סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ב' ספטמבר 30, 2024 5:34 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ו' ספטמבר 14, 2012 2:18 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אני בטח לא היחיד שקיבל היום בפייסבוק את התמונה של נבחרת ישראל, עם הכוכבית והכיתוב "המציגים אינם שחקנים".

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 12:54 am 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
הקפצה הקפצתית:
יואב, כנראה שגוטמן קורא פה או לפחות חושב כמוך. (על פי מה שכתבת מלפני כמה הודעות)

לפי ספורט 5, בניון וטל בן חיים הבלם לא זומנו ללוקסמבורג, אכן עידן חדש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 3:14 am 
Hall of Famer

ואין כמו ברקוביץ' -
1. מתלונן על כך שלא הזמינו את בניון, כי הוא "סמל". העיקר שאחר כך הוא גם אומר שאי אפשר ששחקן שלא משחק בקבוצה שלו יזומן לנבחרת...
2. רגע אחרי זה, באייטם על דרבי הנוער, הוא מטיף כנגד אלימות של הורים במגרשי כדורגל :lol: מה שנקרא, החתול מטיף כנגד אכילת השמנת :lol:

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 3:20 am 
Junior

הוא גם אמר שבעלים לא יכול לקבוע למאמן מי ישחק ואז הצדיק את ארקין(הבעלים) שמכריח כל מאמן שמגיע להפועל ר"ג לשים את ארקין(השוער) פותח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 7:36 am 
Junior

עכשיו שבניון לא בסגל השאלה היא מה יעשה מרק רוסנובסקי עם כל הספיירים של הזריקות...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 9:20 am 
Junior

matan 2.0 כתב:
עכשיו שבניון לא בסגל השאלה היא מה יעשה מרק רוסנובסקי עם כל הספיירים של הזריקות...

אל תשאג, בטח ברוכיאן יזומן. יהיה מי שיתשמש

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 12:00 pm 
Hall of Famer

אני לא חושב שמדובר במהפכה שיואב דיבר עליה אלא בהתאמה שאמורה הייתה להיות מובנת מאליה - רק שחקנים שיזכו לדקות משחק יוזמנו, כולל הליגיונרים. יואב דיבר, אם הבנתי נכון, על חילופי דורות.

זהו סגל הנבחרת המלא:
שוערים: דודו אוואט, דני עמוס, אריאל הרוש. הגנה: יובל שפונגין, אלעד גבאי, איתן טיבי, דן מורי, דקל קינן, שיר צדק, יואב זיו, גל שיש. קישור: מאור מליקסון, חן עזרא, אביחי ידין, מהארן ראדי, גל אלברמן, ניר ביטון, גילי ורמוט, ביברס נאתכו. התקפה: אלירן עטר, שמעון אבו חצירא, תומר חמד, עדן בן בסט.

מה שמעניין הוא שבניגוד לעבר, הקישור היצירתי שלנו חלש מאוד וכולל את ורמוט, עזרא ומליקסון שאינם בכושר טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 12:12 pm 
Hall of Famer

התותח המפוברק כתב:
ואין כמו ברקוביץ' -
1. מתלונן על כך שלא הזמינו את בניון, כי הוא "סמל". העיקר שאחר כך הוא גם אומר שאי אפשר ששחקן שלא משחק בקבוצה שלו יזומן לנבחרת...
2. רגע אחרי זה, באייטם על דרבי הנוער, הוא מטיף כנגד אלימות של הורים במגרשי כדורגל :lol: מה שנקרא, החתול מטיף כנגד אכילת השמנת :lol:

גם שלמה שרף מבדיל בין בניון המנהיג לשאר הליגיונרים:
צריך להבדיל בין בניון לבין הליגיונרים האחרים. זה לגיטימי שגוטמן, אולי כלקח מהטעויות שלו, החליט ללכת על זימונים רק לליגיונרים שבאמת משחקים, אבל ליוסי יש ערך מוסף והוא המנהיג של הנבחרת. איתי שכטר, אלמוג כהן, בן שהר ואחרים? לא משחקים בקבוצות, שלא יוזמנו לנבחרת. זה הגיוני, אבל לשחקן כמו יוסי מגיע יותר כבוד וראוי היה לתת לו להחליט מתי לפרוש. מה גם שמדובר ביריבה כמו לוקסמבורג, ככה שבטוח שיש לו מה לתרום.

אני לא מבין את זה. מתי יוסי בניון נעשה חשוב יותר מהנבחרת? למה הוא צריך "להחליט מתי לפרוש"? מהו הערך המוסף שלו כמנהיג הנבחרת? שאלת המנהיגות שלו היא אחת מהסיבות לא לזמן אותו, לדעתי. באשמתו או שלא באשמתו, הבחור לא הצליח להנהיג אותנו להצלחות בקמפיינים האחרונים וצריך לתת למישהו אחר לתפוס את מקומו, על מנת לנסות ולשנות את המנטליות השברירית של הנבחרת שלנו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 12:15 pm 
Hall of Famer

שרף פשוט אמר ש"הנבחרת צריכה לדחוף את יוסי בקבוצה שלו", שזו חתיכת שטות ממדרגה ראשונה, בלי קשר לדעה האישית של כל אחד אם צריך לזמן או לא צריך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:04 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
שרף פשוט אמר ש"הנבחרת צריכה לדחוף את יוסי בקבוצה שלו", שזו חתיכת שטות ממדרגה ראשונה, בלי קשר לדעה האישית של כל אחד אם צריך לזמן או לא צריך.

מה?! הוא אמר את זה?!
מה זו ההנפצה הזו. שמעתי על שחקנים שיורדים מעט ברמה בשביל לשחק באופן סדיר ולקבל זימון לנבחרת. זאת אומרת, שהקבוצה דוחפת אותם לנבחרת. לא שמעתי על מקרה הפוך - בטח אם השחקן כבר חתום בקבוצה חדשה ואין לו איזה קמפיין לנסות ולהרשים בו ואולי לקבל הצעה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:05 pm 
Hall of Famer

אמר גם אמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 1:32 pm 
Hall of Famer

ואת כל זה הוא בטח כתב בזמן שהוא שר את "היא לא יודעת מה עובר עליי" בהופעה של שלמה ארצי אתמול באשדוד.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 2:11 pm 
Junior

אם כבר בשלמה עסקינן, זה מזכיר לי כי לפני כשבוע שלחתי מייל המבקש לדעת איך, עיתון, ישראל היום שמו, אשר על הדף הראשון מתנוססים בגאון ערכיו המכוונים לטוהר מידות ואמירת אמת, ממשיך להעסיק את שלמה שרף ששיקר באותו מקרה עם ההופעה של שלמה ארצי והגדיל לעשות ו"העניש" אותנו בזה שהשעה את עצמו מלכתוב על היורו, עדיין בעיתון.
תגובה טרם נתקבלה. אשרי המאמין שתתקבל כזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 2:15 pm 
Hall of Famer

המייל שאתה צריך לשלוח הוא לתיק תקשורת. אני מניח שאפשר דרך ה"צור קשר" באתר: http://23tv.co.il/15-he/Tachi.aspx

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 5:33 pm 
Junior

אתם מדברים כאילו לא היו דברים דומים בנבחרות מאז ומעולם.

אותו שלמה זימן את רונן חרזי גם כשהוא היה פצוע או לא שיחק בקבוצה שלו כי הוא היה הבאנקר שלו.

לחלופין, הוא לא הזמין שלוש שנים את הסקורר הכי גדול בתולדות ישראל, בגלל שהוא העז לצאת נגדו.

בנבחרת יוגוסלביה הקפטן והפליימייקר דראגו סטויקוביץ' היה הבאנקר בהרכב למרות שלא ראה אור בקבוצה שלו.

כמוהו גם רוברט פרוזינצקי בשתי הנבחרות השונות.

האקאן סוקור בטורקיה, סיניסה מיכאלוביץ' (שוב ביוגוסלביה), חואן רומן ריקלמה בארגנטינה, חוסה לואיס סיירה בצ'ילה, יורדאן לצ'קוב ואמיל קוסטדינוב בבולגריה ואפילו חריסטו סטויצ'קוב הגדול... הדוגמאות לא חסרות. מה שמשותף לכולם זה שהם היו סמלים במדינות שלהם ובאנקרים של המאמנים שבנו נבחרת סביבם.

וכן, הכוכבים הללו חזרו למרכז הבמה בזכות הנבחרת. מה כ"כ מונפץ בזה?

אני לא חושב שזה כזה נורא להחזיק את בניון בסגל ואגב, עם כל הכבוד למורי, טיבי, צדק ושאר עגלות, בן חיים על רגל אחת הוא הרבה יותר בלם מהם. בן חיים הוא אחד הבלמים הגדולים שהיו כאן. לא בכל דור נולד בלם כזה וגם אם הוא לא משחק, הוא צריך להיות בנבחרת. הנה קינן נחת במכבי חיפה וכבר נראה כמו הבלם הכי טוב בליגה. קינן את בן חיים זה קו הגנה הרבה יותר טוב לא בכושר מאשר צדק את טיבי כן בכושר. הבדלי הרמות גדולים מדי, זה לא שגדלים כאן עשרות בלמים איכותיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 5:39 pm 
Junior

בנבחרת הדוגמא הכי טובה לדעתי זה אבי נימני בתקופה של גרנט, זה היה בדיוק אחרי שהעיפו אותו ממכבי והוא היה בלי קבוצה, אבל בנקר בהרכב וגם מהשחקנים ששיחקו הכי טוב באותה נבחרת בקמפיין האחרון היחסית מוצלח שלה.

לגבי הסיפא, לטל בן חיים יש בעיה אחרת, מעבר ליכולת המקצועית (שלא כולם יסכימו איתך שהוא טוב יותר, נשאר ממנו בעיקר ׳שם׳ בגלל העבר) יש לו בעיה חברתית קשה.
לכן, אם הוא לא משחק, זה תירוץ מספיק טוב לא לזמן אותו.
בייחוד שכאמור היכולת שלו זה לא משהו שאי אפשר בלעדיה ואני אישית חושב שעדיף בלעדיה..

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 5:56 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לי יש כבר את ההרכב:
שוער 20 בעולם
מגן ימני 20 בעולם
בלם אחורי 20 בעולם
בלם קדמי 20 בעולם
מגן שמאלי.. טוב נו, יואב זיו
5 קשרים 16 עד 20 בעולם
חלוץ בודד 20 בעולם

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 6:18 pm 
Junior

שטויות. טיבי זה בלם בהתהוות שכבר כרגע מדובר בבלם ליגה יוצא מן הכלל.
גבוה, בנוי טוב, מהיר ועם שכל. טב"ח כבר כמה עונות שהוא בעיקר על תקן גוויה. וחוץ מזה, הוא תמיד בטוח שמגיע לו יותר ממה שהוא מקבל וזה לא חשוב מה נופל אצלו בצלחת.
אם על בניון אפשר להתווכח איך ומתי הרומן שלו עם הנבחרת צריך להסתיים, עם טב"ח זה הרבה יותר פשוט. הרבה יותר פשוט, למשל מדודו אוואט שגם תרם המון לנבחרת(ובכל זאת לא בספרה של בניון).

אם אתה קורא לטיבי עגלה אז או שהציפיות שלך גבוהות ממרומי כסאך הקבוע בליגת האלופות ובסטמפורד ברידג' או שאתה מנסה למשוך תשומת לב כשאתה קורא לבלמים הטובים בליגה, עגלות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 07, 2012 8:59 pm 
Sophomore

יואב כתב:
אם כבר בשלמה עסקינן, זה מזכיר לי כי לפני כשבוע שלחתי מייל המבקש לדעת איך, עיתון, ישראל היום שמו, אשר על הדף הראשון מתנוססים בגאון ערכיו המכוונים לטוהר מידות ואמירת אמת, ממשיך להעסיק את שלמה שרף ששיקר באותו מקרה עם ההופעה של שלמה ארצי והגדיל לעשות ו"העניש" אותנו בזה שהשעה את עצמו מלכתוב על היורו, עדיין בעיתון.

גם אני לא מבין איך בחור חמד כמו אל קפונה מעלים מס.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 3:53 am 
Hall of Famer

אני חייב לומר שמבאס תחת שהליגה לא תשוחק שבוע הבא בגלל השעמום הזה מול לוכסמבורג. הפעם אפילו לא יהיו צחוקים בדמות של הפסד. איזה בזבוז של שבת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 4:49 pm 
Sophomore

יואב כתב:
גבוה, בנוי טוב, מהיר ועם שכל. טב"ח כבר כמה עונות שהוא בעיקר על תקן גוויה. וחוץ מזה, הוא תמיד בטוח שמגיע לו יותר ממה שהוא מקבל וזה לא חשוב מה נופל אצלו בצלחת.
אם על בניון אפשר להתווכח איך ומתי הרומן שלו עם הנבחרת צריך להסתיים, עם טב"ח זה הרבה יותר פשוט. הרבה יותר פשוט, למשל מדודו אוואט שגם תרם המון לנבחרת(ובכל זאת לא בספרה של בניון).

אם אתה קורא לטיבי עגלה אז או שהציפיות שלך גבוהות ממרומי כסאך הקבוע בליגת האלופות ובסטמפורד ברידג' או שאתה מנסה למשוך תשומת לב כשאתה קורא לבלמים הטובים בליגה, עגלות.

טיבי הוא לא בשורה בינתיים. עושה שטויות בהגנה, נרדם בכדורי גובה, מאבד את השחקן שלו (שלום לך דימיטאר מקרייב!) ושובר לפעמים את רצף משחק המסירות המשעמם של מכבי עם איבודי כדור. יש לו עוד מה להשתפר.

גם דקל קינן לא מציאה גדולה. עגלה. טב"ח הוא באמת בלם עילאי, אחד שבאמת לא צריך להיספר באותה רמה של כל מיני רפאלובים וגרשונים ובוזגלואים. אם הוא בכושר משחק זה דבר שגוטמן צריך לקבוע בעצמו ולא התקשורת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 5:01 pm 
Freshman

ברור שאם טב"ח משחק הוא פותח בלי שאלה בכלל, אבל אין לו אפילו קבוצה בינתיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 5:44 pm 
Junior

פאנוש כתב:
יואב כתב:

טיבי הוא לא בשורה בינתיים. עושה שטויות בהגנה, נרדם בכדורי גובה, מאבד את השחקן שלו (שלום לך דימיטאר מקרייב!) ושובר לפעמים את רצף משחק המסירות המשעמם של מכבי עם איבודי כדור. יש לו עוד מה להשתפר.

גם דקל קינן לא מציאה גדולה. עגלה. טב"ח הוא באמת בלם עילאי, אחד שבאמת לא צריך להיספר באותה רמה של כל מיני רפאלובים וגרשונים ובוזגלואים. אם הוא בכושר משחק זה דבר שגוטמן צריך לקבוע בעצמו ולא התקשורת.

מהזיכרון שלי אתה אוהד מכבי אז אני גם מניח שיצא לראות משחקים. בגול נגד אשדוד טיבי לא היה סגור אם שומרים אישית או יוצאים לקו נבדל. בסוף לא יצא לו לא זה ולא זה. בניגוד למה שאמרת, הוא לא מאבד כדורים, הוא משלב טכניקת מסירה טובה ורוגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 8:49 pm 
Sophomore

אני אוהד מכבי שראה את כל המשחקים השנה ונכח בכל המשחקים בבלומפילד. הגול של אשדוד הוא בפירוש גול שלו (מה זאת אומרת לא סגור על עצמו? אז משהו בהבנת המשחק שלו ובתיאום שלו עם חבריו לא טוב).
טכניקת המסירה והרוגע שלו כמעט עלו לנו במחצית הראשונה בגול, והיו אחראים למס' איבודי כדורים - חלקם מיותרים לחלוטין. הוא בלם טוב לליגה אבל כדי להפוך לבאנקר נבחרת הדרך שלו עוד ארוכה. מורי, לעומתו, ממה שראיתי - בהחלט בשל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' אוקטובר 08, 2012 9:37 pm 
Junior

אני חושב שאנחנו נאלץ לא להסכים בנושא טיבי. ואגב, לפני שקינן חזר לשחק באופן סדיר, אני בהחלט ראיתי בטיבי כבלם פותח לגטימי בנבחרת ואף יותר מזה. כעת, כשקינן חזר, אני חושב שהניסיון שלו הופך אותו לאופציה עדיפה מטיבי בשלב זה.
לגבי מורי, יופי של בלם. הוא נהנה מזה שבבני יהודה מקדמים שחקנים צעירים(בין אם בתור חזון או בין אם במשאבים דלים). שחקן ב-24 שכבר שלוש עונות פותח בהרכב קבוצה זה לא משהו שרואים בו כל יום ואני יכול לומר בבטחה שהיא נהנתה מתשואה יפה בעבור השיתוף שלו. הוא לאט לאט מתאקלם בויטסה ארנהיים ופתח פעם אחת בהרכב ופעמיים עלה מהספסל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 259 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: rony ו 7 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: