סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ג' אוקטובר 01, 2024 7:48 am

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  הבא
מחבר הודעה
הודעהפורסם: ה' ינואר 17, 2013 3:42 am 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
אני מקווה שאתה (ושאר המאמנים שמאמינים בו) צודק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 17, 2013 2:37 pm 
Junior

אגב, אם מכבי הייתה שמה על תורג'מן שתי מיליון, איזה חגיגת קטילות על התנהלות כספית מופקרת של הקבוצה.
אצל שחר שהביא שלושים שחקנים בשנתיים האחרונות זה נראה בסדר.
הכל שאלה למה אתה בוחר להאמין.

נערך לאחרונה על ידי יואב בתאריך ה' ינואר 17, 2013 11:31 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' ינואר 17, 2013 5:11 pm 
Junior

אני לא מצליח להבין מה מצאו בו. כלומר אולי שחקן טוב וזה, אבל צריך לקרוע זוג נעליים לפני שמדברים על כאלה סכומים

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 20, 2013 4:40 pm 
Sophomore

אחרי התצוגה מול באר-שבע, אתמול הגיע הנפילה. למרות הטעויות ההזויות של השופטים, מכבי הייתה צריכה לקחת את המשחק הזה שמולה עמדה באמת קבוצה בינונית ומטה. כמובן אחרי הפסד יוצאים קצת ליכלוכים, מה שמסתמן מהליכלוכים האלה, שאוסקר לא הכי טוב ביחסי אנוש וזה משהו שממש לא מפתיע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' ינואר 20, 2013 9:27 pm 
Junior

קראתי את הריאיון הזה של גוהורי ואני יכול לומר לך שמעבר לכל מה שהוא אמר, הוא בכיין.
כנראה צריך לשלוח לו קלטות של המשחק שלו נגד הפועל ר"ג, הפועל ת"א או בני יהודה בשביל שבעצמו יאמר אם איך שהוא שיחק, אפשר היה לסמוך עליו. כושר גופני וכושר משחק נבנה לאט וגם כך תיאום עם הקבוצה. הביאו אותך לפה, תשחק איפה שאומרים לך ותעשה את המיטב. אתה לא מקבל משכורת רעב ולא הביאו אותך לפה בשביל העיניים היפות. עכשיו כשהוא כבר נראה יותר טוב - שאגב זה דיי חשוד שהוא נראה יותר טוב בדיוק כשהוא קיבל את האוקי להשתחרר - ורוצים אותו אז הוא רוצה איזו העלאה שתוכיח שרוצים אותו, איזה 30 אלף יורו. נובמת.

לגבי המשחק, אני לא חושב שהייתה נפילה, פאקה. זאת אומרת ברור שזה לא היה כמו הפועל ב"ש או הפועל חיפה, אבל דמיין לך שהשער של קולאוטי לא היה נפסל, כמו במשחקים האחרונים, שער מוקדם פותח את המשחק והיה יכול להיות שהיינו רואים פה עוד רביעייה. למרות שלא היינו טובים, לא התבטלנו בפני היריבה, הגענו להמון הזדמנויות ומספיק שעטר היה שם אחת מתוך השלוש שהיו לו וזה היה נראה אחרת.
יש לי בעיה אינהרטית עם השיטה של קו אחד במצבים נייחים. אתחיל ואומר שאני לא חושב שאנחנו כאלו נוראיים בשמירה במצבים נייחים. ההפסד הראשון, שתמיד הוא הטראומתי מכולם(בטח במכבי שהגיע גם באותו תזמון כמו בעונה הקודמת שהתחילה חלומית גם כן), ספגנו שערים שאומנם הגיעו ממצבים נייחים אבל נבעו מריפיון משמעת בקבוצה ולא דפוס התנהלות לקוי. מאז הכנסנו לעצמנו לראש - "אנחנו לא יודעים לשמור במצבים נייחים ולכן נתחכם ונעשה משהו אחר". אני לא יודע, אני רואה המון כדורגל ולא יצא לי לראות הרבה קוונים שמצליחים לזהות מתוך ערבוביה דו ספרתית של שחקנים איזשהו נבדל וגם להרים את הדגל. בטח שזה גם מצריך תיאום יוצא דופן בין השחקנים ובין כמות עצומה על שטח קטן. בשביל מה?
בכלל, בכל סוגיית השופטים, תמיד כשתינתן לי האופציה האם לסמוך על עצמי או להשאיר את עצמי בידיהם, אני אעדיף לסמוך על העבודה שלי. שכל אחד יקח את השחקן שלו צמוד, אין פה אתלטים או נוגחים מחוננים.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 12:58 am 
Junior

עוד מישהו רוצה להגיד שהפועל תל אביב לוקחת את האליפות או אפילו ראויה לקחת את האליפות?!
משחק מחפיר היום בבלופילד מול בית״ר שמסתיים בהפסד 0-2
ביתר בתמונת האליפות, למרות שנראה לי שהיא מאוד מהר הולכת לצאת מהתמונה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 1:22 am 
Hall of Famer

חיפה המועמדת מס' 1 לאליפות כרגע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 2:00 am 
Sophomore

לא להגזים, אמנם הם בכושר הכי טוב בליגה ואוספים נקודות, אבל זה היה דיי ברור שעם סגל כזה הסטטיסטיקה בסוף תתיישר. הריי בסוף, הם גם יאבדו נקודות והשאלה איך הם יגיבו אז, משחק מאוד מעניין שבוע הבא בקרית-אליעזר.

במכבי, ההחתמות הצפויות של זהבי וגבאי, אלה החתמות לדעתי מצוינות שלפחות אחת מהן (זהבי), שוברת סטטוס קוו. זהו בדיוק השחקן שמכבי צריכה בעמדת הקישור, מתחת לחלוץ.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 11:03 am 
Hall of Famer

www.dovi כתב:
עוד מישהו רוצה להגיד שהפועל תל אביב לוקחת את האליפות או אפילו ראויה לקחת את האליפות?!
משחק מחפיר היום בבלופילד מול בית״ר שמסתיים בהפסד 0-2
ביתר בתמונת האליפות, למרות שנראה לי שהיא מאוד מהר הולכת לצאת מהתמונה

בטפשותי הרבה אני עדיין מאמין שהפועל תיקח אליפות . לפני הדרבי האחרון זה נשמע הרבה יותר חריג ממה שזה נשמע היום , ואני לא בדיוק אחד שמשנה את הדעה שלו כל יומיים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 11:14 am 
Freshman

אני אוהד הפועל ומהר מאוד הבנתי שאנחנו לא רצים לאליפות.
חיפה תסיים שנייה כנראה, למרות שטכנית הכל פתוח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 22, 2013 12:24 pm 
Sophomore

שמוליקי, זה לא טיפשי. העונה כל כך גרועה מבחינת רמה, שקבוצה עם שחקנים ברמה של ליגה לאומית נמצאת 7 נקודות מהמקום הראשון, קבוצה שהייתה במצב של ירידה לפניי חודש וחצי נמצאת במאבק על האליפות וקבוצה עם 5 הפסדים בשלב כזה, נמצאת במקום הראשון. ככה שהעונה הזאת, גם קבוצה באמת פח, עם מאמן עוד יותר פח, יכולה עוד לקחת אליפות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' ינואר 23, 2013 2:37 pm 
Junior

רק עכשיו אני שם לב בתקציר של המשחק של הפועל בית״ר שבגול הראשון של בית״ר דני נוימן אומר ׳יש׳
בושה!
(אני אוהד בית״ר)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 28, 2013 1:51 am 
Hall of Famer

מכבי חיפה ממשיכה את המסע שלה כאשר היא חולפת על פני הפועל תל אביב בדרך למקום ה-2, הפרש 5 נק' ממכבי תל אביב. כרגע יש 2 קבוצות שנראות מעל הליגה, ברמת האימון והיציבות שלהן. אני בזמנו קיוויתי ששחר ישחרר את עטר (ואף פתחתי ת'רד על כך) כי היו בבירור סוגיות בעייתיות בקבוצה שקשורות לאימון מבחינה מקצועית ומבחינת החיבור לשחקנים והמוטיבציה והאחידות על כר הדשא, אבל גם אני לא קיוויתי שהמהפך יהיה כל כך גדול. כיף לראות קבוצה ירוקה מחויבת ונלחמת. אפילו קטן רץ-מדדה 90 דקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 28, 2013 1:53 am 
Junior

www.dovi כתב:
רק עכשיו אני שם לב בתקציר של המשחק של הפועל בית״ר שבגול הראשון של בית״ר דני נוימן אומר ׳יש׳
בושה!
(אני אוהד בית״ר)

כן גם השותף שלי שם לב לזה בזמן אמת אז כנראה שאתה לא מדמיין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 28, 2013 3:26 am 
Sophomore

פשוט לא יאומן שהפועל תל-אביב בצמרת ומועמדת לאליפות, קבוצה באמת פח, לא נראה לי נתנה חצי שעה טובה בכל העונה הזאת. אם עוד בתחילת העונה היה אפשר להתסכל על הסגל ולהתרשם, עכשיו שמסתכלים על ההרכב (הרוש?, ניר נחום?!), אם מוציאים את החלוצים זאת קבוצה לפליאוף תחתון. גם הסטטיסטיקה לאט מתיישרת וההגנה שלהם כבר במקום השלישי בספיגות לאחר המשחק הזה.

באמת שאם מכבי לא מנצחת את הדרבי, הייתי אומר אפילו ביותר משער אחד, זה יהיה ביזיון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 28, 2013 4:06 am 
Hall of Famer

פאקה כתב:
באמת שאם מכבי לא מנצחת את הדרבי, הייתי אומר אפילו ביותר משער אחד, זה יהיה ביזיון.

נו , לא פעם ראשונה שאנו שומעים משפט מסוג זה ...

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 28, 2013 12:48 pm 
Junior

ציטוט:
עירית לינור: ״כדורגל זה ספורט של וואחשים, משוחק על יד וואחשים, מנוהל על ידי וואחשים והאוהדים שלו וואחשים״.

הפיד שלי מזועזע עד כלות מהציטוט הזה, אבל אני ממש מסכים איתו.

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 28, 2013 1:06 pm 
Junior

פאקה כתב:

לדרבי חוקים משלו. מי כמוך, כאוהד מכבי, יודע את זה.
צניעות וענווה עוד לא הזיקה לאיש.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' ינואר 28, 2013 6:23 pm 
Sophomore

ברור שמכבי יכולה להפסיד, אני רק אומר שהפעם זה יהיה עוד יותר ביזיון מבעבר. מקווה שאוסקר ישחק נגד הפועל כמו נגד באר שבע, חיפה ועכו והתוצאה יכולה להיות בהתאם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 29, 2013 1:18 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (2)
אולי מישהו יוכל להסביר לי את זה פעם אחת ולתמיד:

מה העניין של התקשורת לסחוט מכל מרואיין את המילה "אליפות"?
הקבוצה הייתה מקום לפני אחרון, 11 מחזורים אחרי זה היא מקום שני- לאן נראה לכם שהיא שואפת? מקום טוב באמצע??

מה זה המשחק המוזר הזה? גרסא חדשה ל- "כן,לא, שחור, לבן"?

הפוסט האחרון - הכנות אחרונות לפלייאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 29, 2013 1:43 am 
Sophomore

אתה באמת שואל? מטעמי רייטינג, פופוליזם, כדי שיהיה מה להתלהם בו בכותרות הראשיות בעיתונים, כדי שלפרשנים תהיה מטרה נוחה להגיב (כן או לא?). הם עושים את העבודה שלהם.

קצת דומה ליוצרי סרטי תעודה שמתעדים אישיות ובמהלך התקופה מנסים להוציא מהמושאים שלהם משפט מסוים. לא תמיד אמת, אבל משפט גדול שיכול להיאמר בפייד אאוט או ייראה טוב בפרומו. משפט שימכור פרסומות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 29, 2013 10:56 am 
Freshman

בלוג: הצג בלוג (2)
אוקיי, הבנו, צריך כותרת, אבל אי אפשר להתקדם?
כמה נצטרך לשמוע את השאלה הזאת ואת המאמן/שחקן/מביא מגבות אומר: "אנחנו מכוונים לצמרת הגבוהה" ( נראה לי מקום שני שלישי ככה ישב עלינו בול)...
ממתי להוציא ממישהו את המילה "אליפות" נהייה ההגדרה של "עושים את העבודה שלהם". הבנו שהוא לא רוצה להגיד שהם רצים לאליפות (גם כן בדיחה), אז מה יעזור בכח לנסות למשוך אותו בלשון?
התקשורת צריכה כותרת. הספורטאי לא רוצה להלחיץ את המערכת/לצאת בהצהרות/לתת חומר נגדו לעתיד.
אבל באיזשהו שלב זה כבר באמת מתחיל להעליב את האנטיליגנציה.

הפוסט האחרון - הכנות אחרונות לפלייאוף

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 29, 2013 10:59 am 
Junior

שיימס כתב:
מה זה המשחק המוזר הזה? גרסא חדשה ל- "כן,לא, שחור, לבן"?

קישון!
אני ראשון!
(קלטתם את החרוז?)

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 29, 2013 5:49 pm 
Sophomore

זה מה שפונה למכנה המשותף הנמוך ביותר כדי להגיע לכמה שיותר קהל.

רוצה עיתונות ספורט אחרת? תקרא את הראיונות בכלכליסט של דסקל עם אנגלידיס ורב"ש, אולי זה מה שאתה מחפש. הם מרתקים והעבודה שעושים שם לרוב היא מצויינת ולא שטחית.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' ינואר 29, 2013 10:43 pm 
Junior

מופע אימים נוסף מבית היוצר של שלמה שרף.
מוזמנים לראות את המחצית השניה במשחק שבין נתניה למכבי שתחל עוד מעט ולהיווכח בעצמכם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 616 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 25  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: