סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 9:19 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 114 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ישראל - פורטוגל
הודעהפורסם: ש' פברואר 09, 2013 8:02 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
נציין שהפורטוגלים נראים רע מאוד מאז היורו .
זה התחיל ב-3 ניצחונות לא מרשימים במיוחד על נבחרות חלשות ( 0-2 על פנמה , 1-2 על לוקסמבורג ו- 0-3 על האזרים החביבים ) , ונמשך אף גרוע יותר ( הפסד 1-0 ברוסיה , תיקו 1-1 בית מול צפון אירלנד , תיקו 2-2 נגד האימפריה מגאבון , והפסד ביתי 3-2 ביום רביעי האחרון לאקוודור ) .
ממש לא נבחרת על כמו שמנסים לצייר אותם .

24.4.2012

נערך לאחרונה על ידי shmueliki בתאריך ש' פברואר 09, 2013 8:03 pm, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 09, 2013 8:02 pm 
Hall of Famer

שליימל'ה וברקוביץ' צריכים להירגע כי על הדרך עם חטפו גם כן הפסדים מביכים, והם דווקא ברוב המקרים קיבלו הגרלות לא רעות כ"כ.

אין לי ראש למילים ארוכות וביבלברוקס מן מילה ארוכה שכזאת

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' פברואר 09, 2013 11:46 pm 
Sophomore

פורטוגל אכן לא נראים משהו, זאת יותר נבחרת של שמות מאשר קבוצה. עדיין, מדובר ברונאלדו, נאני, דאני, פפה, קונטראו וכו, נבחרת שלפחות על הנייר אחת מהטובות בעולם. הם גם מגיעים עם הגב לקיר, שהפסד יסבך אותם הרבה מעבר למצב "תאורתי". מצד שני, אם ישראל רוצה להמשיך את האשליה, תיקו ביתי אולי מכובד, אבל ממש לא מספיק.

לפי השיטה של גוטמן, לפחות ממה שנראה נגד פינלד, במקרה הכי טוב זה יגמר בהפסד מכובד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2013 3:39 pm 
Junior

shmueliki כתב:
זה התחיל ב-3 ניצחונות לא מרשימים במיוחד על נבחרות חלשות ( 0-2 על פנמה , 1-2 על לוקסמבורג ו- 0-3 על האזרים החביבים ) , ונמשך אף גרוע יותר ( הפסד 1-0 ברוסיה , תיקו 1-1 בית מול צפון אירלנד , תיקו 2-2 נגד האימפריה מגאבון , והפסד ביתי 3-2 ביום רביעי האחרון לאקוודור ) .

האימפריה מגאבון, סתם שתקבל מושג, מדורגת מעלינו בדירוג פיפ"א, אפילו הרבה מעלינו, והגיעה לרבע גמר אליפות אפריקה הקודמת. אקוודור זו נבחרת שמגיעה כמעט קבוע למונדיאל וכרגע מדורגת 12 באותו דירוג.
ובכלל, מי זו נבחרת פורטוגל שכולה הגיעה לחצי גמר אליפות אירופה האחרונה והפסידה שלא בצדק לספרד (לטעמי לפחות) ומככבים בה בין היתר השחקנים שציין זה שמעלי.
נכון, לא מדובר בגרמניה שמגיעה לכל משחק, זה טמפרמנט אחר וברור שיש ירידת מתח קלה אחרי הקיץ, אבל כאן מדובר במשחק מטרה מבחינתם ובלי ספק הם יבואו אליו מוכנים.
ואפשר לחשוב מול מי הם מתמודדים ? מול נבחרת פח זבל שכל פעם שמריחה רק שביב של משחק חשוב עושה כזה פיפי במכנסיים שמפעל שלם של פאמפרס צריך לעבוד מסביב לשעון. ואם אהיה ספציפי, נבחרת שמקבלת כמעט כל משחק גולים ממצבים נייחים, רק זה מול הפורטוגלים יגמור אותנו (פפה, כריסטיאנו).

מה שיפה בת'רדים אופטימיים מעין אלה ובכל הפמפום הצפוי בעיתונות לקראת המשחק זה שאחרי חמש דקות של משחק של נבחרת ישראל אתה יכול להסתכל עליהם ולהקרע מצחוק.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2013 4:14 pm 
Sophomore

לאומית כתב:
shmueliki כתב:

האימפריה מגאבון, סתם שתקבל מושג, מדורגת מעלינו בדירוג פיפ"א, אפילו הרבה מעלינו, והגיעה לרבע גמר אליפות אפריקה הקודמת. אקוודור זו נבחרת שמגיעה כמעט קבוע למונדיאל וכרגע מדורגת 12 באותו דירוג.

היי, בלי זלזול. זאת המדינה שהוציאה את סטפון לאזמה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2013 7:04 pm 
Hall of Famer

לאומית כתב:
shmueliki כתב:

ובכלל, מי זו נבחרת פורטוגל שכולה הגיעה לחצי גמר אליפות אירופה האחרונה והפסידה שלא בצדק לספרד (לטעמי לפחות) ומככבים בה בין היתר השחקנים שציין זה שמעלי.
נכון, לא מדובר בגרמניה שמגיעה לכל משחק, זה טמפרמנט אחר וברור שיש ירידת מתח קלה אחרי הקיץ, אבל כאן מדובר במשחק מטרה מבחינתם ובלי ספק הם יבואו אליו מוכנים.
ואפשר לחשוב מול מי הם מתמודדים ? מול נבחרת פח זבל שכל פעם שמריחה רק שביב של משחק חשוב עושה כזה פיפי במכנסיים שמפעל שלם של פאמפרס צריך לעבוד מסביב לשעון. ואם אהיה ספציפי, נבחרת שמקבלת כמעט כל משחק גולים ממצבים נייחים, רק זה מול הפורטוגלים יגמור אותנו (פפה, כריסטיאנו).

מה שיפה בת'רדים אופטימיים מעין אלה ובכל הפמפום הצפוי בעיתונות לקראת המשחק זה שאחרי חמש דקות של משחק של נבחרת ישראל אתה יכול להסתכל עליהם ולהקרע מצחוק.

איפה רשמתי שאנחנו כן שווים משהו או שנוציא משהו מהמשחק הזה ?
ראיתי לנכון לציין שעד כמה שפורטוגל נשמעת מפחידה , בחצי השנה האחרונה רמת הביצוע והתוצאות שלהם הם ממש לא של נבחרת בכירה .
למרות כל זאת , צריך לזכור שאנחנו נוהגים דרך קבע להפסיד בבית גם לנבחרות שהן הרבה פחות מבכירות ( שוויץ , יוון וכו' ) , ולכן שלא יובן שלדעתי נוציא משהו מהמשחק הזה .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' פברואר 10, 2013 11:19 pm 
Hall of Famer

לי אישית חשוב שנראה טוב, שהשחקנים שלנו יניעו כדור, יעשו תנועה, יעשו הגנה טובה ולחץ בכל אחד מחלקי המערך. רמת המשחק של הנבחרת בשנים האחרונות היא מתחת לכל ביקורת ובהחלט מתחת לרמת הקבוצות כאן, הן מבחינה מנטלית והן מבחינת ביצוע ויכולות כדורגל. אני חושב שיש מספיק שחקנים טובים בליגה שלנו ובכדורגל הישראלי בכלל כדי להציג נבחרת ראויה שתשחק היטב. זה לא אומר שהיא תגיע להישגים, אבל יהיה נחמד לראות משהו מקבוצת השחקנים הזו שבד"כ מאמללים את הצופה הישראלי, עד שהוא חש שהוא הופך פחות ופחות פטריוטי לאורך 90 הדקות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 12:53 am 
Sophomore

כדי שהנבחרת תשחק טוב, צריך שיקרו שני דברים בסיסים: ישחקו שחקנים טובים ומאמן שיתאים נכון את השיטה לשחקנים או ההפך, העיקר שיתאים. נכון להיום, בהרכב הפותח נגד פינלנד, שיחקו שחקנים שלפניי שנתיים-שלוש, היו שחקנים בינוניים, אולי סבירים בליגת העלק שלנו. בעזרת שילוב של סוכנים טובים+עונה אחת טובה, נהפכו ל"כוכבים" ועוד כמה שערים נגד לוקסנבורג, סידרו להם מקום קבע בהרכב.

יש בישראל מספיק שחקנים מוכשרים בחלק ההתקפי-כיאל, נאתכו, רפאלוב, בניון, שכטר, זהבי, ורמוט, עטר. הבעיה שאו שהם פצועים, או שלא משחקים בקבוצות שלהם (פה נכנס עניין הסוכן וגם העניין המנטלי) וככה אנחנו מקבלים נבחרת שגם במלוא הפוטנציאל שלה, היא מאוד מאוד מוגבלת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 1:13 am 
Junior

על איזה שחקנים אתה רומז ב׳כמה גולים נגד לוקסמבורג׳?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 1:59 am 
Hall of Famer

הוא מדבר, מטבע הדברים, על עדן בן בסט ותומר חמד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 4:14 am 
Junior

חשבתי ככה רק רציתי להיות בטוח.

הלוואי שכל הנבחרת היו כמוהם. שני שחקנים שאשכרה משחקים ועוד בליגות רציניות וטובות. הם האחרונים שהייתי אומר עליהם שהם עשו קריירה בזכות סוכנים וגולים נגד לוקסנבורג

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 10:14 am 
Hall of Famer

אם אני לא טועה, חמד משחק פחות לאחרונה או כמעט בכלל לא (מישהו יודע?)
מה שעבד טוב ביחס לשניים האלו זה שיתוף הפעולה ביניהם, עוד מהימים בנוער של מ.חיפה
אבל יותר מכך, הם פשוט היו בכושר מצוין. בנבחרת אתה צריך קודם כל לזהות את השחקנים שנמצאים בכושר מצוין ולתת להם לשחק.
כמובן שעדיף שיהיה שלד מסודר של שחקנים ותבנית משחק וכו' אבל הכי חשוב זה ללכת על שחקנים שמסוגלים לנפק משחק טוב. אין בנבחרת שלנו שחקני על שרק אם ישחקו, נוכל לנצח. לכל אחד יש תחליף ולכל אחד צריך להיות תחליף.
אני מקווה שכמו שגוטמן התקבע על שכטר בגלל משחקי העבר שלו בהפועל ת"א הוא לא יתקבע כרגע על חמד ובן בסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 10:24 am 
Junior

חמד משחק גם משחק, אולי לא פותח בהרכב תמיד ואולי (לא אולי, בטוח) פחות כובש אבל עדיין עדיף על שכטר למשל שלא בטוח אם אוהדי סוונזי יודעים שקיים כזה שחקן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 5:03 pm 
Sophomore

תומר חמד ועדן בן-בסט, בצדק נכון לעכשיו החלוצים הפותחים בנבחרת, האם שניהם החלוצים הכי טובים ומוכשרים שלישראל יש להציע? לדעתי שניהם לא בשלישיה הפותחת. לזה בדיוק התכוונתי, שבגלל ששחקנים אחרים, שלדעתי טובים ומוכשרים למשל משניהם לא משחקים בקבוצות שלהם, בין אם זה בגלל עניין מנטלי/סוכן/לא מספיק טובים, הנבחרת מפספסת.

אני לא מאשים את גוטמן בזה, הוא עושה נכון שמזמין ומרכיב את השחקנים שהכי בכושר, אני פשוט מנסה לשקף את המצב הבעייתי. ככה שנכון לעכשיו, השחקנים ש"הכי בכושר", הם שחקנים מאוד מאוד מוגבלים ובהרכב הנוכחי, אין לי שום ציפייה מהנבחרת הזאת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 5:34 pm 
Sophomore

למה ועל מה אתה מבסס את זה שחמד ובן בסט לא הכי טובים שיש להציע? תומר חמד בעונת האליפות (בעיקר בחצי השני) של חיפה היה בלתי ניתן לעצירה, עונה שעברה בספרד (ליגה לא משהו, ככה ככה) היה לא רע, והעונה (לפחות בחצי הראשון) הפגיז, עכשיו למה אתה חושב שיש חלוץ ישראלי טוב יותר?
כנ"ל לגבי בן בסט, שעזב לפני שנתיים אחרי עונה נהדרת בהפועל חיפה שהבסיומה חוזר על ידי מכבי חיפה והפועל תל אביב, עונה שעברה היה לא רע בליגה הצרפתית (עוד סתם ליגה מעאפנה) והעונה נותן עונה מצוינת.
מי יותר טוב מהם? דמארי? צריך עוד להוכיח את עצמו ברמות הגבוהות יותר. תמוז? כשמתחשק לו לשחק והוא בכושר, אולי הוא חלוץ טוב, בכושר הנוכחי שלו אין לו מקום בהרכב של הפועל. שכטר? לא עשה כלום באירופה. בן סהר? נו באמת.
כל זאת, מלבד העובדה שאני חושב שתומר חמד בנוי פיזית מצוין בשביל חלוץ אירופאי, בניגוד לישראלי המצוי, וגם בן בסט.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 5:58 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
הלו הלו, בן שהר. שלא תביא לו מזל רע.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' פברואר 11, 2013 8:52 pm 
Sophomore

לפטופ, אני שוב חוזר על עצמי. נכון לעכשיו, מבחינת כושר, הצמד הזה הוא הצמד הכי טוב של ישראל. העניין הוא, שחמד ובן-בסט הם שחקנים מאוד מוגבלים שממצאים את מלוא הפוטנציאל שלהם, יותר מזה הם לא יכולים ולא יודעים. שחקנים אחרים, שלדעתי הם יותר כישרוניים ופשוט יותר טובים, שחלקם ציינת אגב, לא עושים זאת משלל סיבות ובגלל זה הם גם לא משחקים-ובצדק!

לכן ובעקבות זאת, אין לי ציפייה מהנבחרת, שכן מדובר בשחקנים מאוד מוגבלים.

אגב, חמד ובן-בסט זאת דוגמה, הכוונה גם למליקסון, ראדי ואלברמן, בקיצור כל החלק ההתקפי מאוד מוגבל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2013 2:28 pm 
Hall of Famer

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/A ... 39312.html
אבוי לנו כי דמארי נפצע. במקום לחשוב על אבוחצירא, גוטמן שוב מהרהר על איתי שכטר.

מעניין יהיה לראות באיזה הרכב יעלה גוטמן. אני חושב שלא צריך להתחכם ולעלות עם השחקנים המובילים של חיפה ומכבי ת"א שנמצאים בכושר הטוב ביותר (גופנית ואחרת).
אבל אחרי לפחות עשור של הרכבים הזויים, פעם אחר פעם, אין לי ציפיות גבוהות.

חבר'ה, הצעות להרכבים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2013 4:46 pm 
Freshman

שוער (אין באמת שוער ישראלי שבולט מעל כולם), גבאי, גרשון, טיבי, טוואטחה, ביבראס, בירם כיאל, בניון, בן בסט, עטר, תומר חמד.
בגלל שגוטמן הולך על שלושה בלמים:
שוער, גבאי, טב"ח הבלם, גרשון, טיבי, טוואחטה, ביבראס, בירם כיאל, בניון, עטר, תומר חמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2013 7:46 pm 
Junior

אוואט

ראובן כתב:
צוד הוא עדיין העשב השוטה הרשמי של הפורום. נא לכבד את זה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ה' מרץ 14, 2013 11:12 pm 
Freshman

לא רואה הבדל בין אוואט לעמוס. אפילו בוריס קליימן לא פחות טוב מהם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2013 12:33 am 
Hall of Famer

אני מודה שאני לא מקצועי מספיק כדי לקבוע את ההרכב הנכון אבל הנה ניסיון:
דני עמוס, משומר/ייני, קינן, טיבי, טוואטחה, ביבראס, ראדי, מליקסון, קטן/גולסה, חמד/עטר, בן בסט

[או הרכב עם קישור מעובה: דני עמוס, משומר/ייני, קינן, טיבי, טוואטחה, ביבראס, ראדי, מליקסון, קטן, גולסה, בן בסט]

גבאי חלש מדי הגנתית, לדעתי.
אם אוואט לא בכושר מעולה, אין סיבה לא להעלות את עמוס. אוואט לא מרגיע את ההגנה, הוא מביא עמו נקודת שבירה נמוכה שמגיעה ביחד עם שנים של תוצאות לא טובות בנבחרת והוא בכושר חלש לאחרונה.
ביבראס הוא lock בהרכב. גם טיבי ובן בסט. אני מאוד מקווה שדקל קינן יוכל לפתוח. ראדי ומליקסון נמצאים בכושר טוב ולדעתי גם לקטן (שאחראי במידה רבה לחזרה של מכבי חיפה לעניינים) יש מקום בהרכב. גולסה זו אופציה אם רוצים קישור מעובה ושחקן 50-50. חמד מתאים מאוד למשחק האירופי והצירוף שלו עם בן בסט הוא מוצלח אבל צריך לשים לב באימונים באיזה כושר הוא נמצא, אחרת עטר הוא אופציה טובה. בכל מקרה, צריכים להיות על המגרש מספיק שחקנים שמסוגלים להניע כדור (באיזה כושר ערן זהבי?). האם יש מישהו נוסף ששכחתי ממכבי ת"א?
החיבה שלי למכבי חיפה ברורה אבל כנראה שהיא מאוד מוטה :)

לגבי בניון, אני לא יודע באיזה כושר הוא אבל באופן כללי אני מאוד לא אוהב את הנוכחות שלו בנבחרת וחושב שצריך לפתוח דף חדש מבחינת מנהיגות על המגרש (לכן גם אוואט ובן חיים מבחינתי הם בעדיפות לא לפתוח).

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2013 12:59 am 
Sophomore

גבאי שומר על רונאלדו, רחמים.

אוואט-גבאי-טיבי-טב"ח-קינן-טוואטחה-נאתכו-כיאל-מליקסון-בן בסט-עטר

זה כמובן לא האולטמטיבי, אלה בהתחשב ברצון של גוטמן לעלות עם שלושה בלמים. מעדיף את עטר בחוד במקום חמד, מכיוון שזה יהיה משחק שבנוי על התקפות מתפרצות ועטר יכול להיות יותר יעיל מחמד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2013 1:36 am 
Junior

סביר מאוד שגוטמן, ע"פ משחק ההכנה מול פינלנד יבחר בהרכב עם שלושה בלמים, כולי תקווה שלא.

סך הכל המון "צרות טובות" לגוטמן. הוא מקבל המון המון שחקנים בפורמה טובה - מליקסון בואלנסיין, נאתכו(מדהים) בקאזאן. בארץ יש לו את גולסה, ראדי, טיבי וטוואטחה.
אם קינן יערוך כמה אימונים מלאים עד למשחק, הוא בהחלט חייב לפתוח לצידו של טיבי המעולה. צמד בלמים יוצא מן הכלל. טוואטחה יפתח רק אם גוטמן ילך על שלושה בלמים ואז הוא יצטרך את התמיכה של המגינים, עם שני בלמים אני לא מאמין שהוא יתן לטוואטחה לעלות ולכן לא הייתי מרכיב אותו. טוואטחה הוא שחקן צעיר שהיכולת ההגנתית שלו מושפעת מאוד מאיך שהולך או לא הולך לו בהתקפה. במרכז הייתי הולך על אלברמן-ראדי- נאתכו. את עטר לא הייתי מרכיב למרות העונה המעולה שלו עד כה. למרות כל השינוי שחל בו, איבודי הכדור וקבלת ההחלטות החלשה שמכבי יכולה להרשות לעצמה והוא יכול להרשות לעצמו, זה לא דבר שהנבחרת יכולה להרשות לעצמה מול פורטוגל. תומד חמד זוכה פה לעדיפות, שכן משחק הראש יועיל בהרבה במצבים הנייחים כשלא סביר שתהיה הצטרפות גדולה של שחקנים להתקפה, הגבהות ינותבו למרכז ושם גם יוכל להשתמש במשחק ראש שלו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 15, 2013 1:43 am 
Hall of Famer

יואב כתב:
סביר מאוד שגוטמן, ע"פ משחק ההכנה מול פינלנד יבחר בהרכב עם שלושה בלמים, כולי תקווה שלא.

סך הכל המון "צרות טובות" לגוטמן. הוא מקבל המון המון שחקנים בפורמה טובה - מליקסון בואלנסיין, נאתכו(מדהים) בקאזאן. בארץ יש לו את גולסה, ראדי, טיבי וטוואטחה.
אם קינן יערוך כמה אימונים מלאים עד למשחק, הוא בהחלט חייב לפתוח לצידו של טיבי המעולה. צמד בלמים יוצא מן הכלל. טוואטחה יפתח רק אם גוטמן ילך על שלושה בלמים ואז הוא יצטרך את התמיכה של המגינים, עם שני בלמים אני לא מאמין שהוא יתן לטוואטחה לעלות ולכן לא הייתי מרכיב אותו. טוואטחה הוא שחקן צעיר שהיכולת ההגנתית שלו מושפעת מאוד מאיך שהולך או לא הולך לו בהתקפה. במרכז הייתי הולך על אלברמן-ראדי- נאתכו. את עטר לא הייתי מרכיב למרות העונה המעולה שלו עד כה. למרות כל השינוי שחל בו, איבודי הכדור וקבלת ההחלטות החלשה שמכבי יכולה להרשות לעצמה והוא יכול להרשות לעצמו, זה לא דבר שהנבחרת יכולה להרשות לעצמה מול פורטוגל. תומד חמד זוכה פה לעדיפות, שכן משחק הראש יועיל בהרבה במצבים הנייחים כשלא סביר שתהיה הצטרפות גדולה של שחקנים להתקפה, הגבהות ינותבו למרכז ושם גם יוכל להשתמש במשחק ראש שלו.

גם אני תקווה שגוטמן לא ילך על הרכב של שלושה בלמים. זה עלול להיות מתכון לאסון.
טוואטחה השתפר בהגנה לאחרונה. במשחק האחרון מול בית"ר הוא שיחק מאוד זהיר מבחינה הגנתית ונראה שהוא בשיא מבחינת בטחון במשחק שלו. אני הייתי סומך עליו. הוא בכושר מצוין וצריך לשחק. יואב, אני לא חושב שאלברמן מספיק טוב כרגע כדי להחזיק את האמצע. הייתי מעדיף את גולסה עליו. או את קטן. אני חושב שאין סיבה לא לזמן אותו כשהוא בכושר כ"כ נפלא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 114 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 5 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה