סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' אוקטובר 06, 2024 7:33 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 8:04 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
chaiel49 כתב:
טוב, ערכתי.
בכל מקרה אני בטוח שלא שומרים עליו כמו על קובי במהלך האחרון, למרות שניתן גם לזקוף זאת לחובתו של קובי כמו שכתבתי.

ועכשיו שראיתי את התקציר (ובלי קשר גם לפני אפשר היה לדמיין) אפשר להגיד שהם פשוט החליטו לעשות דאבל על וויד ולהשאיר את ג'יימס חופשי (אם כבר קונספירציות פה בפורום לא?)

ABC כתב:

ואם הסלטיקס כל כך מזלזלים בלברון, איך זה שהם הביאו עליו שלושה שחקנים במהלך האחרון? לא היה יותר משתלם שיתנו לו לרוץ עד הטבעות, יסמכו על זה שהוא צ'וקר, ואז הוא יחטיא דאנק? נשמע הרבה יותר הגיוני.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 8:05 pm 
Sophomore

טעות הגנתית של הסלטיקס. לברון חמק מפיאטרוס ונשאר לבד. זה הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 8:09 pm 
Sophomore

אני לא הבנתי כ"כ מה אתה רוצה אבל לפי מה שאני ראיתי (ואני יראה שוב עכשיו לפני שאני כותב אתזה) הם היו צריכים להתחלף בשמירה ורונדו היה צריך לעבור על ג'יימס...

אה אוקיי, מעבר לעובדה שאפשר להפריך פה בערך כל קונספריציה שאוהבים להעיף לאוויר אז אני יכול להגיד שפה הם נתנו לו להיות חופשי מבחוץ. תכנס פנימה? 4 עליך.
בכל מקרה כתבתי אתמה שכתבתי בהתחלה לפני שראיתי ועל בסיס מה שקראתי פה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 8:12 pm 
Sophomore

זה מה שאמרתי, טעות הגנתית של אחד מהשומרים. היה צריך להיות חילוף. רואים שפיאטרוס נשאר מופתע אחרי שלברון קלע את השלשה, כנראה היתה טעות של רונדו. לא כתבת שהשאירו אותו בכוונה פנוי? איך זה מסתדר עם ההודעה האחרונה שלך?

עריכה: נכתב אחרי שערכת את ההודעה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 8:22 pm 
Sophomore

סוף טוב הכלטוב =)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 9:06 pm 
Hall of Famer

קובי כתב:
תשמע, אני לא מאוהדי לברון או משהו, אבל לפחות במשחק מספר 3 (עליו אני יכול לחוות דעה כי ראיתי) הבנאדם שיחק יוצא מן הכלל! במחצית הראשונה זה היה הוא לבד נגד כל בוסטון. הוא שומר יוצא מן הכלל על עמדות 1-5 ובכלל עושה הכל על המגרש עם מעט דקות מנוחה. חשבת אולי שאחרי 40-45 דקות של מאמץ עילאי, החמצן לא עולה מספיק למח וכן הוא גם בנאדם וקבלת ההחלטות שלו ו/או רמת הביצוע נפגמת?

זו גם אופציה שחשבתי עליה. לברון לוקח על עצמו המון במשחקים של מיאמי, הוא גם הסקורר העיקרי, גם השחקן שמייצר לכל האחרים, גם הריבאונדר הכי חשוב, גם שומר על השחקנים הכי טובים של היריבה (מרכזים ועד סנטרים), גם משחק כמות פסיכית של דקות (כמעט 42 למשחק בפלייאוף, לא ירד מ-40 דקות מאז הבלו-אאוט במשחק 6 מול אינדיאנה, וגם שם הוא שיחק 38), בהחלט יכול להיות שחלק מהקשיים שלו בסופי משחקים נובעים מהעובדה שהוא פשוט מותש. הבעייה היא שבמצבה הנוכחי בלי בוש, ואולי גם איתו כשהוא יחזור, מיאמי פשוט לא יכולה להסתדר בלעדיו ליותר מ-2-3 דקות ברצף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 9:33 pm 
Junior

אבל ברור לכולם שזה לא תירוץ קביל לשחקן שאמור להיות אחד הטובים בהיסטוריה. לברון בשום אופן לא עושה בקבוצה יותר משחקני עבר כמו ג'ורדן, בירד, ואפילו לא אולג'ואן-שחקנים שעשו הכל על המגרש ושיחקו המון דקות בפלייאוף, והתעלו בגדול במאני טיים של הפלייאוף.

רשמו כאן שהסלטיקס בכוונה לא שמרו על לברון בשלשה שלו? אז כנראה פיספסתי הודעה כזו (מעבר למה שערך חיאל) ולא הבנתי על מה ABC הגיב. אני ספציפית חושב שבוסטון שמרו רע מאוד באותו פוזשן (ולא, לא בגלל הבריחה הגאונית של לברון מהחסימה) כי הם לא יצאו בכלל על לברון אלא נשארו שניים על וייד. מה שמצחיק זה שבמקרה הפוך -לברון היה מוסר לשלשה של וייד, גם כך לברון היה יוצא ה-איש שבעזרת הבנת משחק נהדרת סחב את השומרים עליו וסידר לוייד שלשה פנויה. וייד הפך לשעיר לעזאזל של אוהדי לברון. המהלך האחרון שהוא זרק את דניאלס והיה רחוק ממש טיפה משלשת באזר-ביטר מנצחת בגארדן, היה יכול להיות אחד הענקים בהיסטוריה אם היה נכנס.

גינות מיכאל, המספרים של לברון ברבעים האחרונים+הארכות:
משחק 1: 5 נק' 2-3 מהשדה 1-2 מהקו ו0 אס'.
משחק 2: 10 נק', 1-5 מהשדה 8-12 מהקו ו2 אס'. החטיא שתי זריקות אחרונות של הזמן החוקי.
משחק 3: 4 נק', 2-4 מהשדה לא הלך לקו, ואסיסט אחד.
משחק 4: 6 נק', 2-7 מהשדה 1-2 מהקו, 0 אס'. מסר להאסלם את הכדור האחרון.
סה"כ ב4 רבעים אחרונים+2 הארכות (=יותר ממשחק שלם): 25 נק', 37% שדה, 62.5% עונשין, 3 אסיסטים. אין ספק שהפלייאוף שלו נהדר, אבל בקלאץ' הצ'וקר של פעם יישאר צ'וקר גם השנה, גם אם הוא קלע שלשה חצי דקה לסוף.

בתור אחד שרוצה שההיט יפסידו, אני מעדיף שהפוזשנים הגדולים (לא דווקא של סל מנצח) שחייבים בהם סל ילכו ללברון ולא לוייד, כשוייד עם הכדור במאני טיים זה מרגיש הרבה יותר מסוכן. אני אופתע אם יש מישהו שמעדיף הפוך...

נערך לאחרונה על ידי FLASH בתאריך ב' יוני 04, 2012 9:40 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 9:39 pm 
Sophomore

אחד הענקים בהיסטוריה?! הא?! הא?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 9:44 pm 
Junior

אמור להיות, בתור אחד השחקנים המוכשרים ששיחקו. לא שמעת על התחזיות שהוא יעבור את ג'ורדן, על ה8 אליפויות מינימום שהוא רוצה במיאמי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 9:46 pm 
Sophomore

לא הבנתי, לא דיברתי על המהלך שכמעט וניצח את המשחק?
אגב, במהלך האחרון של הרבע האחרון שלברון מסר להאסלם, הוא לא עשה צעדים? (ממש לא מבין בשיפוט אבל משו נראה מוזר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 9:52 pm 
Junior

אה.

על הבאזר, בגארדן, משחק 4 של גמר המזרח, אחרי שוייד הקפיץ את דניאלס והגיע באופן די מגניב לשלשת נצחון פנויה-אחד היפים אם זה נכנס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 9:54 pm 
Sophomore

FLASH כתב:
אה.

על הבאזר, בגארדן, משחק 4 של גמר המזרח, אחרי שוייד הקפיץ את דניאלס והגיע באופן די מגניב לשלשת נצחון פנויה-אחד היפים אם זה נכנס.

מצטער בNBA צריך קצת יותר מזה כדי להיות אחד הגדולים בהיסטוריה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 9:55 pm 
Junior

אני מדבר על המהלך עצמו כן? לא על וייד.
לא זוכר הרבה זריקות באזר ייחודיות כ"כ ובכזה מעמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 10:25 pm 
Sophomore

FLASH כתב:

רשמו כאן שהסלטיקס בכוונה לא שמרו על לברון בשלשה שלו? אז כנראה פיספסתי הודעה כזו (מעבר למה שערך חיאל) ולא הבנתי על מה ABC הגיב.

רשמו משהו כזה בעמודים הקודמים ואני לא זוכר מי זה ואין לי כוח גם לבדוק עכשיו. על זה הגבתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 04, 2012 10:50 pm 
Senior

בין דיוני לברון צ'וקר או לא, כריס בוש עשוי לחזור למשחק מס' 5. יכול לעזור קצת עם הואקום מתחת לסל(סליחה, זה ג'ואל אנתוני).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 7:15 am 
Junior

אם בוש חוזר עכשיו אני חותם על התחזית שמיאמי ינצחו את שני הבאים.
אוקלהומה רחוקים נצחון ביתי מהגמר וסיכוי גבוה שנראה גמר מיאמי-OKC, מתי הפעם האחרונה שהיה מצ'אפ כמו לברון-דוראנט בגמר הNBA (שבו המגה סטארים גם שמרו אחד על השני)? אולג'ואן-אוניל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 7:18 am 
מנהל פורום

פירס-בראיינט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 7:22 am 
Sophomore

לא זכור לי ששמרו אחד על השני ברוב הסידרה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 7:29 am 
Junior

FLASH כתב:
אם בוש חוזר עכשיו אני חותם על התחזית שמיאמי ינצחו את שני הבאים.
אוקלהומה רחוקים נצחון ביתי מהגמר וסיכוי גבוה שנראה גמר מיאמי-OKC, מתי הפעם האחרונה שהיה מצ'אפ כמו לברון-דוראנט בגמר הNBA (שבו המגה סטארים גם שמרו אחד על השני)? אולג'ואן-אוניל?

בשבועות האחרונים דיוויד שטרן החליף את כדורי הויאגרה במחשבות על גמר כזה.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 7:44 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
החזרה של בוש, אם בכלל, תהיה לה משמעות לגמר. אני לא חושב שאפשר לצפות לשחקן שחוזר מפציעה לא קלה לאימפקט מיידי (הרבה פעמים קורה ההיפך), בטח אם מן הסתם זירזו את החזרה שלו. בכל אופן, בדינמיקה הנוכחית של הסידרה (2-2 אחרי ששתי הקבוצות איבדו הזדמנות מצוינת לקחת את הביתיות מהשנייה, ושתיהן כבר נופלות לגמרי מהרגליים), ניצחון של בוסטון הוא סופר הגיוני, עם או בלי בוש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 8:06 am 
Sophomore

ראובן כתב:
החזרה של בוש, אם בכלל, תהיה לה משמעות לגמר. אני לא חושב שאפשר לצפות לשחקן שחוזר מפציעה לא קלה לאימפקט מיידי (הרבה פעמים קורה ההיפך), בטח אם מן הסתם זירזו את החזרה שלו. בכל אופן, בדינמיקה הנוכחית של הסידרה (2-2 אחרי ששתי הקבוצות איבדו הזדמנות מצוינת לקחת את הביתיות מהשנייה, ושתיהן כבר נופלות לגמרי מהרגליים), ניצחון של בוסטון הוא סופר הגיוני, עם או בלי בוש.

הביתיות היא עדיין של מיאמי ואני מעדיף את לברון עם 45 דקות על פני פירס עם 40 (לעניין העייפות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 8:07 am 
מנהל פורום

chaiel49 כתב:

כי בראיינט אף פעם לא אהב לשמור על הטופ סקורר של הקבוצה השניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 8:08 am 
Sophomore

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
chaiel49 כתב:

וואלה. (ואני חושב שאני לא צריך להסביר לך למה שמירה טובה על רונדו חשובה אבל שיהיה)

נערך לאחרונה על ידי chaiel49 בתאריך ג' יוני 05, 2012 8:11 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 8:09 am 
Senior

בוסטון הרבה פחות טובה בחוץ, ונראה לי שמי שכנראה ייפול מהרגליים במשחק הבא זה הסלטיקס. מי שחייב למיאמי משחק גדול בסדרה הזאת זה וויד, נקווה שיספק אותו הערב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 05, 2012 8:37 am 
מנהל פורום

chaiel49 כתב:
ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
chaiel49 כתב:

וואלה. (ואני חושב שאני לא צריך להסביר לך למה שמירה טובה על רונדו חשובה אבל שיהיה)

גם עליו הוא לא שמר, רק עמד על העונשין והביט בעניין ברונדו מפחד לזרוק. בעוד שפירס עבד קשה וגרם לבראיינט לקלוע 6-24. אבל זה ההבדל בין סופרסטאר (פירס) לבין שחקן טוב וכינור שני קלאסי (בראיינט).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 499 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 20  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: idpwf1 ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: