סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 11:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 10:44 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
nadav_hacohen כתב:
אם אתה חושב ששחקן צריך לשחק במדינה בה הוא נולד וגדל, אז אדרבא ואדרבא שאולג'וואן (שכאמור, לא רק "זומן", אלא גם שיחק בניגריה) היה צריך להמשיך לנבחרת הבוגרת של ניגריה. למה זה "מילא"? כי ארה"ב היא הנבחרת החזקה בעולם?

ועכשיו נלך לבסיס העניין: למה שחקן "צריך" לשחק במדינה הוא נולד וגדל? העולם היום הוא מורכב הרבה יותר מצבעי השחור והלבן האלה. אני לא מדבר על אבסורדים כגון אזרוחי הכדורסל של מונטנגרו, מקדוניה וגיאורגיה, אבל מצחיק אותי לשמוע את הפטריוטיזם האוטומטי והמעט-מעושה הזה (בעיניי).

בסיס העניין הוא שלא מדובר פה בשחור ולבן ואנחנו פשוט לא מסכימים. חשבתי שבמיוחד במדינה הזאת יסכימו איתי, מסתבר שלא. איפה נוביצקי ואיפה אנחנו.

לגבי אולג'ואן, אם שחקן היה מקבל זימון לברזיל לשחק רול מרכזי במונדיאל בנבחרת שמועמדת לקחת אז מילא...אבל פה הוא לא קיבל אפילו זימון!!! (ואני יבדוק לגבי הנושא, לא מכיר מה היה שם)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 11:05 am 
Hall of Famer

אז שוב, למה זה מילא? ולמה רק אם הוא כבר קיבל את הזימון? הוא שחקן צעיר מאד, אלמוני, כרגע לא מכירים אותו. הוא מעריך שבהמשך יכירו ועל זה הוא בונה. אז אם תחזור כמו תוכי על "לא קיבל זימון" זה לא ישנה את המצב.

המקרה של אולוג'וואן סופר פשוט: בא מניגריה, שם שיחק בנבחרת הנוער. הפך למה שהפך, וארה"ב רצתה אותו אצלה. ארה"ב רצתה? פיב"א התקפלה. בוא נאמר שאם לשיטתך כשמדובר בנבחרות חזקות ביותר עם סיכוי ודאי להצלחה אזי אין בעיה לאפשר לשחקן לשחק-אתה פטריוט דה לא שמאטע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 11:07 am 
Senior

העונה התחילה כנראה, הגיע הקיץ, השקיעות מתאחרות, עונת הרחצה נפתחה והבמח"נים מקייצים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 11:12 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
אז שוב, למה זה מילא? ולמה רק אם הוא כבר קיבל את הזימון? הוא שחקן צעיר מאד, אלמוני, כרגע לא מכירים אותו. הוא מעריך שבהמשך יכירו ועל זה הוא בונה. אז אם תחזור כמו תוכי על "לא קיבל זימון" זה לא ישנה את המצב.

המקרה של אולוג'וואן סופר פשוט: בא מניגריה, שם שיחק בנבחרת הנוער. הפך למה שהפך, וארה"ב רצתה אותו אצלה. ארה"ב רצתה? פיב"א התקפלה. בוא נאמר שאם לשיטתך כשמדובר בנבחרות חזקות ביותר עם סיכוי ודאי להצלחה אזי אין בעיה לאפשר לשחקן לשחק-אתה פטריוט דה לא שמאטע.

הוא יכול להעריך עד מחר. ואני יחזור להגיד אתזה עד שיקבל זימון.
אתה יודע מה ההגדרה של מילא? אמרתי שמלכתחילה זה בסדר?!

אגב שאלו אותו למה הוא בא לשחק בארה"ב ולמה לא בניגריה?

חוצמזה שאתה מוזמן לחזור לסעיף א', שהיה שהוא קצת חושב את עצמו יותר מדי הבחור.

לא הבנתי את המשפט האחרון, אבל אני ממש לא סופר פטריוטי וכבר רשמתי אתזה, זה נראלי קצת בסיסי פשוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 11:28 am 
Sophomore

In 1980, before arriving in the US, Olajuwon played for a Nigerian junior team in the All-Africa Games. This created some problems when he tried to play for the United States men's national basketball team initially.[48] FIBA rules prohibit players from representing more than one country in international competition, and player must go through a three-year waiting period for any nationality change. Olajuwon was ineligible for selection to the "Dream Team" as he hadn't become a US citizen.[48]
Olajuwon became a naturalized American citizen on April 2, 1993.[48] For the 1996 Olympics, he received a FIBA exemption and was eligible to play for Dream Team III. The team went on to win the gold medal in Atlanta. During the tournament, he shared his minutes with Shaquille O'Neal and David Robinson

זה מה שמצאתי בויקי, ככה שאם הבנתי נכון דווקא פיב"א לא עיקמו חוקים או משו כמו שכתבת, אם אכן כתבת משו בסיגנון, לא זוכר בדיוק.

אבל בלי קשר (וסלח לי עמוס גואטה) פאק! איפה ארה"ב היום שצ'נדלר הוא הסנטר היחיד שלה ואיפה היא היתה פעם עם האקים שאק והאדמירל, וואו!!!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:07 pm 
Freshman

שאלה למבינים:
במידה והפועל תל אביב מסיימת במקום ה-2 בליגה ומקבלת ככה כרטיס לאירופה ומכבי חיפה מסיימת במקום ה-6 ובגמר הגביע מכבי חיפה מפסידה להפועל תל אביב.
האם במקרה כזה מכבי חיפה מקבלת כרטיס לאירופה כמפסידה בגמר לקבוצה שיש לה כבר כרטיס לאירופה? (כמו שקורה במקרה שקבוצה זוכה בדאבל ואז הפינליסטית בגביע מקבל כרטיס לאירופה)
אשמח לתשובות מוסמכות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:11 pm 
Junior

leibo כתב:
שאלה למבינים:
במידה והפועל תל אביב מסיימת במקום ה-2 בליגה ומקבלת ככה כרטיס לאירופה ומכבי חיפה מסיימת במקום ה-6 ובגמר הגביע מכבי חיפה מפסידה להפועל תל אביב.
האם במקרה כזה מכבי חיפה מקבלת כרטיס לאירופה כמפסידה בגמר לקבוצה שיש לה כבר כרטיס לאירופה? (כמו שקורה במקרה שקבוצה זוכה בדאבל ואז הפינליסטית בגביע מקבל כרטיס לאירופה)
אשמח לתשובות מוסמכות.

בוודאי.
כבר עכשיו חיפה עם כרטיס לאירופה בגלל שהיא בגמר מול קבוצה שכבר יש לה כרטיס

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:18 pm 
Sophomore

www.dovi כתב:
leibo כתב:
שאלה למבינים:
אשמח לתשובות מוסמכות.

בוודאי.

אתה בטוח שלהפועל כבר יש כרטיס? היא לא יכולה לרדת למקום 4?
\בכל מקרה כבר המון זמן רציתי לשאול אותך: מעבר לזה שאתה אייפונר מה פשר הכינוי שלך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:24 pm 
Sophomore

טעות... התכוונתי לגאל מרגוליס במקום גאל אלקסלסי. מה לעשות, לא שם נפוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:24 pm 
Hall of Famer

chaiel49 כתב:
In 1980, before arriving in the US, Olajuwon played for a Nigerian junior team in the All-Africa Games. This created some problems when he tried to play for the United States men's national basketball team initially.[48] FIBA rules prohibit players from representing more than one country in international competition, and player must go through a three-year waiting period for any nationality change. Olajuwon was ineligible for selection to the "Dream Team" as he hadn't become a US citizen.[48]
Olajuwon became a naturalized American citizen on April 2, 1993.[48] For the 1996 Olympics, he received a FIBA exemption and was eligible to play for Dream Team III. The team went on to win the gold medal in Atlanta. During the tournament, he shared his minutes with Shaquille O'Neal and David Robinson

זה מה שמצאתי בויקי, ככה שאם הבנתי נכון דווקא פיב"א לא עיקמו חוקים או משו כמו שכתבת, אם אכן כתבת משו בסיגנון, לא זוכר בדיוק.

אבל בלי קשר (וסלח לי עמוס גואטה) פאק! איפה ארה"ב היום שצ'נדלר הוא הסנטר היחיד שלה ואיפה היא היתה פעם עם האקים שאק והאדמירל, וואו!!!

אני זכרתי שפיב"א עשתה איזה פליק-פלאק, אבל כנראה לא זכרתי טוב. זה עדיין לא משנה את העניין: אתה טענת ששחקן שנולד וגדל במדינה מסוימת, אמור לייצג אותה. זה המקרה של אולוג'וואן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:29 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
chaiel49 כתב:

אני זכרתי שפיב"א עשתה איזה פליק-פלאק, אבל כנראה לא זכרתי טוב. זה עדיין לא משנה את העניין: אתה טענת ששחקן שנולד וגדל במדינה מסוימת, אמור לייצג אותה. זה המקרה של אולוג'וואן.

תשמע מתי אמרתי שזה בסדר מלכתחילה בכל מצב? אני חושב שיש הבדל בין המקרים...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:34 pm 
Junior

chaiel49 כתב:
אתה בטוח שלהפועל כבר יש כרטיס? היא לא יכולה לרדת למקום 4?
\בכל מקרה כבר המון זמן רציתי לשאול אותך: מעבר לזה שאתה אייפונר מה פשר הכינוי שלך?

יכול להיות שאתה צודק.
אני לא כל כך מתעניין בפרטים השנה בליגה הישראלית מחוסר עניין. חשבתי שהפועל סגורה במקומות 2-3 אבל כנראה שלא.

מאיפה המידע שאני אייפונר?
אני לא זוכר כבר מאיפה הרעיון של הכינוי, אבל השורה התחתונה היא: השם שלי הוא דובי, וזה שם שאו תפוס או קצר ברוב המקומות אז לכן התוספת.
למה דווקא היא, כאמור אני לא זוכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:39 pm 
Junior

www.dovi כתב:

בוודאי.

אני רוצה לחזור בי.

חבר אומר לי שאני טועה והכרטיס הולך למקום הרביעי בליגה.

לי בראש יש תקדימי עבר שהכרטיס הלך למפסידה בגביע אבל כנראה שאני טועה או ששינו את החוקה.

עריכה: אחרי בדיקה בויקיפדיה.....

מקום 1: ליגת האלופות
מקום 2-3: ליגה אירופית
מחזיקת הגביע: ליגה אירופית

במקרה ומחזיקת הגביע כבר באירופה בעקבות התוצאות בליגה, הכרטיס הולך לסגנית (כמו שחשבתי בהתחלה)

במקרה וגם הסגנית כבר באירופה עקב תוצאות הליגה, הכרטיס ילך למקום הרביעי.

נערך לאחרונה על ידי Dovi בתאריך א' מאי 06, 2012 1:49 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 1:47 pm 
Sophomore

דובי, פשוט אף פעם לא הבנתי איפה הנקודה קום. ועשיתי חיפוש בגוגל ראיתי שיש כינוי כזה בפורום אייפון או משו.
לגבי הכדורגל אני גם לא בטוח, סתם שאלתי.
יכול להיות שאתה צודק בנוגע לגביע, יש כל מיני קומבינציות בעניין הזה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 2:55 pm 
Junior

השיח סביב מרגוליס זה בעיקר האבא שהוא מהמתערבים. מאוד, בצורה קיצונית.
הוא רוצה סכומי עתק בשביל שחקן ששיחק 3 דק' בבוגרים נגד נתניה במחזור הסיום של העונה הקודמת. כמובן שסכומי העתק כוללים כמעט ואפס התחייבויות לקבוצה במידה ותגיע הצעה מינימלית מאירופה ותשאיר עם מכבי עם משהו ביחד - 3 אותיות מתחיל בז'.
את הפרצה לסחיטות האלה, התחילו מכבי שנתנו לנימני לשחק בהם ולחתום דאבור על 100 אלף דולר בעונה כולל דירה, לחוזה שנמשך על פני 3 שנים וסעיף יציאה לקבוצה אחרת במחיר ביזיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 4:01 pm 
Sophomore

למי שמעוניין משחק חשוב עכשיו בין הסיטי לניוקאסל...
הסיטי צריכים ניצחון שיקרב אותם מאוד לאליפות ומצד שני ניקאסל אאל"ט צריכה ניצחון בשביל להגיע לליגת האלופות...
http://www.firstrowsports.eu/watch/1230 ... -city.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 4:17 pm 
Hall of Famer

זה כ"כ ברור לי שסיטי הולכת לפשל היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 4:22 pm 
Sophomore

ראיתי 20 דקות אחרונות של המחצית, משחק טוב. ניוקאסל לא נופלים בינתים מהסיטי.
אגב, איזה כיף לראות משחק בלי עצירות כל שניה לפאולים ששחקנים נופלים מנשיפה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 4:27 pm 
Junior

chaiel49 כתב:
ראיתי 20 דקות אחרונות של המחצית, משחק טוב. ניוקאסל לא נופלים בינתים מהסיטי.
אגב, איזה כיף לראות משחק בלי עצירות כל שניה לפאולים ששחקנים נופלים מנשיפה...

אם היית רואה לא רק ת20 דקות האחרונות, נראה לי שהיית כותב אחרת.
שליטה על גבול המוחלטת של סיטי כולל כמה הזדמנויות טובות, לקראת סוף המחצית. בערך ב10-15 דק האחרונות ניוקאסל התעוררה והמשחק עדיין לא נהפך לשקול אבל התאזן טיפה.

אז בניגון למה שאורן כתב, זה נראה שסיטי תצא מפה עם ניצחון

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 5:25 pm 
Junior

2-0
צמד של יאיא טורה.
סיטי אלופת העולם בהחמצות מסמרות שיער (לאורך כל העונה)
האליפות כנראה תהיה שלה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 06, 2012 11:47 pm 
Junior

באיטליה יובנטוס מנצחת 2-0 את קאלירי וזוכה באליפות אחרי שמילאן מפסידה בדרבי לאינטר 2-4 אחרי משחק סוער.
אינטר עוד יצאה מקופחת כשפסלו לה גול חוקי ולא שרקו לה פנדל (כן כן, למרות שהיא קיבלה 2) וגם שרקו לחובתה פנדל לא מוצדק.
מייקון עם עוד גול לאוסף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 12:59 pm 
Junior

טוב, קצת באיחור וקצת אוף טופיק אבל אני לא רוצה שיובן לא נכון.
ספורטאנטר היא קהילה טובה מאד ואיכותית מאד.
חלק מהיוזרים שם הם גם חברים אישיים שלי.
זה רק הענף המזורגג הזה שאני לא סובל. (שוב, תוך דיסוננס עמוק עם הרגשות העזים שיש לי לברצלונה. לך תבין).

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 2:19 pm 
Junior

צוד כתב:
טוב, קצת באיחור וקצת אוף טופיק אבל אני לא רוצה שיובן לא נכון.
ספורטאנטר היא קהילה טובה מאד ואיכותית מאד.
חלק מהיוזרים שם הם גם חברים אישיים שלי.
זה רק הענף המזורגג הזה שאני לא סובל. (שוב, תוך דיסוננס עמוק עם הרגשות העזים שיש לי לברצלונה. לך תבין).

הפורום עצמו מעט מסורבל.
זאת אומרת, המון נושאים מפלצתיים של 60 ויותר עמודים. לא קל לעקוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 3:02 pm 
Junior

זה בגלל שאתה סלניוזאי שרגיל שכל ת'רד של למעלה צשלוש הודעות הוא ת'רדפלצת ומיד צריך לפצל אותו.
יש לך את הכפתור NEW ליד כל שם נושא, שמעביר אותך להודעה החדשה האחרונה מאז ביקורך האחרון.
יש שם ת'רדים של מאות עמודים לפעמים, אבל זה רק למי שממש חובב היסטוריה / לא נרדם בשלוש בלילה ומחפש מה לעשות עם עצמו.
בכל מקרה רמת הידע שם (לפחות בכל מה שקשור לברצלונה) היא מדהימה.
או כמו שאמר עליהם פעם שגיא / נדב: אנשים שם יכולים לומר לך מה מידת הנעליים של אמא של סמואל אטו.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 07, 2012 3:10 pm 
Junior

צוד כתב:
זה בגלל שאתה סלניוזאי שרגיל שכל ת'רד של למעלה צשלוש הודעות הוא ת'רדפלצת ומיד צריך לפצל אותו.
יש לך את הכפתור NEW ליד כל שם נושא, שמעביר אותך להודעה החדשה האחרונה מאז ביקורך האחרון.
יש שם ת'רדים של מאות עמודים לפעמים, אבל זה רק למי שממש חובב היסטוריה / לא נרדם בשלוש בלילה ומחפש מה לעשות עם עצמו.
בכל מקרה רמת הידע שם (לפחות בכל מה שקשור לברצלונה) היא מדהימה.
או כמו שאמר עליהם פעם שגיא / נדב: אנשים שם יכולים לומר לך מה מידת הנעליים של אמא של סמואל אטו.

הם אמרו את זה על הפורום של בארסה? יש קישור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: oren_80 ו 11 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: