סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 7:18 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 1:21 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
לא זוכר מי כתב כאן לגבי ואלדס, אבל מדובר באחד מהאנטרייטדים הגדולים. נכון, הוא טעה ביציאה מול דרוגבה, ויש לו חסרונות בכדורי גובה, אבל הוא משתפר עם השנים ובאופן כמעט עקבי (עד אתמול היה אפשר לכתוב "לחלוטין עקבי") הוא נותן הצגות במשחקים חשובים. אני מציע לכל המפקפקים והמזלזלים לראות שוב את שלושת גמרי הצ'מפיונס האחרונים שלו, שבכל אחד מהם הוא הציל לפחות שער אחד בטוח, באחד על אחד מול השחקן הטוב ביותר של היריבה. העונה ההגנה של ברצלונה פחות טובה. פויול הוא נקודת אור, מסצ'ראנו מצא את מקומו כבלם, אבל כחבילה זה פשוט לא עובד, בטח מאז שאבידאל הפסיק לשחק (וזה קרה לפני שהודיעו על הבעיה בכבד). אסור לשכוח את בעיית הפציעות הקשה שעברה על ההגנה. כל אחד משחקני ההגנה עבר פציעה העונה, כל אחד! פויול ופיקה, שהם השלד האמיתי של החוליה, ולמעשה הקשר של ואלדס עם שאר הקבוצה, סבלו ממכת פציעה קשה. בסך הכל אם לוקחים את כל הנתונים ובודקים את העונה של ברצלונה, הרי שמדובר בעונה מוצלחת. הרגילו אותנו לטוב מדי.

אני מאוד מקווה שגווארדיולה ימשיך. בלעדיו זו קבוצה אחרת (למרות שגם בשלוש השנים הראשונות של רייקארד חשבתי ככה, עדיין אני מאמין שפפ זה סיפור הצלחה חד פעמי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 9:46 am 
Hall of Famer

טוב, אני רק להגיד שכיף לקרוא את הפוסטים של שפירא. כפרה עליך :)

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 9:51 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ואלדס הוא שוער טוב, ויש לו אחד על אחד טוב, אבל הוא לא שוער מהטופ של הטופ. זה לא רק טעויות מטומטמות (לא ראיתי את המשחקים מול צ'לסי, אבל אם באותו שבוע היתה לו גם יציאה גרועה מול דרוגבה וגם יציאה איומה שהובילה לשער הראשון מול ריאל, אז כנראה שיש לו בעיה בכדורי גובה) אלא פשוט העובדה שיותר קל להבקיע לו גולים מאשר לשוערים טובים יותר. אולי זו רק תחושה, אבל לדעתי שוער טוב יותר היה מתמודד טוב יותר מול רונאלדו בשער השני, למשל.

אני מניח שהוא לא יוחלף גם כי ברצלונה כנראה לא במצב כלכלי מדהים וגם כי הוא אחד הסמלים של המועדון (וזה נאמר בלי ציניות), אבל עדיין, אם תבוא פייה טובה ותשאל אותי מה השינוי היחיד שאני רוצה לעשות בברצלונה, אני אגיד שקסיאס במקום ואלדז (גם כי זה רווח כפול, כמובן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 11:07 am 
Sophomore

ראובן, אני לא חושב שאפשר למצוא משו יותר הזוי מזה שקסיאס וואלדז יתחלפו, זה פשוט לא יקרה (זה פי מיליון יותר מהמעבר ההפוך של פיגו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 3:10 pm 
Junior

שני דברים הייתי רוצה להביא לתשומת לבכם-
הראשון הוא הלחץ הבווארי שהתנהל בכמעט 30-35 דק' במחצית השניה. הוא היה יעיל מאוד לאותן דקות והשיג לבווארים לא מעט כדורים באזורים מסוכנים, אך בהמשך, התיש לחלוטין את השחקנים וגרם לכך שאני לא חושב שהייתה להם הזדמנות של ממש ב-10 דק' האחרונות של הזמן החוקי וכן גם בהארכה. היה פה הימור של היינקס, הצליח לבסוף עם תצוגה מחפירה של שחקני ריאל במעמד בעיטות ההכרעה.
השני הוא שוב כמעט ואחד משלושת הכוכבים של באיירן - ריברי, רובן וגומז - לוקח לקבוצה משחק מכריע. רובן עשה את זה בסדרת החמצות ענקית ושבירת קו נבדל - רובן לא עושה הגנה בכלל, איך הוא הגיע למצב הזה? מול דורטמונד. אתמול זה גומז שלא היה ברור איך חלוץ של איזה 40 גולים העונה(עוד לא נגמרה) ועוד 39 בעונה שעברה, מחמיץ הזדמנויות שבשבילו הן לחם. מדובר בחלוץ שמעל הכול יש לו את משחק הראש וקצת אחר-כך את המיקום המצוין ברחבה. שמח בשבילו שבאיירן עלו לבסוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 3:34 pm 
Sophomore

יואב כתב:
שני דברים הייתי רוצה להביא לתשומת לבכם-
הראשון הוא הלחץ הבווארי שהתנהל בכמעט 30-35 דק' במחצית השניה. הוא היה יעיל מאוד לאותן דקות והשיג לבווארים לא מעט כדורים באזורים מסוכנים, אך בהמשך, התיש לחלוטין את השחקנים וגרם לכך שאני לא חושב שהייתה להם הזדמנות של ממש ב-10 דק' האחרונות של הזמן החוקי וכן גם בהארכה. היה פה הימור של היינקס, הצליח לבסוף עם תצוגה מחפירה של שחקני ריאל במעמד בעיטות ההכרעה.
השני הוא שוב כמעט ואחד משלושת הכוכבים של באיירן - ריברי, רובן וגומז - לוקח לקבוצה משחק מכריע. רובן עשה את זה בסדרת החמצות ענקית ושבירת קו נבדל - רובן לא עושה הגנה בכלל, איך הוא הגיע למצב הזה? מול דורטמונד. אתמול זה גומז שלא היה ברור איך חלוץ של איזה 40 גולים העונה(עוד לא נגמרה) ועוד 39 בעונה שעברה, מחמיץ הזדמנויות שבשבילו הן לחם. מדובר בחלוץ שמעל הכול יש לו את משחק הראש וקצת אחר-כך את המיקום המצוין ברחבה. שמח בשבילו שבאיירן עלו לבסוף.

מעבר לעובדה שאני פשוט לא תופס מרובן (הוא מקבל 90% מהכדורים ופשוט לא עושה כלום)
לגבי ההחמצה של גומז: הוא עשה תרגיל מאוד יפה והחליק, אין מה לעשות, הוא היה יכול גם להחליק אם הוא היה מחליט לבעוט ישר ולא להעביר רגל....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 3:37 pm 
Junior

אם תסתכל על גומז באותו זמן, התרגיל לא היה מתכונן.
הוא נבע מכך שהשתהה בנגיעה הראשונה ולא בעט ישר, הכדור מעט ברח, העביר לרגל השניה וכבר אז שני שחקני ריאל חסמו אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 3:46 pm 
Sophomore

יואב כתב:
אם תסתכל על גומז באותו זמן, התרגיל לא היה מתכונן.
הוא נבע מכך שהשתהה בנגיעה הראשונה ולא בעט ישר, הכדור מעט ברח, העביר לרגל השניה וכבר אז שני שחקני ריאל חסמו אותו.

לא זוכר מה היה אבל אאל"ט אם הוא לא מחליק הכדור בפנים...הוא היה יכול גם להחליק אם הוא היה בא לבעוט ישר...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 4:24 pm 
מנהל פורום

לדעתי הוא החליק משהו כמו שלוש פעמים נפרדות במהלך הזה. פעם אחת כשהוא קיבל את הכדור, פעם אחת כשניסה להעביר אותו לרגל השנייה ופעם אחת כשסוף סוף ניסה לבעוט.

חוץ מזה שלא הצעתי להחליף בין ואלדס וקסיאס. אין לי שום רצון לראות את ואלדס בריאל, רק את קסיאס בברצלונה (ואני יודע שזה לא סביר באופן קיצוני, מה לעשות שאני מת על קסיאס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 4:31 pm 
מנהל פורום

קסיאס? דוגמא פנטסטית לשוער אולטרא אוברייטד.
אחלה בחלה של בול סטופר, וזהו. מעבר לכך, שוער סביר, וכשרואים מה ואלדס או נוייר תורמים למשחק ההתקפה מבינים כמה קסיאס לא שוער מודרני.
(אבל אין ספק שקסיאס עולה על ואלדס, כי עם כל הכבוד להתקפה, קודם כל צריך לעצור כדורים ולקחת כדורי גובה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 4:39 pm 
מנהל פורום

השוער האולטרה אוברייטד הזה היה אחד משחקני העל הבודדים שבאמת הגיעו למונדיאל, ספג משהו כמו שני גולים, וסיפק בגמר את אחת ההצלות הכי מרשימות שאני זוכר שראיתי (הבעיטה של רובן שהוא עצר משהו כמו עם העקב של הרגל אחרי שכבר זינק לכיוון השני). עד עכשיו אני לא מבין את השמרנות הדבילית שנתנה את הMVP לפורלאן ולא לו.

(אבל ממילא ההערה שלך בסוגריים מייתרת את התגובה שלי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 4:43 pm 
מנהל פורום

דווקא ההחלטה לתת MVP לפורלאן היא הכל חוץ משמרנית.

וכבר אמרתי, הוא בולסטופר עצום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 4:53 pm 
מנהל פורום

היא שמרנית לחלוטין. פורלאן היה ללא ספק שחקן ההתקפה המרשים של המונדיאל הזה. אבל מי אמר שצריך לתת MVP לשחקן התקפה דווקא?

מה שכן, מעבר זריז על המונדיאלים מגלה שהתיאוריה שלי אמנם נכונה באופן כללי - מ54 (לפחות) עד 2010 כדור הזהב ניתן לשחקני התקפה, למעט חריג אחד - אוליבר קאהן ב2002. כנראה שהיתה בעיה לתת שני תארים לשוער בפער כזה (אם כי יכלו גם לתת לפויול או משהו כזה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 4:58 pm 
מנהל פורום

ומצד שני, אז אמנם לאורך השנים בכדור הכסף וכדור הארד זכו לא מעט שחקני הגנה, אבל במונדיאל האחרון השלישיה היתה פורלאן, שניידר ודוד וייה דווקא, אז כנראה שלא דובר בשמרנות אלא סתם בטפשות. קבוצה מציגה הגנה מדהימה והתקפה שבלונית למדי ובסוף את הקרדיט מקבל חלוץ דווקא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 5:06 pm 
מנהל פורום

אני הייתי נותן לפורלאן גם כן, אבל קסיאס היה צריך להיות בשלישיה ללא ספק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 6:40 pm 
Junior

קנבארו לא קיבל את התואר אז בזכייה של איטליה? או זמברוטה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 6:53 pm 
Sophomore

אתם צודקים לגבי משחק ההתקפה של שוער אבל מצד שני קסיאס הוא ש-ו-ע-ר כ"כ טוב שלא משנה בכלל מה משחק ההתקפה שלו, וכן, הזוי אחושרמוטה לתאר אותו בכלל בברצלונה (כמו קובי אם מישהו ראה פעם תמונה שהוא עם מדי סלטיקס, לא נתפס בכלל)
ואני חושב שאניימה יכול לספק גם את הקטע של השוערות וגם את הקטע של ההתקפה אם מישו מעוניין ;) (ואני לא ציני)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 7:14 pm 
Freshman

אני חושב שאתמול (ובכלל בליגת האלופות השנה) הוכח שהשוער הכי טוב כיום זה נוייר.

חבל על צ'ך, ללא כל הפגיעות והפציעות יכל בהחלט להיות בשורה הראשונה (לא שעכשיו הוא לא שוער מצוין פשוט לא בלבל של הגדולים באמת)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 8:12 pm 
Junior

chaiel49 כתב:
טוב בפעם הראשונה בחיי אני יכול להגיד " מזה ה..הזה? אני הייתי עושה אתזה יותר טוב מהשחקן הזה" ולהיות צודק, תצוגת פנדלים כזאת גרועה לא זכורה לי (ההחטאות של ברזיל מהשנה האחרונה היו רק מצד אחד)

זוכר את פרנק דה בור והולנד בכלל נגד איטליה בחצי גמר יורו 2000? (אם אני זוכר נכון).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 8:14 pm 
מנהל פורום

הנה הרשימה:

http://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_World ... olden_Ball

קנבארו קיבל ב2006 את כדור הכסף (במהלך שדי מאשר את הטענה שלי). אגב, זה מעניין שב74 קרויף קיבל את הזהב ובקנבאואר את הכסף, כשבקנבאואר נחשב אולי לגדול שחקני ההגנה אי פעם (והנבחרת שלו גם זכתה בגביע), אבל מצד שני גם קרויף לא קוטל קנים ואני מניח שצריך מישהו שהיה שם כדי להגיד למי הגיע יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 8:27 pm 
מנהל פורום

noam04 כתב:
אני חושב שאתמול (ובכלל בליגת האלופות השנה) הוכח שהשוער הכי טוב כיום זה נוייר.

חבל על צ'ך, ללא כל הפגיעות והפציעות יכל בהחלט להיות בשורה הראשונה (לא שעכשיו הוא לא שוער מצוין פשוט לא בלבל של הגדולים באמת)

השוער הכי טוב כיום זה בופון. הוא חזר לחלוטין מהפציעות שלו, והוא עצום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 8:29 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני חייב לציין שהבחירה בשוער הטוב יותר על בסיס תרומתו למשחק ההתקפה - זה כמו לשפוט האם רונלדו הוא החלוץ הכי טוב בעולם לפי כמה כדורים הוא הציל מקו השער של הקבוצה שלו.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 8:32 pm 
מנהל פורום

לא לגמרי מדוייק, שוער שמצליח לשחרר כדור מהר למתפרצות זה נכס גדול, וזו היתה הגדולה של ואן דר סאר לדוג', של נוייר ובופון כיום ושל וואלדס. הוא בעצם מאפשר ככה להפעיל לחץ התקפי בלתי פוסק. כמובן שרצוי שהוא יהיה קודם לכן שוער טוב (ואן דרס סאר, נוייר, בופון, לא ואלדס).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 8:44 pm 
Hall of Famer

לא ברור לי אם ההודעות האחרונת נכתבו ברצינות , אבל אתייחס בכל זאת :
מהירות הוצאות הכדור של שוער / הדיוק בבעיטות שלו הן פרט זניח לחלוטין מתוך כלל המשחק ההתקפי של קבוצה מסוימת . התרומה של שוער מצטיין בנ"ל לעומת שוער כושל לחלוטין הוא לכל היותר גולים ספורים בעונה שלמה .
לעומת זאת , שוער נבחן אין-ספור פעמים במשחק בדברים קצת יותר חשובים ( בעיטות לכיוון השער , יציאות לכדורי גובה , חיפוי על קו ההגנה האחרון וכו' ) שמזניחים לחלוטין את כל הפן ההתקפי שלו .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אפריל 26, 2012 8:46 pm 
מנהל פורום

לא מסכים שזה זניח, כן מסכים שעדיף שיתרום להגנה קודם כל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: