סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 1:23 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 125 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 1:40 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
המשחק הראשון בשמלותו

המשחק השני:

השלישי:

הרביעי:

החמישי:

השישי:

השביעי:

השמיני והאחרון:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 11, 2012 5:37 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בתקופה ההיא עוד שיחקו ב-NHL בלי קסדות. פחד אלוהים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 4:20 am 
Hall of Famer

ההיסטוריה מתהווה מול העיניים.
עבירת boarding קשה של סטיב ברנייה מהדווילס מביאה לעונש קשה - עונש major, הרחקה ל-5 דקות (ובנוסף game misconduct, הרחקה מהמשחק עד סופו גם אחרי שהדווילס חוזרים להרכב מלא על הקרח).
בניגוד לפנלטי רגיל של 2 דקות, שנגמר ברגע שהקבוצה סופגת שער, פנלטי מייג'ור לא נגמר כשהקבוצה סופגת - הוא 5 דקות בכל מקרה, והקבוצה יכולה לספוג גם 20 שערים.
הקינגס מנצלים את הפנלטי כמו שצריך - 3 שערים בתוך 4 דקות, והקינגס מובילים 3:0 כבר בסוף השליש הראשון.

נערך לאחרונה על ידי ראי שעל הקיר בתאריך ג' יוני 12, 2012 4:43 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 4:25 am 
Hall of Famer

ודקה וחצי בתוך השליש השני זה כבר 4:0!!
אין מצב שהקינגס מפספסים את זה, הסטנלי ההיסטורי מגיע!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 5:16 am 
Hall of Famer

20 דקות אחרונות של העונה, 4:1 לקינגס. הגביע הוכנס לבניין ומחכה להנפה.
איזו אווירה בסטייפלס. והנה שומעים את אריק קרטמן מעודד את הקינגס...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 12, 2012 5:55 am 
Hall of Famer

6:1 בסיום, ויש אליפות היסטורית. מדורגת 8 שלוקחת את הגביע.
ועכשיו זה רשמי - ג'ונתן קוויק הוא ה-MVP של הפלייאוף, כצפוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 12:56 pm 
Hall of Famer

הקפטן דסטין בראון, עם הגביע, מתארח אצל ג'יי לנו.
שווה לראות, ולו בשביל הקטע עם בקבוק המים...
http://www.nbc.com/the-tonight-show/vid ... 2/1406028/

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 12:30 pm 
Hall of Famer

הקיץ הזה פוקע ה-CBA בין ה-NHL ואיגוד השחקנים שלה, אותו CBA היסטורי ומהפכני שנחתם אחרי העונה המבוטלת של 2004/05.
כרגע אני לא רואה בתקשורת הספורט בצפון אמריקה שיש באז גדול סביב המו"מ על ה-CBA החדש, וכנראה שאין יותר מדי פערים בין הצדדים ולא יהיו יותר מדי דרמות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 7:13 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
דווקא היום ראיתי את PTI והם התייחסו לפקיעת החוזה של ה-NHL ולפי כל ההערכות אין מצב שלא יהיה לוקאאוט. כרגע הנתח של השחקנים מהרווחים שקשורים להוקי גדול משמעותית מהאן.בי.איי ומהאן.אף.אל.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 14, 2012 8:02 pm 
Hall of Famer

האמת, מעבר לענייני הכסף שלי לפחות נראים פתירים, נקודת המפתח תהייה החלוקה מחדש של הליגה. ה-NHL רצתה להפעיל כבר בעונה הבאה חלוקה רדיקלית מחדש של הליגה - מבנה של 4 קונפרנסים בלי בתים, במקום 6 בתים בשני קונפרנסים כמו היום. הם הכריזו והצביעו בעד השינוי בלי לשאול את השחקנים, השחקנים התנגדו והפילו את היוזמה לעת עתה. זו תהייה נקודת מחלוקת לא קטנה בשיחות ה-CBA.
לדעתי האישית, אגב, מבנה 4 הקונפרנסים הוא נורא ואיום.

אני עדיין חושב שלא יהיה לוקאאוט, אחרי הטראומה של 2005 והעלייה ההדרגתית של הליגה מבחינת הכנסות וטלויזיה (כמעט פי 2 מאשר לפני 2005) אני לא רואה אף צד שמח ללוקאאוט, או מוכן לשכב על גדרות תיל בשביל להשיג את מה שהוא רוצה ולוותר על ההצלחה שמיטיבה עם כולם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 15, 2012 11:11 am 
Hall of Famer

לא יודע, מה שאתה מתאר בנוגע לקונפרנסים זה נשמע בעיקר עמידה על הרגליים האחוריות כי לא התייחסו לשחקנים. זה דבר שאני בטוח שפותרים בסכסוכים שכאלו לפני השבתה, כי זה לא נראה לי משהו באמת מהותי לשחקנים. לעומת זאת כסף???? לי אישית אין שום מושג אם יהיה לוקאאוט או לא. ההגיון אומר שלא, כי השחקנים והבעלים מפסידים מהלוקאאוט. אבל בקיץ הקודם ראינו כמה ההגיון עובד עם הסכסוך של האן.בי.איי, שקשה להעריך. בכל מקרה, בפי.טי.איי התייחסו ללוקאאוט כודאי על פי כל ההערכות.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 12:22 am 
Hall of Famer

ואני קראתי במקומות אחרים קצת אחרת, ובכל מקרה קראתי על הנקודות העיקריות שבמחלוקת והן לא נשמעות לי כאלה בלתי פתירות, בטח ביחס לפערים שהיו ב-NBA בקיץ ובהתחשב בזה שהליגה משגשגת, עלתה פי 2 בהכנסות שלה, וכולם מרוויחים.

עניין החלוקה מחדש של הליגה אולי נשמע כמו כיפוף ידיים ומשחקי כבוד, אבל יש בו אלמנט מהותי מאד וזה מרחקים וזמני נסיעות. החלוקה החדשה בעצם מחלקת את צפון אמריקה לארבע רצועות אורך, וכל אחת תהייה קונפרנס. מה שאומר שהמרחקים גדלים לרוב השחקנים, ובעצם גם בתוך הקונפרנס שלך תצטרך לקיים מסעות משחקי חוץ לפעמים.
היחידים שירוויחו מהעניין והמרחקים שלהם אולי יתקצרו אלה הקבוצות שנמצאות היום בבית המרכזי כמו שיקגו, דטרויט, נאשוויל וקולומבוס, שהן בעצם במזרח אבל הבית שלהן שייך למערב ולכן הן נוסעות רחוק יחסית. וכמובן ויניפג, שנמצאת עדיין בדרום-מזרחי על בסיס המיקום הקודם שלהם באטלנטה.
בקיצור יש פה דבר שכאילו גורמים לרוב השחקנים לעבוד יותר קשה ולהיות פחות בבית.
למה בעיני זה גרוע? אני הרי לא נוסע לא יותר ולא פחות. בעיני זה גרוע בגלל העניין הספורטיבי. אני חושב שהחלוקה לשישה בתים ושני קונפרנסים עובדת מצויין. החלוקה לארבעה קונפרנסים תעוות את הליגה, כי בליגה יש 30 קבוצות, ו-30 כידוע לא מתחלק ב-4. מה שאומר שהקונפרנסים לא יהיו שווים בגודלם - יהיו שניים של 8 קבוצות ושניים של 7. בנוסף, זה אומר פלייאוף משעמם יותר - הקבוצות נפגשות בפלייאוף מול אלה שבין כה הן פוגשות לאורך כל העונה.

אז מה צריך לעשות? לי הקטן יש דעה ברורה, שכמובן לא משנה שום דבר. שמור על המבנה הקיים, שכאמור עובד מצויין. קח את ויניפג ותזיז אותה לבית הצפון-מערבי שזה מקומה הטבעי. תמשיך ללכת עם הגיאוגרפיה, מה שאומר שמי שתצא מהצפון-מערבי כדי לפנות מקום לוויניפג היא קולורדו, קח אותה ותעביר אותה לבית המרכזי או שתעביר אותה לבית הפסיפי ואת דאלאס תעביר לבית המרכזי. מהבית המרכזי תפנה את נאשוויל, שגם ככה כאמור מאד רוצה לעבור למזרח, ושים אותה בבית הדרום-מזרחי במקום ויניפג. זה הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 2:30 pm 
Hall of Famer

והערה לגבי PTI והוקי, אם תרשה לי עמוס.
אני לא רואה מספיק PTI כדי לשפוט בעצמי, אני יכול להגיד לך מקריאה בפורומים מה חושבים אוהדי הוקי בצפון אמריקה על PTI. רוב מי שקראתי טוען ש-PTI כמעט לא מתעסקים בהוקי ולא מדברים עליו, אין להם מושג מה קורה בענף ובליגה, וכשהם כבר מדברים על הוקי הם מראים חוסר הבנה בסיסי עד כדי טעויות בשמות של השחקנים. שוב, אני לא רואה מספיק כדי לדעת בעצמי כמה זה נכון, אבל זו הדיעה הרווחת עליהם.
זה עוד לא אומר שהם בהכרח טועים, תמיד יש סיכוי שהמו"מ יתחרבש ויהיה לוקאאוט באורך כזה או אחר. אני מהמר שלא יהיה, להגיד לך שאני שם על זה את הבית שלי? לא ממש.

אם להעלות עוד נקודת מחלוקת מעניינת, זו השתתפות ה-NHL באולימפיאדות החורף. ה-NHL משתתפת באולימיפאדה מאז נאגאנו 98' וזה סידר לאוהדי הענף טורנירים באמת בלתי נשכחים, עם 6-7 דרים טימס בכל אולימפיאדה. לבעלים ולליגה מדובר בכאב ראש והפסד כספי לא קטן. זה אומר להפסיק את הליגה לשבועיים בשיא העונה, ולוותר על סופ"ש האול-סטאר. הם רוצים להפסיק את ההשתתפות באולימפיאדה. השחקנים, בעיקר האירופים אבל לא רק, מתנגדים נחרצות. הכי קיצוניים הנושא הם כמובן השחקנים הרוסים שאמורים לארח את אולימפיאדת החורף ב-2014. אלכס אובצ'קין למשל כבר אמר שהוא ישתתף באולימפיאדה ב-2014 ביי הוק אנד ביי קרוק, פגרה ב-NHL או לא, וכל מי שירצה בשירותיו בעונה הזו שייקח זאת בחשבון.
מה יהיה? לי נראה שזו עז של הבעלים, עצם שהבעלים יזרקו לשחקנים ויציגו את זה כמחווה בציפיה למחווה בחזרה. הליגה בסך הכל משגשגת וההשתתפות באולימפיאדה מביאה לה הרבה פרסטיז'ה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 11:39 pm 
Hall of Famer

אין שום ספק שבעולם שקורנהייזר ומייקל ווילבון אישית לא ממש מבינים בהוקי קרח, סביר להניח שפחות ממך אפילו. אבל מה ששמעתי לא הגיע מהפה של המגישים, אלא מהאורח שהם הביאו ודיברו איתו על הסטנלי קאפ. לא זוכר מי האיש, אבל עליו אין שום אפשרות להגיד שאין לו מושג.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:26 am 
Hall of Famer

כדאי לדעת מי זה לפני שקובעים אם יש אפשרות או לא, אתה לא חושב?
(אני לא יודע מי זה וגם לאמצליח לזהות מי זה, אפילו בת'רדים בפורומים שמדברים על התכנית).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 8:11 am 
Hall of Famer

זה בדר"כ מאמן לשעבר ופרשן כמו בארי מלרוז או שחקן עבר אחר.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 8:21 am 
Hall of Famer

מאחר ולא זיהית אותו, אני מניח שזה לא בארי מלרוז. כשאדע מי זה אוכל להתייחס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 18, 2012 6:05 am 
Hall of Famer

בחיאת ראי, מכל דבר אתה חייב לעשות ויכוח. עלה אורח אצל PTI ואמר שהתחזית היא שהולך להיות לוק אאוט. אני לא מבין במה שקורה שם, לי אין דיעה, אבל האורחים שמגיעים לפי.טי.איי הם תמיד מהתחום שהם מדברים עליו. אז לא יודע אם הוא צודק, אבל כנראה שיש ביסוס לדברים שהוא אומר. לא מבין למה זה בדיוק חשוב מי זה. ורק בשביל לסגור את הפינה, אני לא אזהה את בארי מלרוז, אלא אם יהיה כתוב מתחת לתמונה שלו בארי מלרוז והשדרנים יגידו שהם מדברים עם מלרוז. יותר מכך, חוץ מזה שהוא מופיע בפי.טי.איי לדבר על הוקי ויש להם כלפיו תמיד הערכה גדולה, אין לי מושג מי זה בארי מלרוז.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 18, 2012 6:36 am 
מנהל פורום

תיכף ראי יבוא ויכתוב שדווקא יש לך מושג מי זה בארי מלרוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יוני 18, 2012 9:59 am 
Hall of Famer

נו בחיאת עמוס. לא צריך להתעצבן. אני לא רואה PTI, אבל אתה למיטב הבנתי כן ודי הרבה, הזכרת את בארי מלרוז ואמרת שהם מביאים אותו לפעמים לדבר על הוקי, אז תיארתי לעצמי שכבר ראית אותו ואתה מכיר את פניו. אם לא אז לא, לא קרה כלום.
תכלס התשובה שלי נשארת אותו דבר, אין לי מושג מי דיבר שם אז אני לא יכול להתייחס לקרדנשלס שלו. אני אומר שראיתי פרשנויות אחרות, מכובדות למדי, שאומרות ההיפך, ושלעיני - האוהד הקטן מהמזרח התיכון, שמן הסתם רחוק ממרכז העניינים ולא מעורה אפילו כמו אוהד צפון אמריקאי ממוצע - העניינים לא נראים כאלה בלתי פתירים, ושהליגה משגשגת ולכולם יש אינטרס שלא יהיה לוקאאוט (וזה בניגוד גמור למצב ב-2005, אז היה לליגה ולבעלים היה אינטרס שהיה בבחינת חיים ומוות של הליגה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 17, 2012 4:28 pm 
Hall of Famer

נכניס את זה כאן.
טורניר ההוקי קרח של המכביה בשנה הבאה ממשיך להביא שמות גדולים, לפחות בצוותים המקצועיים והניהוליים. אחרי שכבר שני מאמנים זוכי סטנלי הבטיחו את השתתפותם - ז'אן פרון, מאמן נבחרת ישראל, ומייק קינן שיאמן את קנדה - מתברר שמתיו שניידר, שחקן ההוקי היהודי הגדול בכל הזמנים שפרש לפני שנתיים, יהיה ה-GM של נבחרת ארה"ב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 16, 2012 9:11 am 
Hall of Famer

מקפיץ לעדכון על דיוני ה-CBA, שאחרי התחלה אופטימית מאד מצד שני הצדדים נראים הרבה פחות אופטימיים עכשיו.
אחרי שהבעלים הגישו הצעה לשחקנים כבר לפני יותר מחודש, איגוד השחקנים התעכב מאד ונתן הצעה נגדית רק שלשום, חודש לפני פקיעת ה-CBA הנוכחי. הקומישנר, גארי בטמן, כבר שיחרר הצהרה פסימית וחריפה (למרות ניסוח מנומס) שלפי ההצעה הנגדית נראה שהפערים גדולים, ובעצם אמר שהשחקנים לא הפנימו את השינויים בכלכלה ואת מה שקרה ב-NBA וב-NFL, ושבכלל, שני הצדדים "רואים אחרת את העולם".
בקיצור, העניינים נראים הרבה יותר פסימיים מאשר קודם, בעיקר בגלל שהרבה זמן בוזבז ע"י השחקנים על כלום, והזמן שנותר קצר. העונה מתחילה באוקטובר, אבל ה-CBA הנוכחי פוקע כבר ב-15 בספטמבר ופקיעתו אומרת למשל שה-NHL והבעלים לא יכולים להשתמש בשחקנים ובתמונותיהם לקידום הליגה ולמכירת כרטיסים. זה בטח לא יוסיף למו"מ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 7:24 pm 
Hall of Famer

עוד הקפצה.
הלוק-אאוט הוא כנראה עובדה מוגמרת. ה-CBA הנוכחי פוקע בסוף השבוע, ולא נראה הסכם באופק. הבעלים כבר הבהירו מזמן שלא ימשיכו לעבוד עם ה-CBA הנוכחי אחרי פקיעתו. די ברור שמחנות טרום העונה לא ייפתחו, ומן הסתם זה יגלוש גם לפתיחת העונה עצמה. היום יש פגישה אחרונה בין הצדדים, אחרי זה דיונים פנימיים בכל צד בחמישי ושישי. לא נראה שאפשר להגיע למשהו.
בינתיים יש התפתחות מעניינת. עורכי דין מטעם איגוד השחקנים פנו לבתי דין בשתי פרובינציות קנדיות, קוויבק ואלברטה, כדי שיוציא צו נגד הלוקאאוט בטענה שהוא עובר על חוקי העבודה בפרובינציות. אם הם יקבלו פסיקה לטובתם, שלוש קבוצות - מונטריאול, אדמונטון וקלגרי - יחויבו לתת לשחקנים שלהן להתאמן במתקניהן ולשלם להם משכורת למרות הלוקאאוט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 12:56 am 
Hall of Famer

זהו, עכשיו זה רשמי. לא יהיו פגישות מו"מ היום, והלוקאאוט יתחיל בחצות שעון ניו יורק, 7 בבוקר שעון ישראל.
חבל. חבורה של מטומטמים. הלוקאאוט הקודם היה מוצדק, שאלה של חיים ומוות לענף. היה שווה אפילו להפסיד עונה שלמה על זה. הפעם המקרה הוא הפוך, הליגה משגשגת, והכל הולך להיעצר אם לא לחזור אחורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 16, 2012 3:27 pm 
Hall of Famer

ובינתיים, בנושא המשפטי שדיברתי עליו, בית המשפט בקוויבק סירב לבקשת השחקנים לתת צו מיידי בדבר חוסר חוקיות של הלוקאאוט בפרובינציה. מצד שני הוא גם סירב לבקשת ה-NHL לדחות את תביעת השחקנים על הסף, והנושא ימשיך להיות נידון בבית המשפט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 125 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה