סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 11:06 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 12:13 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
יתקיים בלילה בין רביעי לחמישי.
דף הויקיפדיה מפרט די יפה את הסיכויים השונים:
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_NBA_D ... ft_Lottery

אחרי כל הבאזז שהיה סביב הדראפט הזה לאורך השנה האחרונה, אני חושב שנקבל דראפט שהוא מעל הממוצע, אבל בטח שלא 2003, וגם לא 2008, כאשר יש לא מעט סימני שאלה באוויר, לפחות נכון לעכשיו.

התוצאה היחידה שיכולה להיות משמעותית יחסית היא אם הברוקלין נטס יקבלו את דיוויס. ברוק לופז ואנתוני דיוויס פלוס מזומנים ובחירות דראפט אמורים להיות מספיק לדעתי בשביל להביא את דוייט הווארד לתפוח הגדול. הם גם אמורים להספיק בשביל להשאיר את דרון ויליאמס בקבוצה, ולהפוך את הנטס לקבוצת פלייאוף.

ב-6-8 ביוני יתקיים ה-Draft Combine, או במילים אחרות, מדידות הדראפט, על פיהן (אבל לא רק על פיהן) יישק דבר או שניים לקראת הדראפט הקרוב.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 3:14 am 
Junior

מקווה מאוד שדטרויט תזכה, כדי לייצר צמד מבטיח לעתיד עם מונרו. או סקרמנטו עם קאזינס, שאם יסדר את הראש הצמד הזה יעשה שמות בליגה. או פורטלנד עם אלדרידג׳. או טורונטו עם וולנצ׳יואנס, זה יהיה תוך שנתיים הצמד ההגנתי הטוב בליגה. זהו, אחת מאלה..

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 5:42 am 
Hall of Famer

וכך ולנצ'יונאס שלא שיחק דקה בליגה, ולא היה מדהים (אם כי היה סביר) השנה באירופה, הופך פתאום לשווה ערך לאלרידג'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 5:46 am 
Junior

וכך ראית השוואה בין השניים כשלא הייתה כזו.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 6:07 am 
Hall of Famer

הממ על אותו משקל, דיוויס וביומבו גם כן יכולים להיות תוך שנתיים הצמד ההגנתי הטוב בליגה. לא שאני חושב שזה משפט רציני להגיד, לא בהקשר של שארלוט, ולא בהקשר של טורונטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 6:19 am 
Junior

רק שביומבו אפס.
וזה רציני עד כמה שהימור לגבי ציוות של שניים שעוד לא הגיעו לליגה יכול להיות רציני.
שניהם יהפכו לכוח הגנתי בליגה, כל הסקאוטים והפרשנים צופים את זה, מי יותר (דיוויס) ומי קצת פחות (הליטאי). יחד הם צפויים להיות צמד הגנתי מפחיד אחרי שיילמדו את הליגה ואחד את השני. ונורטון, בשבילך, אלדרידג׳ יותר טוב.
אגב, אני די בטוח שדיוויס מחזיק גבות בתקווה שהבובקאטס לא ייזכו בהגרלה. 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 6:20 am 
Hall of Famer

King Chauncey כתב:
וכך ראית השוואה בין השניים כשלא הייתה כזו.

אולי לא היתה לך כוונה כזו, אבל בוודאי ובוודאי שזה השתמע ממה שכתבת. יתכן שאתה פשוט לא כותב טוב במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 6:26 am 
Junior

לא, אני די בטוח שלא קיימת שם שום השוואה, אלא הבעת רצון שהגבה תחבור לאחד מארבעת הגבוהים הנ״ל, ללא שום דירוג או הבעת עדיפות של אחד על אחר, או ציון שזה או אחר שווים.
וזה בוודאי ובוודאי משתמע לך, אני די בטוח שלקוראים שקולים זה לא ייקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 6:32 am 
Junior

ויש עדיין את הסיפור עם הבחירה של גולדן סטייט. אם קבוצה מתחתם זוכה באחד מ3 המקומות , הם מפסידים את הבחירה ליוטה. היו חדשות על כך שהם ינסו לדבר עם יוטה ולעשות הסכם לפני הלוטרי כדי להבטיח את הבחירה שלהם, בינתיים לא קרה עם זה דבר.

בחדשות אחרות, דל נגרו יחזור לקליפרס. הקבוצה ניצלה אופציה בחוזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 7:15 am 
Hall of Famer

King Chauncey כתב:
רק שביומבו אפס.

מה הקשר? אתה דיברת על הצד ההגנתי. ושם ביומבו בטח שלא "אפס", עם 1.8 חס' ב-23 דקות בעונת רוקי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 8:45 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
וכך ולנצ'יונאס שלא שיחק דקה בליגה, ולא היה מדהים (אם כי היה סביר) השנה באירופה, הופך פתאום לשווה ערך לאלרידג'.

King Chauncey כתב:
רק שביומבו אפס.

נורטון-ברור שצ'ונסי לא אמר שולנצ'יונאס הוא שווה ערך לאלדריג'. היות שאני מכיר אותך בפורום כבר כמה שנים, ויודע כמה כדורסל אירופאי אתה צורך, אני מהמר בקלות שלא ראית יותר ממשחק אחד של ולנצ'יונאס העונה ואולי כל הקריירה. אתה מן הסתם מסתמך על סטטיסטיקה וגוזר לך מסקנות, בדיוק כמו ש"מה שראית במכבי" לגבי שחקנים אחרים זה המשפט העליון עבורך. אז ולנצ'יונאס הוא לא אלדריג' (שהוא אחד הגבוהים המוכשרים התקפית בעולם), אבל הוא כן פוטנציאל הגנתי מצוין ושילוב שלו עם דיוויס זה בהחלט גוש חוסם ומעניין מתחת לסלים.

צ'ונסי-אתה מדבר על פוטנציאלים הגנתיים ואז פתאום "ביומבו אפס"? ביומבו הוא לא שחקן התקפה גדול, ממש לא. אבל הוא חוסם נדיר באיכותו וריבאונדר לא רע בכלל, אתלט רציני שעם דיוויס-כמו במקרה ולנצ'יונאס-יכול ליצור צמד הגנתי חזק מאד.

ברור שהאידיליה, מבחינת כדורסל, היא שדיוויס יגיע לקבוצה שיש לה גבוה התקפי מוכשר כמו סקרמנטו או דטרויט שהזכירו קודם. הם יכולים להשלים אחד את השני וזה מגניב. אבל גם צמד הגנתי חזק וצעיר מתחת לסל זה כח, ובכלל-למה כל ההתנשאות הזאת? ההוא אפס, זה לא יודע לכתוב. בואו נסכם ששניכם לא יצאתם פה עגנון או פרשנים מעמיקים במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 8:57 am 
Hall of Famer

מתי היה גבוה אירופאי שהיה שחקן הגנה מצויין באן.בי.איי?
לא זכור לי מקרה. ואנדריי קירילנקו הוא לא גבוה אירופאי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 9:01 am 
Hall of Famer

ואיך אתה יצאת, נדב?

וכן, נו, ברור שראיתי מעט מאד מולנצ'יונאס, לרגע לא אמרתי שלא. מה שכן, הוא שהיו מספיק גבוהים אירופאיים שהגיעו לנ.ב.א ולא עשו כלום (והיו גם כאלה שכן), כולל כאלה שהגיעו עם הייפ לא קטן. וכל עוד הליטאי לא שיחק משחק אחד בארה"ב, קשה מאד להגיד מה יהיה האימפקט שלו שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 9:01 am 
Hall of Famer

אני מניח שאתה לא שואל אינפורמטיבית, לכן אשאל מה אתה מוכיח בשאלתך, מר לב? נניח שלא היה. זה אומר שלא יהיה? יש איזה פגם מולד באירופאים שלא יאפשר להם לעולמי עד לשמור טוב?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 9:06 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
ואיך אתה יצאת, נדב?

וכן, נו, ברור שראיתי מעט מאד מולנצ'יונאס, לרגע לא אמרתי שלא. מה שכן, הוא שהיו מספיק גבוהים אירופאיים שהגיעו לנ.ב.א ולא עשו כלום (והיו גם כאלה שכן), כולל כאלה שהגיעו עם הייפ לא קטן. וכל עוד הליטאי לא שיחק משחק אחד בארה"ב, קשה מאד להגיד מה יהיה האימפקט שלו שם.

מסקרן אותי מה זה "מעט מאד" אצלך. ברמת הקליפים ביו טיוב או שאשכרה איזה משחק אחד מלא?

וכמו שעניתי ללב, נניח שלא היו גבוהים אירופאיים הגנתיים חזקים מעולם בNBA. אז מה? ולנצ'יונאס סוחב על הגב איזו מורשת שתעצור אותו מלהתפתח? אם הוא פוטנציאל הגנתי גדול, הוא פוטנציאל הגנתי גדול. לא שהוא לא יכול להיות פלופ, ואני בטח לא קובע במסמרות שהוא יהיה הצלחה, אבל אני בכל זאת מרשה לעצמי לא להתייחס אליך ברצינות כי פשוט...אין לך מושג איך הבנאדם משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 9:10 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני מניח שהוא לא העלה את זה כהוכחה ניצחת לכך שולנצ'יונס לא יכול להיות שחקן הגנה טוב בNBA, אלא כנושא עם פוטנציאל מעניין לדיון (הוא לא לקח בחשבון שקמת על הצד הלא נכון הבוקר).

כמובן שהמסקנה שישר קפצת אליה היא אפשרית (להיות לבן זה בהחלט פגם גנטי מולד בהקשר הכדורסלני), אבל אפשר להעלות עוד השערות. למשל, שבNBA מוכנים לשלם הרבה כסף על גבוהים לבנים מוכשרים התקפית, בזמן שבאירופה מוכנים לשלם הרבה כסף על גבוהים לבנים מוכשרים הגנתית, ככה שכוחות השוק עושים את שלהם.

נערך לאחרונה על ידי ראובן בתאריך ד' מאי 30, 2012 7:05 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 12:13 pm 
Hall of Famer

עומאר אשיק. כי אם יש דבר אחד בטוח, זה שהוא בטח לא משיג את הדקות שלו בזכות היכולות ההתקפיות שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 1:32 pm 
Senior

מעניין אותי איך אנשים קבעו כבר שדייויס יהיה שחקן הגנתי מעולה מבלי שהוא דרך בליגה. הפריים שלו די רזה כרגע וחוסמים טובים יש הרבה בליגה בסופו של דבר. הוא יכול להתברר כגירסת 2012 של מרכוס קמבי שבשיאו היה חוסם וריבאונדר נהדר אבל שומר אישי די בינוני. גם אמאקה אוקפור העמיד מספרי חסימות מרשימים במכללות, לדוגמא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 1:58 pm 
Junior

קמבי בשתי הגרסאות שלו גם זו של הניקס וגם המאוחרת יותר היה ריבאונדר מעולה וחוסם טוב.
לא כל סנטר צומח להיות האקים אולג'ואן.
דווקא בגלל ההיצע העלוב של סנטרים בליגה שומר אישי מבריק פחות חשוב לי בסנטר, אבל שינוי זריקות, ריבאונדים, חסימות ועזרה בהגנה קבוצתית זה לא פחות חשוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 3:51 pm 
Junior

לא חושב שהסנטר העתידי צריך להיות שומר אישי מצוין. לא כי זה לא חשוב, אלא כי רוב הסנטרים בליגה הם לא משהו בעליל, יש בודדים עם יכולות התקפיות גבוהות. נראה לי שגם סנטר נוסח קאמבי ראוי לבחירה במקום ה-1.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' מאי 30, 2012 9:20 pm 
Hall of Famer

אנשים קבעו שדיוויס יהיה שחקן הגנה מעולה כי כל הסימנים מראים שהוא יהיה שחקן הגנה מעולה. הנתונים הפיזיים שלו, האורך, האתלטיות, הניידות, היכולת ההגנתית שהוא הראה במכללה הייתה אחת מהדומיננטיות אי פעם. הטיימינג לחסימות, היכולת לחסום און דה בול ולא רק מעזרה, דיוויס השתלט על משחקים דרך ההגנה. הוא אחד משחקני ההגנה הכי דומיננטיים אי פעם שאני זוכר במכללות. דיברת על אוקפור וזאת השוואה טובה מבחינת דומיננטיות הגנתית, אבל בניגוד לאוקפור, לדיוויס יש סייז עדיף ובעיקר יכולת אתלטית עדיפה על פני אוקפור.

הסייג היחידי שיש לגבי דיוויס זה הפיזיות שלו, אבל הוא לא כחוש מאד בהשוואה לגיל שלו ולהתחזק זה אחד הדברים שרוב השחקנים עושים באן.בי.איי תוך עונה או שתיים.

נדב, השאלה שלי לא הייתה אינפורמטיבית לחלוטין, אלא שאלה מנחה יותר. היו שחקנים, כמו רבראצ'ה למשל או אפילו ספילטר, שבאירופה נחשבו שומרים מעולים והגיעו לאן.בי.איי והתגלו במקרה הטוב כשחקני הגנה בינוניים. על סמך היכולת והפוטנציאל של הליטאי הצעיר באירופה, ממש אי אפשר לקבוע שהוא פוטנציאל הגנתי מצויין. הפיזיות והאתלטיות באן.בי.איי שונים לגמרי ואני בטוח שלא צריך להזכיר לך את זה. אני לא אומר שאותו ליטאי (שאני מסרב בתוקף לכתוב את שמו המסובך) לא יכול להיות שחקן הגנה מצויין, אבל הייתי נזהר בכך לאור הישגי העבר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 3:25 am 
Junior

אפילו לקחת את הבחירה הראשונה דראפט הבובקטס לא מצליחים. ההרונטס ראשונים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 3:27 am 
Senior

בלוג: הצג בלוג (1)
דיויד סטרן זוכה בלוטרי (הליגה עדיין הבעלים).
ע-נ-ק.

viewtopic.php?p=310777#p310777

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 5:08 am 
Junior

שטרן שיחק אותה עם המו״מ, סביר שהקונה דרש שהבחירה של מינסוטה תזכה בלוטרי ודוד הצליח לשכנע אותו שזה כבר ירים יותר מדי גבות. או גבה. 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מאי 31, 2012 7:23 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
Amos Gueta כתב:
דיויד סטרן זוכה בלוטרי (הליגה עדיין הבעלים).
ע-נ-ק.

http://salnews.com/forum/viewtopic.php?p=310777#p310777

נו, בדיוק מחקת את החתימה כדי לסדר מקום ללינקים חדשים. הוא קיבל את המעטפה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 63 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 26 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה