סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו ד' אוקטובר 02, 2024 9:14 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 114 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: ישראל - פורטוגל
הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 6:11 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (0)
galsh כתב:
ברגע שהיה 3-2 אמרתי לאבא שלי ואח שלי שפורטוגל ישוו בסוף.

אם היית אומר להם הפוך, זה היה מפתיע הרבה יותר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 6:28 pm 
Freshman

נורטון כתב:
galsh כתב:
ברגע שהיה 3-2 אמרתי לאבא שלי ואח שלי שפורטוגל ישוו בסוף.

אם היית אומר להם הפוך, זה היה מפתיע הרבה יותר.

נכון, אבל ישראל תמיד היו חבורה של לוזרים שמקבלים גולים כאלה ככה שזה היה חייב לבוא.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 6:31 pm 
Hall of Famer

בלוג: הצג בלוג (6)
Dovi כתב:
אני חושב שהיום בן בסט וחמד סתמו את הפה לאלה שבעקרו אותם שהם טובים וכובשים רק נגד לוקסמבורג ועדיף מנוסים כמו ברדה ושכטר.

איפה ראית שמישהו אמר שעדיף ברדה ובעיקר שעדיף שכטר?

ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את קרתגו ולבטל את חץ הפוזשן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 6:35 pm 
Freshman

גם אני לא ראיתי מישהו אומר שבן בסט וחמד לא טובים. מבחינתי זה היה ברור ששניהם חייבים לפתוח, אבל אני לא מבין איך מליקסון (שכמו שציפתי לא עשה כלום) הועדף על עטר.
גם החילוף של חמד היה תמוה מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 6:39 pm 
Junior

החילוף לא היה תמוה כמו ההצעה של נוימן להכניס את עטר במקום את כיאל. אבל כן אני הייתי מכניס את עטר במקום מליקסון.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 6:45 pm 
Freshman

למה להוציא את חמד? לדעתי הסיכוי שהוא יכניס גול נוסף היה גבוה יותר מזה של בן בסט ובטח מזה של עטר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 8:00 pm 
Sophomore

Dovi כתב:
אני חושב שהיום בן בסט וחמד סתמו את הפה לאלה שבעקרו אותם שהם טובים וכובשים רק נגד לוקסמבורג ועדיף מנוסים כמו ברדה ושכטר.

אני מניח שהתכוונת אליי. אז כמו שכבר כתבתי, שניהם פותחים בצדק בנבחרת, הם החלוצים בכושר הכי טוב שיש לנבחרת להציע (חוץ מעטר אולי). האם הם הכי טובים? הכי מוכשרים? אין לי ספק שלא.

בואו לא נעבוד על עצמנו, ישראל בגלגול הנוכחי, בהרכב הקיים, היא פשוט נבחרת חלשה שהיום הצליחה להתעלות על עצמה ולהפוך לבינונית. ישראל ממש לא שיחקו טוב, רוב שלבי המשחק זה היה סבל מתמשך ובונקר שהיה יותר פאניקה מאשר מתוכנן.

השקר ימשך עד יום רבעי, אבי לוזון יחזיק אצבעות לשלג.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 9:00 pm 
Hall of Famer

ראי שעל הקיר כתב:
אני שואל כבר שנים ואין לי תשובה: איך שוער שכל כדור גובה זה חצי גול נגדו משחק 10 שנים בליגה הראשונה בספרד? עם מי הוא שוכב?

זה הסטטוס שכתבתי עכשיו בפייסבוק:

ביוני 2005 שהיתי בפלוגת המלואים של כלא 4. אמנם הייתי טירון, בקושי חודש ומשהו בצבא, אבל זאת לא הנקודה. אחת הפריביליגיות של המילואימניקים בכלא זו טלוויזיה, באמצעותה ראינו את ה2-2 של נבחרת ישראל נגד אירלנד במוקדמות מונדיאל 2006. אני זוכר איך כולנו תפסנו את הראש בכל כדור גובה של האירים, מפחדים מהתוצאה שתיגרם עקב עמידתו של דודו אוואט בשער. היום אני בברצלונה, נבחרת ישראל בכדורגל כבר לא מעניינת אותי במיוחד והאמת שגם כדורגל כבר לא. אבל טוב לדעת שיש דברים יציבים בחיים: ישראל תמיד תחטוף גול קריטי מפגר במשחק חשוב, ודודו אוואט עדיין לא יודע לצאת לכדורי גובה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 9:15 pm 
Hall of Famer
סמל אישי של המשתמש

מהשער השלישי (דקה 70) ישראל הפסיקו לחלוטין לשחק. שליטה מוחלטת של הפורטוגלים בשדה שהופסקה מדי פעם עם השתלטות ישראלית על הכדור ושחרורו היישר אל טיזלאמו, למרות שהעורף הפורטוגלי היה די חשוף והיינו יכולים לנצל את זה אם השחקנים שלנו לא היו מתעקשים לכדרר בכל פעם שהם מקבלים את הכדור במקום להתמסר מהר (כן מליקסון אני מדבר אליך... השער השני היה בעקבות איבוד כדור מטופש שלו), עדיין היתה מלחמה יפה של הבחורים שלנו שדי נפלו מהרגליים, אבל הייתי מעדיף שנחטוף יותר מוקדם מאשר דקה וחצי לסיום תוספת הזמן מה שגרם לי לחטוף עצבים מיותרים ולקלל את כל העולם על כמה שהנבחרת לוזרית. הזדמנות שלא תחזור לנצח נבחרת טובה מאיתנו (שגם היתה אולי מחזירה אותנו לתמונה... עד הנפילה הבאה)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ו' מרץ 22, 2013 9:44 pm 
Hall of Famer

בינתיים ספק אם יש לנבחרת למה לנסוע... שלג כבד בבלפסט, והמשחק בין צפון אירלנד לרוסיה נדחה. במשחק השלישי בבית שלנו לוקסמבורג מחזיקה את אזרבייג'ן עם 0:0.
ברחבי היבשת יום של תוצאות מעניינות. פינלנד הוציאה 1:1 בספרד, אלבניה ניצחה בנורבגיה, דנמרק הביסה בחוץ את צ'כיה 3:0, בוסניה מביסה את יוון 3:0 עם שני שערים של אדין דזקו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 23, 2013 3:32 pm 
Hall of Famer

המשחק בין צפון אירלנד ורוסיה שנדחה להיום לא יתקיים גם היום, אחרי שמזג האוויר נשאר קפוא וחלקים מהמגרש כוסו בקרח.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 23, 2013 9:50 pm 
Hall of Famer

עם היכולת הדלה של פורטוגל וישראל עד כה , היה מתבקש שצלע נוספת ( צפון-אירלנד / אזרבייג'ן ) תצטרף למירוץ על המקום השני , אלא שאיכשהו הנבחרות הללו מתמידות בתוצאות תיקו , ולכן נמצאות בפיגור לא קטן .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ש' מרץ 23, 2013 9:56 pm 
Hall of Famer

חבל שהמחליפים שלנו היו כל כך חלשים. עטר אכזב מאוד, גם רפאלוב ובניון, כולם נכנסו כדי להחזיק קצת בכדור ונכשלו בכך. נדמה לי שהיה מקום לחן עזרא המהיר שמתאים לעורף החשוף של הנבחרת הפורטוגלית וראדי במרכז המגרש. כמו כן, זה כבר קצת בדיעבד אבל תהיתי תוך כדי משחק אם לא כדאי להכניס את קינן, אפילו למרכז השדה, כדי לחלץ כדורים ולהוציא אותנו קדימה. שער בדקה האחרונה, טעות של אוואט, בלבול אצל שני המגינים, זה תסריט ידוע מראש. כמה חבל שאנחנו לא מצליחים לתקן את הטעויות האלו שוב ושוב.

ואגב, ראיתי את התקציר, בין השאר של המחצית הראשונה שפספסתי את רובה לצערי ואוואט היה אשם גם בשער הראשון. זה כדור שצריך לצאת אליו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2013 12:06 am 
Hall of Famer

על פי הדיווחים המאמן הפורטוגלי עומד לוותר על רונאלדו במשחק בבאקו , שכן אם הנ"ל ישחק הוא ויוצהב הוא יחמיץ את המשחק מול הרוסים .
החלטה מוזרה מאוד לטעמי , לרוסים מקדמה כל כך גדולה על פורטוגל ( 4 נקודות ומשחק חסר , הפרש שערים נהדר , צפויים לשחק עוד פעמיים מול לוקסמבורג וכו' ) כך שדווקא המשחקים עם רוסיה הם לדעתי פחות חשובים עבור פורטוגל ( וגם עבור ישראל ) מאשר משחקים אחרים .

24.4.2012

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2013 1:31 am 
Junior

אני חושב שבנטו מחזיק מהנבחרת שלו קצת יותר מאיך שהיא נראית בפועל.
עם איך שהיא נראית עד כמה בקמפיין, גם אם יעלה נגד רוסיה כשבהרכב רונאלדו בכל צד, הוא לא מנצח.
הצוות המסייע הוא חלש מאוד. פוסטיגה זה חלוץ שכבר כמה שנים לא מתרומם. אלמיידה חלוץ טוב מאוד שלא מתאים לשיטה של בנטו ולכן הוא על הספסל. המהירות והעליונות הפיזית שלו לא מצליחה לבוא לידי ביטוי בנבחרת שמשחקת המון על הגבהות עקרות ואין מספיק מרווח בין השחקנים לתנועה. כולם רוצים לקבל את הכדור לרגל בחלק הקדמי.
ולוסו הוא שחקן בינוני שיושב על חוזה מנופח ברוסיה וקונטראו לא קרוב ליכולת שהראה בבנפיקה ולא מצליח לשחזר אותה בריאל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: א' מרץ 24, 2013 6:49 pm 
Hall of Famer

ומה דעתכם על אוואט (שלא לקח אחריות על אף שהיה אשם לפחות בשני שערים)? האם הוא צריך לפתוח מול צפון אירלנד?
אני לא מבין למה שוער שנמצא בכושר איום ונורא צריך לפתוח בהרכב הנבחרת...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2013 12:29 am 
Junior

אם כבר נגעת באשמה שנטל על עצמו דודו או לא נטל על עצמו בסוף המשחק.
אף פעם לא הבנתי את הדחף הישראלי להוציא הודאות מאנשים בדבר כישלונם. ואם אפשר שתהיה דמעה, עצב וחרטה מה טוב.
כולם ראו מה היה, להעמיד את דודו מול המצלמות ולבקש ממנו שיצטער על היכולת שלו בפני כל אחד מארבעים אלף הנוכחים זה נראה לי פתאטי.
עשה טעות, הלאה.
במישור המקצועי, דודו בירידה תלולה ביכולת שלו. אפשרי מאוד להתחיל ולהכשיר שוערים כמו דני עמוס וגיא חיימוב לעמוד בין הקורות.
שוערים שקטים, צנועים, עובדים קשה. הם לא נוצצים יותר מדי, אבל בסך הכל לא זכור לי משחק שדודו בעצמו הביא לנו את הנקודות בשנים האחרונות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2013 12:39 am 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
ואם כבר דחפים ישראליים, אני לא מבין למה כולם מדברים על השגיאה של אוואט ואף אחד לא מדבר על שני שחקני ההגנה (אני אפילו לא יודע מי הם היו. שפונגין ו-?) שנתנו את המתנה לקונטראו. עונה על ההגדרה של הצורך לחפש אשם יחיד ולתלות בו את הקולר להפסד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2013 12:43 am 
Hall of Famer

בן חיים?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2013 12:45 am 
Junior

אכן בן חיים ושפונגין היו השניים שהפריעו אחד לשני וייצרו הרחקה כדור מזוויעה.
עוד לפני כן, ארבעה שחקנים עומדים מסביב לשחקן הפורטוגלי, אף אחד לא לוחץ אותו ומאפשר לו להגביה בחופשיות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2013 12:52 am 
Junior

בנושא אחר -
משחק ידידות של הנבחרת הצעירה מול הנבחרת המקבילה בגילאים של גרמניה.
הקהל הישראלי, הצעיר, מגיע בהמוניו וממלא את שערים 7,8,2,4-5 וחלק מ-11-10. סך הכל זה נע סביב התשעת אלפים. שאפו.
הנבחרת הצעירה נלחמת, עומדת יפה על המגרש, לטעמי עושה טעות טקטית כשהקשרים נדחקים כל הזמן לאחורה ומקלים מאוד על היריבה לשלוט על המגרש מה שגורם להתשת שחקני ההגנה של הנבחרת שלנו שמתבטאת בטעויות שמניבות שערים בדקות המאוחרות.
מיכה שלא שותף במשחק הקודם, משותף 10 דק' כמחליף שביעי. קבהא ממכבי פ"ת שממשיך לא להשאיר שום חותם מועדף על פני לוגסי. קריאף שהיכולת היחידה שהוא מראה בחודשיים האחרונים זה בציוצים בטוויטר, פתח בהרכב בקישור האחורי משום מה.
גולסה? שחקן עצום. אין לו מה לחפש פה מעבר לשנה-שנתיים הבאות. הוא מוליך את המתפרצות ומקבל החלטות ברמה גבוהה מאוד.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2013 12:55 am 
Hall of Famer

הם למעשה הרחיקו ישר על הפורטוגזי שאפילו לא בעט. הכדור פגע בו ועף פנימה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2013 1:06 am 
Sophomore

היורו הזה מעניין ת'ביצה. ההישגים האלה באמת לא משנים, אבל דווקא יואב בחר להתמקד בנקודות החשובות- איזה שחקנים ייצאו משם.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2013 1:49 am 
Hall of Famer

יואב - הייתי במשחק הצעירה. פעם ראשונה מזה זמן רב שאני הולך למשחק כדורגל. הייתה אווירה טובה, נהניתי (לפחות עד שחזור סיום המשחק מול פורטוגל).
לא כל כך הבנתי את ההרכב של הצעירה. דור מיכה הוא לא שחקן שצריך לשבת על הספסל (והיותו כמעט אחרון בחילופים תמוה אפילו יותר, מדובר על שחקן שמוצא מקום לא פעם אצל מוליכת הטבלה) וגם ללוגסי יש בהחלט מקום בהרכב.
ראינו שתי נבחרות ברמה שונה מבחינת טיפול בכדור והנעתו, אבל בסך הכל הנבחרת שלנו הגיעה ללא מעט הזדמנויות. גולסה היה יותר אקטיבי ודומיננטי בחצי השני והיה אז אחד מהטובים במגרש. לגרמנים יש כמה שחקנים מעולים והם כאמור, רמה אחת או שתיים מעלינו. הנבחרת עמדה יפה, אך לדעתי כמו בבוגרת מול פורטוגל ניתן היה לצאת יותר קדימה, בייחוד אם שחקן כמו מיכה היה בקישור.

נערך לאחרונה על ידי Att בתאריך ב' מרץ 25, 2013 1:54 am, נערך פעם אחת בסך הכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ב' מרץ 25, 2013 1:53 am 
Junior

יואב כתב:
אכן בן חיים ושפונגין היו השניים שהפריעו אחד לשני וייצרו הרחקה כדור מזוויעה.
עוד לפני כן, ארבעה שחקנים עומדים מסביב לשחקן הפורטוגלי, אף אחד לא לוחץ אותו ומאפשר לו להגביה בחופשיות.

אם אני לא טועה אז אלו היו רמי גרשון ובן חיים ולא שפונגין

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 114 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 12 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה