סל ניוז

פורום הכדורסל המוביל של ישראל
עכשיו א' ספטמבר 29, 2024 7:35 pm

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: כדורגל
הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 12:16 pm 
Junior

בלוג: הצג בלוג (0)
ת'כלס, אני בעיקר סקרן לגלות מה דורטמונד מתכנתת ואיזה יהלום נוסף הם יעלו מהאקדמיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 1:52 pm 
מנהל פורום

בלוג: הצג בלוג (14)
צוד כתב:
אם הכל מעל לשולחן זה נשמע לי בסדר גמור.
מה גם שמפגש בין שתיהן נראה כמו התרחיש הכי פחות סביר כרגע.

אהה. אין ספק שאם יום לפני המפגש מול הפועל, מכבי וגליל היו יוצאות בהודעה משותפת שפארגו חתם במכבי לעונה שאחרי, זה היה משפר את הספורטיביות של המפגש והיית מגיב בצורה דומה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 1:59 pm 
Junior

כמדומני שדורטמונד היא זו שהוציאה את ההודעה, והיא הנפגעת המרכזית מהענין.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 2:12 pm 
מנהל פורום

ומההודעה אפשר להבין גם כמה הם לא מרוצים מהעניין. בכל אופן, אני לא חושב שמישהו עשה משהו לא כשר, וזה לכשעצמו מטריד מאוד בעיני. בדברים האלה אין לי אלא לקנא בסטנדרטים של הNBA.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 2:57 pm 
Junior

לפי הכתוב בעיקר נדמה כחלם של דורטמונד, מי מחתים יהלום בקיץ האחרון על חוזה חדש עם סעיף שחרור כזה נמוך?
ראובן, אין כאן שום דבר לא כשר, באיירן הסכימו לשלם את הסכום הנקוב בחוזה, לדורטמונד לא הייתה ברירה אלא להיענות. אני מניח שגצה קיבל מהם הצעה לחוזה משודרג, ואני מניח שהוא לא היה בסכום שבאיירן הציעו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 3:22 pm 
מנהל פורום

נו, אני אומר שהכל כשר, ואתה חוזר אחרי שהכל כשר. אני מסכים שהכל כשר. הבעיה היא בדיוק בכך שהכל כשר.

מה כל כך לא הגיוני בדרישה שהעברות שחקנים והחתמות שחקנים יתבצעו אך ורק במועדים מסוימים, ובטח שלא ערב משחקים קריטיים של הקבוצות הרלוונטיות, ובטח ובטח ובטח שלא ייתכן מצב שבו שחקן חותם עתידי בקבוצה שהוא עדיין עשוי לשחק מולה השנה. כשפניני עשה את זה אוהדי הפועל מחו עד השמיים, ונא לא בטענת "שם היה משהו לא כשר". לא פניני ולא מכבי הסתירו את מה שנעשה ובית הדין אישר את הפעולה בדיעבד. הבעיה היתה לא בכשרות של הפעולה אלא במסריחות שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 3:30 pm 
Junior

כי כולם מרוויחים מזה שניתן להחתים שחקנים על חוזה עתידי עוד לפני שהסתיימה העונה. זה ממנף חוזים חדשים טובים יותר לשחקנים מוצלחים בקבוצות האם, ומאפשר לפתות שחקנים שיתפנו בקרוב לקבוצות אחרות. שני הצדדים מרוויחים מהסיפור - מועדונים ושחקנים כאחד.
אני ממש לא סבור שזה כזה מסריח. אבל רק כדי לסבר את אוזנך ולצורך הדוגמא, מהידוע לי, בליגה האנגלית אתה לא יכול להחתים שחקן מקבוצה אחרת בליגה ושייגמר לו החוזה בקיץ לפני חודש מרס בשעה שתאורטית אתה יכול להחתים שחקן מליגה זרה כבר בינואר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 3:34 pm 
מנהל פורום

לא הבנתי לאיזה כיוון אתה חותר עם הדוגמה, אבל בכל אופן, אם בעיניך זה בסדר גמור וכולם מרוויחים מזה, אני מצפה שתחשוב שמכבי ופניני היו בסדר גמור ושהפועל היתה סתם היסטרית וכפוית טובה (כי הרי גם היא מרוויחה מהסיפור). אתה חושב ככה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 4:49 pm 
Junior

אני חושב שאתה עושה קצת מישמש. בין פניני לבין המועדון שהיה לו חוזה אצלו הייתה מחלוקת באשר לתוקפו וסעיפיו של החוזה, ולכן היה כל הבלגן המוצדק.
כאן אין כל מחלוקת בנוגע לחוזה לתקפותו, ולכן מועדון האם לא יכול להתנגד ולא בא בטענות. יתרה מכך, בין באיירן לדורטמונד נותר רק מפעל אחד משותף שהסיכוי שהם יתמודדו זו מול זו הוא 25% (אני לא חותם על המספר הזה. לא משהו בסטטיקה), לכן גם הסירחון כאן הוא קטן למדי.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 6:16 pm 
מנהל פורום

למי איכפת מהאחוזים?

מעבר לזה שברור שהחלטה כזו עלולה לערער את דורטמונד לפני המשחק הסופר חשוב שלה מחר (מכבי למשל הואשמה לא פעם בתרגילים כאלה שנועדו לערער יריבות פוטנציאליות), זה שמדובר במשחק אחד אמנם, אבל שהוא במקרה גמר הצ'מפיונז הופכת את כל משחקי האחוזים ללא רלוונטיים. או בקיצור, נובמת על החלק הזה.

ולגבי הפועל ופניני, נחלק את התשובה לשניים: (1) נניח שהפועל היתה אומרת "טוב, שנה הבאה זה שנה הבאה, שפניני יחתום כבר עכשיו עם מי שבא לו, כל הצדדים רק מרוויחים מזה", האם זו היתה תגובה קבילה בעיניך? ו(2) גם אם מקבלים את טענת ההבדל הזו, אז עדיין אפשר לטעון מי נהג גרוע יותר בפרשת פניני. לי ברור שמכבי ופניני היו המנוולים ושהפועל היתה הקורבן ושההתנגדות שלה היתה מוצדקת לחלוטין. הגירסה שטוענת שהעברות כאלה הן בסדר גמור ושהצדדים רק מרוויחים מהן, מציגה את הפועל כהיסטרית וקטנונית בסירוב שלה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 6:43 pm 
Junior

ונניח באיירן ודורטמונד ייפגשו בגמר, אז ?
גצה לא יתאמץ בגמר הצ'מפיונז כי בשנה הבאה הוא בבאיירן ? זה נשמע לי כל כך מופרך...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 7:01 pm 
מנהל פורום

כן, כמו כל הטענות הבכייניות של אוהדי הפועל נגד מכבי. מופרך בדיוק באותה מידה (ואם אתה מסכים עם הקביעה הזו אז אין לי איתך ויכוח. יש לי ויכוח עם מי שבסיטואציה אחרת היה מזדעק).

אני בכל אופן מחכה שעמוס לב ייכנס בטעות לת'רד הזה. הוא בד"כ מכניס את קול ההיגיון ואת נקודת המבט האמריקאית שעבורה עיסקאות כאלה זה צלם בהיכל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 8:58 pm 
Junior

אאורקה, אאורקה!

מדובר בתוכנית הסודית של פפ לערער את הביטחון אצל כל שחקני באיירן, הלא אחד מהם ינופה מההרכב הראשון, אבל אין לאף אחד מושג מי זה יהיה, וודאי בטקטיקות השונות של פפ בהן חלוצים הופכים לקשרים, קשרים לבלמים, ובלמים למגינים.

פורקה, פורקה!

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 9:26 pm 
Junior

ראובן כתב:
כן, כמו כל הטענות הבכייניות של אוהדי הפועל נגד מכבי. מופרך בדיוק באותה מידה (ואם אתה מסכים עם הקביעה הזו אז אין לי איתך ויכוח. יש לי ויכוח עם מי שבסיטואציה אחרת היה מזדעק).

אני בכל אופן מחכה שעמוס לב ייכנס בטעות לת'רד הזה. הוא בד"כ מכניס את קול ההיגיון ואת נקודת המבט האמריקאית שעבורה עיסקאות כאלה זה צלם בהיכל.

יש פה אחד, לא אנקוב בשמו, שנוהג להגיב על הודעות שכאלה ב"נו'ב'מת" אחד גדול.
כשנגיע למצב שבו האלופה הנכנסת קונה - בהרבה כסף, מהיריבה הכי גדולה שלה בליגה המקומית, זו שגם זכתה באליפות בשנתיים האחרונות - את השחקן המרכזי שלה, וששתי הקבוצות יתנהגו כאילו הדבר לגיטימי, רק אז, אולי, תהיה איזו נק' מוצא להשוואה שלך. הבונדסליגה היא אחת הליגות הכי שוויניות ותחרותיות בשנים האחרונות, כל השוואה בינה לבין מה שקורה בענף הכדורסל בארץ היא מיותרת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 9:41 pm 
Hall of Famer

אני ממש לא סובל את ההעברות האלו לפני סיום העונה, כפי שראובן יודע. לא הבנתי למה כל הצדדים מרוויחים מזה. אם נלך לפי מודל הספורט האמריקאי, הארכת חוזי שחקנים ע"י קבוצתם ניתן לעשות במהלך העונה. למה פיתוי (לא קצת פרוידאני להשתמש במילה השלילית הזאת?) של שחקנים שיתפנו בקרוב במהלך העונה הוא כל כך קריטי ולמה אי אפשר לפתות בדיוק במידה דומה את את השחקנים חודש אחרי שתסתיים העונה, בלי שום חשש לפגיעה ספורטיבית?

בוא ניקח דוגמא תיאורטית. 2 קבוצות נלחמות על מיקום בצ'מפיונשיפ. קבוצה א' מחתימה את שחקן ב' מקבוצה ג' קצת לפני סוף העונה. מה האינטרס של אותו שחקן כעת? לסייע לקבוצתו הנוכחית להגיע למפעל הרווחי ביותר שיש, תוך הבטחת עתידה הכלכלי של קבוצתו הישנה? או אולי פחות שווה לו להתאמץ, כדי שהוא יהיה יכול לשחק בעונה הבאה בליגת האלופות ואולי לעבור אפילו למועדון גדול יותר וחשבון בנק מרופד יותר? התשובה בוודאי לא חד משמעית, אבל זאת הבעיה, היא חייבת להיות חד משמעית.

בוא ניקח את המקרה הנוכחי של גצה. נניח ששתי הגרמניות יגיעו לגמר הצ'מפיונשיפ. זה לא ישב לבחור בראש שהצגה שלו וניצחון על חשבון באיירן יגרמו להתחלה די צורמת במערכת היחסים בינו לבין האוהדים הבוואריים? אני לא אומר שגצה בגלל זה לא יתאמץ או ימכור את המשחק, אבל זאת בהחלט הסחת דעת לא רצויה במשחק הכי גדול שיכול להיות בתולדות המועדון. למה צריך את זה? למה לא ללכת במודל האמריקאי ולמנוע לחלוטין כל סיכוי לניגוד אינטרסים? בפעם האחרונה שבדקתי הספורטאים האמריקאים מרוויחים יופי וגם מצליחים להקפיץ יופי את החוזה שלהם במהלך הפגרות. גם הניסיון מלמד שהקבוצות הגדולות מסוגלות להשיג את השחקנים אותם הם רוצים, למרות שהם צריכים להישאר עם תאוותם בידם במשך כחודשיים נוספים.

סטן ואן גנדי

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 11:15 pm 
Sophomore
סמל אישי של המשתמש

בית הספר לחסימות נעות על שם קווין לבית גארנט.

We went from Princeton offense to Lower Merion offense.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 11:37 pm 
Sophomore

וואו. 4-0. לבאיירן.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ג' אפריל 23, 2013 11:42 pm 
מנהל פורום

עמוס לב כתב:
אני ממש לא סובל את ההעברות האלו לפני סיום העונה, כפי שראובן יודע. לא הבנתי למה כל הצדדים מרוויחים מזה. אם נלך לפי מודל הספורט האמריקאי, הארכת חוזי שחקנים ע"י קבוצתם ניתן לעשות במהלך העונה. למה פיתוי (לא קצת פרוידאני להשתמש במילה השלילית הזאת?) של שחקנים שיתפנו בקרוב במהלך העונה הוא כל כך קריטי ולמה אי אפשר לפתות בדיוק במידה דומה את את השחקנים חודש אחרי שתסתיים העונה, בלי שום חשש לפגיעה ספורטיבית?

בוא ניקח דוגמא תיאורטית. 2 קבוצות נלחמות על מיקום בצ'מפיונשיפ. קבוצה א' מחתימה את שחקן ב' מקבוצה ג' קצת לפני סוף העונה. מה האינטרס של אותו שחקן כעת? לסייע לקבוצתו הנוכחית להגיע למפעל הרווחי ביותר שיש, תוך הבטחת עתידה הכלכלי של קבוצתו הישנה? או אולי פחות שווה לו להתאמץ, כדי שהוא יהיה יכול לשחק בעונה הבאה בליגת האלופות ואולי לעבור אפילו למועדון גדול יותר וחשבון בנק מרופד יותר? התשובה בוודאי לא חד משמעית, אבל זאת הבעיה, היא חייבת להיות חד משמעית.

בוא ניקח את המקרה הנוכחי של גצה. נניח ששתי הגרמניות יגיעו לגמר הצ'מפיונשיפ. זה לא ישב לבחור בראש שהצגה שלו וניצחון על חשבון באיירן יגרמו להתחלה די צורמת במערכת היחסים בינו לבין האוהדים הבוואריים? אני לא אומר שגצה בגלל זה לא יתאמץ או ימכור את המשחק, אבל זאת בהחלט הסחת דעת לא רצויה במשחק הכי גדול שיכול להיות בתולדות המועדון. למה צריך את זה? למה לא ללכת במודל האמריקאי ולמנוע לחלוטין כל סיכוי לניגוד אינטרסים? בפעם האחרונה שבדקתי הספורטאים האמריקאים מרוויחים יופי וגם מצליחים להקפיץ יופי את החוזה שלהם במהלך הפגרות. גם הניסיון מלמד שהקבוצות הגדולות מסוגלות להשיג את השחקנים אותם הם רוצים, למרות שהם צריכים להישאר עם תאוותם בידם במשך כחודשיים נוספים.

אני מאוד מסכים. אבל אם נניח בצד את הרומנטיות על הקטע הספורטיבי, צריך לזכור שהיום כל ספורט מקצועני הוא במקרים רבים ביזנס לפני ספורט. בהתאם לכך גם האינטרסים משתנים. ובביזנס אתה רוצה להבטיח שהכשרון הגדול שאתה מעוניין בו יחתום כמה שיותר מוקדם, יעזור במכירת המנויים ויקדים את בניית הקבוצה. בדיוק כמו שחברות הייטק צדות כישרונות - מה מהנדס טאלנט שכבר סיכם בחברה אחרת "חייב" לחברה הנוכחית שלו בחודשים שהוא שם?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2013 12:04 am 
Freshman

תוצאה לא משקפת. בארסה אומנם הלכה עם הראש בקיר במקום להבין מול מי היא משחקת, אבל הפער הוא לא 4-0.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2013 12:06 am 
Junior

אוהו, ארבל ושגיא שוב עם שידור זוועה!!

אין ספק שהגיעו לבאיירן 2 פנדלים, אבל פנדל זה עוד לא גול, מצד שני גול מנבדל וגול אחרי עבירה ברורה זה כבר הרבה יותר חמור.

צאבי עשה טעות שאמר לפני המשחק שזה המשחקים שמסי מראה את היכולת האמיתית שלו כי עכשיו הוא הרים להנחתה לכל המטומטמים שעוד תקועים בזה שהוא לא בא למשחקים גדולים.

לא מבין למה מסי שיחק בכלל, ברור לכל עין נורמלית אחרי צפייה של כמה דקות, שהאיש לא כשיר. נקודה. זה סתם חירב לברצלונה את המשחק. עדיף היה לתת לו להחלים ולפתוח עם ססק או וייה.

דבר שלישי, מצטער, אבל טיטו לא לרמה.
לא יודע אם אפשר לזקוף לזכותו את החלק הראשון של העונה של בארסה, אבל גם אם כן, זה לא אותו האיש.
חילוף אחד כל המשחק וגם זה ב4-0 בדקה ה83?! נובמת.
מה גם שהאיש נראה חולה, ולא טוב לברצלונה אם הוא פתאום יצטרך טיפולים שוב, או גרוע מזה, יכנס לסכנת חיים או ימות.

יופ היינקס פנוי.....

נ.ב. מארק בארטרה, לא חבל?! היית יכול להשכיח את רפאל וארן עם צמד מהסרטים, פות דה בול אין דה נט, מה כ״כ קשה?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2013 12:08 am 
Junior

Dovi כתב:
צאבי עשה טעות שאמר לפני המשחק שזה המשחקים שמסי מראה את היכולת האמיתית שלו כי עכשיו הוא הרים להנחתה לכל המטומטמים שעוד תקועים בזה שהוא לא בא למשחקים גדולים.

נובמת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2013 12:10 am 
Freshman

טיטו נכשל לגמרי. לא יכול להיות שאחרי מה שמילאן וריאל עשו להם הוא לא עשה התאמות והמשיך לשחק בשיטה הזאת שקבוצות הבינו איך מתמודדים איתה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2013 12:12 am 
Junior

גינות מיכאל כתב:

נובמת.

מיכאל, זה היה החלק הכי פחות רציני בהודעה שלי.
או יותר נכון זה החלק היחיד שנכתב בקריצה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2013 12:22 am 
מנהל פורום

חשבתי שעדי גורדון הוכיח יכולות גם בכדורגל וגם בכדורסל. מסתבר שמולר מכה אותו שוק על ירך. אבל זו באמת קטנוניות. אלמלא הייתי חובב של ברצלונה הייתי אומר שהבלוף שלה (העונה הזו) התגלה סופית. ומפגן מותקיות כמו שבאיירן הציגה במשחק הזה לא רואים כל יום. פתאום אפשר להיות טיפה אופטימי לקראת הגמר מול ריאל.

(אבל עדיין אי אפשר לסכם וכו'. מי יודע)

וחוץ מזה, עמוס, תודה לך. ידעתי שיש על מי לסמוך.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: ד' אפריל 24, 2013 12:42 am 
Sophomore

המסקנה הבולטת ביותר מהשער של רובן (כלומר, מהחסימה הנעה של מולר) היא, שוב, חוסר התועלת שבשופטי הרחבה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  
פרסם נושא חדש הגב לנושא  [ 1367 הודעות ]  עבור לעמוד הקודם  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 55  הבא

כל הזמנים הם UTC + 2 שעות [ שעון קיץ ]

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: זה כן אני ו 9 אורחים

אתה לא יכול לכתוב נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים קיימים בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול לצרף קבצים בפורום זה

חפש:
עבור ל: