סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 8:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 11:55 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
טוב, תשנה את ההגדרה לקומבו שבא מלמטה ונותן עונת פריצה במכבי.
מרוצה?:-)

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 11:56 am 
Hall of Famer

בגדול, כן. סגל די מגעיל יש לאלקטרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:00 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני חייב להגיד ש3.7 איבודים זה מספר לא משהו בין אם אתה קומבו, סקנד גארד או סנטר, גם כשזה בא עם מספר אסיסטים יותר מרשים. המספר הזה נשמע לי כמו סיבה אפילו יותר טובה לא להחתים אותו גם בלי קשר לאם יש כבר מישהו על העמדה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:03 pm 
Hall of Famer

לטפירו היו העונה 3.8...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:11 pm 
מנהל פורום

רשע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:12 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
nadav_hacohen כתב:
בגדול, כן. סגל די מגעיל יש לאלקטרה.

;;-))) ;;-))) ;;-)))

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:18 pm 
Hall of Famer

ומלבד הנימוק ההו-כה-אופייני לך, אתה רוצה להסביר משהו, פרודו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:24 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

תסביר אתה את היציאה ההזויה שלך... אבל זה כבר קליני... :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:25 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

יש איפשהו אישור על החתמת פופס או שזו הנפצה סטייל אופירע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:32 pm 
Sophomore

היציאה של נדב הזויה רק בגלל שלרכז הצעיר והמבטיח של מכבי תל אביב השנה יש 3.5 איבודים למשחק בשנה שעברה (על 2.9 אס')
גורם לג'יקוב פולן להישמע כמו רכז דרון וויליאמס לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:32 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
תסביר אתה את היציאה ההזויה שלך... אבל זה כבר קליני... :)

תודה לך, דוקטור.

ובכן, אמרתי שלדעתי יש לאלקטרה סגל מגעיל למדי, ואסביר:

הרכזים הבכירים כרגע הם היקמן, שחקן שמעולם לא שיחק ביורוליג ושלאורך כל הקריירה סוחב יחס אסיסטים/אבודים שלילי, ומורן רוט שלכולי עלמא לא מתקרב לרמת יורוליג.

הכוכב בקו האחורי הוא דיוויד לוגאן, שחקן בן 30 שמשחק בצד אחד של המגרש ולמעשה מביא אספקט אחד (סקורינג) ע"י קליעה, והוכיח לאורך הקריירה שהוא מתאים לקבוצות מיד-לוול ביורוליג אבל לחלוטין לא כוכב של קבוצה רצינית. לידו יש את לנדסברג, כשרון גדול ללא ספק, אבל צעיר ועם נסיון ישראלי בלבד.

בעמדה 3 נפגוש את קיינר-מדלי, שחקן חביב בהחלט-אבל שוב בלי נסיון יורוליג בכלל וגם הוא כבר לא ילד. גיא פניני יובש בעונה שעברה וכולנו מכירים את הרגליו הספורטיביים.

בעמדה 4 יש את אליהו, עוד שחקן של צד אחד בלבד במגרש, ושלעולם כבר לא יהיה יותר מאפשרות התקפית טובה בצבע וחור ענק בהגנה בצד השני. פופס, אם יבוא, הוא מחליף קבוצות סדרתי שגם הוא מעולם לא הוביל קבוצה רצינית.

שרמדיני וג'יימס הם שני שרוכים גבוהים, נטולי מאסה וכאלה שלא יכולים לשמור על עופר פליישר (מקסימום ג'יימס יכול לחסום פה ושם).

אלה הנימוקים שלי. ושלך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:43 pm 
Sophomore

אני אענה בשמו של פרודו-

הוא רואה את מכבי כמו שקנת' פרסל רואה את העולם (רוק 30 למי שמכיר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:51 pm 
Sophomore

לדעתי קנר מדלי יבלה יותר בעמדה 4 ובסמול יש גם את סמית שהוא דווקא נקודת אור בסגל הזה, אבל אין ספק שמכבי השנה קבוצה די מגעילה. במיוחד הקו האחורי של שני גאנרים גמדים עם אייקיו כדורסל מפוקפק. ועוד משהו שגורם לי לאופטימיות הוא שלמכבי תמיד היה צלף מהספסל שיתקע לך את הסכין (שארפ, בלו) העונה אין גם את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:56 pm 
Hall of Famer

Luiscola כתב:
לדעתי קנר מדלי יבלה יותר בעמדה 4 ובסמול יש גם את סמית שהוא דווקא נקודת אור בסגל הזה, אבל אין ספק שמכבי השנה קבוצה די מגעילה. במיוחד הקו האחורי של שני גאנרים גמדים עם אייקיו כדורסל מפוקפק. ועוד משהו שגורם לי לאופטימיות הוא שלמכבי תמיד היה צלף מהספסל שיתקע לך את הסכין (שארפ, בלו) העונה אין גם את זה.

הנרצח הי"ד?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 12:57 pm 
מנהל פורום

פרודו, סליחה על השאלה, אבל אתה לא קורא כאן בפורום? ההודעה שלך מנוסחת כאילו זה רק נדב והשטויות שלו, בזמן שיש קונצנזוס מוחלט בפורום שהקיץ הזה נוראי ובעצם רק אני ואתה חושבים שמכבי הולכת לקחת השנה את היורוליג.

נדב, אני דווקא התרשמתי (גם מהסידרה מול מכבי וגם בכלל ממה שכתבו על קאנטו) שהיתרון הכי גדול של שרמדיני זה בהגנה. בהתקפה הוא נראה די מוגבל ביכולת לעשות סל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 1:06 pm 
Hall of Famer

אני דווקא די מחבב את היכולות של הגיאורגי בהתקפה, הוא לא עילוי גדול אבל יש לו יד חביבה וכמה מובים. לא יודע מה אמרו וכו', אבל תהיה לנו הזדמנות לראות כבר בבית המוקדם אחד כמו ואסקז מול שרמדיני, ונוכל לנתח אז את ההגנה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 1:10 pm 
Hall of Famer

Luiscola כתב:

לנדסברג בהחלט עלול/עשוי לענות להגדרה הזו, אולי גם פניני אם הוא יחזור ליכולת שלו מלפני שנתיים (ויפסיק לעשן ויתחיל להתאמן...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 1:17 pm 
Hall of Famer

באמת ראובן? כי אני ממש לא התרשמתי מההגנה שלו. למען האמת לא התרשמתי ממנו. ריב' בינוני. שחקן כבד, לא אתלטי וגם נראה לי די מגושם. יש לו כמה יתרונות. הראשון כמובן שמדובר בשחקן בגובה 2.13. גוף גדול אי אפשר ללמד, כפי שמכבי למדה בשנתיים האחרונות. דבר שני יש לו יד מצויינת מהעונשין, יתרון לשחקן גבוה, שבדר"כ מגיע לקו. למרות שהוא מגושם בתנועה, יש לו ידיים טובות ולכן יכול להיות כפינישר טוב ודבר אחרון יש לו קליעה חביבה מחצי מרחק. אבל אני חושב שכל היתרונות הללו באו לידי ביטוי בזכות השיטה ההתקפית הקבוצתית לעילא של קאנטו. אם מכבי תנסה לשחק עם שארמדיני את הכדורסל שהיא שיחקה עם סופו, אני צופה כישלון מהדהד. נק' נוספת לדאגה היא שב-18.5 דקות בליגה האיטלקית שרמדיני אסף 3.7 עבירות. ביורוליג המצב קצת יותר טוב, אבל ממש לא מעודד עם 3 עבירות ב-21 דקות.

אסור לשכוח שבסופו של דבר שרמדיני לא היה כוכב גדול בקנטו. כמו שרואים הוא לא שיחק דקות כבידות (אולי בגלל בעיית עבירות? אבל לפי מה שראיתי, בטוח לא רק בגלל זה). נכון להיום יש שני שחקנים בלבד שמכבי יכולים להעמיד בעמדה מספר 5. שארמדיני וג'יימס שהעונה שעברה לא בדיוק הפיחה ביטחון ביכולות שלו להיות שחקן יורוליג מועיל. 2 הגבוהים הנוספים, אליהו וקנר מדלי הם ממש לא שחקנים שיכולים לשחק בעמדת הסנטר ברמה שמכבי שואפת אליה. מה יהיה במשחק שבו שארמדיני יעשה 2 עבירות תוך 4 דקות? ג'יימס ישחק את רוב המחצית הראשונה. זה דבר טוב?

כמובן שסביר שמכבי תביא עוד גבוה נוסף, אבל לאור הקליבר של ההחתמות הקודמות שלה, לא הייתי צופה לגדולות ונצורות. במקרה הטוב, שחקן שניתן להשתמש בו, סטייל לוגן, שידחוק את ג'יימס לתחתית הרוטציה, אבל לא שחקן שיוביל את מכבי גבוה ביורוליג.

את האמת, עם שרמדיני וגבוה לא דומיננטי, מכבי בעיני פגיעה בישראל. שרמדיני בעיני הוא בדיוק מהגבוהים שיתקשו בליגת הגמדים שלנו. איטי וכבד ולא מהווה יתרון מספיק בצד ההתקפי כדי לחיות עם ההגנה שלו.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 1:19 pm 
Sophomore

לאנדסברג יותר מייצר לעצמו, פחות סט שוטר שמתפנה לקליעות. אני גם לא יודע אם יש לו את האופי לתפקד כשחקן ספסל.

ולגבי הנרצח אני לא דואג. גם אם יחזור ליכולת שהוא הציג לפני שנתיים הוא רחוק מלהיות קילר ברמה של שארפ ובלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 1:23 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראובן כתב:
פרודו, סליחה על השאלה, אבל אתה לא קורא כאן בפורום? ההודעה שלך מנוסחת כאילו זה רק נדב והשטויות שלו, בזמן שיש קונצנזוס מוחלט בפורום שהקיץ הזה נוראי ובעצם רק אני ואתה חושבים שמכבי הולכת לקחת השנה את היורוליג.

נדב, אני דווקא התרשמתי (גם מהסידרה מול מכבי וגם בכלל ממה שכתבו על קאנטו) שהיתרון הכי גדול של שרמדיני זה בהגנה. בהתקפה הוא נראה די מוגבל ביכולת לעשות סל.

ראובן, אני דווקא מציץ פה ושם, אבל לאחרונה הת'רד הזה נראה כמו הטוקבאקים בוואן. כבר כתבתי ונימקתי בעבר, אבל בחרו להתעלם מזה. לגבי נדב - ברור שהוא נהנה מכל רגע של מרדף השדים הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 1:25 pm 
Hall of Famer

פרודו, בוא נשים את נדב בצד. בוא תספר לי מה גורם לך להיות מרוצה מהסגל של מכבי. אתה יכול לעבור שחקנים אינדיבדואלית או לדבר במאקרו על הסגל. אשמח גם להגדרת ציפיות מבחינתך שגורמות לך להיות מרוצה מהסגל הנוכחי, כי אם תגיד שאתה מצפה מהסגל הזה לאליפות ולהגיע לטופ 16 וזהו וזה עושה אותך מאושר, אין לי ואני מניח שלרוב הגולשים האחרים פה, שום ויכוח איתך.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 2:23 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מכבי מעמידה כרגע קבוצה בלי הרבה שחקנים צעירים (היחידים בסגל מתחת ל-25 הם שרמדיני ולנסברג אאל"ט) אבל רובם חסרי נסיון ברמות הגבוהות, ואני חושב שעל זה תקום ותיפול העונה של מכבי:
האם היקמן מוכן לרמות הגבוהות וייתן עונה סטייל מקדונלד/פארגו או שיהיה יותר כמו קאמינגס או ביינום בעונה הראשונה?
האם קאנר מדלי יוכיח שמקומו בין הפורוורדים המובילים ביבשת?
האם שרמדיני ימשיך בהתקדמות הגדולה מהשנתיים האחרונות ויצליח להשאר על המגרש יותר מסופו?
האם לנסברג ייתן תוצרת בעונתו הראשונה בקבוצה טובה? יש לו את הכישרון והייתי מעדיף שהוא יפתח ולוגן יעלה מהספסל כאינסטנט אופנס.
האם סמית' ימשיך בכושר הטוב של סוף העונה או שיחזור להיות אנמי בהתקפה כאשר לא יקבל כדורים מהגארדים?
האם לוגן, שהוא בעל הנסיון הגדול מבין הזרים, יתרום מנסיונו ויראה שיש בו יותר מרק שוטר?
האם רוט וג'יימס יוכיחו לכל המלעיזים שהם יכולים לתרום ברמות האלו?
האם אליהו יחזור לכושר של 2008 או ימשיך להיות חדגוני ומעצבן?
האם הקפטן החדש פניני ייכנס לכושר משחק ויפסיק לשנות צבע לסגול אחרי שני ספרינטים?
והשאלה הכי גדולה - האם בלאט יראה זו שנה שלישית ברציפות שהוא יכול להוציא קבוצה תחרותית מכל סגל אפור שיקבל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 2:34 pm 
Hall of Famer

אני חושב שיש גם גבול להתמסכנות של בלאט. הסגל שאנחנו מדברים עליו אולי מצחיק בהסתכלות של מי שמתייחס לאלקטרה (שמתייחסת לעצמה) כמועדון טופ אירופאי (היינו, המטרה פיינל פור) אבל זה רחוק מלהיות סגל של נכים ומוגבלים והוא על הנייר טוב בהרבה מזה שהיה, נניח, לקאנטו בעונה שעברה. בלאט מאמן מצוין, אבל לא איזה רב-מג שמחיה מתים ועושה מכלומניקים שחקנים תורמים. יש לו סגל סבבה בשביל להגיע לטופ 16, אבל ברור שאין לו סגל לפיינל פור ואם את זה הוא יצליח לעשות, מגיע לו שאפו. כל דבר מתחת לפיינל פור זו עמידה ביעדים הבסיסיים של מועדון כמו אלקטרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 2:48 pm 
Sophomore

אני חושב שכמו בשנים עברו אי אפשר לסמן את מכבי כקבוצת פיינל פור. ממש לא כמו בעונת פארגו פרקינס וממש לא כמו בעונה שעברה שבה מכבי הייתה קרובה מאוד להופיע בארבעת הגדולות. היורוליג מוכיח בהמון מקרים שהגרלה סבירה וכושר טוב של שני שחקנים יחד עם מאמן טוב מספיק כדי להגיע לפיינלס...
בנוגע לסגל הנוכחי: המון תלוי בהיקמן, המון תלוי בנק"מ (חולה על הראשי תיבות הללו) והמון תלוי ביכולת של פופס ושרמן להשתלט על העמדה. אם הכל בינגו דיינו יש אחלה קבוצה. אם לא... אז לא.. טופ 16 מכובד יהיה סביר.
מה שאני בא לומר שהשילוב של בלאט יחד עם שחקנים צעירים (בחלקם) ורעבים (ברובם) הוא אף פעם לא צפוי. על הנייר קקי. ממש כמו שתי עונות אחורה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' יולי 30, 2012 2:53 pm 
Senior

אפשר לקוות עדיין שחוטב העצים עם השם המגניב לא ינחת פה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: uriel17 ו 22 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: