Hall of Famer

לא יודע מי אלו שיצאו מפרופורציות. אני ראיתי את טרנר במכללות, והרקורד שלו במכללות הוא מאד מרשים, אחד משחקני המכללות הטובים ביותר בשנים האחרונות. הוא נבחר מספר 2 בדראפט. נבחר מספר 2 אמור להיות פרנצ'ייז פלייר. אני באמת לא יודע אם לטרנר יש את זה, הוא לא מספיק אתלטי ומהיר בשבילי, אבל פוטנציאל גדול בהחלט יש לו, לא פחות מאשר איגי. אני לא ראיתי את טרנר השנה ולא יודע כמה הוא השתפר מעונת הרוקי שלו. שני המשחקים האחרונים באמת נראים מרשים ועכשיו השאלה כמה מאמינים בו. אם יש אמונה שטרנר יכול להיות שחקן איכותי בליגה, לא צריך פרנצ'ייז פלייר, אפילו שחקן איכותי כמו איגי פלוס מינוס, אז אני הייתי מעביר את איגי. כמו שאמרתי, איגי פשוט מקבל יותר מדי עבור מה שהוא נותן. הוא לא ייקח אותי למעלה והוא חוסם לי את הפיירול בשביל לעשות את השינויים שיקחו אותי למעלה. יכול להיות גם שהכיוון צריך להיות אחר, לנצל את הפוטנציאל של טרנר ולהביא עליו שחקנים שעכשיו בפריים שלהם ולנסות לבנות קבוצה לכאן ועכשיו שתתמודד. קצת קשה לי להאמין שזה אפשרי, אבל אם אפשר לנסות, אז יאללה, גם זאת אפשרות. אני מעדיף את אפשרות אלף, כי פשוט אני מעדיף שלא יהיו שחקנים בסגל שמשתכרים יותר מדי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 1:32 am 
מנהל פורום

ראיתי את טרנר בNBA לא מעט, ואתמול ראיתי אותו פותח בחמישיה, נראה שחקן אחר לגמרי, אתמול פעם ראשונה שראיתי דמיון לאיגי עם פחות כוח מתפרץ דומה בסייז ובסיגנון
צריך לזכור שספנסר הוס שהיה הסנטר הפותח ולקח חלק חשוב בפתיחה הנהדרת של פילי פצוע כבר לא מעט זמן
איתו הצורך בגבוה איכותי קצת פחות קריטי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 1:57 am 
Junior

עמוס לב כתב:
כי פשוט אני מעדיף שלא יהיו שחקנים בסגל שמשתכרים יותר מדי.

8) Amos lev likes to fire people

בנוגע לכספי, אני אשמח יותר אם הוא יישאר שם, אפילו בתפקיד שולי בזמן שהוא משפר יכולות. הוא בכיף יכול להמיר את עצמו לקלע שלשות.
ועוד מוקדם מדי לעשות אולאין על טרנר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 2:05 am 
Hall of Famer

picknroll כתב:
עמוס לב כתב:
כי פשוט אני מעדיף שלא יהיו שחקנים בסגל שמשתכרים יותר מדי.

בנוגע לכספי, אני אשמח יותר אם הוא יישאר שם, אפילו בתפקיד שולי בזמן שהוא משפר יכולות. הוא בכיף יכול להמיר את עצמו לקלע שלשות.
ו.

רג'י מילר - מאחוריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 2:10 am 
Junior

טרייד על איגי? אם הסיקסרס יעדיפו לוותר גם על אלטון בראנד (עדיין פאוור סולידי אבל מרוויח 17 מיליון לעונה לעוד שנתיים, חוגג היום 33 ובצד היורד החד של הקרירה) כנראה שהייתי עושה טרייד: גאסול עם בארנס וגוודלוק (שחקנים מספר 4 ו5 של הלייקרס), תמורת איגי, בראנד ואיזה גארד מהיר-מיקס במקרה הטוב. בשביל לאזן משכורות, שולח את החוזה של וולטון/האקספשן מדאלאס אם יש צורך (ואז דורש מיקס!).

פילי שולחת את איגי המצוין אבל יורד סטטיסטית, תמורת גוטוגאי טוב בהרבה: גאסול -ביג מן טופ 10 בליגה, שולחת את בראנד: סולידי ונחמד אבל זקן עם חוזה ענק, ומקבלת שני שחקני רוטציה סבירים. גוודלוק זה שנמוך רציני על מיקס, אבל יש דראפט פיקס ויש את האקספשן כך שאם LA ממש רוצים (וכדאי להם) זה אמור לעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 2:25 am 
Hall of Famer

וואו, אם מישהו מוכן לקחת את הגוויה והחוזה של בראנד, אז אני פשוט שואל איפה העט והמקום בו חותמים. אני אפילו לא הצעתי טרייד על בראנד, כי אני פשוט לא חושב שמישהו ירצה אותו.

במקום פילי הייתי עושה את הטרייד שאתה מציע בתנאי שפילי באמת מרגישים שטרנר פורץ. עם גאסול אני יכול גם לתת יותר דקות לת'אד יאנג בארבע.

ללייקרס לעומת זאת לא מדובר בחגיגה גדולה. חוזה נגמר זה חומר טוב בדר"כ במהלך העונה ולא בקיץ. טרייד כזה סוגר את הסיכוי למרדף עבור הווארד לטעמי, מעבר לכך אני לא חושב שהמהלך הזה גורם ללייקרס להשתפר משמעותית אם בכלל. נכון שהמהלך הזה הופך את הלייקרס לקבוצה יותר הגנתית, כמו שבראון אוהב, מצד שני, הם אפילו תלויים יותר מאשר קודם באנדרו ביינום. הקו הקדמי כולל במקרה הזה את ביינום, בראנד, מקרוברטס וטרוי מרפי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 2:38 am 
מנהל פורום

משהו שלא מזכירים כאן בקשר לאיגי זה האסיסטים, הבחור מוסר הכי הרבה אסיסטים בקבוצה וזה כשיש שני רכזים לו וג'רו
לא ראיתי כאן משהו שמכסה את החור הזה של האסיסטים בפילי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 11, 2012 2:41 am 
Junior

אוקי אז שיכנעת אותי-אין צורך שהלייקרס יוותרו על האקספשן, רק דראפט.

לא באמת ראיתי את אלטון בראנד השנה אבל 10.4 נק' 7.4 רב' ו1.6 חס' לא נשמע כמו גוויה, אולי אני טועה? בכל מקרה, איגי זה שחקן שיעזור ללייקרס מאוד בהגנה, במתפרצות, תוספת רגליים מהירות, ושחקן יוצר מבחוץ, ויחליף את אודום כאול אראונד פלייר לצד קובי. מושלם ללייקרס, ובראנד אמור לתת 30 דק' סבירות בעמדה 4. מיקס - קלעי חביב עם כמעט 2 שלשות למשחק בשנתיים האחרונות, רגליים צעירות ומהירות, אני מנחש שיכול לשחק ליד קובי, ואז הם קונטנדרס בעיני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 52 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה