סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ו' אוקטובר 04, 2024 4:30 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 675 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 27  הבא

מי לדעתך המועמד הטוב ביותר לתפקיד רה"מ?
נתניהו 42%  42%  [ 20 ]
יחימוביץ' 31%  31%  [ 15 ]
לפיד 10%  10%  [ 5 ]
מופז 2%  2%  [ 1 ]
אולמרט 8%  8%  [ 4 ]
לבני 6%  6%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 48
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בחירות ישראל 2013
הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 12:15 pm 
Senior

בלוג: הצג בלוג (0)
בחגים נסענו כמובן לטבריה, כל המשפחה.
אבא נהג בדרך, האשה הקטנה התעייפה לה, ורפי ועמיר שיחקו מאחור קולות של חיות-בית. אצל הצבוע ביקשתי שקט.
-טוב-אמר עמיר- אז נשחק כן-לא-אני-שחור-לבן.
-עזוב-ציין רפי- זה בשביל תינוקות.
עמיר התיפח. מכיוון שהוא עדיין תינוק.
-בסדר, בסדר-הרגעתי אותו- אבא ישחק איתך את הזהו.
-כן-לא-אני-שחור-לבן-חזר עמיר על חוקי המשחק-את המילים האלה אסור להגיד. מי שמגיד את זה, הוא חמור.
זה משחק נורא חן בעיניו. חן בעיניו, זה משהו חיובי בשביל עמיר. הילד עוד לא שולט שליטה מושלמת במכמני הלשון, אך הוא ערני. התחלנו לשחק.
-אתה מוכן?- שאל בני. -כן-עניתי. זאת אומרת כבר הפסדתי נקודה.
"חמור" קבע עמיר בדייקנות, וחזר על השאלה הקטלנית: -אז אתה מוכן?
- ב ה ח ל ט. בזריזות של שד ניצלתי הפעם מן המלכודת.
-עמיר יפה?- שאל בני בערמומיות רבה.
-כמדומני-
-איך אתה משחק?-שאג עמיר- צריך לדבר ארוך!
-טוב-עניתי מהר- כמדומני אתה יפה מאוד, בני עמיר.
-איזה צבע יש לשלג?- הטמין עמיר מלכודת חדש.
-לשלג-עניתי בריכוז עצום- צבע בהיר גוון באופן קיצוני.
-בסדר- שינה עמיר את הקו- אתה רוצה לשיר?
הבחנתי בראי, שהוא מצפה מאחורי גבי, כי אומר סוף סוף "אני". -לצערי, עלי לאכזבך, בני –עניתי לו- טרם חוננתי בסגולות הדרושות לזימרה.
-מדוע אתה מדבר לאט כל-כך? -על פי רוב אין זה מנהגי- הסתובבו גלגלי השיניים במוחי- אולם בדרך זו אוכל להימנע ביעילות מלשגות שגיאות חדשות בתשובותי.
-נו- קבע עמיר בעצב- למדת, אבא, לשחק.
-אין בדעתי להתעלם מכך, שעלתה בידי להתגבר במידה ניכרת על קשיי הדיבור הלקוי בהחסר מילים ידועות!
-תגיד איזה מילים?- עשה עמיר נסיון נואש אחרון.
-מלות מפתח ראשוניות שמטעמי זהירות אין באפשרותי להזכירן במפורש, פן אצא בהפסד כתום המשחקים-אמרתי והוספתי- אין להכחיש עוד , כי ככל שמרבה לשון אכספרמנטאלית זו לשגור בפי, כך נעשים הבטחון, השטף והאילתור רב ההשראה נחלת נסיוני, עד כי תקוווני, שבמהרה יעמוד כוחי אף בנשיאת נאומים של ממש...בהיקף מירבי...לתלפיות... נחרשתי.
איך אני מדבר, לעזאזל, איזו שפה זו? כאילו מישהו אחר מסלסל בגרוני. אבל מי? ה ו פ ! כמעט עליתי על עמוד חשמל מעוצמת הגילוי. ריבונו של עולם הרי זה אבא אבן! הוא מדבר ככה, שר החוץ שלנו! הקוסם מסטרדפורד, המעולה בנאומי תבל כובש את מליאות העצרת על פי תורתו של עמיר. הוא פשוט משחק באו"ם את כן-לא-אני-שחור-לבן...
יש לציין שאבא משחק באופן יוצא מן הכלל, ממש חן בעיניו. הנה, לקח עשרים שנה עד שגילינו את סוד נאומיו המזהירים. אבל לומר את האמת, חשבנו שזה קשה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 12:16 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
nadav_hacohen כתב:
נורטון כתב:
החינוך הכלכלי הכללי שלי הוא נרחב משלך .

זה בדיוק מה שמפליא אותי בתגובות שלך על כלכלה. שלא רואים את זה בכלל.

לעומת מה שמפליא אותי בתגובות שלך, שבהן עושה רושם שאתה פשוט מבין בכל יותר טוב מכולם (E.G. ממוק בכדורסל)

לא טענתי מעולם שאני מבין יותר ממוק בכדורסל, ואפילו לא טענתי שאני מבין יותר ממך בכלכלה. אני משתדל להגיב לגופם של דברים, ולצערי מי שטוען שביבי הוא האחראי ליציבות הכלכלית היחסית מול המשבר העולמי פשוט טועה ומטעה ברמות הכי בסיסיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 12:18 pm 
Hall of Famer

ובגלל שאתה מגיב לגופם של דברים, אתה כמעט תמיד מגיב לגופו של כותב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 12:19 pm 
Hall of Famer

זה נכון שאם הכותב מרבה לכתוב שטויות, אני נוטה לציין זאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 12:20 pm 
Hall of Famer

וכמעט תמיד מבלי לנמק, כאמור - עניתי לך על המאמרים (הפשטניים כאמור) שפרשת בפניי. בא לך לענות עניינית, תענה. לא בא לך, גם טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 12:28 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
יופי, מאמרים מעיתון, הרי באותה מידה אני יכול להביא את הקפיטליסטים של NRG (נו, צמד הבלוגרים, לא זוכר איך קוראים להם) שיגידו דברים הפוכים, ובכל זאת. נלך אחד אחד.

אין לי זמן או כוח לקרוא, אבל כיף תמיד להסתכל על גרפים
מדיניות המס של נתניהו ותוצאותיה - הגרף הראשון הוא דבילי, השאלה היא כפי שכתבתי כאן בעבר, לא צמיחה מול נטל המס של העשירים אלא צמיחה יחסית (למדינות אחרות באותה תקופה), מול נטל המס הזה. מכיוון שהגרף הזה מטומטם, אני לא רואה לעצמי צורך להסתכל על שאר המאמר.
אם כי האמת היא שגם הגרף השני מעצבן, (הכנסות מול הוצאות). לא היה מזיק למשל, לקרוא על אחוז ההכנסות מול ההוצאות, ומאיפה המקור של שאר הכסף. זה היה קצת יותר מעמיק וקצת יותר מעניין.

הכתבה השניה, גם היא לוקה בחסר ולא מעניינת במיוחד. קודם כל בגלל שהיא מאמר, ועל כל מאמר כזה, אני יכול להביא מאמרים של הקפיטליסטים כאמור. אבל גם בגלל שהשאלה היא למה, למה הגרעון עלה ל 4 אחוז, ומהו מצבנו ביחס למדינות אחרות (אני למשל יכול להגיד לך שביחס לכל מיני יוון, ספרד, איטליה, פורטוגל ואירלנד, מצבנו סבבה), ובעיקר - מהו גרעון שאפשר לעמוד בו. מומחים ככל שידוע לי חלוקים על השאלה הזאת, ומניחים אותו בדרך כלל בין 2.5 אחוז לבין 5 אחוזים. אני לא יודע בדיוק מהם התנאים בישראל, אבל המאמר פשטני הרבה יותר מדי בשביל להתייחס אליו. מה שכן, באופן הכי פשוט שיש, מכיוון שאלו שנות משבר, סביר להניח שהייצוא הישראלי ירד, בגלל ירידת ביקוש בעולם שבו יש משבר, ושעל כן נדרש חוב להשלים את החסר. מצב שכמובן לא היה לאולמרט, עם כל הכבוד לו.

הכתבה השלישית סתם לא קשורה, מה הקשר לביבי? לפחות המאמרים הקודמים דיברו על לפני 2008 ואחרי 2008, זה סתם לא כותב כלום.
הכתבה הרביעית אמנם רק מרחיבה את המאמר השלישי, אבל דווקא כן מדברת קצת על הממשלה הנוכחית. בכל מקרה, אין לי מושג מה שש ההמלצות עליהן דיברה ה OECD ועל כן, אין לי איך להגיב. ובכל מקרה, ברור לי שגם ביבי והליכוד רחוקים משלמות, ומעולם לא טענתי שכן. הם רק טובים בהרבה מכל האחרים.

הכתבה השלישית.

1. תביא את מי שאתה רוצה כנגד, בבקשה.

2. אתה די מביא על עצמך התייחסות מזלזלת כשאתה כותב "אין לי זמן או כוח לקרוא" ו"מכיוון שהגרף הזה מטומטם, אני לא רואה לעצמי צורך להסתכל על שאר המאמר". אם היית טורח לקרוא, היית מבין את הרציונל מאחורי הטיעונים והגרף המדובר. אבל החלטת שזה מטומטם, אז גם אני יכול להחליט שמטומטם יהיה להגיב לחוסר הרצינות שלך.

3. כאמור, לך תביא את מי שאתה רוצה כנגד, אני מחכה ואפילו מבטיח לקרוא, בניגוד אליך. בנוסף, אני לא רוצה להגיד שאתה משקר כשאתה כותב שאין התייחסות למדדים יחסיים, אז אעשה לך הנחה ואומר שפשוט לא קראת נכון (אם קראת בכלל). דוגמאות קטנות מתוך המאמר: "העודף התקציבי של 2008 נהפך לגירעון קטן של 2.2%. גירעון בהחלט משביע רצון בהשוואה לבורות האדירים שנפערו בתקציבים של מדינות אחרות בעולם", ו-"נכון לסוף ספטמבר 2012, ישראל מתנהלת בקצב של גירעון תקציבי של יותר מ-4%. מדובר בגירעון שהוא יותר מכפול מהיעד שהציבה לעצמה הממשלה ל-2012 (2%), והגירעון הכבד ביותר זה עשור לפחות עבור שנה שאינה שנת משבר (רק בשנות המשבר הקשות של 2009 ו-2003 היה הגירעון יותר מ-4%)".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 12:34 pm 
Hall of Famer

אמרתי לך, הקפיטליסטים של מעריב (הקפיטליסט היומי, עכשיו אני רואה)

http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=b ... 933122ebb1

למשל אגב, הכתבה שלהם על כך שבישראל המצב יותר טוב מאשר בשוודיה הוא די מבריק. אני לא קורא אותם תמיד, אבל בדרך כלל כשאני קורא את החבר'ה האלה אני די נהנה.

רק לגבי הפסקה השלישית והארוכה שלך. ורק מתוך מה שאתה ציטטת, המצב לא משהו. "גרעון תקציבי של יותר מ 4 אחוז" ב 2012, אבל כאן כבר לא משווים להרבה מדינות אחרות (וכאלה שניתן להשוות אליה, COMPARABLE ) שבהן המצב גרוע הרבה יותר. מה זה משנה אם זה היעד שהממשלה הציבה לעצמה? אז בסדר, נכשלה ביעד. זה אומר גם שהיא נכשלה באופן יחסי למעמדה בעולם? זה אומר שלא היתה הצלחה בתקופה בה היורו חלש מאי פעם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 12:47 pm 
Hall of Famer

מבריק? בחיי, שמישהו יתכנת לך את ההגדרות מחדש.

מעבר לזה, אתה כל כך חפיפניק ולא מדייק בהגדרות שלך, שזה באמת עושה את הטיעונים שלך לא רציניים. ה"קפיטליסטים" לא טוענים ש"בישראל המצב טוב יותר מבשוודיה". הם בסך הכל מביאים נתון סטטיסטי די חסר משמעות, לפיו הפער בין הוצאות החמישונים העליונים להוצאות החמישונים התחתונים בשוודיה גבוה יותר מבישראל. באיזה עולם מקביל הנתון הזה נחשב ל"מצב כלכלי טוב יותר", אתמהה ועל כן אוסיף ואתמה על איכות אותה השכלה כלכלית בה אתה כה גאה.

ואני חייב לציין ש"מה זה משנה אם זה היעד שהממשלה הציבה לעצמה?" זו חתיכת שאלה מצחיקה ממי ששוב, מתגאה בהשכלתו הכלכלית הרחבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 12:55 pm 
Hall of Famer

נדב, לא כתבתי את המילה "כלכלית". כתבתי מצב, מצטער באמת שלא כתבתי ספציפית למה התכוונתי. פעם הבאה אגיה ואדייק בלשוני.

וכן, מה זה משנה אם זה היעד שהממשלה הציבה לעצמה. לא כתבתי שזה לא משנה בכלל, ולא כתבתי שזה לא כשלון. אבל אם לצורך העניין, כל העולם בגרעון של עשר אחוז (אחרי ששנה קודמת הוא היה בגרעון של חמישה אחוזים), ורק ישראל בגרעון של 4 אחוזים, אז מעניין לי את קצה הסרגל, מה היה היעד שהממשלה הציבה. מה לעשות. ובתור בן אדם שטוען שיש לו השכלה כלכלית כלשהי (רואה, גם אני יכול לדבר לזלזל בכותב שמולי, לא רק אתה תמיד), זה נראה לי בסיסי לחלוטין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 1:04 pm 
Hall of Famer

"מצב" סתם ולא "מצב כלכלי" זה מונח כללי יותר ולפיכך גרוע יותר, כי אם אי אפשר להגיד שהנתון הזה מעיד על מצב כלכלי טוב יותר, בוודאי שאי אפשר להגיד שהוא מעיד על "מצב" טוב יותר (מצב של מה? מזג האוויר? מצב רוח כללי? מצב נבחרת הכדורגל?). כך שיצא הפסדך בהסברך.

לגבי יתר הדברים, אין לי אלא לומר: בולשיט. יעד גרעון הוא יעד שממשלה קובעת לעצמה, על סמך ניתוח הנתונים העדכניים ביותר שיש ברשותה, כולל ניתוח משברים צפויים. מה הקשר בין זה לבין יעד הגרעון היווני, נניח, לא ברור לי ואתה גם לא מביא נתונים כלשהם שאפשר להתייחס אליהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 1:14 pm 
Hall of Famer

המצב עליו מדובר בכתבה. ניטפיקר, אוף.

לגבי נתונים אביא כשיהיה לי זמן מאוחר יותר. רק כתבתי בינתיים שזה שהמאמרים לא מביאים נתונים מהסוג הזה, מעידים בעיקר על שטחיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 1:15 pm 
Hall of Famer

לא אמרתי שהמאמר של ארלוזורוב ראוי להילמד באקדמיה, אבל הוא לפחות מביא נתונים משמעותיים להתייחסות. וזה בניגוד ל"קפיטליסטים המבריקים" שאמרו שום-כלום, ואם תרצה גם כלום ושום דבר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 2:45 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לגבי שלי יחימוביץ', אני לא פוסל אותה מראש (עוד לא החלטתי למי להצביע) אבל באמת שאני מסוקרן לדעת מה היא עשתה לפני הכנסת חוץ מלהגיש תכניות רדיו (פשוט כי אמרת שהיא עשתה הרבה יותר), ובעיקר ואפילו יותר חשוב - כמי שמדברת הרבה על העיוותים הכלכליים-חברתיים ותוצאותיהם (בחלק מהדברים אני מאד מסכים איתה) הייתי שמח לשמוע מה היא תעשה עם גורמי העיוותים החזקים שדי שולטים בתוך מפלגתה שלה (הוועדים הגדולים, הקרטלים החקלאיים וכו'). עיוותים כלכליים-חברתיים זה לא רק טייקונים. יהיה נחמד לשמוע ממנה מה היא מתכוונת לעשות איתם.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 4:43 pm 
Freshman

התשובה היא שבלי התמיכה של הוועדים הגדולים (או במילים אחרות - עופר עיני), היא בכלל לא הייתה מגיעה לעמדה בה היא נמצאת היום.
זה יהיה קצת תמים לצפות שהיא תפעל נגדם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 6:00 pm 
Hall of Famer

וזה מה שבאמת מחרפן בסיפור הזה.
שהמחנה שנישא על כפי הועדים,עובדי המדינה ועוד כל מיני קרטלים מאוגדים הוא זה שנקרא חברתי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 6:55 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
לגבי שלי יחימוביץ', אני לא פוסל אותה מראש (עוד לא החלטתי למי להצביע) אבל באמת שאני מסוקרן לדעת מה היא עשתה לפני הכנסת חוץ מלהגיש תכניות רדיו (פשוט כי אמרת שהיא עשתה הרבה יותר), ובעיקר ואפילו יותר חשוב - כמי שמדברת הרבה על העיוותים הכלכליים-חברתיים ותוצאותיהם (בחלק מהדברים אני מאד מסכים איתה) הייתי שמח לשמוע מה היא תעשה עם גורמי העיוותים החזקים שדי שולטים בתוך מפלגתה שלה (הוועדים הגדולים, הקרטלים החקלאיים וכו'). עיוותים כלכליים-חברתיים זה לא רק טייקונים. יהיה נחמד לשמוע ממנה מה היא מתכוונת לעשות איתם.

האמירה "הגישה תכנית רדיו" משתמעת כאילו היא הגישה את מצעד הפזמונים. היא תמיד היתה עתונאית רצינית, שעסקה ברצינות בנושאים חברתיים וקדמה אותם כמיטב יכולתה, וזה דבר שאני מעריך. כך לדוגמא מהצד השני, קלמן ליבסקינד הוא בעיניי עתונאי מאד רציני שאם ייכנס לפוליטיקה אעריך אותו כמי שעשה דבר או שניים בתקשורת. עתונאי טוב ורציני זו בהחלט קריירה שאני מכבד, בניגוד למה שעשה בחייו יאיר לפיד, נניח. אבל היות שאמרתי שממילא זה לא ממש רלוונטי מי עשה מה לפני הפוליטיקה, אלא מה עשה בפוליטיקה עצמה, נחכה ונראה מה יעשה בנט. כנראה שהוא ידבר הרבה.

לגבי יחימוביץ' והגופים שאתה מזכיר, באמת מסקרן לראות מה היא תעשה. אני רחוק מלצייר אותה ככלילת השלמות, אני רק אומר שאני מעדיף אותה על כל מועמד אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 6:55 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:

האמירה "הגישה תכנית רדיו" משתמעת כאילו היא הגישה את מצעד הפזמונים. היא תמיד היתה עתונאית רצינית, שעסקה ברצינות בנושאים חברתיים וקדמה אותם כמיטב יכולתה, וזה דבר שאני מעריך. כך לדוגמא מהצד השני, קלמן ליבסקינד הוא בעיניי עתונאי מאד רציני שאם ייכנס לפוליטיקה אעריך אותו כמי שעשה דבר או שניים בתקשורת. עתונאי טוב ורציני זו בהחלט קריירה שאני מכבד, בניגוד למה שעשה בחייו יאיר לפיד, נניח. אבל היות שאמרתי שממילא זה לא ממש רלוונטי מי עשה מה לפני הפוליטיקה, אלא מה עשה בפוליטיקה עצמה, נחכה ונראה מה יעשה בנט. כנראה שהוא ידבר הרבה.

לגבי יחימוביץ' והגופים שאתה מזכיר, באמת מסקרן לראות מה היא תעשה. אני רחוק מלצייר אותה ככלילת השלמות, אני רק אומר שאני מעדיף אותה על כל מועמד אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 7:42 pm 
Hall of Famer

ליברמן חובר לנתניהו.
אחד המהלכים הפוליטיים הכי מטומטמים שקרו בישראל.
לליברמן יש המון מצביעים שבחיים לא יבחרו בנתניהו.
לפיד יהיה המרויח הגדול, ואולי היום גוש השמאל קיבל הזדמנות לנצח את הבחירות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 7:54 pm 
Sophomore

אז במי הם יבחרו? בלפיד?!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 8:56 pm 
Hall of Famer

כן

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 9:35 pm 
Hall of Famer

התוצאות של המהלך הזה יתקבלו בבחירות. יחד עם זאת, אי אפשר שלא להסיר את הכובע - ב-4 שנים האחרונות, ביבי הוא הפוליטיקאי היחיד שמתנהג כמו פוליטיקאי - פירק את מפלגת העבודה עם העזיבה של אהוד ברק וחבריו, עשה את תרגיל הבחירות עם שאול מופז, ועכשיו זה.

לדעתי יש פה הימור לא קטן, ולאבימאל יש נקודה פה.
מבחינת מנדטים, אני רואה אותם כרגע עם סביבות 40-45 מנדטים, בניגוד לסקר של הליכוד שטען ל-57 מנדטים.
בהנחה שבשביל ממשלה יציבה הוא צריך סביבות ה-70 ח"כים, זה מותיר לו עוד 25-30.
אני מניח שיאיר לפיד יקפוץ על העגלה הרבה יותר מהר משלי יחימוביץ', ובהנחה שהוא ישיג סביבות ה-10 מנדטים, זה נותן להם 50-55 מנדטים, כלומר חסרים להם 15-20 מנדטים לממשלה יציבה.

אפשרות אחרת שלו תהיה לחבור לחרדים/דתיים. ש"ס תהיה עם סביבות 15 מנדטים, כלומר יחסרו לו 10-15 מנדטים, שאותם יסגור עם האיחוד הלאומי ויהדות התורה. אם כי לא נראה לי שזה יקרה.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 9:38 pm 
Hall of Famer

מדובר בהתרסקות בטוחה.
צירוף של שני הפוליטיקאים הכי שנואים על השבט הלבן.
אני אוכל את הכובע אם בגין ומרידור לא ינוסו על נפשם כבר מחר מהסיפור הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 9:45 pm 
Hall of Famer

כן, אבל הסיטואציה בשמאל-מרכז לא יותר טובה - 3 מפלגות (בהנחה שלבני/אולמרט רצים) של 10-20 מנדטים (ולהערכתי העבודה יכולה בשקט גם לגרוף 22-23 מנדטים), ורגע אחרי ששלי יחימוביץ' קראה למפלגות המרכז להתאחד, יאיר לפיד מפזר את ההפגנה ומודיע שירוץ לבד.

לפיד אמנם מכיר את הפוליטיקה הישראלית מאבא שלו, אבל עוד לא למד אותה על בשרו, ואין לי ספק שהוא הולך להתגלח על הזקן של המצביעים שלו כשהוא ינסה לשמור על פאסון "נקי", בזמן שאחרים רוקמים עסקאות מאחורי גבו.

שני הנעלמים העיקריים לעת עתה - כמה ש"ס הולכת לעלות אחרי החזרה של לג'נדרעי, ואיך 28 המנדטים של קדימה הולכים להתחלק.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 11:29 pm 
Hall of Famer

אני דוקא מקווה מאד שביבי לא יחבור לדתיים או למחות לחרדים. קואליציה של ליכוד, עבודה, לפיד נניח הבית היהודי נראית לי גם מאוזנת , אם כי עם פוטנציאל לקונפליקט, וגם אחלה. סוג של אידאל, למרות שלפיד הוא אפס מוחלט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' אוקטובר 26, 2012 1:50 am 
Hall of Famer

יחימוביץ' כמדומני אמרה הערב שלא תלך עם הליכוד ביתנו

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 675 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 27  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 4 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: