סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 2:10 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 8:03 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
פלטיאל - מה הקשר בין התנהלות מכבי בקיץ הזה לבין לוגיקה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 8:09 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
קודי (יובל) כתב:
פלטיאל - מה הקשר בין התנהלות מכבי בקיץ הזה לבין לוגיקה?

קודי, אתה אפילו לא הבנת את הכוונה פה... :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 9:16 am 
Freshman

zurkin כתב:
בוואלה מפרסמים שני מועמדים חדשים - אלוף היורוליג הטרי ג'ואי דורסי ושחקן לובליאנה בעונה שעברה דיון תומפסון (לא דיז'ון). הראשון אחלה של שחקן, נלחם, ריב' טוב וחוסם טוב. חוצמזה מסוגל לשחק גם פיקנרול וגם פוסט אפ. המינוס - 2.03. מי ישמור בשביל מכבי את כל הגורילות של אירופה (מאריץ', סופו, פרוביץ' וכו')? חוצמזה, לפי הדיבורים באירופה הוא בינתיים דוחה הצעות של 800K מאולימפיאקוס כדי למצות את אופציית הNBA. גם גלאטסאריי רוצים אותו, וכמו שראינו, אין להם בעיה להציע לו 7 ספרות ומעלה. לא חושב ששחקן כזה שווה למכבי 7 ספרות.

השני גם שחקן טוב מאוד, קצת פחות חוסם מדורסי וגם פחות נייד ממנו, אבל קצת יותר גדול. הבעיה - שוב, אנדרסייזד. "רק" 2.06, לא בדיוק מישהו עם מימדים כדי לעצור את האנשים הגדולים באמת באירופה. הפלוס במקרה שלו הוא כנראה המחיר, וכמו שלמדנו בקיץ הזה, זה מה שחשוב במכבי של השנה הקרובה.

טל - תומפסון זה השחקן שגורקה רצה בעונה שעברה ? (וקיבל את קווינטל ?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 9:21 am 
Senior

שני חוטבי עצים גמדיים. מקווה שלא יתקרבו לפה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 9:29 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

יש שמועה על סיכום עם איטואן מור. ממש לא יודע אם זה נכון או לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 9:47 am 
Sophomore

איך זה מסתדר עם העובדה שמכבי צריכים רכז?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 9:56 am 
Sophomore

מה מקור השמועה? מסעדת 206?

באופן כללי - לא ברור כבר מה מכבי צריכה יותר - רכז או סקורר, לרוץ עם לנדסברג, היקמן וסמית' כקלעים מובילים זה חתיכת הימור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 10:35 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בימים האלה מור שוחרר מיוסטון (עבר לשם בטרייד מבוסטון). לפי מה שאני יודע על הבחור, הוא יותר סקורר, אבל יכול גם להוביל כדור. נתן הופעה מכובדת בליגת הקיץ (17-3.5-2 בוגאס). ב-GM דיברו שהוא קרוב לעבור לבולס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 10:37 am 
Sophomore

ג'אפר כתב:
מה מקור השמועה? מסעדת 206?

באופן כללי - לא ברור כבר מה מכבי צריכה יותר - רכז או סקורר, לרוץ עם לנדסברג, היקמן וסמית' כקלעים מובילים זה חתיכת הימור.

לא סתם דני פדרמן נסע לפני שבועיים ללאס וגאס...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 11:02 am 
Sophomore

פלטיאל כתב:
frodoborg כתב:
Mako Regever כתב:
כל פעם שאני קורא את בלוג של גרינוולד (וזה לא קורה הרבה) אני מתמלא בתחושה של בחילה מהטמטום שלו - ואז היום זה פתאום היכה בי, זה לא הוא שמטומטם (כלומר, לא רק) - זה פשוט החומר שעליו הוא כותב.

סיפור מאריץ' היום - איך שלא קוראים אותו, הוא סיפור מטומטם על אנשים מטומטמים.

אני לא יודע לגבי "הטמטום שלו", אבל אני כל פעם מחפש פואנטו בסיפורים שלו ולא מוצא. כי פשוט אין. למה הוא חותר? נגיד הסיפור נכון. מכבי קיימו שיחות מוקדמות עם מאריץ', שהיה קרוב, אבל עשה "אחורה פנה". גרינוולד מדגיש את השם של דני פדרמן, ואני מניח שמנסה לרכוב על הגל פה, עם כל החגיגה התקשורתית סביב המנהלים הצעירים. אבל אין לו באמת משהו שלילי לספר על פדרמן במקרה הספציפי. זה מה שמטומטם תמיד אצל גרינוולד: הוא מנסה בכוח ללכת לאנשהו, אבל בדרך סותר את עצמו, שרשרת לוגית שלו כמעט אף פעם לא עובדת, ובסוף לא ברור למה הוא כתב כל כך הרבה מילים, ומה רצה להגיד...

הוצאת לי את המילים מהפה. אני גם מתקשה להבין את הלוגיקה בסיפור:
היו שיחות עם מאריץ => מאריץ התחרט והחליט לחפש הצעות יותר טובות => מכבי נעלבו והטילו וטו על השחקן שבעצם לא רוצה לחתום => מכבי חדשו איתו את השיחות

הפואנטה היא לספר את השתלשלות האירועים. איזה מטרות עוד אמורות להיות לזה? כמה אמצעי תקשורת הצליחו לשים את היד על המידע הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 11:12 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

קודי (יובל) כתב:
אני חושב שסיפור טיוס, עליו היה כאן ויכוח קודם לכן, די נפתר. בלאט אמר היום בראיון ל"ישראל היום" שהוא מאוד רצה את טיוס בקבוצה ("...ואני לא מתבייש להגיד שרציתי מאוד גם את טיוס והוא לא הגיע. "). עכשיו השאלה היא אם שי רקנאטי שקרן או שהוא פשוט לא סופר את בלאט, אחרי שהוא אמר בראיון ל"וואלה" ביום שישי: "את טיוס לא רצינו. חיפשנו שחקן בעמדה מספר 5, והוא 3-4. לפני שהוא חתם בקאנטו הוא אפילו התקשר אלינו ושאל אם זה בסדר מבחינתנו. הוא לא באמת היה בתוכניות".

רקאנטי כנראה שקרן. התשובה שלו לסיפור טיוס זה שקר ממש גרוע (למה שטיוס יתקשר לבדוק אם זה בסדר במיוחד אם הוא לא בתוכניות?!)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 11:25 am 
Sophomore

פאנוש כתב:

הפואנטה היא לספר את השתלשלות האירועים. איזה מטרות עוד אמורות להיות לזה? כמה אמצעי תקשורת הצליחו לשים את היד על המידע הזה?[/quote]

זה בדיוק העניין, שלוקחים עאלק 'מידע' והופכים אותו ל"לא תאמינו מה קורה מאחורי המו"מ של מכבי ומאריץ'", כשבעצם - אנחנו דווקא כן מאמינים, ומדובר בסה"כ בהשתלשלות טבעית של מו"מ בין מועדון לקבוצה. אז זה הסגנון שלכם בוואלה, וזה בסדר, אבל אל תצפו לקבל פוליצר על עיתונאות חוקרת על כל כתבה שמתחילה ב"לא תאמינו"/ "הסיפור מאחורי" וכו'...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 11:42 am 
Hall of Famer

sir charles כתב:
קודי (יובל) כתב:
אני חושב שסיפור טיוס, עליו היה כאן ויכוח קודם לכן, די נפתר. בלאט אמר היום בראיון ל"ישראל היום" שהוא מאוד רצה את טיוס בקבוצה ("...ואני לא מתבייש להגיד שרציתי מאוד גם את טיוס והוא לא הגיע. "). עכשיו השאלה היא אם שי רקנאטי שקרן או שהוא פשוט לא סופר את בלאט, אחרי שהוא אמר בראיון ל"וואלה" ביום שישי: "את טיוס לא רצינו. חיפשנו שחקן בעמדה מספר 5, והוא 3-4. לפני שהוא חתם בקאנטו הוא אפילו התקשר אלינו ושאל אם זה בסדר מבחינתנו. הוא לא באמת היה בתוכניות".

רקאנטי כנראה שקרן. התשובה שלו לסיפור טיוס זה שקר ממש גרוע (למה שטיוס יתקשר לבדוק אם זה בסדר במיוחד אם הוא לא בתוכניות?!)

רקנאטי שקרן, היתה הצעה לטיוס. אבל אני שמח שרקנאטי למד משהו משמעון מזרחי, סטייל החתימה של ראובן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 12:27 pm 
Sophomore

בסוף עוד יחזירו את בטיסטה :)
שמעתי שאפס מנסים להפטר ממנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 12:40 pm 
Sophomore

במידה והם באמת רציניים בנגוע למועמדים שהם פירסמו עד עכשיו - יש בעיקר באלגאן.
הם רוצים שחקנים גבוהים וחזקים - מאריץ', פרוביץ' ואפילו הצרפתי המקפץ.
כל כל רוצים אותם, ששחקן ישראלי עם פוטנציאל לא רע שיושב פחות או יותר על אותה משבצת של דורסי, לטעמת רקנאטי, נזרק ביחד הם ריצ'י כי הם לא גדולים מספיק.

ואז יש לנו שחקן של 8 נק' למשחק בלובליאנה או שחקן של(ולמרות שהוא לקח אליפות עם אולי') 5 נק' ו 5 רב' עם אולי'.....לא בדיוק מישהו שאתה אומר, טוב, אבל בשבילו שווה לשנות תפיסת משחק כי הוא GAME CHANGER.

אז הוא שזה סתם בלבול שכל של עיתונים - או שזה בלבול שכל של הנהלה, שלא באמת יודעת מה היא רוצה ואין לה מושג איך להשיג את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 1:21 pm 
Freshman

את המשחק הראשון שלי ביד אליהו ראיתי לפני בערך 35 שנה. אף פעם לא התביישתי להיות אוהד מכבי כמו השנה. כולל המוקה. היחס לאוחיון, היחס לבלאט, הזחיחות, השקרים. הגולדן בויס המגוחכים האלה. איכס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 6:16 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
עם כל הכבוד, המוקה ופרשת פנאן הן בושות אמיתיות. איכס על הגולדן בויז, הכל נכון - אבל אם מה שקורה הקיץ זה מה שמבייש אותך, אפעס, קצת איבדת את הפרופורציות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' יולי 26, 2012 8:06 pm 
Freshman

מוסרית אתה צודק. אבל פנאן, נו, למי מאיתנו אין חבר שמשקיע מעולה (לפחות לכאורה) ורצינו שישקיע לנו. וזה ששמעון ״לא ידע״? בסדר.
לגבי המוקה, גרשון הוא ילד קטן ואדיוט.
פה, הזחיחות האדישה הזו של דור ההמשך. גועל נפש.
הרבה דברים שמזרחי עושה יכולים להיות בעייתיים. אבל זה בן אדם שעובד קשה בשביל המטרה שלו. הגולדן בויז? אפילו זה לא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 27, 2012 1:18 am 
Sophomore

מאריץ' בדרך לקובאן?

http://sports.walla.co.il/?w=/7/2553591

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 27, 2012 2:20 am 
Junior

ג'אפר כתב:
מאריץ' בדרך לקובאן?

אם זה נכון, קובאן למדה את השיטה של ברצלונה שבשנים האחרונות הפכה את מכבי למחלקת סקאוטינג שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 27, 2012 2:38 am 
Senior

נו באמת, שיגעון גדלות... אם כבר אולי הפכה את פנאתנייקוס למחלקת הסקאוטינג שלה הרי היא זה יהיה השחקן השני שלהם שהם מחתימים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 27, 2012 8:02 am 
Sophomore

אבי סגל טוען ב"ישראל היום" ששני המועמדים הסופיים לעמדות הגארד והסנטר המובילים הם דייויד לוגאן ופופס מנסה-בונסו. האם 1 באפריל היום ולא סיפרו לי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 27, 2012 10:36 am 
Junior

משק כנפי פרפר בסלניוז הופך לידיעה בערוץ הספורט:

http://www.sport5.co.il/articles.aspx?F ... 92&Lang=he

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 27, 2012 10:50 am 
Hall of Famer

Dr. J כתב:
מוסרית אתה צודק. אבל פנאן, נו, למי מאיתנו אין חבר שמשקיע מעולה (לפחות לכאורה) ורצינו שישקיע לנו. וזה ששמעון ״לא ידע״? בסדר.
לגבי המוקה, גרשון הוא ילד קטן ואדיוט.
פה, הזחיחות האדישה הזו של דור ההמשך. גועל נפש.
הרבה דברים שמזרחי עושה יכולים להיות בעייתיים. אבל זה בן אדם שעובד קשה בשביל המטרה שלו. הגולדן בויז? אפילו זה לא.

לגבי פנאן, קודם כל להרבה אנשים אין "חבר שמשקיע מעולה" בהשקעות עלומות, בלי ניירות כלשהם ובמזומן. כשאדם כזה נמצא בצנטרום של ההתנהלות של מועדון הספורט הגדול והחשוב במדינה, שהוא בדרגת סמל לאומי (כן, בא לי להקיא, אבל זה נכון), זה אומר הרבה דברים על ההתנהלות מסביב-אבל לא נפתח את זה כאן כי באמת דשנו בזה הרבה בעבר.

לגבי המוקה, גרשון הוא לא ילד קטן ואדיוט אלא אדם בגיר ואינטיליגנטי, אממה-גזען. ומילא היה ילד קטן ואידיוט, הבושה הגדולה היתה (חוסר) ההתייחסות של ההנהלה להתבטאות הזאת, ומעבר חלק על הדברים לסדר היום (הנה, בעולם המתוקן שמסביב, העיפו עכשיו ספורטאית מהאולימפיאדה על הערה גזענית בטוויטר, ובאמריקה אמירה כזו היתה מחסלת לגרשון את הקריירה).

הזחיחות של דור ההמשך זה דבר שיכול להציק לך כאוהד ולשמח אותי כמתעב, אבל זו לא "בושה" וכמובן לא מתקרב לדברים שהוזכרו לעיל.

ג'אפר כתב:
מאריץ' בדרך לקובאן?

וכולם ביחד: קבוצת פיזדלוך מערבות הקווקז, משחקים במפעלים המשניים, איזה דפוק האוחיון הזה שבשביל כסף מוכר את הקריירה...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' יולי 27, 2012 10:57 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
חלילה לי מלסתור את רוח הדברים, ובטח שאין לי בעיה אם אוהד מכבי מתבייש בכך שפיני אימן במועדון אחרי נאום המוקה, אבל דווקא בפרשה הזו העוול של מכבי נמוך יחסית. הם אמנם המעיטו בחומרת הדברים והם אמנם שבו להעסיק אותו אח"כ, אבל כך גם עשו הרבה מאוד גורמים אחרים (לאולימפיאקוס לא היה אמור להיות איכפת שמדובר בגזען?). אמנם שמעון מזרחי הפגין את כל מנעד הגועל נפש שהוא מסוגל לו, החל מהצגת הדברים כבדיחה וכלה בניסיון לטעון שבעצם מדובר בניסיון לפגוע במכבי, אבל לא הוא זה שנשא את הנאום.

הבושה העיקרית כאן היא של פיני עצמו, ואם לתת בושה גדולה נוספת, זה לחברי הכנסת שעשו מעל ומעבר בזמן אמת כדי להפוך את פיני לקדוש מעונה וצדיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], מיכאל ו 14 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: