סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 10, 2024 5:23 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 9:05 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
לוקח דברים קשה? לא יודע. אני לא בדיוק מורט את שערותיי בראש חוצות בגלל הדברים האלה, אבל אם זה נושא הדיון ואנחנו עדים לכזו אנטי-מקצוענות, איפה נדבר על זה אם לא כאן?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 11:07 am 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
לוקח דברים קשה? לא יודע. אני לא בדיוק מורט את שערותיי בראש חוצות בגלל הדברים האלה, אבל אם זה נושא הדיון ואנחנו עדים לכזו אנטי-מקצוענות, איפה נדבר על זה אם לא כאן?

אין בעיה לדבר אבל אתה מגזים, חוצמזה שזה מתייחס לנושא של החוסר מקצוענות/ספורטיביות/חוסר תרבות ספורט שאתה מתלונן עליו במקום אחר ולדעתי אתה מגזים. כמובן שזאת דעתי ולכן יכול להיות שאני טועה ואתה לא מגזים כלל.
אתה צודק בכל מה שאתה אומר אבל כאילו גם כמה אפשר להתלונן עלזה? וזה באמת מעצבן אותך עדיין? אם כן סחטיין, אני התייאשתי מזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 12:11 pm 
Hall of Famer

אז ההגזמה שלי היא בזה שאני צודק, אבל מדבר על זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 12:25 pm 
Sophomore

*חופר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 2:23 pm 
Hall of Famer

לא בא לך לקרוא "חפירות", אל תכניס לת'רד או לפורום בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יוני 13, 2012 5:04 pm 
Sophomore

חשבתי עלזה ו.....לא.
אל תיקח אישית.
חוצמזה אני חוזר בי ממה שכתבתי כי זה לא בסדר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 3:30 am 
Junior

ועכשיו אייל ברקוביץ עושה מעשה נדב יעקובי (שערק לתקופת היורו מערוץ הספורט למתחרה צ׳רלטון) ועובר מONE לערוץ הספורט, ויכנס ליציע העיתונות, וכנראה גם לצמפיונס.
יאלה שכונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 9:14 am 
Hall of Famer

מחכה בקוצר רוח לתגובותיה של אופירע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 11:19 am 
Junior

http://www.mako.co.il/special-mako-news ... =565984153

יש פה תגובונת של אופירה בכתבה
ציטוט:
אסייג מסרה בתגובה: "זה לא נכון, שטויות"
התגובה היא על זה שהיחסים בינהם ידעו עליות ומורדות ועכשיו הם יותר בכיוון למטה.
האמת שכנראה היא צודקת כי הוא ימשיך להגיש איתה את התוכנית רכילות על הספורט ב102FM.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 1:34 pm 
Sophomore

הצוות של ערוץ הספורט הוא באמת צוות מנצח. לא להאמין מה נהיה מהערוץ הזה.

כמה חבל שדווקא האנשים שבאמת אוהבים ספורט ולהתעסק בו בצדדים המקצועיים (ולתת ערך מוסף בפרשנות שלהם) הם אלה שקיימים שם עוד מתקופתו של מיילן טנזר וסוף הניינטיז. בלי דם חדש, בלי דעות נוספות.

עוד יותר חבל שבמקום אנשי מקצוע איכותיים החדשים שמקבלים במה סרחים שהם או חסרי מושג או אינטרסנטים או חסרי יכולת לתת משהו מעבר לשטחי והמובן מאליו, כמו אוחנה, שרף, ברקוביץ' ואפילו קופמן שמקבל שדרוג ממעמד הכתב הזוטר שהיה לו פעם. מזלזלים בנו שם.

אז יציע העיתונות הדוחה והמשעממת להחריד קיבלה עוד פאנליסט מצטיין, אבל אוי, כ"כ הייתי מעדיף לראות תוכנית כמו חמישיות בכדורגל במקום זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 1:42 pm 
Hall of Famer

אתה ציני כשאתה אומר "פאנליסט מצטיין"? כי לא ברור לי במה ברקוביץ' מצטיין מלבד התלהמות, בורות ועילגות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 1:49 pm 
Sophomore

ביציע העיתונות זו התכונה העיקרית שדרושה מפאנליסטים... אז כן, במקרה הזה הוא פאנליסט מצטיין... זה שיש תוכנית מפגרת שאלה הדרישות שלה זה כבר משהו אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 3:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
"יציע העיתונות" מבססת את עצמה עוד יותר כאם כל חטאת בעניין האלימות בספורט הישראלי.
והכי מצחיק זה שלפני כמה חודשים רסקין וקופמן הנחו פאנל בנושא "איך להילחם באלימות בספורט הישראלי", או משהו כזה...

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 6:15 pm 
Sophomore

מבחינתי הבעיה בערוץ הספורט היא החוסר בתכנים.
גם אם יביאו לשם את ביל סימונס זה לא יעזור.
ערוץ שמבוסס על ליגת האלופות והליגה הישראלית בכדורסל בלבד, כאשר המתחרה משדרת בלי סוף ספורט בשידורים ישירים מכל הליגות הטובות.
עד שערוץ הספורט לא יחזור לשדר ספורט שמעניין את ההמונים, ולא אליפות הבאולינג לנערות עד גיל 13, הוא ישאר לא רלוונטי, גם אם יביאו ברקוביצים או לא יודע מי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 7:06 pm 
Sophomore

בקיצור כלמה שקשור לספורט בארץ דפוק חוץ מכמה אוהדים (ברצינות)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יוני 21, 2012 11:55 pm 
Sophomore

לפטופ, שכחת את הדבר הזניח והלא מעניין של שתי קבוצות חזירות שקורעות את הכיס והליגה של ספרד, אבל מילא. גם אני לא צופה בזה. יש גם את המשחק המרכזי של הליגה האיטלקית, כי החובה הרגולטורית היא לשדר בכל שבוע 2 מהמשחקים המרכזיים מ-3 הליגות החזקות באירופה (נקוב ספציפית באיטליה, ספרד וגרמניה). צ'רלטון באופן טבעי משחררת להם כל שבוע את איטליה.

מה שכן, אני מסכים. זה רק טיפה בים מה שיש לערוץ. אין לו אשכרה תוכן ספורט אז הוא משקיע בכל מיני תוכניות אולפן מגוחכות של ראשים מדברים במקום לראות אשכרה ספורט. אין ספק שצ'רלטון נותנת תמורה טובה יותר לכסף של הלקוחות שלה. פשוט קונים שם כל דבר שזז, גם בפגרות לא משעמם שם רוב הזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 1:17 am 
Junior

שכחתם את ליגת הכדורעף, כדוריד וכדורגל חופים (לא שאני מנסה להגן על ערוץ הספורט שהוא באמת בזיוני וצ'רלטון לא רואה אותו ממטר). בכדורגל חופים, למשל, יש את רז זהבי (זה שמדבר עברית בריאדה אל-חמיסה). הוא הפרשן הכי גרוע שהיה אי פעם בתולדות הספורט (נקודה). הפרשנות שלו זה פשוט לחזור על מה שקרה תוך כדי הוספת תיאורים מגוחכים. אם כי הוא לא יוצא בהצהרות ולא מלמד את המאמנים מה לעשות, שזה גם ברכה באזורינו.
בכלליות אני חושב שמה שאני אוהב בצ'רלטון זה שאין אולפן. בכל משחק השידור מתחיל 5 דקות לפני. זה מעולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 2:21 am 
Sophomore

הענפים האלה שאתה מדבר עליהם זה "תרומה לקהילה". זה חלק ממה שהם חייבים לרגולטור שמאפשר להם להפעיל כ"כ הרבה ערוצים, בטח את החלק שבתשלום. על כל ואלנסיה נגד ויאריאל שיש ב-5+ לייב אתה מקבל איזו תחרות ג'ודו או ליגת בנק יהב. סוג של קח ותן. תוכנית סיכום המחזור בכדורגל - שזה באמת חתיכת נכס שהם שמו עליו את הידיים, הם בחרו לשים בשבת בערוצי הגניבה כי שכחו לקבוע שזה מצרך חובה (בעתיד זה ישתנה, לא חושב שמהעונה הקרובה). אז אחרי שהמועצה קיבלה על זה כ"כ הרבה תלונות הועילו לפתוח אותם אחרי מוצ"ש ב-1:30 בלילה.

יש סיבה לזה שבצ'רלטון אין אולפן... והיא... שאין להם אולפן לשדר ממנו (לטוב ולרע). היורו והמונדיאל הם חריגים כי נשכרו אולפנים במיוחד בשבילם. להבדיל מערוץ הספורט ששכר עשרות שנים את אולפני JCS ולפני שנתיים עבר לאולפנים חדשים של קבוצת התקשורת שהוא חלק ממנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 3:04 am 
Junior

אני לא רואה את הרע בחוסר האולפן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 5:47 am 
Sophomore

גם אני לא טוען שזה דבר רע. בטח לא בערוץ נישתי של נישה.

אני חושב שכן יש לאולפן טוב ערך מוסף (ראה ערך אולפן הצ'מפיונס). אולפן טוב יכול לשדרג אותך בכמות הצופים בכמה רמות, לא רק מבחינת התוכן (המשחק עצמו) אלא גם מבחינת מתן ערך מוסף (ובשביל זה צריך אנשי מקצוע טובים שחוץ מידע מקצועי צריכים להיות כאלה שעוברים מסך). אולפן טוב מושך את הצופים הפחות מכורים, אלה שלא באים בכל מחיר, והוא תופס לך זמן מסך יקר. אירועי ספורט זה ההפקה הטלוויזיות בין היקרות שיש וזכויות שידור הן מצרך שעולה היום הרבה מאוד כסף, יותר מכל תוכן של ראשים מדברים בכמה דרגות (טוק שואוז, סדרות...). לכן בעיקר בערוצי ברודקאסט חשוב לך לשמור על הצופים ששילמת כ"כ הרבה כדי להשיג אותם ודקת שידור היא כ"כ יקרה עבורך. בשביל לסתום ערב שלם זה דבר דיי אידיאלי. מצד שני, מי שמכור לכדורגל אנגלי ואיטלקי (וישראלי...) ישים את ה-60 שקל לחודש גם בלי האולפן וברוב המקרים זה לא מה שמעניין אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 2:30 pm 
Sophomore

מצידי שלא ישכירו אולפן, ושישדרו לפני כל משחק חשוב שמשודר בערוץ (אקא ליגת אלופות) מאיזה פאב או משהו (שישמח מאד שיבואו וישדרו מאצלו).
גם יחסכו עלויות אולפן, וגם כל מה שכתבת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יוני 22, 2012 8:06 pm 
Sophomore

בשביל לשדר מסיבות עיתונאים וצילומי חוץ בשידור חי אתה צריך ניידת שידור. ערוץ הספורט צריך לשכור אחת כזאת כל פעם שאתה רואה שידור חי של יותר ממצלמה אחת וזה סיפור של כמה אלפים (או עשרות אלפים) שקלים למשדר. צילום חוץ זה עסק יקר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 47 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה