סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 1:25 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 87 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: המסתננים על הגדר
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 11:53 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
זהו, שזה לא כזה טריויאלי (אם כי, שלא יובן לא נכון, זה לא איזה גילוי פוליצר....) לאור זאת שלא מעט מן הפעילים למען האפריקאים טענו מצד שני שצריך לבנות את הגדר (ואני מניח שלו שדרשו וידרשו להכניס למרות הגדר הם ברובם לא אלו שתמכו בהקמתה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 12:40 pm 
Junior

הלכתי שבוע שעבר לת''א, לפגישת ייעוץ ללימודים. עברתי בשכונה שלמה שמפוצצת באפריקאים! ממש הכל, בתי עסק, פארקים, הכל הכל הכל אפריקאים. תמיד שמעתי על אפריקאים שמציפים את דרום ת''א, אבל אף פעם לא ראיתי זאת במו עיניי. זה פשוט איום ונורא, ואני פשוט מרחם על התושבים המסכנים שנאלצים לסבול את הפשע והאלימות מצדם של הפושעים האלה שהופכים את האזור כולו לשכונות סלאמס שרגילים לראות במדינות עולם שלישי...
אני לא מבין למה המדינה המסריחה הזאת לא מעמיסה אותם על משאיות\אוטובוסים ושולחת אותם לקיבינימט.
שישליכו אותם מחוץ לגדר ויתנו להם להישרף למוות מצידי.

ידידה שעובדת במשטרת ההגירה, וגם דוד שלי שהיה קצין בכיר מתארים לי מצב נוראי.
חלק מהמסתננים שמגורשים, מוטסים למדינתם על חשבון המדינה(למרות שיש חוק שקובע שאם יש על מסתנן כסף שהרוויח במהלך שהותו במדינה, יש להטיל עליו את תשלום הטיסה!), ומקבלים סכום כסף מסויים בדולרים(אני לא סגור על הסכום המדוייק, נדמה לי 500 דולר)לאדם. והחלק המצחיק הוא שפעמים רבות, הם מציינים, שהם רואים את אותם אנשים שגורשו כמה חודשים קודם מגיעים עוד פעם לגבול, ואז הם מקבלים סכום גבוה יותר בעבור גירושם!

החוסר אונים של האימפוטנטים שמנהלים את המדינה מול המצב הבלתי נסבל הזה הוא לא פחות ממדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 12:54 pm 
Hall of Famer

אתה לא יכול לגרש את האריתריאים והסודנים שפה מאחר והם זכאים להגנה קולקטיבית מפני גירוש חזרה לעצמם ע"ס אמנת או"ם שאנו חתומים עליה.

אני נוסע לא מעט בדרום ת"א וזה אכן נורא לראות מה שהולך שם. בקיבוץ גלויות בבוקר הכל שורות שורות של אפריקאים שיושבים ומחכים שיאספו אותם לעבודות מזדמנות. אזור התחנה המרכזית הוא הנורא מכל. יצא לי להיות בגינת לוינסקי והסביבה לפני כמה חודשים. מזעזע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 1:00 pm 
Junior

oren_80 כתב:
אתה לא יכול לגרש את האריתריאים והסודנים שפה מאחר והם זכאים להגנה קולקטיבית מפני גירוש חזרה לעצמם ע"ס אמנת או"ם שאנו חתומים עליה.

גם את זה כבר שמעתי. אבל באריתראה אין שום מלחמה, והם באו לכאן על מנת לעבוד ולשפר את איכות חייהם! למה אנחנו צריכים לסבול את זה!??
וכאילו שישראל כזאת תמימה שמצייתת לכל החוקים הבינלאומיים, כאילו שאין פה מאחזים והתנחלויות שלא מקובלות על העולם. אז דווקא בנושא הזה המדינה מתעקשת להתיישר כמו סרגל עם החוק הבינלאומי??
ובהמשך לדברים: פשוט צריך לקבל את זה שאין מה לעשות? נגזר על מדינת ישראל להכיל בתוכה את הפושעים האלה לעולמים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 1:21 pm 
Hall of Famer

איכס כושים. וברצינות ההכללה שלך את כולם כפושעים היא די נוראית

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 1:25 pm 
Junior

נורטון כתב:
איכס כושים. וברצינות ההכללה שלך את כולם כפושעים היא די נוראית

שילכו לעזאזל הם וכל מי שעוזר להם.
הם מנצלים מערכת חוק רופפת, ומדינה לא מתפקדת ובכך הורסים חיים של אנשים שלמים, אז מבחינתי הם פושעים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 1:52 pm 
Hall of Famer

כולם, אחד אחד. אנסים, גנבים ורוצחים מוכחים, וצריך להיכנס לשם ולרסס את כולם.

ולמקרה שלא זיהית, ולמקרה שמישהו יחשוש, אז כן. ציניות.

אין לי ספק שזאת בעיה, ועדיין הקיצוניות שלך, גרועה לא פחות (ובעיניי יותר, בעיקר מוסרית) מאשר הקיצוניות השניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 1:58 pm 
Junior

נורטון כתב:
כולם, אחד אחד. אנסים, גנבים ורוצחים מוכחים, וצריך להיכנס לשם ולרסס את כולם.

ולמקרה שלא זיהית, ולמקרה שמישהו יחשוש, אז כן. ציניות.

אין לי ספק שזאת בעיה, ועדיין הקיצוניות שלך, גרועה לא פחות (ובעיניי יותר, בעיקר מוסרית) מאשר הקיצוניות השניה.

טוב מורנו ורבנו נורטון. בנתיים תתנחם בעובדה שרוב אזרחי המדינה הם בעלי לקות מוסרית חמורה כמוני. עד אז אני אנסה להמשיך בחיי עם הידיעה שמאיימת להרוס לי את החיים, שכבודו רואה בי אדם.... אה.. לא מוסרי, כן.

שבת שלום.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ו' ספטמבר 07, 2012 2:09 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 2:02 pm 
Junior

http://www.youtube.com/watch?v=5ulJAEKA ... re=related

אגב, זה אחד הסרטונים הכי מצחיקים שראיתי בזמן האחרון. אני לא מתומכי בן ארי, ואני גם לא מאמין בשום צורה ב''לאומיות יהודית''(כולנו פה בסופו של דבר בני תערובת של עמים רבים), אבל זה אדיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 2:29 pm 
Sophomore

זה כן אני לא קיצוני, הוא פשוט אומר את האמת שכל הח"כ הפוליטקלי קורקט שלנו מפחדים להגיד. נכון, בין האריתראים והסודנים, אני מניח, יש גם אנשים מדהימים עם יכולות פורנו מדהימות ואולי גם עם לב טוב, אבל אנחנו לא הפח זבל של כל העולם ובטח שבשביל זה לא הקמנו מדינה כאן. המדינה צריכה לצאת במבצע ענקי כדי להחזיר את כל המסתננים למדינותיהם. הם פלשו למדינה, התנחלו בה וגנבו פרנסה ודירות מהישראלים. וזה עוד בלי להזכיר את כמות המיסים העצומה שאנחנו מבזבזים עליהם. אז נכון, הם לא יקחו את העבודה של יונית לוי שמחמיצה פניה בכל כתבה עליהם, והם לא ייקחו את העבודה של יובל גורן כתב מעריב ה"אובייקטיבי" שעושה הכל כדי להציג אותם כמלאכים ואותנו כשטנים, והם לא יקחו את העבודה של יגאל מוסקו מערוץ 2 שמעריץ אותם וסוגד להם, אבל הם בהחלט לקחו את העבודה של מזל המנקה, והם בהחלט גזלו את הפרנסה של מחמוד פועל הבניין, והם בהחלט מנעו מהחייל המשוחרר משה להתפרנס מעבודה במלון באילת. השבע לא מבין את הרעב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 2:40 pm 
Hall of Famer

נו, אבל הדעה שלך פוצ'יץ' לגיטימית ואני לא רחוק ממנה (אם כי אני לא באמת גיבשתי דעה). רק התרעמתי על כך שזכ"א קרא לכולם פושעים, זה הכל. ההודעה שלו הסריחה מגזענות, שלך לא, ובתור בן אדם עם הרבה יותר מאשר ידיד שחור אחד, זה חרה לי. זה באמת הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 2:44 pm 
Junior

חשפת אותי, אני גזען שאין לו חברים שחורים, והמטרה שלי בחיים היא לצוד כושים ולעשות מהם סבונים. מבסוט גבר?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 2:51 pm 
Hall of Famer

זה לא קשור, אין לי שום דבר נגדך. כתבת הודעה גזענית, ראיתי צורך למחות. אפשר לחשוב מה כבר קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 2:59 pm 
Junior

נורטון כתב:
זה לא קשור, אין לי שום דבר נגדך. כתבת הודעה גזענית, ראיתי צורך למחות. אפשר לחשוב מה כבר קרה.

לא גזענות ולא בטיח. העובדות מדברות בעד עצמן, דרום ת''א נראית כמו שטח הפקר. אפילו לקרוא לזה פח זבל אי אפשר, כי זה הרבה יותר גרוע מזה. המסתננים הורסים את החיים של האזור כולו: אין ביטחון ברחובות, אי אפשר לצאת בלילה מבלי לחשוש שיתקוף אותך איזה סודני שיכור. כשהלכתי באזור שם הייתי עם ידיים על הכיסים כי ידעתי שכל רגע יכל לעבור איזה אריתראי ולגנוב לי את הפלאפון. אז נכון שלא כולם אנשים רעים(ואני מניח שגם רוב השיכורים והגנבים הם לא אנשים רעים מייסודם, אלא אנשים שמנסים לשרוד)אבל הם כולם כולל כולם הפכו את החיים של תושבי האזור לבלתי נסבלים. ואגב, היהודונים הנבלות שמנהלים את המדינה, מתועבים הרבה יותר מחבורת האפריקאים הזאת שבסה''כ מנסה להתקיים, ובמקביל הורסת חיים של משפחות שלמות, בין אם בכוונה או לא.
אפשר לדמות אותם לקרצייה. היא לא באמת ייצור שטני ורע, אבל היא חייבת למצוץ דם כדי לשרוד, ועל הדרך סביר להניח שהיא גם תזיק לפונדקאי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 3:22 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אפשר, אם אתה רוצה להוכיח קבל עם ועדה שנורטון צודק לגמרי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 3:24 pm 
Junior

ראובן כתב:
אפשר, אם אתה רוצה להוכיח קבל עם ועדה שנורטון צודק לגמרי.

העניין שזה לא מעניין אותי, תקרא לזה איך שאתה רוצה. אני קורא לזה הישרדות, אין יותר פשוט מזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 4:06 pm 
Junior

אחי, אני לא יודע מה ההגדרה שלך לגזענות, לפחות זו שאני מכיר על-פיה(וע"פ התגובה של נורטון, גם הוא), אתה קצת אהמ...טוב הרבה..גזען.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 4:09 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
נורטון לא צריך את ההגנה שלי, אבל מה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 4:37 pm 
Junior

יואב כתב:
אחי, אני לא יודע מה ההגדרה שלך לגזענות, לפחות זו שאני מכיר על-פיה(וע"פ התגובה של נורטון, גם הוא), אתה קצת אהמ...טוב הרבה..גזען.

אתה יודע מה, אם זה היה מעניין אותי עוד הייתי שואל אותך למה אתה חושב ככה. אבל זה לא, אז אני אמשיך בחיי כגזען. זה לא משהו שהפריע לי עד היום, ואני לא מעסיק את עצמי בלרצות אנשים בד''כ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 4:43 pm 
Junior

זה כן אני כתב:
יואב כתב:

אתה יודע מה, אם זה היה מעניין אותי עוד הייתי שואל אותך למה אתה חושב ככה. אבל זה לא, אז אני אמשיך בחיי כגזען. זה לא משהו שהפריע לי עד היום, ואני לא מעסיק את עצמי בלרצות אנשים בד''כ.

כל עוד אתה מכיר בעובדה הזו, ואף מעיד אותה על עצמך. אני מסופק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 4:54 pm 
Junior

אין לי בעיה להודות בדבר שהמשמעות שלו קלושה עד לא קיימת מבחינתי ומבחינת הסובבים אותי. אם מכאן אתה שואב את הסיפוקים שלך, אז הייתי ממליץ לך למצוא חברים ומהר. אבל היי, נחמד לדעת שהצלחתי לספק ריגוש למישהו שכנראה צריך את זה. :mrgreen:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 5:07 pm 
Junior

זה כן אני כתב:
אין לי בעיה להודות בדבר שהמשמעות שלו קלושה עד לא קיימת מבחינתי ומבחינת הסובבים אותי. אם מכאן אתה שואב את הסיפוקים שלך, אז הייתי ממליץ לך למצוא חברים ומהר. אבל היי, נחמד לדעת שהצלחתי לספק ריגוש למישהו שכנראה צריך את זה. :mrgreen:

המון כעס ומרמור על אמירות(כמו שלי וכמו של זו של נורטון), שעל-פיך לפחות, לא מזיזות לך.
או שמשעמם לך ואתה מחפש להיות נושא שיחה או שאתה סתם משקר לעצמך. האמת זה לא ממש מעניין אותי שאני אתעמק בשאלה הזו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 5:14 pm 
Junior

יואב כתב:
זה כן אני כתב:

המון כעס ומרמור על אמירות(כמו שלי וכמו של זו של נורטון), שעל-פיך לפחות, לא מזיזות לך.

או פשוט הבנה עם מי אני מדבר, וסתם רצון להשחיל הלצה, רק כי זה ממש קרץ לי באותו רגע. כמו שאמרתי, אין לי בעיה שתקרא לי גזען, בכיף. אבל קצת הצחיק אותי שאתה מציין שזה נותן לך סיפוק שאני אודה בזה. זה הכל...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:00 pm 
Sophomore

לדעתי, אין פה בכלל עניין של גזענות. אני לא מדבר רק על סודנים ואריתראים כאשר אני מדבר על "להחזיר אותם למדינותיהם", אלא על כל מסתנן שפרץ את הגבול(בין אם זה ברגל ובין אם במטוס/ים) ונמצא כאן ללא אישור-גם פילפינים, תאילנדים ובוודאי שערבים מהשטחים. כמובן שהעניין עם אלה שבאים ממדינות אפריקה זה יותר בעייתי מכיוון שלרוב הם באים ממדינות בלי רפואה מתקדמת ומביאים איתם הרבה מחלות(כמו שראינו את עניין השחפת שפרץ באיכילוב לא מזמן). אני אומר אתם רוצים לעבוד פה? אין בעיה. תבקשו בקשה מסודרת ואל תפרצו כמו גנבים דרך הגבולות. למשל, אם צריך 500 סודונים לעבודה במסעדות?שהמדינה תבחר בצורה של "ראיון עבודה" וככה יבחרו ב500 הכי טובים מתוך ה70000 שירצו, כאשר לכל אחד יהיה תקופת שהייה מוגבלת שלאחריה הוא יצטרך לחזור למדינתו. כנ"ל לגבי האריתראים והתאילנדים. אגב, אני גם בעד להחזיר את כל הישראלים שעובדים בצורה לא חוקית בחו"ל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:19 pm 
Junior

פוציץ' כתב:
לדעתי, אין פה בכלל עניין של גזענות. אני לא מדבר רק על סודנים ואריתראים כאשר אני מדבר על "להחזיר אותם למדינותיהם", אלא על כל מסתנן שפרץ את הגבול(בין אם זה ברגל ובין אם במטוס/ים) ונמצא כאן ללא אישור-גם פילפינים, תאילנדים ובוודאי שערבים מהשטחים. כמובן שהעניין עם אלה שבאים ממדינות אפריקה זה יותר בעייתי מכיוון שלרוב הם באים ממדינות בלי רפואה מתקדמת ומביאים איתם הרבה מחלות(כמו שראינו את עניין השחפת שפרץ באיכילוב לא מזמן). אני אומר אתם רוצים לעבוד פה? אין בעיה. תבקשו בקשה מסודרת ואל תפרצו כמו גנבים דרך הגבולות. למשל, אם צריך 500 סודונים לעבודה במסעדות?שהמדינה תבחר בצורה של "ראיון עבודה" וככה יבחרו ב500 הכי טובים מתוך ה70000 שירצו, כאשר לכל אחד יהיה תקופת שהייה מוגבלת שלאחריה הוא יצטרך לחזור למדינתו. כנ"ל לגבי האריתראים והתאילנדים. אגב, אני גם בעד להחזיר את כל הישראלים שעובדים בצורה לא חוקית בחו"ל.

לך לדרום ת''א, תראה איך האזור של התחנה המרכזית נראה כמו שכונת סלאמס בדרום אפריקה, וזה מספיק. אנחנו לא צריכים להתצדק ולנמק יותר מידי.

נערך לאחרונה על ידי זה כן אני בתאריך ו' ספטמבר 07, 2012 6:25 pm, נערך 2 פעמים בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 87 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Lakic, oren_80, Shiver, מארק, עמוס לב ו 6 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה