סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 21, 2024 1:51 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 9:19 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אגב, מילון תקשורת ספורט-עברית קצר להחתמת שחקנים:
"מכבי במגעים עם"- דיברו עם הסוכן, גג החליפו טיוטות.
""מכבי קרובה לסיכום עם"- אם הוא יסכים לתנאים שהציעו לו...
"מכבי מעוניינת ב...- או שהיו מתים ואין להם כסף בשבילו או שקיבלו את השם יחד עם עוד 50 שמות ממחלקת הסקאוט או שדני פדרמן ראה אותו ביו טיוב.
ולענייננו: "קניון מרטין הוצע למכבי"- שום סיכוי להחתמה. שילוב אינטרסים בין סוכן שמנסה לדחוף את הלקוח שלו לקבוצה שרוצה יח"צ ולעיתונאים שאוהבים כותרות מפוצצות אבל בפועל אפילו לא התחיל מו"מ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 10:05 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
nadav_hacohen כתב:
אני עם שחף בעניין הזה. קיי מארט לדעתי הוא נו בריינר, ויסלח לי הניתוח הפסיכולוגיסטי של התותח על המניעים שלו. הוא שחקן חזק, מנוסה, לאחרים יהיה ריספקט אליו, באירופה הוא בהחלט יכול לשחק סנטר וייתכן שהוא ישמח להוריד מהאינטנסיביות של הNBA לטובת חוזה שמנמן ביבשת הישנה.

תהיה בטוח לגבי הראשונים שלא ייתנו כבוד למרטין ואלו השופטים, שהפכו את זה למנהג שלהם לעשות שעיר לעזאזל דווקא משחקנים שמגיעים מהאן בי איי ועוד עם תווית קטנה של סטאר.
מעבר לזה, קיי מארט זו החתמה לשנה אחת ואולי אפילו פחות מזה. אם מכבי מסתכלת גם על העתיד, ועל בנייה של סגל שיכול לרוץ כמה שנים, היא תצטרך לחפש מישהו אחר.
מפתיע אותי (ואולי לא) ההאדרה הזאת שיש עדיין בפורום לשחקני אן בי איי כאלו ואחרים. כן, זה ברור שיש כאלו ששווים את זה (דרון ויליאמס). אבל גם ראינו מה היה שווה אלן אייברסון בגיל 301 בבשיקטש - 2.5 משחקים ופציעה שגמרה לו את הקריירה. גם סשה וויאצ'יץ' ועוד כל מיני פליטים לא ממש השתלטו על היבשת.

אצלי לפחות אין שום האדרה, ולראיה טענתי שוויאצ'יץ' למשל בהחלט עשוי להיות הנפילה שהוא באמת היה. לאייברסון לא הרבה קבוצות היו מסרבות, בכל זאת לא בכל עונה מגיע כזה שם לאירופה. לגבי מרטין, אני לא אומר שהוא ישלוט באירופה, אלא שהוא שחקן שבהחלט יכול להיות שחקן משמעותי מאד באירופה, מין מרכוס פייזר משודרג לפני הפציעות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ספטמבר 27, 2012 11:44 pm 
Junior

גם בשיאו למרטין לא היה את הארסנל ההתקפי של פייזר.

אבל שם זה נגמר...

נערך לאחרונה על ידי Mook בתאריך ו' ספטמבר 28, 2012 2:13 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 12:02 am 
Hall of Famer

נדב, מה בין פייזר לקניון מרטין? אז נכון, שניהם מאוד פיזיים, אבל מרטין, אפילו במצבו הקשיש והרעוע, עדיין אתלט טוב יותר ומגן טוב הרבה הרבה יותר מצד אחד, ומצד שני, אני לא חושב שהוא אי פעם התקרב לכשרון ההתקפי של פייזר שהיו לו ידיים נהדרות, עבודת רגליים בפוסט וריינג' מחצי מרחק ומעלה שמרטין יכול רק לחלום עליו. בעיני הם שני שחקנים שונים לגמרי, אם כבר הייתי משווה את מרטין לאיזשהו שחקן עבר של מכבי אז אולי הייתי מנסה משהו בכיוון של באסטון, לא פייזר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 12:12 am 
Junior

לא שזה אומר משהו לגבי היכולת שלו להשתלב באירופה, ראינו כבר לא מעט שחקני nba לא מצליחים כאן, אבל-
קניון מרטין ממש לא איבד את זה. אם הוא משחק עם התשוקה שאיתה היה בקליפרס הוא לא רואה אף גבוה אירופאי באימפאקט שלו על המשחק.
והתותח יכול לקשקש על התלהבות משחקני nba עד מחר, העובדה היא שבליגת הכדורסל הטובה בעולם לקניון מרטין יש ביקוש לא מועט, משהו שאי אפשר להגיד על אף גבוה אחר שמשחק באירופה.
אז כן, מן הסתם תהיה פה ״התלהבות״ (וזה לא שבאמת הוא עומד להגיע לתל אביב), יש פה דיבורים על שחקן שהפוטנציאל שלו זה להיות הגבוה הכי משמעותי ביורוליג, אז למה שלא תהיה התלהבות? 

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 12:30 am 
Hall of Famer

rony כתב:
נדב, מה בין פייזר לקניון מרטין? אז נכון, שניהם מאוד פיזיים, אבל מרטין, אפילו במצבו הקשיש והרעוע, עדיין אתלט טוב יותר ומגן טוב הרבה הרבה יותר מצד אחד, ומצד שני, אני לא חושב שהוא אי פעם התקרב לכשרון ההתקפי של פייזר שהיו לו ידיים נהדרות, עבודת רגליים בפוסט וריינג' מחצי מרחק ומעלה שמרטין יכול רק לחלום עליו. בעיני הם שני שחקנים שונים לגמרי, אם כבר הייתי משווה את מרטין לאיזשהו שחקן עבר של מכבי אז אולי הייתי מנסה משהו בכיוון של באסטון, לא פייזר.

ובכל זאת, מרטין בשיאו היה שווה קרוב לעשרים נקודות למשחק, ופייזר אף פעם לא באמת התקרב לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 1:00 am 
Hall of Famer

קודם כל, קיי-מארט אף פעם לא היה שחקן של 20 נק' למשחק, למעשה אפילו ל-17 הוא אף פעם לא הגיע, אבל חוץ מזה, מרטין היה אתלט על ברמות שפייזר יכול רק לחלום עליהן והוא שיחק עם ג'ייסון קיד בקבוצה ששיחקה המון התקפות מעבר ויצרה לו אלי-הופים ודאנקים קלים על ימין ועל שמאל. פייזר לעומת זאת שיחק בקבוצה הזוועתית של שיקגו בתחילת העשור והרכזים ש-"הפעילו" אותו היו כל מיני פרד הויברג, ברייס דרו, ג'מאל קרופורד וטראוויס בסט. אחרי שתי עונות ראשונות בינוניות (אם כי לא גרועות במיוחד) הוא פשוט התחיל להפצע על ימין ועל שמאל והגוף שלו כבר באמת לא היה מסוגל לעמוד בעומס של עונת NBA מלאה.

בכל מקרה, הנקודה היא לא להגיד שפייזר שחקן טוב יותר מקיי-מארט אלא רק להגיד שהם שחקנים שונים בתכלית וההשוואה ביניהם פשוט לא הייתה מובנת לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 1:02 am 
Hall of Famer

אסביר לך כשאתפכח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 2:18 am 
Junior

בינתיים מרק ספירס מצייץ שמרטין דחה את גישושי מכבי

https://twitter.com/SpearsNBAYahoo/stat ... 3825878017

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 3:20 am 
Hall of Famer

נורטון כתב:
rony כתב:

ובכל זאת, מרטין בשיאו היה שווה קרוב לעשרים נקודות למשחק, ופייזר אף פעם לא באמת התקרב לזה.

חוץ מהתיקון של רוני, זה לא מרטין בשיאו. זה ג'ייסון קיד בשיאו. בדנבר הוא התגלה כפאוור פורוורד קשוח עם קצת כשרון אבל גם לא הרבה מעבר, ובטח לא מישהו שאתה יכול לבנות עליו קבוצה לרמות הגבוהות. מבחינת סטט' בקריירה, הממוצעים שלו קצת יותר טובים מאלו של דרו גודן על כל המשתמע מכך.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 10:54 am 
Hall of Famer

זה קצת בולשיט. מרטין בדנבר כבר היה אחרי פציעות שהורידו לו את האתלטיות ופגעו במשחק שלו. נכון שהוא אף פעם לא היה שחקן התקפה גדול, אבל הוא בהחלט לא היה חור התקפי. הקשקושים על כך שקיד גרם לו לקלוע מזכירים לי את אותם הקשקושים שנאש הפך את שון מריון לשחקן. נכון שרכז מעולה עוזר לך למקסם את היכולת ההתקפית, אבל גם מג'יק ג'ונסון, ואתם יודעים מה, גם נפתלי גושן, הרכז הכי טוב בליגה, לא הופכים שחקן חסר כישרון לשחקן התקפי טוב.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 12:00 pm 
Hall of Famer

מי אמר שנאש עשה את מריון שחקן? :? לא שמעתי את זה אף פעם.
לעומת זאת, מעניין איזה מקום היה אמארה סטודמאייר נמצא בדירוג ESPN של השנה אם הוא היה נשאר בפיניקס, אבל זה כבר דיון אחר.

ג'ייסון קיד היה בתקופה ההיא הפוינט גארד הטוב בליגה ביי פאר, והוא למעשה הפוינט גארד האחרון שסחב קבוצה לגמר כשהוא הכוכב הבלתי מעורער של הקבוצה. להגיד שקיד לא שיפר את הממוצעים של מרטין זו התעלמות מוחלטת מהמציאות. מרטין לא היה חור התקפי (גם דרו גודן לא), אבל לא אחד שאתה יכול לסמוך על ה-20 נק' שלו כל משחק.

מלקולם תומאס צייץ שהוא בדרך לישראל. אם זה נכון, החתמה טובה בסה"כ, ולדעתי מסוג השחקנים שדיוויד בלאט מאוד אוהב לאמן. מבחינת תומאס, כשלון של סוכן שלא הגיע לאן בי איי אחרי ליגת קיץ כ"כ טובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 12:33 pm 
Hall of Famer

אני אמרתי שקיד לא שיפר את מרטין? אני רק אמרתי שההתייחסות למרטין כשחקן מוגבל שעשה את הנק' בגלל שהוא שיחק עם קיד היא פשוט לא נכונה.
אם תומאס אכן בדרך לישראל אז זה עוד המשך של הקיץ הנוראי, כי בשלב הזה של הקריירה אין לי ספק שהנדריקס עדיף עליו לעונה הקרובה למכבי. זה לא רק היכולת, שאני באמת לא יודע כל כך להעריך, אלא ההיכרות עם המערכת, ההיכרות עם הכדורסל האירופאי.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 12:40 pm 
Junior

התותח המפוברק כתב:
לעומת זאת, מעניין איזה מקום היה אמארה סטודמאייר נמצא בדירוג ESPN של השנה אם הוא היה נשאר בפיניקס, אבל זה כבר דיון אחר.

נו, מה שאתה רומז על אמארה זה בדיוק הסוג של השטויות שאנשים אמרו על מריון בוריאציות שונות ודומות.

ולגבי אמארה, אולי חצי שנה נעלמה לך מהזיכרון,
אבל מה שדווקא מעניין זה באיזה דירוג הוא היה אם כרמלו לא היה נוחת לו על הראש,
שכן המספרים שלו בחצי העונה שאחרי נאש היו טובים יותר.

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 1:33 pm 
Hall of Famer

עמוס, מישהו כאן טען שמרטין הוא חור התקפי? או שהסיבה היחידה שהוא הגיע לממוצעים שהוא הגיע הייתה קיד? בעיני אין שאלה בכלל שקיד עזר לו לשפר ממוצעים, אבל מבחינה התקפית הוא תמיד היה מבוסס יותר על אתלטיות וכוח מאשר על כשרון. זה לא אומר שהוא סוג של דסגאנה דיופ או משהו שאפילו קרוב לזה, אבל בשביל לבחירה ראשונה בדראפט, הכשרון הטכני שלו (בניגוד ליכולות הפיזיות שלו) די מוגבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 1:52 pm 
Hall of Famer

King Chauncey כתב:
התותח המפוברק כתב:

נו, מה שאתה רומז על אמארה זה בדיוק הסוג של השטויות שאנשים אמרו על מריון בוריאציות שונות ודומות.

ולגבי אמארה, אולי חצי שנה נעלמה לך מהזיכרון,
אבל מה שדווקא מעניין זה באיזה דירוג הוא היה אם כרמלו לא היה נוחת לו על הראש,
שכן המספרים שלו בחצי העונה שאחרי נאש היו טובים יותר.

המספרים בחצי עונה אחרי נאש - 50.7% מהשדה (19 זריקות למשחק), 8.6 ריב'
המספרים בעונה האחרונה עם נאש - 55.7% מהשדה (15.4 זריקות למשחק), 8.9 ריב'. בעונה הכי חלשה עם נאש הוא סיים עם 53.9% מהשדה. אולי לך נעלם משהו מהזכרון...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 2:18 pm 
Hall of Famer

אז... נאש עזר לסטודמאייר להוריד ריבאונדים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 3:00 pm 
Junior

כן, מכבי הגיעה למצב שבו אפשר להגיד על שחקן ש -

לא עשה כלום בקריירה שלו
לא שיחק אף פעם בליגה מקצוענית-רצינית
מחוץ לצורך המוצהר של הקבוצה מבחינת עמדות

שזו החתמה טובה.

אגב, זה יכול להיות נכון ושהוא יהיה תותח ושיהיה בהצלחה.
אבל זה לגמרי חריג היסטורית מבחינת זרים שנוחתים במכבי או בכל קבוצת יורוליג בכירה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 3:15 pm 
Senior

לא יודע איך אפשר לכל הרוחות להגיד על שחקן כמו תומאס שזאת החתמה טובה למכבי? מעבר להיותו צעיר שלא עשה כלום בקריירה שלו, שיחק בפאקינג קוריאה ובדי-ליג המהוללת, הוא גם לא שחקן בעמדה שמכבי צריכה (אם כבר 4 אתלטי, לא היה עדיף להחתים את טיוס?), לא נותן לה שום משחק פנים, ובכלל יש ספק מה כן יתן לה.

זה שחקן שבקלות יכול לחתום בראשון או בחיפה ואנשים יקבלו את זה בשקט ובהבנה.

לרדת מפופס לשחקן ברמה שלו זאת לא נפילה זאת התרסקות.

כמובן שיש סיכוי שהוא יתברר כהחתמה גדולה ומדהימה ויעשה פריצה. אבל הסיכוי הזה נמוך הרבה יותר מאשר הסיכוי שהוא יתברר כפלופ גדול ויראה את המשחקים של מכבי בעיקר מהספסל.

לשם השוואה, הדיווחים האחרונים מדברים על זה שפנאתנייקוס החתימה את לאזמה שהוא שחקן על הנייר טוב מתומאס, עם ניסיון באירופה, אפילו במכבי עצמה, ועדיין אף אחד לא היה אומר שהוא החתמה טובה אם מכבי הייתה מחתימה אותו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 3:28 pm 
Hall of Famer

זה מצחיק איך שמצד אחד אתם אומרים שהוא שחקן שלא מתאים למכבי וצפוי להיות גרוע, אבל בד בבד מכסתחים ומספרים שאולי הוא יהיה תותח... אז תחליטו, הוא טוב או גרוע למכבי?

אגב, לכל המצקצקים אני אזכיר שהם צקצקו גם כשפרקינס ופישר הגיעו מהליגה הבלגית, ועכשיו הם עוד יספרו לי שהליגה הבלגית זו ליגה מכובדת ורצינית ואין מה להשוות בינה לבין הניסיון של תומאס...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 3:32 pm 
Hall of Famer

לא הבנתי. מדובר פשוט בהשקעה סופר ספקולטיבית (אם כי כנראה לפחות לא יקרה). מה ההבדל בהגדרה בין זה לבין כל השקעה ספקולטיבית בעולם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 3:39 pm 
Senior

התותח המפוברק כתב:
זה מצחיק איך שמצד אחד אתם אומרים שהוא שחקן שלא מתאים למכבי וצפוי להיות גרוע, אבל בד בבד מכסתחים ומספרים שאולי הוא יהיה תותח... אז תחליטו, הוא טוב או גרוע למכבי?

אגב, לכל המצקצקים אני אזכיר שהם צקצקו גם כשפרקינס ופישר הגיעו מהליגה הבלגית, ועכשיו הם עוד יספרו לי שהליגה הבלגית זו ליגה מכובדת ורצינית ואין מה להשוות בינה לבין הניסיון של תומאס...

על הנייר זאת החתמה גרועה, מכל בחינה ואיך שלא מסתכלים אל זה.

זה לא אומר שאין הפתעות בחיים מה לעשות. יש הפתעות בחיים ולפעמים שחקנים אלמוניים כן פורצים.

אבל בו נגיד שהפוטנציאל שהוא יהיה שחקן מצוין והחתמה טובה הוא נמוך הרבה יותר מאשר שהוא יהיה נפילה לא מתאימה. בו נגיד שיש (סתם זורק אחוזים) 20 אחוז שהחתמה כזאת תהיה טובה, ו80 שהוא יהיה נפילה ולא יתאים. ברמות וביציבות שמכבי שואפת אליה (ובתפקיד שכולם אומרים מאד חשוב) זה הימור מאד גדול וזה עושה את זה להחתמה לא טובה לדעתי. במיוחד שמוסיפים לזה את העובדה שמדובר בשחקן שהוא לא ממש מה שמכבי צריכה (עוד 4).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 4:40 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
לא הבנתי. מדובר פשוט בהשקעה סופר ספקולטיבית (אם כי כנראה לפחות לא יקרה). מה ההבדל בהגדרה בין זה לבין כל השקעה ספקולטיבית בעולם?

מה ההבדל ? שזו קבוצת כדורסל ולא שוק מניות.

כשהודיעו שג'ון שייר מגיע למכבי, אנשים פה כבר מיהרו להכתיר אותו בתור הישראלי הכי טוב בארץ, בעוד אני אמרתי שאני לא בטוח שהוא יותר טוב מיוגב, גל מקל או מורן רוט... בקיצור, טוב מראה עיניים מאשר דיבורים בעלמא. אם וכאשר הוא יחתום אני מניח שיש למכבי את הראייה קדימה איך הוא משתלב בסגל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 5:29 pm 
Hall of Famer

מעבר לנתונים היבשים, שחלקם משמעותיים, כמו גיל צעיר, חוסר ניסיון, מתאים יותר לעמדה 4 וכו', מישהו כאן מאלו המבקרים את ההחתמה ראה את השחקן?
כמובן שהייתי מעדיף את הנדריקס וסופו על פניו וההתנהלות החובבנית של מכבי הביאה למצב הזה בשלב הזה של הקיץ אבל אני חושב שכדאי לראות את השחקן לפני שאנחנו בוחנים איך הוא יהיה. אני סומך על בלאט שאם יהיה לו עם מה לעבוד, שהוא יצליח לעשות ממנו גורם משמעותי במכבי. בינתיים מי שראה אותו משחק בפועל (גם אם ברמה נמוכה מאוד כמו ליגת הקיץ) דווקא התלהב ממה שראה. כמו כן, ריבאונד ויכולת חסימה זה משהו שמכבי מאוד זקוקה לו ומעבר לשון ג'יימס, אין מישהו בסגל שמסוגל לספק ברמה גבוהה (לכאורה תומאס אמור לענות על הצרכים האלו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' ספטמבר 28, 2012 5:40 pm 
Senior

הייתי מעיף הביתה את כל צוות הסקאוטינג של מכבי אם המציאות שהם מצליחים למצוא לעמדה 5 זה פאוור של 2.06 מ' ששון ג'יימס נראה מאסיבי לידו. לפני זה דני פדרמן ורקאנטי צריכים ללכת גם כן על זה שהם הביאו את הקבוצה למצב הזה והחתימו שחקן פצוע על החוזה הכי יקר בקבוצה. הוא לא שורד פה עד ינואר. אולי הוא יעוף אפילו לפני, כי את הבלוף נראה כבר במשחק הראשון מול מאלאגה כשכל מיני ואסקזים ופרוביצ'ים יחגגו עליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1145 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Lakic, מיכאל ו 24 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: