סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 1:34 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: ש' מאי 26, 2012 11:46 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
שטויות, אתה פשוט קטן־אמונה.
אולי לא עשית אצלנו מספיק שבתות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מאי 27, 2012 9:46 pm 
Junior

Att כתב:
נראה שגוטמן עוקב מקרוב אחרי הליגיונרים ומבקש להקנות לנבחרת אופי של קבוצה וזה אומר בין השאר להישאר באותה צורת משחק פחות או יותר וככל הנראה אותו שלד שחקנים ואלו כבר שני חידושים בהשוואה לקמפיינים האומללים שעברו על הנבחרת, שהיו בחלקם הלא מועט אשמת המאמנים (פרננדז וקשטן). אני חושב שיש סיבה לאופטימיות זהירה. כשאני מדבר על אופטימיות, אני מתכוון קודם כל לכך שניתן יהיה לאהוד בכיף את הנבחרת, ששחקנים יהיו מסוגלים להעביר יותר ממסירה, שההרכב המופרך לא יעיד מראש על הפסד ושניתן יהיה לשרוד 90 וקצת דקות בלי רצון עז להקיא.

אני בהחלט מתחבר למה שאתה אומר.
בעיקר בעידן פרננדז, הייתה תחושה כאילו אין לנו לא חלק ולא נחלה בנבחרת.
כשביקרנו אותה, ולעיתים בצד, ננזפנו בידי הרגזן הצרפתי וכשניסינו לחבק אותה, הוא הדף אותנו בכך שאמר שגם אם אנו לא מנצחים ולא משחקים טוב, הוא שווה לנו יותר ממה שאנחנו יכולים לאמוד כרגע. מעין התנשאות מגעילה.
אנחנו לחלוטין לא נקיים מאשמה בנושא פרננדז-נבחרת ישראל, אבל אני מאוד מקווה שהפעם, עם גוטמן זה יהיה שונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 3:11 am 
Sophomore

לא שאני מחזיק כ"כ הרבה מפרננדז (כן, יש לציין, יותר מתדמית הליצן שהדביקו לו בתקשורת), אבל הנבחרת של גוטמן מלוטפת ע"י התקשורת מעל ומעבר. זימונים של שחקנים טריים ועריכת ניסויים לא עברו ליד האוזן בתקופה של פרננדז ואני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם ההוא מהולנד היה מגיע במשמרת שלו. לא נתנו לו לעבוד.

ובכל זאת, אני מאוד מקווה שגוטמן, כמה שהוא הולך להרכיב נבחרת מגעילה עם שחקנים מהדור שלו בהפועל, יקבל צ'אנס יותר גדול ושבאמת יהיו הוגנים לעשות לו סיכומים בסוף הקמפיין. בטח לא לשלוח הבייתה בצורה המתלהמת שעשו לפרננדז אחרי 2.5 משחקים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 11:28 am 
Sophomore

פאנוש כתב:
לא שאני מחזיק כ"כ הרבה מפרננדז (כן, יש לציין, יותר מתדמית הליצן שהדביקו לו בתקשורת), אבל הנבחרת של גוטמן מלוטפת ע"י התקשורת מעל ומעבר. זימונים של שחקנים טריים ועריכת ניסויים לא עברו ליד האוזן בתקופה של פרננדז ואני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם ההוא מהולנד היה מגיע במשמרת שלו. לא נתנו לו לעבוד.

ובכל זאת, אני מאוד מקווה שגוטמן, כמה שהוא הולך להרכיב נבחרת מגעילה עם שחקנים מהדור שלו בהפועל, יקבל צ'אנס יותר גדול ושבאמת יהיו הוגנים לעשות לו סיכומים בסוף הקמפיין. בטח לא לשלוח הבייתה בצורה המתלהמת שעשו לפרננדז אחרי 2.5 משחקים.

למה מגעילה? בגלל שהשחקנים יהיו אלה מהדור שלו בהפועל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 5:47 pm 
Sophomore

זה חלק מהעניין, אבל לא רק. אבוקסיס מגעיל את השועלים, העיפו את אובארוב, ידין ושהר הם סתם שחקנים בינוניים שאני משוכנע שאילולא היו "שחקנים של גוטמן" בהפועל לא היו מקבלים זימון (גם לא ורמוט לאור העונה האחרונה), תמוז סקורר טוב אבל טיפוס בעייתי.

זה לא אנטי הפועל. גוטמן בעיניי האיש הנכון, זהבי שחקן נהדר, גם דמארי שלא החזקתי ממנו עד העונה הוא סקורר טוב, ביברס בכלל יכול עוד להיות שחקן גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 6:26 pm 
Hall of Famer

באמת לא ברור מה בן שהר עושה בנבחרת. הוא אמנם מהיר אבל לא הרבה יותר מזה. בכל מקרה, הנבחרת לא נראתה טוב מול צ'כיה (מה יהיה עם הכושר הגופני של השחקנים שלנו? מילא לא משחקים אבל הם לא מתאמנים בחו"ל?), אבל עושה רושם שהם עומדים טוב יותר על המגרש ושהם רוצים. הדרך להצלחות עוד רחוקה אבל אני מקווה שיהיה הרכב סביר ושנמשיך לנסות להניע כדור. עושה רושם שגוטמן משתדל לפתוח עם שחקנים יצירתיים בחלק הקדמי שמסוגלים להחזיק ולהניע כדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 6:37 pm 
Hall of Famer

פאנוש כתב:

אתה באמת מאמין שהנבחרת של פרננדז נכשלה בגלל שלא נתנו לו לעבוד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 7:02 pm 
Hall of Famer

פאנוש כתב:
זה חלק מהעניין, אבל לא רק. אבוקסיס מגעיל את השועלים, העיפו את אובארוב, ידין ושהר הם סתם שחקנים בינוניים שאני משוכנע שאילולא היו "שחקנים של גוטמן" בהפועל לא היו מקבלים זימון (גם לא ורמוט לאור העונה האחרונה), תמוז סקורר טוב אבל טיפוס בעייתי.

זה לא אנטי הפועל. גוטמן בעיניי האיש הנכון, זהבי שחקן נהדר, גם דמארי שלא החזקתי ממנו עד העונה הוא סקורר טוב, ביברס בכלל יכול עוד להיות שחקן גדול.

אני לא אתייחס לשאר הדברים, אבל מה שהבלטתי זה לגמרי אנטי הפועל. למישהו באמת איכפת מי עוזר המאמן של הנבחרת? למישהו איכפת מי מאמן השוערים?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 7:54 pm 
Sophomore

מה חיובי בדמות של יוסי אבוקסיס מתקרב ברמות ההתקרבנות שלו רק לקלינגר, וקצת שכחו בשנים האחרונות את הצד הפחות יפה שלו כבנאדם. הוא לא רק סמל להפועל (וגם על זה יש ויכוח), הוא סמל לטיפוס מלוכלך שאני אישית לא הייתי רוצה בשום קבוצה שלי או נבחרת. ועוזר המאמן כן חשוב, עובדה שהליצן קיבל הרבה ביקורות בזמנו על בנין כעוזר מאמן חסר ניסיון שנכשל בנערים.

אובארוב... אני מסכים שזה נראה ככה בעיקר לעיניים צהובות ואני לא מכיר את היכולות של המאמן החדש, אבל הוא בדיוק מהטיפוסים שכן הייתי רוצה לראות בקבוצה/נבחרת שלי. לא כאיש מקצוע.

att, אני באמת מאמין שזה חלק מהסיבות לכישלון. יציע העיתונות שלח אותו הבייתה כבר אחרי 2 משחקי בית, כמו גם העיתונים והאתרים הגדולים. לקראת סוף הקמפיין התאוששנו והדיבור היה קצת יותר חיובי, אבל לא חסכו בביקורת לאורך הקמפיין. לפרננדז היה אופי מחורבן וקבלת החלטות לא משהו, אבל הוא ניסה דברים, הוא בא לעבוד, סה"כ הוא גילה שחקן או שניים שאפילו גוטמן בחר להמשיך איתם. הבעיה הייתה שהוא באמת ניסה להראות לכולם שהם טועים ולסתום פיות במקום לעבוד משיקולים מקצועיים. אולי עם פחות עליהום האגו שלו לא מאפשר לו לעשות דברים כ"כ הזויים.

אז בגדול- כן, פרננדז נכשל בזכות עצמו ובעיקר בזכותו, אבל היו לכשלון גם צדדים אחרים שפחות קיבלו במה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 8:01 pm 
Junior

ג'קי בן זקן הורחק לשנה מכל פעילות בעקבות דבריו על בית הדין של ההתאחדות לכדורגל.
בעקבות ההחלטה, שוקל המשך דרכו בקבוצה.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 21558.html

משמעות פסק הדין:
"משמעות ההרחקה של בן זקן היא בעיקר קושי בירוקרטי: על פי חוקי ההתאחדות בן זקן לא יוכל לשמש בשום תפקיד ניהולי, כולל במסגרת קבוצתו מ.ס. אשדוד. בין היתר, בן זקן לא יוכל לרשום בטוחות על שמו בבקרה התקציבית (ואם ישנן כאלה יצטרך להעבירן על שמו של מישהו אחר). כמו כן, הוא לא יוכל לשבת על ספסל הקבוצה במשחקים, לא יוכל להיכנס לתחום חדרי ההלבשה ועוד".

אגב, בפסק הדין עוד נכתב הביטוי הבא - "הטענות שלו ראויות לגנון של ילדים מפגרים".
אלו ביטויים שכבר ראינו בפסקי דין של בתי משפט ודין אמיתיים? זה ביטוי פשוט גועלי שלא מתאים לשופט להוציא מפיו או לכתוב על דף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 8:59 pm 
Sophomore

ורמוט הקשר הישראלי הכי טוב ודמארי את שכטר החלוצים הכי טובים (בהנחה שאתה משחק עם שכטר כחלוץ)
בן סהר וידין שחקנים פח ומביבראס לא התלהבתי שהוא היה בהפועל אבל עבר זמן ואולי רוסיה עשתה לו טוב.
תמוז אגב אחלה חלוץ אבל בעיקר לישראל שם הכח שלו פשוט גדול על הליגה.
זהבי? לא יודע...גם לא התלהבתי ממנו בהפועל אבל יש לו ביצים והוא לא מפחד מאפחד ומנצל את מלוא הפוטנציאל שלו, זה חשוב. אם לורמוט היה הראש של זהבי הוא היה היום בקבוצה גדולה באחת הליגות הגדולות.

אני לא יודע למה אבוקסיס סמל של הפועל (סמל למה? ללחתום בקבוצה היריבה?) אבל הוא גועל נפש של בנדם. ואם התכוונת לגועל נפש עלזה שהוא היה כסחן אז לא לזה אני מתכוון.

לא מכיר את אובארוב אבל זה לא כאילו השוערים שלנו ממש הפציצו בשנים האחרונות, אבל תכל'ס תפקיד לא כ"כ משמעותי, במיוחד לא בנבחרת.

והפסק דין הזה בדיחה כמו כל הכדורגל בישראל, ואם מישהו אשכרה כתב בפסק דין "ילדים מפגרים" צריך לפטר אותו דחוף!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מאי 28, 2012 11:09 pm 
Junior

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2537020

אלי אוחנה. מגיע לו. מעניין מתי ערוץ הספורט יחל בקמפיין לתת לו איזה תפקיד חשוב בהתאחדות...

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 1:35 am 
Junior

זו לא התבוסה הראשונה שחוטף אלי אוחנה. הוא חטף עוד תבוסה משפילה לא פחות וגם להישגים של ממש לא הוביל את הנבחרת.
מדובר כבר זה תקופה במאמן חלש למדי. הוריד את כפ"ס עם הסגל המעולה שלה - לוז, יבואה, אבובקרי, ישראלביץ, ידין וסילבה, ליגה.
רק אצלנו נותנים תפקידים 'כיפיים' כאלה של שבועיים בשנה שכל כולם טיפוח הדור הצעיר, למאמנים חלשים ובמיוחד למאמן נחשל כמו אלי אוחנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 1:48 am 
Sophomore

א. התוצאות לא באמת משנות, השורה התחתונה שבהן נמדדות הנבחרות האלה הן אך ורק ביכולת ייצור השחקנים שלהן לבוגרת. לא נעים לקבל מכות כאלה ובגיל צעיר צריך ללמוד איך לא להתפרק במשחקים כאלה וכאן בהחלט יש לאוחנה חלק גדול.

ב. ייצור שחקני נוער זה לא גג, זה לא עבודה של שבועיים בשנה. זה מעקב אינטנסיבי אחרי כולם ולראות את ההתקדמות שלהם ממשחק למשחק, תוך שימוש בסטט' וטכנולוגיות מתאימות. זה לדעת גם לדבר לילדים כאלה בגובה העיניים וחשובה מאוד האטיטיוד הייחודית לתחום- לא כל מאמן בוגרים מוצלח יהיה כזה גם בנוער כי גם האמצעים וגם המטרות הם שונים. עצוב לגלות שדווקא אנשים כמו אוחנה, שאין לו מושג לא באימון כדורגל וכנראה שגם לא בטיפוח צעירים (אוחנה בוודאי יהיר מדיי בשביל לעקוב אחרי שחקנים כמו שצריך, והלוואי שהוא היה מוכיח או לפחות מראה כלפי חוץ אחרת) הם נושאי המשרות בנבחרות הצעירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 9:42 am 
Hall of Famer

א. עד לא מזמן הייתי גם כן באסכולה הזאת של "הנבחרת מיועדת לייצר שחקנים" עד שהבנתי שזה קשקוש אחד גדול. כאילו... אם "זה התפקיד של הנבחרת", אז מה בדיוק הילדים עושים בקבוצות הנוער, משחקים דוקים? מי שבאמת צריך להיות איכפת לו שהשחקנים האלה יגדלו להיות שחקנים בבוגרים זה הם עצמם והקבוצות שלהם, ולא נבחרת ישראל לנוער.

ב. אני די בטוח שאף מאמן של נבחרת נוער בישראל לא עקב אחרי שחקנים עם סטט' ו"טכנולוגיות" (המקסימום שהם קשורים לטכנולוגיה זה אייפון 4 או סמסונג גלקסי). אני חושב שקצת "יהיר" להגיד שאוחנה לא עושה בכלל את עבודתו. זה שהוא לא מופיע תחת כל עץ רענן ומספר לכל אחד על כל פלוץ שהבקיע גול בליגת הנוער לא אומר בהכרח שהוא לא מכיר או רואה כשרונות.

יואב - אאז"נ, הירידה של כפר סבא לוותה במכירות משחקים. לא משהו שמאמן יכול לעשות משהו לגביו.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 9:59 am 
Junior

אלא אם כן כן הוא שותף לזה. מי שלט אז בכפ"ס? אלי טביב. מי פירק את כפ"ס אחרי שירדה ליגה ולקח 4 שחקנים איתו להפועל? טביב. מי מגן היום על טביב? אלי אוחנה...

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 10:03 am 
Hall of Famer

תותח, "מכירות המשחקים" זה נכון להיום סוג של צ'יזבט שאוחנה שמח להצטרף אליו כשיצאה פרשת זרקו-דה סילבה. בזמן אמת הוא לא פעה ולא געה, מה שאומר שאו שהוא עצמו לא האמין שהיתה מכירה, או שהוא היה שותף שקט לה. טוב הוא לא יכול לצאת מזה.

אוחנה הוא נכון להיום מאמן עם 2 ירידות ליגה ברזומה המאד קצר שלו כמקצוען, ולפי מה שאני זוכר (כי אני לא באמת עוקב)-הוא גם כושל כמאמן נבחרת הנוער. הוא ידוע כמקורב ללוזון, והטענה היא שמונה לנבחרת בגלל היחסים הטובים-בדיוק כמו חבר'ה כמו גיא לוזון ועופר פביאן שקיבלו מינויים לנבחרות הצעירות בזכות הקשרים ללוזון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 12:33 pm 
Junior

תקראו קצת מה שנדב כתב ואולי ככה תפסיקו לספר מעשיות על חצאי דברים שאנשים מלאי אינטרסים אומרים.
עופר פביאן גם כן לא הבריק כשהתחיל טוב את קריירת האימון שלו כמאמן ראשי במכבי פ"ת(אהלן לוזון), ואח"כ דשדש בין קבוצות בליגה הלאומית. פתאום, דווקא בהתאחדות, גילו את הפוטנציאל שלו בתור מאמן נבחרת עד גיל 17? שאפו להתאחדות על העין החדה, על הביצוע המהיר ועל קיום ערכים של מקצוענות ומוסר.

התפקידים של המאמנים האלו זה להסתובב מדי פעם במגרשים, ככה להראות פעילות, לראות כמה שחקנים ויאללה להמשיך הלאה. הם עובדים אולי חודש בשנה במסגרת הנבחרת ואני בספק עד כמה כולם משקיעים הרבה מעבר לזה, כשהם לא בפעילות מלאה.
השחקן הצעיר הוא זה שאמון ואחראי על התפתחותו בכל הפלגים. הקבוצה היא זו שצריכה לתת לו את הכלים האלו. הוא יכול לקחת והוא יכול שלא. לנבחרת הוא מגיע בעיקר בשביל "לטעום" מהמסגרת הזו של לשחק מול נבחרות אחרות, לשהות במחנות אימון וכן הלאה. אין כיום, ואני חוזר, אין שום קשר בין הנבחרות הצעירות לאלו האולימפית או לזו הבוגרת. אין איזה קו מחשבה אחיד או צורת משחק ייחודית שאתה יכול לומר שמי שמתחיל היום את המסלול מהנבחרות הצעירות, יגיע עם ערך מוסף לבוגרת. זה לא באמת קיים כי הכול מתנהל פה כמו שכונה. כל אחד עושה מה בא לו ומה שמרגיש לו.

נערך לאחרונה על ידי יואב בתאריך ג' מאי 29, 2012 12:44 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' מאי 29, 2012 12:41 pm 
Junior

יואב כתב:
תקראו קצת מה שנדב קטן

נדב קטן קרוב משפחה של יניב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 01, 2012 6:01 pm 
Junior

קצת חדשות כדורגל אמיתי?
*רודג'רס, מאמן סוונסי בעונה החולפת, מונה למאמנה של ליברפול במקום קני דלגליש. יופי של כדורגל הציגה סוונסי(בעיקר במשחקי הבית) בעונה החולפת.
*האלק(פורטו) סגר בצ'לסי תמורת 38 מיליון ליש"ט. בנוסף, דרוגבה וצ'לסי סיכמו על סיום התקשורתם.
*האזרד(ליל) סגר גם הוא בצ'לסי תמורת 32 מיליון ליש"ט עוד קודם. מה שהופך את צ'לסי בעונה הבאה לקבוצת פיפ"א/פרו נחמדה לאללה.
*במנצ'סטר יונייטד מלקקים את הפצעים "מבריחתו" של האזרד, והולכים בכל הכוח על קגאווה המצוין מבורסיה דורטמונד.
* רונאלדיניו שוחרר מקבוצתו בברזיל, פלאמנגו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 03, 2012 2:24 am 
Sophomore

יואב כתב:
זו לא התבוסה הראשונה שחוטף אלי אוחנה. הוא חטף עוד תבוסה משפילה לא פחות וגם להישגים של ממש לא הוביל את הנבחרת.
מדובר כבר זה תקופה במאמן חלש למדי. הוריד את כפ"ס עם הסגל המעולה שלה - לוז, יבואה, אבובקרי, ישראלביץ, ידין וסילבה, ליגה.
רק אצלנו נותנים תפקידים 'כיפיים' כאלה של שבועיים בשנה שכל כולם טיפוח הדור הצעיר, למאמנים חלשים ובמיוחד למאמן נחשל כמו אלי אוחנה.

אוחנה מאמן חלש, מאוד. אבל את הירידה של כפ"ס אסור לקשור לשום דבר מקצועי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 6:24 pm 
Junior

אחד הטיעונים המרכזים של אוהדי הפועל נגד אלי טביב (טיעונים אלו התנוססו על פני השלטים) הוא העבר הפלילי שלו.

אני מצפה בכליון עיניים כיצד יתקבל שמעון שבס ע"י נקיי הכפים וברי הלבב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 7:20 pm 
Junior

*אוסטין אג'ידה, שוער הפועל פ"ת בעונה החולפת, חתם בהפועל ב"ש, מה שסולל את דרכו של אוהד לויטה אל מחוץ לקבוצה.
לויטה טוען שויתר עבור הקבוצה על הצעות מחו"ל וחבל ששומע על רכש שנעשה, שבוודאות מזיז אותו מעמדת השוער הראשון, בתקשורת. אפילו מעט הגינות אנו לא מקבלים בקבוצות. בינן כלפי עצמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 8:55 pm 
Sophomore

לשמעון יש רקע פלילי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 8:58 pm 
Hall of Famer

לפי ויקיפדיה זה מה שהיה:

מספר שנים לאחר מכן הואשם שבס בפרשה של עבירות מרמה, הפרת אמונים ושוחד. בשנת 2000 הורשע בבית המשפט המחוזי בעבירות אלה, ונגזרו עליו שנתיים מאסר בפועל ועוד שנת מאסר על תנאי וקנס של 50 אלף שקל. הן הוא והן הפרקליטות עירערו על גזר הדין, ובשנת 2003 זיכה אותו בית המשפט העליון. בעקבות ערעור המדינה,[2] נערך דיון נוסף בהרכב של תשעה שופטים וב-30 בנובמבר 2004 הורשע שבס (ברוב של שמונה מול אחד) בהפרת אמונים, בשתי פרשות. באחת, נקבע כי קידם עסקה עם מדינה זרה שבה היה מעורב חברו. בשנייה, נקבע כי קידם במסגרת תפקידו את עסקיהם של זוג חברים אחר, שבחברה בשליטתם הועסק בעבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: