סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 1:22 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 7:06 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
*דמאו נפצע באימון, אז מכבי חיפה האיצה את המגעים עם ידין שסגר ל-5 עונות. חיפה תפצה את הפועל ת"א ותשלם לידין, שמחכה לבוררות איתו ועם הפועל ת"א שתחל בשבוע הבא, ע"פ פרסומים שכר מופחת מזו שהציעה לו הפועל ת"א במסגרת הארכת חוזה.
http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 29607.html

*בנתיים, הפציעה של דמאו התבררה כלא חמורה כפי שחשבו. עוז ראלי גם הוא בסדר וסביר שנראה בשבת שני קשרים אחוריים(בניגוד לאחד שהיה עד כה במשחקים) בסגל של עטר.

* בית"ר ירושלים נענשה במשחק רדיוס נגד הפועל ת"א. המשחק המדובר ייערך במסגרת המחזור השישי. בבית"ר יערערו, שכן זוהי פעולה של אוהד בודד וגם הוא נעצר.
עוד במסגרת בית"ר - דיאמנט שוחרר, קוזוקין חתם לעונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 10:06 pm 
Freshman

יואב כתב:
אני לא חושב שהיא מוגזמת. אני חושב שהיא מבטאת לגמרי את המצב הקיים.
אתלטיקו בילבאו הטריחה להטיס אל המגרש בקריית שמונה נציג שיעקוב ואף יצלם את המשחק שלה, בילבאו לא מצאה לנכון לשלוח את כוכביה למשחק הזה. הפועל, כמה שאנו אוהבים לצחוק וללגלג על הכדורגל הישראלי, היא קבוצה ותיקה ושכיחה במושגים של מיד-לבל באירופה וזה שהעובדה הזו לא מרשימה את אתלטיקו, זה פשוט כי הם לא לוקחים את הפועל ברצינות.

לא לקוחים ברצינות ועדיין מנצחים 0-3......מעניין מה היה קורה אם היו לוקחים ברצינות......

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 10:23 pm 
Freshman

1-0 ק"ש בספרד.
הפועל קיבלו 2 גולים מאוד מאוד מיותרים. חבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 10:42 pm 
Junior

leibo כתב:
יואב כתב:
אני לא חושב שהיא מוגזמת. אני חושב שהיא מבטאת לגמרי את המצב הקיים.
אתלטיקו בילבאו הטריחה להטיס אל המגרש בקריית שמונה נציג שיעקוב ואף יצלם את המשחק שלה, בילבאו לא מצאה לנכון לשלוח את כוכביה למשחק הזה. הפועל, כמה שאנו אוהבים לצחוק וללגלג על הכדורגל הישראלי, היא קבוצה ותיקה ושכיחה במושגים של מיד-לבל באירופה וזה שהעובדה הזו לא מרשימה את אתלטיקו, זה פשוט כי הם לא לוקחים את הפועל ברצינות.

לא לקוחים ברצינות ועדיין מנצחים 0-3......מעניין מה היה קורה אם היו לוקחים ברצינות......

תראה, אני יכול לגבות את הדברים שאני אומר לך(ולא גיליתי את אמריקה, אני יודע) בטופס ווינר ששלחתי ובו סימנתי שאתלטיקו תנצח בהפרש של יותר משער את הפועל ת"א.
למה? כי ראיתי את הפועל בליגה והיא קבוצה בינונית מאוד. כולם משתפכים על ההגנה שלה שלא ספגה שער בשלושה משחקים כשהמשחקים היו מול הפועל ר"ג(מקום 11 עם נקודה אחת ושער זכות אחד), הפועל חיפה(נקודה אחת ושער זכות אחד וגם הוא מפנדל במחזור האחרון) ובני יהודה שלא הפסיקה להחמיץ מול הפועל.
אז היום הם פגשו חבורה אתלטית, פיזית שמשלבת מהירות וחדות בגישה שלהם אל הכדור, אז זה היה מביך. האיבודי כדור של הפועל הם אותם איבודי כדור(לא כמותית) שהם מאבדים בליגה ולא נענשים עליה. דג'מבה דג'מבה זה שחקן קישור אפרקאי שלא ראינו חלש כמוהו מאז הכבשה דולי. קוטיניו זה סתם שחקן והזר הסרבי האחר בכלל לא בסגל.

אתה יודע, כשברקוביץ בא וצועק "הרמה ירדה, הרמה ירדה" אז אפשר לנפנף לו בתנועות זלזול. אבל כשמגיעים זרים, שאני מאוד מעריך, כמו וידז'נסקי, פרליה קוביקה וגולדברג ואומרים שהרמה בהחלט ירדה מזו שהייתה פה לפני 6 ו-7 ו-10 שנים אז אתה מתחיל לחשוב. מה שקרה בנבחרת זה רק התסמין לכך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 10:46 pm 
Freshman

קיבלנו 2 גולים מקרן ומאיבוד סופר טיפשי. ניצן העדיף להשקיע בורמוט וטל בן חיים אז נישארו עם וואליד ומור שושן בהגנה סופר איטית. אין מה לעשות, זה לא מתאים לרמות האלה.
דג'מבה היה במשחק חלש היום ללא ספק, אבל המבחן האמיתי שלו יהיה בדרבי. אלו הרמות שבהם הוא צריך להראות יכולת טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 10:48 pm 
Junior

לא אתווכח איתך אבל מהזיכרון שלי היו 2 גולים מאיבודים.
הראשון של יגאל אנטבי והשני של ורמוט. הראשון גם יסתיים בבעיטה על סך הרחבה, השני הסתיים באחד על אחד כשקוסטה עובר את אדל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 11:02 pm 
Freshman

אבל השני היה באמת טעות בסיסית- אסור בשום פנים באופן לאבד כדור באמצע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 20, 2012 11:09 pm 
Hall of Famer

galsh כתב:
קיבלנו 2 גולים מקרן ומאיבוד סופר טיפשי. ניצן העדיף להשקיע בורמוט וטל בן חיים אז נישארו עם וואליד ומור שושן בהגנה סופר איטית. אין מה לעשות, זה לא מתאים לרמות האלה.
דג'מבה היה במשחק חלש היום ללא ספק, אבל המבחן האמיתי שלו יהיה בדרבי. אלו הרמות שבהם הוא צריך להראות יכולת טובה.

אגב, אני דמיינתי או שהמגן השמאלי שלכם הוא יגאל אנטבי? איך קבוצה עם יומרות לעשות משהו, ושמשקיעה כסף, אשכרה עולה למשחק באירופה עם פאקינג יגאל אנטבי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 12:05 am 
Junior

אם גל שיש שיחק בליגת האלופות, אני יכול לעשות הכול.
וזה לא שפנסטיל בצד השני הוא מציאה גדולה כן.

ק"ש סוחטת 1:1 מבילבאו. הישג ענק.
אם עמוס לא יקבל את המפתחות בצמד המשחקים של הנבחרת, אפשר לסגור את השאלטר וללכת הביתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 12:25 am 
Hall of Famer

לא יקבל, לדעתי. אלא אם כן זה יהיה במסגרת של חילופי דורות כוללים, מה שאכן צריך לעשות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 12:55 am 
Junior

אם כל הכבוד לעמוס, דודו אוואט שוער ותיק ומנוסה וברמות הרבה יותר גבוהות ממה שעמוס משחק.

אף גול בנבחרת לא היה באשמתו הישירה של דודו (אולי היה יכול לעצור את הכדור בשיוויון שישראל ספגה במשחק הראשון, אבל זה לא ׳גול של שוער׳) וסך הכל מגיע לו את הכבוד של להיות השוער הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 1:29 am 
Junior

דובי, גול של שוער נטו ההוא באזרבייג'אן. לא נעבור גול גול מול רוסיה כי אין טעם.
המטרה היא להחליף דורות, להחליף את השלד הזה ששולט בחדר ההלבשה - אוואט טב"ח ובניון.
הלאה, קדימה להתקדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 2:28 am 
Junior

אוקיי, נשאר חלוקים על הקטע של הגול.
אני אבל לגמרי מסכים עם הסיפא שלך שצריך פשוט ניקוי יסודי ולמרות שבניון ואוואט אחלה בני אדם (בכוונה לא הזכרתי את טל בן חיים...) באמת הגיע הזמן שנאתכו ומליקסון, למשל, יהיו המובילים.
מצד שני, רק שגוטמן לא יהפוך את הנבחרת להפועל תל אביב שלו ויעשה הרכב קבוע עם שכטר וורמוט לא משנה מה הכושר של האחרים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 10:49 am 
Hall of Famer

בעוד שבועיים -
הפועל יוצאת לפורטוגל במחזור הבא , במשחק שהיא חייבת להוציא בו משהו על מנת להישאר בתמונת העלייה .
ק"ש מארחת את ליון .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 1:20 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:
דובי, גול של שוער נטו ההוא באזרבייג'אן. לא נעבור גול גול מול רוסיה כי אין טעם.
המטרה היא להחליף דורות, להחליף את השלד הזה ששולט בחדר ההלבשה - אוואט טב"ח ובניון.
הלאה, קדימה להתקדם.

בהחלט. תהליך שהיה צריך לקרות החל מתחילת הקמפיין ואולי אף קודם לכן.
נראה שכעת יש לו גם גיבוי מלא מהתקשורת לעשות זאת.
די משונה בעיניי שגוטמן ניסה לעשות בדיוק את מה שעשו קודמיו (אולי למעט הכנסת חניכיו לשעבר שלא נמצאים בכושר משחק) וציפה לתוצאות אחרות.

בכל מה שקשור לויכוח אוואט-עמוס, אנחנו לא יורדים משמעותית ברמה ואפילו להיפך כאן שאין שום טעם להשאיר את אוואט. עמוס נמצא בכושר יוצא מהכלל ויש לנו הזדמנות לבנות שוער בינלאומי צעיר במקומו. באופן כללי, ניתן היה לבנות על ההגנה החזקה שהייתה לק"ש ועל התיאום בין צדק, טיבי ועמוס כדי להביא לנבחרת בשורה חדשה. טל בן חיים במשחק האחרון היה מביך ומי שעוד יותר מביך היה גוטמן שהרכיב אותו. כמובן שגם מורי זו אפשרות טובה.
צריך לעשות ניקוי של המנטליות של "שוב פעם נכשלנו". צריך דם צעיר. כדי להשיג תוצאות טובות, אנחנו צריכים שחקנים חזקים מנטלית (כמו חמד למשל שגוטמן משום מה לא מאמין בו) ודף חדש. גם הקרדיט של הקהל והתקשורת לנבחרת צעירה שעוד צריכה להתבשל ולצבור ניסיון ביחד יכול לעזור קצת להורדת הציפיות המוגזמות שיש מהנבחרת, מה שעשוי להוביא לתצוגות טובות יותר על המגרש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 21, 2012 1:31 pm 
Freshman

nadav_hacohen כתב:
galsh כתב:

אגב, אני דמיינתי או שהמגן השמאלי שלכם הוא יגאל אנטבי? איך קבוצה עם יומרות לעשות משהו, ושמשקיעה כסף, אשכרה עולה למשחק באירופה עם פאקינג יגאל אנטבי?

גם אני לא מבין למה הוא העדיף את יגאל על דנין, אבל בסה"כ היה לו משחק סביר למעט הטעות שהובילה לגול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 8:38 pm 
Hall of Famer

הוא שיחק סביר והיה אשם בגול? זה, בספר שלי, שיחק גרוע והיה עדיף אם לא היה משחק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 8:39 pm 
Hall of Famer

חיפה עם עוד הפסד. מדהים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 8:46 pm 
Hall of Famer

מכבי חיפה שוב מפסידה וארבעה מחזורים לתוך הליגה, עדיין לא ניצחה. אי אפשר לדבר על אליפות. פתיחה אומללה של הסמל עטר. מעניין האם הוא יצליח לצאת מזה. המערכת כבר עשתה כל מה שיכולה הייתה מבחינת הבאת שחקנים. כעת זהו מבחן למאמן ולחדר ההלבשה של הקבוצה. נקודת האור היא שהיריבות עד כה היו קשות. אני זוכר שלפני הליגה, חששתי מפתיחה של מספר הפסדים, אבל התסריט הלא סביר הזה התממש. נראה מה יהיה בהמשך אבל יהיה למכבי חיפה מאוד קשה להתאושש ועוד יותר מכך, להיות גורם משמעותי בצמרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 8:46 pm 
Hall of Famer

ואשדוד עם מאזן מושלם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 9:15 pm 
Junior

Att, בהרבה מקרים זה לא תירוץ אבל האמת שסדר המשחקים שקיבלתם הוא אכזרי למדי(גם מכבי לא ליקקה דבש אבל שלכם היה באמת אכזרי).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 10:02 pm 
Freshman

בית"ר ממשיכה להפסיד והפעם לעכו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' ספטמבר 22, 2012 10:41 pm 
Junior

הפועל ב"ש עדיין ללא ניצחון. הפסד 1:2 בר"ג למכבי נתניה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 12:49 am 
Sophomore

תגידו, זה באמת נראה לכם רציני לעדכן פה תוצאות בלי שום דבר או חוות דעת מעבר? יש לכולנו טלוויזיה ו-וואן, למקרה שתהיתם...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 1:02 am 
Junior

תראה, פאנוש, קהילת הכדורגל פה בכלל וזו שנוגעת ונהנית מלכתוב על הכדורגל הישראלי היא קטנה על סף הלא קיימת.
אם אני צריך למנות אותם פעילים באחרונה אז זה אני ו-Att ואולי אתה שנותן הבלחות.
אנחנו מנסים לשמור על הגחלת של הנושא הזה גם כשאין כל-כך מה לומר בשביל שלא ירד לתהומות הנשייה כמו אלו קודמיו.
גם כל הנושא של הכדורגל הוא קצת בין הפטיש לסדן - זאת אומרת שאי אפשר לפתוח ת'רד על כל דבר קטן ומצד שני מנטליות הסלניוזית לא אוהבת ת'רדפלצות כך שאני מאמין שאנחנו מבריחים ככה עוד כמה אנשים שהיו יכולים להשתתף בדיונים.

אני יכול להוסיף ולומר שאם תהיה היענות לשיח ברמה סבירה, אין לי בעיה להיות אמון גם על נושא שיעסוק בליגות באירופה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 8 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: