סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 11:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 4:00 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
יש להררי אפילו ערך בספסל

http://www.safsal.co.il/hplayer.aspx?id=32988

עוד מעט בן 18

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 4:25 pm 
מנהל פורום

זלמנסון הוריד הרבה משקל בקיץ. עכשיו רק צריך יותר שרירים וכושר. נראה איך הוא יהיה בנבחרת הנוער.
ההבדל בינו לבין הררי הוא שלזלמנסון יש עוד עונה בנוער ואם ישחק בבוגרים זה כנראה יהיה במקביל (כי הרי איך מכבי יוותרו על הזדמנות להיאבק על אליפות בנוער), בעוד שהררי כבר רק שחקן בוגרים (אלא יהיה על תקן חריג גיל בנוער).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 4:27 pm 
Sophomore

basketball_fan כתב:
יש להררי אפילו ערך בספסל

http://www.safsal.co.il/hplayer.aspx?id=32988

עוד מעט בן 18

ערך?!?! בספסל?!?! וואו. אני מניח שמכאן השלב הבא זה כניסה לHall of Fame.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 4:35 pm 
Sophomore

קודם זה ערך בויקיפדיה
חוץ מזה יש לו גם אליפות וגביע אדריאטית
בגיל 17
הסתדר :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 5:47 pm 
Sophomore

נדב, ההגעה של הבריטי פורסמה כבר לפני יומיים בישראל היום ואהרל'ה וייסברג טוחן את זה בפייסבוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 6:20 pm 
Sophomore

אפשר להירגע !!!

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2554697

אליהו ימשיך במכבי תל אביב....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 6:39 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
לגבי הסגל הקיים, והסיבות להתלהבות או לפסימיות, אז, בלי להרחיב יותר מידי: אכן, נראה שחסר עוד גארד, ואני נוטה להסכים שמכבי יחתימו עוד אחד בשלב מאוחר יותר. אבל הפרונט? בהחלט יש סיבות לאופטימיות. בשנה שעברה מכבי שיחקה למעשה עם סנטר אחד - הנדריקס, אשר בוואקום שנוצר (בגלל הפציעות והכושר הירוד של סופו, ובגלל הפציעה וחוסר אימון הצוות המקצוע \בתחילת העונה\ של ג'יימס) טפח למימדים של סטאר, אבל, למעשה, עדיין שחקן מוגבל. גם בלו, עם כל היתרונות שלו - לא ממש מספר 4. השנה, עם שרמדיני (שאני כבר כתבתי לגביו שהוא אחד הסנטרים המועילים בליגה), אליהו, נק''מ (החתמה מצוינת של מכבי, מספר 4 אמיתי), פופס (למרות הספקות לגבי האופי, שחקן שחלמתי שיחתום יום אחד במכבי, אבל תמיד היה יקר מידי), וג'יימס (שאני מאוד שמח שהוא נשאר) - יש קו קדמי חזק מאוד, מאוד מאיים גם בהתקפה וגם בהגנה.

אתה רואה, כשאתה כותב הודעות מנומקות ולא משפטים חסרי פשר אפשר לנהל דיון, ולא שאני מסכים יותר איתך אחרי מה שכתבת. לזכותך יאמר שהתלהבת משרמדיני עוד לפני שהוא חתם במכבי. אני חושב שהוא לא מספיק לסנטר המוביל ולכן פרוביץ' איתו בקבוצה זה משהו שהיה יכול להיות מצויין למכבי.

בכל מקרה, בוא ונעשה השוואה בין הקווים הקדמיים של העונה לעומת העונה שעברה.

הנדריקס, סופו, אליהו, בלו, ג'יימס

שרמדיני, פופס, אליהו, קנר מדלי, ג'יימס.

אין ספק שלאור מה שסופו נתן בעונה שעברה, הקו הקדמי של מכבי העונה יכול להיות עדיף. מצד שני, מבחינת שמות מוכחים, אני הייתי מרגיש הרבה יותר בנוח עם הקו הקדמי של העונה שעברה. לגבי הקו האחורי, אין בכלל ספק שכרגע במכבי חסרים שני תפקידים שהיו משמעותיים מאד בסוף העונה - הרכז הטבעי והסקורר ברמות הגבוהות באירופה. למעשה שני השחקנים היוצרים של מכבי. גם סופו דרך אגב, אפילו בעונה שעברה, היה שחקן יוצר ברמה יותר גבוהה ממה שיש העונה למכבי.

אני חושב שרק אופטימיסט מושבע יכול להסתכל על הסגל של מכבי כרגע ויכול להיות מרוצה. אבל לפחות האופטימיסט הספציפי הזה נימק את האופטימיות שלו. גם זה משהו.

ולגבי אליהו - אני בהלם, אני בשוק, אני ה-מ-ו-מ-ה

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 6:45 pm 
Senior

אי אפשר להגיד שהסגל של מכבי השנה יותר טוב, אבל אני דווקא מאד מסכים עם פרודו... בהתחשב במה שהקו הפנים של מכבי נתן להם שנה שעברה (ולא בשמות), במידה ופופס מצטרף, אבל להגיד ברמה גבוהה של ביטחון שהקו פנים שלהם השנה טוב יותר.

לגביי קו החוץ, טוב זה כבר סיפור אחר לגמריי... אלא אם לאנדסברג יעשה קפיצת מדרגה של ממש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 7:06 pm 
Sophomore

אבל גם אם סילבאן האיום מתרגם את היכולות שלו מהליגה לאירופה - אז אולי מצאנו מחליף ללאנגפורד.
בשום פנים ואופן לא פתרנו את שאלת הרכז שהייתה חלשה מאוד בשנה שעברה אחרי שפארמר התנבא (מהשורש נ.ב.א).
ושוב, יכול להיות שגאנר בן 27+ גאנר בן 30 שלשניהם קריירה של יחס אס'/איבודים שלילי יהפכו תחת ידיו המיומנות של בלאט לרכזים ומנהלי משחק אבל בהנחה לא לגמרי בלתי מבוססת שלא,
נשארנו עם מורן רוט בתור רכז בודד.

אני לא רוצה להתחיל שוב פעם את הוויכוח הזה, אבל בעיני לפחות הקב' של שנה שעברה לא הייתה טובה. היא לא הייתה בנויה נכון והיא לא שיחקה בצורה מרשימה באופן מיוחד מלבד כמה משחקים בודדים.
ובכל זאת היה לה שחקן NBA בחלק הראשון של העונה ושחקן מהטופ של אירופה בחלק השני - שני דברים שאין בקב' הנוכחית.

אם כולם יביאו את המקס' פוטנציאל שלהם - אז העונה תראה בערך אותו דבר כמו זאת של שנה שעברה. מלחמה, נצחונות עם השיניים פה ושם, מלחמה מרשימה בטופ 16 ואולי הצלבה.

אבל להשוות את הקב' לזאת של שנה שעברה ולהגיד נו, אנחנו במצב יותר טוב - גם אם זה היה נכון (ואני בצד של אלו שאומרים שלא) זה עדיין לא היה א גרויסע מציאה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 7:06 pm 
Sophomore

אבל תאכלס - קצת נמאס לי להיות מדכא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 7:31 pm 
Senior

הרכז של מכבי שנה שעברה היה יוגב. שחקן ישראלי נחמד ובינוני. אני מתקשה להאמין שהיקמן לא יהיה מסוגל לתת תפוקה טובה יותר, אולי אני נאיבי אבל ככה נראה לי לפחות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 7:37 pm 
Junior

בעניין פופס, אני לא מבין איך האולימפיאדה אמורה להשפיע על המחיר שלו או על הסקסיות שלו בעיניי קבוצות רוסיות וטורקיות. בשתי הליגות הוא כבר שיחק, ובשנים האחרונות המשחק שלו לא כל כך השתנה. מה בדיוק יעשה טורניר אולימפי למחלקת הסקאווטינג של הקבוצות שם? טורניר טוב חשוב לשחקנים שנכנסים רק עכשיו לתודעה, לא לכאלה שמסתובבים בכל העולם ברמות הגבוהות כבר כמה עונות טובות.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 7:47 pm 
Sophomore

קוף ירוק כתב:
הרכז של מכבי שנה שעברה היה יוגב. שחקן ישראלי נחמד ובינוני. אני מתקשה להאמין שהיקמן לא יהיה מסוגל לתת תפוקה טובה יותר, אולי אני נאיבי אבל ככה נראה לי לפחות.

הרכז שהביא את מכבי למקום שהיא הגיעה אליו היה פארמר.

יוגב הצליח בכמות קטנה של משחקים מוצלחים, מתוך המשחקים ששוחקו בלי פארמר, לעשות עבודה לא רעה בכלל.

אבל למה אתה חשוב שהיקמן יהיה דווקא רכז יותר טוב מיוגב? בגלל שהוא זר ויוגב ישראלי ?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 7:52 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

אתה חושב ששאראס היה מגיע למכבי לאחר שליטא זכו באליפות אירופה אם הם לא היו חותמים איתו לפני האליפות?
לא שנראה לי שבריטניה יתקדמו יותר מדי בטורניר אבל עדיין יש השפעה להצלחה בטורניר אולימפי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:00 pm 
Senior

כי היקמן שחקן מוצלח סה"כ בקבוצה טובה בליגה האיטלקית בשנה שעברה. ושחקן של 16 נקודות למשחק שם. זה לטעמי יותר מכל מה שיוגב עשה בקריירה שלו (שהשיא שלו לפני שהגיע למכבי היה כמה משחקים טובים בהפועל ירושלים).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:03 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
פופס דוחה קאזאן ואומר להם שהוא חותם במכבי:
http://www.eurobasket.com/Russia/basket ... sID=281744

Kazan top brass frustrated:"Pops told us that prefers Maccabi and we recpect his decision,but also frustrated because he was our main target this summer,he is one of the best inside players in Europe,and of course we are dissapointed,but we will go to other options that we have".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:05 pm 
Senior

עד שמכבי מנצחת בקרב על שחקן מדובר בנגר חסר אינטיליגנציה שיש לו בעיקר קליפים ביוטיוב והוא לא סנטר בכלל. אוף.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:08 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

עמוס לב כתב:
לגבי הקו האחורי, אין בכלל ספק שכרגע במכבי חסרים שני תפקידים שהיו משמעותיים מאד בסוף העונה - הרכז הטבעי והסקורר ברמות הגבוהות באירופה.

תזכיר לי מי היה הרכז הטבעי במכבי? בטח אתה לא מתכוון לפאפאס (בדיחה טובה), ולא לאוחיון (כי אף אחד לא חשב שהוא יפרוץ ככה).
לגבי לנגפורד - אני מסכים לגמרי. אכן - חסרון גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:08 pm 
Hall of Famer

בהנחה שפופס מונסו חותם במכבי (אשתקד בבשיקטאש עם 11 נ'ק,7 ריב' וחסימה למשחק) בסה'כ על הנייר יהיה לה קו קדמי סביר ליורוליג ,הבעיה הגדולה תהיה בקו האחורי וכאן בלאט יצטרך לעבוד שעות נוספות.

7 זרים+4 ישראלים בכירים(אולי יביאו עוד ישראלי ) שמהסגל של עונה שעברה נשארים:פניני,אליהו,סמית וג'יימסץ

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:09 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

shachaf78 כתב:
עד שמכבי מנצחת בקרב על שחקן מדובר בנגר חסר אינטיליגנציה שיש לו בעיקר קליפים ביוטיוב והוא לא סנטר בכלל. אוף.

שחף, הבנו את הדעה שלך. אל תתאמץ ככה. המסר עבר. :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:12 pm 
Hall of Famer

frodoborg כתב:
shachaf78 כתב:

שחף, הבנו את הדעה שלך. אל תתאמץ ככה. המסר עבר. :wink:

מי יעלה מהספסל מבין הזרים (שחקני הפנים) של מכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:25 pm 
Junior

שחף, למה לא תחזור לקטול את דווין סמית? או שזה כבר עבר לך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 9:57 pm 
Junior

אני לא בדיוק בקיא בסיפור חייו והחתמתו של שאראס, אבל נראה לי שדיי ברור לרוב הקבוצות מי הוא ומה הוא פופס. את הסטטיסטיקה שלו הוא עשה רוב הקריירה.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוגוסט 01, 2012 10:37 pm 
Senior

נו, כאילו שסמית' התגלה בתור סופרסטאר. שחקן נחמד שנתן סדרה טובה מול פאנאתנייקוס שלא ספרה אותו בכלל. עם הקו האחורי החדש אני לא בטוח שהוא יראה יותר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 8:43 am 
Hall of Famer

פרודו, עוד פעם חזרת להודעות לא ברורות שלא אומרות כלום?
כן, אני מדבר על אוחיון והעובדה שאף אחד לא ציפה ממנו לעונה שהוא נתן ובעיקר לסוף העונה, היא רלוונטית למה?
אני לא משווה בין מכבי לפני תחילת העונה הזאת למכבי לפני תחילת העונה שעברה (כי אז היינו מדברים על פארמר, לא?), אלא לקבוצה שסיימה את העונה שעברה לזאת שהולכת לפתוח בעונה הקרובה ובקבוצה ההיא היה רכז טבעי שהייתה לו השפעה מאד גדולה על המשחק של מכבי. מי זה הרכז הטבעי בקבוצה הנוכחית???????

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Dovi, Google [Bot], picknroll, stavs, עופר האדום, רלפי ו 38 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: