סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 8:32 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: ווייד, איש מסומן
הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2012 1:43 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לאחרונה צפיתי באיזה שניים או שלושה משחקים של ההיט ואחד הדברים ששמתי לב אליהם, זה פעמים שווייד עולה לסל עם מגע, מאבד שיווי משקל וזורק זריקות שלא מתקרבות לסל. כמובן שזה תמונה מוכרת וידועה לכל מי שראה משחקים של ההיט בשמונה השנים האחרונות. מה שהשתנה זה שבעבר התמונה הבאה הייתה של ווייד עומד על העונשין. במשחקים שראיתי היו יותר מקרים של אי שריקות מאשר שריקות. אז כמו כל כלי תקשורת מוביל, יצאנו לחקור והגענו למסקנה שההרגשה מתבטאת כגם במספרים.

השנה ווייד לוקח רק 6.2 זריקות עונשין, הכי מעט מאז עונת הרוקי שלו. למעשה העונה הכי גרועה הבאה שלו מהעונשין הייתה עם 8.6 זריקות עונשין וזאת העונה הבאה. המתוחכמים שבינינו יגידו - מה אתה מבלבל, הוא משחק פחות דקות ובטח גם לוקח פחות זריקות ויש את לברון אפקט. אז אני אענה למתוכחמים שבינינו שתפסיקו להתחכם, כי הוא אמנם משחק פחות דקות, אבל מהשדה הוא לוקח 17.4 זריקות לעומת 18.2 בעונה שעברה (ירידה של 5%). מהעונשין כאמור יש ירידה חדה של 28%.

אני זוכר שבאן.בי.איי הכניסו שינוי לגבי שריקות לשחקנים שמקפיצים את היריב ואז קופצים לתוכו. לא זוכר אם השינוי היה העונה או בעונה שעברה, אבל פחות שורקים על זה פאולים ו-ווייד שהיה המומחה מספר 1 בליגה בסחיטת עבירות שכאלו מן הסתם נפגע. אבל לאור ההתרשמות שלי זה לא רק העניין הזה, אלא נראה שהשופטים החליטו שבמיאמי יש סופרסטאר אחד בלבד ו-ווייד הפסיק לקבל טיפול של סופרסטאר. מצד שני גם סופרסטאר אחד זה טוב לאור העובדה שדרק רוז מתלונן שבנוגע לשיקגו השופטים אפילו לא סופרים סופרסטאר אחד.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ווייד, איש מסומן
הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2012 1:56 pm 
Freshman

אני לא חושב שזה בהכרח דבר רע- סגנון המשחק שווייד פיתח לעצמו (אצלי בתודעה זה התחיל מהגמר של 2006, אבל מן הסתם השורשים עוד לפני) הוא להכנס לתוך גוף של מגנים, ולא לנצל את הכח העצום שלו כדי לשמור על יציבות, ולחכות לשריקה. לפעמים זה גם נכנס.

אישית אני מעדיף שיפסיקו לשרוק לדברים האלה, בעיקר לפאמפ פייקים שנגמרים בזריקה הזויה תוך כדי כניסה לגוף של המגן, שלפחות יראה כאילו מדובר בנסיון זריקה נורמלי.
כמה שפחות שריקות ושופטים, יותר טוב בעיניי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: ווייד, איש מסומן
הודעהפורסם: ש' מרץ 17, 2012 6:18 pm 
Junior

אני מסכים אתך. ווייד בהחלט מקבל פחות שריקות מקובי, לברון ואפילו כרמלו.
אני דווקא חושב שצריך לתגמל שחקנים שמשחקים פיזי ומקריבים את הגוף שלהם בעבור הקבוצה.

מה גם שרוב השריקות שהוא לא זוכה להן הן עבירות לכל דבר ועניין.

אני חושב שזה נובע מהעובדה שכל התקשורת חוגגת סביב לברון וקצת שכחו מה השחקן הנדיר הזה יודע לעשות ועד כמה המשקל הסגולי שלו חשוב להיט בסופו של יום אפילו יותר מלברון.
אם הקבוצה הזו תיקח אליפות זה יהיה על הכתפיים שלו ולא של לברון. ווייד יכול לנוח כל המשחק אבל בואכה המאני טיים, הפרדטור מתעורר. יש לו את האף הזה להריח דם ואני בהחלט חושב שהוא זוכה הלרבה פחות ריספקט היום.

באפן אישי, אני מאוד אוהב את סגנון המשחק החזק שלו.

במשחק האחרון מול פילי יש איזה אוהד מאחורי צוות השידור ולא הפסיק לצעוק ללברון שווייד הוא הכוכב של מיאמי ולא הוא... LOL לא יודע מה היה מצחיק יותר, האוהד או העובדה שאפשר לשמוע אותו באולם מלא. אפילו צוות השידור צחק על השקט המופתי באולם שאיפשר לשמוע את הבחור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 3 הודעות ] 

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה