סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 12:56 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' יולי 24, 2012 1:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (0)
יש להם צעצוע והם נהנים לשחק אותה GM. מה הם צריכים עוד מישהו שירצה להחליט החלטות או חס ושלום ירצה אשכרה להחתים GM מקצועי שקצת מבין בכדורסל. נראה לי ששמעון מזרחי היה שמח לעזוב... זת'ומרת אם הוא לא היה שמעון מזרחי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 24, 2012 2:15 pm 
Sophomore

ג'אפר כתב:
ועכשיו הבן של פדרמן מקשקש:

http://www.one.co.il/Article/203177.html

דווקא ריאיון הרבה יותר סביר ביחס לזה שנתן רקנאטי לגרינוולד.

אני ממש לא מסכים איתך. ג'וניור אומר שלא רק שההנהלה מתערב בבחירת שחקנים, אלא היא מתערבת גם בניהול המשחק.
אם זה נכון, וזה אם גדול מאוד כי לא שמעתי את הראיון וכל דבר שיש בוואן צריך להילקח בערבון מוגבל מאוד, אז זה חמור מאוד ואני לא מבין מה בלאט בכלל עושה שם / למה הוא צריך את זה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 24, 2012 2:38 pm 
Sophomore

הבעלים של מכבי לא ישמחו שיצטרף לקבוצה שותף נוסף, אבל בתנאי שהוא יהיה שותף שקט, או יותר נכון כספומט. אחד שמכניס כסף כשצריכים ושותק בשאר הזמן. הם לא מעוניינים שיכנס שותף שיהיו לו דעות, יוכל לקבוע דברים ואולי במקרה גם ירצה למנות GM מקצועי (יכול להיות מישהו יותר מקצועי מדני פדרמן?). דייויד פדרמן לא יוותר על השליטה המוחלטת שיש לו במכבי, מה שנותן לו היום יחסי ציבור מטורפים בלי כסף, אפשרות לעשות סטאז' לילדיו וכוח גדול של הרבה כרטיסים ביד שהוא יכול לתת למי שעוזר לו. הדבר הכי טוב בכל החבילה הזו היא שהוא לא צריך להביא כסף מהבית כי מדובר בעסק מאוזן ולפעמים אפילו מרוויח. בעלים של קבוצת ספורט צריך להיות מסוגל ומוכן להשקיע בקבוצה סכום יפה מדי שנה. יעקב שחר מזרים לחיפה מדי שנה 2-3 מיליון דולר, איזי שרצקי מזרים גם הוא סכומים גבוהים מאוד לקרית שמונה ואני בכלל לא מדבר על הסכומים שמזרים מיץ' גולדהאר. אני בטוח ששני האחרונים, כמו עוד רשימה ארוכה של אנשי עסקים אמידים שהם אוהדי מכבי, היו באים למכבי כבר מחר בבוקר, אבל בתנאי שיוכלו לקבל החלטות ולא כגלגל החמישי של פדרמן.

אגב, איך היו מתייחסים בארה"ב למצב בו מייקל ג'ורדן היה ממנה את בנו ל-GM של הבובקטס? או למצב בו מיקי אריסון היה ממנה את בנו ל-GM של המיאמי היט?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' יולי 24, 2012 2:41 pm 
Hall of Famer

או למצב שבו קבוצה אחת שולטת בענף מזה כארבעה עשורים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 4:27 pm 
Sophomore

איזו התעלות של ONE:

"שארונאס יאסיקביצ'יוס חתם לעונה בברצלונה"
שחקן נוסף ברח למכבי? בליטא מדווחים כי הגארד השלים קאמבק לקבוצה אותה עזב לפני תשע שנים. בעבר הצהיר שאראס כי ירצה לסיים את הקריירה בברצלונה

http://www.one.co.il/Article/203261.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 4:33 pm 
Sophomore

אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק. שימו לב שעל הידיעה חתומה "מערכת ONE".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 4:36 pm 
Hall of Famer

מישהו יכול לתת הסבר מה עשה בלאט לאופירע אסייג שהיא שונאת אותו ומתנגחת בו?
כל יום בערך היא טוחנת אותו ומאלצת את הפרשנים עלק שלהם להודות ש"לא סופרים את בלאט בהנהלה" , או אחרי הפסדים היתה מדברת עם פיני גרשון ומנסה לחלוב ממנו שהוא יגיד שבלאט אשם בהפסד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 4:37 pm 
Hall of Famer

בלאט בעונה שעברה שלח קטנות לאהובה פיני גרשון ואני חושב שהצמד לא ממש ביחסים טובים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 4:46 pm 
Sophomore

טוב אז מסתמן שמקאלב ב-NBA ושאראס בבארסה
לפחות שיחזירו את פרקינס
אגב מישהו יודע אם ניקולה פרש כבר?
הנה הנתונים שלו מהעונה האחרונה
http://www.eurobasket.com/player.asp?Cn ... erID=16413

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 4:54 pm 
Hall of Famer

הנתונים שלו הם אימייל וסיסמה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 5:12 pm 
Hall of Famer

עמוס לב כתב:
בלאט בעונה שעברה שלח קטנות לאהובה פיני גרשון ואני חושב שהצמד לא ממש ביחסים טובים.

האמת שדווקא איש המוקה כאשר נדחק לפינה ונאלץ להגדיר את מכבי ביורוליג ככשלון ואת בלאט כאשם - הוא לא עמד בזה ולא האשים את בלאט.
בכלל מדהים שאישה ללא שום קשר לכדורסל וללא הבנה יוצאת ומכריזה שבלאט היה האשם (כי קראה שהוא סיפסל את אוחיון). טוב נו, אופירע אסייג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 6:22 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
הנתונים שלו הם אימייל וסיסמה?

לא, הנה הם

http://i45.tinypic.com/2pt0wuc.jpg

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 7:34 pm 
Sophomore

כל פעם שאני קורא את בלוג של גרינוולד (וזה לא קורה הרבה) אני מתמלא בתחושה של בחילה מהטמטום שלו - ואז היום זה פתאום היכה בי, זה לא הוא שמטומטם (כלומר, לא רק) - זה פשוט החומר שעליו הוא כותב.

סיפור מאריץ' היום - איך שלא קוראים אותו, הוא סיפור מטומטם על אנשים מטומטמים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' יולי 25, 2012 11:11 pm 
Sophomore

האר נא את עינינו- במה זה מתבטא באופן כללי ובמה זה מתבטא ספציפית במקרה הזה?

נכון שאין פה חומר לצ'ירלידינג, ובכל זאת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 12:40 am 
Junior

תמונה
אולי בלאט לא קורא את פרודו.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 12:57 am 
Junior

סוף סוף הולכים על תותחים בנוקיה: http://sports.walla.co.il/?w=/3825/2553208

עכשיו כבר לא יוכלו להגיד שההנהלה מנסה לחסוך. לא הבנתי את הכתבה בכלל. מה הקשר בין הפורוורדים הללו למאריץ׳

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 12:59 am 
Sophomore

בוואלה מפרסמים שני מועמדים חדשים - אלוף היורוליג הטרי ג'ואי דורסי ושחקן לובליאנה בעונה שעברה דיון תומפסון (לא דיז'ון). הראשון אחלה של שחקן, נלחם, ריב' טוב וחוסם טוב. חוצמזה מסוגל לשחק גם פיקנרול וגם פוסט אפ. המינוס - 2.03. מי ישמור בשביל מכבי את כל הגורילות של אירופה (מאריץ', סופו, פרוביץ' וכו')? חוצמזה, לפי הדיבורים באירופה הוא בינתיים דוחה הצעות של 800K מאולימפיאקוס כדי למצות את אופציית הNBA. גם גלאטסאריי רוצים אותו, וכמו שראינו, אין להם בעיה להציע לו 7 ספרות ומעלה. לא חושב ששחקן כזה שווה למכבי 7 ספרות.

השני גם שחקן טוב מאוד, קצת פחות חוסם מדורסי וגם פחות נייד ממנו, אבל קצת יותר גדול. הבעיה - שוב, אנדרסייזד. "רק" 2.06, לא בדיוק מישהו עם מימדים כדי לעצור את האנשים הגדולים באמת באירופה. הפלוס במקרה שלו הוא כנראה המחיר, וכמו שלמדנו בקיץ הזה, זה מה שחשוב במכבי של השנה הקרובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 1:00 am 
Sophomore

קורובייב כתב:
סוף סוף הולכים על תותחים בנוקיה: http://sports.walla.co.il/?w=/3825/2553208

עכשיו כבר לא יוכלו להגיד שההנהלה מנסה לחסוך. לא הבנתי את הכתבה בכלל. מה הקשר בין הפורוורדים הללו למאריץ׳

שניהם אנדרסייזד 5, שיחקו בקבוצות שלהם בעמדה הזאת רוב הזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 1:03 am 
Junior

סבבא אבל זה לא מתאים לקבוצה שמכוונת מינימום טופ ששעשר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 1:07 am 
Sophomore

תשאל את ג'ואי דורסי ואיבקוביץ', תראה מה הם יגידו לך בזמן שהם עושים פוליש לגביע היורוליג החדש שלהם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 1:54 am 
Junior

לדעתי דני פדרמן פשוט חבר של גרינוולד עוד מימיו של גרינוולד כתב באתר אוהדים של מכבי (או אפילו באתר של מכבי עצמה, לא זוכר בדיוק), הם בטח אותו גיל פחות או יותר.
וכנראה שהוא גם המדליף המסתורי עוד מזמני רענן כץ והמשכורות שפורסמו לפרטי פרטים בוואלה בזמנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 3:00 am 
Junior

zurkin כתב:
תשאל את ג'ואי דורסי ואיבקוביץ', תראה מה הם יגידו לך בזמן שהם עושים פוליש לגביע היורוליג החדש שלהם...

לא מכיר את דורסי ואצל איבקוביץ׳ עונה רק העוזרת. אני מניח מהתשובה שלך שדורסי הוא לא הסיבה המרכזית שלאוליפיאקוס יש גביע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 7:32 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
Mako Regever כתב:
כל פעם שאני קורא את בלוג של גרינוולד (וזה לא קורה הרבה) אני מתמלא בתחושה של בחילה מהטמטום שלו - ואז היום זה פתאום היכה בי, זה לא הוא שמטומטם (כלומר, לא רק) - זה פשוט החומר שעליו הוא כותב.

אני לא יודע לגבי "הטמטום שלו", אבל אני כל פעם מחפש פואנטו בסיפורים שלו ולא מוצא. כי פשוט אין. למה הוא חותר? נגיד הסיפור נכון. מכבי קיימו שיחות מוקדמות עם מאריץ', שהיה קרוב, אבל עשה "אחורה פנה". גרינוולד מדגיש את השם של דני פדרמן, ואני מניח שמנסה לרכוב על הגל פה, עם כל החגיגה התקשורתית סביב המנהלים הצעירים. אבל אין לו באמת משהו שלילי לספר על פדרמן במקרה הספציפי. זה מה שמטומטם תמיד אצל גרינוולד: הוא מנסה בכוח ללכת לאנשהו, אבל בדרך סותר את עצמו, שרשרת לוגית שלו כמעט אף פעם לא עובדת, ובסוף לא ברור למה הוא כתב כל כך הרבה מילים, ומה רצה להגיד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 7:45 am 
Sophomore

אני חושב שסיפור טיוס, עליו היה כאן ויכוח קודם לכן, די נפתר. בלאט אמר היום בראיון ל"ישראל היום" שהוא מאוד רצה את טיוס בקבוצה ("...ואני לא מתבייש להגיד שרציתי מאוד גם את טיוס והוא לא הגיע. "). עכשיו השאלה היא אם שי רקנאטי שקרן או שהוא פשוט לא סופר את בלאט, אחרי שהוא אמר בראיון ל"וואלה" ביום שישי: "את טיוס לא רצינו. חיפשנו שחקן בעמדה מספר 5, והוא 3-4. לפני שהוא חתם בקאנטו הוא אפילו התקשר אלינו ושאל אם זה בסדר מבחינתנו. הוא לא באמת היה בתוכניות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 7:52 am 
Freshman

frodoborg כתב:
Mako Regever כתב:

אני לא יודע לגבי "הטמטום שלו", אבל אני כל פעם מחפש פואנטו בסיפורים שלו ולא מוצא. כי פשוט אין. למה הוא חותר? נגיד הסיפור נכון. מכבי קיימו שיחות מוקדמות עם מאריץ', שהיה קרוב, אבל עשה "אחורה פנה". גרינוולד מדגיש את השם של דני פדרמן, ואני מניח שמנסה לרכוב על הגל פה, עם כל החגיגה התקשורתית סביב המנהלים הצעירים. אבל אין לו באמת משהו שלילי לספר על פדרמן במקרה הספציפי. זה מה שמטומטם תמיד אצל גרינוולד: הוא מנסה בכוח ללכת לאנשהו, אבל בדרך סותר את עצמו, שרשרת לוגית שלו כמעט אף פעם לא עובדת, ובסוף לא ברור למה הוא כתב כל כך הרבה מילים, ומה רצה להגיד...

הוצאת לי את המילים מהפה. אני גם מתקשה להבין את הלוגיקה בסיפור:
היו שיחות עם מאריץ => מאריץ התחרט והחליט לחפש הצעות יותר טובות => מכבי נעלבו והטילו וטו על השחקן שבעצם לא רוצה לחתום => מכבי חדשו איתו את השיחות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: