סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 23, 2024 1:37 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 100 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ספטמבר 18, 2012 9:02 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
איגי צודק. אליפות עם כוכבית. מיותר לציין שאם הספרס/אוקלהומה היו לוקחים אליפות, זו לא הייתה כוכבית, ולא, אני לא רואה את הבעייתיות במשפט הזה. :)

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 18, 2012 9:04 pm 
Hall of Famer

אפרופו הכותרת. מי הוא יו"ר המנהלת היום? מה מידת השליטה של אבנר קופל במנהלת היום? ולמה רק דיברו על האיגוד ועל כך הבחירות המגעילות, אבל לא מדברים על המחליף של קופל בגוף שחשוב לא פחות, אם לא יותר לכדורסל הישראלי?

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 18, 2012 9:35 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
כי הוא לא חשוב באמת. ואם הוא כרגע חשוב, אז זה זמני בלבד. המנהלת תחזור לדעתי בזמן הקרוב לחסותו של איגוד הכדורסל ולידיו של קופל.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 18, 2012 10:41 pm 
Junior
סמל אישי של המשתמש

ראי שעל הקיר כתב:
כי הוא לא חשוב באמת. ואם הוא כרגע חשוב, אז זה זמני בלבד. המנהלת תחזור לדעתי בזמן הקרוב לחסותו של איגוד הכדורסל ולידיו של קופל.

נכון, וגם - עוד לא נבחר יו"ר מינהלת חדש. קופל ממש עזב את התפקיד לפני 4 ימים, והישיבה עם ההחלטה הבעיתית לאפשר 6 זרים יחד עם החוק הרוסי היתה עדיין בניהולו ובניצוחו. המועמדים להחליפו שאני שמעתי- דני קליין, חיים אוחיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ספטמבר 18, 2012 10:53 pm 
Senior

יו"ר מנהלת לא יכול להיות יו"ר קבוצה. קלייין הגיוני. חיים אוחיון? לא ממש נראה לי שהוא הולך לעזוב את הגליל. לא נראה לי שהחלטה שיו"ר קבוצה יכול להיות יו"ר מנהלת היא הגיונית למרות שעם הקבוצות פה הכל יכול להיות אז מי יודע...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 19, 2012 12:47 am 
Hall of Famer

שיקחו את קליין. גם ככה הוא דומה ויזואלית לקופל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 19, 2012 6:12 pm 
Junior

:lol:

מדהים שיש אנשים שעדיין טורחים להתייחס לליגה הביזיונית הזאת...על זה הומצא הביטוי משחקים בקקי.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ספטמבר 19, 2012 6:25 pm 
Hall of Famer

oren_80 כתב:
שיקחו את קליין. גם ככה הוא דומה ויזואלית לקופל.

וגם לא ויזואלית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 12:56 pm 
Junior

קוף ירוק כתב:
חיים אוחיון? לא ממש נראה לי שהוא הולך לעזוב את הגליל.

אתה לא מעודכן. חיים אוחיון עזב את הגליל לפני ארבע שנים.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 2:22 pm 
Junior

שימי ריגר וונאבי כתב:

מדהים שיש אנשים שעדיין טורחים להתייחס לליגה הביזיונית הזאת...על זה הומצא הביטוי משחקים בקקי.

שימי אתה צריך לעשות לעצמך חוק, על כל הודעה בגנות הליגה הישראלית אתה צריך לכתוב הודעה אחת מקצועית כלשהי, ככה לפחות תרוויח סוג של קיום בפורום, בינתיים אתה רק מלעיג את עצמך.
בכל אופן באיחור אופנתי אביע את דעתי על כל עניין הכוכביות: הכל שטויות במיץ עגבניות. ברגע שכל הקבוצות בתנאים שווים ואין משהו באמת יוצא מגדר הרגיל בתנאים עצמם אני כופר בקיומה של כוכביות כלשהן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 5:17 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אף אחד פה לא מגן על שיטת הכוכביות, אבל דווקא אתה באת להגן ויצאת תוקף, כי מה שקרה כאן זה בדיוק לא לתת לכל הקבוצות תנאים שווים. זה לחכות עד שהקבוצות יבנו את הסגל שלהן ואז בדיעבד לשנות את החוקים ככה שיעזרו לקבוצות ספציפיות מאוד. אם להשוות את זה למשהו, אז אפשר להשוות את זה להמלצה של הועדה המקצועית בזמנו (נחש מי עמד בראשה) לקבוע את הנציגה בליגת האלופות על פי המיקום בליגה הסדירה ולא בפלייאוף, בערך שבוע אחרי שקבוצה מסוימת (נחש מי) הבטיחה את מקומה הראשון הנ"ל.

(ההבדל שכן יש הוא שאז קמה מחאה ציבורית וכל הקבוצות האחרות, בייחוד הפועל, נעמדו על הרגליים האחוריות כדי למנוע את זה, והיום קבוצות הליגה הן בסה"כ השטיח שעליו מכבי דורכת להנאתה, אבל זה עניין אחר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 7:12 pm 
Junior

אולי הייתי לא מנוסח היטב כהרגלי בזמן האחרון.ההתייחסות שלי היא לליגה הטובה בעולם בלבד. ברור שיש מקרים כמו הזכייה
של מכבי בסופרוליג שהם בגדר מה שקראתי לו "תנאים שווים".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ספטמבר 23, 2012 8:15 pm 
Junior

שוויק1 כתב:
שימי ריגר וונאבי כתב:

שימי אתה צריך לעשות לעצמך חוק, על כל הודעה בגנות הליגה הישראלית אתה צריך לכתוב הודעה אחת מקצועית כלשהי, ככה לפחות תרוויח סוג של קיום בפורום, בינתיים אתה רק מלעיג את עצמך.
בכל אופן באיחור אופנתי אביע את דעתי על כל עניין הכוכביות: הכל שטויות במיץ עגבניות. ברגע שכל הקבוצות בתנאים שווים ואין משהו באמת יוצא מגדר הרגיל בתנאים עצמם אני כופר בקיומה של כוכביות כלשהן.

לדעתי מי שמלעיג את עצמו זה מי שטורח להתייחס למוטציה האנטי ספורטיבית הזאת בצורה מקצועית. ראובן כבר הסביר.

גיא פניני, קפטן מכבי, לשחקן הפועל : "אתה נאצי, שיהיה סרטן בראש לך ולאבא שלך".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 8:13 am 
Junior

היום במעריב:

ספירה חוזרת
לא מזמן אישרה המינהלת בחטף את הגדלת מספר הזרים בטופס לשישה \ כעת מתברר: בשבוע הבא יועלה הנושא לדיון מחודש \ נחשו מי הקבוצה היחידה בליגה שלא מוכנה לשמוע על זה
גלעד צוויק

בעוד שבוע וחצי תישמע שריקת הפתיחה לעונת 2012/13 בליגת ווינר סל, ורק ימים ספורים לפני הג'אמפ הראשון, יתברר כמה זרים תוכל כל קבוצה המשחקת על פי החוק הרוסי לרשום בטופס המשחק. לפני כשלושה שבועות דנו ראשי הקבוצות בנושא ולטענת אבנר קופל, שניהל את הישיבה בפעם האחרונה כיו"ר המינהלת, התקיים רוב של 6-4 במעבר לשישה זרים. "מכבי ת"א, הרצליה, גלבוע/גליל, אילת, הפועל חולון ונציג איגוד הכדורסל במינהלת דוד פריש תמכו", טוען קופל. "ראשל"צ נמנעה. אלו עובדות, לא גרסאות".
חגי שבתאי, נציג חולון במינהלת, דווקא טוען כי הצביע נגד: "הבהרתי שאני נגד המהלך כי כרגע מאוחר מדי לשנות את החוק". במידה וחולון אכן הצביעה נגד, היה בהצבעה שוויון 5-5. יצחק פרי, יו"ר מכבי ראשל"צ, טוען כי "ראשל"צ נגד הגדלת מספר הזרים, וכך גם נצביע בהמשך", אך הוסיף: "נמנענו בהצבעה ההיא לאחר שהתבקשנו להימנע."

קופל: גם אני לא שלם לגמרי
צבי ליבר, יו"ר ברק נתניה ומתנגד ידוע למי שנבחר הקיץ כיו"ר איגוד הכדורסל, טוען כי קופל פעל בניגוד למדיניותו בעבר: "הוא היה בעבר אבי אבות המתנגדים לשישה זרים, ובישיבה האחרונה פתאום סיפר לנו כמה יהיה קשה למכבי לשחק באירופה עם מגבלה של חמישה זרים בטופס". קופל הגיב: "לליבר יש הרבה מה ללמוד. הרבה יו"רים שינו דעתם תוך כדי הישיבה, וגם אני לא שלם לגמרי עם ההחלטה. בכל מקרה זו לא החלטה קרדינלית לפתיחת הליגה כי זו סוגיה שנוגעת רק למכבי ת"א".
ההחלטה לא היתה לרוחם של ראשי הקבוצות שהתנגדו למהלך, אך דווקא יו"ר גלבוע/גליל, חיים אוחיון, שתומך במעבר לשישה זרים, הרים את הכפפה וטען במכתב למינהלת כי יש לקיים דיון חוזר. "הייתי נגד ההתנהלות באותה ישיבה", הסביר, "החלטות צריכות להתקבל על פי רוב". עקב המכתב, המליץ קופל למנכ"ל המינהלת עדלי מרכוס לפנות לנציגי קבוצות נוספים, שמצדם תמכו בהתלהבות ביוזמת אוחיון. מנכ"ל הפועל ירושלים, אמיר הוכפלד, הוא אחד מהם: "התנגדנו בעבר ומתנגדים גם היום למעבר לשישה זרים. גם כי החוק לא ספורטיבי בעינינו, וגם כי לא ייתכן שאחרי שקבוצות כבר בנו סגל, פתאום משנים את החוק".
בעקבות דרישת ראשי הקבוצות, הוחלט כי בישיבת המינהלת ביום שלישי הקרוב ייערך דיון חוזר בסוגיה. תקנון המינהלת אמנם קובע כי כל החלטה שמתקבלת בדיון מסוים תאושר רק בדיון שלאחריו, אך למעשה זו הפעם הראשונה בה החלטה לא מתקבלת פה אחד, ואין תקדים למצב בו החלטה מבוטלת בדיון העוקב לה.
מבדיקת מעריב עם ראשי כל המועדונים בליגה, מתברר כי מבין 12 הקבוצות, המתנגדת היחידה לעצם קיום הדיון היא מכבי ת"א. הקבוצה היחידה משמונה המשתתפות בגביע ווינר-סל, שביקשה לשחק בו לפי החוק הרוסי. "יש החלטת דירקטוריון, ומבחינתנו זה סוף פסוק", מבהיר היו"ר שמעון מזרחי, "לא נרמז לנו אחרי הדיון הקודם שאמור להתקיים דיון נוסף, וזה לחלוטין לא מקובל עלינו".

שמעון מתעקש על אליפות עם*, אני חושב שזה יופי של הזדמנות בשבילו שמכבי תפרוש מהליגה...

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 8:52 am 
Freshman

חבל שאין עקביות באלקטרה, בעצם יש עקביות להיות דמגוגים בצורה הכי מגעילה שיש.
'יש החלטת דירקטריון ומבחינתנו סוף פסוק..'
מעניין למה לא היה סוף פסוק לאחר החלטה על פיינל פור למשל.. והחלטות נוספות (שלא יובן לא נכון לא מצדד בפיינל פור וכו')

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 8:59 am 
Sophomore

shayn00 כתב:
חבל שאין עקביות באלקטרה, בעצם יש עקביות להיות דמגוגים בצורה הכי מגעילה שיש.
'יש החלטת דירקטריון ומבחינתנו סוף פסוק..'
מעניין למה לא היה סוף פסוק לאחר החלטה על פיינל פור למשל.. והחלטות נוספות (שלא יובן לא נכון לא מצדד בפיינל פור וכו')

וזה רק מכבי שלא מתווכחת עם החלטות לטובתה?
די להיות צבוע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 9:25 am 
Freshman

התפקיד של הנהלת אלקטרה זה לפעול לטובת האינטרסים של אלקטרה - כמובן בדומה לכל קבוצה, התאגדות, פרט וכו'...

כאן התהליך קצת שונה היתה החלטה ששונתה ברגע האחרון על ידי גוף ספק רלוונטי ואינטרסים שבינם לבין ספורטיביות מרחק רב לכן תמהתי
למה עכשיו זה סוף פסוק ולא לפני כחודשיים.

לגביי הערת הצביעות - די.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 9:38 am 
Sophomore

זה לא משנה.
כל קבוצה וכל אדם לא אמורים למחות כשפוסקים בעדו.(ז"א אם זה לא כשר אמורים אבל אני לא חושב שמישהו יעשה את זה).
אז מה ציפית שמכבי תעשה? תאמר שזו החלטה זדונית שנפסקה מתוך הליך מלוכלך?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 9:44 am 
Freshman

למה שתגיד את זה כאחראית להליך ?
סתם התחסדות מכביסטית קלאסית ( אלקטרסטית ?)

אני מצפה שאפילו אתה בתור אוהד תבין למה זה מלוכלך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 9:49 am 
Sophomore

shayn00 כתב:
למה שתגיד את זה כאחראית להליך ?
סתם התחסדות מכביסטית קלאסית ( אלקטרסטית ?)

אני מצפה שאפילו אתה בתור אוהד תבין למה זה מלוכלך...

אני לא אוהד מכבי,ולמה שלא תאמר את זה?
כל קבוצה אחרת בליגה הייתה נוהגת באופן שונה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 10:08 am 
Hall of Famer

Red Sumo1 כתב:
בעוד שבוע וחצי תישמע שריקת הפתיחה לעונת 2012/13 בליגת ווינר סל, ורק ימים ספורים לפני הג'אמפ הראשון, יתברר כמה זרים תוכל כל קבוצה המשחקת על פי החוק הרוסי לרשום בטופס המשחק. לפני כשלושה שבועות דנו ראשי הקבוצות בנושא ולטענת אבנר קופל, שניהל את הישיבה בפעם האחרונה כיו"ר המינהלת, התקיים רוב של 6-4 במעבר לשישה זרים. "מכבי ת"א, הרצליה, גלבוע/גליל, אילת, הפועל חולון ונציג איגוד הכדורסל במינהלת דוד פריש תמכו", טוען קופל. "ראשל"צ נמנעה. אלו עובדות, לא גרסאות".
חגי שבתאי, נציג חולון במינהלת, דווקא טוען כי הצביע נגד: "הבהרתי שאני נגד המהלך כי כרגע מאוחר מדי לשנות את החוק". במידה וחולון אכן הצביעה נגד, היה בהצבעה שוויון 5-5. יצחק פרי, יו"ר מכבי ראשל"צ, טוען כי "ראשל"צ נגד הגדלת מספר הזרים, וכך גם נצביע בהמשך", אך הוסיף: "נמנענו בהצבעה ההיא לאחר שהתבקשנו להימנע."

עולות פה כמה שאלות מעניינות מאוד. קודם כל , אם נציג חולון טוען במפורש שהוא הצביע נגד , מה קרה פה בעצם? או שמישהו משקר, או שמישהו עשה טעות רצינית (או "טעות").

עוד שאלה מעניינת לא פחות , מה האינטרס של קבוצות שלא משתמשות בחוק הרוסי , להצביע בעד הגדלת מספר הזרים (נוציא כרגע את גליל\גלבוע מהדיון)?

עוד שאלה - מי ביקש מראשון להימנע (למרות שהם נגד ההגדלה) , ולמה.....

כל העסק הזה נראה מסריח מהיסוד.

גם כלפי השופטים היו לחולון טענות רבות. הקבוצה מתכוונת להגיש מכתב רשמי לאיגוד ובו פירוט הטענות שלהם כלפי צוות השיפוט, בעיקר בדקות הסיום. "אנחנו שלטנו לאורך כל המשחק, איך פתאום בשתי הדקות האחרונות הם רצו 0:9, אם לא בעזרת השופטים?"' תהו במועדון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 10:35 am 
Hall of Famer

קודם כל ייאמר מיד שאני נגד ההחלטה המקורית שנעשתה כל כך קרוב לעונה, אחרי שקבוצות כבר סגרו סגילים אתה לא מוסיף זר פתאום. כתבתי את זה גם מוקדם יותר בת'רד הזה, כשההחלטה התקבלה.
Having said that... (שים לב אוריאל)
מה ראשי הקבוצות מתעוררים עכשיו? איפה הם היו ולמה קולם לא נשמע כשההחלטה התקבלה, אם הם טוענים שגנבו את הקול שלהם? אם הם לא התעוררו אז, כנראה שאף אחד לא גנב את הקול שלהם, והם הצביעו בדיוק איך שהצביעו.
למה הם עשו את זה? זה כבר קשור לתן וקח במנהלת שדיברתי עליו קודם לכן. שתי הצבעות מכורות שהיו קשורות זו בזו, לא מחטף ולא נעליים - דיל שנסגר עוד לפני ההחלטות. עכשיו מנסים (וכנראה יצליחו) לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 10:42 am 
Freshman

המילה 'כנראה' רצה פה חזק.

רק מדובראש מבקשים לרוץ להביא עובדות.

יש עוד הסברים להתעוררות המאוחרת, נגיד פחד מהכח של אלקטרה או פחד מהכח של אלקטרה במינהלת הליגה או סתם פחד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 10:46 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
לא הצלחתי להבין מהידיעה האם ההצעה אושרה או לא או שהיא צריכה אישור בדיון שאחרי או בכלל מי הצביע מה ואיך אין פרוטוקול מסודר. התגובה של קופל לעומת זאת היא לפנתיאון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 04, 2012 10:47 am 
Hall of Famer

שיין, מאחר ויש פה בפורום חבר דירקטוריון מנהלת לשעבר (וספציפית, נציג של הקבוצה שלך במנהלת) שהיה בפנים ונתן לנו אינסייט על איך הדברים מתנהלים, נראה לי שלא צריך לרוץ רחוק.

טל כתב:
Red Sumo1 כתב:
משהו יכול להסביר איך רוב הקבוצות התנגדו לחוק למען מכבי והוא עדיין עבר?

מנסיון - בויכוח שמתפתח הדירקטורים מוציאים קיטור, מביעים תרעומת, ובסוף כשמגיעים לרגע האמת הרוב מצביעים כמו שקופל מציע, מקסימום נמנעים.

שים לב למה שנציג חולון אומר: "הבהרתי שאני נגד החוק". לא "הצבעתי נגד החוק", אלא "הבהרתי שאני נגד החוק". הוא לא אומר בשום מקום שבהצבעה הוא הצביע נגד וגנבו את הקול שלו, זה פירוש של הכתב. זה מתחבר בדיוק למה שטל אומר.

ואוסיף ואומר שאם אתה חושב שההחלטה הזו התקבלה במנותק מההצבעה על הגדלת כמות האוהדים במשחקי חוץ (שנוגעת, הפלא ופלא, כמעט רק לנוקיה - אולי, אולי בשוליים גם לרוממה), אתה נאיבי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 100 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה