סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' אוקטובר 07, 2024 5:15 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 269 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' מרץ 13, 2012 2:15 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
ביום חמישי תסתיים תקופת ההעברות לעונה. כרגע נראה שהעסק תקוע ולמרות הרבה שמועות כמעט אף קבוצה לא עושה מהלך. בנוסף הזמן אוזל כדי לבנות טריידים מורכבים מדי.
חדשות, עידכונים ופרשנויות על הטריידים שיהיו או שהיו כאן.

כתבה בנושא מואללה:
http://sports.walla.co.il/?w=/175/2516253

שמועות מאנשים חזקים בליגה מהטוויטר:
http://hoopshype.com/twitter/media.html

- דריוס סונגליה חתם בולנסיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 13, 2012 5:29 pm 
Hall of Famer

Shiver כתב:
ביום חמישי תסתיים תקופת ההעברות לעונה. כרגע נראה שהעסק תקוע ולמרות הרבה שמועות כמעט אף קבוצה לא עושה מהלך. בנוסף הזמן אוזל כדי לבנות טריידים מורכבים מדי.
חדשות, עידכונים ופרשנויות על הטריידים שיהיו או שהיו כאן.

כתבה בנושא מואללה:
http://sports.walla.co.il/?w=/175/2516253

שמועות מאנשים חזקים בליגה מהטוויטר:
http://hoopshype.com/twitter/media.html

- דריוס סונגליה חתם בולנסיה.

יש מישהו שחתם בליגה האיטלקית השניה? מה עם ליגה ב' בישראל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מרץ 13, 2012 5:34 pm 
מנהל פורום

אני מסכים שזה עצוב שכל כך עמוק בזמן ההעברות והחדשה הכי "חמה" היא סונגליה. הבאתי אותה כי סוכנים שונים הביעו בו עניין והייתה אפשרות שהוא יחזור ל-NBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 6:17 am 
Junior

מונטה אליס, אקפה אודו והחוזה הנגמר של קוואמי בראון עוברים למילווקי, כשבתמורה גולדן סטייט מקבלים את אנדרו בוגוט וסטיבן ג'קסון.
טרייד רע של הווריורס לדעתי, שיכלו להשיג גבוה טוב יותר בתמורה לאליס ולא להיתקע גם עם הסרטן שנקרא קפטן ג'ק.
מילווקי מבחינתה תשתדרג השאלה עד כמה... כבר עכשיו יש שם חיבור טוב, וצריך לראות איך השילוב בין צמד הגאנרים ג'נינגס ואליס יעבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 7:39 am 
Hall of Famer

בוגוט ודייויד לי ביחד? אני רואה את זה קורה, האמת, ויש פה פוטנציאל לקו קדמי נהדר, כשלי נותן את רוב ההתקפה, ומתרכז בחצי מרחק שלו תוך כדי שהוא מפנה את הרחבה לבוגוט. ואילו בוגוט נותן בעיקר הגנה ונקודות האסל מתחת לסל. נחמד דווקא, אבל משנה לגמרי את האופי של גולדן סטייט.
האמת היא שעוד יתרון, זה בכך שהמושכות עכשיו אצל סטפן קארי. מעניין אם יש לו יכולת להיות שחקן קונסיסטנטי של 20-22 נקודות למשחק.

מילווקי? לא יודע. אם עד עכשיו לאליס היה את קארי, אז עכשיו יש לו את ג'נינגס, לא לגמרי ברור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 7:45 am 
Junior

העניין שבוגוט INJURY PRONE. זה גם הופך את גולדן סטייט לקבוצה הרבה פחות מלהיבה, והאמת שמונטה פשוט שחקן טוב יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 9:19 am 
Hall of Famer

לפעמים השחקנים הנוטים להיפצע הם בדיוק אלו שיביאו לך בחירה גבוהה בדראפט ושנה לאחר מכן יהיו חלק מקבוצה מנצחת. ג"ס הצהירה שהם רוצים להיות יותר הגנתיים ובצדק מבחינתם כי הגנה מנצחת משחקים, בייחוד בפלייאוף. זה שינוי גישה שבא לידי ביטוי בטרייד הזה. גם ג'קסון המטורלל הוא שחקן הגנה מצוין (לפחות היה).
אני לא בטוח שאני מבין מה מילווקי עשו כאן. יש להם קו אחורי נמוך שלא שומר טוב (ג"ס החדשה?) והם וויתרו על אחד הסנטרים הטובים בליגה, לפחות כשהוא לא פצוע. שיהיה בהצלחה.

לא טרייד מוצלח במיוחד לשתי הקבוצות אבל אם מישהי השתפרה כאן זו לדעתי גולדן סטייט.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ד' מרץ 14, 2012 9:25 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 9:24 am 
Junior

קפטן ג'ק אולי סרטן אבל עדיין יודע לתת תפוקה במקום ובזמן הנכון. אפשר ליפול גרוע יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 9:27 am 
Hall of Famer

מה שמדאיג בקפטן ג'ק, לפני הפן המנטלי, הוא הגיל שלו והחוזה המזעזע שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 9:58 am 
Junior

לטעמי טרייד טוב של הווריורס. אליס לא הוביל את הקבוצה לכלום, ודרך על האצבעות של סטפ. בוגוט הוא סנטר נהדר, אחד הטובים בליגה, וקפטן ג'ק הא שחקן שאני מאוד אוהב, שלדעתי ייראה יותר טוב בווריורס מאשר איך שהוא נראה במילווקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 10:35 am 
Sophomore

תראו מי רוצה ללכת:

קוד:
Carmelo Anthony’s discontent with the Knicks organization became so severe after Monday night’s loss to the Bulls, he told a confidant he preferred to be traded before tomorrow’s trade deadline, The Post has learned.

According to a person familiar with his thinking, Anthony’s disillusionment stems most from a belief Knicks coach Mike D’Antoni and interim GM Glen Grunwald do not trust him

(ניו יורק פוסט)

בגדול הוא לא מסתדר עם ד'אנטוני, מאוד מאוכזב מהתפקיד שלו בקבוצה, גם היחסים שלו עם אמארה לא משהו, דווקא לין הוא החבר הכי טוב שלו בקבוצה.
מפאת קוצר הזמן ולאור העונה המעפנה שלו, טרייד כנראה שלא יהיה, הפסד היום לפורטלנד ואח"כ בבק טו בק נגד אינדיאנה, ד'אנטוני הולך הביתה ואנטוני מאושר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 11:02 am 
Junior

כבר עדיף ששניהם ילכו, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 11:57 am 
מנהל פורום

אנתוני לסלטיקס תמורת ג'ף גרין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 12:11 pm 
Hall of Famer

http://basketball.realgm.com/wiretap/21 ... With_Magic
חצוף ההווארד הזה. מצפה מהמג'יק להשאיר אותו כדי לעשות ריצה בפלייאוף למרות שהוא ככל הנראה יחתום עם הנטס (?????) באוף-סיזן. אם המג'יק ישאירו אותו ויישארו עם כלום, זה יהיה פשוט מגוחך. אני לא חושב שהם יכולים להרשות לעצמם את הסיכון הזה ובכלל, זה נראה שהווארד פחות או יותר מנהל אותם. זה לא נראה טוב (אם כי זה לא בהכרח רעיון רע כיוון שנראה שיש מעט אנשים בפלנטה הזו שמסוגלים לנהל את המג'יק גרוע יותר מאוטיס סמית'). המג'יק יכולים ללמוד מהג'אז איך להתנהל מול כוכב שרוצה לעזוב. קחו יוזמה במקום להתחנן. זה נכון שהוא ככל הנראה בטופ5 של השחקנים בליגה אבל גפ א גריפ. נכשלתם בבנייה קבוצת אליפות סביבו (כמו טורונטו בזמנו עם בוש, להבדיל אלף הבדלות), לט איט גו. או במקרה הזה לט הים גו ותשיגו משהו ראוי במקומו. לקבל את הארדן+איבקה או נואה+אשיק+הבחירה העתידית של הבובקאטס או ביינום עבור השכרה של הסנטר המעצבן זו התחלה טובה עבור קבוצה בבנייה ובוודאי יותר טוב מלעשות שום דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 12:17 pm 
Hall of Famer

http://basketball.realgm.com/wiretap/21 ... en_Jackson
ווריורס מנסים להיפטר מג'קסון במהירות. למה הם לא עשו את זה בטרייד שם שלוש קבוצות אם כך?
בכל מקרה, ספק אם יצליחו. שוב אורלנדו בתמונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 12:34 pm 
Hall of Famer

ריינה מנתח את הטרייד:
http://basketball.realgm.com/article/21 ... _For_Bogut

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 12:55 pm 
מנהל פורום

מאסטר כתב:
מונטה אליס, אקפה אודו והחוזה הנגמר של קוואמי בראון עוברים למילווקי, כשבתמורה גולדן סטייט מקבלים את אנדרו בוגוט וסטיבן ג'קסון.
טרייד רע של הווריורס לדעתי, שיכלו להשיג גבוה טוב יותר בתמורה לאליס ולא להיתקע גם עם הסרטן שנקרא קפטן ג'ק.
מילווקי מבחינתה תשתדרג השאלה עד כמה... כבר עכשיו יש שם חיבור טוב, וצריך לראות איך השילוב בין צמד הגאנרים ג'נינגס ואליס יעבוד.

אודו היה מעולה בבני השרון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 12:57 pm 
מנהל פורום

ברצינות?
ראיתי פעמיים את אודו העונה, בהינתן הפציעות וחוסר ההשתלבות החברתית של בוגוט במילווקי, הוא יתן למילווקי יותר מאשר בוגוט בממוצע עונתי, אליס?
יענו המחליף של מייקל רד האבוד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 2:26 pm 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
אנתוני לסלטיקס תמורת ג'ף גרין.

הקאתי בפה קצת כשקראתי את זה, אם הסלטיקס עושים טרייד כזה אני עובר לעודד את קבוצת הדי-ליג שלהם או משהו, שחקן דוחה ומגעיל ולא מתאים ליד רונדו, לא רוצה אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 6:43 pm 
Junior

היו כמה פעמים שהסתכלתי בבוקס-סקורס של מילווקי ואף פעם לא הבנתי איך הקבוצה הזאת - ג'נינגס-דלפינו-X-איליאסובה-גודן, מגיעה לכמעט 100 נקודות כל משחק.
אני לא יודע אם באירופה היא קולעת 75. לפחות עכשיו שאליס שם אני לפחות אדע איך היא קולעת ולמה מפסידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 7:27 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
רק תזכורת קלה ש75 נקודות באירופה שקולות ל90 נקודות בNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 7:29 pm 
Hall of Famer

ובכן... אני חושב שטרייד לא מדהים עבור שתי הקבוצות.

גולדן סטייט - מארק ג'קסון שואף לבנות קבוצה עם אופי הגנתי קשוח, לצד משחק התקפי קבוצתי. הווריורס הם לא קבוצה מנצחת, וגם אם השנה איכשהו הם ישתחלו לפלייאוף, אין להם כלים להגיע רחוק. זה לא נורא כ"כ, כי רוב הקבוצות בליגה נמצאות בסיטואציה הזאת. זה בסה"כ אומר שהם צריכים לבנות מחדש דרך הדראפט. הבעיה היא שבסיטואציה הנוכחית, עם סטפ קארי, דיוויד לי, בוגוט, קפטן ג'ק ודורל רייט, זה סגל שחקנים טוב מדי בשביל לעשות טנקינג. הייתי מחפש במקומם טרייד נוסף לקבל כמה בחירות דראפט במקום אחד השחקנים האלו.

מילווקי - אם יש קבוצה שהיא סמל לבינוניות באן בי איי זו מילווקי, קבוצה שב-10 שנים האחרונות נעה בין סיבוב ראשון בפלייאוף לבין מקום 8-10 מהסוף של הליגה, ובאופן מפתיע, גם כשניסו לעשות rebuilding עם חבורה של שחקנים בינוניים (אמבה א מוטה, דלפינו, איליאסובה, גודן וכו'), סקוט סקיילס הצליח להוציא מהם את המיץ והקבוצה עדיין נאבקת על הפלייאוף... הטרייד הזה בסה"כ מחזק את הבאקס, אבל כמובן שלא ישים אותם בעמדה שהם יכולים להגיע לגמר מזרח. לטעמי קצת מיותר...

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 7:46 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
מילווקי - אם יש קבוצה שהיא סמל לבינוניות באן בי איי זו מילווקי, קבוצה שב-10 שנים האחרונות נעה בין סיבוב ראשון בפלייאוף לבין מקום 8-10 מהסוף של הליגה, ובאופן מפתיע, גם כשניסו לעשות rebuilding עם חבורה של שחקנים בינוניים (אמבה א מוטה, דלפינו, איליאסובה, גודן וכו'), סקוט סקיילס הצליח להוציא מהם את המיץ והקבוצה עדיין נאבקת על הפלייאוף... הטרייד הזה בסה"כ מחזק את הבאקס, אבל כמובן שלא ישים אותם בעמדה שהם יכולים להגיע לגמר מזרח. לטעמי קצת מיותר...

אם הם ממילא קבוצה בינונית שלא אמורה להשתפר משמעותית דרך הדראפט, והטרייד שיפר אותם (והם גם כך קבוצה על סף הפלייאוף), אז למה מיותר?

נדמה לי שאנשים הולכים קצת יותר מדי רחוק עם תיאוריות ואפשרויות לבנייה מחדש, מצטטים את סימונס הקדוש עם העניין שהדבר הכי גרוע שיכול לקרות לך זה שתהיה בינוני. אז וואלה, יש גם קבוצות בינוניות, וזה יכול להיות סבבה כשהן מתפתחות להיות קבוצות טובות. זה כל כך נורא להיות פילדלפיה, אינדיאנה או ממפיס? כי אני חושב שמילווקי תגיע לאיזור הזה, ויש לה עכשיו שלישייה התקפית מגניבה למדי עם ג'נינגס-אליס-איליאסובה, כשסקיילס הקשוח כמובן יודע לאמן הגנה. מותר גם לשפר את הקבוצה שלך כדי שתהיה קבוצת מקום 6-7-8 וזה לא חטא נוראי ולא צעד מיותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 8:23 pm 
Hall of Famer

את כמות הטורים של סימונס שקראתי אני יכול לספור על יד אחת.
אני חושב שזה די ברור שאתה נמצא בליגה תחרותית בשביל להתחרות על תארים ולא להעביר את הזמן.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מרץ 14, 2012 8:38 pm 
Junior

לא הבנתי את הטרייד הזה, ואני מקווה שיהיה עוד איזה בלוקבאסטר בקרוב כדי שלא נצטרך להמשיך לדון בזה. אני באמת לא מבין למה מישהו ירצה לקחת את אנדרו בוגוט אחרי היסטוריית הפציעות שלו, או יותר נכון למה מישהו יבנה עליו. זה הגיוני להביא אותו כתוספת שאולי תתרום ואולי לא לקבוצה שיכולה להרשות לעצמה את הלוקסוס, אבל גולדן סטייט? הגיבוי שלהם לפציעה של בוגוט זה בידרינס וג'רמי טיילר, כנראה עמדת הסנטר הכי גרועה בחצי הכדור המערבי. הם היו חייבים ללכת על סנטר סולידי וקצת יותר עמיד, גם במחיר של שחקן קצת פחות טוב, והיה להם אחלה קלף מיקוח ביד. מילווקי לעומתם יעמידו קו אחורי נמוך במיוחד ואגואיסטי לא פחות, לא מבין מי חשב שאליס ליד ג'נינגס זה הפתרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 269 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה