סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' אוקטובר 05, 2024 12:12 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 675 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  הבא

מי לדעתך המועמד הטוב ביותר לתפקיד רה"מ?
נתניהו 42%  42%  [ 20 ]
יחימוביץ' 31%  31%  [ 15 ]
לפיד 10%  10%  [ 5 ]
מופז 2%  2%  [ 1 ]
אולמרט 8%  8%  [ 4 ]
לבני 6%  6%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 48
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: בחירות ישראל 2013
הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 2:43 pm 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
אוי,תראו את הצניעות הכלכלית.איכס.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4317909,00.html

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 2:49 pm 
Hall of Famer

זה באמת מגעיל אותך?

אם יש דבר אחד שאפשר להגיד באמת לטובתה של שלי יחימוביץ', זה שהיא חיה כלכלית כאחד האדם. זה כמעט מרגש אותי לראות מועמדת רצינית לראשות ממשלה שגרה בדירה כל כך רגילה, לעומת הביבי והברק למיניהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 2:53 pm 
Hall of Famer

ציפה דריפה אלמדלסי כתב:
צוד, באמת? בן ארי?
איך זה מסתדר עם הזעזוע הכן שהפגנת בכל מדיה אפשרית אחרי כל מיני אירועים של תקיפת אפריקאים בתל אביב/ירושלים?

לעומת הקמפיין הכה דוחה של בן ארי על האוטובוסים עכשיו, היחס שלו ושל החב'רה שלו למסתננים צריך להכניס אותם לחבר הנאמנים של יומן רייטס וואטש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:00 pm 
Junior

לא באמת יודע. לא נראה לי שאני אצביע לו, אבל אני די מתבאס מזה שהמפד"ל, ויותר מזה, מולדת בגלגולה הנוכחי, היא מפלגה ששמה בראשותה בנאדם שמציע לי שתי מדינות לשתי עמים. עם כל הכבוד, מר בנט, זה יש לי מספיק, כפרה עליך, עם כל הכבוד.
אה, וערן - איפה ראית שהוא בעד תקיפת אפריקאים? (אני שואל באמת. תראה לי את זה, ואני לא מצביע לו, במיליון אחוז).

רעיון מקורי שלי:
תמונה
(סתם, נו, של נדב).

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:03 pm 
Senior

charlie5 כתב:
אוי,תראו את הצניעות הכלכלית.איכס.
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4317909,00.html

מצטרף לנדב ושואל - מה מגעיל בזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:06 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
זה באמת מגעיל אותך?

אם יש דבר אחד שאפשר להגיד באמת לטובתה של שלי יחימוביץ', זה שהיא חיה כלכלית כאחד האדם. זה כמעט מרגש אותי לראות מועמדת רצינית לראשות ממשלה שגרה בדירה כל כך רגילה, לעומת הביבי והברק למיניהם.

כן,כשאני רואה את זה השכם והערב בעיתונים ובאתרי אינטרנט אז כן.
במקום שזאת תהיה צניעות אמיתית - זוהי צניעות כלפי חוץ,מגעילה ומתוקשרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:09 pm 
Senior

כלומר, היית רוצה שבגלל שהיא גרה בדירה, לא יזכירו בכלל איפה היא גרה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:15 pm 
Sophomore

תומר כתב:
כלומר, היית רוצה שבגלל שהיא גרה בדירה, לא יזכירו בכלל איפה היא גרה?

לא,סתם נקודה היא שהדירה הנ"ל לא ממש נגישה לכל אדם,אבל זה לא העניין.
אם באמת קראת מה שכתבתי(ולא קראת) אז טענתי שבלי קשר למידת הצניעות המהוללה,כשהיא נישאת בפי כל אדם היא,לצערי,לא ממש נחשבת צניעות.
במיוחד כשגברת יחימוביץ' מזמינה את חבריה העיתונאים כדי להנציח כל פרט ופרט צנוע זה או אחר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:16 pm 
Hall of Famer

תומר, אתה לא מבין. כשביבי מסתובב עם דולרים בגרביים ומנהל פגישות מסוויטות עסקים בכחנליות-זו רהבתנות צנועה, כלפי פנים, רק מעטים יודעים ולכן זה בסדר. אבל כששלי שמשתכרת כאחד האדם ולא קשורה לבעלי הון מפגינה את הקונטרה-זה דוחה. כל כך ברור והגיוני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:24 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
תומר, אתה לא מבין. כשביבי מסתובב עם דולרים בגרבייםומנהל פגישות מסוויטות עסקים בכחנליות-זו רהבתנות צנועה, כלפי פנים, רק מעטים יודעים ולכן זה בסדר. אבל כששלי שמשתכרת כאחד האדם ולא קשורה לבעלי הון מפגינה את הקונטרה-זה דוחה. כל כך ברור והגיוני.

יחימוביץ' לא משתכרת כאחד האדם אלא אם כן היא סירבה בתוקף לקבל משכורת כחברת כנסת.
היא גם מחזיקה נכסים בשווי מליוני שקלים שאין לכל אדם.
ואין לי שום בעיה עם זה.הבעיה מתחילה כשמתחילים צילומי התקריב על הצניעות ופשיטת הטלפיים לאמור-צנוע אני.
בקשר לטענות על נתניהו - אלדד יניב טען שהפגישות הינן בביתו של אביו של נתניהו כך שהציטוט לא מדויק(אלא אם כן הבית הוא סוויטת פאר).
בכל מקרה באמת אין לי על מה לדבר עם בן אדם שמצטט את אלדד יניב.איש ההגיון והשכל הישר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:32 pm 
Hall of Famer

אלדד יניב טען שפגישות שנערכות במטרה ששרה לא תדע עליהן נערכות בבית של בנציון נתניהו. הוא אמר שנתניהו לא סובל לשבת במצודת זאב, ואת "מחאת המילואימניקים", למשל, הוא ארגן מהסוויטה של קראון פלזה תל אביב.

יחימוביץ' התחילה הכי מלמטה שאפשר, ואם היום יש לה קצת נכסים-זה בזכות עבודה קשה וכשרון. היא מבינה את המעמד הנמוך ואת הבינוני, כי היא היתה שם. ביבי הוא האנטיתזה למעמד הזה, הוא נהנתן מושחת.

וכן, אני מאמין לאלדד יניב. החומרים שהוא מפיץ-אם היה בהם בדל שקר, הבנאדם לא היה מעז. ועובדה-ליברמן שותק, נתניהו שותק, ברק שותק. זה כי הם אוהבים אותו?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:53 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
לדעתי הסיבה העיקרית שהם לא מגיבים לאלדד יניב זה כי הם רוצים לשמר את המצב, שבו אף אחד לא יודע שאלדד יניב קיים.

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 3:58 pm 
מנהל פורום

צוד, צריך מידה לא מבוטלת של עיוורון או צדקנות או אטימות בשביל לא להבין שהקמפיין של בן ארי כנגד הסודנים והאריתראים יצר ואפש את אווירת הפוגרום של השבועות האלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 4:07 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
לדעתי הסיבה העיקרית שהם לא מגיבים לאלדד יניב זה כי הם רוצים לשמר את המצב, שבו אף אחד לא יודע שאלדד יניב קיים.

אתה לא חזק בפייסבוק, אה ראי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 4:27 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ביום שבו אני אהיה ראש ממשלה, החוק הראשון שאני אעביר יהיה שאנשים שמשתמשים בטיעון ה"הוא כנראה צודק, עובדה שלא תובעים אותו" יוכו באופן מיידי על ידי ברק משמיים והשיער שלהם יהפוך לסגול.

אני יכול לדמיין מיליון סיבות למה לא לתבוע את אלדד יניב, למשל ההנחה שלא משנה מה תהיה תוצאת המשפט, הוא יתארך ויכלול הטחת רפש גרועה בהרבה מהמצב הנוכחי (ע"ע המשפט של אולמרט) ומשפטי דיבה נוטים להיות הרבה פעמים משפט של התובע ולא של הנתבע (ע"ע קישון). זה לא הופך את כל ההאשמות שלו לנכונות. לפחות האשמה אחת (שברק וביבי יכלו להשיג הפסקת אש בעמוד ענן ויצאו למבצע רק לצרכי בחירות) כבר הופרכה על פניה למרות שהוא העלה אותה באותה מידה של ביטחון עצמי והחלטיות שהוא מביא כל טענה אחרת.

מן הסתם הוא צודק בחלק מהדברים, משקר במצח נחושה בחלקים אחרים, ועל זה הוא בונה את הקמפיין שלו. זה עדיין לא אומר שויינשטיין הוא קונסיליירי של ליברמן וביבי והובא רק כדי לסגור את התיק לליברמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 4:30 pm 
Senior

התכוונת לזה מן הסתם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 4:34 pm 
Hall of Famer

ראובן כתב:
ביום שבו אני אהיה ראש ממשלה, החוק הראשון שאני אעביר יהיה שאנשים שמשתמשים בטיעון ה"הוא כנראה צודק, עובדה שלא תובעים אותו" יוכו באופן מיידי על ידי ברק משמיים והשיער שלהם יהפוך לסגול.

אני יכול לדמיין מיליון סיבות למה לא לתבוע את אלדד יניב, למשל ההנחה שלא משנה מה תהיה תוצאת המשפט, הוא יתארך ויכלול הטחת רפש גרועה בהרבה מהמצב הנוכחי (ע"ע המשפט של אולמרט) ומשפטי דיבה נוטים להיות הרבה פעמים משפט של התובע ולא של הנתבע (ע"ע קישון). זה לא הופך את כל ההאשמות שלו לנכונות. לפחות האשמה אחת (שברק וביבי יכלו להשיג הפסקת אש בעמוד ענן ויצאו למבצע רק לצרכי בחירות) כבר הופרכה על פניה למרות שהוא העלה אותה באותה מידה של ביטחון עצמי והחלטיות שהוא מביא כל טענה אחרת.

מן הסתם הוא צודק בחלק מהדברים, משקר במצח נחושה בחלקים אחרים, ועל זה הוא בונה את הקמפיין שלו. זה עדיין לא אומר שויינשטיין הוא קונסיליירי של ליברמן וביבי והובא רק כדי לסגור את התיק לליברמן.

אני לא אמרתי "לא תובעים אותו, אז הוא צודק". אבל הוא אומר קבל עם ועדה דברים מאד מפורטים, האשמות עם שמות ומעשים, והוא אחד שהיה שם. השתיקה שבתגובה בהחלט אומרת דרשני, זה לא איזה וייס/בוזגלו מהרחוב שצועק "מושחתים", זה אחד שעשה את הדברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 4:51 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:
ראובן כתב:

אני לא אמרתי "לא תובעים אותו, אז הוא צודק". אבל הוא אומר קבל עם ועדה דברים מאד מפורטים, האשמות עם שמות ומעשים, והוא אחד שהיה שם. השתיקה שבתגובה בהחלט אומרת דרשני, זה לא איזה וייס/בוזגלו מהרחוב שצועק "מושחתים", זה אחד שעשה את הדברים.

כן,דברים מאוד מפורטים בעצם היותם מגוחכים ונטולי כל יסוד.
"דולרים בגרביים",בטח שעופר עיני מהמר תחפש בגוגל "עופר עיני הימורים","אני מכיר 25 חברי כנסת ושני ראשי סיעות שלוקחים סמים קלים" - את הסרטונים הבאים כבר לא ראיתי,ד"א הוא מאוד עזר לי לסרט באזרחות על חופש הביטוי.
בקיצור,אמירת אלף ואחד קשקושים ללא בדל הוכחה תוך ניסיון להשחיר פניהם של כל מתחריו במהלך הריצה לבחירות.
מצחיק שקופצים על פייגלין שתומך בהתרת סמים קלים אבל כנראה שאלדד יניב אפילו לא שווה שיקפצו עליו מאותה סיבה בדיוק.
סה"כ הוא לא הראשון ולא האחרון שמנסה לקדם עצמו על ידי פרסום קונספרציות.

ולגבי האמירה שיחימוביץ' "התחילה מהתחתית" -באיזה מובן? שכולם בשנות ה-70 התחילו עם הון עצמי?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 4:53 pm 
Hall of Famer

מי קפץ על פייגלין ולמה שיקפצו עליו בנושא הזה?

ובוא נאמר שדבר אחד אתה לא יכול לקחת מיניב: מה שהוא יודע מהפוזיציה שלו, אתה ואני לא נדע. מכאן והלאה נשאלת השאלה עד כמה מאמינים לו. אני מאמין לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 5:04 pm 
Sophomore

nadav_hacohen כתב:

ובוא נאמר שדבר אחד אתה לא יכול לקחת מיניב: מה שהוא יודע מהפוזיציה שלו, אתה ואני לא נדע. מכאן והלאה נשאלת השאלה עד כמה מאמינים לו. אני מאמין לו.

קצת אחרי שנבחר במקום גבוה מידי בפריימריז יצאו אתרי החדשות בידיעות מפליגות על עברו של המפיסטו המרושע.

ובדיוק על זה אני לוקח ממנו.אני מאמין שעל ידי כך הוא מנצל את עמדתו לשעבר על-מנת שיחשבו שהקשקושים שהוא מפרסם הנם מהימנים.
על פי צפיה בחלק מהסרטים - הם בלתי הגיוניים בעליל וחסרי הוכחות - ובכלל מבוימים כהצגה באופן מגוחך.
אני יודע שהעיתונאי שהקים איתו את המפלגה,אבישי מתיה,פרש אחרי כשבוע בטענה מנומסת שהוא לא חושב שהסרטים שמפורסמים בשם המפלגה הם הולמים.
ובאופן כללי כמו שנידון כאן בעבר ידוע כאדם ששקר לא זר לו ובאיך שהגדיר ראי "אדם שכשאתה לוחץ לו את היד אתה צריך לבדוק אח"כ אם נותרו לך חמש אצבעות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 5:10 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
צוד, הוא הצהיר רשמית שהוא בעד שאנשים ייכנסו לכפרים ערבים וייטבחו שם את התושבים כתגובה הולמת להליכה של אבו מאזן לאו"ם.

אז תעשה לי טובה, כל הגנה בנוסח "איפה ראית שבן ארי אומר X" היא לא רלוונטית (ועושה לי דז'ה לניסיונות הנואשים של אנשים להגן על עראפת בתקופת דמדומי אוסלו, שלא לדבר על דברים אחרים). שהוא יראה לי שהוא נגד תקיפה של אפריקאים. למשל, על ידי זה שיגיד "אני נגד תקיפה של אפריקאים".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 5:18 pm 
Sophomore

ראובן כתב:
צוד, הוא הצהיר רשמית שהוא בעד שאנשים ייכנסו לכפרים ערבים וייטבחו שם את התושבים כתגובה הולמת להליכה של אבו מאזן לאו"ם.

אז תעשה לי טובה, כל הגנה בנוסח "איפה ראית שבן ארי אומר X" היא לא רלוונטית (ועושה לי דז'ה לניסיונות הנואשים של אנשים להגן על עראפת בתקופת דמדומי אוסלו, שלא לדבר על דברים אחרים). שהוא יראה לי שהוא נגד תקיפה של אפריקאים. למשל, על ידי זה שיגיד "אני נגד תקיפה של אפריקאים".

קישור?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 5:20 pm 
Hall of Famer

nadav_hacohen כתב:

כלומר, אתה בוחר להאמין לו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 5:26 pm 
Sophomore

נורטון כתב:
nadav_hacohen כתב:

כלומר, אתה בוחר להאמין לו.

למרות הכול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' דצמבר 10, 2012 5:32 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
nadav_hacohen כתב:
ראי שעל הקיר כתב:

אתה לא חזק בפייסבוק, אה ראי?

כלומר?
אם הכוונה היא שיש לו מלאן ת'אלפים עוקבים בפייסבוק (לא בדקתי), אז יופי, יודעים שהוא קיים. רק חושבים שיש לו חשיבות של חרק, ו/או אמינות של חבר משפחת פשע. מאחר והוא היה פעם איש חשוב למדי, כנראה בעיקר השני.
הרי לשיטת "עובדה שהם שותקים" שהבאת כאן, אם אותם מלאן ת'אלפים היו חושבים עליו אחרת הייתה רועדת הארץ. עובדה שהם שותקים.

עריכה: עכשיו בדקתי. 3000 לייקים! וואו, אימפריה! אם כולם יצביעו בשבילו, יהיו לו... יהיו לו... מלאן ת'אלפים מנדטים!

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 675 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 27  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: