סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 1:36 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2012 10:18 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
והפועל לוקחת גביע בדקה ה92 בדיוק שנתיים אחרי טדי. משחק חלש מאוד. חיפה היתה חלשה אבל יותר טובה רוב המשחק. הפועל היתה נוראית אבל ה15 במאי זה כנראה תאריך מיוחד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2012 10:39 pm 
Hall of Famer

חיפה כ"כ לוזרים שמדובר בגביע שזה מצחיק כל פעם מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 15, 2012 10:43 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מזלם שהם פגשו את הפועל ירושלים פעם אחת בגמר (שבאמת גם עמדה בציפיות והצליחה לספק מפגן לוזריות הולם ביותר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 12:18 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
oren_80 כתב:

ועדיין להיות לוזרים בגמר עדיף מלהיות לוזרים בשלבים מוקדמים מול קבוצות ליגה שנייה. זה אפילו עוד יותר מצחיק כל פעם מחדש.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 10:19 am 
Hall of Famer

לעומת זאת לבכות על הגול ה"לא ספורטיבי" במקום על הטפשות התהומית של שחקן שלך שאמור להיות אחד המנוסים על המגרש (וחוסר הספורטיביות הייתה מצידו דווקא, יש לציין), זו לוזריות מארץ הלוזריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 10:21 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
oren_80 כתב:

ועדיין להיות לוזרים בגמר עדיף מלהיות לוזרים בשלבים מוקדמים מול קבוצות ליגה שנייה. זה אפילו עוד יותר מצחיק כל פעם מחדש.

לא חושב. חיפה היא הקבוצה מס' בליגה בעשור האחרון בראייה כוללת, ועדיין היא לא מתעלה על עצמה בגביע המדינה וגם בד"כ זה נגמר בהפסדים צורבים במיוחד :לאבד יתרון 2-0 למכבי פ"ת בחצי הגמר, להפסיד למכבי בפנדלים כשהיית קבוצה טובה יותר, לשלוט 3 עונות בצורה אבסולוטית בליגה ולא להצליח לקחת גביע, להפסיד דקה 90 בגמר, וסתם כל מיני טרגדיות פנדלים לאורך השנים.
מכבי, לעומת זאת, היא פח גם בליגה. :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 1:53 pm 
Junior

אין הרבה דברים בערימת הגועל נפש של הכדורגל הישראלי שמשתווים להפועל תל אביב. הבן של אובארוב, ההורים של חולדאי, הרימון על הבית של טביב, אדהם שביטה, השואה, השואה, השואה, סומו ועוד אלף ואחד מקרים.
כמה לא מפתיע שבזמן החגיגות עם הגביע בחר שחקן הקבוצה המגעילה הזו להתפרץ בשידור חי על אלי טביב.
גועל נפש.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 1:54 pm 
Junior

oren_80 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:
oren_80 כתב:

לא חושב. חיפה היא הקבוצה מס' בליגה בעשור האחרון בראייה כוללת, ועדיין היא לא מתעלה על עצמה בגביע המדינה וגם בד"כ זה נגמר בהפסדים צורבים במיוחד :לאבד יתרון 2-0 למכבי פ"ת בחצי הגמר, להפסיד למכבי בפנדלים כשהיית קבוצה טובה יותר, לשלוט 3 עונות בצורה אבסולוטית בליגה ולא להצליח לקחת גביע, להפסיד דקה 90 בגמר, וסתם כל מיני טרגדיות פנדלים לאורך השנים.
מכבי, לעומת זאת, היא פח גם בליגה. :)

שלא תחשוב לרגע שההכרה שהקבוצה שלך היא פח, מקטין את מימד הכאב ששימשון, הפועל עכו או הפועל י-ם מעיפה אותך.
אתה יודע מה עוד יותר מעציב? כשקבוצה כזו פעם הייתה מנצחת את מכבי, ישר הייתה מוכרת "כסינדרלה", "כמרענן הרישמי". היום? הפועל י-ם קיבלה שבחים על הניצחון והלאה. אוי כמה שאנחנו חלשים...

וצוד, בטח את 'שירת הגרמנים' שלהם לא שמעת אם לא הכנסת אותה לתוך הרשימה המכובדת הזו. האבוקה שנזרקה מגג של בניין היישר אל יציע אוהדי מכבי בדרבי שפצעה אוהדת.

נערך לאחרונה על ידי יואב בתאריך ד' מאי 16, 2012 2:27 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 1:56 pm 
Junior

צוד כתב:
השואה, השואה, השואה

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 2:03 pm 
Sophomore

chaiel49 כתב:
תקשיב צוד אני עד אתמול אחרי המשחק הייתי אוהד הפועל (קיבלתי אחלה מתנת פרידה). הקהל של הפועל אכן התדרדר אבל לדעתי הוא הקהל הכי טוב במדינה. זה שאתה שומע שקרים בעיתונות ובתקשורת (ותראה איך שרף הטמבל במקום לדבר על המשחק מתחיל להגן על טביב אתמול, ב-א-מ-צ-ע גמר גביע) לא אומר שאתה יודע את האמת. כאחד שקצת יותר מבין בנושא (מכיוון שאני גולש בפורומים שלהם, יותר נכון גלשתי, ומכיר את האוהדים) אני יכול להגיד לך שהקהל של הפועל ככללותו הוא לא אלים. הם אנטי אלימות!
טביב הוא חלק גדול מהסיבה שאני מתנתק (לפחות זמנית) מהכדורגל הישראלי, עד שהוא ולוזון לא בחוץ, אני לא חוזר.
אגב, אתה יודע שטביב לא שם שקל, סליחה, אגורה אחת בקבוצה נכון?
אל תטרח לענות, כי תגובה ממני אתה לא תקבל אני סיימתי עם הגועל נפש שנקרא הכדורגל הישראלי (אגב, גם הרמה עצמה וההתחזויות הגועליות (מודה, בעיקר משחקני הפועל) אתמול הם סיבה מספיק טובה להפסיק עם התחביב הזה)
היה שלום, ותודה שעכשיו יש לי יותר זמן למנש!!!
ודבר אחרון, וואליד באדיר 3> (ואומר אתזה אחד שהצביע לאיחוד הלאומי (מה שהיה טעות) בבחירות שעברו. אבל השחקן הישראלי הכי מוערץ עלי, אם כל שחקן היה עשירית, מאית אפילו מקצוען ממה שהוא ישראל היתה כבר מזמן במונדיאל.
=)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 2:08 pm 
Junior

סליחה אחי,
אתם הקהל האחרון, האחרון! שיכול לומר שמופצים בהקשרו שקרים והנפצות בתקשורת.
כל התקשורת היא אדומה. כל אירוע שקשור בכם מציגים באופן שונה. הסיקור הראשון והאחרון לעת עתה שאני באמת חושב שקיבל סיקור תקשורתי ראוי ואובייקטיבי הייו המהומות בדרבי.
להפך, הסיבה היחידה שאתם עוד נחשבים בעיני רבים 'כקהל הטוב במדינה' והתומך במדינה ושאר החרטות למיניהן זה כי לא מסקרים את כל שפת הביבים שלכם והתנהגות הפרחחים שלכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 2:22 pm 
Hall of Famer

יואב- זה כבר לא כואב, זה מגוחך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 2:49 pm 
Junior

oren_80 כתב:

שלא לומר, פאתט.

העובדה שאני כאדם ניטרלי שאינו מעורה דיו בנבכי הסכסוך, אין לי מושג במה הפועל נפגעה מטביב (מבחינה מקצועית), ואיך הוא בדיוק "הרס אותה". מוכיחה שמדובר במנטרה מצחיקה שבגלל שחוזרים עליה שוב ושוב היא כבר נהפכה לאקסיומה ונקודת המוצא של כל דיון בנושא הפועל- טביב. וזה מריח רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 3:09 pm 
Hall of Famer

היא נפגעה מטביב בזה שהוא הביא לה חינם מכפר סבא 4 שחקנים מצויינים, שלפחות שניים מהם היו ברגים מרכזיים בהישגים שלה בשנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 3:16 pm 
Junior

הקנאה כאן. לא נורא תמשיכו לסבול. טוב תתנחמו בחדשות ערוץ 2 שם מכבי מחזיקת הגביע:
http://rotter.net/forum/scoops1/16357.shtml

צוד:
אם יש לך הוכחה שהרימון עשן נזרק ע"י אוהד הפועל, תביא את זה לטביב. הוא הבטיח פרס כספי יפה למביא ההוכחה.

נ"ב
בכדורסל אין שירי שואה, כי הקנסות מאד כבדים. אבל יש שיר עידוד עם המנגינה של שיר הפרטיזנים, זה כשר?

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 3:35 pm 
Hall of Famer

מי סובל? לא ראיתי את המשחק, אז למרות שניצחת אתה סבלת יותר ממני. כדורגל ישראלי, בכל זאת...
אני רק ציינתי עובדה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 3:42 pm 
Junior

גינות מיכאל כתב:
oren_80 כתב:

שלא לומר, פאתט.

העובדה שאני כאדם ניטרלי שאינו מעורה דיו בנבכי הסכסוך, אין לי מושג במה הפועל נפגעה מטביב (מבחינה מקצועית), ואיך הוא בדיוק "הרס אותה". מוכיחה שמדובר במנטרה מצחיקה שבגלל שחוזרים עליה שוב ושוב היא כבר נהפכה לאקסיומה ונקודת המוצא של כל דיון בנושא הפועל- טביב. וזה מריח רע.

שדרת הניהול שטביב מינה עזבה יום אחד את הקבוצה והאשימה אותו בהרס הקבוצה. מדובר ביו"ר, במנכ"ל ועוד. יש גם שאלות לאן נעלמו 40-50 מליון ש"ח מקופת המועדון? איך הוא הסתכסך עם רוב השחקנים, האוהדים? גם העבר המפוקפק שלו מעלה שאלות לגבי העתיד. אבל אם אתה מעוניין להבין על מה המחאה אז תקרא כאן:

http://www.savehapoel.com/%d7%90%d7%99% ... %a1%d7%a3/

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 3:48 pm 
Junior

Red Sumo1 כתב:
גינות מיכאל כתב:
oren_80 כתב:

שלא לומר, פאתט.

שדרת הניהול שטביב מינה עזבה יום אחד את הקבוצה והאשימה אותו בהרס הקבוצה. מדובר ביו"ר, במנכ"ל ועוד. יש גם שאלות לאן נעלמו 40-50 מליון ש"ח מקופת המועדון? איך הוא הסתכסך עם רוב השחקנים, האוהדים? גם העבר המפוקפק שלו מעלה שאלות לגבי העתיד. אבל אם אתה מעוניין להבין על מה המחאה אז תקרא כאן:

http://www.savehapoel.com/%d7%90%d7%99% ... %a1%d7%a3/

העבר המפוקפק שלו ואישיותו, הידועה כבעייתי דאז, לא הפריעה לכם לקבל מכפר-סבא ארבעה שחקנים שלימים הפכה אותכם למה שאתם עכשיו ובהמשך גם שיפרה מאוד תזרים המזומנים של המועדון. עכשיו, כשקצת קשה, הכול מפריע והכול היווה בדיעבד סימוכין למה שמתרחש עכשיו.

סומו, אם נפסיק עם העקיצות משהו אחד שאני חייב הסבר.
היה את הבלאגן בין טביב להראל. אני, כאוהד מכבי, היה לי ברור שמוני הראל הוא איש שכבר ניהל את הפועל, הוכיח בהחלט נאמנות לקבוצה ולא שיגעון גדלות כמו הקודם, מדוע(או שלא ראיתם את זה באותה עין כמוני) לא הייתה נחרצות מצד האוהדים שמי שצריך לקחת את הניהול של הקבוצה הוא מוני הראל ולא אלי טביב. כל בנאדם שעל בתקשורת אז, אמר את המשפט " לא חשוב מי מהם יקח, רק שמישהו יסיים את הפארסה הזו"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 4:00 pm 
Junior

מילה אחת (טוב ארבע מילים) BMBY. מוני (שגם הוא מאד בעייתי בעייני בתור בעלים) הציע 6 מליון. טביב אמר בסדר ושם לו 6 מליון על השולחן.

למה אתה חושב שלאוהדים (ואני ממש לא אוהד כדורגל, הייתי אולי ב-5 משחקים בחיי, וגם זה תחת לחץ הילדים), היא איזושהיא אמירה מי יהיו הבעלים?
בגלל זה יש התארגנויות לנסות לעשות בכדורגל את מה שעשינו בכדורסל. כך לפחות יהיה לי "קול" להחליט מי יהיה הבעלים.מי שאל אותך כאוהד מכבי האם אתה מוכן ששינדר יחליף את לוני? אושגולדהאר יחליף את שניידר?

אני מתאר לעצמי שלו היה נערך סקר את מי רוצים התה התוצאה 20:80 אחוז למוני. אבל שלא תהיינה אשליות, הניהול של מוני היה מחפיר, והוא גרם לקריסה כלכלית מה שאילץ אותו להביא את טביב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 4:05 pm 
Hall of Famer

מה היו החובות של הפועל כשטביב נכנס (והביא איתו, שוב יש לציין, נכסים חינם)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 4:11 pm 
Junior

אין לי מושג. ואפרופו "נכסים חינם". לפחות לפי כפ"ס הפועל חייבת להם כסף על אותם נכסים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 4:15 pm 
Junior

לא היה איזה סיפור עם הגירושים של מוני שבגללם הוא לא יכול היה להחזיק את הקבוצה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 4:17 pm 
Junior

הגירושים של מוני מנעו ממנו לקבל את הכסף (גרושתו שמה לו עיקולים על החשבונות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 4:20 pm 
Sophomore

סומו, במשחק בית של הפועל ת"א מול מכבי ר"ג העונה היו שירי שואה. לא להרבה זמן ולא בתרועה מאוד רמה, אבל היו. הייתי שם ושמעתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 16, 2012 4:24 pm 
Junior

ושוב נחזור לויכוח העקר:

האם היו צעקות של יציע שלם כמו שהיה בחצי הגמר של שנה שעברה שבו 5000 איש צעקו "שתהיה שואה למכבי"? לא. האם עדיין יש מעטים מאד שעדיין לא מבינים שהקנסות יוצאות מהכיס שלנו. יש. האם הם מושתקים ע"י הרוב באופן מידי? כן! היו עוד שירי שואה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: