סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 11:21 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 115 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 1:13 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ממה ייגמר להם הדלק?
ממשחק אחד בשבוע לאורך חצי שנה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 1:18 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לא יודע, וזו שאלה לגיטימית, אבל עובדה. ככה הן נראות בזמן האחרון. הן קבוצות קצרות מאד, ובנוסף רובן סובלות מפציעה או מחלה של שחקני מפתח ומתקצרות עוד יותר.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 2:13 pm 
Sophomore

חיפה חייבת להוציא DVD של העונה הזאת,בסיומה. MUST לכל חובב כדורסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 2:37 pm 
Hall of Famer

אין ספק. נסיון בהוצאת סרטים כבר יש להם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:01 pm 
Senior

עופר האדום כתב:
לא מעורה גדול בתקציבים בליגה , אבל התקציב של חיפה הוא די בודאות אחד מהגדולים בליגה. זרים יקרים (לפחות בהתחלת העונה) , סגל ישראלי עם לנדסברג ובן שימול.

לא מהתקציבים הגבוהים בליגה, אבל מהגבוהים בדרג השני. הדרג הראשון כולל כמובן את מכבי וירושלים, שלאחריהם גליל ואשקלון (הם תקציב מאד גבוה השנה), אחרי זה חיפה, חולון והבקעה ואשדוד, כשיש מצב שלנו היה התקציב (שחקנים) הגבוה ביותר מבין ה4.

אומנם היו לנו רק 6 שחקנים תכלס מתחילת העונה, אבל פאוול הוא הזר היקר ביותר בליגה מחוץ למכבי וירושלים (כן כן, הזוי ככל שזה נשמע... השמועות אומרות שהוא מרוויח קרוב ל200 אלף דולר וזאת אחת הסיבות שג'ף לא חתך אותו), ולאנדסברג הוא אחד הישראלי הכי יקרים בליגה מחוץ למכבי ת"א. גם שאר הזרים שלנו לא היו זולים מ100 אלף דולר להכי זול ומעלה. ובן שימול שהוא גם לא שחקן זול יחסית.

בקיצור, ביחס לתקציב כישלון גדול מאד. ביחס לסגל תכלס, עדיין כישלון אבל לא גדול באותה המידה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:14 pm 
Senior

חייב לציין שהיה עצוב מאד לראות אתמול את המחזור האחרון של הליגה הסדירה...

אשדוד, הקבוצה החמה ביותר בליגת העל עם מאזן של 7 נצחונות מ8 המשחקים האחרונים מגיעה למשחק על העונה ובאולם בסביבות 300 צופים (ואני נדיב, למרות הקישקוש שכתוב בעיתון) ואווירה של משחק אימון. ברקוביץ התבלבל לרגע ועשה תנועות ידיים בטירוף לקהל שיתעורר, כנראה שהוא פשוט לא שם לב שאין קהל.

בחיפה הגיעו איזה 150-200 צופים וחברי משפחה ובני בית כנראה לצפות בקבוצה עושה את מה שהיא עושה הכי טוב. לא ברור לי איך רוזן מצפה מהאנשים להתעורר ולהזכר שיש קבוצה בשנה הבאה אחרי השנתיים האלה... אוהדי הכדורגל יהיו יותר עסוקים ברובן עטר בשנה הבאה מאשר ברוממה. לא הייתי בונה עליהם.

ורק במלחה עוד היו סימניי חיים שהקבוצה שלהם והכדורסל בארץ עוד מעניין אותם קצת.

לזה אפשר להוסיף את זה שבאשקלון בשבוע שעבר במשחק השלמה שהיה סופר חשוב לקבוצה המקומית ועם כניסה חופשית הגיעו 500 צופים.

עצוב מאד. והכי גרוע שלא רואים איך זה משתפר, מלבד הצירוף של הפועל ת"א בשנה הבאה שיצור איזה מרעית עין של שיפור...

אם כבר, לפחות מזל שעשו את הסיבוב השלישי מקוצר ובצורה שעשו, נזכה לפחות לראות משחקים בין ירושלים למכבי, ירושלים חולון, ירושלים גליל, משחקים שיתנו לליגה איזה צורה כאילו היא מעניינת מישהו. את הבית התחתון לא יהיה נעים כנראה לראות, סביר שבכל המשחקים שלו ביחד לא יגיעו מספר הצופים שיגיעו למלחה, חולון או נוקיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:24 pm 
Hall of Famer

אפרופו קהל, זה אולי לא קשור ישירות, אבל אחרי חצאי גמר הגביע לנשים שמעתי ראיון ברדיו עם אורנה אוסטפלד. היא היא דיברה על ערב חצאי הגמר - הצגה כפולה עם 4 הקבוצות הכי טובות בליגה, כשהליגה השנה לפחות מבחינת תחרות עושה רושם כאילו היא אמורה להיות מעניינת, וכאשר אחד המשחקים הוא בין רמת השרון לרמלה, היריבות המושבעות.
ובכן, לכל הערב הזה, לפי דבריה של אוסטפלד שאי אפשר לחשוד בה כבעלת bias נגד הליגה והעניין בה, באו 300 צופים.
אוסטפלד ממש התחננה בראיון לאבנר קופל שיפתח את משחק הגמר לכניסה חופשית כדי שלא ישוחק בפני יציעים ריקים. לא יודע אם זה באמת קרה וכמה קהל היה.
אני מכניס את זה כאן בגלל שהועלה עניין הקהל, ובגלל שכמדומני לא נפתח בכלל ת'רד על חצאי הגמר והגמר של הנשים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:34 pm 
Junior

אני לא חושב שמישהו צריך הוכחה חותכת לכך שכבר זה זמן שהקהל חווה שאט נפש עצומה מהליגה, מבעלי הקבוצות ומראשי הענף.
זה מעין שילוב של כל אלו. זו הזנחה בולטת מתוך הבנה כי מדובר בציבור "מכור" שניתן למרר את חייו.
אני, כאחד שמסתובב בחלק נכבד ממגרשי הכדורגל בארץ יכול לספר ימים ולילות על מה שהקהל צריך לחוות בשביל לראות משחק ברמה דיי ירודה בסך הכול.
זה תקף, אגב, גם לכדורגל וגם לכדורסל.
נ.ב בעת שאני כותב הודעה זו, אני סר אל איצטדיון הדר יוסף לסדרת הגמר. הכניסה היא חינם אגב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:39 pm 
Freshman

באשדוד היו 700 איש לפי ספירה של המשטרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:39 pm 
Hall of Famer

אם יורשה לי... סדרת הגמר של מה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:40 pm 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:

כדורעף.
יש יותר מרגשת ממכבי-עף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:48 pm 
מנהל פורום

דווקא אשדוד אחד המגרשים היותר טובים בליגה
הכל יחסי, לא חושב שבעונות קודמות המצב היה טוב יותר, לתוחשתי אפילו קצת פחות טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:55 pm 
Senior

ראי שעל הקיר כתב:

תרשה לי לא להתייחס לספירה של המשטרה. היו שם 300 צופים, גג 400.

בספירה של המשטרה בתחילת העונה גם אמרו באחד המשחקים של הבקעה שהיו 1000 צופים... כשהדבר המשעשע הוא כשהייתי שם למשחק שלנו בגביע יש שם שלט בכניסה שאומר שהאולם מכיל 500 מקומות. כנראה שהתבלבלו שם וגם באשדוד.

אני יודע שיש מגמה של הקבוצות לבקש מהגורמים באולם (עיתונאים\משטרה) לנפח את מספר הצופים, זה לא משהו חדש.

דקווא ממך, כמישהו שהוא חלק מהקבוצה באשדוד להיות סופר מאוכזב מזה ומהקהל שהגיע. הייתי מצפה שבמשחק כזה האולם יהיה מלא עד אפס מקום, גם אם זה אומר לתת כניסה חופשית (למרות שכמו שראינו באשקלון גם זה כנראה לא עובד...). סה"כ אחרי חצי עונה ראשון מאד מאכזב, אשדוד הפכה להיות נקודת האור בליגה בחודשיים האחרונים, והיה מאד עצוב לטעמי לראות את האולם שלכם אתמול ככה, במשחק שהוא משחק העונה של הקבוצה וגם נגד קבוצה שהיא מעניינת על הנייר כגליל.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך ב' מרץ 26, 2012 6:01 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:57 pm 
מנהל פורום

קוף
הידע שלך חוצה גבולות
על גבול המיסטיות
גם בהכנסות של הפועל גם במספר הצופים במגרשים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:57 pm 
Senior

אוריאל, אשדוד אחלה מגרש, חדש, יפה, נוח. חבל רק שהוא לא מעניין את הקהל שם בכלל כנראה (לא משהו שונה מרוב הליגה).

יש להם את הבסיס של הדולפינים שמגיע ונותן הרגשה טובה. מלבד זה כלום. הציבור הרחב לא מגיע וזה מאד חבל.

אין לי ספק שלא האשמה באשדוד למען הסר ספק. אני מניח ומאמין שהם עושים הכל בשביל להביא קהל, האשמה היא כמובן כנראה כמו שכבר אמרו פה, בליגה, באווירה וכו'.

נערך לאחרונה על ידי קוף ירוק בתאריך ב' מרץ 26, 2012 6:00 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 5:59 pm 
Senior

uriel17 כתב:
קוף
הידע שלך חוצה גבולות
על גבול המיסטיות
גם בהכנסות של הפועל גם במספר הצופים במגרשים

מה לעשות, המשחק שודר בטלוויזיה, ושם היה ניתן לראות שהאולם יותר מחצי ריק כשמלבד החלק התחתון שהיה בו קהל סביר יחסית והחלק של הדולפינים מאחורי הסל כל השאר כמעט ריק.

ההפרזה של הרשימות הרשמיות של הקהל כבר הפכה לבדיחה כאמור. אמרתי, כשרושמים שהיה במשחק של הבקעה 800, 900 או 1000 צופים, ובכניסה יש שלט שתכולת האולם היא 500 צופים... אז מה נגיד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 6:07 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אולי הקהל התחלף במחצית?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 6:10 pm 
Senior

ואם כבר נכנסים לעניין של הקהל, לדעתי זה צריך להיות הדבר הכי מדאיג והכי בראש מעייניו של יו"ר האיגוד החדש.

אנחנו הולכים לקראת עידן שבו יהיו אולמות הרבה יותר גדולים, רוממה עם 5000 מקומות, אשדוד אמורה להיות הרחבה ל3000 מקומות בשנה הבאה (לא?), גן נר כבר עם 2000, הארנה בירושלים וכו'. כמה שעצוב לראות את אולמות המתנס הקיימים והלא ראויים (נתניה, הרצליה, נשר, הדר יוסף וכו'), אותי למשל מאד מפחיד איך רוממה עם 500 צופים יראה בשנה הבאה. איך יראה באשדוד עם 500 צופים באולם של 3000, כשגם אם בארנה של ירושלים יהיו רק 2000 צופים כמו היום, זה יראה עוד יותר גרוע אולי לצערי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 6:21 pm 
מנהל פורום

הטלביזיה הרבה, הרבה פחות אמינה מאשר שהיה באולם, היא מצלמת מזווית אחת קבועה, יש לה המון איזורים מתים שהיא לא מצלמת
לא קונה את הסיפור של הטלביזיה לסיפור של גבעת שמואל אני לא מודע איך שלא יהיה הערכת משטרה זה דבר די מקצועי

באשר לחרדות שלך
יהיו תמונות כאלה
הם לא נדירות ברחבי אירופה, ככה נראים רוב המשחקים של פאו ואולפיאקוס, גם ריטאס וקובנה וגם הרוסיות.
שווה להחזיק אולמות כאלה בשביל משחקים גדולים וטורנירים גדולים
זה לא כזה עצוב, כבר הייתי במילווקי עם משו כמו 4000 צופים באולם של 17000 והשמיים לא נפלו
וכמובן שעם הקיבולת בא הקהל, זה עובד ככה
אולם שיש בו ערך מוסף מעבר למושב על הטריבונה ימשוך יותר צופים, זה קורה עכשיו בנוקיה זה מתוכנן גם לארנה בירושלים, אולמות אמורים להפוך למרכז בילוי וקניות כשהמשחק הוא החוויה המרכזית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 6:24 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
נו, מה לעשות, יצטרכו לעשות עבודת שיווק, לתמחר נכון וכו'. אפשר למלא אולמות. העניין הוא בסוף כמובן המוצר עצמו - אם לצופים תהייה חוייה מוצלחת (לא רק כדורסל, אלא גם כל מה שמסביב, כולל מופעי מחצית, דוכני מזון, נקיון תאי שירותים וכו') אז הם גם יחזרו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 6:28 pm 
Junior

אתם הולכים רחוק.
קודם כל, לפני הכל, זה המחיר.
אתה תציג לאוהדים מחיר ידידותי הם יבואו בכיף, רגועים יותר, נינוחים יותר.
זה משהו שצריך להשריש אצלנו. ככל שאתה משלם יותר, אתה כבר ממורמר יותר - בטח במקומות ובהם אין הצדקה לכך - עוד לפני שהתחילה העונה. הציפייה גדולה יותר וכך האכזבה כואבת יותר.
המחירים בלי פורפורציות מרוויחות את הצופים שאולי וכן רוצים להעניש מישהו במשפחה שלהם ולקחת אותו לאולם בלי תשתית וגם לשלם מחיר מופקע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 6:32 pm 
Hall of Famer

בירושלים בשנה הראשונה של הארנה יהיו שיאי קהל. גם פר משחק וגם שנתיים. אין לי ספק בזה. האווירה של הנובלטי, הציפיה הגדולות שהתממשה, זה יספיק כדי למשוך את הקהל ולו בשל הסקרנות והחווייה החדשה. זה יהיה זמן החסד של הקבוצה, ובאופן כללי של קופל והליגה (גם באולמות האחרים). על זה יצטרכו לרכב, כי ימי החסד לא יהיו ארוכים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 6:39 pm 
Senior

יואב, קשה לי להאמין שבגן נר, אשדוד, הרצליה, נתניה, אשקלון ושות' המחיר הוא הבעיה. כאמור, בשבוע שעבר במשחק סופר חשוב הייתה כניסה חופשית באשקלון (אחלה אולם דרך אגב, מהנוחים יותר בארץ, עם חנייה מסודרת והכל) והגיעו 500 צופים. אני ממש לא חושב שהמחיר הוא העניין ברוב הליגה, המחיר הוא העניין בירושלים אולי (אבל שם מלא גם ככה), בשאר הליגה לדעתי אם קבוצות היו חושבות שלהוריד אפילו למחירים של 20 שקל לכרטיס היה ממלא את האולם אני בטוח שהם היו עושים את זה.

ראי, אני לא משוכנע שאתה צודק, אבל כנראה נצטרך לחכות. אני חושב שירושלים ישמרו על אותו ממוצע פחות או יותר (2000 צופים) עם גדילה במשחקנים המכריעים.

אני חושב שבשנה הבאה למשל נקבל שוק ממה שיקרה ברוממה. אלא אם ג'ף ישקיע מיליונים בשביל לבנות קבוצה סופר סופר חזקה (ומיליונים זה להשוואת לתקציב של ירושלים פחות או יותר וגם לנצל אותו בשכל) מהרגע הראשון, אני דיי משוכנע שאנחנו נקבל רוממה עם 5000 מקומות ו500 צופים בממוצע. וזה יראה רע מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 6:44 pm 
Freshman

Amos Gueta כתב:
נו, מה לעשות, יצטרכו לעשות עבודת שיווק, לתמחר נכון וכו'. אפשר למלא אולמות. העניין הוא בסוף כמובן המוצר עצמו - אם לצופים תהייה חוייה מוצלחת (לא רק כדורסל, אלא גם כל מה שמסביב, כולל מופעי מחצית, דוכני מזון, נקיון תאי שירותים וכו') אז הם גם יחזרו.

ישנה בעיה בסיסית שתמשיך למנוע מקהל רב לבוא למגרשים, גם אם האולמות החדשים והגדולים יצליחו להגדיל את מספר הצופים.
הבעיה כמובן היא חוסר תחרותיות בסיסי בליגה, כזה שמונע עניין אמיתי ומלא בליגה.

תמיד יהיו אוהדים נאמנים שיבואו, תמיד יהיו גם עוד כמה שישמחו לבוא כל עוד המחיר סביר והקבוצה גם.
אבל בכדי למלא אולמות במספרים יפים ובעקביות דרושה תחרותית אמיתית בליגה.
לא פיינל פור ולא משחקים, תחרות רצינית על האליפות ותחרות רצינית על כרטיסים לאירופה.

מעבר לזה יש עניין של חיבור השחקנים לקהל (כולל הזרים שבאים לעונה/שתיים בלבד) וכן הלאה וכן הלאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 26, 2012 6:50 pm 
Freshman

1. הזווית של המצלמה אצלנו באולם לא מצלמת בכלל את היציע הגדול והמרכזי, כך שאולי בגלל זה אתה מתבלבל.
2. אני שמח שיש לך ראייה טובה, אבל הבעיה שהמשטרה חייבה את מנהל האולם להציב מערכת ספירת אנשים, כך שכמות האנשים היא לא המצאה שלי.
3. 700 איש זה לא מספיק, ברור לי ולכולנו. מאידך, אנחנו שנה שנייה בליגה, יש השנה עלייה בממוצע הצופים אצלנו, עדיין לא מספיק, אבל כמו כל דבר, ייקח זמן. יש עוד הרבה אנשים שלא מודיעים לקיומה של הקבוצה, אנחנו עושים כמה וכמה וכמה פעולות ופעילויות בנושא, ייקח זמן אבל נגיע לשם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 115 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: rony, uriel17 ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה