סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 5:30 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 4:04 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
יואב כתב:
לא ייאמן מה שקורה עם שופטים ובארסה.

חחח, כמעט לא ייאמן כמו מה שקרה עם השופטים ומכבי ב.. כמה, 40-50 שנים האחרונות?

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 4:44 am 
Junior

אני לא יודע על מה אתה מתבסס באמירה, אשמח לשמוע...
רק אם יהיה עטוף בפתוס נוגע ללב, אבקשך להודיע לי מעט לפני בשביל שאוכל לאסוף את הכינור שהזמנתי בטרונית האחרונה שהוטחה במכבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 8:33 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הסיפור עם היד דומה מאוד (למשל) לקרן הברורה שלא נשרקה לטובת הולנד כשבהתקפה הבאה ספרד כבשה את שער הניצחון. זה בהחלט סימפטומטי לכך שכל טעות שיפוט מנופחת הרבה מעבר לגודלה כשהיא לטובת בארסה ולא נגדה (אולי גם כאן מכבי זו דוגמה טובה).

שנה שעברה בכל אופן השיפוט ממש לא היה לטובת בארסה, כמעט בכל משחק היה פנדל או שניים שלא נשרקו לה, למשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 9:33 am 
Junior

ראובן, אני מסכים ב100%, ובתור אוהד בארסה אני דווקא שמח שאוהדי ריאל ירגישו מה היתה ההרגשה שלנו במשחקים (מלא טעויות שיפוט עזרו להם לנצח)

וגם, עם כל הכבוד ליד, היה לסביליה מספיק זמן לעצור את ההתקפה, על ידי הגנה, תיאגו גם ככה די השתלט על הכדור ואז מסר לצאבי שמסר למסי ושהעביר שחקן ואז מסר לססק, זה לא שהגול הובקע עם היד או משהו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 10:04 am 
Junior

יואב, זה כמובן שטויות.
טעויות שיפוט יש כל הזמן (במיוחד בספרד), אבל אני יכול לתת לך רשימה ארוכה ארוכה של טעויות שיפוט נגד בארסה בליגה ובצ'מפיונס.
על כל צ'לסי בסטמפורד ברידג' יש לך אינטר בקאמפ נואו. לא צריך לקנות כל כך בקלות את קמפיין הפורקה של מוריניו.
ברצלונה לא מקופחת ולא לא מקופחת. השיפוט גרוע וזהו זה.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 10:30 am 
Hall of Famer

לא נכנס עכשיו ספציפית לבארסה , ריאל , מכבי וכו' - אתם לא חושבים שבכל זאת הגדולות מקבלות קצת יותר קרדיט מהשופטים ?

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 10:37 am 
מנהל פורום

לפחות בשנה שעברה התחושה האישית שלי היתה שבארסה (בליגה הספרדית) מקבלת קרדיט הפוך, בגלל תסמונת האהדה לאנדרדוג (אני לא מדבר על תיאוריות קונספירציה של רוצים שריאל תיקח אליפות). בכל אופן ודאי שלא היה קרדיט מוגזם לברצלונה.

יש כנראה עניין אחד נקודתי, והוא שבברצלונה מאוד מקפידים על עניין ההצגות אחרי פגיעות ופגיעות לכאורה (אם כי אין לי מספיק ידע כדי לראות כמה זה נעשה גם בקבוצות אחרות - כמובן שפפה הוא אות ומופת לייסורים אינסופיים אחרי שמישהו נגע לו בקצה השרוך של הנעל, למשל). זה גם מן הסתם מחזק מאוד את התדמית השלילית שיש לקבוצה בתחום השיפוטי. ועדיין, העובדה שעל כל החלטת שיפוט לטובת ברצלונה נשפך אינסוף דיו אינטרנטי כשכל טעות הפוכה בקושי זוכה להתייחסות (יד מפוספסת מהצד השני היתה גם אתמול, למשל, או שמא כאן חשוב שאחרי עוד שבע מסירות הובקע גול), היא מרתקת לכשעצמה. אפשר לתת את הדוגמה של השער המדהים שמסי הבקיע הבקיע שנה שעברה מבעיטת עונשין (נדמה לי מול אתלטיקו מדריד) ששרץ באתר הערוץ הספורט למשך חודשים תחת הכותרת של "האם מסי הפך לשחקן מלוכלך" כי כביכול הוא בעט לפני הזמן ולא נתן להגנה להתארגן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 10:56 am 
Freshman

אפשר להוסיף אלמנט נוסף - בשנה-שנתיים האחרונות רואים ששופטים בספרד קיבלו הוראה לאפשר למשחק יותר לזרום ופחות לשרוק לעבירות (או להוציא צהובים לעבירות "ביניים" שאינן כסחניות אבל גם לא ברצף המשחק). כנראה בגלל שאני אוהד בארסה אני רואה את זה יותר במשחקים שלהם (סטטיסטית ותחושתית) אבל מכל מצב הוראה כזו פוגעת בקבוצות כמו בארסה שמבוססות מאה אחוז על טכניקה (שמחוסלת במצב שנותנים לעשות עבירות).

באותו הקשר, יש לא מעט טענות בספרד שזה מה שהביא שנה שעברה למשחקים המדהימים של ריאל - ההבנה של מוריניו (שחייבים להעריך אותה) שאין לו יכולת להתמודד עם בארסה במשחק הטכני ולכן התחיל את משחק המהירות המדהים של ריאל שזיכה אותם שנה שעברה בהרבה נצחונות. כעת, הוא סובל מעט מתסמין בארסה - גם קבוצות התחילו ללמוד איך לסגור את הטקטיקה הזו וגם שופטים החלו לפעול לשרוק למול המשחק הזה.

לגביי אתמול, בעוד שאני נוטה להסכים שהיו אלמנטים לא הוגנים כלפי סביליה במשחק זה נראה לי הזוי שעל זה כולם צועקים (לבטח לאור שאף אחד מהאירועים לא השפיע ישירות על גול, אלא במקרה הכי טוב רק בעקיפין) בעוד שכמעט כל המשחק סגנון השיפוט שמאפשר להרביץ נטה בצורה גורפת לסביליה (מחד בארסה שידועה ביכולת טכנית מדהימה ומצד שני סביליה שידועה כבעלת קישור דפנסיבי כבד אך יעיל להפליא בעצירת כדורים). לראייה, אחד האנשים שראה איתי את המשחק ואיננו אוהד בארסה, העיר הרבה לפני המחצית השנייה שמדובר "בשופט של בושידו". כדאי רק לראות שוב את המחצית הראשונה וכל המיני עבירות שסביליה עשתה על מסי, צ'אבי וכמובן אלקסיס (ושם זה היה כבר בוטה) שעברו ללא שריקת השופט כדי להבין עד כמה זה השפיע על המשחק.

אז אני מסכים ששריקות כאלו לא היו חד צדדיות (ד"א, באותה מידה ש"היד שלא נשרקה" הייתה לחלוטין ברוח השריקות עד אז)- אבל מבחינת השפעה נטו על היכולת, אין ספק שהפגיעה היותר גדולה בתוכנית המשחק הייתה על בארסה שבאה לשחק טכני ולתקוף ולא על סביליה שבאה בעיקר לעקוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 11:12 am 
Hall of Famer

יואב כתב:
אני לא יודע על מה אתה מתבסס באמירה, אשמח לשמוע...
רק אם יהיה עטוף בפתוס נוגע ללב, אבקשך להודיע לי מעט לפני בשביל שאוכל לאסוף את הכינור שהזמנתי בטרונית האחרונה שהוטחה במכבי.

לא צריך להתפס לכל דבר שאני רושם, לפעמים זו סתם הערה טוקבקיסטית.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 11:23 am 
מנהל פורום

נועם, ספציפית לגבי אתמול, אז ברור שההרחקה של השחקן של סביליה שינתה לחלוטין את המשחק (בכל זאת, זה לשחק 10 מול 11 ולאבד את המצטיין שלך במשחק). הטענות לגבי היד הן כמובן מגוחכות לגמרי (אם כי אני לא חושב שזה נובע מגישה מתירנית אלא פשוט מטעות).

וגם לא הייתי מזדרז לטעון שהשיפוט היה אחראי לזה. ברצלונה נראתה אתמול (וגם מול גרנדה) איום ונורא, לחוצה מצד אחד ולא מדויקת מצד שני, וזה בצד ההתקפי. על הצד ההגנתי אין מה לדבר כי לא היה כזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 2:20 pm 
Freshman

ראובן, אני לא טוען שבארסה משחקת טוב לאחרונה (ברור שהיא משחקת נוראי, יחסית לסטנדרטים של בארסה).

אבל במקביל לכך, בארסה בהחלט סובלת מתפיסות השיפוט המשתנות בספרד (ואני לא מדבר על החלטה בודדת כזו או אחרת). ברגע שמאפשרים לכל קבוצה שמשחקת נגד בארסה להכניס מכות במרכז המגרש אין באמת הרבה אפשרויות לבארסה, מלבד להסתמך על הצדדים, שבינתיים העונה לא מצליחים כמו בעבר.

אם אתה רוצה את הדוגמא הכי פשוטה קח את נושא העבירות מאחור - פעם אחר פעם במשחקים של בארסה מסי\צ'אבי\אינייסטה עוברים את השחקן שלהם שבתורו נותן להם בעיטה מאחור\תופס בחולצה\ נשען עליהם. עבירה שלפי החוקה היבשה שווה צהוב. במשחקים האחרונים של בארסה באופן קונסיסטנטי לא מוציאים על זה צהוב (אם בכלל שורקים על זה עבירה בטענות של כתף לכתף....).

עכשיו תדמיין משחק של בארסה ששחקנים יריבים יודעים שבעיטה כזו מאחורה שווה צהוב. משהו אומר לי שתזכה לאט לאט לראות את בארסה הישנה חוזרת....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 30, 2012 3:43 pm 
מנהל פורום

בתור התחלה, אני אשמח לראות את בארסה הפחות ישנה, זו שמבצעת כמה עשרות מסירות בהתקפה אחת. ולא את בארסה החדשה שמתחילה כל התקפה במסירה ליריבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 1:29 am 
Junior

שני דברים לגבי פתיחת העונה ה״חלשה״ של בארסה:
א. לברצלונה יש סרגל מאמצים, מתוך הבנה שכשאתה מתחרה בכל המסגרות, אי אפשר להיות בטופ כל הזמן. אני לא יודע אם התקופה הנוכחית מוגדרת בסרגל כתקופה שאמורה להיות חלשה יותר, כי לא ראיתי השנה את הסרגל, אבל בשנותיו של פפ הייתה התאמה מלאה בין הסרגל לבין היכולת של הקבוצה.
ב. חלשה או לא, בארסה הנוכחית השוותה את שיא כל הזמנים של המועדון לפתיחת עונה מושלמת. היחיד שעשה 6/6 מלבד טיטו היה ואן חאל.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 1:38 am 
מנהל פורום

בוא נגיד שאני בונה יותר על שובו של פויול מאשר על ה6/6 הזה לקראת שבוע הבא.

כמובן, שעדיף לשחק לא טוב ולהיות עם 18 נקודות מאשר לשחק טוב ולהיות עם 10 (לא שריאל שיחקה טוב כל התקופה הזו...).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 2:37 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ראיתי היום את המשחק. עם כל הכבוד להחלטות השופט, סביליה יכולים להאשים רק את עצמם. לא זוכר מתי ראיתי קבוצה כזו מטומטמת ונאיבית, שמובילה בחמש הדקות האחרונות - וכל פעם שהיא זוכה בכדור היא מנסה להתקיף כאילו זה 0:0 בדרקה החמישית. אם הם היו קצת מפעילים את הקאבסה ומחזיקים בכדור, גם מאה שופטים לא היו מנצחים אותם.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 12:01 pm 
Sophomore

ראי שעל הקיר כתב:
ראיתי היום את המשחק. עם כל הכבוד להחלטות השופט, סביליה יכולים להאשים רק את עצמם. לא זוכר מתי ראיתי קבוצה כזו מטומטמת ונאיבית, שמובילה בחמש הדקות האחרונות - וכל פעם שהיא זוכה בכדור היא מנסה להתקיף כאילו זה 0:0 בדרקה החמישית. אם הם היו קצת מפעילים את הקאבסה ומחזיקים בכדור, גם מאה שופטים לא היו מנצחים אותם.

כל מילה. במקום להתחיל להעיף כדורים למגרש של בטיס, הם ניסו לצאת קדימה עם ארבעה וחמישה שחקנים. ממש לא הדרך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 12:08 pm 
Hall of Famer

לא צריך רק להעיף כדורים. פשוט לשמור על הכדור. תתנהל יותר לאט. הלכת קצת קדימה, עכשיו תמסור בחזרה אחורה. הגעת כבר לאגף בהתקפה? לך לכוון הקרן ושמור על הכדור.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 11:19 pm 
Junior

פויול נראה לי עם פציעת יד די קשה, קצת מזכיר את הפציעה של רונדו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 11:24 pm 
Sophomore

וואו, זה היה מזעזע.

צביקה שרף: "Lavaron ג'יימס".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 02, 2012 11:37 pm 
Junior

לא הבנתי על מה השחקנים של בנפיקה כל כך עצבניים בחלק האחרון של המשחק שהם מרגישים צורך לקצור את השחקנים של בארסה בשיטתיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 12:40 am 
Sophomore

תגידו מתי הפסיקו עם ההופעות בסיום ערב השידורים? רק השנה שמתי לב שכבר אין הופעות אחרי שהתקצירים מסתיימים, מישהו יודע למה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 12:56 am 
Junior

ABC כתב:
תגידו מתי הפסיקו עם ההופעות בסיום ערב השידורים? רק השנה שמתי לב שכבר אין הופעות אחרי שהתקצירים מסתיימים, מישהו יודע למה?

כן, תקציב!

וכנראה שהם גם ראו שהרייטינג יורד משמעותית בזמן ההופעה ולכן הם מוותרים על זה בשלבים המוקדמים

בשלבי הנוקאאוט נראה לי שיש הופעות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 8:49 am 
Hall of Famer

איזה תקציב ואיזה נעליים? בדרך כלל באים לשם אמנים שמקדמים דיסק חדש ו/או יכולים לספר איפה הם מופיעים, משרדי היח"צ שלהם מתים להופעות כאלה ולדעתי הן לא אמורות לעלות לערוץ הספורט שקל, ואולי אפילו להכניס לו כסף אם בערוץ הספורט יש מנהלים נורמלים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 10:16 am 
Junior

ראי שעל הקיר כתב:
איזה תקציב ואיזה נעליים? בדרך כלל באים לשם אמנים שמקדמים דיסק חדש ו/או יכולים לספר איפה הם מופיעים, משרדי היח"צ שלהם מתים להופעות כאלה ולדעתי הן לא אמורות לעלות לערוץ הספורט שקל, ואולי אפילו להכניס לו כסף אם בערוץ הספורט יש מנהלים נורמלים.

שלמה ארצי ונינט טייב לא צריכים הופעות בערוץ הספורט בשביל לקדם את עצמם, וגם לא מוניקה סקס קובי אפללו ואריק ברמן (וזה השמות שרצים לי בראש כרגע)

ייתכן מאוד שחלק מהאלמונים שהיו שם באמת רצו קידום, אבל רשימה מכובדת מאוד לא צריכים את ליגת האלופות עם כל הכבוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 03, 2012 10:19 am 
Sophomore

אם ככה אז מה הסיבה?

דווקא השנה היו כמה אמנים שפרצו/הצליחו והבמה הזאת מתאימה להם ממש- דודו טסה, עידן עמדי, ריף כהן, כל החתיכים אצלי, קרולינה וכאלה.. אבל מעניין לראות אם בנוקאאוט בכל זאת יהיו הופעות.

בכל מקרה - סנסציית העונה במפעל הזה ממשיכה להיות באטה בוריסוב, הקבוצה שהדיחה את קריית שמונה תקעה אתמול שלישיה לבאיירן מינכן בדרך ל3-1 מדהים ו6 נקודות אחרי 2 משחקים. יש לציין שהיא קיבלה בית קשה יחד עם באיירן, ולנסיה וליל, אם היא עולה מפה זו באמת הפתעה גדולה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: