סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 3:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 11, 2012 11:57 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אז כמו שקופמן אומר, אתה רמאי.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 12:10 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
והכי מאכזב- הקהל. הקהל שלנו ממש שמח בגול הרביעי. פשוט חטפתי מזה דכאון. איזה יחס אנשים פה נותנים לנבחרת שלנו, כמה זה לא היה ככה פעם. איך נעשינו כ"כ ציניים. פשוט דאון שלם שהרס לי לגמריי את הערב. הגישה השלילית, הקופמניזם, חלחלה כ"כ עמוק אלינו שזה פשוט נורא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 12:11 am 
Sophomore

קופמן זה לא ההוא שלא רואה כדורגל אבל כן נהנה לדבר על כמה הוא גרוע?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 12:13 am 
Hall of Famer

כן, זה ההוא. אני לעומת זאת כן רואה כדורגל ואומר כמה הוא גרוע.
זה הבעייה שלך? היחס של הקהל לנבחרת? תגיד לי אתה, איזה יחס כן מגיע לנבחרת שלנו? מה עם היחס של הנבחרת עצמה?
וואלה, זה מה שהכי מאכזב אותך. הקהל. לא הכדורגל של הנבחרת. הקהל. תן לי לנחש: השני הכי מאכזב - התקשורת. חס וחלילה לא הנבחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 12:26 am 
Sophomore

הנבחרת?? נראתה נורא היום. מבאס ת'תחת.

אבל כן, מעציבה הגישה כלפי הנבחרת מצד הקהל. מבחינתי יש לעשות פה ניקוי אורוות בהתאחדות במהירות, אבל גם יש דרך להגיע אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 12:30 am 
Hall of Famer

הגישה כלפי הנבחרת לא באה בחלל ריק. היא באה בגלל היחס של הנבחרת עצמה וכל מרכיביה, ולכן הוא מתבקש ובמקום. בשביל כבוד צריך לעבוד.
אם כבר, אם יש משהו שמדכא בכל מה שקשור לקהל, זה היחס הטוב שהוא נותן לאפסים חסרי הכשרון האלה בלי שום הצדקה בימים רגילים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 12:32 am 
Junior

פאנוש כתב:
הנבחרת?? נראתה נורא היום. מבאס ת'תחת.

אבל כן, מעציבה הגישה כלפי הנבחרת מצד הקהל. מבחינתי יש לעשות פה ניקוי אורוות במהירות, אבל גם יש דרך להגיע אליו.

לאידע איפה אתה חי.
אנשים פה נתנו המון צאנסים לנבחרת, לדוגמא נגד יוון בלומפילד מפוצץ בשישי צהריים בחום נורא.
וגם בתקשורת, תמיד היה מי שלכלך אבל גם היו הרבה שצידדו ותמכו.
כמה אפשר??!! פשוט נמאס לראות אותם.
נכון, ברור שאנחנו לא טובים בספורט ובייחוד לא במשחק שנקרא כדורגל, אבל יש דרך להפסיד ויש דרך לדבר לפני משחקים. החוצפה של הספורטאים שלנו לא יודעת גבול (למשל עומר גולן בראיון היום אמר שאין סיבה שלא ננצח 1-0)
כשמגיע קהל לאצטדיון זוועה כזה ורואה תצוגה כזאת, ברור שהוא צריך לשרוק בוז. הרבה יותר מדאיג אם לא היו שורקים כי אז זה היה מראה שממש אדישים כבר לנבחרת ושהיא לא מעניינת בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 12:37 am 
Hall of Famer

מישהו יודע האם טל בן חיים שיחק כדורגל בשנים האחרונות והאם הקבוצות שבהן שיחק השיגו נקודה או שתיים במהלך עונה או שתיים?
איך בדיוק הוא חזר להרכב הנבחרת? הרי דן מורי היה בסדר גמור מול אזרבייג'אן. הוא ממש לא היה הבעיה. בן חיים היה מעורב בשני השערים הראשונים תוך שהוא נתקע בטיפשות ובגמלוניות בשחקנים אחרים. מביך משהו.

ישראל חלשה, רוסיה טובה. אלו הם הבדלי הרמות, באופן מובהק, אבל באמת שאין סיבה לעלות עם מגינים שאינם תוקפים (וגם לא מאוד מוצלחים מבחינה הגנתית) ועם חלוץ שלא משחק ונראה היה בכושר גרוע מול נבחרת גרועה בהרבה. זה סתם נותן יתרון לנבחרת שגם כך טובה מאיתנו באופן משמעותי.

באופן כללי, הנבחרת שלנו הולכת אחורה בעוד הנבחרות מהדרג הנמוך יותר משתפרות. עכשיו יש לנו הזדמנות לבחון את הפערים (אם קיימים ולאיזה כיוון) מול לוקסמבורג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 12:44 am 
Hall of Famer

ולגבי הקהל, אני הייתי מעדיף שהקהל יעודד ולא ישרוק בוז כיוון שמדובר בנבחרת לאומית ולא בקבוצה ואני חושב שהשחקנים כן רוצים להצליח, אבל הקהל זו ככל הנראה הבעיה האחרונה של נבחרת ישראלית. יש בעיות מקצועיות, השחקנים בכושר חלש או פשוט לא מוכשרים מספיק או שניהם גם יחד והמנטליות וחכמת המשחק גם הם לא מוסיפים לנו נקודות. ישנה בעיה גם בהגנה וגם בקישור וגם בהתקפה ובמובן מסוים גם בעמדת המאמן. גוטמן עשה 5 שינויים בשלושה ימים וזה מעיד על כך שההרכב מול אזרבייג'אן היה טעות אחת גדולה מבחינתו. הנבחרת עדיין לא נראית כמו קבוצה ואני לא בטוח שגוטמן הוא המאמן הנכון לשם כך. אני מאוד אוהב את ההתלהבות והמוטיבציה שלו והוא איש מקצוע טוב בסה"כ עם הרבה ניסיון, אבל המומחיות שלו והתכונות שמאפיינות מאמן נבחרת טוב הן שונות. אני בספק אם זה יקרה אבל זו תמיד אפשרות שגוטמן יחליט שהוא מוותר על הקמפיין ועולה עם הנבחרת הצעירה ומנסה לבנות כאן משהו אחר לשנים הבאות. זה לא רעיון רע בהכרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 1:02 am 
Sophomore

אני לא מבין דובי, מה רצית ששחקנים יגידו לפני משחק?? שאין להם סיכוי?? שחבל לקהל על הכסף, שלא שואפים לעלות?
זה ספורט וזה כדורגל וזה משחק עם יחסי כוחות ברורים אבל גם עם לא מעט הפתעות. אחרת, בשביל מה לשחק בכלל?

ראי- מהו אותו יחס של הנבחרת כלפיי עצמה? אבי לוזון? באמת שעליו אין מה להכביר במילים והוא הרוויח ביושר כל בוז ציבורי. אבל השחקנים עצמם? אתה חושב שהם לא מנסים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 1:16 am 
Hall of Famer

כן, זה מה שאני חושב. לא באמת. מעבר לחוסר כשרון ויכולת של שכונה, אני לא רואה בנבחרת הזו שמץ של תשוקה או רוח לחימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 7:13 am 
Hall of Famer

אני חייב להסכים עם ראי, ממה שראיתי אתמול מהנבחרת (ואני מודה שלא ראיתי את כל המשחק אלא רק חלקים ממנו), זה פשוט לא נראה כאילו שלמישהו בנבחרת אכפת יותר מדי. עם כל הכבוד, אני לא חושב שאנחנו נבחרת ברמת הכשרון של כל מיני לוכסמבורג שאנחנו יכולים לעשות את המקסימום שלנו ועדיין להפסיד לנבחרת כמו רוסיה 4-0 בבית, בשביל זה צריך משהו אקסטרה חוץ מהבדלי הכשרון בינינו לבינם. רוסיה יופי של נבחרת, אבל היא עדיין לא בדיוק ברזיל או משהו כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 8:25 am 
Junior

אני מסכים עם הביקורת של רוני וראי ומבקש להוסיף שישנה פשוט הפקרות בגידול שחקנים צעירים והתאמתם לעמדות. לא להאמין שלא מצליחים לגדל כאן בלם נורמלי כבר כ"כ הרבה זמן. מילא החיסרון של מגנים תוקפים מודרניים, אבל בלמים? שני טוואהילים שאף אחד לא רוצה להתקרב אליהם?!
כמו שזה נראה, ישנה אסופה גדולה מאוד של ח'ברה מהשכונה שמשחקים בלי ממש תפקוד ברור בעמדה כלשהי בקישור או לכל היותר כמעין שחקני התקפה (אבל לא באמת חלוצים עם משחק גב לשער).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 8:47 am 
Hall of Famer

הייתי במשחק עם עוד 5 חברים (כרטיסים בחינם, לא הייתי משלם שקל בשביל זה) והאמת שבאנו רק בשביל הצחוקים, ואכן היו כאלה. פאנוש- הסיבה שאני לפחות מגיב ככה כלפיי הנבחרת הוא הפער המשעשע בין הדרך שבה עולם הכדורגל שלנו לוקח את עצמו לעומת מה שהוא שווה בפועל. זה כל פעם מצחיק מחדש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 10:00 am 
Hall of Famer

באותו ערב ממש מלטה מפסידה 0-2 בלבד באיטליה , אוסטריה מפסידה 2-1 בבית לגרמניה , אוקראינה כמעט מנצחת באנגליה , גיאורגיה כמעט מחלצת תיקו מספרד והיו גם המון הפתעות באסיה כפי שפירט ראי בתר'ד מקביל .

כמו בכל קמפיין ( ולזכותי אני עקבי בזה עוד מלפני המשחקים ובכל שלב שהוא ) ניאבק על מקומות 3-4 . אנשים לא מבינים שבכל בית שהיינו בו עד היום ( כולל יוון ושוויץ ) הסיכוי שלנו לסיים במקום הרביעי גדול מהסיכוי לסיים במקום השני .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 10:05 am 
Hall of Famer

לא ניאבק על מקום 3.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 10:18 am 
Hall of Famer

כמו שנראינו בשני המשחקים הראשונים אין שום סיכוי שנאבק על מקום 3, מקום רביעי יהיה הצלחה. מצד שני, אם נחזור ליכולת נורמלית של הנבחרת, אנחנו בהחלט יכולים לסיים שלישי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 12:08 pm 
Junior

הדבר היחידי הטוב שיצא מהכדורגל הישראלי הוא 'בובה של לילה'.

געגועים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 1:11 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
רוני, עם כל כמה שישראל נראתה רע במשחק הראשון, היא היתה שווה לגמרי לאזרים והיתה לא רחוקה מלנצח (הבנתי שגם גנבו לה פנדל לקראת הסוף). זה נראה לי בהחלט עונה על ההגדרה של נבחרת שמתמודדת על המקום השלישי (בהנחה שאזרבייג'ן לא נופלת משמעותית מצפון אירלנד/לוקסמבורג). מה ששני המשחקים האלה הוכיחו זה שאת שני המקומות הראשונים ישראל לא קרובה לדגדג.

ואם לעבור לנושאים חשובים יותר, האם אני היחיד שחושב שהמסקנה העיקרית והראשונה מהמשחק אתמול זה להעיף את יואב זיו לכל הרוחות? עד עכשיו בעיקר שמעתי עליו השמצות גורפות, ואחרי אתמול הבנתי שהכל נכון. מה הוא עושה בהרכב הפותח של הנבחרת?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 1:17 pm 
Junior

יואב זיו זה סיפור מדהים על שחקן שהיה חלוץ טוב בנצרת עילית שאימן מוטי איווניר (גם איתי שכטר היה באותה עונה) , עבר לביתר (אם לא פיספסתי קבוצה בדרך) שם לואיס פרננדז הפך אותו למגן
הוא נתן כמה משחקים טובים ומאז הוא שחקן חושך שכולם רואים את זה חוץ מהמאמנים של הנבחרת או של בקבוצה שבה הוא משחק (מכבי תל אביב כיום, ושאר הקבוצות בעבר)
יכול להיות שבאימונים אין משקיע ממנו, והוא מקצוען, אבל תכלס בדבר הזה שנקרא משחק כדורגל הוא לא ממש טוב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 1:41 pm 
Hall of Famer

shmueliki כתב:
באותו ערב ממש מלטה מפסידה 0-2 בלבד באיטליה , אוסטריה מפסידה 2-1 בבית לגרמניה , אוקראינה כמעט מנצחת באנגליה , גיאורגיה כמעט מחלצת תיקו מספרד והיו גם המון הפתעות באסיה כפי שפירט ראי בתר'ד מקביל .

הענייו הוא שהכדורגל הישראלי, בדיוק כמו הכדורסל, נשאר במקום כששאר העולם שעט קדימה. פעם גם בכדורגל וגם בכדורסל ציפו מנבחרת ישראל לנצח בבית נבחרות כמו ספרד ויוון, היום זו פנטזיה. כולם ראו במשחק של קריית שמונה נגד בוריסוב שהבילארוסים קבוצה הרבה יותר טובה, והעובדה היא שהם גם היו כבר בליגת האלופות ועכשיו מגיעים שוב, ואתה אומר לעצמך שאפילו הבילורוסים כבר עברו אותנו. זה לא שפעם היה יותר טוב, זה שפעם העולם היה פחות טוב. בקצב ההתקדמות הנוכחי של העולם מול ישראל, אין לנו הרבה מה לחפש.

אגב, השער השני (ראיתי רק את השניים הראשונים) של רוסיה היה שיקוף מדויק של הכדורגל הישראלי. שני שחקנים ישראלים בהגנה שועטים לעבר חלוץ רוסי אחד, נתקלים כולם זה בזה ופותחים לרוסי את הראש, אממה? הכדור נשאר חופשי לשחקן רוסי אחר שיבוא מאחור וישים את הגול. וחשבתי שאלעד גבאי נגד הונגריה היה השיא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 2:04 pm 
Hall of Famer

לא ראיתי שצוין , אבל כרגע אנחנו מקום אחרון בבית ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 5:35 pm 
Sophomore

כישרון ושחקנים זאת לא הבעיה, אני דווקא חושב שישראל יכולה להיות נבחרת טופ 20 בעולם. (ועזבו ת'דירוג חרטא שהיינו 16 או משו)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 5:44 pm 
Hall of Famer

באמת? מי הם אותם כשרונות שמביאים אותנו למקום 20 בעולם בפוטנציה, להשקפתך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 12, 2012 5:49 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
רוני, עם כל כמה שישראל נראתה רע במשחק הראשון, היא היתה שווה לגמרי לאזרים והיתה לא רחוקה מלנצח (הבנתי שגם גנבו לה פנדל לקראת הסוף). זה נראה לי בהחלט עונה על ההגדרה של נבחרת שמתמודדת על המקום השלישי (בהנחה שאזרבייג'ן לא נופלת משמעותית מצפון אירלנד/לוקסמבורג). מה ששני המשחקים האלה הוכיחו זה שאת שני המקומות הראשונים ישראל לא קרובה לדגדג.

את זה אתה יכול להגיד רק אם לא ראית את המשחק, או לחילופין אהבתך את קישון העבירה אותך על דעתך ואימצת את המלצתו על משחקים של נבחרת ישראל.
ישראל לא הייתה שווה לגמרי לאזרים ואפילו לא קרובה לזה, אזרבייג'ן הייתה טובה בהרבה מישראל. במחצית הראשונה שתי הנבחרות היו חושך, במחצית השנייה הם היו הרבה יותר טובים, מדוייקים, מסודרים ומסוכנים מאיתנו. להגיד שלא היינו רחוקים מלנצח כי לקחו לנו פנדל (ואכן לקחו) זו חוצפה לא נורמלית, כי זה היה המצב היחיד של הנבחרת וגם הוא היה לגמרי מקרי. היינו יותר קרובים לחטוף עוד שניים-שלושה מאשר לשים אחד. זו בדיוק הסיבה שאמרתי שמבחינת התוצאה מדובר בהישג לישראל, היא חילצה תיקו בחוץ מול נבחרת יותר טובה ממנה, ומן הסתם זה יהיה גדול הישגיה בקמפיין הזה.

ישראל לא תסיים במקום השלישי וגם לא תאבק עליו. חוץ מרוסיה ופורטוגל, גם אזרבייג'ן וצפון אירלנד טובות מישראל, ולאור היכולת של לוקסמבורג בשני המשחקים הראשונים לעומת זו של ישראל - אני לא אתפלא אם גם הם יותר טובים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: