סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ש' ספטמבר 28, 2024 8:24 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 644 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 26  הבא

אילו הבחירות היו מתקיימות היום וכו'
הליכוד ביתנו 9%  9%  [ 5 ]
מפלגת העבודה 25%  25%  [ 14 ]
הבית היהודי 18%  18%  [ 10 ]
יש עתיד 11%  11%  [ 6 ]
התנועה/קדימה 2%  2%  [ 1 ]
מרץ 21%  21%  [ 12 ]
ש"ס/יהדות התורה 4%  4%  [ 2 ]
עוצמה לישראל 2%  2%  [ 1 ]
חד"ש/בל"ד/רע"ם-תע"ל/דעם 5%  5%  [ 3 ]
ארץ חדשה/עלה ירוק/הירוקים/הגימלאים 5%  5%  [ 3 ]
סך הכל הצבעות : 57
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 12:45 am 
Sophomore

בלוג: הצג בלוג (0)
ראובן כתב:
טוב, האירוע המבחיל של הבחירות התחיל לפני עשרים דקות והסתיים לפני חמש.

ובינתיים, בת׳רד אחר…
ראובן כתב:
בכל אופן, לטעון שזו הבעיה האמיתית של מערכת החינוך זה כמו לטעון שמדורות ל"ג בעומר זה הבעיה העיקרית של התחממות כדור הארץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 12:53 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
אתה מוזמן לתת לי מחליפים הולמים. אצלי זה בינתיים במקום הראשון, כשסרטון היהודייה של ש"ס נותן לו תחרות צמודה.

אני מה לעשות חושב שאלדד יניב הוא אחד הדברים שהכי ייזכרו ממערכת הבחירות הזו (בין אם הוא לא ייכנס ובין אם הוא חלילה ייכנס לכנסת), וכשאדם שנושא מסר של שחיתות וקשר שבין הון-תקשורת-ופוליטיקה מקבל זמן יחצני מופלג שבוע לפני הבחירות מהערוץ של מוזי ורטהיים (הנה, ביררתי בינתיים), אז זה לא רק מעורר חשד אלא גם מבחיל.

אגב, מסתבר שהיה ליניב פעם טור אישי באתר מאקו, והוא גם זכה להשתתף בסידרה של שי שטרן עם הפוליטיקאים. אחרי שהסתבר שעל אליעזר פישמן הוא לא יכול לדבר, אני באמת תוהה מה הקשרים בינו ובין מוזי ורטהיים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:00 am 
Hall of Famer

"חלילה ייכנס"? נניח שאתה מאד לא אוהב אותו (ואגב, בואו נזכור שהוא לא מתמודד יחיד מטעם המפלגה. יש איתו עוד כמה אנשים ראויים, או לפחות מעניינים), במה האג'נדה שלו כיום גרועה מאחרים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:05 am 
Sophomore

ראובן:
חשבתי שתבקש דוגמאות, ובאמת הסרטון של ש״ס הוא הדוגמה הראשונה שעלתה לי. עם כל חוסר־הכבוד לכתבות יח״צ, רמיזות עבות על טוהר גזע הן כמה מדרגות מעל.
(ובכלל — לא ראיתי את הכתבה שאתה מדבר עליה, אבל לפחות לכאורה זו נראית הפרזה לדבר על "כתבת יחצנות נוטפת דבש ורגעים של תעמולת בחירות בוטה" במונחים של "האירוע המבחיל של הבחירות", במדינה שבה העיתון הנפוץ ביותר הוא "ישראל היום".)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:06 am 
Hall of Famer

ואגב ה"הסתבר שהוא לא יכול לדבר על פישמן" (למי שלא יודע, אשתו של יניב עובדת בגלובס שבשליטת פישמן, ויניב דיבר על זה בראיון עם גיא רולניק), בואו נזכור שבסרטוני #השיטה הוא לא מדבר על קשרים כלליים בעלמא. הוא נותן פרטים מדויקים על דברים שרלוונטיים לקשרי הון-שלטון. די ברור שאדם במעמדו של יניב רכש לו גם חברים בעלי הון ולא רק אויבים. כשמישהו יעיד שהוא מבלה עם איל הון בבתי זונות ושאותו איל הון משלם לחוקר משטרה כדי שיפיל חקירה משטרתית נגדו (ליברמן ומרטין שלאף) או שהוא מהמר כפייתי שמפתח קשרים מיוחדים עם בעל הון (עופר עיני ודנקנר)-זה יהפוך למעניין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:09 am 
מנהל פורום

אני יותר חסיד של הגישה של לשפוט את האנשים לפני המפלגות, ולכן החלילה ברור מאליו.

אבל חוץ מזה, אני לא חסיד גדול של האג'נדה שהוא הצהיר עליה לאחרונה של להפוך את הכנסת (ולא רק אותה) לקרנבל אלים. ממילא הוא גם הבטיח הרים וגבעות וקיים מעט מאוד מזה.

בכל אופן, יניב, אתה מוזמן לראות בעצמך ולשפוט (וגם לתת עוד דוגמאות. ש"ס והיהודייה זו אחת מצוינת. עוד בבקשה):

http://www.mako.co.il/tv-people/list-in ... c31006.htm

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:12 am 
Hall of Famer

מה הוא הבטיח ולא קיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:16 am 
מנהל פורום

הוא הבטיח הרים וגבעות, כמו למשל עשרים סרטונים עד הבחירות עם הרבה מידע מרשיע, וקיים מעט מאוד מזה לטעמי. הרבה מאוד רכילות, הרבה מאוד האשמות חוזרות, ולא מעט דברים שכבר פורסמו. לא אמרתי שהוא לא קיים בכלל.

לגבי הבטחה שהוא בעליל עומד להפר, זה שאם ארץ חדשה לא תעבור את אחוז החסימה בסקרים שלפני הבחירות אז היא תפרוש מהמירוץ. אבל זה בסדר, ידוע שהסקרים משרתים את שלטון ההון והמחקרים שלהם מראים שישה מנדטים לארץ חדשה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:20 am 
Hall of Famer

תראה, מתחילת הדרך הם דיברו על זה שהם לא מתייחסים לסקרים הקונבנציונליים, אלא לסקרים שלהם שמתבססים על רשתות חברתיות. זה בעליל נשמע לי סביר יותר מאשר הסקרים של ידיעות אחרונות שמקיימים את "הישראלים". אגב, גם קמיל פוקס וגם מינה צמח כבר הכריזו בפירוש ש#ארץחדשה עשויים בהחלט לעבור את אחוז החסימה. לפי ההייפ שאני מרגיש, זה יהיה גם אפילו עם כמה מנדטים. בוא לא נשכח שהגמלאים, למשל, הביאו 7 מנדטים לא מעט על גבו של הייפ תל אביבי עיקש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:26 am 
מנהל פורום

לא נשכח ואני באמת חושש מהאפשרות הזו, אבל זה לא משנה את העובדה שהם לא עוברים את אחוז החסימה בשום סקר.

ומה שכתבת לגבי ה"מההתחלה" זה פשוט לא נכון. הנה ציטוט מדויק:

ציטוט:
כן. המטרה שלנו היא לא לגרום לאובדן קולות למחנה הדמוקרטי. אם יומיים לפני הבחירות נראה בסקרים – אין לנו הרי אינדיקציה אחרת – שאנחנו לא עוברים את אחוז החסימה, אז נודיע שאנחנו פורשים ונבקש מוועדת הבחירות המרכזית למשוך את הפתקים שלנו

http://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/ ... 7%99%D7%91

העניין עם הכשלים של הסקרים הקונבנציונליים וזה שמינה צמח היא פיון של נוני מוזס הגיע רק אחר כך, כשהסקרים הכזיבו. אבל גוגל זוכר הכל למרבה המזל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:30 am 
Sophomore

בזמן שאני צופה, אוסיף את מודעות "אם גם אצלך דור שלישי זה לא רק סמארטפון" של "הבית היהודי" (לטעמי גם "המפלגה הכי קרבית בכנסת" מבחיל למדי, אבל נעזוב את זה כרגע), ואולי גם לקיחת־הקרדיט של הליכוד על חוק חינוך חובה חינם מגיל שלוש. אז הנה כבר שתיים—שלוש דוגמאות, רק מיומיים—שלושה של שידורי תעמולה.
עוד בשליפה: הבאת הסכם איחוד הרשימות בין הליכוד וישראל־ביתנו לאישור חברי המרכז בלי לחשוף בפניהם על מה הם מצביעים, נאום ה"כפיים" של מירי רגב, הכותרת הראשית ההיא ב"ידיעות" עם האזהרה האנונימית מפני נתניהו, האזהרה הלא־אנונימית של נתניהו מפני מפלגות האופוזיציה המעוניינות (אללי!) להחליף את השלטון, הקבלה של "ידיעות" (ולתקופת־מה גם של "הארץ") את אהוד אולמרט בזרועות פתוחות, המעבר של פרץ ומצנע למפלגת־האינסטנט של ציפי לבני, הרגע ההוא שבו יאיר לפיד התחיל לקבל 15 מנדטים בסקרים עוד לפני שבכלל הודיע רשמית על כניסה לפוליטיקה, הרגע שבו יאיר לפיד יקבל לפחות שבעה בבחירות עצמן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:36 am 
Hall of Famer

קודם כל, עד ה27.12 #ארץחדשה לא הופיעה בסקרים של מינה צמח. פחות משבוע אחרי ה"פשיטה" המצולמת שערכו הפעילים, היא כבר הכריזה שהמפלגה עם "מנדט וחצי". קמיל פוקס הכריז בערוץ 10 שהמפלגה ככל הנראה עוברת את אחוז החסימה. אבל שוב, הרבה מאד מקהל המצביעים הנוכחי והפוטנציאלי של #ארץחדשה פשוט לא זמין לשיטות הסקר ה"ישנות" (שיחות לטלפון ביתי). אנשים פועלים באינטרנט וברשתות החברתיות, יש קהל אדיר של צעירים שהולך לכיוון הזה, וכאמור-נחיה ונראה אחרי הבחירות מה ייצא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:40 am 
מנהל פורום

יניב, לא נעבור פריט פריט, אבל בעיני אף אחת מהדוגמאות שהבאת לא בתחרות בכלל (את חלקן אני לא מחשיב כחלק ממערכת הבחירות ממילא).

ורק להבהיר - לא מדובר על סיסמת בחירות מגעילה או משהו כזה, אלא על עניין מהותי מאוד בעיני. לצורך העניין, תניח שיסתבר שארי שביט קיבל שוחד כדי לפרסם את הכתבה ההיא על ציפי לבני בבחירות הקודמות (כמובן שאני לא רומז את זה).

אבל אם אתה מסכים איתי שמדובר באירוע מבחיל (כפי שאני לא חולק על אבימאל שאלימות הורים היא בעיה קשה למערכת החינוך) אז מבחינתי הויכוח מיותר. עניין של טעם כנראה.

נדב, לא איכפת לי אם הסקרים טועים או לא. איכפת לי שהיתה הבטחה מפורשת והיא הופרה (או שהיתה כוונה להפר אותה). וגם זה לא בדיוק מה שמפריע לי, רק ציינתי את זה כי שאלת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:41 am 
Hall of Famer

ראובן, גם לשיטתך הדווקנית, אין מצב שההבטחה הופרה-פשוט כי אנחנו עוד רחוקים מ"יומיים לפני הבחירות".

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:53 am 
Sophomore

נו נו. הרי האירועים שמניתי לא בהכרח מבחילים רק בכוחות עצמם (אם כי גם כשלעצמם הם לא קוטלי קנים בתחום הזה), אלא גם בגלל העניינים המהותיים שמשתקפים בהם.
בכל אופן, אני מסכים שהכתבה מגעילה. אבל לא בטוח שהיא מגעילה באופן יוצא־דופן במושגי התקשורת בישראל. אולי יש לה קצת ייחוד, בגלל הפוזה והטיקט של אלדד יניב.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 7:24 am 
מנהל פורום

נדב, לכן הוספתי את ההערה בסוגריים. יש לך ספק לגביה? מה גם שלמרות האמירה של קמיל פוקס, אני לא מצאתי סקר שמעלה את ארץ חדשה מעל אחוז החסימה.

יניב, אני אשמח להיות מתוקן כאשר תמצא לי עוד ערוץ טלביזיה שהקדיש חצי שעה (רבע שעה בשבע בערב ושידור חוזר ארבע שעות אח"כ) לאיזשהו פוליטיקאי מתמודד בתכנית לא חדשותית, שלא לדבר על אמירה מפורשת (שאני לא בטוח שנכנסה ללינק שהבאתי) שדנה בשאלה האם הפוליטיקאי הנ"ל צריך להיות בכנסת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 9:34 am 
Sophomore

עיון חטוף בעמוד של התכנית שבמסגרתה הדרעק הזה שודר מגלה שבשבועות האחרונים שודרו בה גם כתבות על גדעון סער ("כולל תגובה ראשונה של אמו של שר החינוך, ברוריה סרצ׳ינסקי, על הרומן החדש של הבן"), אמנון יצחק ומירי רגב. אין לי זמן לצפות בהן כרגע, אבל לנוכח הכישורים העיתונאיים שהופגנו בכתבה שבה עסקינן, אני מנחש שלפחות חלקן נושכות וביקורתיות בערך באותה מידה כמוה. במידת־מה אפשר להזכיר גם את האירוחים ב"מצב האומה", שבמסגרתם ליאור שליין וגורי אלפי מדקלמים כמה בדיחות קרש ובתגובה המרואיין מתעלם לחלוטין מהשאלה ומגניב לפריים־טיים כמה דקות של תעמולת בחירות נקייה (אני מסתמך כאן על האירוח של עמיר פרץ, שהוא היחיד שראיתי — אולי בדרך כלל המצב אחר).
וכאמור, העיתונות הכתובה היא חתיכת פיל־בחדר, בהקשר הזה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 9:57 am 
Hall of Famer

ראובן כתב:
נדב, לכן הוספתי את ההערה בסוגריים. יש לך ספק לגביה? מה גם שלמרות האמירה של קמיל פוקס, אני לא מצאתי סקר שמעלה את ארץ חדשה מעל אחוז החסימה.

כאשר שוב, אתה מתעלם משיטות הסקירה של #ארץחדשה. כאמור, אתה נוקט גישה דווקנית, ובאותה גישה דווקנית אני יכול להגיד לך שהם אמרו "סקרים"-לא "הסקרים של מינה צמח/קמיל פוקס".

אגב, מבחינת המהות, הבעיה היחידה שיכולה להיות במפלגה שרצה למרות שלא סביר שתעבור את אחוז החסימה, זה כמובן בזבוז קולות הבוחרים. אם #ארץחדשה לא תעבור בסקרים ה"קונבנציונליים" אבל כן תעבור בסקרים שלה, תמשיך לרוץ ואכן תעבור את אחוז החסימה-אני לא רואה במה בדיוק אתה יכול לבוא בטענה. הטענה האמיתית כלפי הרשימה יכולה להיות במידה שהיא לא תעבור גם בסקרים וגם במציאות, ואז אפשר יהיה לומר שהם שיחקו במניפולציות ובזבזו קולות של אנשים.

אבל כאמור, אין לי ספק שעוברים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 10:49 am 
Junior

יניב, במצב האומה כולם ככה.
יש אולי שנונים יותר שמחזירים בדיחות או שמגיבים על בדיחות אבל כולם דוחפים אבל המצע והדעה שלהם עם קשר קלוש ביותר לשאלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 1:51 pm 
Junior

http://mizbala.com/?p=61756

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 3:45 pm 
מנהל פורום

נדב, אתה מפספס לגמרי את הנקודה. לא איכפת לי מה הסיכויים של ארץ חדשה לעבור והאם הם מצאו דרך חדשה לגמרי לשערך קולות מצביעים ואנא עארף מה עוד.

אני מתייחס לאמירה של אלדד יניב "אני אעשה X" ולהתנהלות שונה לחלוטין שבאה אחר כך. הוא לא אמר "אם אני לא אחשוב שנעבור את אחוז החסימה נפרוש". הוא אמר "אם הסקרים יראו שאנחנו לא עוברים אז נפרוש". הוא גם הבהיר שאין דרך טובה יותר להעריך.

אני לא מצפה מיניב לפרוש ואני לא חושב שהיה רציונלי מצידו להתחייב בצורה כזו מלכתחילה. אבל ביקשת דוגמה להבטחה שהופרה ואני לא יכול לחשוב איך אפשר לפרש את הפער שבין האמירה והמעשים אחרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 7:12 pm 
מנהל פורום

גינות, תוכל להפעיל את מקורותיך ולברר אם הדבר הבא אמיתי?

http://www.pashkevil.co.il/23741/%D7%91 ... 7%A1%D7%94

אם במקרה אתה מגלה שזה אמיתי לגמרי, אתה מוזמן בחום לשקר לי. יש דברים שאני מעדיף לא לקבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 8:06 pm 
Sophomore

מספיק לבדוק בכיכר השבת..
וכנראה שזה גם אמיתי.
מותר לשאול איך זה משנה את היחס שלך לחרדים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 8:14 pm 
מנהל פורום

אני רוצה לקוות שזה משנה מאוד. אבל אני עדיין לא מאמין שזה נכון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 15, 2013 8:17 pm 
Hall of Famer

זה נכון.צר לי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 644 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 26  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: זה כן אני ו 10 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: