סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 1:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: ה' אפריל 05, 2012 3:21 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לדעתי המשחק שנופל על ערב יום הזיכרון זה הגומלין של באיירן - ריאל.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 05, 2012 3:32 pm 
Freshman

לא. הגומלין של ברצלונה - צלסי
http://www.uefa.com/uefachampionsleague ... index.html

18 זה ערב יום השואה וה-24 זה ערב יום הזיכרון
גם לצ'לסי לא יהיה קל ש-3 ימים לפני המשחק הראשון יש לה משחק בחצי גמר הגביע האנגלי נגד טוטנהאם (לפחות זה לא בין שני המשחקים)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 05, 2012 6:30 pm 
Junior

השופט גנב את ההצגה במשחק שבין בפניקה לצ'לסי.
הפנדל הממוצא - לא היה לקול שום סיכוי להגיע לכדור ומאבקי מיקום ברחבה הם דבר שבשגרה גם אם לעיתים חורגות "ממאבקי כתף" המוגדרים בחוק כלגטימיים.
האדום לפריירה. תרצו או לא תרצו, ישנו מימד של שיקול שיפוטי שמתרחב בזמן שאתה מגיע לרבע גמר ליגת האלופות- משחק גומלין. לפריירה ברח הכדור, הוא גלש במטרה להעיף את הכדור קדימה אל אחד משחקני החוד של בנפיקה, לא היה לו שום כוונה לגלוש עם שתי רגליים. מה גם שהצהוב הראשון הוצא כאחד מתוך סדרה ששלף השופט לשחקנים של בנפיקה שמחו מחאות לגטימיות על השריקות, האחת לפנדל ועוד לפחות שני בעיטות חופשיות שהגיעו לקבוצה ולא קיבלו לאחר פאולים על קרדוזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 06, 2012 3:17 am 
Junior

יואב כתב:
השופט גנב את ההצגה במשחק שבין בפניקה לצ'לסי.
הפנדל הממוצא - לא היה לקול שום סיכוי להגיע לכדור ומאבקי מיקום ברחבה הם דבר שבשגרה גם אם לעיתים חורגות "ממאבקי כתף" המוגדרים בחוק כלגטימיים.
האדום לפריירה. תרצו או לא תרצו, ישנו מימד של שיקול שיפוטי שמתרחב בזמן שאתה מגיע לרבע גמר ליגת האלופות- משחק גומלין. לפריירה ברח הכדור, הוא גלש במטרה להעיף את הכדור קדימה אל אחד משחקני החוד של בנפיקה, לא היה לו שום כוונה לגלוש עם שתי רגליים. מה גם שהצהוב הראשון הוצא כאחד מתוך סדרה ששלף השופט לשחקנים של בנפיקה שמחו מחאות לגטימיות על השריקות, האחת לפנדל ועוד לפחות שני בעיטות חופשיות שהגיעו לקבוצה ולא קיבלו לאחר פאולים על קרדוזו.

איזה שטויות אתה מדבר, שופטים עוזרים רק לברצלונה!

תשאל את מוריניו ואפילו את זלאטן, להגיד שיש עוד קבוצה שהשופטים עזרו לה ועוד לצלסי המסכנה המקופחת (עיקר הקיפוח נגד בארסה מלפני כמה שנים) זה ממש כפירה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 06, 2012 11:11 am 
Junior

מודה שקראתי את ההודעה שלך כמה פעמים ועדיין לא הבנתי מה אתה רוצה באמת ומה טענתך, אם ישנה כזו בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 06, 2012 11:13 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הוא לא היפנה אותה אליך. זו היתה ירידה על אלה שטוענים ששריקות שיפוט לטובת בארסה זה כי מדובר בבארסה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אפריל 06, 2012 11:16 am 
Junior

ראובן כתב:
הוא לא היפנה אותה אליך. זו היתה ירידה על אלה שטוענים ששריקות שיפוט לטובת בארסה זה כי מדובר בבארסה.

בדיוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 07, 2012 12:32 am 
Junior

בשקט בשקט יש לנו חתיכת מאבק לא רק האליפות בפריימר ליג אלא גם קרב של ממש על הכרטיסים למפעלים האירופאיים בעונה הבאה.
3.(ליגת האלופות) ארסנל 58' נקודות.
4.(מוקדמות ליגת האלופות) טוטנהם 58' נקודות.
5.(ליגה אירופית) ניוקאסל (משחק יותר) 56' נקודות.
6. (זבביר כינים) צ'לסי 53' נקודות.

נכון למצב העכשווי, כשיש עוד שבעה מחזורים לתום העונה, צ'לסי מוצאת את עצמה מחוץ למפעלים האירופאים דרך הליגה הסדירה. היא כמובן יכולה לעשות זאת דרך הגביע האנגלי בו היא עוד נוטלת חלק. ליברפול גם העונה כושלת בליגה - מקום שמיני עם 42 נקודות בלבד.
ניוקאסל בהחלט מפתיעה. פתחה את העונה בסערה, הדעיכה הגיעה ואיתה גם ההידרדרות בטבלה, וכעת היא לא מציגה כדורגל יפה לעין כפי שהציגה בתחילת העונה, אך מראה יעילות. ניצחון על ליברפול - צריך להיות הוגנים ולומר שליברפול סובלת ממכת פציעות בהגנה שאני לא זוכר כמוה וההרכב הזמין העכשווי שלה ספק אם שווה הישרדות בליגה(לא סתם גם שלושה הפסדים רצופים), והיום היא שודדת את סוונסי במשחק חוץ קשה מאוד שהרבה ייפלו בו, 2:0 מצמד של סיסה. אני לא רואה אותה ממשיכה עוד הרבה במאבק הזה, מה לעשות, היא פחות איכותית ועמוקה, אבל אני אשמח לראות אותה גורמת לשאר הקבוצות הבכירות לזיעה אצל רואי החשבון של הקבוצה לקראת העונה הבאה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 07, 2012 5:09 pm 
Junior

לא שינו בזמנו את הכלל לגבי השתתפות של זוכה בליגת האלופות שלא מגיעה דרך הליגה (בעקבות ליברפול?). זה אומר שלפחות תאורטית לצ'לסי יש גם הזדמנות להגיע דרך שם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 07, 2012 6:42 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אכן. במקרה של ליברפול הכניסו אותה כקבוצה אנגלית חמישית, והיא הייתה צריכה להתחיל מהסיבוב הראשון של המוקדמות (נדמה לי שהיא בכל זאת עלתה לבתים).
אני מניח שאם זה יקרה יעשו אותו דבר גם עם צ'לסי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 07, 2012 8:15 pm 
Sophomore

לי זכור שבמקרה של ליברפול הייתה לקונה בחוק, ומאז סתמו אותה. ההתאחדות האנגלית לא הסכימה לוותר על הכרטיס של אברטון (שסיימה רביעית), ובשביל להימנע מפדיחה גמורה הכניסו את ליברפול, כקבוצה חמישית מאנגליה, לסיבוב המוקדמות הראשון. אני חושב שבעקבות המקרה ההוא שינו את החוק, כך שמחזיקת הגביע תשתתף בו בכל מקרה בעונה הבאה, וההתאחדות שלה תקבל כרטיס אחד פחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אפריל 07, 2012 10:02 pm 
Junior

אז זו הייתה נראית כהחלטה רציונלית, אולי גם כחלק מההשפעת המהפך הענק וסיפור הסינדרלה הזה של ליברפול, אבל כעת, אני לא חושב שקבוצה ששמה את כל הביצים בסל של אירופה, ובכך סביר שהשיגה יתרון מסוים על שאר הקבוצות שהיו עסוקות בתארים המקומיים, גם צריכה לזכות כפליים ולקבל כרטיס על חשבון קבוצה אחרת שעמלה קשה ועד למחזור או שניים לתום העונה, גם הייתה מכוונת לכך שהיא תשתייך למפעלים האירופאיים בעונה הבאה.

---------------------------

מילאן מפסידה בבית 2-1 לפיורנטינה, יובה עולה לשחק אחריה מול פאלרמו בחוץ, בתצוגת תכלית של כדורגל מנצחת 2:0(המון החמצות קורצות לגברת) ועולה למקום הראשון. זהבי לא שותף. פירלו? מדהים.
בגרמניה, באיירן ניצחה בבית 1:2 את אוגסבורג, דורטמונד עשתה את העבודה במגרשה של וולפסבורג(3:1), והכול מוכן למפגש בין השתיים שיתקיים ביום רביעי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 08, 2012 9:38 am 
Freshman

יואב כתב:
בשקט בשקט יש לנו חתיכת מאבק לא רק האליפות בפריימר ליג אלא גם קרב של ממש על הכרטיסים למפעלים האירופאיים בעונה הבאה.
3.(ליגת האלופות) ארסנל 58' נקודות.
4.(מוקדמות ליגת האלופות) טוטנהם 58' נקודות.
5.(ליגה אירופית) ניוקאסל (משחק יותר) 56' נקודות.
6. (זבביר כינים) צ'לסי 53' נקודות.

נכון למצב העכשווי, כשיש עוד שבעה מחזורים לתום העונה, צ'לסי מוצאת את עצמה מחוץ למפעלים האירופאים דרך הליגה הסדירה. היא כמובן יכולה לעשות זאת דרך הגביע האנגלי בו היא עוד נוטלת חלק. ליברפול גם העונה כושלת בליגה - מקום שמיני עם 42 נקודות בלבד.
ניוקאסל בהחלט מפתיעה. פתחה את העונה בסערה, הדעיכה הגיעה ואיתה גם ההידרדרות בטבלה, וכעת היא לא מציגה כדורגל יפה לעין כפי שהציגה בתחילת העונה, אך מראה יעילות. ניצחון על ליברפול - צריך להיות הוגנים ולומר שליברפול סובלת ממכת פציעות בהגנה שאני לא זוכר כמוה וההרכב הזמין העכשווי שלה ספק אם שווה הישרדות בליגה(לא סתם גם שלושה הפסדים רצופים), והיום היא שודדת את סוונסי במשחק חוץ קשה מאוד שהרבה ייפלו בו, 2:0 מצמד של סיסה. אני לא רואה אותה ממשיכה עוד הרבה במאבק הזה, מה לעשות, היא פחות איכותית ועמוקה, אבל אני אשמח לראות אותה גורמת לשאר הקבוצות הבכירות לזיעה אצל רואי החשבון של הקבוצה לקראת העונה הבאה.

ליבפול מקרטעת, אבל מבחינתה היא כבר הבטיחה את המקום בליגה האירופית כשזכתה בגביע הליגה. באנגליה מחשיבים את הגביע הזה ונותנים לזוכה בו מקום באירופה בעונה שלאחר מכן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 08, 2012 9:58 am 
Sophomore

חבר'ס, אם כבר כדורגל.
האם לדעתכם מסי הוא השחקן הגדול/טוב בהיסטוריה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 08, 2012 10:32 am 
מנהל פורום

זו שאלה שעדיף שתיכנס להקפאה עד שהוא יזכה במונדיאל ראשון, אבל בינתיים מסי עובר עוד מהמורה קטנה - עוקף את פרנץ פושקש בכמות השערים בליגה הספרדית (מדד סמלי בעיקר, כי פושקש הגיע לספרד לא בגיל 17 אלא אחרי שכבר היה כוכב בעל שם עולמי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 08, 2012 10:58 am 
Hall of Famer

הנה דוגמא מעולה מדוע אני שונא את נושאי המפלצת הללו. פתחת נושא שיכול לעניין הרבה גולשים, שלא ממש מתעניינים הארד קור בכדורגל וסביר להניח שלא היו נכנסים לנושא הזה. איבדתם אותם לחלוטין (כמו שאיבדתם אותי בנושאי הטניס לדוגמא ואני בטוח שאני לא היחידי). בנוסף הדיון שאתה רוצה לפתוח על מסי לא ממש יתפתח, כי בדרך גם יתווספו הודעות על תוצאות ליגות אירופאיות, השערוריה החדשה בכדורגל הישראלי (אל תדאג, עסקנות ואלימות, שום דבר שקשור לכדורגל) ודיונים כמה אופ"א מושחתת לטובת בארסה. במקום דיון ממוקד תקבל מספר הודעות משובצות בשאר ההודעות, שבמהרה יתאדו להמשך נושא הענק.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 08, 2012 11:38 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני דווקא לגמרי בעד זה. אין הגיון לסתום את העמוד הראשון של העוף טופיק ב-15 ת'רדים על כדורגל ועוד כמה של טניס ואולי עוד כמה של ענפים אחרים. זה כבר הלך לכוון הזה פעם, ובעיני היה בלתי נסבל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 08, 2012 11:46 am 
Junior

אין פה קהילת אוהבי כדורגל מספיק גדולה בשביל להחזיק נושא כזה בחיים אם הוא לא משהו באמת מיוחד בנוף שלנו.
נושא מצוין שנפתח על מצב צוותי השידור בכדורגל, שהוא נושא מעולה שיכל להגיע למחוזות רחוקים שאינן לאו דווקא קשורים לאלו המצוותים לכדורגל, נעלם כשהוא לא היה עם מי לפתח דיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 08, 2012 12:06 pm 
Sophomore

יואב כתב:
אין פה קהילת אוהבי כדורגל מספיק גדולה בשביל להחזיק נושא כזה בחיים אם הוא לא משהו באמת מיוחד בנוף שלנו.
נושא מצוין שנפתח על מצב צוותי השידור בכדורגל, שהוא נושא מעולה שיכל להגיע למחוזות רחוקים שאינן לאו דווקא קשורים לאלו המצוותים לכדורגל, נעלם כשהוא לא היה עם מי לפתח דיון.

יש צוותי שידור בכדורגל? אהבלים מדרגה ראשונה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 08, 2012 12:09 pm 
Hall of Famer

ראי, בדיוק בגלל זה יש מנהלים, שאמורים לדאוג שלא תהיה אינפלציה של נושאים פתוחים. למצוא את שיווי המשקל בין פחד מפתיחת נושאים ויצירת נושאי תפלצת לבין פתיחת נושא על כל הפלצה שלא מעניינת אף אחד.

אחת הסיבות שאני התחלתי לכתוב בפורום סלניוז ולא בוואללה למשל הייתה בשל המבנה של הפורומים של נושאים נושאים ולא של עץ, כמו של וואללה. נושאי התפלצת הללו למעשה מייבאים את מבנה העץ, רק יותר גרוע, כי פה אין את האפשרות להסתעפויות שמתמקדות בתתי נושאים כמו האם מסי הוא הטוב מכולם.

ויואב, אתה חושב שבנושא המפלצת הנוכחי, דיון על מצב צוותי השידור בכדורגל לא יעלם? הוא יעלם בדיוק באותה מידה, רק הפעם אתה מוודא שהוא יעלם ולא נותן הזדמנות אפילו למי שלא עוקב באדיקות אחרי כדורגל לראות שהדיון הזה קיים ואולי להוסיף תובנות משלו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אפריל 08, 2012 12:31 pm 
מנהל פורום

אני מקווה מאוד שהפורום לא יגיע למצב שבו צריך לנהל אותו ולהתחיל להחליט מה נושא אזוטרי ומה לא.

אבל מה שכן, אין שום איסור על פתיחת ת'רדים חדשים, וזה שמישהו החליט לרכז את נושאי הכדורגל בת'רד אחד לא מחייב אף אחד אחר. זה נעשה מתוך סיבה אבולוציונית, שאנשים שרצו לכתוב הודעה בת שורה אחת חיפשו ת'רד פעיל לדחוף בה אותו וזה יצר מצב של נושאים על ברצלונה בת'רד על הליגה הישראלית ולהיפך. לדעתי ספציפית לולא היה ת'רד מרכזי השאלה שהקפיצה אותך לא היתה נשאלת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 09, 2012 2:07 am 
Junior

ריאל מסיימת בתיקו מאופס עם ולנסיה בבית והפער מברצלונה מצתמק ל4 נקודות וזה עוד לפני הקלאסיקו.

הלוח משחקים של ריאל הרבה יותר קשה (וכבר יש את הדרבי מול אתלתיקו ברביעי).

קטע משעשע שהיה במשחק הערב, פפה נפל מפאול של שחקן ולנסיה ומתפתל כאילו היה בוסקטס או לפחות דני אלבס, ארבלואה בא לעזור לו לקום רק שפפה חושב שזה שחקן ולנסיה שמנסה להרים אותו ובועט בו בברך עם הפקקים...
http://www.youtube.com/watch?v=FiuyuWEC ... r_embedded

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 09, 2012 2:15 am 
Junior

בעוד ריאל פותחת את מאבק האליפות בספרד, יונייטד מנצלת טעות של הקוון כשלא רואה נבדל של יאנג, אי שריקה שמובילה לפנדל וכרטיס אדום לשחקנה של ק.פ.ר. משם כל הדרך ל-0:2 סלולה. הסיטי משלימה ליונייטד יום מצוין כשמפסידה בדקות הסיום לקבוצה שהייתה עדיפה עליה לאורך כל המשחק. 0:1 לארסנל בסיום, שער לארטטה. בניון עם החמצה ענקית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 09, 2012 10:38 am 
Junior

מה שרובן אמר.
יש טעויות שיפוט, חלקן קריטיות, ללא ספק.
אבל חד משמעית ניתן לקבוע שהן לא הולכות לטובת צד מסוים.
צ׳לסי נשדדה ב2008/9, בארסה נשדדה בדיוק שנה אחר כך, בחצי הגמר מול אינטר.
בארסה קיבלה פנדל שנוי במחלוקת (לדעתי היה, אבל אני לא אובייקטיבי) מול מילאן, ולא קיבלה שני פנדלים ברורים שבוע לפני כן מול אותה מילאן בדיוק.
גם בליגה הספרדית, מספיק להזכיר את העובדה שבמהלך כל העונה (ואנחנו נמצאים 7 מחזורים לסיום), ועדיין לא נשרק פנדל אחד לחובת ריאל מדריד בשביל להזים כל טענה על העדפה לברצלונה בליגה הספרדית.
(זה לא אומר שיש קונספירציה לטובת ריאל, כמובן. זה רק אומר שאין אחת כזו לרעתה).
בדיוק כמו מה שאמרו על השיפוט ביורוליג אחרי הסדרה מכבי פאו).  

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אפריל 09, 2012 11:19 am 
Junior

ורק להוסיף שגם יונייטד למשל קיבלה אתמול את המשחק במתנה מהשופט עם פנדל ואדום שלא היה ולא נברא בדקה ה14 מול קבוצת תחתית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: זה כן אני ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: