סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 10:38 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 03, 2012 9:05 pm 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (0)
פופס מצייץ שהכל בסדר אצלו.
נחכה ונראה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 03, 2012 9:19 pm 
Sophomore

אצלו הכול בסדר. זאת מכבי ששילמה 1.2 מיליון (ע"פ מקורות זרים) עבור שחקן משומש במצב רע שבמקרה הטוב יתחיל את השנה לאחר פציעה קשה כמה חודשים אחרי שהיא תתחיל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 5:21 am 
Junior

בוואלה מספקלצים שטרוי מרפי הוצע לקבוצה: http://sports.walla.co.il/?w=/151/2564215
האמת אין מושג מיהוא. גובהה סביר חוץ מזה לא ברור

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 7:39 am 
Hall of Famer

קורובייב כתב:
בוואלה מספקלצים שטרוי מרפי הוצע לקבוצה: http://sports.walla.co.il/?w=/151/2564215
האמת אין מושג מיהוא. גובהה סביר חוץ מזה לא ברור

ריבאונדר טוב, יד טובה מבחוץ, קולע עונשין טוב לגבוה, אתלט די בינוני, הגנה ממש לא משהו. היה אחלה שחקן עד לפני שנתיים, אבל מאז העביר שנתיים די עלובות בסלטיקס, נטס ובלייקרס. אם עוד יש לו משהו במיכל אז הוא יכול להיות שחקן טוב מאוד לאירופה, אבל לפי השנתיים האחרונות זה לא נראה ככה, למרות שהוא לא ממש זקן, רק בן 32.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 9:12 am 
Hall of Famer

ולדעתי גם בכושרו יכול להיות תותח אירופאי. שחקן התקפה מגוון מאד לעמדה ובשיאו אחד הריבאונדרים הטובים בעולם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 9:27 am 
Junior

טרוי מרפי בשיאו היה אחד הפאוורים הכי טובים בNBA.

אני בהחלט חושב שיש לו עוד הרבה בטנק, הוא פשוט שחקן התקפה והטרנזיציה לרול פלייר לא עושה לו טוב כי כל מה שרצים ממנו זה ליידות שלשות ולתת גוף. הוא קלעי שלשות חביב תוך כדי שטף המשחק ולא ספוט אפ שוטר והגנה הוא אף פעם לא ידע לעשות, לכן הוא לא מועיל כרול פלייר אלא רק כשחקן שההתקפה עוברת דרכו.

הוא בהחלט יכול להיות כוכב באירופה כי שם הוא יחזור להיות מרכז ההתפקה. מעבר לכך מדובר בריבאונדר מצוין.

שחקן שעבר המון פציעות, הקצב של אירופה יתאים לו היום.

סקאלות אחרות של כשרון הוא ומנסה בונסו. ושחקנים כ"כ שונים במבנה ובסגנון. אם מה שבלאט חיפש זה אתלט הגנתי וחוסם, מרפי לא בדיוק יענה על הצרכים שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 9:51 am 
Sophomore

אז זהו, שיש לו אתלט הגנתי וחוסם. קוראים לו שון ג'יימס.
טרוי מרפי בכושר סביר יכול להיות משהו בסגנון של דייויד אנדרסן רק יותר טוב. השאלה מה נשאר לו בטנק. במקום מכבי הייתי מביא אותו למבחנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 10:09 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
ולדעתי גם בכושרו יכול להיות תותח אירופאי. שחקן התקפה מגוון מאד לעמדה ובשיאו אחד הריבאונדרים הטובים בעולם

בכושרו הנוכחי? קצת קשה לי לראות שחקן של 3 נק' למשחק ב-NBA שאף פעם לא שיחק באירופה ובטח יצטרך זמן להסתגל הופך כל כך מהר לתותח באירופה. אם הוא יגיע למכבי ואם עוד יש לו משהו במיכל אני בהחלט יכול לראות אותו נותן במכבי עונה סטייל צ'יימברס פלוס מינוס, התחלה גרועה ושחקן מצוין לקראת הסיום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 11:00 am 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

לא כל שחקן שהיה טוב במנש בשיאו יהיה כוכב באירופה אחרי השיא. לפי השנתיים האחרונות ובגילו לאחר כל הפציעות קשה לי לראות את מרפי מפרק את אירופה... הוא גם אף פעם לא היה שחקן פוסט אלא כזה שמשחק עם הפנים לסל. מצד שני הוא עדיין ריבאונדר טוב ומוסר לא רע ויש מצב שהוא יכול להיות סוג של פול דיוויס משופר, אבל אני בספק גדול... עד גיל 30 היה שחקן של דאבל-דאבל ומאז ירד בכושרו משמעותית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 11:43 am 
Hall of Famer

hagai_sela כתב:
אז זהו, שיש לו אתלט הגנתי וחוסם. קוראים לו שון ג'יימס.
טרוי מרפי בכושר סביר יכול להיות משהו בסגנון של דייויד אנדרסן רק יותר טוב. השאלה מה נשאר לו בטנק. במקום מכבי הייתי מביא אותו למבחנים.

דיוויד אנדרסן זו בדיוק הדוגמא שחשבתי עליה בהקשר שלו. אלא ששחקן כמו דיוויד אנדרסן לא בא למבחנים, וגם לא בא בזול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 11:48 am 
Sophomore

כי יש לו טרק רקורד מרשים באירופה והוא לא נראה כמו סוס מת ב NBA בשנתיים האחרונות (אמנם לא הרשים ב NBA).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 11:52 am 
Sophomore

נדמה לי שאתם ממהרים לרתום את העגלה... אם הבנתי נכון אז מקור השמועות לסיום הקריירה של פופס הוא במנכ"ל בשיקטאש, הייתי ממתין להגעה של פופס לארץ ולבדיקתו על ידי רופאי מכבי.

ודרך אגב, איך רותמים סוסים לעגלה? האם רתימת עגלה לפני הסוסים אינה מאפשרת רתימת הסוסים או סתם מקשה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 11:53 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לדעתי במכבי צריכים להתפלל שהשמועות על סיום הקריירה נכונות. זה יאפשר להם לצאת מהסיפור כפי שיצאו מסיפור טורנס, ואולי המחליף יהיה מוצלח יותר. לקחת שחקן שהוא (א) יקר, (ב) לא עומד לפתוח את העונה בגלל פציעה לא קלה, (ג) היו ספקות מקצועיות לגבי מידת ההתאמה שלו גם ככה, לא נשמע לי כיף גדול במיוחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 12:37 pm 
Hall of Famer

hagai_sela כתב:
כי יש לו טרק רקורד מרשים באירופה והוא לא נראה כמו סוס מת ב NBA בשנתיים האחרונות (אמנם לא הרשים ב NBA).

אבל רוב הכוכבים האמריקאים באירופה היו שמחים להיות "סוסים מתים" כמו מרפי בעונות האחרונות. הוא לא יבוא למבחנים, והוא לא יבוא בזול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 1:04 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

הסתכלתי עכשיו על רשימות ה-FA בעמדת הסנטר ב-NBA ב-hoopshype וחשכו עיני. להלן המועמדים:
1) מהמט אוקור (33, 2.11) - אולי הקלע הטוב מבין הסנטרים בשנות האלפיים, אבל היה בעיקר פצוע בשנתיים האחרונות. הרוויח בשנה החולפת 11 מיליון $... אם כבר יחזור לאירופה זה יהיה לאחת הטורקיות העשירות.
2) דארקו מיליציץ (27, 2.16) - הנה שחקן שמאכזב כבר שנים במנש אבל יכול להיות כוח רציני באירופה פה יבוא לביטוי היתרון הפיזי שלו. מצד שני הוא מרוויח יותר מדי והד קייס ברמות אחרות.
3) בן וואלאס (37, 2.06) - שחקן די גמור בלי שום יכולות התקפיות אבל עדיין שחקן הגנה וריבאונדר טוב שלדעתי גם בכושרו הנוכחי יכול לשתק הרבה מגבוהי היורוליג. בכל זאת עדיין זקן מדי ומתקשה לקנות סל בכל רמה שהיא.
4) כריס אנדרסן (34, 2.08) - המקועקע המעופף הוא אחד מהדמויות המיוחדות במנש בשנות האלפיים. פרץ משום מקום, עף מהליגה על סמים, השתתף בתחרות ההטבעות ולא הצליח להכניס כדור אחד לטבעת, הגיע לליגה עם מראה של גולש בלונדיני וסיים כבייקר מקועקע עם מוהיקן. בכל אופן תמיד היה שחקן אנרגטי ויעיל (PER קריירה של 16.5 ו-19 בעונתיים האחרונות) ויכול להיות כוח הגנתי רציני באירופה אבל הד-קייס לא קטן (אני מתקשה לראות את שמעון מזרחי מצולם עמו מחייך לאחר חתימה על חוזה).
5) קיריליו פסנקו (25, 2.16) - הר אדם (130 ק"ג) בלי יותר מדי יכולות כדורסל. שיחק בסה"כ 135 משחקים ב-5 העונות שלו בליגה (3 בלבד בעונה החולפת), מצד שני שיחק את כולן ביוטה ומין הסתם התקשה לפרוץ את רוטצית הגבוהים של הג'אז. מצד שלישי לא הראה יכולות מרשימות מלבד צבירת עבירות מוגברת והחטאות מהקו ואפילו בנבחרת האוקראינית לא הרשים.
6) ג'אמאל מגלויר (34, 2.11) - האולסטאר לשעבר בקושי שיחק ב-5 השנים האחרונות (174 משחקים) וכשכן שיחק לא הרשים בלשון המעטה (ב-3 שנים במיאמי לא הצליח לעבור את ג'ואל אנתוני ברוטציה וב-34 מש' בעונה שעברה בטורונטו "קלע" 1.2 נק' ב-38% מהשדה ו-26% מחפירים מהקו). למרות הכל אם הוא חוזר לכושר (ומוטיבציה) יש לו את השילוב האידיאלי לאירופה של גודל, כוח, יכולות התקפיות וריבאונד והוא כבר לא כ"כ יקר.
7) טוני באטי (46, 2.11) - האמת שהוספתי לו עשור לחיים אבל נראה שהוא איתנו מאז ומעולם (שיחק בליגה עוד בתקופת השושלת של ג'ורדן...). בזמנו שחקן הגנתי תורם. לא רלוונטי היום.
8) מיקל גלאדנס (26, 2.11) - השחקן הצעיר והפחות מוכר ברשימה. שרוך שהגיע לליגה לראשונה בעונה שעברה, שיחק 26 מש' במיאמי וג"ס ולא הראה הרבה חוץ מיכולת חסימה נאה (1.1 למש', 3.1 ל-36 דקות, 4.7 בקולג').
9) מיקי מור (36, 2.11) - הנוסע המתמיד (13 עונות ב-9 קבוצות שונות).נתן סוג של עונת פריצה בגיל 31 בניו ג'רזי (10+5 ב-61% מהשדה - ראשון בליגה), קיבל חוזה נאה בקינגס (13 מיליון ל-3 עונות) ולמעט העונה הראשונה לא עשה הרבה מאז. בעונה שעברה שיחק בעיקר בDליג ולא הרשים. עדיין קולע באחוזים גבוהים מהשדה ומהקו.
10) סולומון אלאבי (24, 2.16) - גוף גדול בלי הרבה יכולות כדורסל.
11) אדי קארי (29, 211 ס"מ וק"ג ) - השחקן ה-500 בטיבו בליגה לפי ESPN.
12) אריק דמפייר (37, 2.11) - קלע 2 נק' ב-83 דקות בעונה שעברה באטלנטה. מדורג ברשימה מאחורי אדי קארי. צריך להוסיף?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 2:44 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

דרך אגב, עם כל זה שמרפי היה בזמנו שחקן טוב מאוד, יש באמתחתו 18 דקות של פלייאוף בלבד (ב-2 העונות האחרונות בבוסטון ובלייקרס) בהן קלע 3 נק' והוריד 3 ריב'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 7:51 pm 
Junior

צפירת הרגעה מכיוון מנסה בונסו:

http://sports.walla.co.il/?w=/151/2564644

משום מה אני מאמין לו יותר מאשר לאנשי בשיקטש...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 9:08 pm 
Junior

צפירת הרגעה למי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 10:36 pm 
Junior

יואב כתב:
צפירת הרגעה למי?

למי שבכל זאת רוצה לראות אותו במכבי, אני מניח...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 05, 2012 12:45 am 
Junior

יואב כתב:
צפירת הרגעה למי?

צפירת הרגע לכל מי שלא רוצה ששחקן יסיים את הקריירה שלו בגלל פציעה?

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 05, 2012 2:56 am 
Junior

לא יודע, אני שמעתי את דיוויד בלאט אומר שלא ברור מתי פופס יחזור ואם בכלל יוכל לחזור לשחק כדורסל.
אני לא מאמין שדיוויד הסתמך רק על הנהלת בשיקטאש.
צפירת הרגעה מהשחקן עצמו זו לא צפירת הרגעה.

אגב, מבחנתי צפירת הרגעה זה שאני אשמע שהוא לא יכול לשחק השנה (לא דחוף לי לגמור לו תקריירה) ושיבוא מישהו אחר במקומו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 05, 2012 7:17 am 
Junior

www.dovi כתב:
לא יודע, אני שמעתי את דיוויד בלאט אומר שלא ברור מתי פופס יחזור ואם בכלל יוכל לחזור לשחק כדורסל.
אני לא מאמין שדיוויד הסתמך רק על הנהלת בשיקטאש.
צפירת הרגעה מהשחקן עצמו זו לא צפירת הרגעה.

אגב, מבחנתי צפירת הרגעה זה שאני אשמע שהוא לא יכול לשחק השנה (לא דחוף לי לגמור לו תקריירה) ושיבוא מישהו אחר במקומו

בלאט קרא את מה שהיה לדובי להגיד והגיב במעריב: http://g.watap.net/nrg/sport/s?sr=p16&s ... Strip@5*l1

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 05, 2012 8:45 am 
Junior

sir charles כתב:
הסתכלתי עכשיו על רשימות ה-FA בעמדת הסנטר ב-NBA ב-hoopshype וחשכו עיני. להלן המועמדים:
1) מהמט אוקור (33, 2.11) - אולי הקלע הטוב מבין הסנטרים בשנות האלפיים, אבל היה בעיקר פצוע בשנתיים האחרונות. הרוויח בשנה החולפת 11 מיליון $... אם כבר יחזור לאירופה זה יהיה לאחת הטורקיות העשירות.
2) דארקו מיליציץ (27, 2.16) - הנה שחקן שמאכזב כבר שנים במנש אבל יכול להיות כוח רציני באירופה פה יבוא לביטוי היתרון הפיזי שלו. מצד שני הוא מרוויח יותר מדי והד קייס ברמות אחרות.
3) בן וואלאס (37, 2.06) - שחקן די גמור בלי שום יכולות התקפיות אבל עדיין שחקן הגנה וריבאונדר טוב שלדעתי גם בכושרו הנוכחי יכול לשתק הרבה מגבוהי היורוליג. בכל זאת עדיין זקן מדי ומתקשה לקנות סל בכל רמה שהיא.
4) כריס אנדרסן (34, 2.08) - המקועקע המעופף הוא אחד מהדמויות המיוחדות במנש בשנות האלפיים. פרץ משום מקום, עף מהליגה על סמים, השתתף בתחרות ההטבעות ולא הצליח להכניס כדור אחד לטבעת, הגיע לליגה עם מראה של גולש בלונדיני וסיים כבייקר מקועקע עם מוהיקן. בכל אופן תמיד היה שחקן אנרגטי ויעיל (PER קריירה של 16.5 ו-19 בעונתיים האחרונות) ויכול להיות כוח הגנתי רציני באירופה אבל הד-קייס לא קטן (אני מתקשה לראות את שמעון מזרחי מצולם עמו מחייך לאחר חתימה על חוזה).
5) קיריליו פסנקו (25, 2.16) - הר אדם (130 ק"ג) בלי יותר מדי יכולות כדורסל. שיחק בסה"כ 135 משחקים ב-5 העונות שלו בליגה (3 בלבד בעונה החולפת), מצד שני שיחק את כולן ביוטה ומין הסתם התקשה לפרוץ את רוטצית הגבוהים של הג'אז. מצד שלישי לא הראה יכולות מרשימות מלבד צבירת עבירות מוגברת והחטאות מהקו ואפילו בנבחרת האוקראינית לא הרשים.
6) ג'אמאל מגלויר (34, 2.11) - האולסטאר לשעבר בקושי שיחק ב-5 השנים האחרונות (174 משחקים) וכשכן שיחק לא הרשים בלשון המעטה (ב-3 שנים במיאמי לא הצליח לעבור את ג'ואל אנתוני ברוטציה וב-34 מש' בעונה שעברה בטורונטו "קלע" 1.2 נק' ב-38% מהשדה ו-26% מחפירים מהקו). למרות הכל אם הוא חוזר לכושר (ומוטיבציה) יש לו את השילוב האידיאלי לאירופה של גודל, כוח, יכולות התקפיות וריבאונד והוא כבר לא כ"כ יקר.
7) טוני באטי (46, 2.11) - האמת שהוספתי לו עשור לחיים אבל נראה שהוא איתנו מאז ומעולם (שיחק בליגה עוד בתקופת השושלת של ג'ורדן...). בזמנו שחקן הגנתי תורם. לא רלוונטי היום.
8) מיקל גלאדנס (26, 2.11) - השחקן הצעיר והפחות מוכר ברשימה. שרוך שהגיע לליגה לראשונה בעונה שעברה, שיחק 26 מש' במיאמי וג"ס ולא הראה הרבה חוץ מיכולת חסימה נאה (1.1 למש', 3.1 ל-36 דקות, 4.7 בקולג').
9) מיקי מור (36, 2.11) - הנוסע המתמיד (13 עונות ב-9 קבוצות שונות).נתן סוג של עונת פריצה בגיל 31 בניו ג'רזי (10+5 ב-61% מהשדה - ראשון בליגה), קיבל חוזה נאה בקינגס (13 מיליון ל-3 עונות) ולמעט העונה הראשונה לא עשה הרבה מאז. בעונה שעברה שיחק בעיקר בDליג ולא הרשים. עדיין קולע באחוזים גבוהים מהשדה ומהקו.
10) סולומון אלאבי (24, 2.16) - גוף גדול בלי הרבה יכולות כדורסל.
11) אדי קארי (29, 211 ס"מ וק"ג ) - השחקן ה-500 בטיבו בליגה לפי ESPN.
12) אריק דמפייר (37, 2.11) - קלע 2 נק' ב-83 דקות בעונה שעברה באטלנטה. מדורג ברשימה מאחורי אדי קארי. צריך להוסיף?

1. אוקור גמור פיזית, הוא איבד כל מימד של מהירות ואם הוא יגיע לאירופה זה יעלה הרבה מאוד כסף ולא ממש יהיה שווה את זה.

2. הפוטנציאל של דארקו תמיד שם, מישהו כבר יהמר ואני בטוח שבאירופה זה יעלה הרבה כסף. תמיד החזקתי מסל הכישורים שלו. אבל האיש פשוט עצלן עם אופי של ילדה בת 9. האנדראצ'יבר הכי קלאסי שיש.
אני מאמין שדווקא מישהו כמו בלאט יכול להפיק ממנו המון. עדיין שוט בלוקר אדיר ויודע מה לעשות בסביבות הטבעת כששורה עליו הרוח... אני מאמין שהוא כן ישאר בסוף בNBA.

3. לא מאמין שביג בן ינחת באירופה. ומכיוון שהוא כוכב הגנתי גדול, לא רואה קבוצה אירופאית ששופכת עליו כסף גדול. אף קבוצה אירופאית לא תביא שם גדול בעבור הגנה בלבד.

4. כריס אנדרסן זו מתכונת בטוחה לעבודה מרובה אצל עיתונאים. שערוריות, סמים וזיונים למכביר. אגב, למרות שהוא שוט בלוקר אדיר, הוא שחקן הגנה אישית עלוב למדי. הוא יכול להיות אטרקציה באירופה (כמו שהוא היה בNBA) אבל בגילו זה בעיקר בשביל למכור כרטיסים. מכל מקום, סביר להניח שהוא ישאר בNBA.

5. להגיד על פצנקו שאין לו יכולות כדורסל זה לא להכיר את השחקן. לפצנקו יש המון יכולות כדורסל הוא פשוט עבר המון פציעות. הוא היה ברוטציה לפני קופוס עד שהפציעה האחרונה שלו דחקה אותו יותר לאחור. והוא יותר מוכשר מקופוס.
שחקן שהיה ברשימות של הרבה קבוצות בליגה אבל הוא לא מצליח לחזור מהפציעה האחרונה. הימור רציני ללכת עליו.

6. מגלור בפנסיה כבר שנים. לא נראה כמו שחקן כדורסל.

7. טוני באטי בכלל מת...

8. את גלדנס לא ראיתי מספיק בכדי לחוות דיעה רצינית.

9. מייקי מור עגל

10. אלאבי לא באמת שחקן כדורסל

11. קארי? המממ

12. דמפייר שחקן הגנה אדיר. גם היום אני לוקח אותו לקונדטנדרית. אבל כמו במקרה ביג בן, לא רואה אירופאית ששופכת ים כסף על הגנה בלבד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 10, 2012 11:15 pm 
Junior

כנראה שזה שייך לפה:

http://www.globes.co.il/news/article.as ... ref=sport5

רעיון מצויין, מקווה שעוד קבוצות יאמצו את המודל הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 11, 2012 1:27 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
בטח יש טעות סופר גם בהסכם הזה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], kakon3, uriel17, נביא בעירו, עמוס לב ו 31 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: