סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ה' אוקטובר 03, 2024 6:32 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 409 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 23, 2012 5:58 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ראי שעל הקיר כתב:
כן, כל יהודי טוב היה מת לחזור מהר לארץ קודשנו. בכלל, חרא של עיר, סיאול.
לא היה לך טיעון מצחיק כזה כבר פעם? (ועניתי את אותה תשובה כמדומני).

גם אותי זה שעשע.

הציטוט המדויק של אבימאל מהפעם הקודמת -
"(ביש גדא וינטרוב עלה לחצי גמר זוגות, כך שהוא עדין תקוע בסין, נראה לי שיאלץ להמשיך משם ישירות ליפן)"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 23, 2012 6:00 pm 
Hall of Famer

אני שמח לראות שאני מצוטט בעודי בחיי.
אחרי מותי בכלל יוציאו ספר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 23, 2012 7:09 pm 
Junior

אם תמשיך עם פניני לשון כמו - "ביש גדא ויינטראוב" יש סיכוי טוב גם לזה....

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 23, 2012 7:30 pm 
Hall of Famer

"ת'רד הטניס החדש השלם"

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 23, 2012 10:34 pm 
Junior

מעקב דור העתיד: חשוך מתמיד, בעיקר בעיית העומק. באשקלון: כל הישראלים הצעירים הודחו, מלבד סמילנסקי ששיחק נגד ישראלי אחר. אור רם איכזב, למרות הגרלה קלה. וגם גולדנגורן, למרות שהגיע למערכה שלישית מול שחקן שמדורג גבוה יותר. בנשים: חזניוק ממשיכה במסורת - הדחה בסיבוב ראשון אחרי כל טורניר מוצלח (גמר בעכו). הפעם מול קטיה טור הישראלית, שמשחקת כבר שלוש-ארבע שנים בסבב ובקושי מגרדת ניצחונות.
בניגריה, קרן שלמה ממשיכה להפסיד ברצף. דווקא פטיוק הרשימה יחסית. קיבלה הגרלה קשה מאוד, רוסיה שמדורגת בשלהי הטופ 100, והצליחה לקחת מערכה.
אין מנוס, צריך להתחיל לרדת לגילאי 12 ולעקוב אחרי ישי עוליאל. השאר חושך.
אני מקווה שהעבודה של אסי טוכמאייר - 15 פיוצ׳רים בשנה לגברים ועוד כמה לנשים (כולל טורניר 25 אלף ו75 אלף) - תשתלם מתישהו. אחרת בעוד שלוש ארבע שנים אפשר יהיה לסגור את הבאסטה.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 11:06 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
זה לא הדור שאמרת שיביא לנו שחקני טופ-100, טופ-200? אני די התייאשתי מהם מזמן. היחידה, משני המינים, שעוד יש תקוות לגביה זו פטיוק, ככל שאני רואה.

בכלל, כמו שכבר אמרתי - עצם זה שהגענו למצב שבו שחקן טופ-200 הוא הביאה השניה של משיח צדקנו מבחינת הטניס הישראלי, זה כבר עצוב כשלעצמו. בשנות ה-90 היו לישראל צרורות של שחקנים ברמות האלה.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 11:30 am 
Hall of Famer

וינטרוב הפסיד גם בזוגות.הביתה.
נסיעה מטומטמת ומיותרת, אם היה נשאר בארץ היה לפחות מגרד כמה נקודות באשקלון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 24, 2012 1:24 pm 
Junior

אני עדיין חושב שיש בדור הזה חומר לשלושה-ארבעה שחקנים בטופ 200 ובטופ 100. בנשים, די ברור שפטיוק תהיה שם, ולדעתי גם חזניוק - בסך הכל התוצאות שלה די טובות יחסית לבנות המחזור שלה וההגבלה ל16 טורנירים עד גיל 18. היא כבר זכתה ב4 טורנירים אאל״ט. מאחורי שתיהן - שממה. צריך לרדת לשנתונים ממש צעירים כדי למצוא משהו שקרוב לזה (לינה גלושקו וניקול נדל, ילידות 2000). זה בעיקר תוצאה של היעדר טורנירים. כמעט כל הבנות בשנתונים 93-96 פרשו מטניס כי היה להן יקר מדי להסתובב בעולם.
בגברים, אני קצת מהסס יותר. סמילנסקי הוא חומר לטופ 100, וגם בר בוצר יכול להבליח לשם. גולדנגורן ואור רם הם פייטרים, ושניהם קיר, אבל נמוכים מאוד. כל השאר ינשרו לדעתי. יש עוד כמה שמות (הבן של ניר חפץ, אם האופי שלו יהיה פחות חרא משל אבא שלו, ישי עוליאל הסופר מוכשר שכמעט לא מפסיד משחקים, ישה זמל הענק), אבל כולם עוד צעירים מכדי לדעת מה ייצא מהם.
כך שהמצב מדכא, אבל לטווח הבינוני והארוך אני מעריך שיהיה בסדר. השאלה כמה זמן ייקח להם לפתח יציבות, כי אני לא רואה את וינטרוב וסלע מושכים יותר משלוש שנים נוספות. דודי כבר הרבה אחרי השיא, ווינטרוב כבר לא יגיע לשם.

עוֹד נַפְשִׁי דְּרוֹר שׁוֹאֶפֶת, לֹא מְכַרְתִּיהָ לְעֵגֶל-פָּז, כִּי עוֹד אַאֲמִין גַּם בָּאָדָם, גַּם בְּרוּחוֹ, רוּחַ עָז... יָשׁוּב יִפְרַח אָז גַּם עַמִּי, וּבָאָרֶץ יָקוּם דּוֹר, בַּרְזֶל-כְּבָלָיו יוּסַר מֶנּוּ, עַיִן-בְּעַיִן יִרְאֶה אוֹר

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 3:24 pm 
Hall of Famer

קטיה טור שניצחה את חזניוק בסיבוב הראשון באשקלון עלתה לחצי הגמר, עם נצחון על רוסיה שמדורגת 380 בעולם (ושנייה בטורניר).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' אוקטובר 25, 2012 4:23 pm 
Junior

אגב, חוזר בי מעט מהלגלוג על קטיה טור. מתברר שהיו לה כמה ניצחונות חביבים בפתיחת השנה, ואז היא התגייסה לצה"ל. מאז, במשך חצי שנה, היא לא שיחקה כמעט בכלל (מלבד הטורניר הקטן ברעננה במאי). עדיין לא הייתי קופץ משמחה ומגדיר אותה כפוטנציאל למשהו, אבל גם אמיר וינטרוב התחיל ככה, רק מאוחר יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 27, 2012 3:58 pm 
Hall of Famer

קטיה טור עלתה לגמר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' אוקטובר 27, 2012 7:38 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
מספר סימני הקריאה מותאם למספר ימות השבוע? כלומר עכשיו אנחנו ביום החמישי של השבוע ה301?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 1:41 pm 
Hall of Famer

דודי מתחיל מחר צ'לנג'ר בז'נווה.מדורג 6.
אם הוא יתקדם בהתאם לדירוג, הוא עשוי לפגוש ברבע את הנדאל-קילר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 1:46 pm 
Hall of Famer

ויינטראוב אמור לעומת זאת לשחק בפיוצ'ר בנתניה. אם הבנתי נכון, זה יהיה הטורניר האחרון שלו השנה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:46 pm 
Hall of Famer

הספירה של אבימאל מפסיקה... פדרר מפסיד בגמר באזל לדל פוטרו, פדרר גם פורש מטורניר פריז וג'וקוביץ' יחזור בעוד 8 ימים למקום הראשון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:50 pm 
Hall of Famer

אכן.הלילה יעודכן הקאונטר בפעם האחרונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' אוקטובר 28, 2012 11:54 pm 
Hall of Famer

ואי שם 200 מקומות מתחת, ויינטראוב פורש מהפיוצ'ר בנתניה ומסיים את העונה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 2:53 pm 
Junior

ובינתיים, בסופו של דבר, סבב הפיוצ'רים הנוכחי מצדיק בסך הכל את ההשקעה. שלושת הצעירים הרלוונטיים - סמילנסקי, רם וגולדנגורן - עלו לסיבוב השני בנתניה (יחד עם טל ארוס הוותיק ואורן רזניק, אייל כהן ודור בלפר שהם אמנם צעירים אבל לדעתי אין חשש שייצא מהם משהו). שלושתם אמנם קיבלו הגרלות קלות (גולדנגורן ניצח בקלות את מיכאלביץ' הישראלי, רם וסמילנסקי ניצחו שני יריבים חלשים מחו"ל), אבל זאת המטרה בטורנירים האלה: לאפשר להם לצבור ניסיון וגם נקודות אי-טי-פי (לרם ולגולדנגורן יש כבר 4, לסמילנסקי 3 - משלושת הטורנירים האחרונים) שיאפשרו להם להיכנס לסבב הבא (באילת, בינואר) בלי מוקדמות, ובכך לפנות את הכרטיסים החופשיים לשחקנים צעירים יותר. בטווח הארוך אני מאמין שזה ישתלם ויאפשר ליצור קצת יותר עומק בטניס הישראלי (המטרה המוצהרת היא 2 שחקנים בטופ 100, עוד שניים שלושה בטופ 200 ועוד כמה שחקנים פעילים מתחת - כלומר, בני עשרים ומעלה שמדורגים בטופ 1,000 - בניגוד להיום שיש רק שני ישראלים בסבב).
בנשים, כצפוי, כל הבנות מודחות כבר בסיבוב הראשון. זה המחיר של שלושה טורנירים ברצף, שהשלישי בהם על 25 אלף. בשנה שעברה, כשהטורניר בנתניה היה היחיד, רשימת הכניסה הייתה חלשה מאוד וחזניוק, פטיוק, שלמה וליבי מש הרוויחו כל אחת לא מעט נקודות קלות מאוד (14 על סיבוב שני, 8 על סיבוב ראשון למש), בעיקר מול ישראליות נטולות כישרון אחרות. בסך הכל נכנסו 13 ישראליות להגרלה הראשית, כשהקאט אוף היה בסביבות המקום ה750. השנה, רק שלמה הכושלת נכנסה בקושי ישירות להגרלה הראשית, וכל הבנות התמודדו מול יריבות מנוסות יותר שגם מדורגות גבוה בהרבה (חזניוק ופטיוק לקחו מערכה). אני מניח שגם באילת נראה תמונה דומה (שתי תחרויות 10,000 והאחרונה, לפני הפדרציה, של 75 אלף).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 5:30 pm 
Hall of Famer

תחרות של 75000 זה בהחלט יפה, נדמה לי שהפרס המקסימלי בטורניר ITF נשים הוא 100000. כלומר מדובר פה באחד הטורנירים המכובדים בסבב הזה. יש מצב שנראה פה מדורגות טופ-100 בטורניר הזה, מה גם שזה מתחבר לפדרציה, אז יש מצב ששחקניות טובות שמשתתפות בפדרציה יגיעו כבר גם לטורניר הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 6:01 pm 
Junior

בדיוק לזה נועד הטורניר: הכנה לפדרציה. סביר להניח שיהיו בו לפחות 3-4 שחקניות טופ 100, גם אם לא הבכירות שבהן שיחזרו בדיוק מאליפות אוסטרליה הפתוחה. אם אני לא טועה, בטורניר הפדרציה האחרון באילת היו 6-8 שחקניות בטופ 100.
ניצחון בסיבוב הראשון של טורניר כזה שווה כבר די הרבה נקודות. אולי יפרגנו ל4 הוויילד קארדיות הישראליות מפגשים אחת מול השנייה :-)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 6:12 pm 
Hall of Famer

בצ'לנג'ר ז'נבה היה היום משחק מעניין בין קוטל צ'יליץ' לקוטל נדאל. קופיל ניצח את רוסול, כך שעל הנייר הבראקט של דודי נפתח עבורו. עכשיו צריך פאקינג לנצח שחקנים מדורגים נמוך יותר ממך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 7:46 pm 
Junior

דודי סלע ממשיך להתקדם בקצב מסחרר בכיוון ההפוך. קיבל בראש בסיבוב הראשון בז׳נווה. בקצב הזה נגיע מהר מאוד לאפס טניסאים בטופ 300. בנתניה טל ארוס ואור רם ברבע הגמר. רם מראה טכניקה מרשימה ונראה בשל למעבר לבוגרים. שאר הישראלים הודחו.
מהתרשמות אישית, חבל שאי אפשר להפוך את רם, סמילנסקי וגולדנגורן לשחקן אחד. טופ 20 היה מובטח לשחקן כזה, אפילו יותר. לכל אחד מהם יש יתרונות מובהקים לצד חסרונות בולטים מאוד:
סמילנסקי בנוי נפלא. 190 ס״מ לפחות, מוצק, עם סרב טוב מאוד, והרבה עוצמה בחבטות. מצד שני, הוא דפוק לגמרי מנטלית. סף השבירה שלו נמוך מאוד, הוא נע בין אדישות לנגטיביות ולא מאמין בעצמו. מבחינת טניס, הוא סומך יותר מדי על ההגשה שלו. אני עושה לו הנחה כי טוענים שהוא עבר תקופה קשה מאוד, כלכלית-משפחתית, ולכן עדיין לא התבגר.
גולדנגורן הוא קיר כמו סמשנובה לפחות. הוא מצליח להתיש שחקנים מנוסים וטובים ממנו בהרבה. הוא מאוד זריז, עם טכניקה טובה ויכולת החזרה די נדירה. הוא מאוד אינטיליגנט וגם חזק בראש ולעולם לא נשבר. החסרון העיקרי שלו הוא הגובה. לדעתי הוא 1.70. הוא גם חלש יחסית ומתקשה לחבוט בעוצמה. אם הוא יגבה לכיוון ה180 ויתחזק, הוא יהיה שחקן.
לרם יש טכניקה מצוינת, מגוון חבטות וגם הגשה יציבה יחסית אחרי הרבה עבודה עליה בחודשים האחרונים. הוא גם מחזיר מצוין ומגיע כמעט לכל כדור. החסרונות שלו הם גובה (פחות מ1.80 במבט מרחוק) וגם עוצמה.
לרם וסמילנסקי יש עוד שנה עבודה עד המעבר לבוגרים. לגולדנגורן עוד שנתיים בנוער. אם המאמנים שלהם (נועם בר) יעשו את העבודה, לפחות שניים מהם יעשו קריירה לגיטימית לגמרי. גולדנגורן יהיה שחקן כך או כך, אם רק יגבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 01, 2012 2:58 am 
Junior

למה לא דחפו לו כבר הורמוני גדילה אם זה כל מה שמפריד בינו לבין הבטחה חזקה לטופ 100 קבוע?

5 או 10 זה פשוט מדי. אני בעד שרוני יעשה חישוב של ממוצע כלשהו פר עמדה ונמצא מספר מעניין להכפיל אותו בוא נגיד pi או e. אח"כ כדי להוסיף אלמנט אקראי נבקש ממוק לחשוב על מספר נגיד 36D או 350CC ונראה כבר מה יצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 01, 2012 9:01 am 
Hall of Famer

רק לי ההודעה של רד מזכירה הודעה אופיינית על פוטנציאל NBA? אם רק ישפר את הזה ויתקן את ההוא ויסגל לעצמו את התכונה ההיא שאין לו...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 01, 2012 11:08 am 
Junior

האמת שגם לי היא הזכירה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 409 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Janiv ו 16 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: