סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 6:36 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 644 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  הבא

אילו הבחירות היו מתקיימות היום וכו'
הליכוד ביתנו 9%  9%  [ 5 ]
מפלגת העבודה 25%  25%  [ 14 ]
הבית היהודי 18%  18%  [ 10 ]
יש עתיד 11%  11%  [ 6 ]
התנועה/קדימה 2%  2%  [ 1 ]
מרץ 21%  21%  [ 12 ]
ש"ס/יהדות התורה 4%  4%  [ 2 ]
עוצמה לישראל 2%  2%  [ 1 ]
חד"ש/בל"ד/רע"ם-תע"ל/דעם 5%  5%  [ 3 ]
ארץ חדשה/עלה ירוק/הירוקים/הגימלאים 5%  5%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 57
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 11:47 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
צוד כתב:
אני אשאל שוב. לקרוא את הריאיון של דיסקין?
ולגבי מה שאמרת, 3 מיליון נשמע הרבה כסף, אבל כמה אחרים הוציאו? (אני לא יודע, אני שואל).

3 מיליון זה 750 אלף דולר, לחלק ל 4 שנים מדובר בפחות ממאתיים אלף דולר לשנה. הרבה, אבל לא מופרך בכלל בכלל למישהו שמשמש כמנכ"ל של פאקינג מדינה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 11:53 am 
Sophomore

באמת נורטון? אני רוצה לראות את המנכ"ל שיוציא כמעט 200 אלף דולר אקסטרה על כיבוד ומנעמים ויישאר ישוב על כיסאו. סביר שישלח בבעיטה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:01 pm 
Hall of Famer

ואני רוצה לראות את אותו מנכ"ל שאתה מדבר עליו, מרוויח רק 8-9 אלף דולר בחודש (או כמה שזה לא יהיה שביבי מרוויח), ולא חי על לפחות 300K בשנה. לפחות. במיוחד אם אותו מנכ"ל נמצא בתפקיד שדורש ממנו להיפגש עם הרבה אנשים חשובים אחרים ולשמור על סטטוס מסוים.

אתה מבין, אי אפשר להחזיק את המקל משני הקצוות. לכל היותר, אתה יכול לומר שזה לא הוגן לומר שביבי מרוויח פחות מעשרת אלפים דולר, כשהוא מוציא על חשבון המדינה עוד 200 אלף בשנה. ושצריך לקרוא לילד בשמו ולומר שהוא מרוויח פי שלוש. סבבה לגמרי, אבל סמנטי. כי גם אם אתה מוסיף לו את המאתיים אלף דולר האלה, מדובר על שכר של 300 בשנה בערך, שזה לא רק לא מופרך, אלא אפילו די מעט בשביל פאקינג מנכ"ל מדינה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:13 pm 
Sophomore

א. משכורת של שר/ רה"מ בישראל היא יותר ממכובדת. בנוסף הוא זכאי למגורים+ הוצאות, רכב צמוד, טיסות מלונות ועוד ועוד אז זה ממש לא 8-9 אלף דולר כי על מה שהוא מקבל אקסטרה הוא גם לא משלם מס.

ב. יש עוד עניין פעוט כזה אתה יודע, הוא משרת ציבור!!!!!! רוצה לעשות כסף ולהרוויח כמו מנכ"ל של אללה, אין בעיה, צא לשוק הפרטי (ובמקרה של ביב אני מבטיח לעשות הכל שהוא יזכה למשרה מכניסה, העיקר שיעזוב אותנו) ותעשה בוחטות על בוחטות של כסף. אתה ראש ממשלה של מדינה דמוקרטית קטנה שמעמד הביניים שלה נשחק עד דק בלי תקווה, לא יכול להיות שאתה חי כמו רודן קטן עם שיגעון גדלות.

רק לפני שבוע המים (!!!!!!!) התייקרו ב-5%, הארנונה ב-1% ועוד כמה גזרות נחמדות כאלה שעברו כאילו כלום, איפה הבושה????

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:15 pm 
Hall of Famer

לא יודע, אני מהאנשים האלה שחושבים שאנשים בכירים צריכים לקבל משכורות בכירות (ולא, לא מאה אחוז ממה שהם היו מקבלים במשרה פרטית, אבל לפחות 50%, וכן ביבי היה מקבל בכיף קרוב למיליון בכל משרה פרטית, בטח ובטח שבאמריקה שבה הוא היה עובר את המיליון בקלות וכנראה גם פי שלוש מזה).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:17 pm 
Hall of Famer

קובי, זה בהחלט דיון ראוי, אבל כשמעלים את הטענות האלה דווקא במערכת בחירות, תוך עפעוף נוסטלגי אל הצנועים הידועים שרון ואולמרט, זה מריח לי כמו נפיחה.

ולעניין תהליכי קבלת ההחלטות - איכשהו, למרות שגם אני לא אוהב את הדרך שלשכת נתניהו (והתיאום שלו עם ברק) מתנהלת, אני בהחלט מעדיף את ההחלטות שמתקבלות שם על פני ההחלטות ההו-כה-מסודרות שהתקבלו בפורום החווה של שרון, בממשלת אולמרט-פרץ, או אצל גאוני אוסלו.

נערך לאחרונה על ידי אורן בתאריך ג' ינואר 08, 2013 12:27 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:19 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
לא יודע, אני מהאנשים האלה שחושבים שאנשים בכירים צריכים לקבל משכורות בכירות (ולא, לא מאה אחוז ממה שהם היו מקבלים במשרה פרטית, אבל לפחות 50%, וכן ביבי היה מקבל בכיף קרוב למיליון בכל משרה פרטית, בטח ובטח שבאמריקה שבה הוא היה עובר את המיליון בקלות וכנראה גם פי שלוש מזה).

"לדעתי, היה צריך לקבל" ו-"לדעתי, הוא היה צריך לקבל אבל הוא לא מקבל, ולכן הוא יכול לשדוד את הקופה הציבורית או לקבל מימון אסור" אלה שני דברים שונים, אתה יודע. בישראל זה השכר של משרתי ציבור, טייק איט אור ליב איט. כמו שאמרו, זה רחוק ממסכנות. אם ביבי חושב שהוא יכול לעשות ים של כסף במקומות אחרים, שילך למקומות האחרים. אבל מה שהוא והליברמנים והברקים עושים (כמו, למשל, ה"יעוץ העסקי" במיליונים שנותנות בנותיהם הכה מוכשרות של ליברמן וברק, באישור ובתכנון שר המשפטים) זו השתנה מהמקפצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:22 pm 
Hall of Famer

נדב, אני מסכים שאילו השלוש מיליון האלה הם שלוש מיליון לא חוקיים, ולא מוסדרים (כלומר, לא חלק מההוצאות המורשות או וואטאבר) זו בעיה, כנראה אפילו פלילית. רק מה, אם זה היה פלילי, כנראה שכבר היו נפתחים מולו הליכים. מה שאומר לי, בלי באמת לדעת, שכנראה שמדובר במשהו שיכול להיתפס כמסריח, אבל הוא בלי שום ספק חוקי. ועל כך אני אומר שאם זה חוקי, ומדובר כולה במאתיים אלף דולר נוספים בשנה, חוקיים, למנכ"ל המדינה, אז זה לדעתי, זה גם לא מסריח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:32 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אורן, יש הבדל בין "מועמד לנשיאות מבקר בארץ" ובין "מועמד לנשיאות מבקר בארץ בביקור שיזם ואירגן פוליטיקאי ישראלי ושניצל אותו לפוטו-אופורטיוניטי משותף". אני לא זוכר מהביקור של אובמה תמונות משותפות והצהרה על אג'נדה משותפת כמו שהיה עם רומני. בכל אופן, בלינק שהבאתי ניתנו עוד כמה דוגמאות שבהן רומני מדבר על נתניהו כחבר, שותף לדרך ויועץ, ונתניהו לא בדיוק טרח לפזר את הרושם הזה (וכאמור לפחות בביקור עצמו טרח לחזק אותו מאוד), אני מניח שהיה נוח לו עם העניין.

אשר לישראל היום, כמובן שאפשר להגיד שהתמיכה של ישראל היום ברומני (שלידה הסיקור של ביבי היה מתון ומאוזן) היא צד לא קשור לכך שאדלסון תמך בו, משהו כמו האהדה הנפרדת שלי למסי וללברון, אבל תרשה לי להגיד שזה לא לגמרי נראה ככה.

לגבי דיסקין, אני לא אכנס לויכוח מה גם שקטלגתי אותו בנוחות דמגוגית תחת הדברים שאני לא רוצה לעסוק בהם (וגם כי לגבי רוב הדברים אני נוטה לא להתפעל). אבל יש שם לפחות פיסקה אחת - על הדרך שבה ביבי וברק קיבלו החלטה עלומה כלשהי תוך עיקוף הממשלה והקבינט ובלי ליידע אף אחד, שבדיוק מחזקת את תפישת קבלת ההחלטות שלמשל במקרה של המרמרה עלתה לישראל במשבר גדול.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:36 pm 
Hall of Famer

נורטון כתב:
נדב, אני מסכים שאילו השלוש מיליון האלה הם שלוש מיליון לא חוקיים, ולא מוסדרים (כלומר, לא חלק מההוצאות המורשות או וואטאבר) זו בעיה, כנראה אפילו פלילית. רק מה, אם זה היה פלילי, כנראה שכבר היו נפתחים מולו הליכים. מה שאומר לי, בלי באמת לדעת, שכנראה שמדובר במשהו שיכול להיתפס כמסריח, אבל הוא בלי שום ספק חוקי. ועל כך אני אומר שאם זה חוקי, ומדובר כולה במאתיים אלף דולר נוספים בשנה, חוקיים, למנכ"ל המדינה, אז זה לדעתי, זה גם לא מסריח.

קודם כל, ממש לא מן הנמנע שיום אחד ייפתחו נגד ביבי הליכים פליליים. אממה, לך תחפור קצת במקרה ליברמן, ותבין למה אין לתלות בכך תקוות רבות.

בגלל זה, מן הסתם, #ארץ חדשה זוכה לפופולריות שהיא זוכה, וכשאלדד יניב ושות' יהיו בכנסת נראה מה ההשפעה של כל זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:44 pm 
Hall of Famer

ואם היו פוטו-אופס כאלה גם בביקור של אובאמה?
ומי אמר שפוליטיקאי ישראלי יזם ארגן את הביקור של רומני?

זה התקשורת בארץ יצרה את הרושם הזה לא אומר שהיה הבדל אמיתי בין הביקורים.

לגבי שאר הדברים שהיא מביאה שם (גם הדמוקרטים אמרו דברים כאלה בלי סוף בבחירות האחרונות), והקטע עם ישראל היום, במקרה הכי גרוע זה עולה לכלל רושם אוורירי שנוצר. זה בטח לא "תמיכה נלהבת". פשוט כי לא הייתה תמיכה אקטיבית כזו, זה שקר גס שמפיצים הבן כספיתים למיניהם. מן מעגל שוטה שהופך מהר ל"כולם יודעים, מה, לא?".

אני באמת לא חושב שביבי היה צריך לפעול כדי למחוק רושם שיוצרים כל מיני עיתונאים בארץ ולהוכיח שאין לו אחות. זה שהוא לא צריך להתגייס לקמפיין של רומני לא אומר שהוא חייב להתגייס לקמפיין של אובאמה.

וזהו, אני מקווה שהגנתי על נתיהו מספיק להיום, גם עלי חליפת האמנון לורד/דרור אידר לא מרגישה נוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:48 pm 
Junior

nadav_hacohen כתב:
אבל מה שהוא והליברמנים והברקים עושים (כמו, למשל, ה"יעוץ העסקי" במיליונים שנותנות בנותיהם הכה מוכשרות של ליברמן וברק, באישור ובתכנון שר המשפטים) זו השתנה מהמקפצה.

המקפצה כבר תפוסה על ידי א.א. אנא נסה במועד מאוחר יותר.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

נערך לאחרונה על ידי צוד בתאריך ג' ינואר 08, 2013 7:07 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:49 pm 
Hall of Famer

צוד, אתה יודע מי היה ה-"א.א." הזה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:56 pm 
Junior

אולמרט, לא?

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:59 pm 
Hall of Famer

לא!

זה היה תרגיל חקירה מבריק של המשטרה.

זה היה אחד, אבנר אברג'יל.

http://www.haaretz.co.il/news/politics/1.1199696

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 12:59 pm 
מנהל פורום

לגבי ה"מי אומר", זה נאמר בכמה מקומות כולל הלינק שהבאתי. כמובן שיכול להיות שזה לא נכון.

בכל אופן, ההתרשמות שלי בזמן אמת היתה שביבי פועל לבחירת רומני (ואני חסיד קטן גם של אולמרט וגם של אובמה, כך שאם הביקור של אובמה היה נראה כמו הביקור של רומני, עם המסיבת עיתונאים המשותפת וכל זה, אני מניח שהייתי זוכר את זה). יותר גרוע מזה, זו גם היתה ההתרשמות של האנשים בסביבת אובמה, ככה שגם אם זה לא נכון, ההתנהלות של ביבי יצרה את הרושם הזה. כך שבמקרה הרע ביבי לא פעל מספיק לפזר את הרושם שהוא פועל לטובת צד אחד ומהמר עליו לקראת הבחירות. גם המקרה הרע הזה גרוע דיו, וכאמור יש מספיק אינדיקציות לכך שזה היה מעבר לזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 1:00 pm 
Hall of Famer

א.א זה גם אסף אמדורסקי בשיר ההוא של קרח 9 לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 1:05 pm 
Hall of Famer

התרשמויות וזיכרון, ראובן, אלה יועצים רעים מאוד.

גיגול פשוט מצא תמונות של אובבמה מהביקור ההוא עם אולמרט, עם ליבני, עם ברק, ו...
גם עם נתניהו.

גם אם תאמר שהביקור של רומני היה מושקע יותר או השד יודע מה, זה עדיין לא מתחיל להתקרב ל"תמיכה נלהבת".

כל זה לא אומר, אגב, שנתניהו לא רצה מאוד שרומני ייבחר. אני מניח שהוא אכן רצה בזה. גם אני.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 1:15 pm 
מנהל פורום

נו, אז הנה מצאת את ההסבר. צילומים של אובמה עם כל החברה באופן טבעי מקשים על תמונה שמישהו ספציפי רוצה בו במיוחד. כאן לא רק שהיתה מסיבת העיתונאים המיוחדת ההיא, אלא שעל פי הדיווחים היה לנתניהו חשוב שרומני לא ייפגש עם יחימוביץ.

ואני מסכים שבפרשנות לדברי דיסקין עניינים סובייקטיביים כמו התרשמות הם בעייתית. כשמדובר על תעמולה פוליטית, ההתרשמות הרבה יותר חשובה מה'אמת'. העובדות הן שכל מי שקרוב איכשהו לאובמה קיבל את הרושם שביבי תומך נלהב של רומני. ותרשה לי להתייחס לכותרות הראשיות בישראל היום למחרת הבחירות שהציגו את הרושם הזה כתוצאה של תעמולה שקרית ועיוות נוראי של המציאות כפי שאני מתייחס למרבית הידיעות שמפורסמות בעיתון הזה.

אגב, איך אתה מסביר, למעט ברצון לכרוך את האיום האיראני לטובת הבחירות לנשיאות, את העובדה שהעימות החזיתי עם ארה"ב בעניין הזה נמוג לחלוטין מייד אחרי הבחירות?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 1:22 pm 
Hall of Famer

זה שנתינהו לא רצה שרומני ייפגש עם יחימוביץ' זה משיקוליו למערכת הפוליטית שלנו כאן. איך זה משפיע על הבחירות שם?

ושוב, אני לגמרי לא מקבל את זה שהתמיכה (החד-משמעית והנלהבת, לאל ספק) של ישראל היום ברומני משמעה תמיכה נלהבת של נתניהו.

ולשאלה למה העימות עם ארה"ב נמוג יום לאחר הבחירות שם נמוג יש הסבר פשוט - כי אחרי שאובאמה כבר ניצח, אין לפומביות העימות הזה (שאגב, אני מסכים שבנקודה מסויימת נתיהו הגזים בעניין הזה, אם כי הטיפול בענין האיראני בכללותו דווקא עומד לגמרי לזכותו) משרת את המטרה פחות טוב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 1:29 pm 
מנהל פורום

זה מעיד על כך שיחסי רומני-נתניהו הם ייחודיים יותר מהיחסים של אובמה עם כל אחד מהאנשים שציינת לעיל. זה גם מעיד על השפעה של נתניהו על רומני.

אני מוכן להסכים שבאופן כללי הטיפול של נתניהו באיום האיראני היה נכון (בהנחה שלא מאמינים לדברים שדיסקין אומר, וזכותך לא להאמין), אבל דווקא לאור זה, מה שקרה לפני הבחירות מחשיד במיוחד. טיפול נבון למדי במשך שלוש שנים. ואז אסקלציה חסרת פרופורציה והיגיון, שמביאה בסופו של דבר להתבטאות מעליבה מאוד מצד אובמה, ואז יום אחרי הבחירות חזרה לשיגרה. בדיוק מסוג הדברים שמחשיד שהפעולה לא נועדה להשיג את מטרתה אלא לשרת מטרה אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 1:36 pm 
Hall of Famer

יש הבדל בין "השפעה של נתניהו על רומני" (שקשה להניח שאינה קיימת, כאן הציר נתניהו-אדלסון בהחלט כן משחק תפקיד) לבין "השפעה של נתניהו על מערכת הבחירות בארה"ב".

זה שיש לנתיהו השפעה על רומני גורם לו לרצות שרומני ינצח בבחירות שם, ובצדק, מבחינתו ומבחינת מדית ישראל.

זה לא אומר שהוא פעל בניגוד לכללי המשחק כדי לממש את הרצון הזה - אני לא נתקלתי עכשיו באף ראיה לפעילות כזו שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 1:37 pm 
Hall of Famer

צוד כתב:
nadav_hacohen כתב:
אבל מה שהוא והליברמנים והברקים עושים (כמו, למשל, ה"יעוץ העסקי" במיליונים שנותנות בנותיהם הכה מוכשרות של ליברמן וברק, באישור ובתכנון שר המשפטים) זו השתנה מהמקפצה.

המקפצה כבר תפוסה על ידי א.א. אנה נסה במועד מאוחר יותר.

למה דווקא אולמרט מכולם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 1:41 pm 
Sophomore

צוד כתב:
nadav_hacohen כתב:

המקפצה כבר תפוסה על ידי א.א. אנה נסה במועד מאוחר יותר.

ואני אנאלפבית? ::yaz-yk:

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 08, 2013 1:41 pm 
Hall of Famer

לא, אתה אנאל-קאלימי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 644 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 26  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 13 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: