סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 9:29 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ג'עברי חוסל בעזה
הודעהפורסם: ש' דצמבר 01, 2012 8:39 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אורליאן כתב:
ופה מתעוררת שאלת הנאמנות. אם אחמד טיבי לקח חלק במשלחת פלסטין, כשהוא טוען טענות בכנסת, הוא עושה את זה כח"כ ישראלי, או כפלסטיני??

או אם לחדד, האם ערביי ישראל הם שאלה ישראלית, או עניין פלסטיני? ולכל תשובה שתיתן לשאלה הזו, יש משמעויות שלא תמיד מתיישבות עם מה שקורה בפועל.

שאלה אמיתית, שאין לי תשובה עליה.

שאלת הנאמנות היא מאוד פשוטה. אחמד טיבי הוא אזרח ישראלי ומחויב לחוק הישראלי. המקרה של עזמי בשארה ממחיש לך שלא מדובר באנשים מעל החוק. אם יש לו גם נטיות אחרות הוא צריך לדעת לשלב אותן.

וכל זה טוב ויפה, ואני לא מטאטא שום דבר מתחת לשטיח, אני רק אומר שהדחליל של "המדינה הפלשתינית תדרוש שישראל תהיה דו לאומית" הוא דחליל כי הדרישה הספציפית הזו היא חסרת ערך לחלוטין. דברים אחרים הם כמובן לא חסרי ערך ואין לי שום כוונה להמעיט בנזק שהפלשתינים יכולים לגרום (לישראל, לעצמם ולשאר העולם). בגרימת נזק יש לפלשתינים רקורד נאה מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' דצמבר 01, 2012 10:16 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
"הדחליל"הוא לא מדינת פלסטין תדרוש (זה באמת דחליל חסר משמעות) וגו', אלא הפלסטינים ידרשו, כשפלסטינים יש גם עם תעודות כחולות... ואז מה עושים?

ולעניין הנאמנות, אני תוהה עד כמה נמתח הגבול, כשח"כ ישראלי פועל לפגיעה באינטרס ישראלי, למען ישות עויינת לישראל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' דצמבר 02, 2012 11:32 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
ראובן כתב:
אני רק אומר שהדחליל של "המדינה הפלשתינית תדרוש שישראל תהיה דו לאומית" הוא דחליל כי הדרישה הספציפית הזו היא חסרת ערך לחלוטין.

זהו בדיוק, שאני חושב שהיא ממש לא חסרת ערך, ולמעשה נראה אותה תופסת יותר ויותר מקום במיינסטרים העולמי. אני חושב שהיא במגמת התגברות כבר עכשיו, למרות שעדיין לא בווליום שאני חושב שהיא תגיע אליה. כל תנועת "ישראל היא מדינת אפרטהייד" לא שייכת בכלל לשאלת "מדינה פלסטינית כן או לא", אלא לשאלות כמו "היהדות זה לאום או דת" ו"האם בישראל שולטים חוקים של סגרגציה על בסיס דת".

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 528 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: