סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 1:42 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ב' ספטמבר 03, 2012 9:07 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
ליאור רפאלוב לא בסגל בגלל פציעה. סך הכל לא מעט שחקנים נמצאים בכושר לא רע.
הנבחרת צריכה לשחק בעיניי 4-5-1 עם הקישור הבא:
אלברמן נאתכו
עזרא ורמוט בניון
חמד

מחליפים עיקריים צריכים להיות מליקסון (בייחוד אם לבניון יהיה משחק חלש) ושכטר שיכולים להוסיף מהירות וחיוניות מהספסל.

לגבי ההגנה, אני מוכרח להודות שאני לא מכיר מקרוב את שחקני ההגנה, מורי, טיבי וצדק ואני לא יודע באיזה כושר מגיע טל בן חיים. שפונגין וזיו הן בחירות לא טובות. אני מקווה שיש לנו משהו טוב מהם בעמדות המגינים (הייתי מעדיף את טוואטחה על פני זיו בשמאל; לא נראה לי שהוא בסגל, כמו גם ניר ביטון שיכול אולי היה לעזור בכושרו הטוב).

באופן כללי, אני מאמין שצריך לשחק עם שחקנים בכושר טוב ולא עם שמות. חן עזרא, למשל. פעמים רבות הליגיונרים זוכים ליותר מדי כבוד על חשבון שחקני ליגה מובילים ולאו דווקא בצדק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 1:18 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לגבי מגן ימני, אין ספק שאלעד גבאי צריך לפתוח לפני שפונגין.
לא שזה ישנה הרבה. זה הולך להיות קמפיין קצר. 4 ימים והביתה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 7:56 am 
Hall of Famer

אם אני מבין נכון רק הקבוצה שבמקום הראשון עולה אוטומטית ו-4 מתוך 9 הקבוצות שיסיימו במקום השני, נכון? אם ככה אז לא צריך אפילו לחכות 4 ימים לסוף הקמפיין, הוא די גמור היום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 9:23 am 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:

אותו אלעד גבאי שבמשחק ההכנה מול הונגריה לא הצליח להרחיק ברחבה כדור שלקרוא לו "פשוט" זה מעליב, ואז הגדיל והתכופף כשהשחקן ההונגרי בעט, כד שחס וחלילה הכדור לא יפגע בו? עם אינסטינקטים כאלה, אני מעדיף על פניו את פליקס חלפון פוסט כלא מעשיהו ונסיון חיסול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 10:24 pm 
Freshman

Att כתב:
אלברמן נאתכו
עזרא ורמוט בניון
חמד

מחליפים עיקריים צריכים להיות מליקסון (בייחוד אם לבניון יהיה משחק חלש) ושכטר שיכולים להוסיף מהירות וחיוניות מהספסל.

לגבי ההגנה, אני מוכרח להודות שאני לא מכיר מקרוב את שחקני ההגנה, מורי, טיבי וצדק ואני לא יודע באיזה כושר מגיע טל בן חיים. שפונגין וזיו הן בחירות לא טובות. אני מקווה שיש לנו משהו טוב מהם בעמדות המגינים (הייתי מעדיף את טוואטחה על פני זיו בשמאל; לא נראה לי שהוא בסגל, כמו גם ניר ביטון שיכול אולי היה לעזור בכושרו הטוב).

באופן כללי, אני מאמין שצריך לשחק עם שחקנים בכושר טוב ולא עם שמות. חן עזרא, למשל. פעמים רבות הליגיונרים זוכים ליותר מדי כבוד על חשבון שחקני ליגה מובילים ולאו דווקא בצדק.

מצד אחד, כתבת שבניון צריך להיות בהרכב ומצד שני לא לשחק עם שמות אלא עם שחקנים בכושר טוב.
בניון לא שיחק דקת משחק העונה, לא צריך להיות בהרכב וכנראה גם לא יהיה בהרכב - מליקסון יעלה בהרכב.
מצד שני לפי הפרסומים שכטר, שגם לא שיחק דקה העונה כן אמור לעלות בהרכב - כנראה חסד נעורים של גוטמן מהפועל ת"א. חבל.
ליאור רפאלוב שנמצא בכושר הכי טוב משחקני הנבחרת לא ישחק בגלל פציעה וזה ממש מצער

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 04, 2012 11:29 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
nadav_hacohen כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אותו אלעד גבאי שבמשחק ההכנה מול הונגריה לא הצליח להרחיק ברחבה כדור שלקרוא לו "פשוט" זה מעליב, ואז הגדיל והתכופף כשהשחקן ההונגרי בעט, כד שחס וחלילה הכדור לא יפגע בו? עם אינסטינקטים כאלה, אני מעדיף על פניו את פליקס חלפון פוסט כלא מעשיהו ונסיון חיסול.

לא יודע מה עשה במקרה ההוא מול הונגריה, לא ראיתי את כל המשחק. בכל המשחקים שראיתי את קריית שמונה באירופה ובליגה העונה עד עכשיו הוא היה טוב מאד, כמעט תמיד מעל האחרים במגרש. יותר טוב ממה שראיתי משפונגין (שלמען ההגינות אסייג ואומר שאותו באמת ראיתי מעט מאד, רק במשחקי ההכנה בנבחרת).

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 05, 2012 1:05 am 
Junior

נדמה לי שאלעד גבאי טוב במיוחד בהתקפה, אבל בנבחרת ישראל יתכן שזה הצד הפחות רלוונטי.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 05, 2012 10:40 am 
Hall of Famer

http://www.youtube.com/watch?v=SMfEOiZ8JN0

עבודה קלאסית לקורס "כיצד לא תעשה הגנה".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 12:53 am 
Hall of Famer

leibo כתב:
Att כתב:
אלברמן נאתכו
עזרא ורמוט בניון
חמד

מצד אחד, כתבת שבניון צריך להיות בהרכב ומצד שני לא לשחק עם שמות אלא עם שחקנים בכושר טוב.
בניון לא שיחק דקת משחק העונה, לא צריך להיות בהרכב וכנראה גם לא יהיה בהרכב - מליקסון יעלה בהרכב.
מצד שני לפי הפרסומים שכטר, שגם לא שיחק דקה העונה כן אמור לעלות בהרכב - כנראה חסד נעורים של גוטמן מהפועל ת"א. חבל.
ליאור רפאלוב שנמצא בכושר הכי טוב משחקני הנבחרת לא ישחק בגלל פציעה וזה ממש מצער

צודק לגבי בניון. בסופו של דבר, אני חושב שצריך לפתוח עם מי שנראה טוב גם במשחקים וגם באימונים. אם שחקן עושה אימונים נהדרים ולא משחק תקופה קצרה, אז אפשר לפתוח איתו. אין חוק נגד זה. אבל כן חשוב לפתוח עם השחקנים שנמצאים בכושר הטוב ביותר ושיכולים להשלים אחד את השני בצורה הטובה ביותר. אני מקווה שגוטמן ימצא הרכב שיעבוד טוב על המגרש. לפעמים לראות את ישראל זאת מכה, סבל מתמשך של 90 דקות (אם אתה שורד את המשחק) ואני מקווה שבקמפיין הזה משהו יהיה שונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 10:33 am 
Junior

קצת מצחיק כל ההאדרה שעושים לאזרבייג'ן לפני המשחק. אם תא הלא דורס נבחרת כמו אזרבייג'ן, אין לך זכות לדבר בכלל על סיכויי עליה.

נו יופי, הם פחות גרועים מפעם, אבל עדיין מדובר בזן הנחות של נבחרות. זה כמו שהאדירו את דודל נג' לפני המשחקים באירופה. זה כבר גובל בגועל. אלו המשחקים שלא רק צריך לעבור אלא גם לפרק כי יחס שערים הוא חשוב.

אבל בכלל כל הבילדאפ הזה שעושה ערוץ הספורט כי סוף סוף יש לו משחק לשדר, זה פשוט דוחה אותי בכל פעם מחדש.

ואגב, מול נבחרת כמו אזרבייג'ן אני עולה עם מגינים תוקפים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 11:13 am 
Hall of Famer

Mook כתב:

ואגב, מול נבחרת כמו אזרבייג'ן אני עולה עם מגינים תוקפים.

וגם חוטף שלישייה על הדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 11:31 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אני לא בקי בהרכב של נבחרת ישראל, אבל יש בכדורגל היום מגינים שהם לא תוקפים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 11:57 am 
Hall of Famer

מזכיר לכם את הקמפיין הקודם בו גירדנו 0-0 בגיאורגיה מה שנחשב באותו רגע ללא פחות מאסון לאומי , ואחר כך פתאום התברר שזו התוצאה הטובה ביותר שלנו בכל הקמפיין , ובכלל אף נבחרת לא הצליחה לנצח שם .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 12:28 pm 
Junior

צריך להתייחס בזכוכית מגדלת לכל פן של של סיקור באמצעי המדיה בנוגע לנבחרת. בעיקר כי הוא לא פורפורציונלי לשום דבר.
הוא לא שווה במידתיות שלו להצלחה של הנבחרת בשנים האחרונות. הוא מכתיר וממליך כל דבר. הוא מציג את הדברים כאסון לאומי או יום חג.

באשר לאזרים. הם מדורגים מקום אחד מאחורי לוקסמבורג בדירוג של הנבחרות. לא צריך "לרמות" הרבה בשביל לעלות בדירוג הזה. ניקח לדוגמא את הנבחרת שלנו, ניצחונות במשחקי ידידיות(בתקופה שעוד היינו מנצחים כאלה) על ליטא, רומניה ושאר הנבחרות האלו הקפיצו אותנו עד למקום ה- 20. גם אם הייתה השתפרות בנבחרת הזו, גדולה ככל שתהיה, היא לא התפרשה לתוצאות מרשימות. היא לחלוטין נבחרת עבירה גם בבית וגם בחוץ, עם כל האדרה שלה.

נערך לאחרונה על ידי יואב בתאריך ו' ספטמבר 07, 2012 12:39 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 12:33 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
אני לא בקי בהרכב של נבחרת ישראל, אבל יש בכדורגל היום מגינים שהם לא תוקפים?

דני בונדר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 5:24 pm 
Junior

ההרכב הרשמי

דודו אוואט
שפונגין, מורי, איתן טיבי, יואב זיו
נאתכו, אלברמן
מליקסון, ורמוט
שכטר, חמד

http://www.ynet.co.il/Ext/Comp/CdaNewsF ... 84,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 5:47 pm 
Junior

ורמוט הועדף על פני עזרא בסוף.
גוטמן בעצמו טען שהוא יעדיף והקו שינחה אותו זה ששחקנים שבהם בכושר משחק הם אלו שירכיבו את הנבחרת.
הלך עם ורמוט שהוא מכיר מהפועל ת"א. אם ורמוט יציג רבע ממה שעשה בהפועל והנבחרת הזו תשחק כמו הפועל של הדאבל, אז הרווחנו מהשינוי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:00 pm 
Hall of Famer

גוטמן לא הולך עם ורמוט רק מהפועל ת"א, הוא עוקב אחריו מגיל צעיר מאד (כמדומני שיחק כילד עם הבן של גוטמן באותה קבוצה) ויש ביניהם יחסים מעבר לרגילים של מאמן-שחקן (אבל גם לא יחסי קאלימי-צוד, ככל הידוע).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:11 pm 
Freshman

ורמוט שיחק בגרמניה 3 משחקים רשמיים ועבר את כל מחנה האימונים. הוא בטח עדיף על יוסי לדוגמה.
ההרכב עצמו טוב, למרות שאני חשוב שדמארי צריך להיות מועדף על שכטר שבינתיים לא שיחק משחק רשמי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:19 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
גוטמן לא הולך עם ורמוט רק מהפועל ת"א, הוא עוקב אחריו מגיל צעיר מאד (כמדומני שיחק כילד עם הבן של גוטמן באותה קבוצה) ויש ביניהם יחסים מעבר לרגילים של מאמן-שחקן (אבל גם לא יחסי קאלימי-צוד, ככל הידוע).

היכולת של ורמוט בהפועל היא זו שהביאה אותו לנבחרת. בדיוק מאותה סיבה הגיע גוטמן שעד אז חווה שנים של דשדוש וההצלחה האחרונה(והיחידה?) עד אז הייתה האליפות עם הפועל חיפה.
אני בהחלט מעדיף את ורמוט על פני יוסי. ההתלבטות הייתה בנו לבין עזרא ואני מאמין שגם פה(כשם ההחלטה בין שפונגין לבין גבאי) הניסיון היה השיקול בבחירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:20 pm 
Hall of Famer

ואני חושב, לא שזה מאד משנה, שורמוט בכושר סביר זה הדבר הכי בטוח בהרכב של גוטמן מכאן ועד סוף הקמפיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:24 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
ואני חושב, לא שזה מאד משנה, שורמוט בכושר סביר זה הדבר הכי בטוח בהרכב של גוטמן מכאן ועד סוף הקמפיין.

אין ספק בכלל. אני חושב, בכלל, שכל שחקן שנטל חלק מרכזי בתקופה המצוינת של גוטמן בהפועל ת"א, שגם יגיע בכושר סביר פלוס בסמוך לצמד המשחקים של הנבחרת, יועדף על פני מישהו אחר ואף יפתח בהרכב.
אני לא אומר את זה לשלילה אגב. אני מאוד בעד שמאמן הנבחרת מחפש קו מסוים בנבחרת ומצהיר על בתחילה ויקבל את כל הכלים בשביל לממש את החזון שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:33 pm 
Hall of Famer

אני הייתי מעדיף לראות את טוואטחה במקום זיו ואת עזרא במקום שכטר אבל בסך הכל, על הנייר, ההרכב נראה סביר. זאת להבדיל, אגב, מקמפיינים קודמים בהם תפסתי את הראש עוד לפני המשחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:36 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
nadav_hacohen כתב:

היכולת של ורמוט בהפועל היא זו שהביאה אותו לנבחרת. בדיוק מאותה סיבה הגיע גוטמן שעד אז חווה שנים של דשדוש וההצלחה האחרונה(והיחידה?) עד אז הייתה האליפות עם הפועל חיפה.
אני בהחלט מעדיף את ורמוט על פני יוסי. ההתלבטות הייתה בנו לבין עזרא ואני מאמין שגם פה(כשם ההחלטה בין שפונגין לבין גבאי) הניסיון היה השיקול בבחירה.

זה אמנם הישג עתיק אבל גוטמן חווה הצלחה גם עם הפועל באר שבע עם זכייה בגביע ועשה עונה לא רעה בבית"ר ממנה הוא בקושי יצא בחיים בשל משחק הגנתי משהו ונצחונות דחוקים של אחד-אפס. הוא הוכיח שהוא מסוגל להצליח בסיטואציות שונות. אנחנו לא מדברים כאן על מקרה רוני לוי, לדוגמא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 07, 2012 6:38 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
nadav_hacohen כתב:

אין ספק בכלל. אני חושב, בכלל, שכל שחקן שנטל חלק מרכזי בתקופה המצוינת של גוטמן בהפועל ת"א, שגם יגיע בכושר סביר פלוס בסמוך לצמד המשחקים של הנבחרת, יועדף על פני מישהו אחר ואף יפתח בהרכב.
אני לא אומר את זה לשלילה אגב. אני מאוד בעד שמאמן הנבחרת מחפש קו מסוים בנבחרת ומצהיר על בתחילה ויקבל את כל הכלים בשביל לממש את החזון שלו.

קו מסוים זה אחלה. מקובעות זה עניין אחר. מקווה שגוטמן יהיה מספיק גמיש כדי לא להיאחז בשחקני עבר איתם הוא הצליח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: sir charles ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה