סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 11:31 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' אוגוסט 23, 2012 3:07 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
הת'רד הענקי והעמוס מעט מיצה את עצמו.

הליגה הישראלית תפתח בשבת הקרובה ואלו המשחקים:
הפועל ב``ש-בני סכנין 17:50
מ.ס. אשדוד-רמה``ש 18:00
הפועל עכו-בני יהודה 18:00
הפועל חיפה-מכבי נתניה 18:00
קרית שמונה-בית``ר י-ם 20:00

המחזור יגלוש ליום א' כשהפועל ת"א תתארח אצל הפועל ר"ג והוא יינעל בשני שמכבי ת"א ומכבי חיפה ייפגשו האחת מול השניה בבלומפילד.

מעט חדשות:
* ק"ש הפסידה במשחק הראשון מבין שניים, 0:2 בבלארוס לבאטה המקומית.
* מוסא קונאטה(מכבי ת"א) נמכר לקרסונדאר הרוסית תמורת כשני מיליון יורו. הוא עצמו ישתכר בכמיליון יורו.
* עוד לא ברור היכן ישחק פיראס מוגרבי(מכבי נתניה). הוא רוצה לחיפה, אך חיפה לא מוכנה לשלם את הביי אאוט שדורש נתניה בעבור התחת חוזהו, אופציית חו"ל ריאלית יותר.
* הפועל ת"א תתארח היום(ה') בלוקמסבורג מול דודלאנג'. למרות שהדיחה את זלצבורג, מדובר בקבוצה חלשה מאוד והפועל ת"א צריכה לדלג מעליה בקלילות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 23, 2012 3:35 pm 
Freshman

ביום שני משחק גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 23, 2012 4:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
יואב כתב:
* מוסא קונאטה(מכבי ת"א) נמכר לקרסונדאר הרוסית תמורת כשני מיליון יורו. הוא עצמו ישתכר בכמיליון יורו.

ובמילים אחרות, קובאן לוקחת למכבי שחקנים גם בכדורגל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 23, 2012 5:07 pm 
Junior

* בית"ר תצא למשחק הפתיחה של העונה בק"ש בלי שי חדד, דן אייבנדר, תומר בן יוסף ועמית בן שושן שטרם סגרו את פרטיהם מול הקבוצה ומן הסתם לא עברו בבקרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 23, 2012 8:31 pm 
Hall of Famer

אין ברור יותר מאי ניצחון של מכבי נגד חיפה בשני הקרוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 23, 2012 8:49 pm 
Junior

יש משהו למכבי חיפה כשהם פוגשים את מכבי.
יכול להיות שזה בהיעדר יריבה עירונית אטרקטיבית מספיק(למרות שבעונה הקודמת עמדה יפה ואף ניצחה), הם מייחסים חשיבות עליונה למשחקים מול מכבי.
אני זוכר בעונה הקודמת, באיזור המחזור השישי או השביעי, הם היו חלשים להחריד, חסרי מוטיבציה ומשחקים כדורגל פשוט רע. הגיעו לבלומפילד כשמכבי התחילה בהתדרדרות שלה והם נתנו את המשחק של החיים שלהם. התאבדו על המגרש ורצו כאילו מדובר במשחק נגד הירידה או על האליפות. ככה גם הקהל שלהם שעד למשחק המדובר, בעיקר התלונן. בסיום נגמר 1:1, בעיקר כי הם הרבו להחמיץ ממצבים קורצים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוגוסט 23, 2012 11:08 pm 
Freshman

הפועל ניצחה בלוקסמבורג 3-1. צריך להספיק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 24, 2012 5:32 pm 
Hall of Famer

ההימורים שלי:

הפועל ב``ש-בני סכנין
ב"ש לוקחת 2-1
מ.ס. אשדוד-רמה``ש
תיקו 1:1
הפועל עכו-בני יהודה
בני יהודה 1:0
הפועל חיפה-מכבי נתניה
תיקו 0:0
קרית שמונה-בית``ר י-ם
קרית שמונה 2:0
מכבי ת"א-מכבי חיפה
3:1 אלך על התלתלים במשחק טוב לשלב הזה של העונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 24, 2012 6:06 pm 
Junior

סכנין קבוצה חלשה בשלב הזה. יש לה מאמן טוב מאוד(דורה), אך המון בעיות נלוות. שחקנים שמתאמנים ומשחקים עם הקבוצה דקה אחרי שהעונה הקודמת הסתיימה, עוד לא עברו בבקרה. בוסרמיל נגד אלישע שבנה קבוצה מאוד נחמדה שתחליף את הנאיביות שאפיינה את הקבוצה בעונה הקודמת, מאמין שיכול להסתיים גם 0:3.
הפועל חיפה נגד נתניה יהיה משחק שיניב שערים. הפועל חיפה התחזקה בשחקני התקפה טובים שינסו להתנער מתדמית הקבוצה המשמימה למרות המאמן האפור(שהיה שחקן אפור אפילו עוד יותר) על הקווים. נתניה עם הגנה שהיא ביזיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוגוסט 24, 2012 6:14 pm 
Junior

אני בשגרתי מאוד סולד מתקשורת הספורט. בתפישתי היא חובבנית, היא מוקצת והיא אפופה אינטרסים.
מכאן שאני לא צופה בתוכניות הצבע שמציע ערוץ הספורט כמו "מתחממים", "יציע העיתונות" או תוכניות הרדיו ועיתוני הספורט(כמעט ובכלל לא).
במקרה הייתי באוטו בפקק נוראי בשעה שבה בחצי מהתחנות יש תוכנית ספורט, בעל כורחי האזנתי למאיר אינשטיין, משה פרימו וצביקה שרף מדברים עם בירם כיאל.
קצת על בירם - הוא חתם בסלטיק לפני כשתי עונות, בתחילת הקדנציה שלו הציג יכולת גבוהה ואף מונה לקפטן הקבוצה בשלב מאוחר יותר. מדובר בשחקן טוב שהרבה להפצע וכעת, מחלים מפציעה נוספת שקטעה רצף של משחקים בסלטיק(בפעם השניה). מדובר בספרוטאי בעל מוסר עבודה גבוה שמדבר יפה ומתבטא ברהיטות ובלויאליות לקבוצתו. אוסיף ואומר כי לאורך כל שבעת-שמונת החודשים שהבחור ישב בחוץ, סיפר עד כמה בסלטיק תומכים ומלווים אותו צעד צעד בהחלמתו בפעם השניה מפציעה קשה. לתדהמתי, במקום שאנשי תקשורת הספורט "הבכירים" ישאלו אותו על השיקום, על ההרגשה שלו, על ההתרסקות של ריינג'רס שפוגעת ברמת הליגה אנושות, הם הגיעו עם אג'נדת ראיון ברורה - מתי הבחור שחתם בסלטיק בסכום גבוה לפני שנתיים שלא הספיק לשחק חצי שנה ברצף, יבוא אל הבעלים ויבקש להשתדרג לקבוצה בכירה יותר.
פשוט אנשים הזויים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 1:52 pm 
Junior

כולם צופים לקריית שמונה מקום בצמרת , התחזית הפסימית בידיעות דיברה על מקום 5.

למה?
כאילו זה חדש לנו שקבוצה שטעמה משיכרון הניצחון מתפכחת לעונה מזעזעת אחר כך ומסיימת מקום 9-10 על סף ירידת הליגה.

לאמא שלך היו גם רגעים שבהם היתה לה פחות נחת. הגענו למשחק חוץ בחולון, וכל הקהל שם התחיל לשיר 'מוכתרי ההומו, מוכתרי ההומו'. רצתי אליה וצעקתי לה 'אסתר, אני נשבע לך שזה לא נכון, עם חצי מהבנות בקיבוץ הוא כבר היה'"
(עמית גל לאמיר מוכתרי)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 4:04 pm 
Hall of Famer

beatla כתב:
כולם צופים לקריית שמונה מקום בצמרת , התחזית הפסימית בידיעות דיברה על מקום 5.

למה?
כאילו זה חדש לנו שקבוצה שטעמה משיכרון הניצחון מתפכחת לעונה מזעזעת אחר כך ומסיימת מקום 9-10 על סף ירידת הליגה.

הם רצייניים. זה לא החברים שלך מכפר בלום שנתנו חרא עונה ב-94'.... :wink:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 6:39 pm 
Junior

הליגה נפתחה ומחצית מאופסת בין ב"ש לסכנין.
אפור זו מילה עדינה לתאר את המשחק הזה.
כבר אני יוכל לומר שזה אחד המשחקים החלשים שראיתי. אני באמת לא מבין איך חצי מהאנשים שעל כר הדשא אשכרה מתפרנסים מהמקצוע הזה.
שום פס, שום תנועה, שום טיפה הבנת משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 6:59 pm 
Junior

אני מבין שאף תחנת רדיו לא משדרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוגוסט 25, 2012 8:00 pm 
Sophomore
סמל אישי של המשתמש

כל מי שממשיך לכתוב על כדורגל ישראלי וממשיך להקפיץ את השרשור הזה ייכנס אצלי לרשימת המנודנקים מיידית.

We went from Princeton offense to Lower Merion offense.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 27, 2012 10:58 pm 
Sophomore

ראיתי‏ ‏רק‏ ‏את‏ ‏המחצית‏ ‏השנייה‏ ‏של‏ ‏ת‏"‏א-חיפה‏ ‏שבה‏ ‏בסכ‏"‏ה‏ ‏חיפה‏ ‏שלטה,‏ ‏אם‏ ‏כי‏ ‏בפועל‏ ‏היא‏ ‏כמעט‏ ‏ולא‏ ‏הגיעה‏ ‏למצבים‏ ‏אמיתיים‏ ‏לעומת‏ ‏ת‏"‏א‏ ‏שהגיעה‏ ‏לכמה‏ ‏כאלה.
אז‏ ‏בהשוואה‏ ‏למחצית‏ ‏השנייה,‏ ‏עד‏ ‏כמה‏ ‏ת‏"‏א‏ ‏באמת‏ ‏שיחקה‏ ‏יותר‏ ‏טוב‏ ‏במחצית‏ ‏הראשונה‏?‏‏ ‏כבר‏ ‏קראתי/שמעתי‏ ‏כמה‏ ‏סופרלטיבים‏ ‏דרמטיים‏ ‏במיוחד,‏ ‏כמו:‏ ‏כדורגל‏ ‏שאוהדי‏ ‏מכבי‏ ‏לא‏ ‏ראו ‏כבר‏ ‏‏כמה‏ ‏שנים‏‏ ‏או‏ ‏משהו‏ ‏כזה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 27, 2012 11:05 pm 
Hall of Famer

סיכום המשחק שלי: אנדלובו חלש למדי, כאב לראות את תמיר כהן משחק כדורגל. אם זה הכושר המצוין שלו מכבי חיפה צריכה קשר אחורי דחוף, ההגנה חדירה (אם כי פילאבסקי בסה"כ טוב) וטוואטחה היה צריך לפתוח. מכבי חיפה לא שיחקה רע היום, היא נראית כמו קבוצה מאומנת, היו פרקים של כדורגל טוב, אבל מכבי תל אביב נראתה מאורגנת יותר ובעיקר נחושה יותר. היא התברברה פחות עם הכדור, שיחקה תכליתי ולא היססה להתגונן במה שהזכיר בונקר במשך דקות רבות (וכשיש לך שוער כזה בשער אתה יכול לשמור כך דקות רבות על רשת נקייה). לדעתי המשחק היה שווה תיקו, בסופו של דבר, אבל אין מה לעשות. אני מקווה שמכבי חיפה תצליח לפצח הגנות אחרות. לגבי מכבי תל אביב, יש לי הרגשה שהיא תלך ותשתפר. יש משהו יותר מאוזן, מאורגן וחזק בקבוצה הזאת וזה עוד לפני שהם הביאו את טיבי ובלם זר. מכבי חיפה באיזשהו שלב תבריק אבל אני תוהה כמה נק' יהיו לה בקופה לפני שתגיע התקופה הזו והאם היא תצליח להיות יותר תכליתית מול השער. לשחקנים שלה יש נטייה, ישראלית משהו, לרצות לעבור שוב ושוב ושוב עד שהם מאבדים את הכדור, במקום לחפש את המהלך הפשוט. הם צריכים למצוא קשר אחורי זר ולקוות שגולסה יעבור עונה נטולת פציעות. אם אני זוכר נכון קרית שמונה מתארחת בשבוע הבא ובמחזור השלישי יש לנו גם משחק לא קל כך שצריך לראות שאין כאן כדור שלג, כבר בתחילת העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוגוסט 27, 2012 11:33 pm 
Junior

היה משחק שהתחיל בקצב מצוין בהמשך דעך, בתחילת המחצית השניה הקצב עלה שוב ובהמשך דעך פעם נוספת.
המון שחקנים טכניים טובים היו על המגרש כמו ורד ועזרא(שנראה רמה מעל השאר) גרסיה ומיכה. הבעיה הגדולה של חיפה, לפחות כרגע, זה העדר שחקנים מובילים. קטן מתפרק וחווה עליות וירידות חדות לאורך הדקות וסביבו המון שחקנים שהם צעירים ודיי חסרי ניסיון בהובלת קבוצה. מי יסחוב את הקבוצה בדקות וברגעים הקשים של העונה, לא יודע. אנדלובו חזר לתחילת העונה הקודמת בבני יהודה - מאוד מפוזר ומרבה להחמיץ.

מהצד הצהוב אני יכול לומר שלא התלהבתי מאיך ששיחקנו אבל זה ניצחון יקר. בעיקר כי ישנו איזה מחסות מנטלי נגד חיפה בשנים האחרונות, כאילו לא משנה מה נעשה, לא ננצח. אז חשוב פה לנצח ולשבור אותו לקראת המשכה של העונה. אוסקר אומנם בא מספרד אבל התנהג כמאמן ישראלי לכל דבר שכבר בדקה ה-55(לאחר שעלינו ליתרון פעם נוספת) הכניס קשר אחורי במקום חלוץ, אח"כ קשר אחורי נוסף במקום קשר התקפי. הוא ניסה לקחת את השליטה באמצע המגרש עם יתרון מספרי באמצעו, אבל זה לא יעבוד אם אין לך שחקנים למעלה למסור אליהם לאחר שאתה זוכה בכדור. וגונזלו גארסיה פשוט תענוג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 11:55 am 
Junior

לא הבנתי איך אפשר לא להתלהב מהמשחק של מכבי.

אתמול ראיתי שתי קבוצות על הדשא, האחת מאומנת להפליא והשנייה נותנת להרבה כשרון לרוץ מבלי לדעת לאן.

למכבי חיפה יש המון כשרון בקישור. אני לא בטוח שהם צריכים לשחק עם חלוץ בכלל. הייתי מביא קשר אחורי ומשחק בלי חלוץ. אם זו הייתה קבוצה מאומנת, היא הייתה שולטת במרכז השדה מול כל קבוצה.

מכבי ת"א עם פחות כשרון אבל עם הכנה נכונה וכדורגל נכון נראתה כמו קבוצה. השחקנים כל הזמן נעו בהתקפה לשטחים מתים, כל הזמן פרמו את ההגנה של חיפה בקלות, אם היו מעזים יותר גם היו כובשים יותר.

התנועה של דאבור פשוט פירקה את מרכז ההגנה הכבד של חיפה והכנפיים עשו צחוק מהמגנים של חיפה (שני השערים הגיעו מורד על שיימן)

הקישור האחורי השתלט בקלות על מרכז השדה כשמכבי לחצה למעלה, למרות שאני לא בטוח שזה יספיק מול קישור אחורי טוב משל חיפה. פשוט אין להם כזה.

וגם הירידה להגנה של מכבי הייתה מאוד מרשימה. שחקני הכנף חיפו על המגינים וההגנה דחפה את הקו מעבר לתיבת ותפסה את חיפה בנבדל פעם אחר פעם.

אם זה המשחק הראשון של מכבי העונה, יש המון סיבות לאופטימיות.

לראובן עטר יש את אותה הבעיה שיש לשחקני עבר גדולים, הם חושבים שבגלל שהם הכריעו משחקים בעצמם, הכל תלוי בשחקנים. וזה לא ככה. אנחנו חיים בעידן שבו שחקנים כמו המקאללה והאסיין של העולם מביאים תארים. היום הכושר, משחק הלחץ והקילומטראז' מנצחים משחקים. ולא רק בקבוצות הגנתיות, תבדקו את הקילומטראז' שנותנים שחקני בארסה ותופתעו.
מכבי חיפה פשוט לא נראית כמו קבוצה מאומנת, הם הפקירו את ההגנה שלהם פעם אחר פעם. בלי קישור אחורי ובלי שחקני כנף שסוגרים, מכבי חיפה תהיה בבעיה אמיתית השנה בכל פעם שהיא תשחק נגד קבוצה שתדע לתרגם מתפרצות לגולים.

מה גם שהבדל נוסף התבטא במסירות הקצרות והיפות של מכבי, בחיפוש בלתי פוסק אחר שטחים מתים לעומת הכדורים הארוכים שעברו מההגנה להתקפה בחיפה.

נוק אאוט גדול של אוסקר גרסיה.

(אפרופו בארסה, איפה בארסה של היום ואיפה בארסה בשנים של האחים אוסקר ורוג'ר...)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 2:58 pm 
Hall of Famer

שאלת תם - בהתחשב בכל הסופרלטיבים העפים לעבר מכבי ת"א , והביקורת כלפי חיפה ( שיימן לא שחקן , אין קשר אחורי , קבוצה לא מאומנת וכו' ) , הייתי מצפה שאתמול היה מינימום איזה קונצרט עם איזה 3-4 חתיכות לחיפה .
בפועל - משחק די שקול ועוד שהתרחש בת"א .
מה זה אומר על ההמשך ? שחיפה פשוט גדולה על מכבי ת"א ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 3:27 pm 
Hall of Famer

לא, ממש לא. חיפה יותר מוכשרת ויותר טכנית אך הפערים לא משמעותיים בעיניי (ראינו את קרית שמונה לוקחת אליפות בשנה שעברה ללא ברק מיוחד כך שזה לא הקריטריון החשוב גם כך). מכבי ת"א נראתה מסודרת ומאורגנת יותר (אפשר לומר מאומנת יותר וחזקה יותר מנטלית מהרגיל אבל עוד מוקדם לקבוע) וניצלה את החולשות של חיפה (קישור אחורי חלש; צד שמאל של ההגנה ואיטיות כללית בחלק האחורי) עד תום. היה משחק מאוזן בסך הכל עם יתרון למכבי תל אביב בתחילת כל אחת מהמחציות ויתרון לחיפה בדקות אחרות. הסופרלטיבים למכבי תל אביב הם הסופרלטיבים הרגילים של תקשורת הספורט הישראלית, שחוגגת כל ניצחון כאילו הוא זכייה באליפות ומסיקה מסקנות גורפות. שתי הקבוצות ייראו ככל הנראה טוב יותר בהמשך. אני רק מקווה שמכבי חיפה לא תיענש על החולשות הבולטות שלה עד שהיא תמצא פתרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 3:35 pm 
Hall of Famer

המחמאות למכבי ת"א מוגזמות. היא שיחקה טוב לפרקים, אבל בטח לא היה שם איזה קונצרט כדורגל ושאר עניינים שקראתי עליהם בטורים היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 4:17 pm 
Freshman

מכבי הייתה טובה יותר, אבל היא לא כזאת מדהימה. ההגנה שלה הייתה עדיין קצת מחוררת, חן עזרא עשה מה שבא לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 5:20 pm 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
המחמאות למכבי ת"א מוגזמות. היא שיחקה טוב לפרקים, אבל בטח לא היה שם איזה קונצרט כדורגל ושאר עניינים שקראתי עליהם בטורים היום.

קונצרט של כדורגל?! מי ראה את המשחק והחליט שזה קונצרט?
קצת קשה לקרוא למה שמכבי תל אביב עשתה קונצרט כשהיא ניצחה בהפרש של שער אחד והתגוננה במשך דקות ארוכות מול תקיפות חוזרות ונשנות של חיפה. אני מסכים שהם שיחקו טוב לפרקים ועמדו טוב על המגרש ומגיע להם כל הכבוד על כך אבל אם זה קונצרט של כדורגל, פרשנות הספורט בישראל היא בדיחה גדולה יותר ממה שחשבתי.

המשחק באופן כללי לא התעלה לרמה גבוהה. הקצב ירד במחצית השנייה וניכרה עייפות על השחקנים. היו דקות ארוכות בהן תמיר כהן הלך על המגרש ואיבד כמעט כל כדור שנקרה בדרכו בגלל שהמאמץ היה גדול עליו, אבל גם שחקנים אחרים נחלשו. כמו בכל משחק כדורגל ישראלי, היו הרבה עבירות והרבה הפסקות מיותרות. עד שבועטים אצלנו בעיטה חופשית או מוציאים כדור חוץ אפשר לצאת להפסקת פרסומות ולחזור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוגוסט 28, 2012 5:47 pm 
Junior

Att, אני מאמין שגם אתה יודע ומבין, לפחות כמוני, שיש אנשים שמרוויחים מאוד מהגדלת וניפוח התוצאות והיכולת של מכבי, כי כשהם נופלים הם גוזרים קופונים. ככה זה היה בעונה הקודמת כשהקבוצה של איוניר הייתה נראית מעולה וככה גם בשנים הקודמות. מכבי טובה(שהתקשורת הופכת אותה למצוינת) היא מעולה לליגה ולכל אלו שמתפרנסים מכתיבה ודיבור עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה