סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 1:10 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 2:24 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
אני אהיה שותף פעיל אם יהיה דיון על הליגות באירופה (יותר נכון לומר שאשתדל. בכל אופן, לקרוא אני מבטיח)

על הכדורגל הישראלי אין לי יותר מדי מה לכתוב ולומר, נהיה זוועה יותר ויותר עם הזמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 6:15 pm 
Hall of Famer

זה רק אני או שהסגלים של מכבי ת"א ומכבי חיפה מפוצצים יתר על המידה ?
חבר סיפר לי ( לא בדקתי ... ) שבסגל של מכבי ת"א יש לאחר ההחתמות האחרונות 32 ?! שחקנים .
חיפה מחתימים פתאום 4 שחקנים תוך כדי העונה , ועטר המושמץ שפותח עם קשר אחורי בודד , מקבל עכשיו איזה 5 כאלו בסגל ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 6:21 pm 
Junior

תזמין את חבר שלך לפורום הזה. פה ילמדו מהו היחס הראוי כלפי עיתונות הספורט.
הסבר: חבר שלך אמר שלמכבי יש 32 שחקנים כי בידיעות אחרונות, במהדורת סוף השבוע, זה מה שרשמו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 11:07 pm 
Hall of Famer

הפועל הפסידה ברמה"ש 1-0

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 2:30 am 
Junior

רמה"ש הייתה מצוינת במחצית הראשונה. בכלל, האיצטדיון שלהם, 'גרונדמן'(משחק ראשון שלהם בו העונה) מתגלה עוד מהעונה שעברה כמוקש לא קטן.
במחצית השניה הם כבר הלכו אחורה. מעין תסמין מגעיל שיש לקבוצות הישראליות כאילו הן משחקות מול יונייטד. סך הכול שלטה במשחק לגמרי, הפועל לא הצליחו להעביר פס והם הולכים אחורה(עוד לפני האדום).

לא הבנתי למה ממן לא פתח בהפועל ת"א. אני לא קונה את הסיפורים על "עומס". ק"ש עם סגל קצרצר ועם שלושה שלבי מוקדמות תפתח מחר נגד מכבי ת"א, בחמישי שיחקה בבילבאו, עם ההרכב החזק שלה. אני לא חושב שזה שממן לא פתח הוביל להפסד אבל זה בהחלט משדר זחיחות מסוימת לשחקנים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 8:17 am 
Freshman

ב4-4-2 גם אני מעדיף את ממן, קוטיניו היה היום גרוע. איבד מלא כדורים באמצע ולא ממש ניהל את המשחק כמו שמצופה ממנו, במשחקים הקודמים ממן היה דיי טוב כולל הצטרפויות מצוינות למעלה.
חוטבא היה היום נוראי וגם ניצן עשה שטות נוראית כשהוציא את טב"ח במקום את ורמוט שב10 דקות האחרונות לא רץ בכלל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ספטמבר 24, 2012 2:28 pm 
Junior

Att כתב:
מכבי חיפה שוב מפסידה וארבעה מחזורים לתוך הליגה, עדיין לא ניצחה. אי אפשר לדבר על אליפות. פתיחה אומללה של הסמל עטר. מעניין האם הוא יצליח לצאת מזה. המערכת כבר עשתה כל מה שיכולה הייתה מבחינת הבאת שחקנים. כעת זהו מבחן למאמן ולחדר ההלבשה של הקבוצה. נקודת האור היא שהיריבות עד כה היו קשות. אני זוכר שלפני הליגה, חששתי מפתיחה של מספר הפסדים, אבל התסריט הלא סביר הזה התממש. נראה מה יהיה בהמשך אבל יהיה למכבי חיפה מאוד קשה להתאושש ועוד יותר מכך, להיות גורם משמעותי בצמרת.

לא יודע כמה מכם ראו את המשחק אבל זה היה אחד המשחקים המגוכחים שראיתי.

חיפה שכבה לאשדוד על השער. הייתה לאשדוד התקפה אחת בכל המשחק והשער לא הגיע ממנה בכלל...

בעיטה דרדלה של רביבו 35 מטר מהשער שלמרות ההסטה הקלה, אדרי היה חייב לקחת. זה ניצח את המשחק. רף השבירה של חיפה כ"כ עלוב.

דווקא החצי הראשון של חיפה היה מאוד טוב כשדמאו היה מצוין. נראה שעטר מצא את הקשר האחורי שלו, לא ברור למה הוא צריך גם את ידין שנראה רע למדי.

אבל לחיפה יש שתי בעיות.

1. היא תוקפת המון אבל תוקפת טיפש. אין תנועה בחלק הקדמי שלה, הכל מתבסס על פעולות אישיות. והכל סטטי.

2. החלוצים שלה לא ברמה של קבוצת צמרת.
אנדלובו בינוני מאוד, שלומי אזולאי תמיד היה חלוץ של קבוצות קטנות, תורג'מן הוכיח שיש בו כשרון אבל זה לא מתורגם לשערים ועמאשה נראה גמור.
אם מתסכלים על החוד שלה לצד זה של הפועל ומכבי, זה עולם אחר של התקפה.
אפילו לב"ש יש חוד מרשים יותר...

חיפה מגיעה למצבים אבל החלוצים הבינוניים שלה פשוט לא מתרגמים אותם לשערים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 1:01 am 
Junior

רבעייה למכבי כל הדרך אל המקום הראשון. 12 נקודות מ-12 אפשריות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 10:33 am 
Hall of Famer

אנסנו אותם כמו זומבים.
הייתי במשחק. היה מצחיק רצח עם סטיב גורי. אני לא יודע אם בטלויזיה ראו אבל יש לו כל הזמן תנועות בידיים של "להרגיע, להרגיע", מה שגרם לשער 7 להתגלגל מצחוק כל ה-30 דקות האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 11:25 am 
Junior

וואלה אורן אתה בא למשחקים?
משום מה חשבתי שאתה נטו כדורסל...

וכן זה היה באמת מצחיק. דקה 60, רק נכנסת אתה מוביל 2-0 והקבוצה השניה עם 9 שחקנים וכל הזמן להרגיע להרגיע.
הוא רץ ונראה כאילו הוא בכלל מהכדורסל ומישהו שם לא הבין את הסוכן שלו כראוי והביא אותו לבלומפילד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 12:09 pm 
Junior

כשהחתימו אותו וראיתי את הכותרות ׳מכבי תל אביב החתימה את גורי׳ חשבתי ברגע הראשון שזה מכבי כדורסל שהחתימה את מרכוס גורי מיודענו....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 1:46 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לדעתי אגב הפנדל והאדום הראשון היו מוצדקים אחושילינג. דווקא השני יותר חשוד בעיני, אני ממש ממש לא משוכנע שהייתה פה מכה מכוונת.
דרך אגב, אני היחיד שנמאס לו מדיבורים על "השופט שמוציא אדום והורס את המשחק"? למה השופט אשם ולא השחקנים שחוטפים את האדום?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 2:15 pm 
Hall of Famer

זה גם מאוד תלוי בפרשן. אם זה שלמה והפנדל הוא למכבי ת"א, אז הוא הורס את המשחק.
:)

יואב- אני יותר בכדורסל, אמת. אבל אני אוהד את הכדורגל ולא במעט וגם הייתי מנוי לפני 11 שנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 2:22 pm 
Junior

אני דווקא חושב שהפנדל עצמו היה גבולי. זאת אומרת אפשר לשרוק ואפשר גם לא לשרוק.
אני סיסטמטית נגד הענשת קבוצה פעמיים - זאת אומרת גם פנדל וגם כרטיס צהוב שני(בטח אם זה הופך לאדום) או הוצאת אדום בישיר. אלא כמובן אם זו הייתה עבירה מכוונת שנועדה למנוע שער, וזה כאמור לא המקרה פה.
האדום השני היה מוצדק, לדעתי. אני לא חושב שמישהו מגיע לזווית כזו עם המרפק אחורנית לא בכוונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 2:37 pm 
Hall of Famer

נדמה לי שבמצב שהיה שם, אם השופט מחליט שזה פנדל אין לו אופציה בכלל לא להוציא כרטיס.
אבל אם כבר סיסטמטית, אם מישהו עושה עבירה של צהוב - חייבים לתת לו צהוב, גם אם הוא שני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 2:41 pm 
Junior

אתה צודק. בגלל זה אמרתי שאני לא מסכים עם מה שקורה ועם החוקה הזו וצריך להיות מרווח גדול יותר להפעלת שיקול דעתו של השופט.
בעבירה שהיא דיי גבולית כמו זו, אין סיבה לגמור לק"ש את המשחק כשהיא בפיגור שני שערים ומינוס שחקן. פנדל לבד היה די והותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 3:24 pm 
Hall of Famer

לי יש בעיה יותר עם המונח של "פנדל גבולי". כשפרשן אומר "פנדל גבולי" הוא מתכוון בעצם שלדעתו אין פנדל. אז למה לא להגיד שלדעתו לא היה פנדל? אם זה גבולי, אז גם לגיטימי לשרוק.

מסכים עם ראי לגבי העניין של "אדום שהרס את המשחק". ואם שופט לא מוציא אדום ושחקנים של קבוצה אחת מכסחים את השחקנים של הקבוצה השנייה (ע"ע כל מיני סופר-קלאסיקו שראינו בשנים האחרונות) זה יותר הוגן?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 3:36 pm 
Hall of Famer

לדעתי לא היה פנדל ובטח שלא צהוב. באופן כללי, אם ישנו ספק הוא צריך להיות לטובת ההגנה (לדעתי כמובן). קולאוטי יודע לשחק היטב

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 4:48 pm 
Sophomore

יואב כתב:
אתה צודק. בגלל זה אמרתי שאני לא מסכים עם מה שקורה ועם החוקה הזו וצריך להיות מרווח גדול יותר להפעלת שיקול דעתו של השופט.
בעבירה שהיא דיי גבולית כמו זו, אין סיבה לגמור לק"ש את המשחק כשהיא בפיגור שני שערים ומינוס שחקן. פנדל לבד היה די והותר.

מה זה השיקולים האלה? רחמים? אם הייתה עבירה - ועוד כזאת של תפיסה מאחור שמחייבת צהוב, זה פנדל וצהוב (שני, במקרה הזה) חד וחלק. אם צדק רוצה להמנע מצהוב שלא יתפוס שחקנים ברחבה ולא ידחוף מאחור. בדיוק בשביל זה נועדו החוקים של צהוב ישיר. אין פה מצב של בית הלל ובית שמאי. זה מאוד חד משמעי ואין מה לעשות בנידון...

וכן, סטיב גורי לא שייך למשחק הזה לפי הפרשנים המהוללים של שער 8...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 5:40 pm 
Hall of Famer

Att כתב:
לדעתי לא היה פנדל ובטח שלא צהוב. באופן כללי, אם ישנו ספק הוא צריך להיות לטובת ההגנה (לדעתי כמובן). קולאוטי יודע לשחק היטב

מבלי לחוות דעה על הפנדל של אתמול (בעיקר כי אין לי כזו, ראיתי אולי רבע הילוך חוזר ממה שקרה שם וממילא אני בקושי רואה כדורגל בשים האחרונות, אז אין לי מקום להשוואה), בעיני זה צריך להיות דווקא הפוך, כשיש ספק-לך עם ההתקפה, בסופו של דבר זה יהפוך את המשחק ליותר התקפי ומהנה, אם תלך עם ההגנה במקרים של ספק, תקבל הרבה יותר 0-0 משעממים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 25, 2012 6:15 pm 
Hall of Famer

יואב כתב:

הפוך, גוטה. מה זה, "פנדל מדרגה שנייה"? אם השופט שורק לעבירה, סימן שהוא החליט לאיזה כוון נוטה הכף פה - המגן מנע באמצעי לא הוגן כיבוש שער בטוח. ברגע שזה המצב, אי אפשר שלא להוציא כרטיס על זה.
גם לא צריך להיות שום הבדל אם זה צהוב ראשון או שני. צהוב הוא צהוב הוא צהוב. אם אתה מחליט שכן צריך להיות הבדל - יש לזה השלכות חמורות מאד. במקום שצהוב ימלא את מטרתו - לגרום לשחקן להיזהר יותר במעשיו - אתה משיג בדיוק את המטרה ההפוכה. אתה נותן לו לגיטימציה להיות אפילו פחות הוגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 7:30 pm 
Junior

שירזי נכנס "למלחמה פרטית". אבוקסיס יאמן את הפועל ת"א כשבצוותא ישאר עוזרו של גוטמן.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 29889.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 9:52 pm 
Junior

הבעיה של שירזי זה סרטן בראש?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 10:25 pm 
Sophomore
סמל אישי של המשתמש

קצת מאכזב שאחרי כל השנים ששרנו שאבוקסיס חולה סרטן, דווקא שירזי מקבל ואבוקסיס נהייה מאמן. אירוני, לא?

We went from Princeton offense to Lower Merion offense.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 3:42 am 
Sophomore

באמת שרת אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: