סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 09, 2024 9:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 316 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 10:53 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (0)
אני בכלל לא בטוח שנצליח להיכנס ל-24, בטח ובטח לא באופן עיקבי.
יש באירופה משהו כמו 20 נבחרות שהן טובות מאיתנו באופן עקרוני וברור, ועוד לפחות 10 שאנחנו חושבים שאנחנו טובים מהן, אבל בפועל אנחנו בערך באותו לבל.

במוקדמות היו 9 בתים, והיינו הנבחרת הכי חלשה אחרי ארמניה מבין אלו שסיימו במקום השלישי בבית שלהן.
מבין אלו שסיימו במקום השני אפשר יש את אסטוניה, מונטנגרו ובוסניה שהן פחות או יותר במעמד שלנו, כך שאנחנו אי שם באיזור מקומות 23-26 לפי המוקדמות של היורו.

"האבחנה שהספרס טועים כשהם נותנים ללברון לזרוק-קשקוש של אחד שלא ראה 100% מהסדרה"
פלאש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 1:03 pm 
Junior

בוסניה טובה מאיתנו בהרבה.
דזקו, מסימוביץ, מדויניאנין רחימיץ' וספחיץ'.
אסטוניה פחות או יותר בלבל שלנו, פלוס מינוס. מונטנגרו, להערכתי, טובה מאיתנו בנקודת זמן הנוכחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 3:21 pm 
Sophomore

האמירה "אין עשרים וארבע נבחרות מספיק מוכשרות ליורו" מניחה את המבוקש. בפועל, אם יהיו בטורניר עשרים וארבע נבחרות, כנראה כן יהיו עשרים וארבע נבחרות כאלה — לא מפני שהנבחרות יהיו יותר מוכשרות, אלא מפני שיהיה קל יותר להיות "מספיק מוכשר ליורו". כלומר, השאלה היא לא האם יהיו די נבחרות "מספיק מוכשרות ליורו", אלא כמה מוכשר אנחנו רוצים ש"מספיק מוכשר ליורו" יהיה.
בטורניר של 1992 — אמנם עדיין עם נבחרת ברית־המועצות ולפני הפירוק של יוגוסלביה, אבל ההשלכות על הכדורגל הבינלאומי היו פחות כבדות מאשר על הכדורסל — עוד שיחקו רק שמונה נבחרות. כלומר, העילית ממש. שזו גישה לגיטימית. ואז הכפילו את מספר המשתתפות, והתוצאה עדיין הייתה טובה, כי כן יש באירופה שש־עשרה נבחרות שיכולות להתמודד בכבוד זו מול זו, ויכולות לחשוב ברצינות על עלייה מכל בית — ויש היגיון בטענה שאלופת אירופה צריכה להתמודד עם הרבה נבחרות טובות, ולא רק עם מעט נבחרות טובות מאוד.
הבעיה עם 24 נבחרות — מעבר לקושי וחוסר־האלגנטיות שבקביעת העולות משלב הבתים — היא במתיחה הקיצונית של הקונספט הזה. כי כן יש באירופה עשרים וארבע נבחרות שיכולות להקשות זו על זו, אבל לא הרבה יותר מזה. אם היינו מפצלים את הכדורגל האירופי לשני דרגים, כמו בכדורסל — ומונעים כך כל מיני 13:0 בשלב המוקדמות — אליפות אירופה החדשה שלנו הייתה פחות או יותר טורניר בהשתתפות כל קבוצות דרג א. כלומר, אם אתה לא דרעק מוחלט — ברוכים הבאים, התקבלת לאליפות אירופה. אז אולי יהיו בטורניר עשרים וארבע נבחרות ראויות, אבל פתאום יהיו בו המון קבוצות שלא מפנטזות בכלל על חצי הגמר, כי אולי הן יכולות לגרד תיקו נגד צרפת או רוסיה, אבל זו התקרה שלהן. ולא מעט נבחרות שיתייחסו להשתתפות כהישג מספק כשלעצמו, כי הן הצליחו לעבור את אירלנד במוקדמות. לא נעים.

אשר לישראל, היא בוודאי לא תעלה בקביעות — כי היא לא שייכת לדרג א של הכדורגל האירופי. מבחינה הישגית היא בדרג של פינלנד. ואיש מבין הקוראים כאן לא יתקשה לנקוב בשמותיהן של עשרים וארבע נבחרות שעליהן הוא היה מהמר לפני ישראל: למשל, נוסף על שש־עשרה המשתתפות בטורניר הנוכחי, אפשר למנות את סרביה, שווייץ, טורקיה, בולגריה, רומניה, סקוטלנד, נורבגיה ובוסניה — וגם את מונטנגרו, סלובניה, סלובקיה, בלגיה, ועוד לפעמים אפשר להוסיף גם את הונגריה, אוסטריה, ויילס, אסטוניה וצפון־אירלנד. אבל היא כנראה תצליח להשתחל פנימה מדי פעם בפעם, פשוט כי היא תצטרך לעבור שמונה נבחרות פחות משהייתה צריכה לעבור עד כה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 3:34 pm 
Junior

כל המלל הזה בשביל להסביר לנו שכשהיורו יהיה עם עשרים וארבע נבחרות, האיכות תפחת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יוני 16, 2012 11:46 pm 
Junior

איזה סיום מענג לבית המדכא הזה. דרמה גדולה ובסופה המארחת והפייבוריטית בחוץ - האנדרדוג והקבוצה שחטפה בראש במשחק הראשון עולים.

באשר לדיון היורו הבא - אני משוכנע שהכי טוה 20 נבחרות, 5 בתים, 5 מנצחות הבתים עולות יחד עם שלושת הנבחרות עם המאזן הטוב ביותר במקום השני. זה יבטיח תחרותיות עד הרגע האחרון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:46 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
סיום מענג? סיום נורא ואיום, גם מבחינת רמת המשחקים. היום הכי חלש של היורו עד עכשיו.
ולגבי השיטה - כל שיטה שבה עולות "X הטובות ביותר מהמקום ה-Y" היא זוועתית ומעוותת.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:48 am 
Sophomore

מה זאת אומרת, "כל המלל הזה"? אפילו 400 מילים אין שם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 1:53 am 
Hall of Famer

הגזמת. אם זה לא "וואן ליינר", אתה בחזקת חופר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 3:31 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
סיום מענג? סיום נורא ואיום, גם מבחינת רמת המשחקים. היום הכי חלש של היורו עד עכשיו.
ולגבי השיטה - כל שיטה שבה עולות "X הטובות ביותר מהמקום ה-Y" היא זוועתית ומעוותת.

מסכים עם ראי. שיטה של הכי טובות מתוך היא נוראית. אני בכלל חושב שהשיטה הכי טובה היא עם 18 קבוצות. 6 בתים של 3 שרק הראשונה עולה. אחרי זה שלושה משחקי שליש שבסופם עולות שלוש קבוצות פיינליסטיות. עכשיו עושים הגרלה ובוחרים שתי קבוצות שישחקו בגמר והמנצחת לוקחת את הטורניר, כשהשלישית זוכה בהקרנה פרטית של הסרט אווטאר, אבל לא זה שבתלת מימד, אלא הסרט המחורבן שעשו על סדרת הטלויזיה המצויירת (שבטח גם היא מבוססת על איזה קומיקס/ספר שאני לא מכיר) שהיא דווקא לא רעה.

(זו הדרך שלי להגיד שהפורמט הנוכחי הוא אחלה לגמרי. הוא פשוט לא מתאים לשתי מארחות. או לחילופין - לא לתת למארחת ראשות בית, למרות שעם מארחת אחת זה בכלל לא נורא.)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 6:45 am 
Junior

סיום מענג, כי הוא ספורטיבי והצ'כים והפולנים נלחמו היום כמו שהייתי מצפה מקבוצות במצבן. חבל רק שכל אחת נלחמה בזמן שונה במשחק ולא במקביל. צ'כיה מגניבים וכמה שיוונים מבאסים ת'תחת לפחות הם הראו אופי שהרוסים לא לא הצליחו להראות.

באשר לשיטה, מתן, מדברים כעת על אירוח משולש: אירלנד, ווילס וסקוטלנד. מה תאמר על זה? למעט 5-6 מדינות ביבשת אין לאחרות תשתית גדולה לארח טורניר בסדר גודל כזה ובעיקר כמו שכל המקרים האחרונים לימדו אותנו, אין גם רצון. אירוח משותף נותן את היוקרה בחצי מהעלות.
ראי, אני חושב שהשיטה שלי תבטיח שקבוצות יבואו לשחק כדי לנצח ובהפרש שערים גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 7:38 am 
מנהל פורום

ממש לא חושב שהיה נורא ואיום, לא ראיתי את רוסיה-יוון, אבל צ'כיה-פולין היה משחק חביב. היה מתח, היתה מחויבות, והיה את שחקן האליפות עד עתה, תיאו גברסילאסי.

מאדים כתב:
מדברים כעת על אירוח משולש: אירלנד, ווילס וסקוטלנד

יש לי הצעת יעול, שכל הקומונוולת' יארח, יהיה מגניב יורו בהודו וקנדה. וזה גם ימנע את העלייה של ישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 8:58 am 
Hall of Famer

מאדים כתב:

רק שהן לא תשחקנה נגד אותן יריבות. קבוצה שמשחקת נגד יריבות X תתחרה על העלייה נגד קבוצה שתשחק בכלל נגד יריבות Y, וכמובן ששתי הקבוצות האלה לא תשחקנה זו נגד זו.
אם אתה מתעקש על השיטה הזו, הייתי פוסל משחקים מול הקבוצות מתחת למקום השלישי בבית לצורך החישוב. רק התוצאות מול השתיים שסיימו איתך בצמרת הבית יקבעו את החישוב. אני עדיין חשוב שזה עיוות, אבל עיוות מופחת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 9:00 am 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
ממש לא חושב שהיה נורא ואיום, לא ראיתי את רוסיה-יוון, אבל צ'כיה-פולין היה משחק חביב. היה מתח, היתה מחויבות, והיה את שחקן האליפות עד עתה, תיאו גברסילאסי.

מאדים כתב:
מדברים כעת על אירוח משולש: אירלנד, ווילס וסקוטלנד

יש לי הצעת יעול, שכל הקומונוולת' יארח, יהיה מגניב יורו בהודו וקנדה. וזה גם ימנע את העלייה של ישראל.

אתה רוצה לספר לאיזה לאומן אירי שהם חברים בקומונוולת'? בהצלחה לך עם זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 9:01 am 
מנהל פורום

עובד איתי לאומן אירי, אני מספר לו את זה כל יום. הוא לא מאד מרוצה. אני כן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 9:14 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
מאדים כתב:

רק שהן לא תשחקנה נגד אותן יריבות. קבוצה שמשחקת נגד יריבות X תתחרה על העלייה נגד קבוצה שתשחק בכלל נגד יריבות Y, וכמובן ששתי הקבוצות האלה לא תשחקנה זו נגד זו.
אם אתה מתעקש על השיטה הזו, הייתי פוסל משחקים מול הקבוצות מתחת למקום השלישי בבית לצורך החישוב. רק התוצאות מול השתיים שסיימו איתך בצמרת הבית יקבעו את החישוב. אני עדיין חשוב שזה עיוות, אבל עיוות מופחת.

לתחושתי עיוות גדול יותר יהיה טורניר עם 24 נבחרות. הסיבה היחידה שרוצים להגדיל את היורו זה כדי להבטיח יתרון לחמשת הגדולות (ספרד, צרפת, גרמניה, איטליה, אנגליה) כראשי בתים.

ערן, הוא בהחלט שחקן מפתיע בטורניר ויחד איתו פטר יראצ'ק שהיה הכי טוב מול היוונים והבקיע מולם ומול הפולנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 9:20 am 
מנהל פורום

יש לציין שראיתי אותו השנה במקרה באיזה משחק ידידות ומאז אני מאוהב. הוא סוג של ג'יאנלוקה פסוטו רק בלי הכוח המתפרץ, המהירות, יכול התיקול ומשחק ראש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 9:20 am 
Hall of Famer

מה הקשר? גם אני נגד הגדלה של היורו ל-24 נבחרות. בפול של 50-55 נבחרות, טורניר גמר של 16 נבחרות זה מספיק בהחלט. אז מה? כדי לתקן עיוות אחד צריך להנהיג עיוות אחר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 11:36 am 
Junior

אז זהו, שאני חושב שאפשר בהחלט לעשות טורניר עם 20 נבחרות ושיהיה מעניין, אבל כאן זה נגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 11:58 am 
Hall of Famer

אז כאן נישאר חלוקים. כבר באליפות הזו יש נבחרות שנופלות בהרבה מהאחרות, כמו אירלנד שעוד מסתמכת על כוכבי העשור הקודם, ואם תגדיל ל-20 נבחרות עוד תראה באליפות נבחרות כמו אסטוניה שעלתה לפלייאוף השנה (לפחות את ישראל לא נראה, אז זה פחות מדאיג).
וכשזה מכניס גם עיוות בשיטת המשחקים, על אחת כמה וכמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 12:04 pm 
Junior

יש נבחרות מוצלחות שלא הגיעו לטורניר כמו בלגיה, טורקיה וסקוטלנד. הנוכחות של האירים היא לא כזו איומה והם נלחמים ומשחקים כמו מי שמאמינים ביכולתם לשנות משהו. זה לא ליגה ראשונה מול רביעית, אלא מי שבראש הליגה אל מול מי שנמצאים בתחתית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 12:04 pm 
Hall of Famer

סלחו לי על חוסר העדכנות-מהו אותו עיוות מדובר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 12:05 pm 
מנהל פורום

הפרצוף שלי :(

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 12:07 pm 
Junior

מאדים כתב:
איזה סיום מענג לבית המדכא הזה. דרמה גדולה ובסופה המארחת והפייבוריטית בחוץ - האנדרדוג והקבוצה שחטפה בראש במשחק הראשון עולים.

באשר לדיון היורו הבא - אני משוכנע שהכי טוה 20 נבחרות, 5 בתים, 5 מנצחות הבתים עולות יחד עם שלושת הנבחרות עם המאזן הטוב ביותר במקום השני. זה יבטיח תחרותיות עד הרגע האחרון.
matan 2.0 כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

מסכים עם ראי. שיטה של הכי טובות מתוך היא נוראית. אני בכלל חושב שהשיטה הכי טובה היא עם 18 קבוצות. 6 בתים של 3 שרק הראשונה עולה. אחרי זה שלושה משחקי שליש שבסופם עולות שלוש קבוצות פיינליסטיות. עכשיו עושים הגרלה ובוחרים שתי קבוצות שישחקו בגמר והמנצחת לוקחת את הטורניר, כשהשלישית זוכה בהקרנה פרטית של הסרט אווטאר, אבל לא זה שבתלת מימד, אלא הסרט המחורבן שעשו על סדרת הטלויזיה המצויירת (שבטח גם היא מבוססת על איזה קומיקס/ספר שאני לא מכיר) שהיא דווקא לא רעה.

(זו הדרך שלי להגיד שהפורמט הנוכחי הוא אחלה לגמרי. הוא פשוט לא מתאים לשתי מארחות. או לחילופין - לא לתת למארחת ראשות בית, למרות שעם מארחת אחת זה בכלל לא נורא.)
ראי שעל הקיר כתב:
מאדים כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יוני 17, 2012 7:24 pm 
Junior

זה לא משרת את הכדורגל, ואם כבר נבחרות לא אטרקטיביות שיעלו, זה לפחות שיהיו הביתיות. גם זה וגם זה לא קיבלנו ובכל זאת אני מבסוט.
שתי הקהלים המגעילים והקיצוניים ביותר, אלו שלקחו חלק כמעט בכל קטטה שצולמה ופורסמה, עפים הביתה(או במקרה של פולין חוזרים לעריהם) בבושת פנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יוני 19, 2012 11:03 pm 
Hall of Famer

זה רק אני או שאנגליה לא מצרפת שלוש מסירות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 316 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: