סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 3:36 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 7:06 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
נורטון כתב:
nadav_hacohen כתב:
נורטון, מולך אני תמיד מוכן לקחת את הסיכון: כמה ראית את יוגב לאחרונה?

ובוא לא נשכח שלכל דור ודור יש את הרמה הכללית שלו. יוגב יכול להיות בינוני ליד קטש, אבל בדור של קטש היו חודרים טובים יותר ממה שיש באירופה כיום. יחסית למה שקורה היום ביורוליג, יוגב הוא חודר ברמה גבוהה.

מה זאת אומרת, ראיתי אותו באיזה עשרה משחקים אירופאיים לפחות של מכבי שנה שעברה (להערכתי קרוב יותר ל 15). נראה לי מספיק ודי והותר. משחקים שלו בליגה הישראלית הם לא פרמטר ל"רמה אירופאית גבוהה" ואת נבחרת ישראל לאחרונה פספסתי, מה לעשות.

חוץ מזה, ברצינות? אתה באמת חושב שיוגב הוא חודר ברמה אירופאית גבוהה? באמת? שים לב, שעל שאר הדברים שכתבת לטובת יוגב, לא התווכחתי איתך. על הנקודה הזאת, בחייאת רבאק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 7:23 pm 
Junior

פלטיאל כתב:
rony כתב:
צפירת הרגעה קטנה? 18 הפרש למכבי על אולימפיאקוס, 92-74.

מורן רוט עשה משהו במשחקי הכנה?
דוויד בלאט נותן לו לשחק?

האמת שהוא שיחק הרבה מאוד והיה בסדר גמור.

החתול על קרפלס: "שישלחו אותו בטרייד לנ"צ... יתאחד עם אחיו חסרי הצוואר האחרים טל דן ואלישי כדיר "

בגאצקיס מפסיד למעיין, די ג'יי ולאומי: “התכוננו לכארם משעור. השחקנים שלי הם לא איירון מן".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 7:38 pm 
Senior

רוט היה היום מצוין שיחק לאורך רוב המחצית השנייה וניהל את המשחק טוב מאד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 7:53 pm 
Sophomore

בוקסקור:
מכבי - היקמן 19 נק', 10/12 מהקו ו-4 איב', לוגאן 15 נק', 3/5 ל-3, לנדסברג 14 נק' ו-5 ריב', שרמדיני 14 נק' ו-14 ריב', 100% מכל הטווחים (4/4 ל-2, 6/6 ל-1), קיינר מדלי 8 נק', 0/6 ל-3, פניני 7 נק', 5 אס' ו-4 ריב', 1/6 ל-3, שון ג'יימס 7 נק', רוט 6 נק', מאג'וק 2 נק', איתי שגב שיחק ולא קלע.

אולימפיאקוס - ספנוליס 17 נק', 5 ריב' ו-3 אס, פרינטזיס 11 נק'.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 9:52 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

בלוג: הצג בלוג (2)
תמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 11:23 pm 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

קוף ירוק כתב:
כשווילי וורן יעשה משהו באירופה אולי הוא יהיה גארד טוב ממנו. כרגע הוא רחוק ממנו שנות אור. אחד הוביל קבוצה באיטליה לחצי גמר השני בינתיים רק קלע כמה נקודות במשחקי אימון (שחצי מהם הקבוצה שלו הפסידה).

יעשה, יעשה, אני לא דואג.
לדעתי וורן שחקן יותר טוב מהיקמן (שהוא שחקן לא רע בכלל, ואני ממש לא מזלזל בו).
זו שנה ראשונה שלו מחוץ לארה״ב, אז איך אתה רוצה שיעשה משהו באירופה??
(מזכיר לי ששנה שעברה כתבתי לפני העונה שלראשון יש זרים מצוינים, ושלדעתי היא תפתיע, ואתה צחקת וגיחכת)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 12:03 am 
Senior

אני לא רוצה שיעשה משהו. רוצה שאוהדים מתלהבים לא יקבעו שיש בקבוצה כמו ראשון שחקן יותר טוב מהיקמן שהוא שחקן מה לעשות כנראה קצת הרבה יותר טוב מוורן אחרת הוא לא היה נופל עד מכבי ראשון.

אולי בעתיד וורן יתפתח לשחק טוב יותר מהיקמן ואולי הוא בכלל יחתך מי יודע. לקבוע שוורן היום הוא שחקן טוב יותר מהיקמן זה מגוחך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 12:32 am 
Sophomore

מכיוון שלמנכ"ל רשל"צ קוראים גלעד, ואתה האהוד היחיד של הקב' שאי פעם פגשתי - יכול להיות שאתה מנכ"ל הקבוצה ?
זאת אומרת, ברור לי שהסקת המסקנות פה היא מעט חפוזה - אבל זה בהחלט יכול להסביר כמה דברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 12:53 am 
הנביא הרשמי של הפורום
סמל אישי של המשתמש

לא, אני לא גלעד זיו.
סתם אוהד שאוהב לעצבן את הקוף הירוק :ya_hoo_oo:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 1:03 am 
Junior

קוף, אתה קצת טועה בגישה של ׳לא היה נופל על ראשון׳
אני יזכיר לך שרק הקיץ רכז של ראשון חתם בקבוצה קטנה באירופה בשם פאו, אז נכון שהם בצמצום תקציבי וזה, אבל צמצום תקציבי אצלם זה קיץ משוגע של מכבי.

קיצור, לא שאני חושב שוורן טוב יותר מהיקמן (בייחוד שבוקשי ראיתי את היקמן משחק ואת וורן לא ראיתי בכלל) אבל הראיה שהבאת לא כל כך נכונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 1:20 am 
Senior

מה לא נכון בדיוק? קיצ'ן לא נפל על ראשון... הוא היה רוקי, מקולג' לא הכי גדול בעולם, לא שחקן מבוקש שראשון הימרה עליו בזול והרוויחה בגדול.

וורן הוא שחקן מוכר, נבחר בדראפט, היה בNBA קצת (לא ממש שיחק), לא איזה תגלית או הימור גדול וגם שחקן יקר יחסית (מניח שהכי יקר בסגל של ראשון).

אם וורן היה יותר טוב מהיקמן סביר שהוא לא היה נופל לראשון. וורן סיים חוזה בNBA ואני מניח שהוא שם מוכר לכל הקבוצות באירופה (בניגוד לקיצ'ן שסביר לא היה מוכר לרובם) או שהם לא ממש עושים עבודה טובה.

זה לא אומר שהוא לא יכול להיות שחקן טוב, אפילו מצוין. זה רק אומר שלהצהיר שהוא שחקן טוב יותר משחקן שעשה דבר או קצת יותר באירופה והוכיח את עצמו כמו היקמן זה דיי מופרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 1:40 am 
Hall of Famer

אם וורן הגיע למצב שהוא השיג חוזה אן בי איי, הוא כנראה עשה קצת יותר ממה שהיקמן עשה בקריירה.
היקמן הוא החתמה של בלאט. בלאט הוא אחד המאמנים היחידים (אם לא היחיד) עם מספיק ביצים לקחת שחקן אנונימי לחלוטין לקבוצה מובילה באירופה. זה שבלאט רואה בו פוטנציאל להשתלב בתוך המרקם הקבוצתי שהוא בונה, לא אומר שהוא טוב יותר מווילי וורן.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 1:52 am 
Senior

באמת? כמות השחקנים שלא דומים לכלום שקיבלו חוזה בNBA היא גדולה משאפשר לרשום בכלל. וורן קיבל חוזה בNBA בגלל היותו שחקן צעיר ומוכשר אחרי שנתיים בקולג' נבחר בסיבוב השני וקיבל צ'אנס, לא עשה כלום ושוחרר כשהוא לא מצליח למצוא קבוצה שתיקח אותו. גם לקרוא להיקמן שחקן אנונימי זה מצחיק, זה שחקן שהוביל שנה שעברה קבוצה לחצי גמר באיטליה כשהיא מדיחה את קאנטו ודורון פרקינס המוכר מאד באירופה. ולפחות על פי מה שדווח היו לו הצעות גבוהות ומקבוצות בכירות אחרות חוץ ממכבי והוא בחר במכבי (בגלל בלאט לדבריו אם אני זוכר נכון).

יכול להיות שוורן בעתיד יהיה טוב מהיקמן כמו גם יכול להיות שהוא יחתך מראשון ואף אחד לא יזכור את ההשוואה הזאת. נכון לעכשיו היקמן הוא שחקן שעשה מספיק באירופה בשביל להחשב כשחקן קצת הרבה יותר טוב מוורן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 3:19 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ראיתי עכשיו את המשחק, ממש אין ממה להסתנוור. אני עדיין חושב שאחד מהשניים - היקמן או לוגן - ישוחרר טרם זמנו. כמובן שזה תלוי גם בנושאים חוזיים, את מי יותר קל וזול לשחרר וכו', אבל אם זה תלוי רק מקצועית - אני מהמר על לוגן.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 6:05 am 
Junior

nadav_hacohen כתב:

למה זה מעניין לדעת מה הייתי אומר על פניני בתאוריה? אני לאורך שנים טענתי שפניני הוא סמול אירופאי לגיטימי, עוד כשהוא היה בתחילת דרכו בירושלים וההתייחסות אליו היתה כמי שגם ירושלים היא אובר אצ'יבמנט עבורו. גם היום פניני מסוגל לתת הגנה וקליעה ברמה של יורוליג, וזה תלוי בכושר שלו. אבל פניני, גם אם יפסיק לעשן ויתחיל להתאמן חזק יותר, לא יכול להגיע מעבר לשומר טוב ולקלע טוב. התקרה של יוגב גבוהה הרבה יותר.

אז עכשיו שנראה שפניני איבד את התשוקה, אתה חושב ששון דניאל עדיף עליו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 9:52 am 
Hall of Famer

אני לא יודע מה פניני איבד, אבל אני לא מזלזל בו. הוא תמיד יכול להרוג אותך עם השלשה, והוא שומר טוב כשהוא רוצה.

קוף, אני קורא את שירי ההלל שלך להיקמן ולא יודע אם לצחוק או לבכות מכמות הקלישאות והמסקנות העקמומיות שאתה מגיע אליהן. היקמן, למעט העונה האחרונה, ממש לא עשה כלום באירופה. גם ההישג שלו בעונה שעברה שאתה כל כך מפאר, "חצי גמר באיטליה", הרבה פחות מרשים כשיודעים מה הרמה בליגה האיטלקית בשנים האחרונות. לחלוטין לא מופרך לטעון שוורן שחקן טוב מהיקמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 9:57 am 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
בלאט הוא אחד המאמנים היחידים (אם לא היחיד) עם מספיק ביצים לקחת שחקן אנונימי לחלוטין לקבוצה מובילה באירופה.

ודרווין קיצ'ן שחקן ידוע מהיקמן, או שפאו קבוצה פחות מובילה מאלקטרה?

"ביצים של בלאט", עאלק. קיבל תקציב, זה מה שהביא. אם היה לו יותר כסף, סביר להניח שהיקמן לא היה הבחירה שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 11:06 am 
Junior

1. האמת היא שפאו ומכבי נהיו בדרג השני תקציבית ובקבוצות הדרג הראשון באמת כמעט ולא מגיעים שחקנים עם רזומה כזה..

2. על הנייר היקמן מתוכנן להיות שחקן יותר מרכזי במכבי מאשר קיצ'ן בפאו, אז מותר להשוות.
זה בהחלט משהו שמכבי ובלאט עשו בניגוד לקבוצות אחרות (פרקינס ופארגו)
מה שאמור להיות "אסור" במקרה של וורן שהוא עד היום לא שיחק ממש כדורסל מקצועני כשחקן בוגר.

3. לא יודע מאיפה מכבי תקריץ סנטר נורמלי. הברירות כרגע זה בין לא להחתים סנטר אלא 4 (דבון ג'פרסון?) לבין סנטרים מהנבא שנמצאים איפשהו בשנות ה-30 שלהם עם היסטוריה של פציעות ו/או בעיות ולבטח לא מגיעים מעונה טובה שם..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 11:13 am 
Sophomore

היה לנו פעם דיון על מה עדיף, שחקן בינוני שמתאים לעמדה או שחקן טוב שנופל על עמדה מאוישת. למרות שאני הייתי מסויג מבחירת שחקנים טובים שנופלים על אותן עמדות, נראה לי שלאור ההיצע הדל שיש בעמדת הסנטר, יותר נכון להביא 4 מעולה ולבצע התאמות של השיטה. וזאת חרף המגרעות שייצור החיסרון במשחק פוסט ולאור היכולת האישית הבינונית של הגארדים (ע"פ הדיווחים).

ומנהלים יקרים,

תעדכנו את השעון, זה משגע אותי!!!

תודה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 11:46 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
גם אני לא מתרשם יותר מדי מהעלייה של היקמן ופזארו לחצי גמר הפלייאוף האיטלקי. קאנטו שהם עברו בדרך לשם הייתה פצועה וחבולה, שבר כלי של קבוצה. שרמדיני לא שיחק כל הסדרה וגם מיצוב ואולי עוד שחקן (בזילה? צ'ינצ'ריני? לא סגור על זה) סחבו פציעות ולא ממש היו אפקטיבים. זו ממש לא הייתה אותה קבוצה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 3:43 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
התותח המפוברק כתב:
בלאט הוא אחד המאמנים היחידים (אם לא היחיד) עם מספיק ביצים לקחת שחקן אנונימי לחלוטין לקבוצה מובילה באירופה.

ודרווין קיצ'ן שחקן ידוע מהיקמן, או שפאו קבוצה פחות מובילה מאלקטרה?

"ביצים של בלאט", עאלק. קיבל תקציב, זה מה שהביא. אם היה לו יותר כסף, סביר להניח שהיקמן לא היה הבחירה שלו.

שניכם טועים,בלאט לא הביא אותו בגלל תקציב או ביצים,הוא הביא אותו בגלל שהוא מזכיר לו את אריאל מקדונלד...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 5:45 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
נורטון כתב:
nadav_hacohen כתב:
נורטון, מולך אני תמיד מוכן לקחת את הסיכון: כמה ראית את יוגב לאחרונה?

ובוא לא נשכח שלכל דור ודור יש את הרמה הכללית שלו. יוגב יכול להיות בינוני ליד קטש, אבל בדור של קטש היו חודרים טובים יותר ממה שיש באירופה כיום. יחסית למה שקורה היום ביורוליג, יוגב הוא חודר ברמה גבוהה.

מה זאת אומרת, ראיתי אותו באיזה עשרה משחקים אירופאיים לפחות של מכבי שנה שעברה (להערכתי קרוב יותר ל 15). נראה לי מספיק ודי והותר. משחקים שלו בליגה הישראלית הם לא פרמטר ל"רמה אירופאית גבוהה" ואת נבחרת ישראל לאחרונה פספסתי, מה לעשות.

חוץ מזה, ברצינות? אתה באמת חושב שיוגב הוא חודר ברמה אירופאית גבוהה? באמת? שים לב, שעל שאר הדברים שכתבת לטובת יוגב, לא התווכחתי איתך. על הנקודה הזאת, בחייאת רבאק.

חוץ מזה, ברצינות, אני באמת חושב שיוגב הוא חודר ברמה אירופאית גבוהה, באמת. שים לב, שעל שאר הדברים שכתבתי לטובת יוגב, זה ממש לא רלוונטי אם התווכחת איתי או לא. על הנקודה הזאת, בחייאת רבאק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 7:45 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:

קוף, אני קורא את שירי ההלל שלך להיקמן ולא יודע אם לצחוק או לבכות מכמות הקלישאות והמסקנות העקמומיות שאתה מגיע אליהן. היקמן, למעט העונה האחרונה, ממש לא עשה כלום באירופה. גם ההישג שלו בעונה שעברה שאתה כל כך מפאר, "חצי גמר באיטליה", הרבה פחות מרשים כשיודעים מה הרמה בליגה האיטלקית בשנים האחרונות. לחלוטין לא מופרך לטעון שוורן שחקן טוב מהיקמן.

כל מילה.

ואם יורשה לי להוסיף,
קוףירוק- בחייך.. כל המלל שרשמת היה מתאים אם היה ויכוח על ״מי עשה יותר בקריירה עד עכשיו״, ואז היית יכול להתווכח האם זה ש״היקמן היה בחצי גמר באיטליה״ (וואו) שווה יותר או פחות מבחירה בדראפט וסיבוב בnba. (שזה,תאכלס, החלום והמטרה של כל ילד אמריקאי שמשחק כדורסל. אני בטוח שאם היית שואל את היקמן בן ה18 מה הוא מעדיף, בחירה בדראפט וסיכוי בליגה או מה שיצא ממנו, היה הולך על הראשונה.)

אבל-
לחתוך בן אדם על כך שדעתו היא ששחקן x טוב מ y ??? ( בהנחה שהבן אדם ראה את הנ״ל משחקים.)
ועוד לנמק את זה ב- x עשה יותר בקריירה עד עכשיו ו-y הגיע למכבי ראשון? מה הקשר, בטח כשמדברים על שחקן ותיק מול ילד צעיר?
זה רציני או שפשוט משעמם לך והחלטת סתם ליצור ויכוחון?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 8:05 pm 
Junior

אתה יודע מה, בעצם, עזוב את היקמן בן ה19, היקמן של היום היה קופץ על הצעה להיות רכז שלישי בקבוצת nba ואומר יפה שלום לדיוויד בלאט.
אם תושיב את וורן והיקמן לשיחה, האחרון הוא זה שמקנא בילד על שהצליח להגשים את החלום הבסיסי של כל כדורסלן אמריקאי, בכלל להיות בליגה הזאת תקופה מסויימת.
היקמן הוא זה שיישב רכון עם עיניים בורקות ומבט נוגה למשמע סיפורי חוויותיו של וורן בליגה של הגדולים.
אחרי סיפורי nba אני מניח שהוא יתבייש לספר לילד על מעלליו בליגה האיטלקית על אולמותיה הריקים וחוסר הרמה והתחרותיות שבה.

לא שזה קשור לנושא המריבה, סתם רציתי להזכיר, אם כבר עושים השוואות קריירה בין השניים, מה שחקן אמריקאי באמת רוצה להשיג.
בנושא המריבה עצמו, מי יותר טוב, x או y, מהעשרה משחקים בערך של כל אחד מהם שראיתי, אני לגמרי עם גלעד פה, וורן שחקן עם הרבה יותר כישרון מהיקמן.)

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 8:26 pm 
Senior

התותח המפוברק כתב:
אם וורן הגיע למצב שהוא השיג חוזה אן בי איי, הוא כנראה עשה קצת יותר ממה שהיקמן עשה בקריירה.
היקמן הוא החתמה של בלאט. בלאט הוא אחד המאמנים היחידים (אם לא היחיד) עם מספיק ביצים לקחת שחקן אנונימי לחלוטין לקבוצה מובילה באירופה. זה שבלאט רואה בו פוטנציאל להשתלב בתוך המרקם הקבוצתי שהוא בונה, לא אומר שהוא טוב יותר מווילי וורן.

היקמן הוא ברירת מחדל כמו רוב של הסגל של מכבי היום( להוציא אולי את מדלי ושרמדיני). אם לבלאט היה את התקציב להחתים את מי שהוא רוצה, לאנגפורד היה נשאר ליד מישהו כמו מקאלב או פארמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 21 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: