סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 5:07 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 10:51 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
nadav_hacohen כתב:
ג'אפר כתב:
במכבי היו עושים הרבה כדי להעמיד סגל ישראלי בעומק שיש להפועל... אולי גוני וקוקיה לא ברמה שלה, אבל כדיר וגרונפלד בהחלט שווים דקות במכבי, אפילו גם ביורוליג, וטפירו זה טפירו (רק שהבעיה של מכבי עם הישראלים היא בעיקר בארץ, כך שמה הם יתנו ביורוליג פחות רלוונטי).

לא צריך להגזים. לאלקטרה עדיין יש את אליהו שהוא כמה רמות מעל כל ישראלי אחר בליגה, לנדסברג שהוא הסקורר הישראלי הטוב ביותר, רוט שהוא החתמה חלשה מאד ליורוליג אבל עדיין הרכז הישראלי הבכיר בליגה (עד כמה שמגעיל לחשוב על זה) ופניני שאני מאד מחזיק מהכשרון שלו-אבל אני לא מאד בטוח שהוא שומר על כושר משחק ומוטיבציה גבוהים במיוחד.

עם זה אני מסכים, אבל במכבי מתקרבים לעוד עונה בה 90% מהתפוקה שהיא תקבל תגיע משחקנים זרים (וגם לנדסברג יחשב ככזה) מה שבמשך השנה שוב יעורר את הקולות הידועים.

כך או כך - לגבי פניני - לפחות מהמעט שצפיתי בו בנבחרת עושה רושם שהוא התחיל קצת להתאפס על עצמו חזרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:08 pm 
Hall of Famer

מה זאת אומרת "לנדסברג ייחשב ככזה"?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:10 pm 
Junior

אם אטמתי את אוזניי ועצמתי את עיניי לנוכח השמועות על לחץ במכבי, כנראה שעכשיו אני מתחיל להתפכח.
החתמה שהיא לא טובה. היקמן והוא הם מבחינתי בערך אותו שחקן. לאחד יש פוטנציאל אבל חוסר ניסיון ולשני ניסיון בלאכזב באי מימוש הפוטנציאל שלו.
לוגאן כבר היה הפרויקט של איבאנוביץ שלא הצליח ללמד אותו לשחק בשני צדי המגרש יותר משני משחקים ברצף(אחד מהם היה מול אלקטרה). אוברדוביץ גם הלך על ההרפתקה וגם הוא הבין מהר מאוד שעם הדבר הזה לא יוצאים לקרבות הקשים באמת. להביא שחקן יוצר שכביכול יעלה מהספסל זה אחלה ואפילו סבבה במושגים מסוימים, אבל כשיש את היקמן, שגם הוא על תקן שחקן יוצר, לא יודע. מישהו שם נורא נורא לחוץ.
החתמה שאני מאוד לא אוהב אבל גם לא כל-כך אובייקטיבי, אני פשוט לא אוהב את השחקן הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:10 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
מה זאת אומרת "לנדסברג ייחשב ככזה"?

שכשיתחילו הביקורות יגידו שבסגל של אלקטרה יש בסך הכל רק שלושה ישראלים שרק אחד מהם משמעותי באמת, וכל טובי רבנינו, ובראשם אלי סהר - יטענו שלנדסברג בסך הכל מחזיק באזרחות ישראלית אבל הוא אפילו לא יהודי, וכו' וכו'. אנשים אוהבים להיכנס, כשיש סיבה (וגם כשאין).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:14 pm 
Junior

איפה קובאן כשצריכים אותה, למה היא לא החתימה את לוגאן קודם???

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:16 pm 
Junior

מה הדיון ההזוי הזה על הפועל ירושלים? בטח ובטח שדיוויד לוגאן היה עושה חתיכת קרנבל בצ׳ה ו״וואו״ עצום.
מתי הפועל ירושלים החתימה שחקן שיוצא בדיוק מ-4 שנים של 17 נק׳ ו15 נק׳ ביורוליג, ואז שתי עונות עם 15 דק׳ + בקבוצות ענק כמו קאחה ופאו?

והאם יש אוהד הפועל ירושלים אחד שחושב שהיא הולכת להחתים שחקן עם עשירית מהפרופיל של לוגאן, מישהו שיעשה עשירית מה״וואו״ שהיה עושה החתמה של לוגאן? אין סיכוי.
נובמת אחד גדול. 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:21 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
אם אטמתי את אוזניי ועצמתי את עיניי לנוכח השמועות על לחץ במכבי, כנראה שעכשיו אני מתחיל להתפכח.
החתמה שהיא לא טובה. היקמן והוא הם מבחינתי בערך אותו שחקן. לאחד יש פוטנציאל אבל חוסר ניסיון ולשני ניסיון בלאכזב באי מימוש הפוטנציאל שלו.
לוגאן כבר היה הפרויקט של איבאנוביץ שלא הצליח ללמד אותו לשחק בשני צדי המגרש יותר משני משחקים ברצף(אחד מהם היה מול אלקטרה). אוברדוביץ גם הלך על ההרפתקה וגם הוא הבין מהר מאוד שעם הדבר הזה לא יוצאים לקרבות הקשים באמת. להביא שחקן יוצר שכביכול יעלה מהספסל זה אחלה ואפילו סבבה במושגים מסוימים, אבל כשיש את היקמן, שגם הוא על תקן שחקן יוצר, לא יודע. מישהו שם נורא נורא לחוץ.
החתמה שאני מאוד לא אוהב אבל גם לא כל-כך אובייקטיבי, אני פשוט לא אוהב את השחקן הזה.

אז קודם כל מותר להתנצל על מה שכתבת בעבר...

אני לא חושב שלוגאן אכזב אי פעם באי מימוש הפוטנציאל, או שאובראדוביץ' "לקח אותו פרויקט". לוגאן יכול להתאים לקבוצות בכירות ביבשת כאינסטנט אופנס ו/או רול פלייר לעניין שלשות בלבד. מעבר לזה, הוא לא ברמה של הטופ גארדים בשום אלמנט (למעט זריזות), והוא חלש ממש בהגנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:36 pm 
Junior

נכון, לקבוצות בכירות. גם אוהדיה השרופים (למעט פרודו) יסכימו שאלקטרה הנוכחית היא הרבה יותר פרוקום סופוט של לפני שלוש שנים מקאחה לבוראל של לפני שנתיים, וההחתמה הזו מצהירה על כך באופן סופי כנראה, ואם דיוויד לוגאן הוא השחקן הבכיר שלך בקו האחורי, it is what is, קבוצה ברמה של סופוט ההיא, במעמדה, שצריכה לשמוח אם תצליח לתת הופעת טופ16 ״מכובדת״.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:42 pm 
Hall of Famer

King Chauncey כתב:
נכון, לקבוצות בכירות. גם אוהדיה השרופים (למעט פרודו) יסכימו שאלקטרה הנוכחית היא הרבה יותר פרוקום סופוט של לפני שלוש שנים מקאחה לבוראל של לפני שנתיים, וההחתמה הזו מצהירה על כך באופן סופי כנראה, ואם דיוויד לוגאן הוא השחקן הבכיר שלך בקו האחורי, it is what is, קבוצה ברמה של סופוט ההיא, במעמדה, שצריכה לשמוח אם תצליח לתת הופעת טופ16 ״מכובדת״.

מה שקצת מצחיק זה שההבדלים בין שתי הקבוצות האלו לא היו גדולים כמו שאפשר לחשוב, סופוט של לפני 3 שנים סיימה את הבית המוקדם עם 4 ניצחונות, קאחה של לפני שנתיים עם 5, סופוט סיימה את הטופ 16 עם 3 ניצחונות, קאחה עם 4, שתיהן הפסידו 3-1 בהצלבה רק שקאחה עשתה את זה כפייבוריטית עם יתרון ביתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:45 pm 
Junior

כן. וזה כנראה גם האפסייד המוחלט של מכבי, לקבל בראש בהצלבה כאנדרדוג, אם אלת המזל תעשה חסדיה בשורת מקרים כדי להביא את מכבי לשם. 

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:53 pm 
Sophomore

אז מה יש לנו בינתיים בקו האחורי?

רכז בכיר שעד לפני שנתיים שיחק בליגה הפינית, רכז מחליף שבכלל התחיל את הקריירה המקצוענית שלו בארץ כשחקן בקצה הספסל של הפועל בארי בליגה הארצית, שחקן שירד עם רמת השרון לליגה הלאומית, עוד שחקן שהיה עושה את אותו הדבר עם מכבי חיפה אילולא ה"ליגה ללא יורדות" שיש לנו בארץ, ודווין סמית אחד, שעד הסדרה נגד פאו לא היה יותר משחקן משלים בינוני בקבוצת יורוליג משעממת להחריד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' יולי 28, 2012 11:59 pm 
Hall of Famer

לכאורה, לא נראה טוב. אבל כאן זה המקום של דיוויד בלאט לטביעת יד של מאמן.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 12:55 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אולי כדאי באמת שהסקירה של ג'אפר תעבור ליחסי הנהלה-מאמן ומה הבוסים החדשים של מכבי חושבים לגבי התנהלות נכונה בקטגוריה הזו.

מה שכן, זה כבר מתחיל להיות מסוכן. לפני שנתיים כשכולם הספידו את מכבי (בינתיים לפחות אף שחקן של מכבי לא חטף התקף לב), אמרתי שזה מזכיר לי הכי הרבה את הקיץ של האפמן ומקדונלד וכולם יודעים איך הוא נגמר. עכשיו אני לא צריך ללכת כל כך רחוק אחורה כדי להיזכר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 1:28 am 
Sophomore

לא יודע. החתמה מאוד בעייתית. כשמסתכלים על הגארדים של מכבי כרגע יש הרבה הימורים ומעט ודאות. אני דוקא לא מזלזל מדי בהגנה של לוגאן, זאת לא הבעיה בעיני.

הבעיה המרכזית היא המבנה של הקו האחורי. היקמן שיחק בעונה שעברה ליד דניאל האקט שהוא הרבה יותר רכז מדייויד לוגאן. מורן רוט לא מוכן עדיין ליורוליג, ודווין סמית' לא ממש יכול להוביל כדור (כמו שפארקר היה עושה). מבחינת הגנה זה עוד עשוי לעבוד. מבחינה התקפית זה נראה כמו המון בלאגן. יצטרכו התקפה מאוד יצירתית ומסודרת, אבל בלי בעל בית אמיתי, יהיה מאוד קשה לעשות את זה.

מצד שני, ככל שאני חושב על זה יותר, פרקינס הוא הימור גדול מדי לקבוצה הזאת. לוגאן לפחות נותן יכולות התקפיות ברורות מהקו האחורי, פרקינס לא. מכיוון שהיקמן הוא הימור, קשה מאוד לסמוך על זה שהוא יתקדם פתאום להיות סקורר על ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 1:46 am 
Hall of Famer

בעיה נוספת ( אם כי פחות קריטית מאשר הבינוניות הכללית ) היא הסתמכות על 4 ישראלים בלבד בסגל במתכונת של חוק רוסי . אני יודע שבמכבי אין פציעות ... , אבל בכל זאת קצת מסוכן שכל היעדרות קצרה ככל שתהיה של אחד מארבעת הישראלים , תוביל להוצאה מהנפטלין של שחקני הנוער , מלווה בפאניקה להפסיד איזה משחק ליגה חסר חשיבות ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 1:59 am 
Sophomore

shmueliki כתב:
בעיה נוספת ( אם כי פחות קריטית מאשר הבינוניות הכללית ) היא הסתמכות על 4 ישראלים בלבד בסגל במתכונת של חוק רוסי . אני יודע שבמכבי אין פציעות ... , אבל בכל זאת קצת מסוכן שכל היעדרות קצרה ככל שתהיה של אחד מארבעת הישראלים , תוביל להוצאה מהנפטלין של שחקני הנוער , מלווה בפאניקה להפסיד איזה משחק ליגה חסר חשיבות ...

דייויד בלו חוזר בדצמבר :lol:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 3:18 am 
Hall of Famer

אולי אני קורא בין השורות אבל בלאט שידר תגובה צוננת משהו להחתמה. אני חושב שמבחינתו זו נפילה אבל עדיף מכלום.
מכבי לוקחת זרים של 500,000 דולר לעונה. עם סכומים כאלו רוב הסיכויים שלא תגיע רחוק.

באמת לא ברור איפה הכסף במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 6:42 am 
Junior

nadav_hacohen כתב:
יואב כתב:

אז קודם כל מותר להתנצל על מה שכתבת בעבר...

אני לא חושב שלוגאן אכזב אי פעם באי מימוש הפוטנציאל, או שאובראדוביץ' "לקח אותו פרויקט". לוגאן יכול להתאים לקבוצות בכירות ביבשת כאינסטנט אופנס ו/או רול פלייר לעניין שלשות בלבד. מעבר לזה, הוא לא ברמה של הטופ גארדים בשום אלמנט (למעט זריזות), והוא חלש ממש בהגנה.

אתה כנראה מסרב להבין, למרות שאמרתי לך כבר לא מעט פעמים.
הערות שלי לא נבעו כי לא הסכמתי עם דעתך המקצועית(שאמרתי לא פעם שאני מאוד מעריך אותה ואותך), אלא כי ניסית להתנגח וללעוג לכל מי שרק הזדהה כאוהד מכבי בפורום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 9:07 am 
Sophomore

אז מה יש לנו בינתיים

לוגאן, רוט
היקמן, לנסברג
סמית, פניני
אליהו, מדלי
שרמדיני, ג'יימס

אכן קבוצת יורוקאפ :?

נערך לאחרונה על ידי basketball_fan בתאריך א' יולי 29, 2012 9:30 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 9:09 am 
Sophomore

ג'אפר כתב:
shmueliki כתב:

דייויד בלו חוזר בדצמבר :lol:

או שיקחו בינתיים את יניב גרין :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 9:45 am 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
אתחיל בציטוט השבוע. נחמד לראות את טובאסקט, בדומה להרבה כלי תקשורת וכמה אנשים פה בפורום, יוצאים במאמר היסטרי משהו בנוגע אוניקאחה, מכבי, ולוגאן:
http://www.tubasket.com/noticia/unicaja ... 09842/6307
("מה קורה עם עמדת רכז? אוקיץ' לא הגיע, לוגאן גם לא...")
מכניס קצת פרופורציה לחיינו...

עכשיו, אני לא מת על השחקן הזה [לוגאן], אבל! אלף, לא מדובר כאן בהחתמה לצורך החתמה, בטח לא אקט של היסטריה מצד מכבי. לפי מה שהשחקן אמר בראיון קצת היורובאסקט במאי השנה, מכבי רצו לצרף אותו עוד בשנה שעברה:
http://www.eurobasket.com/Euroleague/ba ... 997&arch=0
ציטוט:
'I tried to go to Israel and join Maccabi,' Logan said. 'They wanted to sign me but Caja wouldn't release me, so I thought I was going back to Spain.'

באותו ראיון אומר לוגאן:
ציטוט:
'I didn't talk to Coach Blatt yet,' Logan revealed, 'but we will talk during the summer. I think I can be a good contributor to his [Blatt's] system. I like how Blatt runs his team, but I'm currently focusing on the Final Four and not worrying about next year.'

לגבי השנים של לוגאן ביורוליג, אז אחרי פרוקום, הוא שיחק בקאחה ובפאו. דושקו איבנוביץ' וז'ליקו אוברדוביץ'. אחלה מאמנים, אבל אף אחד לא יוכל לטעון שהם "מאמנים של שחקנים". בלאט דווקא כן, ולפי כך, אני מאמין שיש סיכוי לא רע שדייוויד יקבל יותר מדייוויד (סליחה על הבדיחה הקטנה). קחו למשל את הסדרות מול מכבי:
בשנה שעברה, במדי פאו, לוגאן שיחק במשחק הראשון בסדרה מול מכבי 20+ דקות, ונתן משחק סביר עם 11 נקודות. במשחק 2? רק 11 דקות. 15 שניות שלמות במשחק 3! 7 דק' - במשחק 4. במשחק 5? לא שותף.
לפני שנתיים, הסדרה מול מכבי, במדי קאחה? נתן יופי של משחק ראשון, (אבל במשחק השני היה די זוועה עם 0 מ-6 ל-2 נק').

אגב, אני רציתי להגיב על הטענה של מישהו כאן, נוסח: "הסקאטינג של מכבי - דפוק! הם מתרשמים משחקנים שמשחקים חזק מולם". אז יש לי חדשות: לא רק מכבי עושה את זה. איך לדעתכם לוגאן הגיע לפאו? הנחית 21 נקודות על ראשו של דיאמנטידיס בשלב טופ 16 לפני שנתיים. למה פתאום בארסה מחתימה את אידסון? הרבה קבוצות מתרשמות ממה שהן רואות.

בשורה התחתונה, אני חושב שלוגאן מתאים למכבי הרבה יותר משאראס, למשל, או מישהו כמו אוקיץ'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 9:56 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

העיקר שהחתימו אותו לשנתיים... לא יכלו לעשות אותו הדבר עם לנגפורד?
לפחות הוא מביא איתו כמה יתרונות: נסיון, קליעה טובה, חוטף לא רע בכלל, זריז, לא רכז בשום אופן אבל יודע למסור.
אבל עדיין, אחת ההחתמות הפחות "סקסיות" של מכבי.
מתי מכבי העמידה קו אחורי כ"כ נמוך (3 מתוך 4 שחקנים מתחת ל-1.90)?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 10:01 am 
Junior

אין סיבה לאהוב גאנרים נטולי מצפון, אבל מתוך הנחה שמכבי צריכה סקורינג-מי שנותר בשוק והוא לא "הימור" ואפשר להביא בחוזה סביר- זה מה יש. לדעתי בלאט גם יעלה איתו מהספסל בכלל בתחילת העונה לפחות..הבית הקל של מכבי יאפשר לו לעשות ניסויים ולתת ביטחון / הזדמנות ללנדסברג לפרוץ.

הרי אם היו מחתימים שחקן צעיר בלי נסיון יורוליג ליד היקמן אז היו אומרים למה הבאתם עוד שחקן בלי נסיון..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 10:02 am 
Hall of Famer

פרודו:

1. אף אחד לא מופתע מזה שאתה חושב שהוא מתאים לאלקטרה. אחת הסיבות לכך שקיבלת שם של טרול היא שאתה לא מסוגל להעביר בקורת על שום החלטה של המועדון שאתה אוהד, ואתה מנסה לצייר בכח מציאות אפורה בצבעים ורודים.

2. "ציטוט השבוע", עאלק. למה לא "ציטוט העשור", או בעצם "ציטוט המילניום"?

3. ז'ליקו אוברדוביץ' הוא האמ-אמא (או האב-אבא) של המאמנים של שחקנים. גם שחקנים שיובשו אצלו מוכנים בדרך כלל לנשק את נעליו ואומרים שהוא הכי גדול שהיה להם.

4."בשנה שעברה, במדי פאו, לוגאן שיחק במשחק הראשון בסדרה מול מכבי 20+ דקות, ונתן משחק סביר עם 11 נקודות. במשחק 2? רק 11 דקות. 15 שניות שלמות במשחק 3! 7 דק' - במשחק 4. במשחק 5? לא שותף.
לפני שנתיים, הסדרה מול מכבי, במדי קאחה? נתן יופי של משחק ראשון, (אבל במשחק השני היה די זוועה עם 0 מ-6 ל-2 נק').".

נו, מה אתה מנסה להגיד? שלוגאן לא קיבל צ'אנס בפאו? ואם הוא לא קיבל, זה בטח לא בגללו, אה?

שורה תחתונה, לוגאן הוא רול פלייר נחמד בשביל שלשות ואינסטנס אופנס. אין לו מה למכור כזר בכיר לרמות הגבוהות, ובגיל 30 הוא כבר לא יראה מה שלא הראה בשנתיים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' יולי 29, 2012 10:03 am 
Hall of Famer

sunj כתב:
אין סיבה לאהוב גאנרים נטולי מצפון, אבל מתוך הנחה שמכבי צריכה סקורינג-מי שנותר בשוק והוא לא "הימור" ואפשר להביא בחוזה סביר- זה מה יש. לדעתי בלאט גם יעלה איתו מהספסל בכלל בתחילת העונה לפחות..הבית הקל של מכבי יאפשר לו לעשות ניסויים ולתת ביטחון / הזדמנות ללנדסברג לפרוץ.

הרי אם היו מחתימים שחקן צעיר בלי נסיון יורוליג ליד היקמן אז היו אומרים למה הבאתם עוד שחקן בלי נסיון..

אתה יודע, הברירות היחידות הן לא לוגאן או שחקן צעיר בלי נסיון. לאלקטרה אמורה להיות הכסף להביא לפחות שם גדול אחד, מה שהיא מתעקשת בקמצנות מדהימה לא לעשות הקיץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מיכאל ו 30 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: