סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 5:36 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 11:49 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
כרגיל, אוהדי הפועל רק "מגיבים" וגם זה רק "לכמה שניות", "במידה מועטה" ו"תגובה צינית". אוהדי הפועל צדיקים, לא שרים שירי שואה, אף פעם לא נהמו, לא גרמו לשופטים וקבוצה יריבה לא לרדת מהמגרש בסוף המשחק, לא זורקים רמוני עשן/ חזיזים על אוהדי קבוצה יריבה. גם אם חלילה כן, זה רק כתגובה לפרובוקציות של הצד השני, כמובן.

הוקיץ, אטו לא ירד מהמגרש, את מקרה בלוטאלי אני לא מכיר כמו שכתבתי, אלה אם כן הכוונה למשחק נגד קוראטיה ושם הוא הוחלף ולא ירד. יש רק את המקרה של קרלוס כמו שתארתי למעלה.

בכל מקרה, תופעת הנהמות והגזענות הוא תופעה מכוערת, מגעילה וצריך להעניש על זה. רק מה לעשות, שהפועל תל-אביב וקהל אוהדיה רחוקים מלהיות צדיקים וכדי שיחנכו קודם כל את עצמם. "האיום" הזה הוא צבוע ומתייפיף, נראה לי, רק נראה לי, שאם לא היה אדום, היום אף אחד לא היה מדבר על זה כולל ההנהלה של הפועל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 11:55 pm 
Junior

פאקה, הנושא פה הוא לא הקהל של הפועל ומעלליו או אי מעלליו. הנושא פה, מבחינתי לפחות, הוא שבהפועל נוח מאוד להעצים את תופעת הגזענות שחוו בטדי למשהו שלא היה כמותו. "בפעם הבאה, נרד מהמגרש", "תראו מה זה גרם לטוטו לעשות...".
התופעה הזו היא תופעה מגעילה ובזויה אבל לא משהו שלא קיים בהמון מגרשים בליגה שלנו. זה פשוט הרבה יותר נוח לתלות בזה את האשמה ולא נניח בזה שהפועל לא שיחקו טוב או בזה שכבר מהדקה ה-46' כל השחקנים שלהם תופסים את הצד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אוקטובר 30, 2012 11:59 pm 
Sophomore

יואב, זה דווקא כן הנושא, כי השאר זה נסיון של הנהלת הפועל להשפיע על החלטת בית-הדין לגביי העניין של תמוז.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:13 am 
Junior

אטו איים לרדת. לא ירד. (מול סראגוסה בעונת רייקארד האחרונה אאל״ט).
ההרחקה של טוטו היא שערוריה וביזיון.
התלונות של אוהדי הפועל על קריאות גזעניות הן צביעות.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:31 am 
Junior

כיוון שאנשים כאן שוב וכרגיל מתבלבלים בין קרחאות גועל נפש לקריאות גזעניות, לא אנסה כלל להכנס לעימות.

כל הא הוא אה על שירי שואה זה רק נסיון להסיט את הדיון מכך שיש קבוצה גדולה של יודו-נאצים בחברה הישראלית. אוהדי הפועל לא טובים או רעים מכם.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:40 am 
Junior

Red Sumo1 כתב:
כל הא הוא אה על שירי שואה זה רק נסיון להסיט את הדיון מכך שיש קבוצה גדולה של יודו-נאצים בחברה הישראלית. אוהדי הפועל לא טובים או רעים מכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:54 am 
Hall of Famer

חוק חדש או הנחיה חדשה, לא מעניין אותי. פעם ראשונה שאני רואה אדום על דבר כזה (ואפילו צהוב).

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:55 am 
Junior

פאקה כתב:
כרגיל, אוהדי הפועל רק "מגיבים" וגם זה רק "לכמה שניות", "במידה מועטה" ו"תגובה צינית". אוהדי הפועל צדיקים, לא שרים שירי שואה, אף פעם לא נהמו, לא גרמו לשופטים וקבוצה יריבה לא לרדת מהמגרש בסוף המשחק, לא זורקים רמוני עשן/ חזיזים על אוהדי קבוצה יריבה. גם אם חלילה כן, זה רק כתגובה לפרובוקציות של הצד השני, כמובן.

הוקיץ, אטו לא ירד מהמגרש, את מקרה בלוטאלי אני לא מכיר כמו שכתבתי, אלה אם כן הכוונה למשחק נגד קוראטיה ושם הוא הוחלף ולא ירד. יש רק את המקרה של קרלוס כמו שתארתי למעלה.

בכל מקרה, תופעת הנהמות והגזענות הוא תופעה מכוערת, מגעילה וצריך להעניש על זה. רק מה לעשות, שהפועל תל-אביב וקהל אוהדיה רחוקים מלהיות צדיקים וכדי שיחנכו קודם כל את עצמם. "האיום" הזה הוא צבוע ומתייפיף, נראה לי, רק נראה לי, שאם לא היה אדום, היום אף אחד לא היה מדבר על זה כולל ההנהלה של הפועל.

הדמגוגיה אצלך זה תחביב או מקצוע?
אני כתבתי שלמרות שנלחמים בשירי השואה הם עדיין קיימים לצערי ואם זה לא ברור אז אני מקווה שכל אוהד שמשתמש בפירוטכניקה יורחק ממגרשי הספורט עד שארית חייו.
אפשר עכשיו לחזור לעניין מבלי שתכניס לי מילים לפה או תכליל את כל אוהדי הפועל?

לגבי אטו, הוא אכן ירד מהמגרש והסכים לחזור רק אחרי שכמה שחקני ברצלונה באו ושכנעו אותו. זה שאתה לא מכיר את מקרה באלוטלי לא אומר שזה לא קרה, אז לא, זה לא "רק" המקרה של קרלוס.
הטענה שלך לגבי צביעות מראה רק על שנאת הפועל ותו לא. שחקן הפועל סובל מגזענות מתמשכת ולא רק שלא עושים שום דבר בנידון (כפי שהחוק מחייב) אלא מענישים את אותו שחקן על שעשה משהו שנהוג בכל מקום בעולם. מה בדיוק לא בסדר באיך שהנהלת הפועל הגיבה ואיך אוהדי הפועל בכלל קשורים לעניין?
היום עלה לשידור ברדיו בחור מאיגוד השופטים בשם שמוליק שטייף וטען שהשופט צדק בהרחקת תמוז מכייוון שבניגוד למקרים המוכרים משאר העולם, הקהל של בית"ר הוא קהל אלים שמתחמם בקלות וההרחקה הרגיעה אותם. אתם מבינים את גודל האבסורד? אוהדי בית"ר קיבלו מתנה על עצם היותם קהל אלים וגזעני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 2:08 am 
Sophomore

ברור לי, כמו שברור גם לך אני בטוח, שאם לא היה אדום, אז אף אחד לא היה מדבר היום על נהמות או בננות. אף אחד לא היה מאיים לפנות לאופ"א ובטח לא לרדת מהמגרש. כי אתמול סביר להניח לא היה שונה משאר הימים במגרשי כדורגל, פעם זה נהמות (שאגב, גם אצלכם זה קרה), פעם זה שירי שואה וגטו, פעם זה חיזבאללה.

התגובה של הנהלת הפועל היא היסטרית במקרה הטוב וצבועה ומתחסדת במקרה הרע, זאת תגובה גם שתיזכר ותעמוד למבחן. היא תעמוד למבחן בפעם הבאה שזה יקרה לשחקני הפועל, היא גם תעמוד למבחן שזה גם יבוא מהקהל שלכם. הריי ברור שהפועל עכשיו מנהלת מאבק תקשורתי לקראת הדיון של תמוז בבית-הדין, מנסה להרוויח נקודות זכות. יש שיגידו שזה לגיטימי (אוהדי הפועל) ויש שיגידו שזה צבוע (כנראה אני, ששונא את הפועל).

לגביי מקרים משאר העולם, אין לזה שום תקדים וזה לעולם לא קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 4:35 am 
Junior

א. לא, ממש לא ברור לי שאלמלא האדום אף אחד לא היה מדבר על זה. ואתה יודע מה? זה גם לא ממש משנה. מה שהיה במשחק היה מבחיל וזה שאתה כותב שזה קורה בכל משחק לא הופך את זה לנכון.
התגובה של ההנהלה במקום ועדיין לא הבנתי איך התנהגות של אוהדי הפועל בעבר רלוונטית למקרה הזה.
אגב, לא הבנתי למה התכוונת כשכתבת שזה מעולם לא קרה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:23 pm 
Sophomore

מעולם לא קרה שקבוצה ירדה מהמגרש בעקבות קריאות של קהל. במקרה ששחקן בודד עושה את זה, חוץ מהעניין ההפגנתי והסמלי, אין לזה משמעות כי המשחק ימשיך. שחקן בודד אפשר להחליף או להישאר עם עשרה שחקנים, כשקבוצה שלמה תרד אז המשחק מתפוצץ ופה לא היה תקדים כזה. לפי החוק, במקרה הטוב זה הפסד טכני ובמקרה הרע זה גם הורדת נקודות או אפילו ליגה (במקרה של אי הופעה למשחק נראה לי). בוא נגיד, שאני מאוד מתקשה להאמין שהפועל תעשה את התקדים הזה וכמו שכבר כתבתי למעלה, זאת הצהרה שתעמוד למבחן גם.

אני לא הייתי במשחק ובטלוויזיה אי אפשר לשמוע, אני מאמין שהיו קריאות גזעניות למרות שזה לא צוין בדוח השיפוט. מה שכן, אם זה לא צוין שם, כנראה שזה לא היה קיצוני והמוני כמו שהפועל מנסה לצייר. אם לא היה אדום או אם הפועל הייתה מנצחת, מבטיח לך שאף אחד לא היה מדבר על זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:25 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
אם העניין יגיע לרמה של אופ"א ופיפ"א, אני לא רואה את ההתאחדות נוגעת בקבוצה שתרד מהמגרש בגלל קריאות גזעניות.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:40 pm 
Junior

פאקה: לא רק ששמעו את זה ב-TV אלא שהשדרני המשחק אף ציינו זאת בשידור כולל זריקת חפצים על אבוקסיס.

"... רבים הצבעים עמך אדוני, תכלת פרשת על פני השמים, ולאמא שלי חומות העיניים, ירוק לעלה ולורד ורד, או לבן או אדום ועוד יש ועוד! רבים הצבעים עמך אדוני יפים ומרובים! ולמה בראת לך ילדים צהובים, אדוני, צהובים?..."

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:44 pm 
Sophomore

ראי, בוא נגיד שבמקרה של גזענות כמו גם אלימות, אנחנו חסידי אומות העולם לעומת מה שקורה בחו"ל. אז אם בחו"ל זה לא קרה, לא נראה לי שאופ"א או פיפ"א יתנו גיבוי למהלך כזה דווקא בישראל.

רד סומו, אני לא מתווכח איתך, רוב הזמן הטלוויזיה שלי הייתה על ווליום נמוך כי אני פשוט לא מסוגל להקשיב לארבל. אבל כמו שציינתי, זה כנראה לא היה יותר או פחות מהגועל נפש הרגיל שיש במגרשי כדורגל. אגב, מקווה שלהפועל יש הוכחות לזה, כי קשה לי להבין את הפער העצום בין הטענה של הפועל כאילו נשברו כל הכלים לבין זה שהשופט לא ציין שום דבר בדוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 12:55 pm 
Junior

השופט והשופט הרביעי אמרו, וכמו שאמרתי אתמול, שמחינתם זה לא היה קריאות גזעניות כי זה כוון רק כלפי טוטו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 1:18 pm 
Hall of Famer

אני לא אופתע אם היו קריאות לתמוז ברמה זו או אחרת. מגרשי כדורגל הם די אשפה מהבחינה הזו, בטח ובטח טדי. מהמעט שראיתי, לא היו, מצד שני, קריאות בהיקף שהיו למקנקי ב-94'. אז זה באמת היה המוני בצורה שגם בטלויזיה זה היה ברור כשמש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 3:04 pm 
Junior

Red Sumo1 כתב:
כיוון שאנשים כאן שוב וכרגיל מתבלבלים בין קריאות גועל נפש לקריאות גזעניות, לא אנסה כלל להכנס לעימות.

סומו יקירי, אני לא מתבלבל בין כלום לכלום.
קריאות גזעניות - זה דרעק.
שירי שואה - זה דרעק.
בובה של יבגני אובארוב - זה דרעק.
לזרוק רימון למגרש - זה דרעק.
סלים טועמה מחבל - זה דרעק.
ועוד ועוד ועוד.
הדבר שאני הכי מתגעגע אליו בגן נר זה העובדה שידעת שאתה עומד בתוך קהל (גם אם הוא של 20 איש בלבד, וגם אם הוא של 2000) שלא מקלל כעיקרון.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 3:08 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הקהל של גליל מקלל?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 5:40 pm 
Junior

החדש? הוא לא קיים מספיק זמן בשביל שיהיה אפשר להגיד. בהחלט יכול להיות שזו תהיה אחת ההצהרות המרכזיות שלו.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 8:05 pm 
Sophomore

טוב, אז טוטו מורחק משני משחקים והפועל לאט ובטוח יורדת מהעץ, כנראה אפילו לא תערער.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 8:29 pm 
Junior

צוד: טורניר בנדל השנה. 20 האוהדים שלכם קיללו יופי ושמחו על הריסת אוסישקין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 8:30 pm 
Junior

וזה שמשהו דרעק עדיין לא אומר כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אוקטובר 31, 2012 8:45 pm 
Junior

בנתיים המחירים לאוהדי הקבוצה האורחת בדרבי, קופצים לשיעור חסר תקדים: 132 ש"ח.
מכבי ת"א פנתה לרמון בשביל שישמור על המחירים הרגילים וכך תעשה מכבי כשתארח גם היא את הדרבים. רמון סירב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 01, 2012 1:17 am 
Junior

Red Sumo1 כתב:
וזה שמשהו דרעק עדיין לא אומר כלום.

מה זאת אומרת לא אומר כלום? בטח אומר. אומר שזה דרעק.
לא הייתי בטורניר בנדל, אבל אם שרו שירים על אוסישקין זה לא לקלל.
אגב, בטורניר אוסישקין לפני שנתיים קפץ על בן דוד שלי איזה אוהד הפועל תל אביב ואמר לו: תגיד מילה על אוסישקין אני שוחט אותך.

ראובן כתב:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' נובמבר 01, 2012 6:51 am 
Junior

לצערי יש אצלנו כאלה שמרגישים כלפי אוסישקין כמו שיש כאן כלפי פגיעה ברב באשכול ההוא.

דרעק, גועל נפש, הם לא מדדים לכלום. זה שאתה ואני חושבים כך, לא אומר כלום.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: