סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 7:21 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 43 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: כוכב נולד עונה 10
הודעהפורסם: ד' מאי 23, 2012 5:13 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
סיימנו עם דה וויס, חזרנו לכוכב נולד. אתמול היה פרק הבכורה, מישהו ראה?

הבחור בסוף פשוט שר מדהים, ממש ריגש אותי (רוני משהו. לא סגור על השם. זה ששר את ים של דמעות). אבל חוץ מזה היה פרק די משעמם, מתמודדים בינוניים.

דרך אגב, כבר התחילו הספקולציות לגבי האיש והספיידרמן - אנשים חושבים שזה היה תרגיל של ההפקה כדי לעקוץ את דה וויס.. (לא קיבלו אותו כי הוא לא נחשף בפניהם).

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: כוכב נולד עונה 10
הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 1:40 am 
Sophomore

מבחינת הפקה, מדובר בהפקה שנותנת נוק אאוט כמעט בכל אספקט לדה וויס. דה וויס מנצחת בתפאורה, אבל הדינמיות של האודישנים בכוכב נולד מנצחת (אודישנים בכל הארץ, מפתיעים את המתמודד אצלו).
כוכב נולד זה הריאליטי הנורמלי היחיד שעושים בארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 9:12 am 
Hall of Famer

באמת? לא יודע ראיתי 10 דקות מהתוכנית הראשונה והשופטים פשוט גרמו לי לערפול ראשי מרוב ז**** שכל. דווקא בניגוד לדה ווייס, בטח בהתחלה, שהייתה דווקא הרבה יותר מהירה, בכוכב נולד יש הרגשה של מריחת זמן.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 9:39 am 
Sophomore

אמיר שפירא כתב:
מפתיעים את המתמודד אצלו

נו באמת...
היחידי שנראה מופתע זה צדי צרפתי שזה הפרצוף שלו בשגרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 11:21 am 
Sophomore

כמה נקודות:

א. השופטים של דה וויס אמנם היו בנאליים, אבל הכימיה ביניהם הייתה יותר מעניינת מהקוצ'י-מוצ'י של כוכב נולד. בנוסף, היה שם אביב גפן - שהיה מאוד לא-בנאלי - ככה שהדברים התאזנו, מבחינתי.
ב. אני מניח שבפרק הראשון, בדומה לנעשה בדה וויס, כוכב נולד שאפו להציג מתמודדים מעניינים וחזקים. רוני הזה היה באמת מרגש, שר יפה ועם הקפדה על מילים משמעותיות בשיר. גם בועז (הילד השני) עשה רושם של מוכשר, אבל אף אחד מהם לא היה מתאים לשלב חצי הגמר בדה וויס, לדוגמא.
ג. אני יודע שיש מי שמתנגד (אמיר שפירא זכור לי), אבל אני דווקא בעד השירה באנגלית שדה וויס מאפשרת. אני גם חושב שהסיכוי של זוכה דה וויס להפוך לכוכב גדול, בארץ ו/או בחו"ל, גדול מהסיכוי של מי שניצח את כוכב נולד. הסטאר קוואליטי ורמת האנגלית הופכים את קטלין רייטר למשהו שכוכב נולד מעולם לא הציג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 11:22 am 
מנהל פורום

מעניינת אותי לשמוע את התשובה לשאלה הבאה לכל אלו שממשיכים לראות את זה:

התוכנית הזו (ושאר תוכניות השירה) בהמשך ממשיכות לעניין אותכם? לא מיציתם? עוד קאבר ועוד קאבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 2:57 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אותו דבר אפשר לשאול את מי שממשיך לצפות בספורט. כמה משחקי כדורסל כבר ראית? לא נמאס לך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 5:04 pm 
Sophomore

* אני חושב שהרף המקצועי של המתמודדים בדה וויס הוא מאוד גבוה, אולי יותר מכל רף של כוכב נולד בתשע השנים הראשונות. בהחלט יכול להיות שכוכב נולד יפלו בזה מדה וויס, אבל אני לא דיברתי על המתמודדים. אני דיברתי על הפקה. העריכה בדה וויס הייתה נוראית. לא הצליחו לגרום לנו להתחבר למתמודדים ולהזדהות איתם. כבר בפרק הראשון של כוכב נולד הצלחתי להתחבר לשלושה מתמודדים בכוכב נולד ברמה שלא הצלחתי בעונה שלמה של דה וויס (חוץ מעידו צוריאל שהוא אוהד הפועל שהכרתי מהמגרשים, אבל זה לא קשור). העריכה והבימוי של כוכב נולד הם פשוט מצויינים.

* שופטים: אין לי מושג על מה אתם מדברים. השופטים של דה וויס, חוץ מאביב גפן, היו איומים ונוראיים. אני לא טוען שהשופטים של כוכב נולד מצויינים, אבל מירי מסיקה יותר אמיתית משרית חדד (בהפרש ניכר), ושתיהן אלה החוליות החלשות אצל השופטים. צדי צרפתי נותן צד שלא היה לדה וויס, גידי גוב הוא שינוי מרענן ולדעתי משה פרץ הוא פגיעה מצויינת של ההפקה. מדובר בשופט אמיתי שמעיר הערות נכונות עם חיוך. יודע לומר דברים פחות נעימים, אבל הוא לא מעורר אנטגוניזם כמו אביב גפן. אני חושב שאביב שפט מצויין (גם לא כ"כ אובייקטיבי כמובן), אבל הרבה פעמים היה מגעיל לשמוע אותו מעיר למתמודדים.

* מנחה: אני יודע שהרבה סולדים מצביקה הדר. בעיני הוא פלוס גדול של התוכנית הזו, ויתרון עצום מול המנחה שלא באמת הנחה בדה וויס. היה יותר דומה לכרוז במגרשי כדורסל מאשר למנחה בטלוויזיה.

* קיבעון מחשבתי: ההפקה של דה וויס עשתה לעצמה חיים קלים. בזכות התפאורה הדימנית, רמת התוכן הייתה סטטית. התוכנית התחילה באותה צורה, השופטים אמרו אותם דברים, המנחה התנהג כמו רובוט ולא הצלחנו לקבל זווית מיוחדת ושונה.

* אחד מהדברים שהפריעו לי יותר מהשאר היה הראוותנות של השופטים בדה וויס. אחד אומר ש"שרית היא מלכה", השני מעניק אלבום זהב לשלומי שבת, השלישי אומר ש"רני קליינשטיין הוא הגדול מכולם ויש לו הופעה בקיסריה בסוף החודש!!1" והאחרון לא שוכח לומר ש"אביב גדול". כמובן שכל פרק מתחיל בכניסה מלודרמטית והירואית של ארבעת השופטים, כדי לשמוע סטנדינג אוביישן לעוס מהקהל. גם כוכב נולד סובלים משיגעון גדלות של השופטים, אבל הארבעה לא נותנים תחושה של עליונות.

* כמו שפולדש כתב, אצלי כבוד לשפה העברית וליוצרים מקומיים הוא ראשון במעלה, וכוכב נולד מקפידים על זה היטב. אני חושב שגם המתמודדים הטובים של דה וויס (למעט קטלין) הקפידו על זה, אבל היה ברור שזה לא קו מנחה של ההפקה בעוד אצל כוכב נולד זה חלק מהעניין. אצלי, מדובר בבונוס גדול מאוד. אני מאוד אוהב לשמוע קאברים לשירים של רדיוהד, ביטלס, קולדפליי ו-U2, זה מוזיקלי וזה נעים באוזן, אבל יותר כיף לי לראות מתמודד בן 17 עושה לחן לטקסט של נתן אלטרמן או מישהי שהתחילה לשיר בגלל הגמר הראשון בניצנים, והיום היא עושה אינטרפטציה לשיר של חווה אלברשטיין. זה לא אומר שהטעם שלי במוזיקה קרוב יותר לאלטרמן ואלברשטיין, אבל בתוכנית כזו צריך לתת עדיפות ליצירה מקומית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 5:33 pm 
Hall of Famer

אני לא יודע מי שופט טוב יותר או פחות ולא אכפת לי מי ראוותן יותר או פחות. ב-10 דקות שראיתי הנפח של המלל, המיותר, הסתמי, המשעמם, שהביאו של השופטים היה זהה למלל של שופטי דה ווייס בכל פרק. לא יודע, ראיתי שני אודישנים והאנשים שרים, ותוך כדי השופטים מידיינים בינם לבין עצמם וזורקים עצות לנבחנים. בדה-ווייס השופטים היו חלק חשוב מהתוכנית והיו ניסיונות שיווק של אושיות, אבל בדקות שאני ראיתי היה ניתן לחשוב שכוכב נולד היא תוכנית שבה אנחנו שומעים הגיגים של גידי גוב, מירי מסיקה ושאר השופטים על רקע של קאברים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 6:17 pm 
מנהל פורום

ראובן כתב:
אותו דבר אפשר לשאול את מי שממשיך לצפות בספורט. כמה משחקי כדורסל כבר ראית? לא נמאס לך?

כבר שכתבתי את השאלה ידעתי שמישהו יגיד שזה כמו לראות ספורט. ובכן אני חושב שמדובר בדברים מאוד שונים. אמנם בתחרות שירה בסוג של כוכב ודה וויס אז נשמע ביצוע עם קול שונה, ייתכן גם בעיבוד שונה. אבל בסה"כ הדברים צפויים. המילים כמובן נשארות זהות וגם לב העיבוד הוא בדרך כלל קבוע. בכדורסל לעומת זאת - יש משחק שהוא דומה לשני? יש עונה שהיא דומה לשנייה מבחינת סדר הדברים בה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 6:24 pm 
Hall of Famer

הליגה הישראלית?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:13 pm 
מנהל פורום

שאלות רטוריות שהתשובה הטבעית של הנמען הפוכה מהתשובה שהשואל ציפה לה זה דבר די בעייתי.

בכל אופן, אם האסוציאציה הספורטיבית לא קבילה, אז נלך לכיוון אחר. למה לשמוע שוב יצירה מוסיקלית שאתה אוהב? אני מסוגל לשמוע את החמישיה של שוברט שוב ושוב ושוב, ועשיתי את זה בחיי מאות פעמים, ככל הנראה. שם לא רק שהיצירה לא מתחלפת, לא רק שהאינטרפרטציה לא מתחלפת, למעשה שום דבר לא מתחלף (עד שהדיסק נשרט). בשביל מה זה טוב?

(וחלילה לי להשוות את צביקה הדר לשוברט. אבל ממילא הפייסבוק שלי מלא בסטטוסים שאומרים שאסור להשוות אז זה צריך להיות ברור)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 24, 2012 8:34 pm 
Sophomore

בלי קשר לדעתי שראובן צודק, אני מציע לכם לראות את העונה השנייה, החמישית, השביעית והעשירית של כוכב נולד ולהגיד לי אם זה אותו דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מאי 25, 2012 2:58 pm 
Hall of Famer

אני חושב ששתי התוכניות שונות מאוד אחת מהשנייה.

1. שופטים לעומת מנטורים - דה וויס נכשלה בקטע של המנטורים בהיבט שלא באמת קיבלנו הצצה מאחורי הקלעים איך הדברים נעשו בפועל. לא ראינו איך הם באמת עבדו עם המתמודדים על שירים. בהיבט השיפוט, אני חושב שרוב השופטים בכ"נ וגם בדה וויס הם לא טובים. לשופטים יש תפקיד כפול - מחד, "פרשנות"/העשרה/בידור לקהל שצופה בבית, מאידך ביקורת מקצועית למתמודד. אני חושב שבאופן די גורף, השופטים מוטים יותר לחלק של הבידור לקהל ופחות לביקורת המקצועית למתמודד.

2. רמת המתמודדים - נוקאאוט עצום לדה וויס. נבחרת ראשונית של 56 (?) מתמודדים, שבתוכם חלק ניכר של זמרים מקצועיים לחלוטין. אני חושב שזה גם מה שעושה את השוני העיקרי בין התוכניות. דה וויס זו תוכנית של זמרים מקצועיים, ובהתאם, כמות ההופעות הרעות הייתה נמוכה למדי, ובגלל זה גם אני נהנה ממנה יותר. אני רוצה לשמוע זמרים, לא תחרות כשרונות צעירים.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 5:39 pm 
Sophomore

טוב, אז אחרי שכ"כ פרגנתי להם, הם היו חייבים להרוס. אתמול היה פרק נוראי, עם מתמודדים רעים שעלו שלב. אוי ואבוי להם אם ימשיכו ככה (למרות ששוב הצליחו לגרום לנו להזדהות עם המתמודדים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 11:08 pm 
מנהל פורום

היה עכשיו קטע משונה.

בחורה בת שש עשרה, שבמקרה השתתפה כבר אצל אייל גולן, ובמקרה מירי מסיקה ראתה אותה, ובמקרה משה פרץ היה באולפן כשהיא שרה, ובמקרה לגמרי צוות השידור של כוכב נולד בא אליה ליישוב כמה שעות לפני האודישן. היא גם במקרה עברה. לא אמורה להיות איזושהי מראית עין של הוגנות?

מה שכן, בזכותה שמעתי את השיר המרשים הזה:

http://www.youtube.com/watch?v=2Mp9AyebDrM

אני בור מוחלט שלא הכרתי אותו קודם? יש להם עוד שירים כאלה? חשבתי שדקלון זה בעיקר חנה'לה התבלבלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 11:47 pm 
Sophomore

צלילי העוד זה של רמי דנוך כמובן. דקלון של צלילי הכרם. שיר מדהים שכתב אלכסנדר פן, אולי השיר הכי מפורסם של שתי הלהקות האלה אחרי חנה'לה התבלבלה שכתבת. בנוסף יש להם גם את סורו מני שכתב אלכסנדר פן ואני מאוד אוהב אבל חוץ מזה לא מכיר כל כך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 11:48 pm 
Sophomore

דרך אגב, היה היום באודישנים מישהו ששר פשוט אותו דבר כמו ישי לוי. לא דומה, לא קרוב. פשוט זהה.

לא יודע מאיפה השופטים שמעו דמיון לבניון, אבל בכל מקרה יש לו קול אדיר ומפתיע (אני מדבר על הבחור שכמעט נרדם באודישן).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 11:58 pm 
Hall of Famer

מסכים עם ראובן לגבי הזאתי מאייל גולן. אני לא אתפלא אפילו אם ההפקה הזמינה אותה להשתתף בתוכנית...

הייתה גם אחת שנראית (וגם שרה!) באופן מחשיד כמו נינט טייב. הכוונה שלי לנועם פרנק.

ההוא שדומה לישי לוי זה גיל נגר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 3:31 pm 
Sophomore

שאלה של אחד שלא רואה כוכב נולד (או כמעט כל תוכנית טלויזיה אחרת):
מה הסיכוי שבעונה ה10 של כוכב נולד יהיו מתמודדים שלא עונים על אחד הקריטריונים הבאים:
א. בן/בת פחות מ18
ב. ניסה כבר לפחות פעם אחת להתקבל לנבחרת ולא הצליח.

במילים אחרות- האם כוכב נולד לא הפכה להיות ריאליטי עם מתמודדים בינוניים (כאלה שלא התקבלו בפעמים הקודמות) או תחרות כשרונות צעירים (כאלה שרק עכשיו יכולים להתחיל להתמודד)?

10 עונות*אלפי מתמודדים בכל עונה זה בטוח יותר מכמות הכשרונות האמיתיים הריאלית שיש פה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 3:38 pm 
Hall of Famer

סיכוי גבוה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 3:51 pm 
Sophomore

ואת זה אתה יודע כי?... יש לך יכולת לדעת בוודאות שמתמודד ניסה/לא ניסה להתקבל בעבר?
(לא מתריס, באמת אין לי מושג)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 3:57 pm 
Hall of Famer

לא, כמו שגם לך אין.

אם בסיכוי הכוונה שלך מה ההתפלגות של המתמודדים מבחינת כאלו מתחת לגיל 18 וכאלו שחוזרים, אני מניח שיש אחוז ניכר. השאלה מה נחשב גבוה או נמוך.

בלי קשר, משעשע תמיד לקבל איזשהו מימד לכמה אנשים חיים בסרט בארץ שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 4:56 pm 
Sophomore

אשכרה. אוחנה הזה גמר אותי מצחוק. קצת מודעות עצמית, בנאדם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 7:40 pm 
Junior

התותח המפוברק כתב:
מסכים עם ראובן לגבי הזאתי מאייל גולן. אני לא אתפלא אפילו אם ההפקה הזמינה אותה להשתתף בתוכנית...

.

אין לך מה להתפלא אפילו. במהלך ההכנות לעונה של דה וויס יצאו סיפורים על מלחמה בין ההפקות, בין היתר חיזורים אחרי מתמודדים ונסיונות של הפקת כוכב נולד לשכנע מתמודדים שכבר היו רשומים בדה וויס לעבור אליהם. הידיעות האלה אפילו לא הוכחשו.

אז ברור לנו שחלק מהמתמודדים שראינו באודישנים הגיעו לשם לפי הזמנה אחרי חיזורים והבטחות. מישהו חושב שהמוזמנים האלה באמת עמדו למבחן? 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 43 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: stavs ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה