סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 22, 2024 1:58 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 8:19 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
Att כתב:
950 אלף דולר לעונה?!

לא ברור, גולדסטון פלט מהר על מנת ש-ONE לא יקדימו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 8:21 pm 
Junior

arie כתב:
Att כתב:
950 אלף דולר לעונה?!

לא ברור, גולדסטון פלט מהר על מנת ש-ONE לא יקדימו...

וואלה, לעונה... כמה הוא הרוויח קודם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 8:31 pm 
Sophomore

אם במקומות אחרים הציעו לו 1.3 מיליון זה דווקא נראה סכום סביר.

אין איזה ישראלי טוב להביא לסגור את הקו האחורי?

ת'כלס עם טיוס במקום ג'יימס ועם הלפרין/אוחיון ושחקן קצת יותר נורמאלי מלוגאן הקבוצה הזו הייתה נראית אחרת לגמרי. עניין של לא יותר מ- 2 מיליון דולר בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 8:47 pm 
Sophomore

תגיד לי פרודו.אתה כתבת את הידיעה באתר הרשמי של מכבי? :)

http://www.maccabi.co.il/News.asp?id=3571

מי ישמע החתמנו את בלייק גריפין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 8:50 pm 
Hall of Famer

ג'אפר כתב:

ת'כלס עם טיוס במקום ג'יימס ועם הלפרין/אוחיון ושחקן קצת יותר נורמאלי מלוגאן הקבוצה הזו הייתה נראית אחרת לגמרי. עניין של לא יותר מ- 2 מיליון דולר בסך הכל.

בסך הכל

ובלי קשר, במה טיוס עדיף מג'יימס. בליגה הישראלית, לא היה ספק בכלל מי מהשניים עדיף, עם כל הכבוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 8:53 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
ג'אפר כתב:

בסך הכל

ובלי קשר, במה טיוס עדיף מג'יימס. בליגה הישראלית, לא היה ספק בכלל מי מהשניים עדיף, עם כל הכבוד.

אם הטענות שהתקציב קוצץ ב- 5 מיליון ביחס לעונה שעברה נכונות, אז כן - זה בסך הכל.

טיוס עדיף בזכות האזרחות הישראלית שלו, והעובדה שהוא כנראה היה עולה למכבי פחות. שניהם עדיין לא הוכיחו את עצמם ברמות הגבוהות יותר מהליגה הישראלית ממילא.

ועכשיו נשאלת השאלה - איך יתחלקו הדקות בקו הקדמי של הקבוצה, שכנראה כבר לא יהיה בנוי לקלוט את בלו חזרה.

פופס פותח יחד עם אליהו? שרמדיני סנטר מחליף של 20 דקות? (הייתי בטוח שבנו עליו יותר) ג'יימס סנטר רק לליגה? אם פופס ואליהו יקחו חלק מהדקות שלהם ב- 4 נראה את נק"מ ב- 3?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 9:31 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הרסי הוקינס כתב:
sir charles כתב:
הרסי הוקינס כתב:
אני לא בדיוק בקיא בסיפור חייו והחתמתו של שאראס, אבל נראה לי שדיי ברור לרוב הקבוצות מי הוא ומה הוא פופס. את הסטטיסטיקה שלו הוא עשה רוב הקריירה.

ממש לא. פופס לא נתן עונה אחת יציבה עד העונה שעברה בבשיקטש. עד היום היום בעיקר הסתובב בין אירופה למנש ונתן פה ושם משחקים טובים, אבל בעונה החולפת נראה שהוא התייצב והתחיל לתת תוצרת.

אהה, וטורניר אולימפי טוב שכולל שלושה משחקים יעיד מאוד על יציבות...
בלינק הזה http://www.draftexpress.com/profile/Pop ... 304/stats/ מבלי להתייחס לתקופות ה NBA הקצרות. כל הקריירה הוא מסתובב סביב ה 15 נק' 10 רב' (כולל מכללות). יתרה מכך, הוא משחק בצורה מאוד ג'נרית והיתרונות שלו נובעים מהאתלטיות שלו. הוא לא פיתח את המשחק שלו מי יודע מה... ממה שראיתי באולימפיאדה, שום דבר בלתי צפוי לא קרה, וגם לא היה קורה.

לא הבנתי מה הקשר בין מה שאני רשמתי למה שאתה אומר. אני אמרתי שהטורניר המצויין של שאראס בזמנו היה משיג לו חוזה הרבה יותר גדול ממה שקיבל במכבי אם לא היה חותם בה לפני הטורניר. גם שאראס עד תקופת מכבי נחשב בעיקר לקלע טוב שמוסר מסירות יפות אבל לא ממש מנהל משחק דגול (מי שניהל את המשחק של ברצלונה בעונת האליפות היה בודירוגה) ורק בשנתיים במכבי הוא פתאום נחשב אחד משלושת הרכזים הטובים באירופה (יחד עם פאפא ו-DD).
להגיד שום דבר בלתי צפוי לא היה קורה לאחר שבריטניה הפסידה 2 משחקים, זה האמא של הבדיעבדים.
מנסה-בונסו הוא השחקן השני הכי טוב של בריטניה אחרי דנג (האמת שהוא בינתיים מרשים יותר מדנג שנותן טורניר בינוני ביותר עם אחוזי קליעה זוועתיים). אתה רוצה להגיד לי ששחקן שהוא כרגע ראשון בריבאונדים וסחיטת עבירות ושמיני בנקודות בטורניר לא היה מקבל יותר תשומת לב אחרי הטורניר?
בשורה התחתונה זה לא משנה כי הוא בסוף חתם במכבי. הולכים להיות הרבה דאנקים בהיכל השנה. נקווה שבלאט יצליח ללמד אותו איך לשחק נכון בהגנה ולנצל את היתרון האתלטי האדיר שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 10:05 pm 
Hall of Famer

ג'אפר, השאלה היא האם אתה מתכוון לקו הקדמי ביורוליג או בליגה. בליגה אין ספק שאליהו יהיה בחמישיה, כנראה ליד פופס שמתאים יותר לליגה הישראלית, אבל אולי גם ליד מדלי. ביורוליג אני לא רואה מועמד מוביל כרגע לחמישיה, נראה לי הכי סביר שהתכנית של בלאט היא להתחיל עם פופס ומדלי, אבל זה כנראה יהיה די נזיל בהתאם למי שיהיה בכושר טוב יותר ולמצ'-אפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 11:22 pm 
Senior

הבעיה עם פופס שעם איי קיו אפסי ואפס רכזים נורמליים בקבוצה מאוד מאוד קשה לשחקן שממילא הדבר היחיד שיש לו בארסנל זה דאנק להצליח ביורוליג. פשוט שחקן לא מתאים שגם אין לו מימדים של סנטר(לא לאורך ולא לרוחב). כמובן שבאתר של מכבי הוסיפו לו שני סנטימטר כדי שזה יראה יותר טוב. אני מהמר שהוא לא שורד פה עד דצמבר. פשוט חבל שסכום כזה הולך לשחקן כזה ולא לוויוקאס או פרוביץ', שני שחקנים טובים ושלמים ממנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 11:45 pm 
Sophomore

שחף, לא זוכר מתי בפעם האחרונה היה כאן מישהו נחרץ כמוך... :)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 11:46 pm 
Junior

אני מסכים עם שחף בכל מילה.
ויש לטענות גם חיזוק מצוין מהמשחק שמשוחק עכשיו נגד ספרד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 11:52 pm 
Hall of Famer

אני ממש לא ראיתי את פופס מספיק בשביל לחוות עליו דעה מלומדת, אבל אני לא בטוח שמשחק מול קו קדמי שבקלות היה יכול להיות אחד הטובים ב-NBA, אם לא הכי טוב, הוא מדד אמיתי להצלחה שלו ביורוליג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 02, 2012 11:57 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
מעתיק את מה שרשמתי בת'רד הקודם.

התותח המפוברק כתב:
אני מניח שבלאט ינסה לשמר את הסגל אחרי הקיץ שעבר עם תיקונים פה ושם. די מוקדם אבל שיהיה -

גארדים: לנגפורד, אוחיון, גארד זר, בורשטיין, שייר. סיכוי נמוך להגעה של הלפרין לטעמי. אם כן, שייר ישוחרר ובורשטיין יעבור לתקן גור שלף בתור נער המים.
סמול פורוורדים: גיא פניני. אם לנדסברג זמין הוא גם כן בפנים. לגבי סמית, ביחד עם סופו, הוא הזר שמבחן התוצאה הכי יקבע לגביו. אם מכבי לוקחת דאבל ומגיעה רחוק באירופה, סמית ימשיך כדי ליצור המשכיות. אם לא, אז לא, ומכבי תחפש סקורר לעמדה הזאת.
פאוור: ליאור אליהו, בלו - מצד אחד הצטייר לאורך השנים כשחקן מאוד גרידי, ומצד שני, יש לו את ההעדפות שלו ולא חושב שהוא שם זין על מה שמישהו חושב. אם בלו ילך, מכבי בבעיה. לדעתי במצב הזה יתבקש להחזיר את מילאן מצ'באן. יכול להיות שמצ'באן יבוא בלי קשר... עוד אופציה שתעלה כנראה על השולחן זה אלכס טיוס מאשדוד שצפוי לקבל שנה הבאה אזרחות ישראלית אבל נשאיר את זה כאופציה בשלב הזה.
סנטר - ריצ'רד הנדריקס. שון ג'יימס... מאוד תלוי בהמשך העונה והחזרה מהפציעה. אין הרבה סנטרים במחיר הזה עם פוטנציאל כזה, אבל לצערי לא הרשים כ"כ ביורוליג. סופו... מאוד תלוי בתוצאות העונה לכאן ולכאן. אם מכבי נכשלת יחפשו תחליף זול יותר, ואם מכבי מצליחה, יכול להיות שהספרדיות יציעו לו יותר ז'יטונים בקיץ. בלי לבסס על כלום, הרגשה שלי שג'יימס נשאר ומכבי תחפש סנטר אחר במקום סופו.

סה"כ סגל (בהנחה שבלו נשאר ומצ'באן מגיע במקום סופו):
7 ישראלים
6 זרים

תיקונים:
שייר הלך, הלפרין יבוא כנראה כישראלי לעמדה 2. גארד זר - בהחלט יכול להיות פרקינס, ואם כן, קווים מקבילים מסוימים לאנתוני פארקר. (הגיע עם מכבי לפיינל פור, עזב לחצי עונה ואז חזר לאיטליה, ומשם חזרה למכבי).
סמול פורוורדים - לנדסברג... בהחלט. סמית יישאר למרות שאני לא מת עליו. נותן הגנה, ונתן סדרה טובה מול פאו. פשוט לא חושב שהוא סקורר מספיק טוב, ולדעתי מכבי צריכים יותר סקוררים טובים מאשר שחקני הגנה.
פאוור - בלו לדעתי יסיים את הקדנציה הנוכחית במכבי. יחזירו את מצ'באן.
סנטר - הנדריקס יקבל הצעה טובה יותר וילך. סופו גם ילך כי העלות כבר גבוהה יותר מהתועלת (ולא רק בהיבט המשכורת). בקיצור, יישאר שון ג'יימס ויביאו עוד שני סנטרים.

לגבי שאלת כספי - לדעתי לא יקרה ואם כן, זו תהיה טעות גדולה. כספי לא יהיה מוכן לקבל פחות מליאור אליהו, כלומר משכורת של שחקן זר. המשמעות היא שהחתמה כזאת אומרת שמכבי תצטרך להתפשר בעמדה אחרת, או לנסות להשיג מציאה סטייל פרקינס/פארגו, משהו שלא משיגים כל שנה.

אז מה... המציאות עולה על כל דמיון.
גארדים - לנגפורד ואוחיון ברחו וגם הלפרין. ובורשטיין פורש כנראה. כתגובה, הוחתמו מורן רוט ובאו שניים זרים (היקמן את לוגאן)
סמול פורוורד - פגיעה בול - סמית, לנדסברג, פניני. כספי לא הגיע.
פאוור - בלו הלך, מצ'באן גם הלך... וגם טיוס (אה כן, מכבי לא רצו אותו בכלל). אליהו נשאר, קיינר מדלי ופופס מנסה בונסו הגיעו (אפשר לקטלג גם כסנטר).
סנטר - הנדריקס הלך, סופו כנ"ל. שון ג'יימס נשאר, שרמאדיני הגיע

סה"כ סביר אם כי היו כמה הפתעות, העזיבה של לנגפורד ואוחיון בראשן, ואולי גם אי ההגעה של אלכס טיוס.
מבחינת היורוליג, הקבוצה חייבת רכז. היקמן את לוגאן זה לא מספיק, ורוט לא ברמה הזאת לדעתי, לא מבחינת הגנה, לא מבחינת הובלת כדור ולא מבחינת קליעה. רכז אמרתי? לא, לא צריך שאראס או פרקינס (בעצם פרקינס אולי כן). לא היה מזיק אפילו איזה אנדרו ווישנייבסקי כזה, רק עם קצת יותר בטחון עצמי. אחד עם הגנה סבירה, יכול לתפור שלשה פנויה, יכול לחדור לסל ובעיקר לנהל התקפה ולנתב כדורים למקומות הנכונים (אם זה אומר להזין את הגבוהים, לסמן תרגילים או לחדור לסל ולהוציא החוצה). די בטוח שיש כמה כאלה בשוק במחיר סביר.

בליגה הישראלית הסיטואציה של מכבי בעייתית מאוד כי הם עם 4 ישראלים בחוק רוסי. זה אומר שכל פציעה של ישראלי תהיה קריטית. ייתכן והפתרון יהיה להשאיר את אחד הילדים (זלמנסון?), ייתכן והפתרון יהיה עוד ישראלי, אבל עם כל הכבוד לאספירציות החתרניות של דיוויד בלאט, לא חושב שמכבי תסתכן בסגל של 4 ישראלים בלבד, הן בהיבט החוק הרוסי והן בהיבט הצביון הישראלי של הסגל.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 12:07 am 
Senior

ווישנייבסקי יכול לנהל התקפה? באמת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 12:18 am 
Hall of Famer

אוי נכון פעם באמת היה שחקן כזה. רואים היה יכול להיות גרוע יותר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 3:12 am 
Junior

[/quote]
לא הבנתי מה הקשר בין מה שאני רשמתי למה שאתה אומר. אני אמרתי שהטורניר המצויין של שאראס בזמנו היה משיג לו חוזה הרבה יותר גדול ממה שקיבל במכבי אם לא היה חותם בה לפני הטורניר. גם שאראס עד תקופת מכבי נחשב בעיקר לקלע טוב שמוסר מסירות יפות אבל לא ממש מנהל משחק דגול (מי שניהל את המשחק של ברצלונה בעונת האליפות היה בודירוגה) ורק בשנתיים במכבי הוא פתאום נחשב אחד משלושת הרכזים הטובים באירופה (יחד עם פאפא ו-DD).
להגיד שום דבר בלתי צפוי לא היה קורה לאחר שבריטניה הפסידה 2 משחקים, זה האמא של הבדיעבדים.
מנסה-בונסו הוא השחקן השני הכי טוב של בריטניה אחרי דנג (האמת שהוא בינתיים מרשים יותר מדנג שנותן טורניר בינוני ביותר עם אחוזי קליעה זוועתיים). אתה רוצה להגיד לי ששחקן שהוא כרגע ראשון בריבאונדים וסחיטת עבירות ושמיני בנקודות בטורניר לא היה מקבל יותר תשומת לב אחרי הטורניר?
בשורה התחתונה זה לא משנה כי הוא בסוף חתם במכבי. הולכים להיות הרבה דאנקים בהיכל השנה. נקווה שבלאט יצליח ללמד אותו איך לשחק נכון בהגנה ולנצל את היתרון האתלטי האדיר שלו.[/quote]

אני רוצה להגיד לך את זה. כי שום דבר לא משתנה במשחק של פופס כבר שנים, והוא דמות מוכרת לקבוצות אירופאיות ואמריקאיות. כמו שאתה אומר לגבי שאראס, לא היה ברור בדיוק מה הוא יודע לעשות. במקרה דנן, אם פופס היה פתאום מתחיל לתפור שלשות או משהו יכול להיות שמשהו היה משתנה. אבל העובדה היא שכולם יודעים מה היכולות שלו ומה החסרונות שלו. יהיה מעניין איתו העונה, על זה אנחנו מסכימים :) . במשחקי הכנה של אליפות אירופה לפני שנתיים היה מרתק לראות אותו בהדר יוסף.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 10:15 am 
Junior

הישראלים של מכבי - רוט, לנדסברג, פניני, אליהו - כל אחד מהם שווה 35 דקות בכל קבוצה אחרת והם לא צפויים להישחק ביורוליג.
אז גם פציעה אחת לא אמורה להיות קריטית. יהיה עוד כוכב נוער על הספסל, שעם הפער של שאר הסגל מול הליגה, נוכחותו על המגרש לכמה דקות לא אמורה לגרור הפסד.
לא רואה בעיה פה. חוץ מהצביון אבל נראה שזה כבר לא מעניין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 12:35 pm 
Sophomore

rony כתב:
ג'אפר, השאלה היא האם אתה מתכוון לקו הקדמי ביורוליג או בליגה. בליגה אין ספק שאליהו יהיה בחמישיה, כנראה ליד פופס שמתאים יותר לליגה הישראלית, אבל אולי גם ליד מדלי. ביורוליג אני לא רואה מועמד מוביל כרגע לחמישיה, נראה לי הכי סביר שהתכנית של בלאט היא להתחיל עם פופס ומדלי, אבל זה כנראה יהיה די נזיל בהתאם למי שיהיה בכושר טוב יותר ולמצ'-אפים.

כמו שאני מבין מאיזה התבטאות של בלאט השבוע, שרמדיני אמור להיות הסנטר הפותח. אני לגמרי בעד, כי פופס באמת יתקשה מול החברה הגדולים והכבדים של היורוליג, לשרמדיני לפחות יש את הגובה הדרוש.

shachaf78 כתב:
הבעיה עם פופס שעם איי קיו אפסי ואפס רכזים נורמליים בקבוצה מאוד מאוד קשה לשחקן שממילא הדבר היחיד שיש לו בארסנל זה דאנק להצליח ביורוליג. פשוט שחקן לא מתאים שגם אין לו מימדים של סנטר(לא לאורך ולא לרוחב). כמובן שבאתר של מכבי הוסיפו לו שני סנטימטר כדי שזה יראה יותר טוב. אני מהמר שהוא לא שורד פה עד דצמבר. פשוט חבל שסכום כזה הולך לשחקן כזה ולא לוויוקאס או פרוביץ', שני שחקנים טובים ושלמים ממנו.

שחף, גם אני לא בעד ההחתמה של פופס, אבל בחיי שאתה מגזים. פופס יכול לעשות עוד כמה דברים חוץ מלהטביע. יש לו קליעה לא רעה מחצי מרחק והוא גם יודע להוריד כדור לרצפה ולחדור לסל על שומרים כבדים ממנו. לא יודע איפה ראית אותו משחק, אם בכלל, אבל מדובר בשחקן עם סט יכולות פחות מוגבל ממה שאתה מתאר. חוצמזה, גם בלייק גריפין יודע רק להטביע, גם אותו לא היית מביא למכבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 12:50 pm 
Hall of Famer

סתם כי אני מת על איך שבפורום הזה משחררים בקלות אמירות מופרכות: http://www.youtube.com/watch?v=eZB15o7E0o4

#בלייק_גריפין_יודע_רק_להטביע

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 1:09 pm 
Sophomore

אם למכבי חסר ישראלי וחסר רכז מה העניין לא להחתים את מקל? לא יעלה יותר מדי (אבל העונה אין דבר כזה במכבי) ובעיני הוא יכול להיות רכז מחליף לא רע בכלל לשתי הליגות. נאמר בכמה פרסומים שזהו מקל שלא רוצה להגיע למכבי, אבל משום מה אין על הבחור יותר מדי קופצות כרגע והוא בטח מחכה לקמפיין מוצלח של הנבחרות כדי למנף מניות. כשיש את יוגב אוחיון עם גיבוי מלא של שיבק גם האופציה הזו של הנבחרת לא ממש נראית הגיונית. בלאט זה לא פיני גרשון, אני חושב שזה יכול להיות שידוך ממש מוצלח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 1:36 pm 
Sophomore

שלא לדבר על זה שקנאר-מדלי, אליהו ושמנמנדיני נחשבים (לפחות על הנייר) כמוסרים לא רעים בין גבוהים - ככה שיש מישהו שיכול להפעיל את הפופס המקפץ.
לא חייבים רכז בשביל זה.
גם פניני מוסר לא רע (כשהוא נושם).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 1:38 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
סתם כי אני מת על איך שבפורום הזה משחררים בקלות אמירות מופרכות: http://www.youtube.com/watch?v=eZB15o7E0o4

#בלייק_גריפין_יודע_רק_להטביע

נו באמת, אל תגיד לי שאתה לוקח את זה ברצינות. זאת פשוט הקבלה לביקורת על גריפין, שהוא יודע לסיים רק בדאנק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 2:44 pm 
Sophomore

ובינתיים: רוט משוחרר מהנבחרת.

מתי בפעם האחרונה היו למכבי רק 2 נציגים בנבחרת?

(אורן? :P)

(ואם כבר - מתי קרה ש- 4 משחקני החמישייה שלה משחקים בחו"ל?)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 3:51 pm 
Hall of Famer

ארבעה שחקני חמישייה שמשחקים בחו"ל אני מנחש שלא היה לנו מעולם.
לגביי מכבי? שאלה טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 03, 2012 3:58 pm 
Hall of Famer

ובכל מקרה, מהיכרות עם הכדורסל הישראלי ההיגיון די מחייב שככל שיהיו יותר שחקני נבחרת שמשחקים בחו"ל כך יהיו פחות שחקני נבחרת שמשחקים במכבי ולהיפך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: