סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 9:15 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: ו' מאי 04, 2012 1:03 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
כמעט כמו עוסמאן ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 05, 2012 2:28 pm 
Freshman

oren_80 כתב:
THE G1 כתב:
הולי שיט,ראיתם את האירוע בין מאמן פיורנטינה לאחד השחקנים?

http://www.youtube.com/watch?v=CV14L8XA ... e=youtu.be

היום פורסם מה גרם לזה: למאמן יש ילד נכה. השחקן המוחלף זרק לו משפט "אתה נכה יותר מהבן שלך או משהו כזה", והמאמן איבד את עשתונותיו.

ועדיין אתה לא מצפה ממאמן להגיב בצורה כזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 05, 2012 5:53 pm 
Sophomore

אלון מזרחי בציטוט לפנתיאון, בראיון עם פדרו גלבאן:
"אתה החלוץ הזר מס' 1 בליגה"

רק שהראיון היה באנגלית, וכנראה שאפילו שלומי ארבייטמן היה אומר את זה יותר טוב, אז זה מה שיצא לו:
"You are the number one stranger goller"

מחפש לינק לשטות הזאת..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 05, 2012 6:19 pm 
Hall of Famer

leibo כתב:
oren_80 כתב:
THE G1 כתב:
הולי שיט,ראיתם את האירוע בין מאמן פיורנטינה לאחד השחקנים?

http://www.youtube.com/watch?v=CV14L8XA ... e=youtu.be

היום פורסם מה גרם לזה: למאמן יש ילד נכה. השחקן המוחלף זרק לו משפט "אתה נכה יותר מהבן שלך או משהו כזה", והמאמן איבד את עשתונותיו.

ועדיין אתה לא מצפה ממאמן להגיב בצורה כזאת

אני לא מצפה, אבל בכנות? אני רואה את זה פחות בחומרה. בסופו של דבר העולם הוא לא שחור ולבן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 05, 2012 8:37 pm 
Junior

מכבי ת"א זוכה זו הפעם השנייה ברציפות(שנה שעברה דאבל) באליפות בנוער לאומית.
גאווה צהובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מאי 05, 2012 11:36 pm 
Hall of Famer

מסי עם עוד רביעייה, שניים בפנדל

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 12:22 am 
Junior

התותח המפוברק כתב:
מסי עם עוד רביעייה, שניים בפנדל

50 (!!!!!!!!!!!!) שערי ליגה העונה במדי בארסה ו72 בסך הכל.
אין דברים כאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:16 am 
Sophomore

מסי גם שבר שיא אחר ולא פחות חשוב-הבקעת 4 פנדלים ב2 משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:23 am 
Hall of Famer

אני די בטוח שזה שיא פחות חשוב. אפילו בהרבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 3:10 am 
Sophomore

הליגה לנוער מזיזה את הביצה. שיפתחו שחקנים לבוגרים ויסיימו מקום עשירי, לא צריך אליפויות שמעלות לנו בינוניים כמו לוגאסי ו-וורד (צעיר צעיר, איפה הכושר ולמה בדקה ה-60 כבר אין לו אוויר לרוץ יותר מכיוון אחד). שיצמיחו לנו כל שנה שחקן טוב אחד לרפואה, זה יהיה נפלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 3:13 am 
Junior

פאנוש כתב:
הליגה לנוער מזיזה את הביצה. שיפתחו שחקנים לבוגרים ויסיימו מקום עשירי, לא צריך אליפויות שמעלות לנו בינוניים כמו לוגאסי ו-וורד (צעיר צעיר, איפה הכושר ולמה בדקה ה-60 כבר אין לו אוויר לרוץ יותר מכיוון אחד). שיצמיחו לנו כל שנה שחקן טוב אחד לרפואה, זה יהיה נפלא.

אחת הקבוצות המרגשות יש העונה.
עונה שעברה זו הייתה באמת חוויה לרוץ אחריהם גם בגביע.
אבל להגיע לבסיס ואז לגלות שאלירן ג'ורג' הוא חתיכת כפכף שימיו בכדורגל ספורים ואורי כהן שהוא בכלל אדם שכל מה שמעניין אותו זה מסיבות כל היום. מאכזב אני יודע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 5:34 am 
Sophomore

שוב, מבחינתי הם יכולים להיות ברמת אינטיליגנציה מינוס מינוס מינוס ומבחינתי הם יכולים לסיים צבא עם תואר ראשון בפתוחה במקביל, זה ממש לא מעניין. שקבוצת הנוער תספק לי שחקנים איכותיים לבוגרים. שחקנים שיצעידו אותה קדימה. מה זה עוזר לי שהיא מספקת ג'ורג'ים וכהנים ולוגאסים ולוים שזוכים באליפויות של גילאים צעירים, אם אח"כ הם מושאלים לקבוצות בלאומית או בליגת העל ולא חוזרים כי הם פשוט לא מתאימים? זה אותו סיפור עם מאמני הכדורסל שבאים עם לוח וטושים ומשרטטים כל מיני תרגילים במקום לעבוד עם שחקנים על יסודות ולשפר אותם כי הם צריכים ניצחונות. הניצחון חשוב, בשביל זה יש מסגרת תחרותית בגילאים האלה, הריי זו מהות הספורט- אבל בוא לא נשכח בשביל מה קיימות הקבוצות הצעירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 5:50 am 
Sophomore

קח למשל את גאל אלקסלסי. אחד הכוכבים של הקבוצה הזאת, אם לא הגדול שבהם. הוא מסרב לשחק בנבחרות ישראל הצעירות מתוך מדיניות (כי יש לו דרכון זר והוא רוצה לנבחרת אחרת) וממה שאני יודע (וקח את זה בערבון מוגבל) - לא צפוי לתרום לבוגרים כי הוא רוצה כבר עכשיו לאירופה. אז יופי, גדל פה שחקן, ולקח איתנו אליפות, ומה הלאה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 8:03 am 
Sophomore

פאנוש כתב:
קח למשל את גאל אלקסלסי. אחד הכוכבים של הקבוצה הזאת, אם לא הגדול שבהם. הוא מסרב לשחק בנבחרות ישראל הצעירות מתוך מדיניות (כי יש לו דרכון זר והוא רוצה לנבחרת אחרת) וממה שאני יודע (וקח את זה בערבון מוגבל) - לא צפוי לתרום לבוגרים כי הוא רוצה כבר עכשיו לאירופה. אז יופי, גדל פה שחקן, ולקח איתנו אליפות, ומה הלאה?

פיס אוף שיט.
ואני אוהד הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 9:31 am 
Hall of Famer

chaiel49 כתב:
פאנוש כתב:

פיס אוף שיט.
ואני אוהד הפועל.

למה בדיוק פיס אוף שיט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 9:45 am 
Sophomore

למה הוא חתיכת חרא? אני באמת צריך להסביר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 9:46 am 
Hall of Famer

אם אתה רוצה שאבין, כדאי שתסביר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 9:50 am 
Sophomore

א. כי הוא חתיכת אפס שחושב את עצמו לפני שבכלל קרע רבע נעל.
ב. למה שלא ישחק בנבחרת ישראל? וזה לא כאילו הוא זומן כבר לאיזה נבחרת ספרד והוא פותח שם.

אגב בטוחים שזה השם שלו? חיפשתי בגוגל והוא מצא לי אחת שהיתה בהיפה והחנון (אגב, היתה חברה של שחקן מכבי יניב עזרן)

נערך לאחרונה על ידי chaiel49 בתאריך א' מאי 06, 2012 9:53 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 9:53 am 
Hall of Famer

א. יפה שכבר יש לך דעה נחרצת כל כך על שחקן שאתה מכיר בעקבות הודעה של יוזר בפורום.

ב. אילו הוא היה מזומן כבר לנבחרת ספרד, לא היתה פה שאלה. הבנאדם בוחר לא לשחק בישראל כי הוא מאמין שהוא יוכל לשחק בנבחרת אחרת, וכדי לא לסגור לעצמו את האפשרות. זה סופר-לגיטימי בעולם הכדורגל היום, והבחור הוא ממש לא הישראלי הראשון שמחפש את הכיוון הזה. צא קצת מהזווית הפרובינציאלית אם אפשר, ותחשוב על זה כקריירה מקצועית שבנאדם מנסה לקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 9:58 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
א. יפה שכבר יש לך דעה נחרצת כל כך על שחקן שאתה מכיר בעקבות הודעה של יוזר בפורום.

ב. אילו הוא היה מזומן כבר לנבחרת ספרד, לא היתה פה שאלה. הבנאדם בוחר לא לשחק בישראל כי הוא מאמין שהוא יוכל לשחק בנבחרת אחרת, וכדי לא לסגור לעצמו את האפשרות. זה סופר-לגיטימי בעולם הכדורגל היום, והבחור הוא ממש לא הישראלי הראשון שמחפש את הכיוון הזה. צא קצת מהזווית הפרובינציאלית אם אפשר, ותחשוב על זה כקריירה מקצועית שבנאדם מנסה לקדם.

א. מודה שהייתי צריך קודם לחפש מידע על השחקן, אבל ככה זה נשמע, הבחורים פה בפורום די אמינים מבחינתי ובאמת זה ככה 99% מהפעמים.

ב. אני לא כ"כ בטוח אם לא היתה שאלה. במקרה מליקסון למשל הייתי דווקא בעד שישחק בפולין כי לנבחרת ישראל לא זימנו אותו.
סופר ליגיטימי אולי לשחקן ניגרי שמזומן לגרמניה, לא לישראלי שבינתיים לא מזומן אפילו לאסטוניה. תאמין לי שאני לא מיסטר פטריוט, אבל אם לא טוב לא פה ש"זדיין".
אגב מי הראשון? גיא אסולין? כ"כ שנאתי שהזכירו אותו שוב ושוב, כאילו הבנדם לא עשה צבא, לא רוצה לשחק בנבחרת, מה ישראלי בו בכלל?! (אגב, תראה איפה הוא היום...והוא היה בנוער של ברצלונה, לא מקקי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 10:04 am 
Hall of Famer

אתה מודע לזה שגיא אסולין הוא השחקן הצעיר ביותר ששיחק אי פעם בנבחרת ישראל הבוגרת?

בקיצור, לא הבנתי מה אתה רוצה. אתה מחכה שיזמנו אותו? הוא יבוא ויגיד שהיום לא מכירים אותו, אבל הוא יצא לאירופה ויצליח ואז כבר יזמנו אותו. ככה הוא מאמין. מה גורם לו להפוך לאפס מאופס שכזה?

ואגב, האקים אולוג'וואן, ששיחק בנבחרת הנוער של ניגריה אבל קיבל אישור מיוחד לשחק בדרים טים האמריקאית, הוא גם "אפס מאופס"?

ומעבר לזה, למה שחקנים צריכים לעבור את דרך החתחתים של מליקסון? אם ניקח את זה לכדורסל, שולדברנד התייבש כאן וחיכה שמישהו ישים עליו, עד שהחליט לקחת את הדרכון השוודי ולעשות משהו עם עצמו. בשבילו, חבל שלא הלך לשחק בנבחרת שוודיה מהגיל הצעיר ביותר האפשרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 10:28 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
אתה מודע לזה שגיא אסולין הוא השחקן הצעיר ביותר ששיחק אי פעם בנבחרת ישראל הבוגרת?

בקיצור, לא הבנתי מה אתה רוצה. אתה מחכה שיזמנו אותו? הוא יבוא ויגיד שהיום לא מכירים אותו, אבל הוא יצא לאירופה ויצליח ואז כבר יזמנו אותו. ככה הוא מאמין. מה גורם לו להפוך לאפס מאופס שכזה?

ואגב, האקים אולוג'וואן, ששיחק בנבחרת הנוער של ניגריה אבל קיבל אישור מיוחד לשחק בדרים טים האמריקאית, הוא גם "אפס מאופס"?

ומעבר לזה, למה שחקנים צריכים לעבור את דרך החתחתים של מליקסון? אם ניקח את זה לכדורסל, שולדברנד התייבש כאן וחיכה שמישהו ישים עליו, עד שהחליט לקחת את הדרכון השוודי ולעשות משהו עם עצמו. בשבילו, חבל שלא הלך לשחק בנבחרת שוודיה מהגיל הצעיר ביותר האפשרי.

ברכותיי על ההשוואה בין לא זוכר את שמו אפילו לבין דה דרים. אגב, לא רואה את ההבדל? (כתבתי כבר, מילא מניגריה גרמניה, שהמקבילה זה ניגריה ארה"ב בכדורסל שזה אפילו יותר כי בכדורגל דווקא יש להם נבחרת לא רעה בכלל)

מליקסון לא זומן לישראל ולכן כבר כתבתי שזה היה מובן מאוד, הבחור הזה פה זומן.

ואני לא חושב שהגיל קשור.

אני חושב שבנדם צריך לשחק במדינה שבה הוא נולד וגדל.

בנוגע להוא מהפועל, הוא שיחק בנבחרת שבדיה? אם כן, הוא קיבל זימון לנבחרת ישראל? אם לא אז כבר עניתי לך עלזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 10:33 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני תמיד אמרתי שלשחק בנבחרת זו זכות ולא חובה (גם בכדורסל אגב). מי שלא רוצה לא צריך, נו הארד פילינגס. יש מקומות,אגב, שזה יפגע בו בקריירה המקצועית אם לא ישחק בנבחרת (לא יודע מאיפה הדרכון הנוסף שלו, אבל אם הוא לא מהאיחוד - הוא לא יוכל לשחק באנגליה למשל), אבל עדיין זה לגמרי לבחירתו. נבחרת ספורט זה לא צבא.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 10:37 am 
Hall of Famer

אם אתה חושב ששחקן צריך לשחק במדינה בה הוא נולד וגדל, אז אדרבא ואדרבא שאולג'וואן (שכאמור, לא רק "זומן", אלא גם שיחק בניגריה) היה צריך להמשיך לנבחרת הבוגרת של ניגריה. למה זה "מילא"? כי ארה"ב היא הנבחרת החזקה בעולם?

ועכשיו נלך לבסיס העניין: למה שחקן "צריך" לשחק במדינה הוא נולד וגדל? העולם היום הוא מורכב הרבה יותר מצבעי השחור והלבן האלה. אני לא מדבר על אבסורדים כגון אזרוחי הכדורסל של מונטנגרו, מקדוניה וגיאורגיה, אבל מצחיק אותי לשמוע את הפטריוטיזם האוטומטי והמעט-מעושה הזה (בעיניי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 10:40 am 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
אני תמיד אמרתי שלשחק בנבחרת זו זכות ולא חובה (גם בכדורסל אגב). מי שלא רוצה לא צריך, נו הארד פילינגס. יש מקומות,אגב, שזה יפגע בו בקריירה המקצועית אם לא ישחק בנבחרת (לא יודע מאיפה הדרכון הנוסף שלו, אבל אם הוא לא מהאיחוד - הוא לא יוכל לשחק באנגליה למשל), אבל עדיין זה לגמרי לבחירתו. נבחרת ספורט זה לא צבא.

הרבה אומרים שגם צבא זאת זכות (במקרה זאת גם באמת חובה)
אין לי בעיה שלא ישחק בנבחרת, אבל לא רוצה אותו בקבוצה שלי לפחות (ועזבו שהוא לא בקבוצה שלי)
אגב, אם הוא כן ישחק בנבחרת אחרת זאת לא תהיה בעיה.
והלוואי שהוא לא יקבל הזמנה ממקום אחר ויתחנן לשחק בנבחרת כדי לשחק באנגליה ו......לא תודה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], עופר האדום, ראי שעל הקיר ו 15 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: